Cienie pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 13:11   #1
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10

Cienie pod oczami


Witam. Przychodzę tutaj na forum aby poradzić się lub dowiedzieć czegoś jak zmniejszyć te cholerne cienie. Nie ma poranka gdy wstanę i nie pójdę spojrzeć na siebie w lustrze.. czasem jest gorzej a czasem lepiej. Próbowałem wiele kremów,żelów,maści i nic.. Jeżeli nic mi nie pomoże to idę na operacje trudno.. cienie pojawiły mi się w tamtym roku w wakacje, a wcześniej nie miałem z tym problemu.. w tamte wakacje miałem coś takiego jak atopowe zapalenie skóry po którym nie ma śladu ale codziennie rano mam suchą strasznie skórę pod oczami.. zdjęcie załączam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0632.jpg (30,4 KB, 66 załadowań)
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:43   #2
EdytaBiokram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: Cienie pod oczami

Spróbuj zamiast maści i kremów nałożyć na noc olejek arganowy albo migdałowy, od roku nie używam kremu pod oczy na noc tylko właśnie któryś z tych olejków, skóra jest po nich dobrze nawilżona. Polecam też masaż kostkami lodu rano i okłady z herbaty- również stosowałam i pomaga
EdytaBiokram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:50   #3
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez EdytaBiokram Pokaż wiadomość
Spróbuj zamiast maści i kremów nałożyć na noc olejek arganowy albo migdałowy, od roku nie używam kremu pod oczy na noc tylko właśnie któryś z tych olejków, skóra jest po nich dobrze nawilżona. Polecam też masaż kostkami lodu rano i okłady z herbaty- również stosowałam i pomaga
kiedyś stosowałem olejek arganowy ale znów spróbuje. efekt po Nim był minimalnie lepszy ale kto wie zobaczymy teraz. a okłady z herbaty - jak dla mnie lipa.
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 14:06   #4
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cienie pod oczami

1. Dobrze się wysypiać (czyli spać regularnie, najlepiej 22-7)
2. przykładać z 2-3 razy coś zimnego do powiek np. http://img01.allegroimg.pl/photos/or.../83/4124888316 cos takiego, ja kupilam w rossmanie takie za 7 zł - trzymasz w lodówce i nakładasz na kilka minut na twarz
3. Flos lek żel pod oczy ze świetlikiem - ten w tubce - jako tako pomaga, ewentualnie coś z arniką, np. http://plaszczoobrosla.blogspot.com/...-z-arnika.html

Poza tym możesz robić też masaże, od zewnątrz do wewnątrz, natłuszczając najpierw czymś skórę np. tym balsamem z arniką.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 14:22   #5
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
1. Dobrze się wysypiać (czyli spać regularnie, najlepiej 22-7)
2. przykładać z 2-3 razy coś zimnego do powiek np. http://img01.allegroimg.pl/photos/or.../83/4124888316 cos takiego, ja kupilam w rossmanie takie za 7 zł - trzymasz w lodówce i nakładasz na kilka minut na twarz
3. Flos lek żel pod oczy ze świetlikiem - ten w tubce - jako tako pomaga, ewentualnie coś z arniką, np. http://plaszczoobrosla.blogspot.com/...-z-arnika.html

Poza tym możesz robić też masaże, od zewnątrz do wewnątrz, natłuszczając najpierw czymś skórę np. tym balsamem z arniką.
Mam te okularki żelowe i będę ich używał. ten żel to lipa u mnie.
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:00   #6
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: Cienie pod oczami

Mi te żelowe okulary pomogły. Zakładałam je nawet i częściej. I świetlik też używałam. Fajnie rozjaśniał mi te cienie.
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:24   #7
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez nattania Pokaż wiadomość
Mi te żelowe okulary pomogły. Zakładałam je nawet i częściej. I świetlik też używałam. Fajnie rozjaśniał mi te cienie.
a u mnie lipa nie pomaga ;(
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 12:51   #8
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Cienie pod oczami

a wiesz co? może ktokolwiek by pomyślał że to takie wiejskie domowe metody, ale mnie to np. bardzo pomaga, bo też mam trochę cienie pod oczami i widoczne takie jakby drobne żyłki.
Od czasu do czasu robię sobie okłady z ogórka, a dokładniej ze skórek ogórka świeżego (bo pod skórką jest najwiecej substancji odzywczych). Obierz kawałek ogórka, przykładaj sobie te "łupki" (oczywiście tą mokrą stroną do skóry) kilka razy na wieczór, mozesz delikatnie rozcierać. Ogórek fajnie redukuje cienie/przebarwienia.

