Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 14:25   #2521
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie i mam nadzieje ze mi sie to nie przydarzy!! tez zamawialam ten roz ale chyba mi go nie otwierali bo sreberko bylo i nic nie wskazywalo na otwieranie paczki...ale teraz to oni juz robia numery

z podkladamyy i pudrami tez zalezy jaka kto ma skore bo jak taka jak my to juz wogole trzeba sie nagimnastykowac z tuszami podobnie,..dla mnie frajda bylo kupowanie blyszczydel ale ostatnio przerzucilam sie na roze
Blyszczydla tez lubie i jest to dla mnie seria bezproblemowych zakupow

Perfumy sprawiaja mi najwiecej radosci bo w tej materii nigdy dosc

Niezly numer z UC ale po moich przebojach nic mnie juz nie zdziwi w kazdym razie juz nigdy wiecej nie mialam przypadku,by zagladali tam gdzie nie trzeba,oby.....

Tak jeszcze odnosnie tuszu Clinique-jest to jedyna rzecz poza pudrem i korektorem z tej firmy,ktora mnie urzekla bo nie lubie Clinique a najgorsza trauma to cienie.
Mam jeszcze superbalmy ale z ulga patrze,ze sie koncza i wiecej juz nie kupie-po prostu zaczelo mi przeszkadzac ze takie takie bezplciowe-bez smaku,bez zapachu-w sumie poza ladna tafla na ustach nic nie robia.

Teraz tylko czeka mnie wybor rozu

Skusilam sie na zakup BrowMousse Styling Gel Tweezermana i jestem bardzo zadowolona
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 14:39   #2522
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Widziałyście na wątku MAC?
mam nadzieję,ze autorka się nie obrazi ze tu ją zacytuję:




Po prostu brak mi słów, zdzrzyło się komus jeszcze cos takiego?
Kopara mi opadła o tak: ale Hexxana ma rację, w związku z UC nic nie powinno dziwić

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dla mnie frajda bylo kupowanie blyszczydel ale ostatnio przerzucilam sie na roze

Dimiti nie ściemniaj
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:06   #2523
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja mam cętkowana Helenke, wielbiłabym ja gdyby nie to że jest kompletnie nietrwała i rozmazuje mi sie pod okiem, nówkę Fatala, którego nie mam czasu ani nerwów używać, no i Masterpiece Max - nienawidzę go za tą beznadziejną szczoteczkę, i jeszcze Max Factor 2000 calorie - jednak już się nie lubimy
ja mam wlasnie na stanie cetkowana Helenke - bardzo ja lubilam, ladny efekt chociaz dopiero po 2 warstwach, mocny ale nie teatralny (a lubie megarzesy!!), jednak juz wysycha i chyba sie konczy (mam ok.3miesiace, wiec to normalne). Poza tym YSL Faux Cils baklazanowy - zakochalam sie w nim ostatnio, cudowny kolor i zapach, dlugie i pogrubione rzesy (chociaz tez nie "mega"), naprawde super!! Lancome Fatale - super ale tylko na wieksze wyjscia bo za duzo z nim zabawy, no i probeczke nowego Chanela 4 tusze na stanie

moi ulubiency to: YSL Faux Cils oraz L'oreal Volume Shocking (ten tusz jako jedyny dawal u mnie efekt niesamowicie teatralnych rzes,no super!!)

wczoraj zamowilam dla mamy z Tru Clinique High Impact - fajna cena, zobaczymy jak sie sprawdzi

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Skoro ma robić "dżunglę" to ja chcę

ja tez, ja tez!! tylko mysle czy wziac ten, czy slawny Lipocils Taliki: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=144
uzywal ktos moze?

z tym ze Mavala ma fajniejsza cene

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Moj system gwarantujacy 100% zadowolenie z bazy:

1. Prawe oko : zalotka, baza

2. Lewe oko: zalotka baza

3. Prawe oko tusz ( od razu! Nie dajemy jej wyschnac!)

4. Lewe oko tusz

5 . i JUSZ!

