dieta 600 kcal kto dołączy?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 09:57   #31
MidnightChild
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 45
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Hm, z tego co zauważyłam to jest akurat forum dla osób które odchudzają się niestandardowo, czyli zmniejszając bardzo liczbę kcal, więc w moim mniemaniu to Wy tutaj włazicie, mimo, że cały dział o dietetyce z wyjątkiem tego forum jest właściwie Wasze, odchudzających się normalnie ;>
Dzisiaj :
kawa z mlekiem
3 białka + 1 żółtko + 1 średnia łyżeczka masła

w planach : warzywa + wafle ryżowe

żółtka mam zamiar wykorzystać później na włosy, sposobem babci - mają masę witamin, więc się nie zmarnują ;] potem ładnie je spłuczę naparem z dziurawca, mięty i rumianku.
MidnightChild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:31   #32
chocolattemonster
Raczkowanie
 
Avatar chocolattemonster
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 293
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

"krzywe zwierciadło" ma być przestrogą i pokazywać co normalne i zdrowe nie jest ;/ więc życzę powodzenia
chocolattemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 14:11   #33
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Cytat:
Napisane przez MidnightChild Pokaż wiadomość
Hm, z tego co zauważyłam to jest akurat forum dla osób które odchudzają się niestandardowo, czyli zmniejszając bardzo liczbę kcal, więc w moim mniemaniu to Wy tutaj włazicie, mimo, że cały dział o dietetyce z wyjątkiem tego forum jest właściwie Wasze, odchudzających się normalnie ;>
Dzisiaj :
kawa z mlekiem
3 białka + 1 żółtko + 1 średnia łyżeczka masła

w planach : warzywa + wafle ryżowe

żółtka mam zamiar wykorzystać później na włosy, sposobem babci - mają masę witamin, więc się nie zmarnują ;] potem ładnie je spłuczę naparem z dziurawca, mięty i rumianku.
Forum KZ docelowo jest dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla tych, którzy pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać. Tematy propagujące głodówkowe "odżywianie" oraz dążenie do niedowagi, w świetle regulaminu, który zakładam, że czytałaś, są z pełną stanowczością tępione. Nie dziw się więc reakcjom użytkowniczek.
To nie tak, że wchodzisz na KZ, zakładasz swój wątek i robisz, co chcesz.
Tutaj są przenoszone głodówkowe jadłospisy, jako niezgodne z regulaminem Dietetyki, ale podforum "W Krzywym Zwierciadle Odchudzania" nie jest specjalnie wydzielonym miejscem na wizażu, w którym można na luzie bawić się w pro-anę.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 22:29   #34
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Będą się głodzić przez tydzień może dwa, aż wreszcie nastąpi moment w którym rzucą się na lodówkę i wepchną w siebie nie 600 a 6000 kcal (w okresie jajeczkowania bądź przed samym pojawieniem się miesiączki).
Sama wiem po sobie, w ciągu dnia ograniczałam jedzenie byłam z siebie dumna ale głód był silniejszy ode mnie i wieczorną porą pchałam w siebie wszystko co miałam pod ręką! moja złota zasada: to czego nie zjesz w ciągu dnia nadrobisz wieczorem.
Lepiej pochrupać marchewki, rzodkiewki etc. niż nocą wepchać w siebie kawał smażonego mięcha...
Jem 5 małych posiłków dziennie, piję wodę niegazowaną oraz kawę i energydrinki (niestety - czasami w pracy jestem do tego zmuszona jak pracuję na obrotach podkręconych na max).
efekt? ostatni posiłek ok 18.00 metabolizm w miarę ok. pomijając bateryjki w formie płynnej...

