Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 20:59   #391
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

chciałam Was trochę pokusić w kwestii tuszu do rzęs (szczególnie Kicię)
testowałam nowego Diora i zakochałam się
w zeszłym tygodniu jak odebrałam swoją próbkę zakupioną na all, dostałam kupon na darmowy tester 4ml tego tuszu. dziś odebrałam i jestem bardzo szczęśliwa
ma świetną konsystencję (kremową), czarną czerń i zostawia super efekt, a przez cały dzień zero okruszków (w przeciwieństwie do nowej HR)

jak dla mnie Dior jest jednak nr1; Black Out i teraz ten. kto wie, czy ten nowy nie jest nawet lepszy


a tak w ogóle to mam zgryz-ktoś wyrzucił psa w mojej okolicy, przyplątał się do nas. tylko że już mamy sporego psa (seterkę) i teraz nie wiem co robić.
ten nowy jest kundelkiem, nawet roku jeszcze nie ma. chodzi za mną ciągle, jakoś mnie szczególnie polubił. i patrzy tak tymi oczkami...
z drugiej strony dość zajęć mam przy tym jednym psie
ale co ja mam z nim zrobić? nie mam serca oddać go do schroniska

w tym roku tak sobie planowaliśmy jakiegoś potomka, a póki co tylko psów przybywa. przepraszam, że tak nudzę, ale muszę się z kimś podzielić rozterkami, bo wszyscy dookoła mówią, że nie powinnam go zatrzymać, ale to nie jest rzecz przecież
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:02   #392
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to jak nic do herbatki
A do herbatki to za drogi interes by wyszedł, bo ja naprawdę duże ilości piję

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
po tej mega na dzien matki to teraz chyba na dzien dziecka czekamy
chyba, ze Zenek trzasnie cos na 3. maja tylko dla PL
[np "dzisiaj ceny dla Polakow jak dla reszty swiata" ]

nogi jakos przezywam, dzielna jestem.
ale jak slyszalam o kumpeli, ktora sobie zrobila pachy, a potem "po pol godzinie juz prawie nie bolalo" to mi odwagi zabraklo
tylko wlasnie ostatnio mi jakos paskudne pod pachami szybko rosna stad masochistyczna mysl o wosku ale to wydaje sie mila [no moze nie az taka mila ] alternatywa i chetnie sprobuje zwlaszcza, ze maly zestaw kosztuje tyle co pachy u kosmetyczki
Taka promocja to na pewno nie na tru...

Po pół godzinie to ja mam dwie łydki piękne i gładkie, bez bólu praktycznie

Próbuj próbuj, powinnaś być zadowolona

Przepraszam, że dopiero teraz dotarłam: ale Classic chyba najlepszy na pierwszy raz, ma w skłądzie olejek z drzewa herbacianego, który to podobno dodatkowo łagodzi ból

Ten drugi link, to bardzo małe opakowanie, praktycznie tylko na wąsik i pachy się nadaje na kilka razy

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja wzięłam classica
Good choice

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dobra. kliknelam to cukrowe cos. feromonow nie i zobaczymy
RedShine, wiesz, ze jak bedzie mnie bolalo mega to sie stawie u Ciebie?
Wiesz co? W sumie to nie chcę żeby Cię bolało, ale stawić się możesz Mega ból to na pewno nie będzie, najwyżej taki lekki

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
MMmm.... uwielbiam takie pachnichy Jak nic zamówię... Ale jak pisałam, na początku maja Na razie skusiłam się na mini-Sumptuousa Zobaczymy co to cudeńko zdziała
No tylko się nie łudź, że to jakiś super trwały zapach Nowych perfum nie zastąpi

A mini sumptuousa gdzie klikałaś?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mam to samo pytanie bo też mnie te pasty zainteresowały
Czy classiciem da się wydepilować pachy i bikini? Redshine próbowałaś?

