Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 11:31   #3961
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44337762] no i Verima jest super- ma już swoich zwolenników [/QUOTE]

Masz na myśli krem do rąk Dla mnie on też jest super

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie da rady; kupiłam tonik z kwasem, obiecał, że będzie się wacikiem przecierał
To już coś

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44338492]
A ja od kilku dni w szoku jestem, bo te mydła Madary wyjątkowo mi służą; sięgam po nie teraz bez obawy, że mnie wysuszą, bo mają taką kremową, obfitą pianę, a zapach - to małe do twarzy pachnie koktajlem z owoców leśnych, a duże do ciała ma zapach kremowo-żurawinowy ;- ale co najważniejsze, to żadne z nich mnie nie wysusza, a sezon grzewczy w pełni- podejrzewam, że latem balsam będzie zbędny, bo już teraz moja skóra na łydkach wcale nie jest ściągnięta jak zazwyczaj [/QUOTE]

To fajnie, że któreś jednak podpasowało, jest szansa, że i inne mydła Twoja skóra polubi
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:37   #3962
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Masz na myśli krem do rąk Dla mnie on też jest super
To fajnie, że któreś jednak podpasowało, jest szansa, że i inne mydła Twoja skóra polubi

Jak już pisałam, te mydła przypominają mi bardziej kostkę Dove niż typowe mydło i może tu tkwi rozwiązanie tej zagadki o braku wysuszania
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:46   #3963
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44344762]
Jak już pisałam, te mydła przypominają mi bardziej kostkę Dove niż typowe mydło i może tu tkwi rozwiązanie tej zagadki o braku wysuszania [/QUOTE]

Jestem bardzo uprzedzona do Madary, ale ten opis
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:59   #3964
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44344762]
Jak już pisałam, te mydła przypominają mi bardziej kostkę Dove niż typowe mydło i może tu tkwi rozwiązanie tej zagadki o braku wysuszania [/QUOTE]

Gdzie kupiłaś te mydełka? W matique? Też chcę!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 12:15   #3965
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś te mydełka? W matique? Też chcę!
Na BIOmanii.pl- uważam, że są warte wypróbowania, bo są inne, niż zwykłe mydła naturalne;- widzę to po mojej skórze, która do tej pory była wyjątkowo kapryśna w tym temacie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 12:22   #3966
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jestem bardzo uprzedzona do Madary, ale ten opis
A czemuż to?
Dobra madara nie jest zła...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 12:33   #3967
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44345461]Na BIOmanii.pl- uważam, że są warte wypróbowania, bo są inne, niż zwykłe mydła naturalne;- widzę to po mojej skórze, która do tej pory była wyjątkowo kapryśna w tym temacie [/QUOTE]

Tak patrzę na składy i większość ma i glicerynę i betainę, które nawilżają, nie same tłuszcze. Ciekawe są no nie powiem, na pewno ciekawsze te składy niż nowych mydeł P&R, a cenowo podobne.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A czemuż to?
Dobra madara nie jest zła...
A która to ta dobra?
Nie jest może najgorsza, ale bubli się nie wystrzegła, poza tym za droga jak na swoje działanie. Wnioskuję oczywiście po rzeczach, które miałam lub testowałam. Jedne niewiele robiły, drugie mi zaszkodziły. Może miałam po prostu pecha
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 12:34   #3968
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44345461]Na BIOmanii.pl- uważam, że są warte wypróbowania, bo są inne, niż zwykłe mydła naturalne;- widzę to po mojej skórze, która do tej pory była wyjątkowo kapryśna w tym temacie [/QUOTE]