Ciekawe ile razy dziennie (przy stosowaniu "jadłospisu" podanym na początku wątku) wypróżniasz się? Ja gdybym się tak katowała to max raz na tydzień :/ a wszystkie doskonale wiemy, że problemy w tej kwestii "odchudzaniu" nie sprzyjają...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:13   #35
ja_goodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 109
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Zamiast takiej diety lepiej ruszyć tyłek Nic lepiej nie podkręca metabolizmu.
Osobiście raz w życiu zrobiłam sobie taką głodówkę, na czwarty dzień stwierdziłam, że jestem tak osłabiona, że nie mogę się uczyć ani normalnie funkcjonować. Stwierdziłam, że nie warto.
Moja znajoma jakiś czas temu w krótkim czasie mocno schudła. Jednak kiedy z nią pogadałam opowiadała, jak to w ciągu diety chodziła ciągle wkurzona, zdenerwowana. Dietę trzymała dopóki nie straciła okresu. Dziś waży więcej niż przed dietą, ale wygląda lepiej - ponieważ ma uśmiech na twarzy i lepiej dobiera ubrania (zaakceptowała swoje ciało po prostu ).
Dziewczyny, zastanówcie się, czy warto aż tyle poświęcać po to, żeby mniej ważyć? Chudsza nie znaczy przecież ładniejsza.
ja_goodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 09:03   #36
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Zanam dziewczynę, która pomimo tego, że wyglądała dobrze (bo fakt troszkę schudła i naprawdę ładnie wyglądała) schudła jeszcze bardziej (wmówiła sobie, że palenie papierosów pomaga schudnąć - owszem, jeść może się nie chce ale po odrzuceniu papierosów człowiek zamienia się w odkurzacz a lodówka się nie zamyka :/) to jakby tego było mało - rozpoczęła pracę po skończeniu szkoły, schudła znowu. Efekt - jest chuda (fakt, figury anorektyczki z wystającymi kośćmi etc to może nie ma) ale głodzenie i fajki zniszczyły jej twarz :/ laska w wieku 24 lat ma zmarszczki, wygląda po porstu staro.

A do tego chyba uzależniła się ostatnimi czasy od solarki i wygląda jak straszydło (nie mam nic do solarium, sama czasami się wybiorę ale bez przesady )
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:33   #37
chocolattemonster
Raczkowanie
 
Avatar chocolattemonster
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 293
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

co do rzucania się na lodówkę po odstawieniu fajek to niekoniecznie sama rzucałam i nic nie przytyłam
__________________
53>52>51>50>49>48>47>46>45
chocolattemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 13:21   #38
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Ja popalałam (i czasami nadal to robię ) ale sama widzę "efekt
patrząc na brata - palił 10 lat, rzucił papierochy, 30 kg na plusie (z 65 kg na 97 kg to jak dla mnie mega skok). Ale wiadomo, każdy inny jest.
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 19:31   #39
iwonaaa59
Przyczajenie
 
Avatar iwonaaa59
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Lecz sie dziewczyno :P
iwonaaa59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 00:00   #40
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Po sobie wiem,że tak drastyczne diety dają efekt,ale na krótko,a waga wraca z nadwyżką. 3 lata temu schudłam tak 6 kg,a po 3 miesiącach wróciło mi 12 ! Do dziś dnia staram się zrzucić tą nadwyżkę i odkryłam,że da się to zrobić ZDROWO,bo zostały mi jeszcze tylko 2 kg ! Tylko trzeba poświęcić trochę czasu,nie głodzę się,jem zdrowo i smacznie i DUUUŻOOO,wyniki badań mam rewelacyjne.
Z drugiej strony moja koleżanka ograniczyła kalorie,jak autorka wątku i dowiodła,że da się tak żyć bardzo długo i schudnąć (udało jej się zrzucić 20 kg),ale co z tego skoro zaczęła mieć problemy ze wzrokiem,wypadają jej włosy,a cera wygląda jak u zombie? Chcecie schudnąć,żeby być ładne,ale takie nie będziecie z przerzedzonymi włosami,matową skórą i ślepe,mimo tych 50 kg !!
Ruszcie tyłki i poświęćcie trochę czasu na to ! Krótki wysiłek daje krótkie efekty...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:48   #41
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