WAZNE : Trzeba zaczynac od prawego oka , bo inaczej nie dziala

bardzo innowacyjna metoda Lipku znowu zachcialo mi sie zalotki koniecznie musze zakupic, tylko nie wiem jaka?zeby rzes mi nie wyrwala

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Stane w obronie YSL Faux Cils choc ma jedna wade,ze starcza na ok.3 m-ce pozniej robi sie gumowy
Osobiscie nie trzymam dluzej tuszu niz max.4-5 m-cy i w moim przypadku to pewna rozrzutnosc bo zdecydowanie stawiam na kolorowe maskary wiec na stanie mam srednio 5-7 maskar-w kazdym razie po roznych testach,kombinacjach z bazami itd.znalazlam dla siebie tusz idealny,ktory nie potrzebuje zadnego wspomagacza i zachowuje sie bardzo dobrze od poczatku do konca-jest to Clinique High Impact.

Mam ulubiona baze z Volume Shocking L'oreala -jest najlepsza! i Shiseido,ktora jednoczesnie pozwala fajnie ujarzmic brwi uzywajac ktorejkolwiek z tych baz nie ma znaczenia jaki tusz wybiore,bo efekt jest identyczny-rzesy wyraznie pogrubione,wydluzone i lekko podkrecone
hexxanko, ciesze sie ze chwalisz High Impact, zobaczymy jak u mojej mamuski (i u mnie ) sie sprawdzi

co do L'Oreala to rzeczywiscie baza z tego tuszu jest super!!

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja lubie YSL starczyli mi na dlugo ale regularnie mylam szczotke
ranko, jak to mylas? normalnie pod woda? po kazdym uzyciu? co to daje?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:09   #2524
gaga66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Macie jakies problemy z zamaianiem bo mi sie od wczoraj pojawia Service Unavailable - DNS failure
gaga66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:12   #2525
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez gaga66 Pokaż wiadomość
Macie jakies problemy z zamaianiem bo mi sie od wczoraj pojawia Service Unavailable - DNS failure
tak
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:14   #2526
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

no ja kocham czytac ulotki no i do YSL tez takowa jest - kaza co tydzien myc szczotke w cieplej wodzie i tylko wodzie, po czym osuszyc i uzywac. tym sposobem tuszyk starczyl mi na ok. 7-8 miechow a potem zgestnial, a potem go ukradli na PP
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:23   #2527
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tym sposobem tuszyk starczyl mi na ok. 7-8 miechow a potem zgestnial, a potem go ukradli na PP
Nie lubie takich smutnych zakonczen
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 15:25   #2528
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no ja kocham czytac ulotki no i do YSL tez takowa jest - kaza co tydzien myc szczotke w cieplej wodzie i tylko wodzie, po czym osuszyc i uzywac. tym sposobem tuszyk starczyl mi na ok. 7-8 miechow a potem zgestnial, a potem go ukradli na PP
Ooo dziekuje za oswiecenie ja tez czytam zawsze ulotki ale od pielegnacji bede myc YSL co tydzien!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:26   #2529
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no ja kocham czytac ulotki no i do YSL tez takowa jest - kaza co tydzien myc szczotke w cieplej wodzie i tylko wodzie, po czym osuszyc i uzywac. tym sposobem tuszyk starczyl mi na ok. 7-8 miechow a potem zgestnial, a potem go ukradli na PP
Kazdy tusz myje tzn.szczoteczke w cieplej wodzie z dodatkiem mydla a pozniej maczam ja w plynie micelarnym-osuszam i tyle zabiegow.
W ten sposob maskara zachowuje dluzej swiezosc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:26   #2530
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Hexxana, ktora wersje High Impact masz? Ta nowsza long wearing czy poprzednika? Ja zamawialam swego czasu na Tru dwa tusze HI, dla siebie i kolezanki, z tym, ze dla siebie brazowy, a dla niej czarny i przyszly dwa rozne. Czarny byl ten nowy, long wearing wlasnie, z bardzo cieniutka i malutka szczoteczka, a moj brazowy byl tym poprzednikiem z normalna szczotka - zaczal mi dziad zasychac i grudzic sie po 3 tygodniach
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:31   #2531
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexxana, ktora wersje High Impact masz? Ta nowsza long wearing czy poprzednika? Ja zamawialam swego czasu na Tru dwa tusze HI, dla siebie i kolezanki, z tym, ze dla siebie brazowy, a dla niej czarny i przyszly dwa rozne. Czarny byl ten nowy, long wearing wlasnie, z bardzo cieniutka i malutka szczoteczka, a moj brazowy byl tym poprzednikiem z normalna szczotka - zaczal mi dziad zasychac i grudzic sie po 3 tygodniach
Vril a gdzie masz taki opis?
na pudelku i tuszu jest tylko opis High Impact Mascara Dramatic Lashes on-constact,mascara impact optimal na poprzedniku bylo to samo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 15:40   #2532
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Zaraz zrobie zdjecia obu i wkleje. Wzielam od kolezanki puste opakowanie, bo chcialam wyprobowac ta szczoteczke. napis jest na tuszu - postaram sie to uchwycic.