Tak, wersja classic jest dobra na wszystko Ja jadę nią po całości, że tak powiem Zamówiłam kiedyś tę wersję mini do twarzy i niby bikini, ale stoi to rzadko używane, bo wąsika też robię za jednym zamachem classiciem To małe jest fajne na wyjazdy.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:32   #393
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

a tak w ogóle to mam zgryz-ktoś wyrzucił psa w mojej okolicy, przyplątał się do nas. tylko że już mamy sporego psa (seterkę) i teraz nie wiem co robić.
ten nowy jest kundelkiem, nawet roku jeszcze nie ma. chodzi za mną ciągle, jakoś mnie szczególnie polubił. i patrzy tak tymi oczkami...
z drugiej strony dość zajęć mam przy tym jednym psie
ale co ja mam z nim zrobić? nie mam serca oddać go do schroniska

w tym roku tak sobie planowaliśmy jakiegoś potomka, a póki co tylko psów przybywa. przepraszam, że tak nudzę, ale muszę się z kimś podzielić rozterkami, bo wszyscy dookoła mówią, że nie powinnam go zatrzymać, ale to nie jest rzecz przecież[/QUOTE]

Przygarnij go, też mi się tak przytrafiło parę miesięcy temu, biegało takie nieszczęście po centrum, między samochodami, masakra, więc zadzwoniłam do męża co robić, a on na to brać. I teraz mamy dwa. Najpierw nasza starsza sunia była obrażona, a teraz obie się uwielbiają i świetnie dogadują. I mi też lżej na duszy, że nie zostawiłam nieboraka w potrzebie.
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:35   #394
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja tez wzielam classica
alez teraz tu wszystkie gladkie bedziemy

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

pilina, a pieska przygarnij
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:40   #395
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
chciałam Was trochę pokusić w kwestii tuszu do rzęs (szczególnie Kicię)

testowałam nowego Diora i zakochałam się
w zeszłym tygodniu jak odebrałam swoją próbkę zakupioną na all, dostałam kupon na darmowy tester 4ml tego tuszu. dziś odebrałam i jestem bardzo szczęśliwa
ma świetną konsystencję (kremową), czarną czerń i zostawia super efekt, a przez cały dzień zero okruszków (w przeciwieństwie do nowej HR)

jak dla mnie Dior jest jednak nr1; Black Out i teraz ten. kto wie, czy ten nowy nie jest nawet lepszy
OKRUTNICOOO !!! Kurcze, no w ogóle mnie ten tusz nie pociągał, w o-gó-le ! Patrzyłam na niego w sejforze i wydawał mi się wybitnie przebajerzony.. a tu proszę Jak się nie będzie dalej kruszył to go wpiszę na pierwsze miejsce na mojej maskarowej wish liście No i kiedyś muszę Black Outa przetestować..
Cytat:
Napisane przez pilina
a tak w ogóle to mam zgryz-ktoś wyrzucił psa w mojej okolicy, przyplątał się do nas. tylko że już mamy sporego psa (seterkę) i teraz nie wiem co robić.
ten nowy jest kundelkiem, nawet roku jeszcze nie ma. chodzi za mną ciągle, jakoś mnie szczególnie polubił. i patrzy tak tymi oczkami...
z drugiej strony dość zajęć mam przy tym jednym psie
ale co ja mam z nim zrobić? nie mam serca oddać go do schroniska

w tym roku tak sobie planowaliśmy jakiegoś potomka, a póki co tylko psów przybywa. przepraszam, że tak nudzę, ale muszę się z kimś podzielić rozterkami, bo wszyscy dookoła mówią, że nie powinnam go zatrzymać, ale to nie jest rzecz przecież
Seterkę masz? Jejku! Ja miałam przez 7 lat takiego rudego frędzla absolutnie je uwielbiam (niestety, z powodu choroby genetycznej odeszła szybko ). Sama nie wiem co tu poradzić... Serce mówi- weź ! ale kolejny pies, to kolejne wydatki, obowiązki itp. No i jeśli chcecie potomka to faktycznie ..z drugiej strony- szkoda psa na schornisko.. Może ktoś ze znajomych by wziął? Albo cuś? Sama nie wiem..
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No tylko się nie łudź, że to jakiś super trwały zapach Nowych perfum nie zastąpi