Polecam też jak ktoś tu wcześniej pisał masaż kostkami lodu i świetlik.
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 15:34   #9
Jasna Mleczna Karnacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: Cienie pod oczami

Moze sprobuj smarowac cienie pod oczami -okolice oczu kremem Auriderm xo Auriga .
Jasna Mleczna Karnacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 15:32   #10
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Cienie pod oczami

albo moze cos z kolagenem, peptydami?
ten pomysl z ogórkiem brzmi super, chyba sama dzisiaj wypróbuje
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 18:05   #11
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

to jest krem na rumieńce a nie na cienie pod oczami a sposób z ogórkiem oczywiście sprawdze
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 18:30   #12
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cienie pod oczami

A powiedz, chodzisz spać o regularnych godzinach i śpisz 7-9 godzin? Bo jeśli problem wynika z niezalecania się do tego wyżej to i tak kosmetyki niewiele pomogą.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 20:34   #13
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A powiedz, chodzisz spać o regularnych godzinach i śpisz 7-9 godzin? Bo jeśli problem wynika z niezalecania się do tego wyżej to i tak kosmetyki niewiele pomogą.
sypiam normalnie i dobrze. może wzmożona aktywność przed komputerem jest między innymi tego powodem.
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 18:59   #14
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Cienie pod oczami

Zbierz sobie kaskę i ostrzyknij sobie ta okolicę w ramach tzw wypełnienia doliny łez.Masz do wyboru dwie metody:
a) własnym tłuszczem
b)kwasem hialuronowym
Efekt od razu i problem z głowy.
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 20:42   #15
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
zbierz sobie kaskę i ostrzyknij sobie ta okolicę w ramach tzw wypełnienia doliny łez.masz do wyboru dwie metody:
A) własnym tłuszczem
b)kwasem hialuronowym
efekt od razu i problem z głowy.
która metoda lepsza?
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 09:14   #16
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cienie pod oczami

Moim zdaniem ostrzykiwać sobie to i to w takim wieku to ostra przesada. Poza tym to jest drogie. Po prostu dbaj o to by:
- codziennie chodzić spać o regularnych porach, najlepiej 22 i o 7 wstawać
- codziennie rano i wieczorem nakładaj jakiś żel pod oczy z świetlikiem/arniką (tylko to co Ci polecałam, bo takich żeli jest masa i często mają syfiaste składy, te co pisałam mają dobre w miarę składy)
- codziennie przed snem nałóż oliwki na skórę pod oczami i masuj je okrężnymi ruchami, przedostatnim palcem, od zewnątrz do wewnątrz
- codziennie 2-4 razy nakładaj zimne okulary żelowe na twarz (oczy)
- staraj się lepiej odżywiać - jedz różnorodne owoce, warzywa, nasiona, oleje nierafinowane, pieczywo/makarony/ryż pełnoziarniste, nie pić oranżad, wywalić słodycze albo mocno ograniczyć, jeść 1-2 razy w tygodniu rybę morską

Tak naprawdę zewnętrzna pielęgnacja bez wewnętrznej niewiele da. Możesz też spróbować suplementacji luteiną, np. preparat Luteina Gold olimpu http://apteka-medeor.pl/sklep/oczy-w...psulek-330-231 tutaj znalazlam chyba najnizsza cene, oplaca sie nawet bardziej zaplacic za dowoz, niz kupic stacjonarnie, chyba ze jestes z Łodzi to możesz odebrać na miejscu, jakbyś zamawiał to najlepiej zapas na 3 miesiące czyli 3 opakowania -> luteina pogrubia skórę, zwiększając warstwę tkanki tłuszczowej, zwiększa ilość glukozaminoglikanów, ogranicza utlenianie tłuszczy, po 3 miesięcznej kuracji + zdrowe odżywianie + chodzenie spać odpowiednie + masaże + okulary żelowe + żel pod oczy powinny pomóc nie tylko jeśli chodzi o cienie ale ogólnie pielęgnację skóry
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 09:46   #17
VegeKaro
Raczkowanie
 
