Żel Duac - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 20:35   #721
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Żel Duac

Hej, a czy miała któraś z Was taką sytuacją, żeby w ogóle nie wysuszał skóry? Używam go już miesiąc, w sumie większego polepszenia stanu twarzy nie zauważyłam, jakiś czas było lepiej, ale kilka dni temu okropnie mnie zsypało Ale po np. Differinie, czy choćby toniku od Clinique miałam skórę wysuszoną i musiałam nawilżać, to po tym nic. Efekty po tamtych też lepsze widziałam
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:36   #722
OlaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Żel Duac

A jaka ilosc smarujesz? Na cala twarz?
OlaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 10:48   #723
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Hej, a czy miała któraś z Was taką sytuacją, żeby w ogóle nie wysuszał skóry? Używam go już miesiąc, w sumie większego polepszenia stanu twarzy nie zauważyłam, jakiś czas było lepiej, ale kilka dni temu okropnie mnie zsypało Ale po np. Differinie, czy choćby toniku od Clinique miałam skórę wysuszoną i musiałam nawilżać, to po tym nic. Efekty po tamtych też lepsze widziałam
Czesć,na mnie Duac wcale nie działa,przynajmniej mam takie wrażenie
Po Epiduo czy po toniku z BU miałam skórę bardzo suchą i podrażnioną ale też pory mniejsze.Jak stosowałam epi to musiałam smarować swoją buzie cetaphilem,teraz używam matującej biodermy i nie potrzebuję aż tak silnego nawilżania,Pory niestety ciągle masakrycznie zasyfione,chyba wrócę do epi
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:41   #724
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez OlaWawa Pokaż wiadomość
A jaka ilosc smarujesz? Na cala twarz?
Smaruję całą twarz taką ilością wydaje mi się "słuszną" na pewno go nie oszczędzam, ale też nie kładę warstwy megagrubej.
Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Czesć,na mnie Duac wcale nie działa,przynajmniej mam takie wrażenie
Po Epiduo czy po toniku z BU miałam skórę bardzo suchą i podrażnioną ale też pory mniejsze.Jak stosowałam epi to musiałam smarować swoją buzie cetaphilem,teraz używam matującej biodermy i nie potrzebuję aż tak silnego nawilżania,Pory niestety ciągle masakrycznie zasyfione,chyba wrócę do epi
To chyba mamy tak samo. A ile czasu go już stosujesz? Zastanawiam się, czy on tak na mnie kiepsko działa, bo mam skórę nosorożca, czy o co chodzi
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:54   #725
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Ale to nie jest reguła, że musi wysuszyć i koniec wtedy wiadomo, że działa, powinniście się raczej cieszyć, że nie macie skutków ubocznych. Mnie też nie wysuszał, byłam bardzo zadowolona z efektów, ale w końcu dostałam uczulenia i musiałam zakończyć kurację.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:40   #726
slave_of_rock
Raczkowanie
 
Avatar slave_of_rock
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: laptop na kolanach:)
Wiadomości: 80
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Hej, a czy miała któraś z Was taką sytuacją, żeby w ogóle nie wysuszał skóry? Używam go już miesiąc, w sumie większego polepszenia stanu twarzy nie zauważyłam, jakiś czas było lepiej, ale kilka dni temu okropnie mnie zsypało Ale po np. Differinie, czy choćby toniku od Clinique miałam skórę wysuszoną i musiałam nawilżać, to po tym nic. Efekty po tamtych też lepsze widziałam
Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy on tak na mnie kiepsko działa, bo mam skórę nosorożca, czy o co chodzi
Ja użuwam dopiero od około tygodnia i też mnie nie wysusza. Dermatolog powiedziała, ze pewnie będę się bardzo łuszczyć (po Duacu i Isotrexie jeszcze) i kazała dodatkowo nawilżać ... a moja skóra wcale nie jest wysuszona. Kiedyś używałam Benzacne (10%) i skóra złaziła mi płatami a po tym NIC.
Zaczyna mnie to niepokoić bo i na tym wątku i na wątku o Isotrexie dziewczyny piszą, że miały bardzo suchą skórę.
__________________
"thrown to the wolves in the minds of your enemies
in the minds of your enemies
and i'm stone in the eyes of your foolishness (...)
and i'm nothing more than a line in your book"

