Jak wyglądała Wasza noc poślubna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 19:00   #1
olenka_69
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 39
Talking

Jak wyglądała Wasza noc poślubna?


jak wyglądała waza noc poslubna ??? czy przygotowałyscie sie do niej w jakis specjalny sposób ??? jakie macie wsomnienia zwiazane z tym wydazeniem ???
olenka_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 19:57   #2
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: jak wyglądała wasza noc poślubna ???

Chyba niewiele osób ci o tym opowie...;/
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 22:57   #3
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: jak wyglądała wasza noc poślubna ???

Powinnaś dac na forum ślubne

Sysuni@ - chyba tu nie chodzi o intymne szczegóły, tylko aranżację, pomysł na "tę chwilę".
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 23:19   #4
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: jak wyglądała wasza noc poślubna ???

Madlen_18- oj wiem, wiem;p o intymnych szczegółach nawetnie myslałam... mimo wszystko wydaje mi sie, ze niewiele osob o tym opowie.. Nie wiem skad takie przekonanie. Moze chociazby z ilosci osob wchodzacych tu a nie wypowiadajacych sie??? rzeczywiscie chyba lepiej bedzie, jesli ten watek zostanie przesuniety na forum ślubne..
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 11:28   #5
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: jak wyglądała wasza noc poślubna ???

Najczęściej noc poslubna ma miejsce 2-3 dni po ślubie
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 13:15   #6
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: jak wyglądała wasza noc poślubna ???

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Najczęściej noc poslubna ma miejsce 2-3 dni po ślubie
dokładnie albo i później
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 20:53   #7
Icha27
Przyczajenie
 
Avatar Icha27
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: jak wyglądała wasza noc poślubna ???

My spaliśmy na gąbce w pokoju z rodzicami a rano obudził mnie skaczący po brzuchu pies ciotki
Odbilismy sobie dopiero w podróży poślubnej, ale miło i taką noc poślubną powspominać.
__________________
Icha
Icha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 20:18   #8
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

he he powracam do pytania .Co prawda wiele z nas mieszka już ze swoimi partnerami, narzeczonymi i wspólne noce nie są nam obce, ale jak to jest po ślubie ...? Szykowałyście się na tę noc?A przede wszystkim CZY MIAŁYŚCIE SIŁĘ na to, żeby dochować wierności tej tradycji .

Z tego co słyszałam od znajomych młodzi są zawsze tak padnięci że myślę tylko o położeniu się do łózka i kilku godzinach spokojnego snu
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 21:02   #9
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Cytat:
Napisane przez potoczanka Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam od znajomych młodzi są zawsze tak padnięci że myślę tylko o położeniu się do łózka i kilku godzinach spokojnego snu
U nas właśnie tak było. Mnie bolały okropicznie nogi, więc jak tylko poczułam, że leżę w pościeli, to odpłynęłam. Ale za to mieliśmy ranek poślubny
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 22:30   #10
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
U nas właśnie tak było. Mnie bolały okropicznie nogi, więc jak tylko poczułam, że leżę w pościeli, to odpłynęłam. Ale za to mieliśmy ranek poślubny
Malin30 nie śmiem pytać o szczegóły .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 22:40   #11
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Założycielce wątku,jesli dobrze rozumuje chodzilo o to,ćzy na noc poslubną planujemy cos jak np ,swiece,nastrojowy mjuzik,bielizna...pejcze, szkarłatne litery etc
ja narazie nie mysle o tym,ale jakos nie wydaje mi sie,zeby mi czy komukolwiek o 6 rano chcialo sie myslec i sciąganiu sukni,zakladaniu kostiumu seksbomby i zlizywaniu bitej smietany z sutków męża...
jedyne co by mnie w takiej chwili pociagało to miękka poducha i kołdra...
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 08:29   #12
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Cytat:
Napisane przez potoczanka Pokaż wiadomość
he he powracam do pytania .Co prawda wiele z nas mieszka już ze swoimi partnerami, narzeczonymi i wspólne noce nie są nam obce, ale jak to jest po ślubie ...? Szykowałyście się na tę noc?A przede wszystkim CZY MIAŁYŚCIE SIŁĘ na to, żeby dochować wierności tej tradycji .