Jak tak chwalisz to na pewno kupię, z rękami mam duży problem i każde mydło (prócz Plastra Miodu LF) mi je masakrycznie wysusza. Plaster Miodu tylko trochę Szukam czegoś jeszcze mniej wysuszającego, może w końcu to będzie to.
Poza tym kocham mydełka, no jak nie kochać
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 14:34   #3969
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Nie wiecie co się dzieje na locri???
Pusto w sklepie....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 15:32   #3970
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Hej dziewczyny! Kopa lat! Bylam na odwyku kosmetycznym Mam prosbe odnosnie nowego dla mnie problemu rozszerzonych porow. Mam takie tragiczne kratery na policzkach I nie wiem zupelnie co z tym zrobic zeby makijaz lepiej wygladal. Zaczelam uzywac jakies serum z kwasem I maseczke ale poki co nie widze rezultatow. Czy ktoras z was poleci mi cos naturalnego? Widzialam fajne serum zmniejszajace pory z jednej z rosyjskich marek. Tylko teraz pytanie czy to wogole dziala...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 15:42   #3971
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Kopa lat! Bylam na odwyku kosmetycznym Mam prosbe odnosnie nowego dla mnie problemu rozszerzonych porow. Mam takie tragiczne kratery na policzkach I nie wiem zupelnie co z tym zrobic zeby makijaz lepiej wygladal. Zaczelam uzywac jakies serum z kwasem I maseczke ale poki co nie widze rezultatow. Czy ktoras z was poleci mi cos naturalnego? Widzialam fajne serum zmniejszajace pory z jednej z rosyjskich marek. Tylko teraz pytanie czy to wogole dziala...
Witaj, rzeczywiście szmat czasu Cię nie widziałam Miałam próbkę tego ruskiego serum, ale jak dla mnie bez szału, trochę rzeczywiście zwęża pory, ale bez spektakularnych efektów, poza tym mnie zapychało, no ale ma w miarę lekką konsystencję, więc może mniej podatnym nie zaszkodzi. Polecam coś z witaminą C, np serum 20% C NuFountain.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 16:06   #3972
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, rzeczywiście szmat czasu Cię nie widziałam Miałam próbkę tego ruskiego serum, ale jak dla mnie bez szału, trochę rzeczywiście zwęża pory, ale bez spektakularnych efektów, poza tym mnie zapychało, no ale ma w miarę lekką konsystencję, więc może mniej podatnym nie zaszkodzi. Polecam coś z witaminą C, np serum 20% C NuFountain.
No stesknilam sie troszke za Wami. Bylam tez zajeta kolejnymi studiami i roznymi perypetiami W miedzyczasie przetestowalam sporo kosmetykow, glownie kremow, zazwyczaj z TkMaxx badz iHerb. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: czy ja tych brzydkich kraterow moglam sie nabawic przez regularne stosowanie tresciwych kremow 'na noc' nawet w dzien? Moja skora jest tlusta ale odwodniona i zwyczajnie nie chcialam jej przesuszyc. Byc moze 'przedobrzylam'. Czy to mozliwe?
A polecicie mi jakies przyjemne serum nawilzajace ktore bedzie fajna baza pod makijaz? Szukam tez skutecznego intensywnego kremu nawilzajacego (bez olejow?) Ktory ukoi skore po kwasach. Problemy, problemy... Ehhh
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 16:38   #3973
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
No stesknilam sie troszke za Wami. Bylam tez zajeta kolejnymi studiami i roznymi perypetiami W miedzyczasie przetestowalam sporo kosmetykow, glownie kremow, zazwyczaj z TkMaxx badz iHerb. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: czy ja tych brzydkich kraterow moglam sie nabawic przez regularne stosowanie tresciwych kremow 'na noc' nawet w dzien? Moja skora jest tlusta ale odwodniona i zwyczajnie nie chcialam jej przesuszyc. Byc moze 'przedobrzylam'. Czy to mozliwe?
A polecicie mi jakies przyjemne serum nawilzajace ktore bedzie fajna baza pod makijaz? Szukam tez skutecznego intensywnego kremu nawilzajacego (bez olejow?) Ktory ukoi skore po kwasach. Problemy, problemy... Ehhh
Pod makijaż u mnie sprawdza się świetnie serum quenching powerful Phenome, Nie nawilża intensywnie, lekko, ale za to głęboko Mam wrażenie, że reguluje sebum, dłużej mi się twarz nie świeci po nim. To NuFountain też jest super, chociaż nie nawilża zbytnio, ale pod jakiś krem fajne. Z kremami to nie pomogę.

Co do kraterów, nie mogły się porobić od kremów, raczej od wyprysków, które mogły spowodować kremy i ewentualnie wyciskania. A nie odchudzałaś się przypadkiem? Na takie rzeczy to chyba trzeba zastosować cięższą artylerię, kwasy i apteczne specyfiki, zależy jak duży jest problem. Na odwodnienie to jedno mogę doradzić, dobry, łagodny oczyszczacz, który nie wysusza skóry, np cleansing lotion Vegecol od Aubrey, ściereczka lub gąbeczka, do tego jakiś micel np So bio.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 17:24   #3974
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pod makijaż u mnie sprawdza się świetnie serum quenching powerful Phenome, Nie nawilża intensywnie, lekko, ale za to głęboko Mam wrażenie, że reguluje sebum, dłużej mi się twarz nie świeci po nim. To NuFountain też jest super, chociaż nie nawilża zbytnio, ale pod jakiś krem fajne. Z kremami to nie pomogę.

Co do kraterów, nie mogły się porobić od kremów, raczej od wyprysków, które mogły spowodować kremy i ewentualnie wyciskania. A nie odchudzałaś się przypadkiem? Na takie rzeczy to chyba trzeba zastosować cięższą artylerię, kwasy i apteczne specyfiki, zależy jak duży jest problem. Na odwodnienie to jedno mogę doradzić, dobry, łagodny oczyszczacz, który nie wysusza skóry, np cleansing lotion Vegecol od Aubrey, ściereczka lub gąbeczka, do tego jakiś micel np So bio.
A te kosmetyki gdzie kupujesz, ze tak spytam? Kurcze od czasu kiedy zerkalam tu regularnie naroslo nowych sklepow jak grzybow po deszczu. Brzmi interesujaco. Chetnie cos nowego kupie kiedy odwiedze Polske.

Jesli chodzi o kondycje mojej skory to z pewnoscia nie jest to wina odchudzania bo na wadze to raczej nawet przybralam. Zauwazylam, ze moja skora tez gorzej sie regeneruje i 'wyrosly' mi swieze blizny po wypryskach. Kiedys wszystko szybko i sprawnie sie goilo nawet gdy rozdrapywalam strupki. No coz, chyba sie starzeje... jednego jestem pewna: za malo pije. Twarz myje olejem do demakijazu Douvall's ktory zawiera slaby emulgator i musze przyznac ze rzadziej zdarzaja mi sie niespodzianki.