slave_of_rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:09   #727
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Ale to nie jest reguła, że musi wysuszyć i koniec wtedy wiadomo, że działa, powinniście się raczej cieszyć, że nie macie skutków ubocznych. Mnie też nie wysuszał, byłam bardzo zadowolona z efektów, ale w końcu dostałam uczulenia i musiałam zakończyć kurację.
Nie no, jasne, cieszę się, że mnie nie wysusza, bo np po differinie miałam pustynię i wszystkie filtry wchłaniały mi się do matu. Tylko, że tutaj nie widzę prawie w ogóle działania. Za tydzień idę do lekarza to zobaczę, co powie. A uczulenie to w ogóle kiepska sprawa:/

slave_of_rock - też mi tak lekarka mówiła, tym bardziej jestem zdziwiona. Ale tydzień to chyba trochę za krótko, zobaczysz za jakiś czas, jak na Ciebie działa. Oby lepiej, niż na mnie
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 20:19   #728
new_jersey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Duac

cześć Dziewczyny, także używam Duac (od około pół roku), zapisała mi go dermatolog tylko wydaje mi się, że potraktowała mnie trochę szablonowo stąd moje pytanie, ile można używać żel duac bez większych konsekwencji ? z góry dziękuje za odpowiedź
new_jersey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 11:08   #729
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez new_jersey Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny, także używam Duac (od około pół roku), zapisała mi go dermatolog tylko wydaje mi się, że potraktowała mnie trochę szablonowo stąd moje pytanie, ile można używać żel duac bez większych konsekwencji ? z góry dziękuje za odpowiedź
Używasz go pół roku bez żadnej przerwy?
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:38   #730
new_jersey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Duac

no właśnie tak, dlatego martwie się, że dermatolog zapisała mi to żeby mieć mnie 'z głowy' !
new_jersey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:47   #731
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Nie pamiętam już dokładnie jak jest w ulotce, ale duacu bez przerwy można używać 6-8 tygodni, a potem trzeba na jakiś czas zrobić przerwę, po przerwie można kurację wznowić jeśli zachodzi taka potrzeba.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 17:54   #732
new_jersey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Duac

tak, pisze tam podobnie, tylko boje się, że jak teraz zaprzestane stosować to trądzik szybko powróci a mam już taką ładna buzię :-/
new_jersey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:31   #733
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Ale to się używa na zmiany zapalne, jeżeli nie masz żadnych krost to nie ma potrzeby się smarować. Zrobisz jak uważasz, ale ja myślę, że przerwa jest wskazana, jeżeli trądzik wróci to znowu zaczniesz się smarować.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:19   #734
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Nie pamiętam już dokładnie jak jest w ulotce, ale duacu bez przerwy można używać 6-8 tygodni, a potem trzeba na jakiś czas zrobić przerwę, po przerwie można kurację wznowić jeśli zachodzi taka potrzeba.
W ulotce Duac Once Daily Gel jest napisane ,że leczenia tym specyfikiem nie należy kontynuować dłużej niż 12 tygodni i czas trwania kuracji określa lekarz.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:57   #735
new_jersey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Duac

no właśnie 12 tygodni czyli 3 miesiące, a dermatolog zapisuje mi to co miesiąc od ponad pół roku :-/ eh, chyba będę musiała się wybrać do innego dermatologa. dzięki za odpowiedź dziewczyny
new_jersey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:25   #736
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Żel Duac