Avatar VegeKaro
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 198
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Daniello20 Pokaż wiadomość
Witam. Przychodzę tutaj na forum aby poradzić się lub dowiedzieć czegoś jak zmniejszyć te cholerne cienie. Nie ma poranka gdy wstanę i nie pójdę spojrzeć na siebie w lustrze.. czasem jest gorzej a czasem lepiej. Próbowałem wiele kremów,żelów,maści i nic.. Jeżeli nic mi nie pomoże to idę na operacje trudno.. cienie pojawiły mi się w tamtym roku w wakacje, a wcześniej nie miałem z tym problemu.. w tamte wakacje miałem coś takiego jak atopowe zapalenie skóry po którym nie ma śladu ale codziennie rano mam suchą strasznie skórę pod oczami.. zdjęcie załączam.
Na zdjęciu widać, że masz bardzo podrażnioną skórę pod oczami. Myślę, że mógłbyś pójść do dobrego lekarza dermatologa, aby pomógł Ci je wyleczyć. Co do cieni, ja mam o wiele większe. Wykluczono chorobę nerek i anemię. Cienie udało mi się zmniejszyć (acz nieznacznie) noszeniem okularów do pracy przy komputerze (okulista stwierdził niedużą wadę wzroku). Poza tym używam kremu AA +40 rozjaśniającego cienie pod oczami (mam 29 lat, ale to jedyny krem który mnie nie podrażnia, a powoduje że cienie lekko bledną). Ponadto polecam uzupełnienie magnezu, wysypianie się i okłady z w/w ogórka. Poczytaj sobie też : http://www.alinarose.pl/2012/01/jak-...zami-plan.html.
Wiem, że moje cienie mimo iż robię co mogę, nie znikną. Mam bardzo cienką skórę pod oczami i będą widoczne zawsze. Przy głęboko osadzonych oczach, to już w ogóle makabrycznie wygląda. Po 30stce zamierzam zainwestować w wypełnienie ich kwasem hialuronowym. Męczy mnie odpowiadanie ludziom na pytanie "czy przypadkiem nie jesteś ciężko chora? "
VegeKaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 15:14   #18
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Cienie pod oczami

Oczywiście ,że lepsza metoda to własny odwirowany tłuszcz.Powinno sie po pierwszym razie przyjąć.
Pobierają Ci komórki z brzucha i wstrzykują w dolinę łez.Dzięki temu worki się zmniejszają , a cienie rozjaśniają.

Ktoś tu napisał o wieku i cenie-czy ładowanie kosmetykow rozjaśniających ,przeciwzmarszczkowych itp itd jest zdrowsze niż własny tłuszcz ,który eliminuje problem?Nie sądzę.
Koszt to ok. 3000 PLN.
Jeśli ktoś ma prawdziwy kompleks to uzbiera przez wakacje pracując i odkładając.
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 15:43   #19
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Cienie pod oczami

I co? Jak ten ogórek?
próbował ktoś?
Oczywiście efektów od razu nie będzie, tylko pewnie po dobrych kilku dniach, ale mi choć trochę pomaga.
A, i pamiętajcie żeby ten ogórek najpierw schłodzić, niech poleży ze 3-4 godz w lodówce zanim go użyjecie.

to ostrzykiwanie jest na pewno skuteczne, tyle że droga sprawa. A kolagen raczej napina i uelastycznia skórę, niż rozjaśnia cienie.
Ale są kremy typowo redukujące cienie (jak własnie np. ten z AA ale na pewno innych firm też). Może na początek takie coś? Jeśli domowe metody, leki ani kosmetyki nie pomogą, wtedy można zainwestować w jakiś zabieg/jak ktoś wczesniej pisał, wybrać się do lekarza.
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 16:56   #20
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Oczywiście ,że lepsza metoda to własny odwirowany tłuszcz.Powinno sie po pierwszym razie przyjąć.
Pobierają Ci komórki z brzucha i wstrzykują w dolinę łez.Dzięki temu worki się zmniejszają , a cienie rozjaśniają.

Ktoś tu napisał o wieku i cenie-czy ładowanie kosmetykow rozjaśniających ,przeciwzmarszczkowych itp itd jest zdrowsze niż własny tłuszcz ,który eliminuje problem?Nie sądzę.
Koszt to ok. 3000 PLN.
Jeśli ktoś ma prawdziwy kompleks to uzbiera przez wakacje pracując i odkładając.
Sorry, ale kogo, a już tym bardziej jakiego nastolatka stać na wydanie 3 tysięcy złotych i to na takie coś? Dajesz jakieś nierealne rady... Poza tym ja uważam, że te kilka punktów co wypisałam jest lepsze od czegoś takiego, bo nieinwazyjne, tanie, zmniejszające nie tylko cienie ale poprawiające też jakoś skóry, a przy systematycznym stosowaniu skuteczne. Kosmetyk z dobrym składem będzie ''zdrowszy'' niż przeszczepianie tkanki tłuszczowej. Już wolałabym wsmarowywać w te miejsca związki pobudzające lipogenezę, żeby te komórki tłuszczowe same, naturalnie się tam domnożyły, niż przeszczepiać.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-06-15 o 16:58
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 18:35   #21
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez VegeKaro Pokaż wiadomość
Na zdjęciu widać, że masz bardzo podrażnioną skórę pod oczami. Myślę, że mógłbyś pójść do dobrego lekarza dermatologa, aby pomógł Ci je wyleczyć. Co do cieni, ja mam o wiele większe. Wykluczono chorobę nerek i anemię. Cienie udało mi się zmniejszyć (acz nieznacznie) noszeniem okularów do pracy przy komputerze (okulista stwierdził niedużą wadę wzroku). Poza tym używam kremu AA +40 rozjaśniającego cienie pod oczami (mam 29 lat, ale to jedyny krem który mnie nie podrażnia, a powoduje że cienie lekko bledną). Ponadto polecam uzupełnienie magnezu, wysypianie się i okłady z w/w ogórka. Poczytaj sobie też : http://www.alinarose.pl/2012/01/jak-...zami-plan.html.
Wiem, że moje cienie mimo iż robię co mogę, nie znikną. Mam bardzo cienką skórę pod oczami i będą widoczne zawsze. Przy głęboko osadzonych oczach, to już w ogóle makabrycznie wygląda. Po 30stce zamierzam zainwestować w wypełnienie ich kwasem hialuronowym. Męczy mnie odpowiadanie ludziom na pytanie "czy przypadkiem nie jesteś ciężko chora? "
masz rację.. czasem mam tą skórę podrażnioną nie wiem od czego. na dzień dzisiejszy cienie mi zmalały. jak do jutra utrzyma się tak to dam Wam zdjęcie.
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 19:47   #22
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cienie pod oczami