Z nowosci na mojej polce: testuje wlasnie odzywke jajeczna rosyjska (na wlosy) zakupiona w litewskim sklepie wraz z balsamem z kilkunastu ziol. Ktos wie jak stosowac ten balsam? Slyszalam ze specyfiki z ziolowymi wyciagami lubia przesuszac wlosy. Wymyslilam zatem ze naloze balsam na sam skalp a maske jajeczna na reszte wlosow. Nosze to tak pod czepkiem dosc dlugo a czasami nawet w tym spie. Wrocilam tez do olejowania (olej arganowy i konopny)i wlosy znacznie lepiej wygladaja, sa bardziej sprezyste i nareszcie blyszczace. Mam natomiast problem z zakupem (lokalnie) naturalnego szamponu. Po wielu swedzi mnie skalp. Chwilowo uzywam szamponu z iHerb tego najpopularniejszego na porost wlosow. Zapomnialam marki a przelalam go do butelki z pompka ; ( Moj skalp go lubi. Zuzylam tez szampon ogorkowy z Yes to Cucumbers. Niezly tylko zapach mnie juz zmeczyl. Tesknie do tego szamponowego dobrodziejstwa na wyciagniecie reki, ktore macie w Polsce: Alterry, rosyjskich kosmetykow czy tez Alverde i Balea z Niemiec. Tutaj zdrowsze kosmetyki sa mocno wysrubowane w cenie i gorzej dostepne 'od reki'. Czasem trafiam jednak na jakies pererelki w tkMaxx. Chwalilam sobie np zakupiony za ok 7 funtow prawie litowy szampon z EO Essentials (lemon verbena). Byl super. Jedyne co moge mu zarzucic to to, ze w polowie mi sie znudzil. Pachnie pieknie ale dosc mocno. Ufff
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:04   #3975
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
A te kosmetyki gdzie kupujesz, ze tak spytam? Kurcze od czasu kiedy zerkalam tu regularnie naroslo nowych sklepow jak grzybow po deszczu. Brzmi interesujaco. Chetnie cos nowego kupie kiedy odwiedze Polske.

Jesli chodzi o kondycje mojej skory to z pewnoscia nie jest to wina odchudzania bo na wadze to raczej nawet przybralam. Zauwazylam, ze moja skora tez gorzej sie regeneruje i 'wyrosly' mi swieze blizny po wypryskach. Kiedys wszystko szybko i sprawnie sie goilo nawet gdy rozdrapywalam strupki. No coz, chyba sie starzeje... jednego jestem pewna: za malo pije. Twarz myje olejem do demakijazu Douvall's ktory zawiera slaby emulgator i musze przyznac ze rzadziej zdarzaja mi sie niespodzianki.

Z nowosci na mojej polce: testuje wlasnie odzywke jajeczna rosyjska (na wlosy) zakupiona w litewskim sklepie wraz z balsamem z kilkunastu ziol. Ktos wie jak stosowac ten balsam? Slyszalam ze specyfiki z ziolowymi wyciagami lubia przesuszac wlosy. Wymyslilam zatem ze naloze balsam na sam skalp a maske jajeczna na reszte wlosow. Nosze to tak pod czepkiem dosc dlugo a czasami nawet w tym spie. Wrocilam tez do olejowania (olej arganowy i konopny)i wlosy znacznie lepiej wygladaja, sa bardziej sprezyste i nareszcie blyszczace. Mam natomiast problem z zakupem (lokalnie) naturalnego szamponu. Po wielu swedzi mnie skalp. Chwilowo uzywam szamponu z iHerb tego najpopularniejszego na porost wlosow. Zapomnialam marki a przelalam go do butelki z pompka ; ( Moj skalp go lubi. Zuzylam tez szampon ogorkowy z Yes to Cucumbers. Niezly tylko zapach mnie juz zmeczyl. Tesknie do tego szamponowego dobrodziejstwa na wyciagniecie reki, ktore macie w Polsce: Alterry, rosyjskich kosmetykow czy tez Alverde i Balea z Niemiec. Tutaj zdrowsze kosmetyki sa mocno wysrubowane w cenie i gorzej dostepne 'od reki'. Czasem trafiam jednak na jakies pererelki w tkMaxx. Chwalilam sobie np zakupiony za ok 7 funtow prawie litowy szampon z EO Essentials (lemon verbena). Byl super. Jedyne co moge mu zarzucic to to, ze w polowie mi sie znudzil. Pachnie pieknie ale dosc mocno. Ufff
Ten cleanser Aubrey zobacz, czy nie mają na iherb, jeśli tak, to tam mają nawet lepszą cenę niż u nas. Phenome ma swoją stronę, chyba nawet promo jest teraz. Rzuć okiem też na ich peeling enzymatyczny. So bio też na polskich stronach kupisz, np w eco esthetique czy skarbcu natury. Wystarczy wygooglować. A gdzie przebywasz, na wyspach? Zajrzyj do Holland&Barret. Tam mają eko kosmetyki, chociaż nie wszystko jest dobre składowo. No i apteki. Sklepy internetowy, np Feelunique.