stosuję duac 3 noc i straszny rumień mi wywaliło :/

taki suchy plac

to jest normalne czy jestem uczulona?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:38   #737
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Alufa a swędzi cię to albo coś? Odstaw na kilka dni duac i potem spróbuj ponownie posmarować tylko nieco mniej nanieś duacu, jeżeli znowu coś się pojawi najlepiej skonsultować się z lekarzem.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 19:13   #738
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Alufa a swędzi cię to albo coś? Odstaw na kilka dni duac i potem spróbuj ponownie posmarować tylko nieco mniej nanieś duacu, jeżeli znowu coś się pojawi najlepiej skonsultować się z lekarzem.
swędzi i jest ciepłe

nie smarowałam jakoś bardzo grubo

chyba odstawię na jakiś tydzień i zrobię drugie podejście
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:56   #739
slave_of_rock
Raczkowanie
 
Avatar slave_of_rock
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: laptop na kolanach:)
Wiadomości: 80
Dot.: Żel Duac

Witam,
zgłaszam się ponownie używam duacu od blisko miesiąca i .... wcale nie mam przesuszonej skóry (wspominałam, że dermatolog twierdziła, że będę sie cała łuszczyć). Przez ostatni tydzień używałam tylko duacu (powinnam razem z Isotrexem) bo wyjeżdzajac nie spakowałam tego drugiego i stan mojej cery znacznie się poprawił. Tzn. poprawił się dopóki nie nałożyłam Isotrexu po powrocie. Nie wiem na ile poprawa jest zasługą maści a na ile innych czynników takich jak: cykl miesiączkowy, zmiana wody i krótkotwała zmiana trybu życia (tzn. zero stresów ; poza tym zawsze jak wyjeżdzam <niezależnie od celu> cera mi sie poprawia).

Generalnie Isotrex uznaję za przekleństwo a Duac ma raczej dobre działanie choć trochę martwi mnie, że nawet nie mam suchej skóry (wiem, nie powinno ale chcę efekt). W ogóle to odstawiłabym Isotrex gdyby nie fakt, że moich głównym problemem nie jest typowy trądzik ale dziwne grudki....
__________________
"thrown to the wolves in the minds of your enemies
in the minds of your enemies
and i'm stone in the eyes of your foolishness (...)
and i'm nothing more than a line in your book"

slave_of_rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 08:25   #740
mischellin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Żel Duac

Witam Wizażanki i melduję się ponownie po 4 miesiącach Duac wprowadził na mojej buzi ogromne zmiany i jest o niebo lepiej, ale także zaszkodził. Długie stosowanie poprzepalało naczynka i powstał nieładny rumień z którym teraz będę musiała się męczyć Także radzę uważać na czas stosowania! Zostało tylko mnóstwo blizn na buzi, ale właśnie rozpoczęłam serię mikrodermabrazji korundowych i widze jak z dnia na dzien jest lepiej Tylko ten nieszczęsny rumień...
__________________
Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami.
Otaczani szarymi problemami.
Osądzani pochopnie...
mischellin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:08   #741
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Żel Duac

czy stosując żel Duac moge stosowac serum z wit C z Biochemi Urody ???
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:13   #742
silent_enigma
Przyczajenie
 
Avatar silent_enigma
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: Żel Duac

Ja stosuję Duac a raczej stosowałam ok. 1,5 tygodnia. Początkowo było super, cera mi się rozjaśniła, nieco wysuszyła. Co prawda 1-2 krostki pojawiały się codziennie, ale nie narzekałam, bo wygląd cery się poprawił. Z czasem zaczęło się pojawiać coraz więcej krostek i to takich, jakich jeszcze nie miałam, większych, czerwonych, bolących i trudno gojących się. Przerwałam stosowanie tego "specyfiku" 5 dni temu, krostki się podgoiły, ale nadal są widoczne. Stan cery się zdecydowanie pogorszył, bo mam teraz więcej krostek niż miałam przed kuracją i to w dodatku w miejscach, w których mi nigdy nie wyskakiwały:/
Dodam, że stosowałam żel na całą twarz, w ilościach umiarkowanych i nie stosuję oprócz, żelu żadnych antybiotyków.
silent_enigma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 18:52   #743
Annelyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Żel Duac

