Glyco a krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-22, 11:18   #1
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26

Glyco a krem


Witam Zaczelam uzywac Glyco a od lipca , nadal go stosuje , mam blada twarz chcilabym sie opalic , na ulotce pisze ze w przypadku ekspozycji na slonce trzeba zastosowac krem z wysokim filtrem , czy moge uzyc La Roche - posay Anthelios XL SPF 60+ ??? Czy jest pewnosc ze nie stanie m isie nic z twarza ? chodzi mi o przebarwienia itp ? A na solarium tesz mozna chodzic uzywajac glyco i tego kremu z filtrem SPF 60+ ???? Wogole uzywal ktos tego glyco a krem ?? pomogl komus na blizny potradzikowe ????

Edytowane przez ann07
Czas edycji: 2006-07-22 o 13:58
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 11:24   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Glyco a krem

Mam dwa pytania-czy w tej chwili używając Glico A używasz jakiegoś kremu z filtrem,a po drugie Glico używasz na własną rękę czy z polecenia dermatologa?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 11:25   #3
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Glyco a krem

ja mam glyco ale uzylam tylko kilka razy wczesna wiosna i jakos przestalam bo mialam po nim czerwona twarz<chyba tak musi byc> i stwierdzilam,ze mi sie pogorszy i blizny beda bardziej widoczne hehe ale chyba jednak wroce do niego jak nie bedzie juz takiego slonca tez mam LRP anthelios XL SPF 60+ napewno Cie ochroni bo to wysoi filtr mnie jednak zapycha wiec go odstawiam
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 11:27   #4
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Glyco a krem

aa i uzywajac Glyco A trzeba koniecznie uzywac wysokich filtrow!!! przeciez to kwas
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 12:31   #5
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Glyco a krem

Nie uzywam wlasnie zadnego filtra narazie , ale mam zamiar kupic. Nio i oczyewscie glyco a zapisal mi dermatolog.
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 13:20   #6
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Glyco a krem

podobno przy dluzszym stosowaniu daje swietne rezultaty ale ja w wakacje wole z nim nie ryzykowac
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 14:38   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
Nie uzywam wlasnie zadnego filtra narazie , ale mam zamiar kupic. Nio i oczyewscie glyco a zapisal mi dermatolog.


Cytat:
Witam Zaczelam uzywac Glyco a od lipca , nadal go stosuje , mam blada twarz chcilabym sie opalic , na ulotce pisze ze w przypadku ekspozycji na slonce trzeba zastosowac krem z wysokim filtrem , czy moge uzyc La Roche - posay Anthelios XL SPF 60+ ??? Czy jest pewnosc ze nie stanie m isie nic z twarza ? chodzi mi o przebarwienia itp ? A na solarium tesz mozna chodzic uzywajac glyco i tego kremu z filtrem SPF 60+ ???? Wogole uzywal ktos tego glyco a krem ?? pomogl komus na blizny potradzikowe ????
Martwisz się czy używając Glico A z filtrem nie będziesz mieć przebarwień,a stosujesz ten preparat od 3 tygodni,przy takich upałach i mega słońcu jak jest teraz i nie boisz się tego,że coś Ci się stanie ze skórą Jak za kilka lat będziesz mieć przebarwienia to będziesz wiedzieć od czego Glico jest za silne na lato i lepiej go teraz nie używać i poczekać do jesieni.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-22, 21:47   #8
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Glyco a krem

No ale przpisal mi go dermatolog ze mam go uzywac ;/ no to co mam zrobic :| jak mi zapisal on chyba wie co robi :|
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 22:57   #9
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
No ale przpisal mi go dermatolog ze mam go uzywac ;/ no to co mam zrobic :| jak mi zapisal on chyba wie co robi :|
czesto mozna sie zdziwic
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 23:02   #10
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
on chyba wie co robi :|
Wątpię...
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 23:04   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
No ale przpisal mi go dermatolog ze mam go uzywac ;/ no to co mam zrobic :| jak mi zapisal on chyba wie co robi :|
Jeżeli ufasz swojemu dermatologowi bardziej niż nam to zostaje tylko czekać na przebarwienia