Co do cery, to Cię zmartwię, prawdopodobnie przeszła w etap skóry dojrzałej Miałam identyczne objawy i też byłam wtedy w UK (możliwe, że tamtejsza woda tak "wspomaga" Będziesz mieć teraz schody z doborem kosmetyków, niestety, ale może postaw na te polecone produkty, nie powinny zaszkodzić, bo z tego, co wiem, raczej nie było na nie skarg. No i pić dużo płynów koniecznie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-30 o 18:11
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:11   #3976
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Z nowosci na mojej polce: testuje wlasnie odzywke jajeczna rosyjska (na wlosy) zakupiona w litewskim sklepie wraz z balsamem z kilkunastu ziol. Ktos wie jak stosowac ten balsam? Slyszalam ze specyfiki z ziolowymi wyciagami lubia przesuszac wlosy. Wymyslilam zatem ze naloze balsam na sam skalp a maske jajeczna na reszte wlosow. Nosze to tak pod czepkiem dosc dlugo a czasami nawet w tym spie. Wrocilam tez do olejowania (olej arganowy i konopny)i wlosy znacznie lepiej wygladaja, sa bardziej sprezyste i nareszcie blyszczace. Mam natomiast problem z zakupem (lokalnie) naturalnego szamponu. Po wielu swedzi mnie skalp. Chwilowo uzywam szamponu z iHerb tego najpopularniejszego na porost wlosow. Zapomnialam marki a przelalam go do butelki z pompka ; ( Moj skalp go lubi. Zuzylam tez szampon ogorkowy z Yes to Cucumbers. Niezly tylko zapach mnie juz zmeczyl. Tesknie do tego szamponowego dobrodziejstwa na wyciagniecie reki, ktore macie w Polsce: Alterry, rosyjskich kosmetykow czy tez Alverde i Balea z Niemiec. Tutaj zdrowsze kosmetyki sa mocno wysrubowane w cenie i gorzej dostepne 'od reki'. Czasem trafiam jednak na jakies pererelki w tkMaxx. Chwalilam sobie np zakupiony za ok 7 funtow prawie litowy szampon z EO Essentials (lemon verbena). Byl super. Jedyne co moge mu zarzucic to to, ze w polowie mi sie znudzil. Pachnie pieknie ale dosc mocno. Ufff
hej
może avalon z biotyną w niebieskiej butelce?
spróbuj innych szamponów tej marki, skoro ten Ci pasuje

na rozszerzone pory próbowałaś parówek i glinek?
myślę, że masz rację co do tych ciężkich kremów warto spróbować z lżejszym kalibrem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:29   #3977
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten cleanser Aubrey zobacz, czy nie mają na iherb, jeśli tak, to tam mają nawet lepszą cenę niż u nas. Phenome ma swoją stronę, chyba nawet promo jest teraz. Rzuć okiem też na ich peeling enzymatyczny. So bio też na polskich stronach kupisz, np w eco esthetique czy skarbcu natury. Wystarczy wygooglować. A gdzie przebywasz, na wyspach? Zajrzyj do Holland&Barret. Tam mają eko kosmetyki, chociaż nie wszystko jest dobre składowo. No i apteki. Sklepy internetowy, np Feelunique.

Co do cery, to Cię zmartwię, prawdopodobnie przeszła w etap skóry dojrzałej Miałam identyczne objawy i też byłam wtedy w UK (możliwe, że tamtejsza woda tak "wspomaga" Będziesz mieć teraz schody z doborem kosmetyków, niestety, ale może postaw na te polecone produkty, nie powinny zaszkodzić, bo z tego, co wiem, raczej nie było na nie skarg. No i pić dużo płynów koniecznie.
U nas w Holland&Barret lipa podobnie jak i w aptekach. Jedyne co mi sie podobalo to krem ze slimakiem choc nie probowalam go osobiscie. Mial ktos? Bodajze dr Organic... Zostaje internet bo lokalnie w eco sklepie ceny rowniez sa zastraszajace. No to poszukam tych waszych wyprobowanych skarbow!

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hej
może avalon z biotyną w niebieskiej butelce?
spróbuj innych szamponów tej marki, skoro ten Ci pasuje

na rozszerzone pory próbowałaś parówek i glinek?
myślę, że masz rację co do tych ciężkich kremów warto spróbować z lżejszym kalibrem.
Tak, to dokladnie ten szampon! Swietny jest. Musze faktycznie cos od nich wyprobowac kusza mnie jednak te rosyjskie cuda. Polecacie jakies rosyjskie szampony?

Glinki mam dwie. Jedna hinduska czerwona z ziolami i rosy jska czarna. Musze chyba regularniej ich uzywac poprostu. Parowek nie robilam. A masz jakies sugestie odnosnie ziol obkurczajacych pory? Slyszalam wiele dobrego o toniku z cytryny i octu jablkowego. Chyba wyprubuje.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:36   #3978
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hej
może avalon z biotyną w niebieskiej butelce?
spróbuj innych szamponów tej marki, skoro ten Ci pasuje