A mini sumptuousa gdzie klikałaś?
No zapachu na długo ja nawet nie chcę Ale przy nakładaniu jak mi coś ładnie pod noskiem pachnie.. Mm.. uwielbiam
Sumptuousa kliknęłam na all, już nawet kaska doszła także w środę pewnie będę już go mieć i zdam relację
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:53   #396
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

rozpytuje wśród znajomych, może ktoś go zechce, ale z drugiej strony nie mam złudzeń, że łatwo nie będzie, bo dużo pracy trzeba włożyć w tego zwierzaka
serce mi pęka jak na niego patrzę; ma jakiś syndrom odrzucenia - ciągle sprawdza czy jestem obok (niby chce iść na zewnątrz, ale nie przekracza tarasu, tylko wraca cały czas i patrzy na mnie, po czym znowu próbuje wyjść
nasza księżniczka też oczywiście miała fochy na początku, ale po kilku sztuczkach jest coraz lepiej. dziś się świetnie bawili, zwłaszcza, że ona jest ok5-6 razy większa on niego
teraz śpi na moim kolanie
tak pod skórą czuje jak się skończy to szukanie domu dla niego


a żeby był w temacie, dzisiaj lookałam w sephorze róż Guerlain:
http://us.strawberrynet.com/makeup/g.../94076/#DETAIL
ale śliczny jest...
przydałby się, bo ten chanel tea rose to jednak nie dla mnie-mimo wszystko zbyt ciepły odcień

miałyście może ten róż guerlain?
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:57   #397
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Przygarnac pieska!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 22:57   #398
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

różu gueralin nie miałam, mam maca polecanego przez Mariolę i jest naprawdę świetny, a co do piesia
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 23:20   #399
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
chciałam Was trochę pokusić w kwestii tuszu do rzęs (szczególnie Kicię)
testowałam nowego Diora i zakochałam się
w zeszłym tygodniu jak odebrałam swoją próbkę zakupioną na all, dostałam kupon na darmowy tester 4ml tego tuszu. dziś odebrałam i jestem bardzo szczęśliwa
ma świetną konsystencję (kremową), czarną czerń i zostawia super efekt, a przez cały dzień zero okruszków (w przeciwieństwie do nowej HR)

jak dla mnie Dior jest jednak nr1; Black Out i teraz ten. kto wie, czy ten nowy nie jest nawet lepszy


a tak w ogóle to mam zgryz-ktoś wyrzucił psa w mojej okolicy, przyplątał się do nas. tylko że już mamy sporego psa (seterkę) i teraz nie wiem co robić.
ten nowy jest kundelkiem, nawet roku jeszcze nie ma. chodzi za mną ciągle, jakoś mnie szczególnie polubił. i patrzy tak tymi oczkami...
z drugiej strony dość zajęć mam przy tym jednym psie
ale co ja mam z nim zrobić? nie mam serca oddać go do schroniska

w tym roku tak sobie planowaliśmy jakiegoś potomka, a póki co tylko psów przybywa. przepraszam, że tak nudzę, ale muszę się z kimś podzielić rozterkami, bo wszyscy dookoła mówią, że nie powinnam go zatrzymać, ale to nie jest rzecz przecież

A miałaś może porównanie z Iconic Diora? Bo jego uwielbiam i cały czas się zastanawiam nad Extase...

Co do pieska, to bardzo trudna decyzja... Wiesz, ja strasznie kocham zwierzęta i zapewne bym przygarnęła, bo ostatniego swojego uszatego czarnuszka wzięłam ze schroniska. Ale skoro macie plany odnośnie potomstwa to musisz sobie na spokojnie przemyśleć sprawę i nie ulegać cudzym sugestiom... Masz rację, że to nie przedmiot, który rzucisz w kąt i zapomnisz... A zwierzęta wymagają czasem naprawdę ogromnego poświęcenia. Sama mam teraz chore dwa królisie, leczymy je od stycznia i nie mam już siły... Biedne pupsztale podziurawione strasznie zastrzykami (zastrzyki 2 razy dziennie - nauczyliśmy się sami robić...) Jeździmy 50 km do weta, one się meczą, mi się serce kraja...