wlasnie uzywam juz jakis tydzien i jest poprawa ale nie wielka. co prawda wiekszych przyszczy juz nie ma - wystarczylo kilka dni by dawac punktowo na pryszcze i zniknely. teraz smaruje cale czolo i nos oraz okolice nosa i podbrodek.
kupialam wlasnie olejek rycynowy i zamierzam robic z niego maske na twarz. wiecie czy to nie bedzie komplikowalo z kremem?
Annelyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:54   #744
agattee
Zakorzenienie
 
Avatar agattee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Germany.
Wiadomości: 9 640
Dot.: Żel Duac

Kurcze, przeczytałam troszkę waszych postów i nie wiem co mam myśleć o tym Duacu. Byłam dziś u dermatologa bo od jakiegoś czasu wychodzą mi wągry i zaczerwienione wykwity ropne. Nigdy nie miałam problemów z cerą nawet w wieku dojrzewania jednak od jakiegoś czasu to się zmieniło, aż wybrałam się do dermatologa i przepisała mi to. Jeszcze nie stosowałam i na prawdę zaczynam się zastanwiać czy w ogóle zacząć, bo jeśli ma być gorzej (zaczerwienienia, rumienie) to ja dziękuję i chyba pójdę do innego dermatologa. W ogóle wizyta była krótka, babka tylko rzuciła okiem na moją twarz, powiedziała że lekki trądzik i to wypisała. Głównie wypryski robią mi się na czole i brodzie, poliki są ok. Tylko teraz po przeczytaniu waszych postów zaczynam się obawiać. Mam skórę raczej skłonną do wysuszania a wy piszecie, że strasznie wysusza i skóra się łuszczy...

Wolałabym by przepisała mi jakiś żel do mycia twarzy na dzień a nie coś co wyżera twarz I mam jeszcze jedno pytanie. Duac stosuje się na noc i chciałam zapytać czym rano po przebudzeniu przemyjacie twarz?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

ahh, i jeszcze jedno pytanie. czy stosować go punktowo jak któraś z Was pisała, czyli smarować te 'brzydkie' miejsca?
__________________

R.



agattee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:31   #745
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez agattee Pokaż wiadomość
Kurcze, przeczytałam troszkę waszych postów i nie wiem co mam myśleć o tym Duacu. Byłam dziś u dermatologa bo od jakiegoś czasu wychodzą mi wągry i zaczerwienione wykwity ropne. Nigdy nie miałam problemów z cerą nawet w wieku dojrzewania jednak od jakiegoś czasu to się zmieniło, aż wybrałam się do dermatologa i przepisała mi to. Jeszcze nie stosowałam i na prawdę zaczynam się zastanwiać czy w ogóle zacząć, bo jeśli ma być gorzej (zaczerwienienia, rumienie) to ja dziękuję i chyba pójdę do innego dermatologa. W ogóle wizyta była krótka, babka tylko rzuciła okiem na moją twarz, powiedziała że lekki trądzik i to wypisała. Głównie wypryski robią mi się na czole i brodzie, poliki są ok. Tylko teraz po przeczytaniu waszych postów zaczynam się obawiać. Mam skórę raczej skłonną do wysuszania a wy piszecie, że strasznie wysusza i skóra się łuszczy...

Wolałabym by przepisała mi jakiś żel do mycia twarzy na dzień a nie coś co wyżera twarz I mam jeszcze jedno pytanie. Duac stosuje się na noc i chciałam zapytać czym rano po przebudzeniu przemyjacie twarz?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

ahh, i jeszcze jedno pytanie. czy stosować go punktowo jak któraś z Was pisała, czyli smarować te 'brzydkie' miejsca?
Bez paniki, każda skóra reaguje inaczej. Szczerze mówiąc to trochę denerwują mnie te wszystkie opisy tego, jaki to Duac straszny - idzie się z tym do dermatologa, który go przepisał, a nie straszy ludzi na forum.