Edit.
Ol maj gad!!! O ja slepa komenda!!! To nie High Impact, to Lash Power! No to jaja jak berety, ja nie wiem jak moglysmy tego nie zauwazyc i to obie - Tru przyslal inny tusz niz zamowiony No to po ptokach, bo to bylo z pol roku temu, a tusz i tak dawno wykonczony. Padam na twarz. Jak zamawialam, to wchodzil akurat na rynek nowy tusz, ja sobie ubzduralam, ze to nowa wersja HI i jak przyszedl z Tru ten inszy czarny, to sie zbytnio nie zdziwilam, tylko pogratulowalam kolezance nowosci Bo swiezy owszem, byl - sierpien 2007. Ehh... zamotalam, ze hej. Blondynka do kwadratu, jak pragne zdrowia.
Hexxana wybacz pomylke, sama siebie zadziwilam wlasnie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:54   #2533
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Już miałam nic nie kupować przez jakiś czas, ale co zrobić
Podpowiedzcie mi tylko, który z tych dwóch mam nabyć:
ten: http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=L#DETAIL czy ten: http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=L#DETAIL czym one sie różnią? (ten bez zdjęcia ma całe czarne opakowanie) Może któraś z Was ma doświadczenie z jednym i z drugim.
http://www.lancome-usa.com/makeup/ma...ls-booster.htm
o taki.

własnie? brać czy nie brać?
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:02   #2534
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja tez, ja tez!! tylko mysle czy wziac ten, czy slawny Lipocils Taliki: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=144
uzywal ktos moze?

z tym ze Mavala ma fajniejsza cene
Ja już zamówiłam

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no ja kocham czytac ulotki no i do YSL tez takowa jest - kaza co tydzien myc szczotke w cieplej wodzie i tylko wodzie, po czym osuszyc i uzywac. tym sposobem tuszyk starczyl mi na ok. 7-8 miechow a potem zgestnial, a potem go ukradli na PP
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kazdy tusz myje tzn.szczoteczke w cieplej wodzie z dodatkiem mydla a pozniej maczam ja w plynie micelarnym-osuszam i tyle zabiegow.
W ten sposob maskara zachowuje dluzej swiezosc
W życiu bym na to nie wpadła, niestety nie czytam ulotek kolorówki a to widze błąd. Teraz będe tak robić to może Hypnotic podziała dłużej niż 3 miechy
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:28   #2535
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Witam
O znowu cenne informacje......
Balsam cytrusowy 400 ml już mam i one po 115 w seph są do wyczerpania zapasów.
Dzięki wielkie za namówienie na krejzole, nałozyłam je dzis na podklad mary kay nr 304 i są idealne od rana do teraz nic a nic nie musiałam poprawiać SUUUUUPER
Chciałam sie pomaziać perfecionistem HR ale jest tylko jednej seph a daglasie wogóle jej nie mają, na kolorek juz się zdecydowałam w ciemno po recenzjach (23) czy ktoś może zamawiał bo to ma byc zapas, który zacznę w przyszłym roku czy aby nie staroć.
Zamawiałam koleżance clona i był z 2006.
pozdrawiam
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:09   #2536
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość




Helenka jest superowa ale mi sie odbija na dolnej powiece a to jest porażka

No widzisz a dla mnie ta centkowana to porażka Pomazałam się nią 2 razy i poooszła w świat
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:26   #2537
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Kopara mi opadła o tak: ale Hexxana ma rację, w związku z UC nic nie powinno dziwić




Dimiti nie ściemniaj
serio jeszcze koronkowca nie kupilam nawet
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Blyszczydla tez lubie i jest to dla mnie seria bezproblemowych zakupow

Perfumy sprawiaja mi najwiecej radosci bo w tej materii nigdy dosc

Niezly numer z UC ale po moich przebojach nic mnie juz nie zdziwi w kazdym razie juz nigdy wiecej nie mialam przypadku,by zagladali tam gdzie nie trzeba,oby.....

Tak jeszcze odnosnie tuszu Clinique-jest to jedyna rzecz poza pudrem i korektorem z tej firmy,ktora mnie urzekla bo nie lubie Clinique a najgorsza trauma to cienie.
Mam jeszcze superbalmy ale z ulga patrze,ze sie koncza i wiecej juz nie kupie-po prostu zaczelo mi przeszkadzac ze takie takie bezplciowe-bez smaku,bez zapachu-w sumie poza ladna tafla na ustach nic nie robia.

Teraz tylko czeka mnie wybor rozu

Skusilam sie na zakup BrowMousse Styling Gel Tweezermana i jestem bardzo zadowolona
a ja wlasnie czekam az sie pojawi moj ukochany superbalm grejpus chociaz tez nie wiem czy ta bezplciowka nie bedzie mi przeszkadzala? z rozy mam pare wypatrzonych ale co z tego jak moga okazac sie za jasne?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:33   #2538
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
No widzisz a dla mnie ta centkowana to porażka Pomazałam się nią 2 razy i poooszła w świat
tak to właśnie jest z tymi tuszami dla każdego coś innego
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:40   #2539
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

pozbylam sie koronkowca - straszny lepiuch
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 18:21   #2540
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że UC W-wa ostatnio ma dużo pracy i wiele paczek przepuszcza, bo ja swoje dostaję ze stemplem "Dopuszczono do obrotu", czyli nie chce im się takich clić.... Namówiłam koleżankę z pracy na zakupy na Tru (na kwotę ok. 180 pln) i też jej nie złapali.

Mieciulabis, gratuluję! A pochwal się, co kupiłaś?

To gratuluję! Mi zakupy za 69zł z fraranceX oclili na 15zł+5,5 opłaty, pomimo, że z Truskawy zamówienie na 59zł przepuścili... Ale przepuściła mi je Warszawa własnie, a Zabrze zatrzymało