Zastosuj się po prostu do rad dotyczących pielęgnacji. Jak po kilku miesiącach nie przyniosą rezultatu wtedy dopiero możesz ewentualnie myśleć o przeszczepach tkanki tłuszczowej .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:03   #23
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ostrzykiwać sobie to i to w takim wieku to ostra przesada. Poza tym to jest drogie. Po prostu dbaj o to by:
- codziennie chodzić spać o regularnych porach, najlepiej 22 i o 7 wstawać
- codziennie rano i wieczorem nakładaj jakiś żel pod oczy z świetlikiem/arniką (tylko to co Ci polecałam, bo takich żeli jest masa i często mają syfiaste składy, te co pisałam mają dobre w miarę składy)
- codziennie przed snem nałóż oliwki na skórę pod oczami i masuj je okrężnymi ruchami, przedostatnim palcem, od zewnątrz do wewnątrz
- codziennie 2-4 razy nakładaj zimne okulary żelowe na twarz (oczy)
- staraj się lepiej odżywiać - jedz różnorodne owoce, warzywa, nasiona, oleje nierafinowane, pieczywo/makarony/ryż pełnoziarniste, nie pić oranżad, wywalić słodycze albo mocno ograniczyć, jeść 1-2 razy w tygodniu rybę morską

Tak naprawdę zewnętrzna pielęgnacja bez wewnętrznej niewiele da. Możesz też spróbować suplementacji luteiną, np. preparat Luteina Gold olimpu http://apteka-medeor.pl/sklep/oczy-w...psulek-330-231 tutaj znalazlam chyba najnizsza cene, oplaca sie nawet bardziej zaplacic za dowoz, niz kupic stacjonarnie, chyba ze jestes z Łodzi to możesz odebrać na miejscu, jakbyś zamawiał to najlepiej zapas na 3 miesiące czyli 3 opakowania -> luteina pogrubia skórę, zwiększając warstwę tkanki tłuszczowej, zwiększa ilość glukozaminoglikanów, ogranicza utlenianie tłuszczy, po 3 miesięcznej kuracji + zdrowe odżywianie + chodzenie spać odpowiednie + masaże + okulary żelowe + żel pod oczy powinny pomóc nie tylko jeśli chodzi o cienie ale ogólnie pielęgnację skóry
spróbuj z kwasami omega 3 - koszt niewielki, a może coś pomóc, odbudować struktury skóry, ale efekty dopiero po ok 2-3 mies

zrób wyniki krwi - morfologie, ob, sprawdź mocz... czesto worki pod oczami są efektem choroby nerek...

a jak wyglada Twoj styl życia?
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 22:36   #24
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez kaasi Pokaż wiadomość
spróbuj z kwasami omega 3 - koszt niewielki, a może coś pomóc, odbudować struktury skóry, ale efekty dopiero po ok 2-3 mies

zrób wyniki krwi - morfologie, ob, sprawdź mocz... czesto worki pod oczami są efektem choroby nerek...

a jak wyglada Twoj styl życia?

nie imprezuje, alkohol pojawia się raz na 3 tygodnie (1-2 piwa), sypiam normalnie w dobrych godzinach lecz tylko ten komputer.. ;P
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 22:46   #25
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Cienie pod oczami

a jak sport i dieta?

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

ilość plynów? wody?soki? soki gazowane?
warzywa? owoce?
mieso?
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 09:31   #26
Daniello20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez kaasi Pokaż wiadomość
a jak sport i dieta?

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

ilość plynów? wody?soki? soki gazowane?
warzywa? owoce?
mieso?
woda,soki,mało gazowanych rzeczy, warzywa i owoce jak najbardziej
Daniello20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 10:31:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.