jaka wode zastosowac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-05, 12:46   #1
es_canar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
GG do es_canar

jaka wode zastosowac?


Pomocy! Moze dla niektorych jest to oczywiste pytanie ale aj jzu sam nie wiem. Kupilem sobie po raz kolejny farbe dolce kolor 111 niebiesko-czarny, w sklepie w ogole nie bylo do niej wody,sprzedawaca zaproponowal mi 6% wyrob jakiejs polskiej maunaktury(mam wlosy ciemny braz z ok 30% siwizny) no i kolor wyszedl ale na siwych wlosach lazurowy jakis,a nie czarny,widze ze po 3 myciach sie zmyje. Wczesniej mialem go na glowie ok 3 tyg (zreszta jets napisane, ze pokrywa siwe wlosy) Co robic w przyszlosci, czy to kwestia za slabej, czy etz mzoe za mocnej wody?Jeszcze jedno,zamowilem sobie farbe kadusa fantazyja czerwien 7/45 o ile pamietam,nie amm pojecia jaka wode do neij zastwosowac zeby nei zmarnowac farby.Pomozcie dziewczyny.
es_canar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-05, 20:20   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: jaka wode zastosowac?

witaj, z tego co sie orientuje wieksza wode dodaje sie tylko do blondów, a wyszedł Ci niebieski bo wybrałas taki kolor, niebiesko-czarny. na całych włosach ma zostawiać taka poswiate! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 11:27   #3
es_canar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
GG do es_canar
Re: jaka wode zastosowac?

Dzienks Lilu za odpowiedz. Wiem, ze wybralem taki kolor ale chodiz mi glownie o to, ze stosowalem go jzu wczesniej iw ychodzilo cos innego. Wlosy amja posiwate, tyle ze siwych prawie w ogole nie wzielo.Mam tyle samo lat co Ty wiec jesli juz katuje swoje wlosy farbami to przydaloby sie zeby jednak pokrylo te siwe. Problem tkwi w tym, ze oryginalna woda nie am oznaczenia % wiec nie wiem, moze to jest 3%, zwazajac an to, iz jest to ton w ton jest to wielce prawdopodobne.pozdro
es_canar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 11:47   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: jaka wode zastosowac?

to moze spróbuj farby z londy profesjonalnej i wybacz ze nazawalam Cie dziewczynąi wode 6%. wychodzi ok i kryje siwe włosy! pozdrawaim...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 11:57   #5
es_canar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
GG do es_canar
Re: jaka wode zastosowac?

No ładnie. Mowisz farba, w zasadzie farby kryja siwizne , ale aj szukam czegos lagodnego, tj. dolce kolor to szampon koloryzujacy, naprawde ladnie sie wyplukuje i ogolnie jest o.k., zreszta generalnie o farbach wloskich mowi sie, ze nie kryja jak emalia tylko naturanie, odcieniami, za to je lubie! A co do tej londy jeszcze - zastosowalas wode oryginalna czy nie ,a jesli nei to ajkiej firmy?pozdro
es_canar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 13:00   #6
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: jaka wode zastosowac?

ja kupowalam te londe w sklepie fryzjerskim w bialymstoku i do tego pani dala wode w buteleczce, ktora nie byla oznaczona, mysle ze byla rozlewana, wiem ze sa lagodne szampony koloryzujace w sklepach fryzjerkich chyba firma ce ce ma w swym asortymencie i bardzo wydajne, ale nie jestem pewna co do tego czy to napewno z ce ce. a próbowałes loreala ton w ton?? pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 13:11   #7
es_canar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
GG do es_canar
Re: jaka wode zastosowac?

Ale ta lona byla szamponem, ton w ton czy mzoe farba. Co do tej wody, to ciekawe, bo za 2 zl kupujesz jakas polska (do tego mojego doce color oryginal wody na 1 tubke kosztuje 11 zl),ale w sumie co by im szkodzilo przelewac oryginalna wode z butli litrowych do malych opakowan i to sprzedawac? Moze wlasnie tak zrobila ta kobieta z Twojego sklepu, to zalezy jaki to sklep ja teraz kupuje w gigantycznej hurtowni, bo jest taniej. Co do ce ce to chyab nie ma w swojej ofercie czegos takiego, zreszta sprawdze pozniej. L' oreala nie probuje bo moja fryzjerka-stylistka powiedziala,ze to jakosc nie ma nic wspolnego z cena. Wczoraj kupilem farbe kadusa czerwien jakastam (mam maske do farbwoanych w gigantycznje butli i jest o.k.), tyle,ze znowu bede experymentowal z woda. p.s gdybys chciala cos z kadusa albo np. berrywell to moge Ci to skolowac taniej, nawet do 40% (zamowienia trzeba robic na kupe kasy wiec kazdy kto cos chce mile widziany).pozdro
es_canar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-06, 19:11   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: jaka wode zastosowac?

Tony!
farba ton w ton niestety nie jest w stanie zafarbowac wlosow siwych jak sa w wiekszej ilosci,ta ktora uzyles jak sam piszesz powinna byc z woda 3%, czarny kolor i kazdy ciemny nawet z produktow totn w ton nie wypłucze sie do konca wiec tez uwazaj tez ze zmiana koloru na inny bo moze byc niespodzianka
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 20:47   #9
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: jaka wode zastosowac?

dzięki Tony , ale dzis poddalam sie rekom mojej fryzjerki i jestem bardzo zadowolona,baleyage i strzyzonko. szkoda ze nie umiem sobie zrobic baleyage, innym tak sobie nie. ale dziekuje bardzo, pozadrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 21:05   #10
es_canar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
GG do es_canar
Re: jaka wode zastosowac?

dzienks za odpowiedz Graża. Wyprubowalem wczesniej ta farbe (czy tez szampon bo sam nie wiem jak to nazwac) teraz mam drugie opakowanie, ktore na nieszczescie rozrpowadzilem z 6%.Musze powiedziec, ze akurat ta jest taka, ktora sie wyplukuje do konca, totalnie, gdzies tak po 3 tygodniach(przy codziennym myciu) nie ma po niej sladu Mialem ja niegdys wlos czarny, ostal sie braz z siwizna nieszczesna wiec ten kolorek jest w sam raz, z woda oryginalna wychodzi zgaszona czern z wyraznie widocznym refleksem w kolorze niebieskim. A co do niespodzianek, to bylo nia to co mam teraz na glowie - siwe wlosy lazurowe a reszta o.k., trezba bedzie zakupic 3% i sprobowac jeszcze raz. Pozdrawiam.
es_canar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 21:09   #11
es_canar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
GG do es_canar
Re: jaka wode zastosowac?

Nie ma sprawy. Kurcze balejage to fajan sprawa, tak mis ie od paru miesiecy marzy blond z platyna, ale tak mi nagadali o odrostach i takich tam,z e mis ie odechcialo, w szegolnosci,ze wlosy mi rosna z predkoscia swiatla a zabieg taki kosztuje u mnie 140-160 zl. Na razie jak moaj mam bedzie sobie robic pasemka ta czerwienia to poexperymentuje soboie i ja.Pozdro
es_canar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-06, 21:12   #12
es_canar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
GG do es_canar
Re: jaka wode zastosowac?

p.s. sorki za moją dysgrafię klawiaturową.paps
es_canar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.