róż loreal vs joko???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-05, 19:10   #1
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Red face

róż loreal vs joko????


witam dziewczyny mam pytanie a mianowicie w jakiej cenie jest roz z loreala czy jest dobry ,i jaki odcien mniej wiecej zimie pasuje ,i czy mogłybyscie pokazac jakies zdjecia wasze z tym rozem,chce sobie kupic juz cos pozadnego bo mialam juz 2 nie trafione z kolorem roze,i zastanawiam sie miedy joko a loreal
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 20:48   #2
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: róż loreal vs joko????

Cytat:
Napisane przez Paulina1988
witam dziewczyny mam pytanie a mianowicie w jakiej cenie jest roz z loreala czy jest dobry ,i jaki odcien mniej wiecej zimie pasuje ,i czy mogłybyscie pokazac jakies zdjecia wasze z tym rozem,chce sobie kupic juz cos pozadnego bo mialam juz 2 nie trafione z kolorem roze,i zastanawiam sie miedy joko a loreal
Przede wszystkim te dwa róże to dwie różne pólki cenowe, więc pewnie i jakościowe Róż Loreala kosztuje ok. 50 zl róż Joko dużo mniej ok 15 zł ( chyba)

Co do odcienia to niestety musisz sama wybrać, idź do jakiejś drogerii, tam skorzystaj z testerka i zobacz jaki odcień najlepiej do Ciebie pasuje

Natomiast co do kolorków dla Zimy musisz poczekać jak inne bardziej doświadczone wizażanki ci pomogą
Pozdrawiam
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:30   #3
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: róż loreal vs joko????

Paulino - odpowiedzi na Twoje pytania juz wlasciwie padly na tym forum i to czesto niejednokrotnie.... - polecam wyszukiwarke i lekture kwc oraz tego, co dziewczyny napisaly w odpowiednich watkach.... na temat rozu l'oreala lacznie z opisami odcieni i przydzieleniem do typow kolorystycznych mozesz poczytac w watku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=blush+delicena temat nowego rozu joko tez jest caly i dosc popularny watek....slowem mowiac, jak to zwykla byla mowic Nasza Smoczyca - wyszukiwarka nie gryzie!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:53   #4
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: róż loreal vs joko????

Polecałabym Loreala. Nie dlatego, ze go używałam, ale maiłam kontakt z różem Joko Tragedia
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.