Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 20:13   #91
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Same cuda A ta torba to mnie zaskoczyła na plus, myślałam, że jest o wiele mniejsza. Wygląda na pojemną
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:24   #92
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Musza sie dobrze sprawowac Maguda , nie przyjmuje innego wariantu

Torba mi sie podoba , jest rzeczywiscie pojemna , chociaz jeszcze jej nie zapelnialam , ale widze to ze dam rade poukladac w niej najzbedniejsze kosmetyki i pedzle tez beda mialy swoje miejsce . Pomadki nie uzywalam jeszcze , pigmentu tez nie . Na razie sie na to wszystko patrze

Jejku , ile w te dwa miesiace pokupowalam kolorowki ! Chyba wpadlam w chorobe ... ...ale wszystko mnie cieszy i podoba sie wiec moze nie jest az tak zle ?
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:32   #93
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Jestem i zdjecia tez ! wszystkie moje zoevy ...
zazdroszcze i czekam na swoje
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:34   #94
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Musza sie dobrze sprawowac Maguda , nie przyjmuje innego wariantu


Dziewczyny, miałyście do czynienia z tą paletką? Ma śliczne kolory (myślę, że będą mi pasować) i jestem ciekawa opinii, zastanawiam się jak ogólnie zachowują się metaliczne paletki z Zoevy Eh, na oficjalnej stronie producenta jej nie widzę.

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2015-03-11 o 20:36
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 21:03   #95
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość


Dziewczyny, miałyście do czynienia z tą paletką? Ma śliczne kolory (myślę, że będą mi pasować) i jestem ciekawa opinii, zastanawiam się jak ogólnie zachowują się metaliczne paletki z Zoevy Eh, na oficjalnej stronie producenta jej nie widzę.
Nie kupuj jej. Z tego co wiem, te wielokolorowe palety są bardzo kiepskie, takie typowo chińskie, produkowane zanim Zoeva poszła po rozum do głowy i postawiła na jakość. Pewnie dlatego zostały wycofane.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 21:10   #96
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie kupuj jej. Z tego co wiem, te wielokolorowe palety są bardzo kiepskie, takie typowo chińskie, produkowane zanim Zoeva poszła po rozum do głowy i postawiła na jakość. Pewnie dlatego zostały wycofane.
Dzięki ... a z drugiej strony szkoda, bo mają kuszące kolory. Tak się zastanawiałam gdzie jest podpucha, że tyle cieni kosztuje niewiele więcej od 1 paletki
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:34   #97
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Pomadka Zoeva , moja jedyna . Ma piekna kremowa konsystencje i ladnie pokrywa usta . Dla mnie kolor jest zbyt intensywny wiec go rozcieram i zostawiam taki rozmyty, delikatny .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0092 pomadki Zoeva,Nars,Lollipops.jpg (65,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0094 swatche pomadek Zoeva,Nars,Lollipops.jpg (90,0 KB, 41 załadowań)
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 13:17   #98