mroziq

Fakt, samo odchudzanie to nie jest jakiś wymysł, i bezsensem jest jedzenie rano jogurtu a drugiego przed snem. Lepiej aby był to długi proces i długotrwały niż tylko chwilowy... A jeszcze jak się ruch doda to rewelacja
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 18:52   #42
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 18:47   #43
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Cytat:
Napisane przez MidnightChild Pokaż wiadomość
Wszystkie macie skłonność do przesady. Nic Wam do tego, jakie my mamy podejście do życia, czy się niszczymy, czy też nie. Odchudzam się i tyję na zmianę od 11 roku życia, czyli już ponad 9 lat. Jestem zadowolona z mojego życia.
Macie swoje fora, o zdrowym odchudzaniu, zdrowiu i innych pierdółkach. Może czas zrozumieć, że Wasze gadanie nie ma żadnego wpływu na nas, a tylko irytuje niepotrzebnie?
http://www.youtube.com/watch?v=KBEQzxqZFiA
Z dedykacją dla wypowiadających się w temacie "zdrowych".
skoro odchudzasz się i tyjesz od 9 lat, to chyba potwierdza, że robisz to głupio, bo efektów brak. Jedyna metoda, która działa to ZDROWA dieta, a nie idiotyzmy i dużo ruchu, ćwiczeń. Jak ktoś woli się głodzić siedząc na tyłku przed telewizorem, a zdrowie, to dla niego pierdółka, , to jego sprawa, ale po co udawać, że cokolwiek się ten sposób osiągnie, skoro wiadomo, że nie? Przy odchudzaniu się od 9 lat jesteś zadowolona z życia? To znaczy, że jesteś masochistką.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 20:11   #44
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Forum KZ docelowo jest dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla tych, którzy pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać. Tematy propagujące głodówkowe "odżywianie" oraz dążenie do niedowagi, w świetle regulaminu, który zakładam, że czytałaś, są z pełną stanowczością tępione. Nie dziw się więc reakcjom użytkowniczek.
To nie tak, że wchodzisz na KZ, zakładasz swój wątek i robisz, co chcesz.
Tutaj są przenoszone głodówkowe jadłospisy, jako niezgodne z regulaminem Dietetyki, ale podforum "W Krzywym Zwierciadle Odchudzania" nie jest specjalnie wydzielonym miejscem na wizażu, w którym można na luzie bawić się w pro-anę.
Iza, a może zamykać takie wątki jak ten? Więcej szkody przynoszą, niż pożytku. Szkoda mi tych dziewczyn, które się wzajemnie nakręcają na takie chudnięcie, np. na wątku Dieta kopenhaska czy innych wynalazkach typu Jem tylko obiad i chudnę
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 06:56   #45
Alejka
Rozeznanie
 
Avatar Alejka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 827
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Wątki z cyklu "Moja historia...", "Szukam dziewczyn..." są przestrogą dla dziewczyn ,które zaglądają po raz pierwszy.. są tutaj osoby walczące od dłuższego czasu z ED i bywają tylko po to , aby dzielić się swoją historią i tym samym pokazać jak długą drogę hospitalizacji musiały przejść by wrócić do (w miarę) normalnego życia . zauważyłam ,że coraz częściej pojawia się postów pro ana , nie wiem, wakacje? co to za dieta , aa wróć tego dietą nawet nie można nazwać , w której jest tyle monotonii..? możecie mi wierzyć , że nawet tydzień odchudzania w ten sam sposób czyt. jechanie na rezerwie może zrobić wiele szkodliwego dla organizmu. nie wspominam już o skutkach psychicznych, bo nie sadzę , że na kapuścianej skończysz. tego się już później nie kontroluję. odchudzanie = przyzwyczajenie = ciągła walka o siebie (z sobą). nie traktuj diety jako coś przymusowego , tylko sposób dbania o siebie , fizycznie i psychicznie. luuuz przede wszystkim, ćwiczenia ,albo jakakolwiek forma aktywności - rower, rolki , skakanka itd itp i przede wszystkim zbilansowana dieta : tłuszcze , biała , witaminy , węgle złożone , bo chcesz mieć dzieci w przyszłości , prawda ?

