Facefinity w kompakcie - odcien porcelain a ivory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-22, 15:41   #1
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719

Facefinity w kompakcie - odcien porcelain a ivory


witam serdecznie,
postanowilam na lato zakupic podklad facefinity MF i mam nielada problem z doborem kolor. jestem bladziochem i zazwyczaj kupuje najjasniejsze odcienie podkladow, z tym, ze musza one wpadac w zolta a nie rozowa tonacje. w zwiazku z tym mam do was pytanie - ktory odcien facefinity bedzie wg was lepiej nadawal sie do mojej karnacji - ivory czy porcelain?
zalezy mi na tym, zeby nie wygladac jak miss piggy (tego obawiam sie po odcieniu porcelain), z kolei slyszalam, ze ivory na twarzy wydaje sie pomaranczowy. licze na wasze porady
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 16:07   #2
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Facefinity w kompakcie - odcien porcelain a ivory

Podłączam się do pytania, może ktoś jednak odpowie? Chcę kupić kompakt facefinity na allegro, niestety nie znalazłam go w żadnej drogerii żeby chociaż zobaczyć kolor. Raczej nie mam jakiejś niesamowicie jasnej twarzy, ale zazwyczaj używam najjaśniejszych kolorów podkładów, a często nie kupuję jakiegoś bo najjaśniejszy jest za ciemny i za żółty. Kupiłabym nr 1 (porcelain), bo wolę już różowawe kolorki niż żółte, ale jednak zastanawiam się czy nie będzie za jasny...? Może ktos ma jakieś porównanie kolorystyczne z tym, czego używam - colorstay'a kolor buff i korektor maybelline ever fresh w kolorze light beige. Mam też dermacol 217 i okazał się o dziwo za jasny.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 17:00   #3
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Facefinity w kompakcie - odcien porcelain a ivory

up

Chciałabym wiedzieć, który kolor w końcu ma odcień ciepły a który zimny. W/g odcieni na stronie producenta to porcelain wydaje się jakiś taki ciepły, bardziej żółty od ivory, ale z wypowiedzi koleżanek powyżej wychodzi że to porcelain jest zimny, a ivory ciepły. Ratunku, bo ja już nic nie wiem. Napalam się na ten kompakt, a mam zimną karnację. W drogerii testerów nie widziałam, a w ciemno nie kupię.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 10:43   #4
beniz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Facefinity w kompakcie - odcien porcelain a ivory

Witam,
Ja też am problem z oceną czy Ivory ma żółty czy różowy odcień..... czy ktoś może wie??????
beniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.