Pierwszy raz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 13:51   #31
nasty18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Pierwszy raz

bylam w marcu u ginekologa wykryl mi infekcje przepisal mi tabletki do pochwy wzielam killa bo kiedy wkladalam czulalm ból moze byc tego przyczyny dalej?
nasty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 22:31   #32
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Pierwszy raz

Pochwica występuje niezwykle rzadko - jeśli jest psychogenna kończy się terapią, a jeśli na tle somatycznym, to często pomaga ukłucie szpilką w pośladek, ale wątpię, żeby to było to. Skosultuj się z ginekologiem i upewnij się odnośnie infekcji, tyłozgięcia i innych takich. a w międzyczasie delikatnie próbujcie - czasem warto spróbowac po orgaźmie łechtaczkowym - wtedy pochwa pozostaje jeszcze prez kilka minut rozwarta.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 23:07   #33
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

My póki co daliśmy sobie spokój z pełną penetracją i próbujemy mnie rozszerzyc palcami,gdzieś w necie wczytylam,że pochwa kobiety może byc zbyt wąska i tudzież pojawił się problem bo to by się zgadzało,wiem że przez ten otwór ma się urodzic dziecko,ale niekiedy przecież trzeba ją nacinac?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 00:11   #34
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pierwszy raz

Jest mocno rozciagliwa, ale wezmy pod uwage, że kobieta stopniowo sie zmienia wraz z cala ciaza i jej cialo powli sie przystosowuje do porodu.....

Powoli i nic na siłe, a dojdziecie do celu.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 08:52   #35
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
My póki co daliśmy sobie spokój z pełną penetracją i próbujemy mnie rozszerzyc palcami,gdzieś w necie wczytylam,że pochwa kobiety może byc zbyt wąska i tudzież pojawił się problem bo to by się zgadzało,wiem że przez ten otwór ma się urodzic dziecko,ale niekiedy przecież trzeba ją nacinac?
Kobiecie podczas porodu nie nacina się pochwy!!!! Nacina się jedynie skórę w kroku aby nie pękła pod wpływem parcia, nikt nie nacina pochwy (aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam....).
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 16:41   #36
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Pierwszy raz

Stresujecie się bardzo... Z opisów to wynika. Mycie rąk, próby "na siłę". Może brzmi to jak powtórka, ale luzu więcej - pewnej spontaniczności.

jakieś dwa miesiące temu rozpoczęłam współżycie i też mamy problemy z mężem. Widzę, że gdy mamy nie współżyc (leczę grzybicę) wtedy rozkręcamy się najlepiej i odczuwamy podniecenie, do jakiego dojść nie możemy gdy nastawiamy się na seks. Też pierwsze próby mieliśmy nieudane, bolało. Teraz jest dużo lepiej.
Trzeba czasu, zrozumienia, spontaniczności. Nie planować!
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:49   #37
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Kobiecie podczas porodu nie nacina się pochwy!!!! Nacina się jedynie skórę w kroku aby nie pękła pod wpływem parcia, nikt nie nacina pochwy (aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam....).
Nie rodziłam jeszcze dziecka,a taką wiedzą podzieliła się ze mną mama,widac niedostatecznie zrozumiała mój problem

Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
Stresujecie się bardzo... Z opisów to wynika. Mycie rąk, próby "na siłę". Może brzmi to jak powtórka, ale luzu więcej - pewnej spontaniczności.

jakieś dwa miesiące temu rozpoczęłam współżycie i też mamy problemy z mężem. Widzę, że gdy mamy nie współżyc (leczę grzybicę) wtedy rozkręcamy się najlepiej i odczuwamy podniecenie, do jakiego dojść nie możemy gdy nastawiamy się na seks. Też pierwsze próby mieliśmy nieudane, bolało. Teraz jest dużo lepiej.
Trzeba czasu, zrozumienia, spontaniczności. Nie planować!
Ostatnio zafundowaliśmy sobie długi weekend w górach i wszystko było super,pierwszą noc bez żadnych prób nawet spędziliśmy,a na drugi dzień z rana niespodziewanie zaczęliśmy się pieścic, no i Tż-et próbował się wpenetrowac ,udało się wejśc we mnie,ale dalsza penetracja nie mogła miec miejsca,ponieważ ból był przeraźliwy,no i tak jak radziłyście,postanowiliśm y się trochę mniej stresowac ciążą,oczywiście pełne zabezpieczenie,ale nie przesadzaliśmy z myciem rąk itd
No cóż tak czy siak nic z tego nie wychodzi
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 22:01   #38
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Pierwszy raz

Wychodzi, wychodzi przecież próbujecie ciągle na nowo, już się z tym oswajacie i robicie spontanicznie
To wielki plus.
Będzie coraz sprawniej.
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 01:08   #39
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: Pierwszy raz

kobieto, jak to nie wychodzi, jak wychodzi?! no przeciez juz prawie macie wszystko załatwione, tylko teraz pozostaje delikatnie, na spokojnie urabiac 'srodek Ciebie'. mnie tez bolało przez jakies 2, moze 3 tygodnie przy prawie codziennych próbach penetracji, prawie sie poryczałam i z bólu, i z tego ze jestem nienormalna jakas w ogole, myslalam, ze tylko mnie na swiecie mnie to boli i inne mają lepiej probojcie sobie po mału, swietnie wam idzie i trzymie za Was kciuki
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:00   #40
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