Edytowane przez Alejka
Czas edycji: 2011-05-26 o 06:58
Alejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 11:53   #46
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Cytat:
Napisane przez Alejka Pokaż wiadomość
Wątki z cyklu "Moja historia...", "Szukam dziewczyn..." są przestrogą dla dziewczyn ,które zaglądają po raz pierwszy.. są tutaj osoby walczące od dłuższego czasu z ED i bywają tylko po to , aby dzielić się swoją historią i tym samym pokazać jak długą drogę hospitalizacji musiały przejść by wrócić do (w miarę) normalnego życia . zauważyłam ,że coraz częściej pojawia się postów pro ana , nie wiem, wakacje? co to za dieta , aa wróć tego dietą nawet nie można nazwać , w której jest tyle monotonii..? możecie mi wierzyć , że nawet tydzień odchudzania w ten sam sposób czyt. jechanie na rezerwie może zrobić wiele szkodliwego dla organizmu. nie wspominam już o skutkach psychicznych, bo nie sadzę , że na kapuścianej skończysz. tego się już później nie kontroluję. odchudzanie = przyzwyczajenie = ciągła walka o siebie (z sobą). nie traktuj diety jako coś przymusowego , tylko sposób dbania o siebie , fizycznie i psychicznie. luuuz przede wszystkim, ćwiczenia ,albo jakakolwiek forma aktywności - rower, rolki , skakanka itd itp i przede wszystkim zbilansowana dieta : tłuszcze , biała , witaminy , węgle złożone , bo chcesz mieć dzieci w przyszłości , prawda ?
Dokładnie
Śmieszy mnie,że ludzie chcą miesiąc,dwa tygodnie przed wakacjami schudnąć i wyglądać pięknie. Ja zaczęłam w styczniu !! (Kto wtedy w ogóle myśli o wakacjach) i dalej nie wyglądam tak jakbym chciała. Odchudzanie to długi proces,który wymaga cierpliwości i samozaparcia. Najprościej jest chyba przestać jeść i głupio liczyć na jakieś efekty.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 14:59   #47
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Dokładnie, ludzie odchudzają się z głową, czasami może to trwać latami. Efekt? Brak jojo, bez uszczerbku na zdrowiu. A laska budzi się w kwietniu, że w czerwcu wakacje już i 20 kg trzeba zgubić na głodówkach, efekt, szybki i krótki, ot co.
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:24   #48
MidnightChild
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 45
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Jak chcecie, to odchudzajcie się latami, osobiście wolę widzieć efekt moich działań, bo działa to motywująco - proste.
Aktualnie jestem na płynnej diecie - 3 razy dziennie rosół z pikantnymi przyprawami, żeby metabolizm przyspieszyć, dodatkowo 1 jabłko dziennie, 2 kawy z cynamonem, herbata zielona + woda, woda, woda. Słabo się czuję, ale będzie to trwało max 7 dni, żeby wypłukać złogi z organizmu, potem stopniowo będę włączała składniki stałe.
MidnightChild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:37   #49
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Cytat:
Napisane przez MidnightChild Pokaż wiadomość
Jak chcecie, to odchudzajcie się latami, osobiście wolę widzieć efekt moich działań, bo działa to motywująco - proste.
Aktualnie jestem na płynnej diecie - 3 razy dziennie rosół z pikantnymi przyprawami, żeby metabolizm przyspieszyć, dodatkowo 1 jabłko dziennie, 2 kawy z cynamonem, herbata zielona + woda, woda, woda. Słabo się czuję, ale będzie to trwało max 7 dni, żeby wypłukać złogi z organizmu, potem stopniowo będę włączała składniki stałe.
Hahahaha zrobiłas mi dzień

