ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 12:23   #1
xPaula1990x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Red face

ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell


Witam
Dzisiaj kupiłam farbe o której wspomniałam w tytule
Moje włoski są do ramion rozjaśniane na platynowy blond, mój naturalny kolor to ciemny blond. Jak myślicie jak użyje tej farby wyjdzie mi kolor zbliżony do tego na pudełku? Czy po tej farbie są błyszczące włosy??
Mam dość już moich zniszczonych włosów po rozjaśnianiu marzy mi się teraz naturalny błyszczący kolor
Aha i czy nakładanie tym grzebyczkiem jest wygodne i pokrywa wszystkie włosy? Prosiła bym również o zdjęcia osób które użyły tej farby
Z gory dziękuje i pozdrawiam
xPaula1990x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 15:52   #2
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

Hmmm nie wiem co Ci napisac ... widze ze napalilas sie na ta farbe naciagnieta reklamą lub obrazkiem włosow pani z opakownia... muszę cie rozczarowac - na rozjasnionych wlosach do platynowego blondu wyjda Ci BRĄZOWE. Niestety, doswiadczylam tego na wlasnej skorze (a raczej włosach). Miałam rozjasnione do bardzo bardzo jasnego blondu (moje naturalne wlosy to takie typowo polski mysi średni blond, na dodaatek moje brwi i rzęsy są tak jasne ze nie bylo ich widac, a kontrast miedzy nimi a wlosami byl mimo wszystko duzy, dlatego postanowilam kiedys rozjasnic wlosy). Znudzily mi sie odrosty, zniszczone wlosy itp dlatego tak jak Ty postawilam na nową farbe L'Oreala Excell 10 tylko ze w kolorze...
bardzo bardzo jasny lodowy blond (9.13 z tego co pamietam) i co??? i po 5 minutach musialam zmyc bo byly takie ciemne!bardzo ciemne... Na dodatek nie chcialo sie wyplukac:/ Zdjecia nie mam, bo sama rozumiesz jak najszybciej rozjasnilam wlosy bo wygladalam strasznie fatalnie, jak truposz - jestem blada, prawie niewidoczne rzesy i brwi i ciemnobrązowe włosy. Skoro na moich wlosach bardzo bardzo jasny lodowy blond wyszedl tak ciemno to Tobie ten Twoj napewno taki wyjdzie. Mozesz pofarbowac ale ostrzegam - zebys nie byla rozczarowana i miej na uwadze ze tak moze sie stac.
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:55   #3
xPaula1990x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

O rany to teraz nie wiem co robić:/ a jakiej farby mam użyć żeby wyszedł mi taki kolor jak na opakowaniu loreal excell 10?? Może coś z garniera to podobno bardzo dobre farby??
xPaula1990x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:27   #4
moniczka696
Raczkowanie
 
Avatar moniczka696
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

A ja proponuje sprawdzić na jakimś małym pasemku włosów jaki wyjdzie kolor.
moniczka696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 15:08   #5
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

Cytat:
Napisane przez moniczka696 Pokaż wiadomość
A ja proponuje sprawdzić na jakimś małym pasemku włosów jaki wyjdzie kolor.
Tak będzie chyba najlepiej, sprawdzić na jednym pasemku. Ja to robię tak (od tamtej przygody z Excellem) ze jesli buteleczka z utleniaczem i tubka farby ma np. po 50 ml to wyciskam malutka ilość farby i taka sama ilość mleczka utleniającego np. do kapsla lub jakiegos malutkiego naczynia, jezleli utleniacza jest więcej np 60 ml a farby 40 ml to musisz wziac malutka ilosc farby i ciut wiecej utleniacza, wszystko po to zeby zachowac proporcje, mieszam i sprawdzam jak się będzie farba sprawowała na malutkim pasemku gdzies z tylu wlosow, przynajmniej wiem ze nie wyjda mi brązowe.
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 15:21   #6
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