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Ładny, też się w pewnym momencie nad nim zastanawiałam Właśnie przyjechały moje pędzle
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 16:21   #99
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Pomadka Zoeva , moja jedyna . Ma piekna kremowa konsystencje i ladnie pokrywa usta . Dla mnie kolor jest zbyt intensywny wiec go rozcieram i zostawiam taki rozmyty, delikatny .
Ja mam easy spirit oraz faith and love. To najaśniejsze kolory. Szminki są kremowe, mocno kryjące. Ogólnie ok, ale bez szału.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Dostałam dzisiaj paczkę z Minti, przyszedł zestaw pędzli do oczu golden rose.
Pędzle piękne. Zdecydowanie moje najpiękniejsze pędzle. Wyglądają luksusowo. I to białe włosie. Tylko kosmetyczka mi sie średnio widzi, trochę badziewna.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 08:31   #100
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Hej, trochę Was jeszcze podczytuję Ostanio byłam u siostry TŻta i oglądalam jej Zoevy. Ona ma zestaw do twarzy, dostała go na święta maluje tylko siebie. Z przykrością zawiadamiam, że na połowie pędzli pościerały się lub zaczęły się ścierać napisy, a srebrny napis Zoeva na kosmetyczce ściera się na różowo... :/ Ale z samych pędzli jest raczej zadowolona.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 08:50   #101
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Hej, trochę Was jeszcze podczytuję Ostanio byłam u siostry TŻta i oglądalam jej Zoevy. Ona ma zestaw do twarzy, dostała go na święta maluje tylko siebie. Z przykrością zawiadamiam, że na połowie pędzli pościerały się lub zaczęły się ścierać napisy, a srebrny napis Zoeva na kosmetyczce ściera się na różowo... :/ Ale z samych pędzli jest raczej zadowolona.
mówisz o tym zestawie Golden Rose? Dziwne, ja na moich intensywnie używanych, klasycznych czarnych Zoevach, napisy mam nienaruszone. Zauważyłam, że firma co chwilę wypuszcza nowe kolekcje, być może spadła przy tym jakość wykonania, oby nie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 09:50   #102
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Hej, trochę Was jeszcze podczytuję Ostanio byłam u siostry TŻta i oglądalam jej Zoevy. Ona ma zestaw do twarzy, dostała go na święta maluje tylko siebie. Z przykrością zawiadamiam, że na połowie pędzli pościerały się lub zaczęły się ścierać napisy, a srebrny napis Zoeva na kosmetyczce ściera się na różowo... :/ Ale z samych pędzli jest raczej zadowolona.
a który zestaw ma?
Mój zestaw mam od prawie roku (luxe complete set) i nic się z pędzlami nie dzieje, ani napisy się nie ścierają, z kosmetyczką tez wszystko cacy.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mówisz o tym zestawie Golden Rose? Dziwne, ja na moich intensywnie używanych, klasycznych czarnych Zoevach, napisy mam nienaruszone. Zauważyłam, że firma co chwilę wypuszcza nowe kolekcje, być może spadła przy tym jakość wykonania, oby nie
O tym samym pomyślałam...
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 10:11   #103
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Również mam zestaw czarny klasyczny, parę dokupionych osobno i z nim jak najbardziej wszystko dobrze
Ba, nawet przyznaje się, że przesadnie nie dbam o nie..