na rozszerzone pory próbowałaś parówek i glinek?
myślę, że masz rację co do tych ciężkich kremów warto spróbować z lżejszym kalibrem.
Ja właśnie wstrzelam się w temat-
miałam jednego, rozszerzonego pora na policzku pod okiem, który męczył mnie od kliku miesięcy i niczym nie mogłam go zlikwidować i wiecie co...??
Dzisiaj przyszła do mnie paczucha od Bleedingsun, zapakowana jak od św. Mikołaja , a w niej peeling enzymatyczny 100% Pure http://www.skin1.com/100-pure-pineap...cial-peel.html, który od razu powędrował do łazienki, a potem na moją twarz (zapach jak z koziej farmy - ta koncentracja składników początkowo mocno daje po nosie, ale potem szybko się ulatnia ) i co się okazało- wieczorny przegląd paszczy w powiększającym zwierciadle wykazał brak krateru ;- została sama dziurka, wielkości takiej, jak sąsiednie pory
Dodam tylko, że zmywałam go specjalną ścierą do demakijażu z TK M
A...i moje zaskoczenie- widocznie nie doczytałam, ale peeling jest w proszku; fajnie się dawkuje, bo słoiczek jest dość szeroki Ja wymieszałam go w dłoniach z wodą różaną i trzymałam na twarzy i dłoniach ok. 10 min.
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:43   #3979
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44351280]Ja właśnie wstrzelam się w temat-
miałam jednego, rozszerzonego pora na policzku pod okiem, który męczył mnie od kliku miesięcy i niczym nie mogłam go zlikwidować i wiecie co...??
Dzisiaj przyszła do mnie paczucha od Bleedingsun, zapakowana jak od św. Mikołaja , a w niej peeling enzymatyczny 100% Pure http://www.skin1.com/100-pure-pineap...cial-peel.html, który od razu powędrował do łazienki, a potem na moją twarz (zapach jak z koziej farmy - ta koncentracja składników początkowo mocno daje po nosie, ale potem szybko się ulatnia ) i co się okazało- wieczorny przegląd paszczy w powiększającym zwierciadle wykazał brak krateru ;- została sama dziurka, wielkości takiej, jak sąsiednie pory
Dodam tylko, że zmywałam go specjalną ścierą do demakijażu z TK M
A...i moje zaskoczenie- widocznie nie doczytałam, ale peeling jest w proszku; fajnie się dawkuje, bo słoiczek jest dość szeroki Ja wymieszałam go w dłoniach z wodą różaną i trzymałam na twarzy i dłoniach ok. 10 min.[/QUOTE]

Sprzydaloby sie, oj sprzydalo! Narazie pouzywam to co mam bo daze do wykanczania niepotrzebnych zbiorow. Slyszalam ze eNaturalne ma fajny peeling enzymatyczny w proszku rowniez.

Mam jeszcze flaszke kolagenu naturalnego o ktorym zapomnialam I algi w proszku. Myslicie ze cos pomoze?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 18:49   #3980
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
U nas w Holland&Barret lipa podobnie jak i w aptekach. Jedyne co mi sie podobalo to krem ze slimakiem choc nie probowalam go osobiscie. Mial ktos? Bodajze dr Organic... Zostaje internet bo lokalnie w eco sklepie ceny rowniez sa zastraszajace. No to poszukam tych waszych wyprobowanych skarbow!

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



Tak, to dokladnie ten szampon! Swietny jest. Musze faktycznie cos od nich wyprobowac kusza mnie jednak te rosyjskie cuda. Polecacie jakies rosyjskie szampony?

Glinki mam dwie. Jedna hinduska czerwona z ziolami i rosy jska czarna. Musze chyba regularniej ich uzywac poprostu. Parowek nie robilam. A masz jakies sugestie odnosnie ziol obkurczajacych pory? Slyszalam wiele dobrego o toniku z cytryny i octu jablkowego. Chyba wyprubuje.
ja mam żel ze ślimakiem dr. organic, ale jakoś na razie brak szału.
dr. organic ma genialne odżywki do włosów kokos
tylko nie przesadź z glinkami
z rosyjskich szamponów bardzo lubię love2mix z chili, czarny przeciwłupieżowy, natura siberica do tłustych (ale ja do przetłuszczających się stosuje).
co do ziół do parówek to musisz pogrzebać w necie, bo ja z porami nie mam problemów. ogólnie podczas parówki pory się rozszerzają, ale w moim przypadku pięknie oczyszczają potem przetrzeć dzioba chłodnym tonikiem albo hydrolatem żeby je zamknąć, nałożyć coś lekkiego i nawilżającego i bajer.
możesz też spróbować mydeł aleppo do twarzy.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-30 o 18:51
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:56   #3981
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja mam żel ze ślimakiem dr. organic, ale jakoś na razie brak szału.
dr. organic ma genialne odżywki do włosów kokos
tylko nie przesadź z glinkami
z rosyjskich szamponów bardzo lubię love2mix z chili, czarny przeciwłupieżowy, natura siberica do tłustych (ale ja do przetłuszczających się stosuje).
co do ziół do parówek to musisz pogrzebać w necie, bo ja z porami nie mam problemów. ogólnie podczas parówki pory się rozszerzają, ale w moim przypadku pięknie oczyszczają potem przetrzeć dzioba chłodnym tonikiem albo hydrolatem żeby je zamknąć, nałożyć coś lekkiego i nawilżającego i bajer.
możesz też spróbować mydeł aleppo do twarzy.
Dziekowac! Bede dzialac. Wypowiedzialam porom wojne! Wytaczam ostra kosmetyczna altyrelie! Jesli slimak posladka nie urywa to nie bede eksperymentowac za 20 funtow
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:56   #3982
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Sprzydaloby sie, oj sprzydalo! Narazie pouzywam to co mam bo daze do wykanczania niepotrzebnych zbiorow. Slyszalam ze eNaturalne ma fajny peeling enzymatyczny w proszku rowniez.