Rozumiem Twoje wątpliwości doskonale...


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez wzielam classica
alez teraz tu wszystkie gladkie bedziemy
Gładkie bez super promocji Zenka

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
No zapachu na długo ja nawet nie chcę Ale przy nakładaniu jak mi coś ładnie pod noskiem pachnie.. Mm.. uwielbiam
Sumptuousa kliknęłam na all, już nawet kaska doszła także w środę pewnie będę już go mieć i zdam relację
Będzie Ci pachnieć słodko pod noskiem jak sobie wąsik będziesz depilować

Na allegro mówisz?

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
a żeby był w temacie, dzisiaj lookałam w sephorze róż Guerlain:
http://us.strawberrynet.com/makeup/g.../94076/#DETAIL
ale śliczny jest...
przydałby się, bo ten chanel tea rose to jednak nie dla mnie-mimo wszystko zbyt ciepły odcień

miałyście może ten róż guerlain?
Ja mam ten róż Ja uwielbiam chłodne kolory, ten w zależności jak go pomieszasz, jest chłodny, w kierunku neutralnego Dodatkowo ten najjaśniejszy odcień nakładam na szczyty kości policzkowych dla lepszego efektu Chcesz fotki?

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-19 o 23:22
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 23:49   #400
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
rozpytuje wśród znajomych, może ktoś go zechce, ale z drugiej strony nie mam złudzeń, że łatwo nie będzie, bo dużo pracy trzeba włożyć w tego zwierzaka
serce mi pęka jak na niego patrzę; ma jakiś syndrom odrzucenia - ciągle sprawdza czy jestem obok (niby chce iść na zewnątrz, ale nie przekracza tarasu, tylko wraca cały czas i patrzy na mnie, po czym znowu próbuje wyjść
nasza księżniczka też oczywiście miała fochy na początku, ale po kilku sztuczkach jest coraz lepiej. dziś się świetnie bawili, zwłaszcza, że ona jest ok5-6 razy większa on niego
teraz śpi na moim kolanie
tak pod skórą czuje jak się skończy to szukanie domu dla niego


a żeby był w temacie, dzisiaj lookałam w sephorze róż Guerlain:
http://us.strawberrynet.com/makeup/g.../94076/#DETAIL
ale śliczny jest...
przydałby się, bo ten chanel tea rose to jednak nie dla mnie-mimo wszystko zbyt ciepły odcień

miałyście może ten róż guerlain?
fajnie, że są takie osoby jak Ty
ja sama mam trzy koty, które jakiś potwór wyrzucił przy drodze
i królika co się przypałętał w ogrodzie pewnego dnia i nikt nie chciał...
także duży cmok od królika
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 23:54   #401
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Będzie Ci pachnieć słodko pod noskiem jak sobie wąsik będziesz depilować
Ale ja nie depiluję wąsa (hoduję go i wywijam na brylantynę ). Nie, ale poważnie.. bo nigdy nie depilowałam wąsika i nigdy chyba nie czułam, że powinnam.. Wy jesteście brunetkami wszystkie? Bo ja, jako blondzia w sumie nic pod nosem nie mam.. no, chyba że mleko
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
fajnie, że są takie osoby jak Ty
ja sama mam trzy koty, które jakiś potwór wyrzucił przy drodze
i królika co się przypałętał w ogrodzie pewnego dnia i nikt nie chciał...
także duży cmok od królika
Oj, kotom nigdy bym nie odmówiła schronienia Moja siostra co trochę komuś podrzuca takie znajdy Z rodzicami mieliśmy dwoje, ona ma teraz nową młodą koteczkę i już szuka jakiegoś kolegi/koleżanki dla niej Kota zawsze i wszędzie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 00:00   #402
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ale ja nie depiluję wąsa (hoduję go i wywijam na brylantynę ). Nie, ale poważnie.. bo nigdy nie depilowałam wąsika i nigdy chyba nie czułam, że powinnam.. Wy jesteście brunetkami wszystkie? Bo ja, jako blondzia w sumie nic pod nosem nie mam.. no, chyba że mleko
ja też blondi i w sumie nic nie mam, ale TŻ ma obsesję na punkcie włochatych kobiecych twarzy, więc tak dla jego komfortu woskuję
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oj, kotom nigdy bym nie odmówiła schronienia Moja siostra co trochę komuś podrzuca takie znajdy Z rodzicami mieliśmy dwoje, ona ma teraz nową młodą koteczkę i już szuka jakiegoś kolegi/koleżanki dla niej Kota zawsze i wszędzie
ja miałam brać kota ze schroniska, ale znalazła, trzy przy drodze... tylu w sumie nie chciałam, ale to rodzeństwo było, więc nie miałam serca rozdzielić, poza tym urocze były ... takie rude i malutkie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 00:04   #403
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ale ja nie depiluję wąsa (hoduję go i wywijam na brylantynę ). Nie, ale poważnie.. bo nigdy nie depilowałam wąsika i nigdy chyba nie czułam, że powinnam.. Wy jesteście brunetkami wszystkie? Bo ja, jako blondzia w sumie nic pod nosem nie mam.. no, chyba że mleko
Kicia, ja mam w sumie mało widoczne te włoski, taki meszek raczej (jestem bardzo ciemną blondynką podobno), ale przeszkadza mi, że tam jest cokolwiek Boję się, że podkład mi się źle rozsmaruje (czasem używam Colorstaya) lub puder sypki osadzi nierównomiernie... Takie tam schizy
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 00:58   #404
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