No i dziś znowu klapa,nawet nie udało mu się wejśc,nie to że mnie bolało,po prostu się nie dało..próbował palcem i weszło jak po maśle,nawet tego paluszka nie czułam prawie tam w sobie..wiem że jego penis jest większy,ale to może świadczyc o tym,że jednak to nie ze mną jest coś nie tak
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2008-11-17 o 16:06
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 22:04   #41
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

Podnoszę wątek ponieważ dzisiaj byłam na USG dopochwowym.
Opowiedziałam o swoim problemie,pani zbadała mnie bezproblemowo,wprowadzeni e narzędzia potrzebnego do badania również mnie zupełnie nie bolało.
Pani Doktor stwierdziła iż ze mną jest wszystko jak najbardziej ok,nie widzi żadnych zmian anatomicznych,ani żadnych innych.
Nie wiem więc dlaczego my sobie nie możemy poradzic.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 22:18   #42
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Pierwszy raz

hm... nie wiem czy moja rada będzie przydatna, no ale oki
więc ja nie miałam wprawdzie takich przeżyć ale na początku współżycia też czułam się jakby za ciasna mimo, że ból nie był ogromny ale rozciągałam sie regularnie... wibratorem. I to nie była masturbacja, raczej przykry obowiązek rozciągania, nie czułam żadnej przyjemnosci zresztą co to za przyjemność z wibratorem, ale powiem Ci że miało to pozytywne skutki.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 23:04   #43
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
hm... nie wiem czy moja rada będzie przydatna, no ale oki
więc ja nie miałam wprawdzie takich przeżyć ale na początku współżycia też czułam się jakby za ciasna mimo, że ból nie był ogromny ale rozciągałam sie regularnie... wibratorem. I to nie była masturbacja, raczej przykry obowiązek rozciągania, nie czułam żadnej przyjemnosci zresztą co to za przyjemność z wibratorem, ale powiem Ci że miało to pozytywne skutki.
Może to jest myśl,ciągle się nad tym zastanawiam,chyba faktycznie będę się musiała zaopatrzyc w wibrator
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:55   #44
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Pierwszy raz

Poboli i przejdzie. Może będzie bolało 2 miesiące a potem już nie. Może to problem nieprzygotowania psychicznego. może potrzebujesz poczuć się jeszcze bardziej bezpieczna i jeszcze bardziej kochan, może potrzebujesz rozmowy.
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:11   #45
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Pierwszy raz

Ja bym na Twoim miejscu posłuchała rady Klarissy- wypiła sobie odrobinkę przed akcją. Alkohol cudownie rozluźnia, zaciera bariery. Będziesz rozluźniona, spokojna, a i pewnie bardziej podniecona
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:20   #46
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Pierwszy raz

kurcze.. tez mam podobny problem, juz kilka razy a bol niesamowity mimo ze nawilozone.. dochodze strach przed ciaza mimo ze tabletki biore + prezer. wchodzil caly, teraz planujemy od tylu, moze bedzie lepiej.. mam nadzieje, bo w koncu chce zeby bylo dobrze i ciagle nawet gin prosilam, bo na necie wyczytalam o masc znieczulajaca i dostalam recepte ale niestety zagubilam a chetnie bym skorzystala aby pozbyc sie juz tego bolu..
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:01   #47
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

Komunikuję,że u mnie idzie wszystko w dośc dobrym kierunku,możemy już się wpenetrowac za każdym razem,tylko nie do końca,wchodzi tak ponad połowa członka mojego Tż-eta a później ból i mam znowu wrażenie że dalej się już nie da,myslę jednak że to kwestia czasu i 'uformowania'
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:42   #48
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

Podnoszę wątek ponieważ natknęłam się dziś na artykuł o płytkości pochwy,jednak nie wiem na ile On jest wiarygodny,czy istnieje opcja iż moja pochwa jest na tyle płytka że mój Tż-et nie będzie mógł się wpenetrowac do końca? strasznie sie tym przejęłam,ponieważ wtedy trzeba zwracac uwagę na to,aby członek nie wypadał z pochwy,a to jest mało komfortowa sytuacja.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:34   #49
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek ponieważ natknęłam się dziś na artykuł o płytkości pochwy,jednak nie wiem na ile On jest wiarygodny,czy istnieje opcja iż moja pochwa jest na tyle płytka że mój Tż-et nie będzie mógł się wpenetrowac do końca? strasznie sie tym przejęłam,ponieważ wtedy trzeba zwracac uwagę na to,aby członek nie wypadał z pochwy,a to jest mało komfortowa sytuacja.
Eeeeej najważniejsze to nie martwić się na zapas. Najlepiej jeśli powiesz o swoich obawach ginekologowi.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 22:58   #50
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