Polecam lekturę tego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128295 zwłaszcza postów 10 i 11,a ostatnia zdanie z 15 już dobitnie świadczy o tym co to za specyfik
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 09:46   #12
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Glyco a krem

To po jakiej przerwie przerwania stosowania tego kremu moge zaczac sie opalac ? Wtedy bede miec jusz 100 pewnosc ze jak uzyje wysokiego filtra to nie pojawia sie przebarwienia na twarzy ?? Kurcze ale jak jusz zaczelem to powinam skonczyc a nie przerywac ;/ ale bardzo bym sie chciala opalic ;/ C robic
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 13:12   #13
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
To po jakiej przerwie przerwania stosowania tego kremu moge zaczac sie opalac ? Wtedy bede miec jusz 100 pewnosc ze jak uzyje wysokiego filtra to nie pojawia sie przebarwienia na twarzy ?? Kurcze ale jak jusz zaczelem to powinam skonczyc a nie przerywac ;/ ale bardzo bym sie chciala opalic ;/ C robic
wybrać: ładna skóra lub opalenizna
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 13:35   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
To po jakiej przerwie przerwania stosowania tego kremu moge zaczac sie opalac ? Wtedy bede miec jusz 100 pewnosc ze jak uzyje wysokiego filtra to nie pojawia sie przebarwienia na twarzy ?? Kurcze ale jak jusz zaczelem to powinam skonczyc a nie przerywac ;/ ale bardzo bym sie chciala opalic ;/ C robic
Jak teraz nie używasz filtrów,a fundujesz swojej skórze taki mocny preparat jak Glico to generalnie masz bardzo wielkie szanse na przebarwienia za kilka miesięcy, kilka lat,bo one nie wyjdą teraz. Teraz już dokładnie nie pamiętam po jakim czasie można się po złuszczaniu opalać,ale chyba jest to miesiąc lub dwa Poza tym to,że zaczęłaś kurację Glico teraz wcale nie oznacza,że nie możesz przestać.

Tak jak Sylwiani napisała-albo opalenizna i przebarwienia za kilka lat albo ładna skóra i filtry teraz.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 19:06   #15
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Glyco a krem

No tak tylko ze ja unikam slonca jak ognia wienc raczej zadnych przebarwien nie powinam miec za te pare miescy lub lat jak piszesz ;]
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 20:02   #16
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
No tak tylko ze ja unikam slonca jak ognia wienc raczej zadnych przebarwien nie powinam miec za te pare miescy lub lat jak piszesz ;]
Ja nie mówię o opalaniu,ale o np. głupim pójściu do sklepu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 20:07   #17
Orbitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Orbitkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 85
Dot.: Glyco a krem

jeśli można podłącze się do pytania: czy stosując kwas i filtr to czy można stosować jakiś samoopalacz na twarz? Jeśli tak to kiedy? Przed kwasem?
__________________
" Jeśli wiara czyni cuda,
trzeba wierzyć, że się uda! "


Orbitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 20:17   #18
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
No tak tylko ze ja unikam slonca jak ognia wienc raczej zadnych przebarwien nie powinam miec za te pare miescy lub lat jak piszesz ;]
To znaczy, że w ogóle nie opuszczasz pokoju bez okien?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:15   #19
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Glyco a krem

Jasne ze wychodze tylko zakldam czapeczke zeby slponce mi n ie swiecilo na twarz ;]
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 12:13   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
Jasne ze wychodze tylko zakldam czapeczke zeby slponce mi n ie swiecilo na twarz ;]
To za mało
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:44   #21
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
Jasne ze wychodze tylko zakldam czapeczke zeby slponce mi n ie swiecilo na twarz ;]
też mam czapeczkę
a do tego na twarzy kremik z filtrem
żeby się chronić przed słońcem musiałabyś chyba zakładać na głowę kask z szybką uv, a przecież filterek lżejszy i przewiewniejszy
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:21   #22
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Glyco a krem

ann, dziewczyny Ci dobrze radzą! jeśli nie chcesz się nabawić poważnych, trudnych do usunięcia przebarwień, to nakładaj codziennie (a najlepiej minimum 2 razy dziennie) krem z filtrem SPF 50+, grubą warstwą - 2,5 ml na twarz i szyję. ja na Twoim miejscu odstawiłabym ten krem i wróciłabym do niego jesienią (ale filtrów i tak używaj, nawet po odstawieniu).
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:19   #23
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Glyco a krem