Czekam nadal aż przyjdą perfumy, już tydzień temu wysłałam im maila do Tru, tam jest mój Utraviolet, ukochane perfumy. A Ultrared któraś już miała?
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:51   #2541
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cześć dziewczyny!
A błyszczyki Chanela Levres Scintillantes są lepiące bardzo? Mam Lancoma JT i strasznie włosy mi się lepią do ust jak go używam, wiec profilaktycznie jak wieje wiatr go nie nakładam a chciałbym taki coby błyszczał ale nie lepił się za bardzo
Kupujecie na tru czy czekamy jeszcze na spadek $?
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:56   #2542
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dziewczyny, bywają na tru wkłady do tego? http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=E#DETAIL a może, któras wie czy pasują testery jako refill? Bo są na all i nie wiem czy kupowac. A może jakies inne cudo pasuje? Są np, kompakty rozświetlające EL ale nie wiem czy by pasowały a mam chęć http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...Id=11310#11310 . Poradzicie?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:21   #2543
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zaraz zrobie zdjecia obu i wkleje. Wzielam od kolezanki puste opakowanie, bo chcialam wyprobowac ta szczoteczke. napis jest na tuszu - postaram sie to uchwycic.

Edit.
Ol maj gad!!! O ja slepa komenda!!! To nie High Impact, to Lash Power! No to jaja jak berety, ja nie wiem jak moglysmy tego nie zauwazyc i to obie - Tru przyslal inny tusz niz zamowiony No to po ptokach, bo to bylo z pol roku temu, a tusz i tak dawno wykonczony. Padam na twarz. Jak zamawialam, to wchodzil akurat na rynek nowy tusz, ja sobie ubzduralam, ze to nowa wersja HI i jak przyszedl z Tru ten inszy czarny, to sie zbytnio nie zdziwilam, tylko pogratulowalam kolezance nowosci Bo swiezy owszem, byl - sierpien 2007. Ehh... zamotalam, ze hej. Blondynka do kwadratu, jak pragne zdrowia.
Hexxana wybacz pomylke, sama siebie zadziwilam wlasnie
A ja ogladam tusz i pudelko ze wszystkich stron juz myslalam,ze mam jakies przewidzenia a Ty tak!

Dobry final


Nulko,mam nadzieje ze mama bedzie zadowolona zreszta sama przyznam,ze ten tusz kupilam tylko dlatego,ze MagJa mi go zachwalala a My mamy bardzo zblizone rzesy i oczekiwania wobec kosmetykow tez sie pokrywaja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:24   #2544
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dziewczyny, chciałam sobie kliknac Galactica. Ostatnio ktos zamawial? Bardzo jest stary?
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:27   #2545
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
A błyszczyki Chanela Levres Scintillantes są lepiące bardzo? Mam Lancoma JT i strasznie włosy mi się lepią do ust jak go używam, wiec profilaktycznie jak wieje wiatr go nie nakładam a chciałbym taki coby błyszczał ale nie lepił się za bardzo
Kupujecie na tru czy czekamy jeszcze na spadek $?
wedlug mnie nie sa lepiace znaczy sie wlosy sie troche pewnie beda lepic ale nie jak do JT ja bym klikala teraz bo cena dosc zachecajaca

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
pozbylam sie koronkowca - straszny lepiuch

to teraz juz nie wiem czy mi bedzie odpowiadals skoro sie go az pozbylas
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam sobie kliknac Galactica. Ostatnio ktos zamawial? Bardzo jest stary?
ja mam galactica ale nie sprawdzalam czy jest stary czy nie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:31   #2546
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam galactica ale nie sprawdzalam czy jest stary czy nie
A możesz looknąc?
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:32   #2547
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wedlug mnie nie sa lepiace znaczy sie wlosy sie troche pewnie beda lepic ale nie jak do JT ja bym klikala teraz bo cena dosc zachecajaca
Oj Dimiti kusisz
Tylko ja nie wiem który kolor: Astral czy Galactic
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:30   #2548
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja tez mam Galactica i jest na pewno swiezy. jeszcze nigdy nie trafila mi sie stara kolorowka Chanela na Tru
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:33   #2549
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Truskawka mi nie działa a chciałam sobie coś kupic a jak chcę złozyć zamówienie to mi daje kopa
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:40   #2550
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez mam Galactica i jest na pewno swiezy. jeszcze nigdy nie trafila mi sie stara kolorowka Chanela na Tru
Jesteś z niego zadowolona? można używać go na "gołe" usta?
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.