Pędzle Zoevy lubię przede wszystkim za to, że mają super włosie i krótkie trzonki maluję się blisko lusterka (ślepota..) i przynajmniej nimi nigdy nie uderzę o lustro
A np. Hakuro i Glam brush - niektóre są dość dłuuugie
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 13:51   #104
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Hej, trochę Was jeszcze podczytuję Ostanio byłam u siostry TŻta i oglądalam jej Zoevy. Ona ma zestaw do twarzy, dostała go na święta maluje tylko siebie. Z przykrością zawiadamiam, że na połowie pędzli pościerały się lub zaczęły się ścierać napisy, a srebrny napis Zoeva na kosmetyczce ściera się na różowo... :/ Ale z samych pędzli jest raczej zadowolona.
to aż mnie zdziwiłaś bo moje pierwsze pędzle z zoevy to już ze 2-3 lata mają i napisy się nie starły
Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
a który zestaw ma?
Mój zestaw mam od prawie roku (luxe complete set) i nic się z pędzlami nie dzieje, ani napisy się nie ścierają, z kosmetyczką tez wszystko cacy.


O tym samym pomyślałam...
dokładnie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:10   #105
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Te mieszane pędzlki są wyjątkowo miękkie i przyjemne

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

A, a syntetyczny sprawdza się do cieni bardzo dobrze.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 15:25   #106
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mówisz o tym zestawie Golden Rose? Dziwne, ja na moich intensywnie używanych, klasycznych czarnych Zoevach, napisy mam nienaruszone. Zauważyłam, że firma co chwilę wypuszcza nowe kolekcje, być może spadła przy tym jakość wykonania, oby nie
nie, ona ma zwykły czarny zestaw. Też się zdziwiłam (i ona również), bo dba o nie, trzyma w tych plastikowych osłonkach w kosmetyczce, no maluje się tak 4-5 razy w tygodniu, nie są więc jakoś bardzo eksploatowane :/ Dziwna sprawa. Kupione na Minti.
Hm, ja na razie mam mieszany stosunek do Zoevy. Baza spisuje się ok, ale w sumie jest dla mnie bardzo podobna do tej z Paese (tylko opakowanie bardziej higieniczne, choć mam wrażenie, że moje jest wadliwe, bo muszę baaardzo mocno nacisnąć żeby coś wyleciało, na poczatku nawet myślałam, że pod tym dziubkiem jest jakaś folia jak w super glue). Syntetyk 227 troszkę mnie rozczarował kształtem - no zamiennik 217 to to nie jest ale robotę robi, najważniejsze Dotychczas rozcierałam bardziej spiczastym jajeczkiem z Hakuro i musiałam się przyzwyczaić. Hm, chciałam zainwestować w ciemno w kilka dodatkowych pędzli, ale poczekam. Jakoś ostatnio natykam się również na negatywne opinie
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 18:03   #107
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
nie, ona ma zwykły czarny zestaw. Też się zdziwiłam (i ona również), bo dba o nie, trzyma w tych plastikowych osłonkach w kosmetyczce, no maluje się tak 4-5 razy w tygodniu, nie są więc jakoś bardzo eksploatowane :/ Dziwna sprawa. Kupione na Minti.
Hm, ja na razie mam mieszany stosunek do Zoevy. Baza spisuje się ok, ale w sumie jest dla mnie bardzo podobna do tej z Paese (tylko opakowanie bardziej higieniczne, choć mam wrażenie, że moje jest wadliwe, bo muszę baaardzo mocno nacisnąć żeby coś wyleciało, na poczatku nawet myślałam, że pod tym dziubkiem jest jakaś folia jak w super glue). Syntetyk 227 troszkę mnie rozczarował kształtem - no zamiennik 217 to to nie jest ale robotę robi, najważniejsze Dotychczas rozcierałam bardziej spiczastym jajeczkiem z Hakuro i musiałam się przyzwyczaić. Hm, chciałam zainwestować w ciemno w kilka dodatkowych pędzli, ale poczekam. Jakoś ostatnio natykam się również na negatywne opinie
Dziwnie z tym opakowaniem u Ciebie, specjalnie zwróciłam uwagę, czy też muszę mocno przyciskać, żeby wydobyć bazę ze środka, ale nie, nie sprawia mi to problemu. Bazy z Paese nie miałam, z Zoevy jestem bardzo zadowolona, bardziej niż z Urban Decay.
Ja teraz czekam na premierę pędzli Magdaleny Pieczonki, mam na nie ochotę. Oby się tylko nie skończyło jak z Glambraszami
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 21:58   #108
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dziwnie z tym opakowaniem u Ciebie, specjalnie zwróciłam uwagę, czy też muszę mocno przyciskać, żeby wydobyć bazę ze środka, ale nie, nie sprawia mi to problemu. Bazy z Paese nie miałam, z Zoevy jestem bardzo zadowolona, bardziej niż z Urban Decay.
Ja teraz czekam na premierę pędzli Magdaleny Pieczonki, mam na nie ochotę. Oby się tylko nie skończyło jak z Glambraszami
też jestem ciekawa jak jej to wyjdzie I czy pójdzie za ciosem i wypuści gąbki, osłonki i inne akcesoria
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 08:42   #109
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Dziewczyny, wklejam link do makijażu niebieskookiej blondynki, który w poza drobnymi akcentami został wykonany cieniami Zoeva (głównie z palety Rodeo Belle - uważam, że górny rząd ciepłych odcieni to ideał dla osób o ciepłym typie urody). http://zakazprowokacji.blogspot.com/...-makijazu.html
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 00:23   #110
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