Z tego co słyszałam od znajomych młodzi są zawsze tak padnięci że myślę tylko o położeniu się do łózka i kilku godzinach spokojnego snu
mieliśmy jak są chęci, są i siły

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Założycielce wątku,jesli dobrze rozumuje chodzilo o to,ćzy na noc poslubną planujemy cos jak np ,swiece,nastrojowy mjuzik,bielizna...pejcze, szkarłatne litery etc
ja narazie nie mysle o tym,ale jakos nie wydaje mi sie,zeby mi czy komukolwiek o 6 rano chcialo sie myslec i sciąganiu sukni,zakladaniu kostiumu seksbomby i zlizywaniu bitej smietany z sutków męża...
jedyne co by mnie w takiej chwili pociagało to miękka poducha i kołdra...
no i nad czym tu myśleć?
bez szkarłatnych liter też da radę...
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 16:18   #13
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Ja to tak planowałam świece, muzyka ale sama nasza noc skończyła się na pólgodzinnym próbowaniu dostania się do sypialni bo znajomi zrobili nam kawał i kiedy my bawiliśmy sie na weselu oni troszkę pozmieniali w naszym mieszkaniu (wiecie, drzwi zaklejone papierem itd) było śmiesznie no i romantyczny czar gdzies uszedł.ale i tak było super bo przecież wiele nocy było jeszcze przed nami

a wogóle w czasach gdzie młodzi mieszkają razem i nie raz kochają się przed ślubem te "pierwsze noce"mają jeszcze to samo znaczenie?...
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 16:44   #14
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Jeśli chodzi o noc poślubną,a właściwie ranek bo było jasno, to TZ pomagał rodzicom pakować wódke do samochodu a ja z płaczem rozczesywałam lakier z włosów i zasnęłam zanim przyszedł. A potem to juz nie była noc poślubna
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 17:50   #15
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
U nas właśnie tak było. Mnie bolały okropicznie nogi, więc jak tylko poczułam, że leżę w pościeli, to odpłynęłam. Ale za to mieliśmy ranek poślubny
Poranek poślubny też moze stać siętradycją

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Założycielce wątku,jesli dobrze rozumuje chodzilo o to,ćzy na noc poslubną planujemy cos jak np ,swiece,nastrojowy mjuzik,bielizna...pejcze, szkarłatne litery etc
ja narazie nie mysle o tym,ale jakos nie wydaje mi sie,zeby mi czy komukolwiek o 6 rano chcialo sie myslec i sciąganiu sukni,zakladaniu kostiumu seksbomby i zlizywaniu bitej smietany z sutków męża...
jedyne co by mnie w takiej chwili pociagało to miękka poducha i kołdra...
Wiem, ze założycielka wątku pytała o pomysły i plany na noc, ale nie zakładałam nowego tematu, żeby nie odesłano mnie do niego, bo ma podobną tematykę

Cytat:
Napisane przez Beatka212 Pokaż wiadomość
Ja to tak planowałam świece, muzyka ale sama nasza noc skończyła się na pólgodzinnym próbowaniu dostania się do sypialni bo znajomi zrobili nam kawał i kiedy my bawiliśmy sie na weselu oni troszkę pozmieniali w naszym mieszkaniu (wiecie, drzwi zaklejone papierem itd) było śmiesznie no i romantyczny czar gdzies uszedł.ale i tak było super bo przecież wiele nocy było jeszcze przed nami

a wogóle w czasach gdzie młodzi mieszkają razem i nie raz kochają się przed ślubem te "pierwsze noce"mają jeszcze to samo znaczenie?...
Zastanawiam się czy pierwsza noc ma znaczenie... Sama jeszcze nie mogłam się o tym przekonać, ale ponoć fajnie jest o poranku powiedzieć tej drugiej osobie 'żonko''mężu' a jeżeli robione jest to w czułych objęciach ...

A ten pomysł z psikusami w pokoju fajny pomysłowych mieliście znajomych he he
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 23:44   #16
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Hmmm.... nasza noc poślubna miała miejsce rok temu. Wróciliśmy z wesela o godzinie 6.00 rano. Ja prałam swoją suknie (bo była strasznie brudna!) a miałam następnego dnia rano sesje foto. Zajęło mi to troche czasu ale mój świeżo-poślubiony małżonek mimo zmęczenia poczekał aż skończe i noc "poślubna" się odbyła. Bez jakiś szczególnych atrakcji w postaci świec czy innych gadżetów... niby najzwyczajniej w świecie....a jedank było jakoś inaczej ciągle pamiętam że byliśmy dla siebie jakoś tak bardziej bliscy niż zwykle.... jakaś taka magia...... Ciężko opisać, jedno jest pewne że było jakoś inaczej.... Potem 2 godziny snu, suszenie suszarką do włosów sukni, sesja, i poprawiny do 3.00 rano!!! Sama nie wiem, jak ja dałam rade Było cudownie.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:55   #17
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