To ja chyba też mam dobre serce,bo też przygarnęłam zimą kociaka.Ale jest niewdzięczna,gryzie czasem i jest wredna i fajszywa.Ale i tak kocham ją
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 07:26   #405
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Gładkie bez super promocji Zenka
jak bedziemy takie gladkie i bialozebne to Zenus sam z promocja przyleci

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ale ja nie depiluję wąsa (hoduję go i wywijam na brylantynę ). Nie, ale poważnie.. bo nigdy nie depilowałam wąsika i nigdy chyba nie czułam, że powinnam.. Wy jesteście brunetkami wszystkie? Bo ja, jako blondzia w sumie nic pod nosem nie mam.. no, chyba że mleko

Oj, kotom nigdy bym nie odmówiła schronienia Moja siostra co trochę komuś podrzuca takie znajdy Z rodzicami mieliśmy dwoje, ona ma teraz nową młodą koteczkę i już szuka jakiegoś kolegi/koleżanki dla niej Kota zawsze i wszędzie
ja tez nie depiluje zapuszczam coby jak alfons wygladac

ja jestem ciemna blondynka [] tudziez szatynka.
i powiem Wam, ze przez Was dzisiaj w lazience przez 5 minut szukalam wasa czy aby na pewno go tam nie ma i nie ma

a ja to wlasnie z kolei psia mama bardziej.
tyle, ze mieszkam z rodzicami [jeszcze ale za max miesiac sie to zmieni ], wiec niestety zadnego znajdy przygarnac nie moglam, bo nie moj dom
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja też blondi i w sumie nic nie mam, ale TŻ ma obsesję na punkcie włochatych kobiecych twarzy, więc tak dla jego komfortu woskuję
jaaaaa ale poswiecenie
to musi byc milosc.
ja to bym dla didzejosa sie woskiem na twarzy nie bawila
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 07:27   #406
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Kicia, ja mam w sumie mało widoczne te włoski, taki meszek raczej (jestem bardzo ciemną blondynką podobno), ale przeszkadza mi, że tam jest cokolwiek Boję się, że podkład mi się źle rozsmaruje (czasem używam Colorstaya) lub puder sypki osadzi nierównomiernie... Takie tam schizy
a nie odrastaja Ci ciemniejsze?