Jak jusz zaczelam to jusz nie bede odstawiac ! a chce sie pozbyc jak najszybciej przebarwien i blizn ;/ narazie nie widze zadnych efektow ten krem chyba jest gowno wart ! A slonca unikam jak ognia i stosuje jusz krem z flitrem spf 60 + !
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:28   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
Jak jusz zaczelam to jusz nie bede odstawiac ! a chce sie pozbyc jak najszybciej przebarwien i blizn ;/ narazie nie widze zadnych efektow ten krem chyba jest gowno wart ! A slonca unikam jak ognia i stosuje jusz krem z flitrem spf 60 + !
Z przebarwieniami to nie jest tak raz dwa i do widzenia. Z bliznami podobnie. Moja dermatolog powiedział,że "zabawa" z Cepanem na blizny to przynajmniej z pół roku.

Co dokładnie masz na myśli,że nie widzisz efektów?

Spokojnie-nie przeklinaj
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 13:32   #25
ann07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Glyco a krem

Jeszcze jedno pytanko czy mozna uzywac normaderm vichy rano a wieczorem ten glyco ?? tzn wieczorem nawpewno glyco bo dermatolog kazal mi go uzywac tylk owieczorem. A rano bym chciala normaderm ?? Czy mozna tak ?? Czy sa jeszcze jakies sposoby na te przebarwienia i niewielkie dziurki po tradziku pomozcie plisss (((((((((
ann07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 13:05   #26
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Glyco a krem

mi glyco a pomógł i to bardzo, spłyciła sie blizna nawet po ospie,(inne blizny na twarzy zniknely prawie calkowicie- zostaly jakie sniewielkie slady ) przerwałam kuracje na lato ale jesienią znow wróce, gdyz nic tak ładnie nie spłycilo mi porów jak ten krem, fakt na początku stoswania mialam czerwona buzie i skora sie łuszczyla ale pozniej sie przyzywczaila, ladnie mi oczyscil twarz dlatego go znow bede uzywac, a pozatym chce zniwelowac ta blizne po ospie do konca, moim zdaniem glyco a i normaderm to za duzo, ja przynjamniej podczas stosowania tego krmeu nie uzywalam nawet maseczek bo nie musialam, a glyco stosowalam co drugi dzien i oczywiscie wysoki filtr, heh takladnie mi buzie oczyscil ze podczas stosowania go nie uzywalam podkladu( czasem tylko na wieczorne wyjscia) w dzien tylko sam filtr plus skrobia, nie moge sie juz doczekac jesieni(dziwne bo lato jest cudowne- ale dzialania glyco bylo u mnie swietne yo dlatego) nie wiem jaka masz cere, ja mialam wrazliwa i dlatego kwas ja na początku podraznial ale stosowalam lagodne zele do mycia i kremy nawilzajace i dla mnie glyco plus normaderm to byloby za wiele,
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 15:37   #27
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Glyco a krem

Cytat:
Napisane przez ann07
Jeszcze jedno pytanko czy mozna uzywac normaderm vichy rano a wieczorem ten glyco ?? tzn wieczorem nawpewno glyco bo dermatolog kazal mi go uzywac tylk owieczorem. A rano bym chciala normaderm ?? Czy mozna tak ?? Czy sa jeszcze jakies sposoby na te przebarwienia i niewielkie dziurki po tradziku pomozcie plisss (((((((((
Normaderm na dzień pod filtry, oczywiście? tylko pytanie, czy to Ci za bardzo nie podrażni i nie wysuszy skóry, samo Glyco-A jest dosyć agresywnym preparatem.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.