Mam jeszcze flaszke kolagenu naturalnego o ktorym zapomnialam I algi w proszku. Myslicie ze cos pomoze?
Mam sporą próbkę tego peelingu i używałam go już kilkakrotnie (nie pamiętam, czy ma glinkę w składzie, tak jak 100% Pure, ale pachnie przepięknie), nie zauważyłam jednak aż takich rezultatów, podobnie jak po AMB w proszku i enzymatycznym Phenome, który zdarzyło mi się trzymać godzinę, o BU nie wspominając Jak dotąd- dla mnie najskuteczniejszy, a miałam w planach jeszcze, także enzymatyczny- Femi, ale już chyba odpuszczę, bo ten skład 100% Pure mnie całkiem powalił swoim działaniem (i zapachem także )

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:45
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:48   #3983
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Ja polecam przede wszystkim dlatego, że jako jedyne ratuje moją gębkę przed różnymi niespodziankami. Jako jedyne nie wysusza, nie uczula, nie powoduje plam i nowych pryszczy (czego np. nie mogłam powiedzieć o laurowym - tu miałam mega wysyp, nie mogłam sobie poradzić ze skórą). Zakup każdego innego mydła powoduje pogorszenie cery. Tak więc już przestałam szukać - jestem mu wierna
no to jestem odmieńcem bo czarne mydło afrykańskie potwornie wysusza mi gębę

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44338492]
A ja od kilku dni w szoku jestem, bo te mydła Madary wyjątkowo mi służą; sięgam po nie teraz bez obawy, że mnie wysuszą, bo mają taką kremową, obfitą pianę, a zapach - to małe do twarzy pachnie koktajlem z owoców leśnych, a duże do ciała ma zapach kremowo-żurawinowy ;- ale co najważniejsze, to żadne z nich mnie nie wysusza, a sezon grzewczy w pełni- podejrzewam, że latem balsam będzie zbędny, bo już teraz moja skóra na łydkach wcale nie jest ściągnięta jak zazwyczaj

Podbijam pytanie o żel do higieny intymnej z kwasem mlekowym wysoko w składzie, bo nie pamiętam, który to był i nie mogę go nigdzie znaleźć [/QUOTE]
podaj proszę linka do tych cudnych mydełek
spojrzałam na swój płyn do intymnej omia i on ma kwas mlekowu przy końcu, tuż przed konserwantami

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Z tym Organyc to też bym się spytała w sklepie czy mają starą czy nową formułę.
Na początku grudnia szukałam czegoś z kwasem mlekowym wysoko w składzie. Nieźle się naszukałam i trafiłam na wyżej wspomniany Organyc. Szczęśliwa dostałam zamówienie, ale nie spojrzałam od razu na skład. Po kilku użyciach się przyjrzałam, że na opakowaniu jest zupełnie inny skład i znaczek, że to nowa formuła Oczywiście kwas mlekowy gdzieś daleko, a na stronie sklepu zero informacji o tym
plagi nieaktualnych inci ciąg dalszy
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no to mnie zainteresowalyscie czarnym mydlem (chodzi o dudu osun czy to tylko jedno z tego rodzaju?) i jeszcze madarowymi tez
bioturm ma swietny zel i pianke do hig int., w obu lactic acid wysoko. musialabys sobie porownac sklady obu produktow, zeby sobie wybrac ten lepszy dla siebie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarne mydło, które sprzedaje bu jest bardzo podobne (może nawet to to samo) również do tego co ja mam czyli http://www.coastalscents.com/natural...ap/as-011.html

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak tak chwalisz to na pewno kupię, z rękami mam duży problem i każde mydło (prócz Plastra Miodu LF) mi je masakrycznie wysusza. Plaster Miodu tylko trochę Szukam czegoś jeszcze mniej wysuszającego, może w końcu to będzie to.
Poza tym kocham mydełka, no jak nie kochać
a próbowałaś balsamu do kąpieli bd fur mama z rosmana? ostatnio butle 500 ml były w promie za 7 zł, kupiłam kilka na zapas, rozlałam do wszystkich pojemników na mydła w płynie i bardzo sobie chwalę
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44351648]Mam sporą próbkę tego peelingu i używałam go już kilkakrotnie (nie pamiętam, czy ma glinkę w składzie, ale pachnie przepięknie), nie zauważyłam jednak aż takich rezultatów, podobnie jak po AMB w proszku i enzymatycznym Phenome, który zdarzyło mi się trzymać godzinę, o BU nie wspominając Jak dotąd- dla mnie najskuteczniejszy, a miałam w planach jeszcze, także enzymatyczny Femi, ale już chyba odpuszczę, bo ten skład 100% Pure mnie całkiem powalił swoim działaniem (i zapachem także )[/QUOTE]
mówisz, że aż taki dobry
mam słabość do tej firmy i pewnie też się kiedyś na niego skuszę...

jak tam dry flo z mazideł? dalej trzyma mat przez cały dzień?
pytam bo spojrzałam na skład tego pudru co mi przysłałaś i w nim właśnie pierwszym składnikiem jest ta skrobia modyfikowana...