BOOOZE przypomnialo mi sie jak ostatnio szlam sobie z moim tata ulica i szla pani, taka calkiem szczupla, miala moze z 35-40 lat i... czarnego wasa jak Hitler serio mnie tak zamurowalo ze szok, a jak tylko nas minela to patrze na tate, a on identyczna mina. masakrejszyn
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To ja chyba też mam dobre serce,bo też przygarnęłam zimą kociaka.Ale jest niewdzięczna,gryzie czasem i jest wredna i fajszywa.Ale i tak kocham ją
wszystkie tu z dobrymi sercami

Dziewczeta taka sprawa otoz jak wiecie [bo Wam tu o tym smece od daaawna ] Ilioch kupuje mieszkanie i tak sobie pomyslalam, ze moznaby trzasnac truskawkowa parapetowe co Wy na to? tzn nawet nie chce slyszec, ze te z Poznania nie przyjda ale myslalam moze o takim wiekszym zlocie nawet, polazilybysmy sobie po Poznaniu, pogadaly o kosmetykach, poobgadywaly Zenka a potem mozna sie u mnie kimnac
jakby co to co do terminu to sie demokratycznie wybierze [jedyne co mi nie pasuje to 11-12.06, bo sie przyjaciolka hajta ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:38   #407
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a nie odrastaja Ci ciemniejsze?

BOOOZE przypomnialo mi sie jak ostatnio szlam sobie z moim tata ulica i szla pani, taka calkiem szczupla, miala moze z 35-40 lat i... czarnego wasa jak Hitler serio mnie tak zamurowalo ze szok, a jak tylko nas minela to patrze na tate, a on identyczna mina. masakrejszyn

wszystkie tu z dobrymi sercami

Dziewczeta taka sprawa otoz jak wiecie [bo Wam tu o tym smece od daaawna ] Ilioch kupuje mieszkanie i tak sobie pomyslalam, ze moznaby trzasnac truskawkowa parapetowe co Wy na to? tzn nawet nie chce slyszec, ze te z Poznania nie przyjda ale myslalam moze o takim wiekszym zlocie nawet, polazilybysmy sobie po Poznaniu, pogadaly o kosmetykach, poobgadywaly Zenka a potem mozna sie u mnie kimnac
jakby co to co do terminu to sie demokratycznie wybierze [jedyne co mi nie pasuje to 11-12.06, bo sie przyjaciolka hajta ]
moja ciotka ma takie wasiory! i wyobraz sobie nigdy nie uwazala, ze to cos nie tak i trzeba je usunac pozniej zaczela golic, ale to jak sie jej chce
u mnie tez w sumie wasika nie widac, ale ja wiem, ze go mam i mnie on doprowadza do szalu!

czyli, ze co? zapraszasz nas??
heh jakbym powiedziala, ze jade do Poznania do kolezanki to by mi chyba rodzice padli ale byloby fajnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 09:30   #408
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

łoj Dimiti, a moze by Cie puscili. no jak to do mnie nie?

heheheheh, na tru maja kiepski translator
za moje jakies mega stare zamowienie oddali mi nareszcie VAT..
Cytat:
Uprzejmie informujemy, że na Pani/Pana konto w systemie Paypal dokonali¶my zwrotu podatku VAT w kwocie . Potwierdzenie otrzymania zwrotu zostanie wysłane osobno przez Paypal.
podatek VAT w kwocie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:10   #409
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

pilina
Psa z ulicy zabierz najwyżej domu mu innego poszukaj
jeśli już bardzo nie możesz, to poszukaj chociaż normalnego schroniska [schronisko miejskie w Poz., to makabra jest, ]

ja bardzo psia jestem i bardzo mało kotowa
niestety psa nie mogę teraz mieć sama mieszkam, tryb życia chaotyczny
prosię morskie mam za to

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a nie odrastaja Ci ciemniejsze?