AAAAAA! Muszę mieć tę środkową!
Szkoda tylko, że wypuścili te kolory na wiosnę a nie na jesień jak potrzebowałam pięknego fioletu

https://instagram.com/p/0-n3Pnt_32/?taken-by=mintishop
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 08:46   #111
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy



Szał zoevy dotknął także mnie - zamówiłam paletę Naturally Yours .... i czaję się na pędzle Nie mówiąc o różach i pomadkach

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
AAAAAA! Muszę mieć tę środkową!
Szkoda tylko, że wypuścili te kolory na wiosnę a nie na jesień jak potrzebowałam pięknego fioletu

https://instagram.com/p/0-n3Pnt_32/?taken-by=mintishop
Wszystkie piękne, takie właśnie jesienne
2015.03.04.labialeszoevanuevos-48-9.jpg
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 21:13   #112
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


Szał zoevy dotknął także mnie - zamówiłam paletę Naturally Yours .... i czaję się na pędzle Nie mówiąc o różach i pomadkach


Wszystkie piękne, takie właśnie jesienne
Załącznik 5954112
cudowne!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 15:45   #113
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Dziewczyny kupiłm szminkę w kredce i mam pytanie czy któraś z Was ją ma? Nie wiem czy ją się jakoś wykręca czy może trzeba zatemperować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d94939902cdc15f8b72c34c5561a6560.jpg (39,6 KB, 15 załadowań)
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 15:58   #114
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłm szminkę w kredce i mam pytanie czy któraś z Was ją ma? Nie wiem czy ją się jakoś wykręca czy może trzeba zatemperować?
Wygląda jak do strugania. Daj znać jak wrażenia na ustach
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 16:07   #115
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłm szminkę w kredce i mam pytanie czy któraś z Was ją ma? Nie wiem czy ją się jakoś wykręca czy może trzeba zatemperować?
Nie jest wykręcana
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 16:17   #116
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Wygląda jak do strugania. Daj znać jak wrażenia na ustach
Mam kolor nude hero i jest bardzo fajna. Nie jest taka blada jak większość szminek nude. Pokrywa równomiernie, nie zbiera się tylko równo schodzi i nie podkreśla skórek. Polecam


Właśnie nie wiem czy się struga, bo przecież szminka jest miękka to jak ją zastrugać? Ponadto wydaje mi się, że to opakowanie jest plastikowe
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 17:52   #117
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość

Właśnie nie wiem czy się struga, bo przecież szminka jest miękka to jak ją zastrugać? Ponadto wydaje mi się, że to opakowanie jest plastikowe
Normalnie, musisz mieć tylko odpowiednio dużą zastrugaczkę. Takie plastiki o wiele łatwiej się strugają niż drewno, wbrew pozorom.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 20:48   #118
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Normalnie, musisz mieć tylko odpowiednio dużą zastrugaczkę. Takie plastiki o wiele łatwiej się strugają niż drewno, wbrew pozorom.
prawda

W końcu urodziłam post. A w nim o różu z Zoevy - Shy Beauty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08771.jpg (64,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1520301.jpg (63,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1530008.jpg (87,9 KB, 41 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 21:42   #119
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
prawda

W końcu urodziłam post. A w nim o różu z Zoevy - Shy Beauty.
ha! przyglądałam mu się ostatnio uważnie, ale doszłam, jak widzę bardzo słusznie, do wniosku, że jest dla mnie za ciepły. Tak czy siak, prezentuje się pięknie. Może spróbuję z innym odcieniem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 23:16   #120
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ha! przyglądałam mu się ostatnio uważnie, ale doszłam, jak widzę bardzo słusznie, do wniosku, że jest dla mnie za ciepły. Tak czy siak, prezentuje się pięknie. Może spróbuję z innym odcieniem.
jest zdecydowanie ciepły
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-11 14:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.