wydaje mi się, że chwaliłaś kiedyś spray do włosów eco cosmetics, taki http://organeo.pl/product-pol-964-Ec...cem-goji-.html ? w sensie, że nadaje się do lekkiego usztywnienia włosów krótkich, żeby się lepiej układały. ma alk na pierwszym miejscu w składzie - nie wysusza włosów? a może znalazłaś już coś lepszego? mama obecnie testuje duet szampon miodowy dr organic plus ten spray http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-242-ml/39571 i mówi, że całkiem, całkiem...ale chciałabym jej podsunąć jeszcze coś innego do spróbowania i nie wiem w co celować

przymierzam się już do tworzenia listy tegorocznych hitów
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:16   #3984
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no to jestem odmieńcem bo czarne mydło afrykańskie potwornie wysusza mi gębę


podaj proszę linka do tych cudnych mydełek
spojrzałam na swój płyn do intymnej omia i on ma kwas mlekowu przy końcu, tuż przed konserwantami


plagi nieaktualnych inci ciąg dalszy

czarne mydło, które sprzedaje bu jest bardzo podobne (może nawet to to samo) również do tego co ja mam czyli http://www.coastalscents.com/natural...ap/as-011.html


a próbowałaś balsamu do kąpieli bd fur mama z rosmana? ostatnio butle 500 ml były w promie za 7 zł, kupiłam kilka na zapas, rozlałam do wszystkich pojemników na mydła w płynie i bardzo sobie chwalę

mówisz, że aż taki dobry
mam słabość do tej firmy i pewnie też się kiedyś na niego skuszę...

jak tam dry flo z mazideł? dalej trzyma mat przez cały dzień?
pytam bo spojrzałam na skład tego pudru co mi przysłałaś i w nim właśnie pierwszym składnikiem jest ta skrobia modyfikowana...

wydaje mi się, że chwaliłaś kiedyś spray do włosów eco cosmetics, taki http://organeo.pl/product-pol-964-Ec...cem-goji-.html ? w sensie, że nadaje się do lekkiego usztywnienia włosów krótkich, żeby się lepiej układały. ma alk na pierwszym miejscu w składzie - nie wysusza włosów? a może znalazłaś
już coś lepszego? mama obecnie testuje duet szampon miodowy dr organic plus ten spray http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-242-ml/39571 i mówi, że całkiem, całkiem...ale chciałabym jej podsunąć jeszcze coś innego do spróbowania i nie wiem w co celować

przymierzam się już do tworzenia listy tegorocznych hitów
http://www.matique.pl/pl/madara-jezy...arzy_1851.html
http://www.matique.pl/pl/madara-zura...iala_1911.html
Pudru Hollywood używałam dłuższy czas, ale nie dawał takiego matu jak dry flo, po którym za pierwszym razem czułam, że działa lepiej i dłużej- a gdzie znalazłaś jego skład, bo ja mam tylko to http://www.homeofit-lab.com/209,puder-hollywood.html

Lakier Ecocosmetics w ogóle nie wysusza moich włosów, a właśnie uświadomiłam sobie, że używam go niemal codziennie od dwóch lat i dotąd nie znalazłam nic lepszego; pianka też jest super, a oprócz tego ja uwielbiam ten zapach i jeszcze mi się nie znudził (lubię też ich pastę do zębów- mam wrażenie, że trochę je wybiela, choć sama ma kolor brudnobeżowy i jest trochę jakby gliniasta- pierwsze wrażenie jest niezbyt zachęcające, ale tak ją polubiłam, że często do niej wracam i zawsze mam jedną w zapasie )

Służę próbką peelingu no i czekamy na HITY ROKU

Wygląda na to, że dalej będę używać tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-intymnej.html
z tym jednym, dyndającym na samym końcu parabenem, bo dużo lepszy ma skład niż ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-intymnej.html
i ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-intymnej.html
i ten też http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p63531-Lactacyd_Femina_Hydro-balance_emulsja_do_higien y_intymnej_200_ml

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-30 o 20:51
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:38   #3985
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44353293]http://www.matique.pl/pl/madara-jezy...arzy_1851.html
http://www.matique.pl/pl/madara-zura...iala_1911.html
Pudru Hollywood używałam dłuższy czas, ale nie dawał takiego matu jak dry flo, po którym za pierwszym razem czułam, że działa lepiej i dłużej- a gdzie znalazłaś jego skład, bo ja mam tylko to http://www.homeofit-lab.com/209,puder-hollywood.html

Lakier Ecocosmetics w ogóle nie wysusza moich włosów, a właśnie uświadomiłam sobie, że używam go niemal codziennie od dwóch lat i dotąd nie znalazłam nic lepszego; pianka też jest super, a oprócz tego ja uwielbiam ten zapach i jeszcze mi się nie znudził (lubię też ich pastę do zębów- mam wrażenie, że trochę je wybiela, choć sama ma kolor brudnobeżowy i jest trochę jakby gliniasta- pierwsze wrażenie jest niezbyt zachęcające, ale tak ją polubiłam, że często do niej wracam i zawsze mam jedną w zapasie )