BOOOZE przypomnialo mi sie jak ostatnio szlam sobie z moim tata ulica i szla pani, taka calkiem szczupla, miala moze z 35-40 lat i... czarnego wasa jak Hitler serio mnie tak zamurowalo ze szok, a jak tylko nas minela to patrze na tate, a on identyczna mina. masakrejszyn

wszystkie tu z dobrymi sercami

Dziewczeta taka sprawa otoz jak wiecie [bo Wam tu o tym smece od daaawna ] Ilioch kupuje mieszkanie i tak sobie pomyslalam, ze moznaby trzasnac truskawkowa parapetowe co Wy na to? tzn nawet nie chce slyszec, ze te z Poznania nie przyjda ale myslalam moze o takim wiekszym zlocie nawet, polazilybysmy sobie po Poznaniu, pogadaly o kosmetykach, poobgadywaly Zenka a potem mozna sie u mnie kimnac
jakby co to co do terminu to sie demokratycznie wybierze [jedyne co mi nie pasuje to 11-12.06, bo sie przyjaciolka hajta ]
To Ty Poznaniara i Pani bibliotekarki z hitler-wąsem nie kojarzysz?
wstyd i hańba
to folklor miejski przecież

hmmm, chociaż owa dama nieco starsza, chyba -> włos siwy raczej [gdyby pokolorowała, wyglądałaby na 40]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 10:43   #410
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a nie odrastaja Ci ciemniejsze?

BOOOZE przypomnialo mi sie jak ostatnio szlam sobie z moim tata ulica i szla pani, taka calkiem szczupla, miala moze z 35-40 lat i... czarnego wasa jak Hitler serio mnie tak zamurowalo ze szok, a jak tylko nas minela to patrze na tate, a on identyczna mina. masakrejszyn

wszystkie tu z dobrymi sercami

Dziewczeta taka sprawa otoz jak wiecie [bo Wam tu o tym smece od daaawna ] Ilioch kupuje mieszkanie i tak sobie pomyslalam, ze moznaby trzasnac truskawkowa parapetowe co Wy na to? tzn nawet nie chce slyszec, ze te z Poznania nie przyjda ale myslalam moze o takim wiekszym zlocie nawet, polazilybysmy sobie po Poznaniu, pogadaly o kosmetykach, poobgadywaly Zenka a potem mozna sie u mnie kimnac
jakby co to co do terminu to sie demokratycznie wybierze [jedyne co mi nie pasuje to 11-12.06, bo sie przyjaciolka hajta ]
Ja chetna. Oblukamy sobie Armaniego i Bobbi Brown przy okazji .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 11:13   #411
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

A czy ktoś już dostał tego nieszczęsnego Armaniego jaśminowego?Ja wciąż czekam
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 11:41   #412
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To ja chyba też mam dobre serce,bo też przygarnęłam zimą kociaka.Ale jest niewdzięczna,gryzie czasem i jest wredna i fajszywa.Ale i tak kocham ją
mnie dwa pokochały od razu, trzeci ciągle na mnie syczał i mnie gryzł i drapał, ale ostatnio jakoś się polubiliśmy, nawet ptaszki i myszki na obiad mi przynosi

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jaaaaa ale poswiecenie
to musi byc milosc.
ja to bym dla didzejosa sie woskiem na twarzy nie bawila
dobry jest, to trzeba o niego dbać
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 11:48   #413
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18677760]Zastanawiam sie nad salonem No Vello. To jakas hiszpanska sieciowka, ktora zajmuje sie depilacja. Chce zrobic tylko bikini to ta depilacja meczy mnie najbardziej.
http://www.biomedical.pl/aktualnosci...zaniu-700.html[/QUOTE]

james, a Ty nie masz przypadkiem jasniutkich wlosków
laserowa depilacja przy jasnych włosach jest duuużo mniej skuteczna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:26   #414
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczynki po czym bedziecie takie gładziutkie ??
Ja tez chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem zacofana w czytaniu Was, bo pani dr powiedziała mi ze mam miesniaka 2x2,4cm i trochę mnie to zdołowało

Aha, informuję, że mleczko clarins jest extra : love:
Tylko pamietam ze w ulotce była szczegółowa opisana metoda zmywania buzi... a maż sprzatał i wywalił mi pudełko z ulotką a ja nie zdażyłam sie zapoznać!!! MAm z nim przegwizdane.. chodzi i sprzata non stop

Edit:
znalazłam jakiś opis stosowanie w necie - nie kojarzycie czy to ten sam ?