Wiem,wiem tak zrobię,paranoja że muszę czekac ponad miesiąc na wizytę u ginekologa ,bo zaczynam się wkręcac i czytac o jakichś różnych pierdołach
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 08:58   #51
chomicura
Raczkowanie
 
Avatar chomicura
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 30
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Witam Kochane
Wczoraj miałam przeżyc swój wspaniały pierwszy raz,długo się na to przygotowywaliśmy z Tż-etem,doskonale znamy swoje ciała,potrzeby itd
Przed samą penetracją oczywiście była gra wstępna,klimat,ale ja się strasznie bałam bólu i prawdopodobnie spinałam mięśnie,chociaż starałam się rozluźnic,nic z tego nie wyszło niestety ,bardzo mnie bolało,a Tż-et nie mógł się przebic.
Próbowaliśmy kilka razy,z racji tego że posiadaliśmy tylko 3 prezerwatywy,które trzeba było wymieniac po jakimś czasie,chociaż Tż-et ani razu nie doszedł.
Rano próbowaliśmy jeszcze raz,ja byłam już rozluźniona i chwilę przed stosunkiem przeżyłam orgazm,mimo wszystko członek nie wszedł cały tylko do połowy,nadal coś go blokowało,nie mam pojęcia dlaczego.Towarzyszył mi straszny ból.
Członek nie stał w 100% ,był troszynkę oklapnięty,stał tak na 90% ,Tz-et mówi,że to ze względu na prezerwatywy które kupił,durexy przedłużające stosunek i może trochę stresu,nie jest juuż prawiczkiem ,ale mój ból go trochę 'oziębił'.
Próbowaliśmy też penetracji kiedy ja byłam na nim,ale również wszedł tylko do połowy,dalej nie dało rady,nawilżona byłam odpowiednio,dodatkowo używaliśmy nawilżacza durexa.
Nie wiem co mam o tym myślec,nie chcę się poddawac,jutro próbujemy jeszcze raz ,ale nie mam pojęcia co robic ,aby udało mu się w końcu wejśc już całkiem


u mnie na początku też tak było. pochwa musi się chyba przyzwyczaić do takiego 'rozciągania' zobaczysz, że potem za każdym razem będzie coraz lepiej
__________________
When inspiration does not come to me, I go halfway to meet it. /Zygmunt Freud/





mam najwspanialszego Mężczyznę na świecie !
chomicura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 17:06   #52
pannawtrampkach
Przyczajenie
 
Avatar pannawtrampkach
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Aniołów! ;)
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwszy raz

u mnie z pierwszym razem nie było problemów.
bo był na spontanie. myślę że z was też powinno to wyjść tak po prostu. bez jakichś stresów, mycia rąk, ciągłego biegania.
mój pierwszy raz był .. na biwaku! z zabezpieczeniem. wszystko cacy. bez jakichś żelów nawilżających itd.
fakt - byliśmy po alkoholu. były świece, kominek bo spaliśmy w altance. poowijani śpiworkami na rozwalonej kanapie. i było na luzie wszystko.
drugi raz był jakby .. wymuszony. bo na 'pożegnanie'.
Słonce wyjeżdżało i mieliśmy 'post' na niezły kawał czasu. i przy wchodzeniu bolało. potem było lepiej.
sadze ze to kwestia nastroju, sytuacji ..

spokojnie uda wam sie
cierpliwości i powodzenia ;* ;*
__________________
I lubię ten smak gdy w ustach mam słowo 'fuck'!
pannawtrampkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:06   #53
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Pierwszy raz

Nie czytaj o pierdołach
Skoro lekarz uznał, że jest wszstko ok TO NAPEWNO JEST!
Myśle, że po prostu się stresujesz... w końcu się uda i próbujcie jak najczęściej
Czekam na relacje


edit. może faktycznie spróbuj alkoholu? I jakiś nastrój? świece, bielizna i inne pierdoły? i może nie próbujcie od razu tylko jak już będziesz tego bardzo spragniona, pomęcz się trochę
__________________




Edytowane przez kicccia
Czas edycji: 2008-12-12 o 21:08
kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 20:55   #54
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Pierwszy raz

Dziewczyny udało nam się!! jaka jestem szczęśliwa wczoraj wieczorem się kochaliśmy dzisiaj rano też,Tż-et wchodzi we mnie powolutku metodą 'wchodzenia i wychodzenia' dokąd się da i później może już wejśc cały po chwili,wiadomo że jeszcze mnie trochę boli,ale ten ból jest niczym w porównaniu do tego jak cudowna jest ta bliskosc!
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 22:13   #55
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Pierwszy raz

gratuluję
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 16:51   #56
pannawtrampkach
Przyczajenie
 
Avatar pannawtrampkach
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Aniołów! ;)
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwszy raz

gratuluje! ;*
__________________
I lubię ten smak gdy w ustach mam słowo 'fuck'!
pannawtrampkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.