hmmm... ciekawe jak to będzie u nas... znając nas to pewnie zaśniemy już w drodze do pokoju tylko czy śmiać się czy płakaś z tego powodu
ale tak swoją drogą fajnie by było przygotować coś "ekstra", tylko kto by o tym myslał na tą noc tuż po, jak to tyle bieganiny z tym wszystkim
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 22:11   #18
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
hmmm... ciekawe jak to będzie u nas... znając nas to pewnie zaśniemy już w drodze do pokoju tylko czy śmiać się czy płakaś z tego powodu
ale tak swoją drogą fajnie by było przygotować coś "ekstra", tylko kto by o tym myslał na tą noc tuż po, jak to tyle bieganiny z tym wszystkim
ja też myslałam,że tak własnie u nas zakończy się noc poslubna,do ostatniego wesela znajomych...Bo oto mój kochany Tż o 5 rano zamiast zasnąć w ułamku sekudny,jak to zwykle u niego bywa,nabrał nagle ochoty na.... także powoli zaczynam miec wątpliwości co do tego,czy nasza noc poslubna aby na pewno będzie odłozona na kiedystam
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 22:19   #19
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

hihihi... o to "niedobry" ten Twój TŻ
muszę przyznać się, że na weselu mojej siostry była podobna sytuacja jak Twoja ale w tym "naszym dniu" pewnie będzie troszkę inaczej
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 10:55   #20
angie21
Raczkowanie
 
Avatar angie21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
GG do angie21
Smile Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Moja osobista noc poślubna dopiero za 18 dni
Natomiast Znajomi opowiadali, że jak tylko skończyła się impreza i przenieśli się do pokoju który mieli wynajęty specjalnie na tą okazję to okazało się, iż małżonek zdążył jedynie rozsznurować suknię swojej zacnej żony a ona jak padła na łóżko tak usnęła i obudziła się dopiero po kilkunastu godzinach
Teraz za każdym razem przy okazji rozmów na ten temat powtarza "EEEEEEE tam noc poślubna jest przereklamowana"
__________________
http://dragcave.net/user/Fabiolla
Kliknij i pomóż moim smoczkom urosnąć!
angie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:21   #21
j.kwiatek
Raczkowanie
 
Avatar j.kwiatek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 241
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Moja noc poślubna.........:rolleye s:
Był już 5 sierpnia 2007. Ok godziny 6.00 pożegnaliśmy ostatnich gości, którzy albo spali w wynajętych pokojach (ci z daleka), albo we własnych samochodach lub krzakach dookoła domu weselnego (piękna okolica - leśna polana), albo z pieśnią na ustach wracali szosa do miasta (ci najbardziej wytrwali). W tym czasie mój Mężuś brał prysznic w naszym apartamencie nad salą a ja gapiłam się na sarny, które wychodziły z lasu na łąkę. Potem była moja kolej mycia (prysznic malutki dwie osoby nie wlazły - próbowaliśmy ). Jak już wyszłam taka sliczna i pachnąca, usłyszałam jedynie donośne chrapanie z małżeńskiego łoża. Mój pan i władca spał snem sprawiedliwego. Padłam obok i jak znam życie zachrapałam lepiej od niego
Ale co tam, w końcu wszystkie noce po ślubie są poślubne. Odbiliśmy to sobie podczas naszych 10 - ciu miodowych dni w górach
__________________
jako żona
http://www.suwaczek.pl/cache/782136106b.png

potomstwo
http://www.suwaczek.pl/cache/910a97e1f6.png[/url]

http://www.karolina_pietrzak.eco m.com.pl/p5_jak_pomoc.html 1% dla Karolinki

W dyskusji nie zniżaj się do poziomu idioty, bo pokona cię doświadczeniem
j.kwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:10   #22
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

ach jak miło było to przeczytac moja noc poślubna dopiero trochę wiecej niz za miesiąc ale i tak ja oczywiście planujemy..co wyjdzie jak widac z przytoczonych przykładów kupa smiechu do wpominania... najbardziej podobała mi się wypowiedź ze właściwie każna noc po ślubie jest już poślubnapozdrawiam serdecznie ubaw niesamowity
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:02   #23
Quillaja
Rozeznanie
 
Avatar Quillaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ...lublin..
Wiadomości: 642
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

ciekawe, jak będzie u nas...
na razie przede mną zaręczyny
chciałabym mimo wszystko, by się odbyła..
__________________


Quillaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 07:40   #24
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Cytat:
Napisane przez angie21 Pokaż wiadomość
Moja osobista noc poślubna dopiero za 18 dni
Natomiast Znajomi opowiadali, że jak tylko skończyła się impreza i przenieśli się do pokoju który mieli wynajęty specjalnie na tą okazję to okazało się, iż małżonek zdążył jedynie rozsznurować suknię swojej zacnej żony a ona jak padła na łóżko tak usnęła i obudziła się dopiero po kilkunastu godzinach
Teraz za każdym razem przy okazji rozmów na ten temat powtarza "EEEEEEE tam noc poślubna jest przereklamowana"
Bo chyba w większości tak to właśnie wygląda My też mieliśmy wynajęty pokój nad salą a i tak dopiero po południu następnego dnia zrobiliśmy sobie "noc poślubną". Wątpię czy ktokolwiek o godzinie 6 rano po całodobowej imprezie ma jeszcze ochotę na cokolwiek innego jak tylko zasnąć Ale za to następnego dnia seksi bielizna się przydaje, a gadżety z wieczoru panieńskiego zabraliśmy do Grecji w podróż poślubną
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 13:41   #25
gosiabarmanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

a my skonsumowaliśmy nasz zwiazek nocą poślubną byliśmy w domku ok 7 rano i jeszcze na dodatek miesliśmy tyle sił ale to chyba tylko dlatego że jak popatrzyliśmy na siebie to widzieliśmy u sibie na twarzy ogromne szczęście z tego że jesteśmy już małżeństwem i przyszła ochota na igraszki, a mieszkamy ze sobą już ponad rok czasu
gosiabarmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 17:12   #26
Asior35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
GG do Asior35
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Jak juz wyzej wspomniano powinno sie raczej mowic o poslubnych porankach, otoz mojego nigdy nie zapomne, dokladnie w trakcie wkracza moja tesciowa do pokoju bez pukania, na szczescie zamknelismy sie na klucz, to jeszcze sie dobijala. A jesli chodzi o noc poslubna, a raczej tez poranek, to kiedy po weselu wrocilismy do domu, moja tesciowa z synkiem (czyli moim mezem) zabiera sie za liczenie kasy, ktora dostalismy w prezencie od gosci. Super wspomnienia, he, he , he!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Edytowane przez Asior35
Czas edycji: 2008-07-04 o 17:34
Asior35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 12:48   #27
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Nasza noc poślubna miała miejsce w apartamencie hotelu, obok którego mieściła się sala. Tak więc jakies specjalne gadżety odpadały, miałam ze sobą tylko kupioną w pospiechu dzień wcześniej koszulkę Chociaż podejrzewałam, że mój już mąż zaśnie zanim się umyję okazało się że czekał. Jemu prysznic zajmuje moment, więc ledwo zdążyłam wskoczyć w koszulkę i podwiązkę już był. I o 5 rano tradycji stało się zadość A po trzech godzinach snu mieliśmy poślubny poranek
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 18:06   #28
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

Cytat:
Napisane przez potoczanka Pokaż wiadomość
he he powracam do pytania .Co prawda wiele z nas mieszka już ze swoimi partnerami, narzeczonymi i wspólne noce nie są nam obce, ale jak to jest po ślubie ...? Szykowałyście się na tę noc?A przede wszystkim CZY MIAŁYŚCIE SIŁĘ na to, żeby dochować wierności tej tradycji .

Myśly dostrzymali tej trdycji i mamy co wspominac z noy poslubnej...
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 06:12   #29
katathea
Raczkowanie
 
Avatar katathea
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

hehe, Nasza noc poślubna była zaledwie rankiem poweselnym kiedy to padliśmy do Hotelowego łoża, a pomiędzynami spało nasze 2 letnie dziecko oczywiście spaliśmy najsmaczniej na świecie
katathea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 13:51   #30
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Jak wyglądała Wasza noc poślubna?

My naszą noc poślubną spędziliśmy w apartamencie, który dostaliśmy w prezencie od właściciela restauracji i hotelu , w której było wesele i wktórym już drugi dzień spali goście weselni. Ok. 8.00 weszliśmy do pokoju, pół godziny zajęło rozkopywanie 100balonów, które były na łózku i na podłodze (prezent od świadków), a które - odkopane-wracały jak bumerang
Potem prysznic i o dziwo energia sie znalazła
Mimo, ze jesteśmy razem 6 lat, od ponad roku mieszkamy na swoim, wcześniej pomieszkiwaam u męża, to ta noc (właściwie ranek) był wyjątkowy. Chyba się jeszcze nigdy tak nie czułam. Może tym bardziej, że postanowiliśmy zmajstrowac przy tym bąbla?
Potem 2 godziny snu i poranek poślubny, a co tam. Może i wyszlismy na napaleńców, ale to w końcu jedyna taka okazja. A potem przez cały obiad poprawinowyw restauracji i tańce u nas w domu (duża część gości rozjechała się po obiedzie, bo mieli do pokonania 400km) dziwnie sie do siebie uśmiechaliśmy. (Dziwnie według gości, ale my wiedzieliśmy o co chodzi )
Czekamy obecnie na wyniki
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 23:09:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.