Służę próbką peelingu no i czekamy na HITY ROKU

Wygląda na to ,że dalej będę używać tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-intymnej.html
z tym jednym, dyndającym na samym końcu parabenem, bo dużo lepszy ma skład niż ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-intymnej.html
i ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-intymnej.html
i ten też http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p63531-Lactacyd_Femina_Hydro-balance_emulsja_do_higien y_intymnej_200_ml
[/QUOTE]
dziękuję za linki do mydełek madary

pisząc o pudrze miałam na myśli ten z lauress - to on jest na skrobi modyfikowanej

skoro tak polecasz to kupię mamie te ecocosmetics

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-12-30 o 20:45
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:48   #3986
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dziękuję za linki do mydełek madary

pisząc o pudrze miałam na myśli ten z lauress - to on jest na skrobi modyfikowanej

skoro tak polecasz to kupię mamie te ecocosmetics

w ogóle nie otwierają mi się te 3 ostatnie linki, które wkleiłaś, czego dotyczą?
A... Lauressa to nie używałam samego, ze względu na ten żółty odcień- mieszałam go z Hauschką, ale nie powalał; a teraz wymieszałam dry flo z resztką Hauschki i efekt przeszedł moje oczekiwania - co prawda, mamy zimę, ale i tak różnica jest bardzo widoczna; latem może przejdę na samą dry flo

To są składy wszystkich Laktacydów- najlepszy jest L. Femina plus- kwas mlekowy wysoko, ale na końcu jeden paraben; reszta rodzajów ma duuużo gorsze składy i kwas mlekowy przy końcu (ten ostatni link jest do DOZ- u; one się tutaj nie otwierają )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:55   #3987
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44353897]A... Lauressa to nie używałam samego, ze względu na ten żółty odcień- mieszałam go z Hauschką, ale nie powalał; a teraz wymieszałam dry flo z resztką Hauschki i efekt przeszedł moje oczekiwania - co prawda, mamy zimę, ale i tak różnica jest bardzo widoczna; latem może przejdę na samą dry flo

To są składy wszystkich Laktacydów- najlepszy jest L. Femina plus- kwas mlekowy wysoko, ale na końcu jeden paraben; reszta rodzajów ma duuużo gorsze składy i kwas mlekowy przy końcu (ten ostatni link jest do DOZ- u; one się tutaj nie otwierają )[/QUOTE]

kurcze jakoś nie załapałam, że nie używałaś go ze względu na kolor, mogłam Ci teraz odkupić tylko jaśniejszy...

dobrze, że piszesz, że wśród laktacydów jest jeden nieco bardziej czysty, bo kiedyś chwyciłam to przypadkiem w ręce, skład mnie odrzucił i skreśliłam tą markę na amen...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:57   #3988
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
No stesknilam sie troszke za Wami. Bylam tez zajeta kolejnymi studiami i roznymi perypetiami W miedzyczasie przetestowalam sporo kosmetykow, glownie kremow, zazwyczaj z TkMaxx badz iHerb. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: czy ja tych brzydkich kraterow moglam sie nabawic przez regularne stosowanie tresciwych kremow 'na noc' nawet w dzien? Moja skora jest tlusta ale odwodniona i zwyczajnie nie chcialam jej przesuszyc. Byc moze 'przedobrzylam'. Czy to mozliwe?
A polecicie mi jakies przyjemne serum nawilzajace ktore bedzie fajna baza pod makijaz? Szukam tez skutecznego intensywnego kremu nawilzajacego (bez olejow?) Ktory ukoi skore po kwasach. Problemy, problemy... Ehhh
Zmiana kremu może przynieść dobry rezultat. Po niektórych widzę, że moja skóra się jakby rozpulchnia.
Stosuj dalej to serum z kwasem. Możesz podklinkować jakie to?
Glinki to dobry pomysł. Nie wszystkie są godne polecenia, ale te 'standardowe' jak najbardziej.
Z kremów mogę polecić marki takie jak Phenome, Pat&Rub, Santaverde, Sylveco.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:08   #3989
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
No stesknilam sie troszke za Wami. Bylam tez zajeta kolejnymi studiami i roznymi perypetiami W miedzyczasie przetestowalam sporo kosmetykow, glownie kremow, zazwyczaj z TkMaxx badz iHerb. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: czy ja tych brzydkich kraterow moglam sie nabawic przez regularne stosowanie tresciwych kremow 'na noc' nawet w dzien? Moja skora jest tlusta ale odwodniona i zwyczajnie nie chcialam jej przesuszyc. Byc moze 'przedobrzylam'. Czy to mozliwe?
A polecicie mi jakies przyjemne serum nawilzajace ktore bedzie fajna baza pod makijaz? Szukam tez skutecznego intensywnego kremu nawilzajacego (bez olejow?) Ktory ukoi skore po kwasach. Problemy, problemy... Ehhh
Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i niestety jeżeli użyje czegoś treściwszego albo kosmetykow które mają za dużą ilość olejków to pory mam jak kratery i wtedy pomaga dokładne oczyszczenie wieczorem i tylko hydrolat różany ,cera musi odpocząć i wywalić "nadmiary" znaczy łój
Pomaga też bardzo tonik z glukonolaktonem własnej roboty przepis z Mazideł używany na noc .
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:08   #3990
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Chyba namówiłyście mnie na dry flo
Złe z Was kobiety
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.