Jak będzie Ci szkodził - skóra będzie zaczerwieniona, sucha, to używaj go co drugi dzień i tyle, a przy następnej wizycie powiedz to dermatologowi. Ja obecnie używam co trzeci dzień Duac'u, a w pozostałe dni innych żeli/kremów aptecznych, wcześniej używałam co drugi dzień, skóry mi nic nie wypaliło, mnóstwo osób używa codziennie i żyje, nie ma się co bać. Trzeba wypróbować na swojej skórze, a nie panikować od razu.

Rano - oczywiście, że trzeba umyć twarz, jak codziennie i nałożyć krem nawilżający, bo skóra będzie się go domagać.

Nakładaj Duac tak, jak kazała Ci dermatolog, a jeśli nic nie mówiła czy na całą twarz, czy punktowo to spróbuj tak i tak i sprawdź, czy na całą Ci nie będzie szkodził.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 04:45   #746
agattee
Zakorzenienie
 
Avatar agattee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Germany.
Wiadomości: 9 640
Dot.: Żel Duac

Dzięki za odpowiedź, czuję się nieco uspokojona I jeszcze jedno pytanie. Czym najlepiej myć twarz na co dzień przy użyciu Duacu (albo co wy stosujecie) i jaki jest dobry krem nawilżający?

Ja wcześniej przed wizytą u dermatologa używałam toniku oraz żelu i maski w jednym, Clean&Clear i muszę powiedzieć, że nie zauważyłam zmian a tylko czułam, że skóra jest wysuszona.
__________________

R.



agattee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 12:02   #747
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez agattee Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, czuję się nieco uspokojona I jeszcze jedno pytanie. Czym najlepiej myć twarz na co dzień przy użyciu Duacu (albo co wy stosujecie) i jaki jest dobry krem nawilżający?

Ja wcześniej przed wizytą u dermatologa używałam toniku oraz żelu i maski w jednym, Clean&Clear i muszę powiedzieć, że nie zauważyłam zmian a tylko czułam, że skóra jest wysuszona.
Po Duacu to wg mnie powinnaś stosować na dzień filtr spf 50. A do mycia - ja sobie bardzo chwalę bazę myjącą z serii Ziaja Med. Nie bój się jak zauważysz przesuszenie to zrób 1-2 dni przerwy i cały czas nawilżaj
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 12:41   #748
agattee
Zakorzenienie
 
Avatar agattee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Germany.
Wiadomości: 9 640
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Po Duacu to wg mnie powinnaś stosować na dzień filtr spf 50. A do mycia - ja sobie bardzo chwalę bazę myjącą z serii Ziaja Med. Nie bój się jak zauważysz przesuszenie to zrób 1-2 dni przerwy i cały czas nawilżaj
spróbuję tą bazę myjącą

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

co do kremu z filtrem spf 50 to nie skuszę się, nie chcę rezygnować w lato ze słońca, a moja skóra na twarzy i tak słabo się opala (co innego z resztą ciała które opala się bardzo szybko )
__________________

R.




Edytowane przez agattee
Czas edycji: 2011-06-29 o 12:40
agattee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 14:34   #749
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Żel Duac

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183599 Poszukaj tutaj żeli, toników, kremów i filtrów.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:29   #750
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez agattee Pokaż wiadomość
spróbuję tą bazę myjącą

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

co do kremu z filtrem spf 50 to nie skuszę się, nie chcę rezygnować w lato ze słońca, a moja skóra na twarzy i tak słabo się opala (co innego z resztą ciała które opala się bardzo szybko )
To zrezygnuj na lato z Duacu, jak nie chcesz się filtrować, bo możesz sobie szkody narobić. Mimo, że na twarzy nie widzisz działania słońca, to promienie UVA mogą Ci plam narobić
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.