Stosowanie:
- wg profesjonalnej metody usuwania makijażu zalecanej przez Clarinsa: ogrzać mleczko w dłoniach do temperatury ciała; całą powierzchnią dłoni nanieść mleczko na twarz, nie wcierając; przyłożyć dłonie do twarzy, a następnie gwałtownie je oderwać jak gdyby parzyła; powtórzyć ten gest 5-6 razy- mleczko gęstnieje wchłaniając wszelkie zanieczyszczenia, nie podrażniając i nie rozciągając skóry; spłukać lub wytrzeć; zakończyć stosując odpowiednio dobrany do typu skóry tonik.
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...


Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2010-04-20 o 12:28
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:29   #415
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Dziewczynki po czym bedziecie takie gładziutkie ??
Ja tez chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem zacofana w czytaniu Was, bo pani dr powiedziała mi ze mam miesniaka 2x2,4cm i trochę mnie to zdołowało

Aha, informuję, że mleczko clarins jest extra : love:
Tylko pamietam ze w ulotce była szczegółowa opisana metoda zmywania buzi... a maż sprzatał i wywalił mi pudełko z ulotką a ja nie zdażyłam sie zapoznać!!! MAm z nim przegwizdane.. chodzi i sprzata non stop

Edit:
znalazłam jakiś opis stosowanie w necie - nie kojarzycie czy to ten sam ?

Stosowanie:
- wg profesjonalnej metody usuwania makijażu zalecanej przez Clarinsa: ogrzać mleczko w dłoniach do temperatury ciała; całą powierzchnią dłoni nanieść mleczko na twarz, nie wcierając; przyłożyć dłonie do twarzy, a następnie gwałtownie je oderwać jak gdyby parzyła; powtórzyć ten gest 5-6 razy- mleczko gęstnieje wchłaniając wszelkie zanieczyszczenia, nie podrażniając i nie rozciągając skóry; spłukać lub wytrzeć; zakończyć stosując odpowiednio dobrany do typu skóry tonik.
pasta cukrowa Moom

nam to nikt nie dogodzi - sprząta źle, nie sprząta jeszcze gorzej
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:41   #416
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
james, a Ty nie masz przypadkiem jasniutkich wlosków
laserowa depilacja przy jasnych włosach jest duuużo mniej skuteczna
A to zalezy gdzie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:48   #417
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

daisy
i jeszcze bedziemy mialy biale zeby tez
po paskach wybielajacych Crest
i co z tym miesniakiem teraz?


james
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:49   #418
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18700385]A to zalezy gdzie .[/QUOTE]

bez szczegółów proszę

tak tylko napomknęłam, bo swego czasu też się tym interesowałam ale zrezygnowałam właśnie po tej informacji (chyba, ze wybrane partie )
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 13:05   #419
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

Jestem zacofana w czytaniu Was, bo pani dr powiedziała mi ze mam miesniaka 2x2,4cm i trochę mnie to zdołowało
Trzymaj sie Kochana.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-20 o 13:07
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 13:34   #420
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Oooooooo rozumiem, że bojkot truskawy ?
Bo te paski i paste cukrowa nie tam chyba nabywacie :P

No to nie moge byc gorsza... choc powiem Wam, ze z paskami uwazajcie, jesli macie wrażliwe zęby. Robiłam taki zabieg przed slubem u stomatologa.... Wiecej nie zrobie Nawet nie byłam w stanie dokończyc

Z miesniaczkiem nie wiem co... Pani dr powiedziała ze najlepszy w tej sytuacji dzidzius, ale jakos nie mam instynktu
Moje wyhodowane cudo jest za duze na lekarstwa a za małe na operację. Na początku maja idę do pana prof. celem potwierdzenia tej 1 diagnozy.. Mam nadzieje, ze nie będę w 1% "szczęściar" którym mieśniak złośliwieje..Dziękuje Wam za wsparcie Najgorsze jest to ze nie miałam ZAAAAAADNYCH objawów Badajcie sie !!Wyszło to podczas usg..

__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...


Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2010-04-20 o 13:36
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.