A tak serio, jakie złogi chcesz wypłukać z organizmu? Bo dużo osób, które stosuje takie wątpliwe diety zarzeka się, że to w celu oczyszczenia. Ja się więc pytam: z czego? Jakie złogi? nie pytam złosliwie tylko z ciekawosci bo nie wiem
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 21:34   #50
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Kobieto daj mi twój adres abym wezwał karetke. Chcesz się do grobu się doprowadzić?!?
__________________
Życie jest piękne we dwoje
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:46   #51
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Nie no, to chyba jest po prostu prowokacja.. Nie wierzę, że można.. powiedzmy to BARDZO delikatnie.. mieć aż tak mało oleju w głowie żeby wypisywać takie głupoty
Chociaż w sumie, życie pokazuje, że jednak mnóstwo takich 'ewenementów' wokół nas Jak byłam młodsza, to bardzo chciałam wszystkim pomagać, naprowadzać na dobrą ścieżkę, ale teraz wiem, że nie wszyscy tej pomocy chcą.. Jeśli ktoś sam sobie nie chce pomóc, nie chce być zdrowy i szczęśliwy to nikt na siłę takim go nie zrobi..
Mój brat zawsze powtarza, żeby zostawiać takich ludzi w spokoju, a dzięki doborowi naturalnemu głupota w końcu wymrze
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:12   #52
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

A temat warum nie usunięty jeszcze za promowanie szkodliwych rzeczy ?
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:49   #53
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Midnightchild, ale Ty podobno zaczęłaś tę dietę w kwietniu i co? nic nie schudłaś? Poza tym, to Ty odchudzasz się latami i nie widać stałych rezultatów.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:41   #54
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

"Na forum obowiązuje uzupełnienie do regulaminu ogólnego forum. Bardzo proszę zapoznaj się z nim, a unikniesz problemów z moderatorami i adminem tego forum.
  1. Obowiązuje tutaj absolutny zakaz namawiania do diet i zachowań szkodliwych dla zdrowia. Za takie zachowania moderator może przyznać punkty karne, a w uzasadnionych przypadkach zablokować konto takiej osoby."
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 15:39   #55
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

.. ale w sensie, że 600 kcal x 4 posiłki dziennie ?
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 08:34   #56
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

W sensie - do pudła z tym tematem, a pudło do Wisły
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:27   #57
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

te osoby nadają się do leczenia psychiatrycznego,najgorsz e w tym jest to,że nie widzą jak ich życie zmienia się.im bardziej się starają tym szybciej robią się nie atrakcyjne
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 19:35   #58
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Kto głupi, ten się dołączy. Normalni, niezależnie od płci i wagi - nie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:33   #59
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dokładnie
Śmieszy mnie,że ludzie chcą miesiąc,dwa tygodnie przed wakacjami schudnąć i wyglądać pięknie. Ja zaczęłam w styczniu !! (Kto wtedy w ogóle myśli o wakacjach) i dalej nie wyglądam tak jakbym chciała. Odchudzanie to długi proces,który wymaga cierpliwości i samozaparcia. Najprościej jest chyba przestać jeść i głupio liczyć na jakieś efekty.
Lepiej bym tego nie ujeła! Efekty ciężkiej pracy są tego warte, dlatego dziewczyny, zamiast jeść 600 kcal dziennie i wyniszczać same siebie, jeść 1500 kcal albo więcej i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć! Rygorystyczne ograniczenie kalorii prowadzi w końcu do ataku na lodówkę, które kończy się zjedzeniem ok 5000 kcal. I jaki tu jest sens?
Diety cud...Też mi coś...Zdrowo, lekko i tyle.
I osoby, które są na tej ''diecie 600 kcal''-nie irytować się, że wizażanki wpadają w szał, widząc takie rzeczy, ale niektóre z nas to także przechodziły i wiedzą, czym to się kończy. Chcą Was tylko uchronić, a nie zdołować, żeby sie lepiej poczuć...
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 12:16   #60
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: dieta 600 kcal kto dołączy??

Dziewczyno... Jem około 2000 kcal dziennie i chudnę. Powolutku - przez miesiąc schudłam 2 kg. Ale jestem bardzo zadowolona. Dużo ćwiczę, zamieniam tłuszcz w mięśnie. Straciłam po 5 cm w udzie, praktycznie pozbyłam się cellulitu. Głodzenie się na pewno nie dałoby mi takich fajnych efektów. A tak jestem i najedzona, i szczuplejsza, i przede wszystkim w lepszej kondycji i pełna energii
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.