witam, ja miałam prawie białe włosy, poszłam do drogerii i ujrzałam cudną farbę do włosów kolor właśnie 7.13, dodatkowo zachęcona reklamą kupiłam i szybko do domu Kolor wyszedł inny niż na próbniku, na drugi dzień miałam wizytę u fryzjera, mojej fryzjerce podobał się kolor,że taki naturalny... No a po ok. 3 tyg. kolor tak się wypłukał ,że szkoda gadać, włosy od skóry jeszcze ok, ale reszta w kolorze blond nijakim I jeszcze raz ja kupiłam-w końcu z mocno rozjaśnianych włosów szybciej się wypłukuje farba i....znowu to samo, bardzo szybko się wypłukała i na dodatek na rudo-pytam gdzie ten odcień lodowy? Wczoraj poszłam po jasny blond i znowu zostałam jasną blondynką Wklejam zdjęcie na 2 dzień po farbowaniu-pierwszym. A swoja drogą niezłą mają reklamę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00016.jpg (59,1 KB, 1139 załadowań)
__________________
(...)
Tak lubię być kobietą
i widzieć w Twoich oczach
to wszystko czego pragnę
by się kobietą poczuć.
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:26   #7
xPaula1990x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

a z jakiej firmy kupiłaś później ten jasny blond??
xPaula1990x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 09:59   #8
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

kupiłam wellaton -12.1 to jest popielaty, bo bałam się pomarańczy
nie mam teraz możliwości wrzucenia fotki, ale wyszedł ładny jasny blond.
mniej więcej wyszedł taki jak na zdjęciu,może ciut ciemniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 250.jpg (12,6 KB, 272 załadowań)
__________________
(...)
Tak lubię być kobietą
i widzieć w Twoich oczach
to wszystko czego pragnę
by się kobietą poczuć.

Edytowane przez Gosiaczek z
Czas edycji: 2009-08-14 o 10:01
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 10:10   #9
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

Paula, nie radziłabym Ci robić tym kolorkiem l'oreala!!
po rozjaśnionych słoneczkiem złotym blondzie, mi po nim wyszły rudo-brązowe włosy ;/ a kolor na opakowaniu ładnie wygląda tylko teoretycznie
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 10:56   #10
Sandra0501xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1
GG do Sandra0501xd
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

hej, czytam tak wasze opinie i zaczynam się bać! kupiłam sobie wczoraj farbe L'Oreal - Excell 10' 9.13 - bardzo jasny lodowy blond i jak przeczytałam te wasze wszystkie opinie to myśle ze może na moich włosach wyjść za ciemny. Mam farbowane włosy na jasny blond i lubie ten kolor, więc nie chce mieć JAKIEGOŚ ciemnego blondu...
Czy trzymanie tej farby krócej na włosach coś da? ;>
Sandra0501xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 19:29   #11
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

Ja właśnie jestem po farbowaniu ciemnym lodowym blondem (7.13) i wyszedł mi średni ciepły blond. Dodam że farbę trzymałam 15 minut, ponieważ chciałam by kolor był ciemniejszy (ale nic to nie dało). Dziwi mnie nazwa koloru. "Lodowy" sugeruje kolor zimny, opalizujący, popielaty, natomiast oznaczenie techniczne temu częściowo przeczy. 7 to numer głębokości podstawowego odcienia, czyli ciemny blond ( w niektórych farbach poziom 7 to taki średni blond, excell ma widać inaczej) a numery po kropce to refleksy. Tutaj mamy do czynienia z 1 i 3 czyli pigmentem niebieskim i złotym. Dla mnie to po prostu ciemny (?) blond popielato - beżowy. Kolor może i zaliczany do chłodnych, ale żeby nazwać to "lodowym"? Tym bardziej że popiel wypłukuje się po 2 czy 3 myciach a refleksy ciepłe są zwykle trwałe...
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 12:03   #12
aniolek201201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

Witam Niestety tez nie mam dobrego zdania na temat kolorku jasny mrozny blond z exella.... Włoski wyszły mi szaro bure na moim ciemnym blondzie z jasnymi pasemkami blond... Jedyny plus to taki że w mirę równomiernie farba pokryła mi moją czuprynkę... Zdecydowanie nie polecam tej farbki bo zamiast rozjaśniać włoski pociemnia je.... Totalna porażka
aniolek201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:43   #13
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

dziewczyny, poprostu radzę farbować włosy profesjonalnymi farbami z sklepów fryzjerkich a nie szmelcem z sieciówek, który daje fatalne kolory i niszzcy włosy
albo po prostu farbować włosy u profesjonalisty czyli po prostu u fryzjera
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.