Kosmetyki M.A.C - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 17:05   #2701
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziękuję raz jeszcze za informacje Jesli, ten puderek Maca'a masz ten, na załączonym zdjęciu- to jest najprawdopodobniej to, czego szukam Nie "wchodzi" mi strona Mac'a, nie mam pojecia czemu ;/ Aż jestem zła o to.
Piszesz,ze to był eksperyment?? Nie zechciałabys go wymienić na cos ode mnie z wątku?? Chyba,ze go potrzebujesz i uzywasz, to rozumiem. Pozdrawiam!

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2008-11-16 o 17:13
tompola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:12   #2702
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Hej Serdecznie dziekuję!!!A jakiego uzywasz kremu tonujacego? Dowiedziałam się też,ze nie za wiele w nim minerałów, aczkolwiek kierowane były pytania o skład i okazuje się, iż nie zapycha cery, jest całkiem "przyjazny". Ja mam cere mieszaną, uzywam podkładów mineralnych Z Everyday Minerals, są super, ale jak to kobieta- szukam alternatywy.Ciekawi mnie fakt,że na dośc długo matuje, nie ciemnieje- to fajnie. Uzywasz go również pędzlem, czy gąbeczką? I jeszcze jedno, dgdzie moznaby było go w miarę tanio zakupić??Wydam kasę, a okaże się,ze to nie toCzekam na wieści..
Jeszcze tak baaaardzo niesmiało zapytam, może chciałabyś wymienić MAC Mineralize Skinfinish Powder na cos ode mnie z wątku??? ?Byłabym przeszczęsliwa!
Nie ma za co Kremu tonującego używam albo Clinique City Block spf25 albo Select Tint z MACa. Rzeczywiście puder nie zapycha a mam do tego skłonności niestety, co do zawartości minerałów to się nie wypowiadam, ale w sumie nie z tego powodu go kupiłam. Używam go tylko pędzlem, gąbeczką nie za bardzo sobie wyobrażam...on jest raczej taki "szorstki" i myślę że mógłby do gąbeczki za bardzo przylegać i szybko się zużywać.
Ja zakupiłam go w salonie MACa w Złotych Tarasach, kosztował coś ok. 100zł, myślę że taniej to albo za granicą jeśli masz taką możliwość, albo na Allegro lub Ebayu, ale to bardziej ryzykowne bo jak widać chociażby na przykładzie pigmentów, MACa masowo podrabiają Nie planuję raczej go wymieniać, jak napisałam wcześniej nie jest może jakimś cudownym wynalazkiem ale jest to dość dobry puder i jestem z niego zadowolona.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:24   #2703
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Dziękuję raz jeszcze za informacje Jesli, ten puderek Maca'a masz ten, na załączonym zdjęciu- to jest najprawdopodobniej to, czego szukam Nie "wchodzi" mi strona Mac'a, nie mam pojecia czemu ;/ Aż jestem zła o to.
Piszesz,ze to był eksperyment?? Nie zechciałabys go wymienić na cos ode mnie z wątku?? Chyba,ze go potrzebujesz i uzywasz, to rozumiem. Pozdrawiam!
Niestety, nie chcę go wymieniac, używam intensywnie shimmera z niego, a pudru czasem w ciągu dnia
Pozdrawiam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:00   #2704
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ok, dziewczyny Rozumiem Was doskonale-tez bym nie chciała go oddawać. Pozdrawiam serdecznie! Dziekuję za poświęcenie mi czasu.

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2008-11-16 o 19:25
tompola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 08:20   #2705
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nie ma za co Kremu tonującego używam albo Clinique City Block spf25 albo Select Tint z MACa. Rzeczywiście puder nie zapycha a mam do tego skłonności niestety, co do zawartości minerałów to się nie wypowiadam, ale w sumie nie z tego powodu go kupiłam. Używam go tylko pędzlem, gąbeczką nie za bardzo sobie wyobrażam...on jest raczej taki "szorstki" i myślę że mógłby do gąbeczki za bardzo przylegać i szybko się zużywać.
Ja zakupiłam go w salonie MACa w Złotych Tarasach, kosztował coś ok. 100zł, myślę że taniej to albo za granicą jeśli masz taką możliwość, albo na Allegro lub Ebayu, ale to bardziej ryzykowne bo jak widać chociażby na przykładzie pigmentów, MACa masowo podrabiają Nie planuję raczej go wymieniać, jak napisałam wcześniej nie jest może jakimś cudownym wynalazkiem ale jest to dość dobry puder i jestem z niego zadowolona.
Dziewczyny nie bójcie się kupować MACa na Ebayu, bo to nie jest tak że wszystkie produkty to podróbki. Kupiłam parę rzeczy MACa na Ebayu (wprawdzie nic z najczęściej podrabianych produktów czyli pigmentów, pędzli i cieni) i za każdym razem produkt był oryginalny. Tylko nie liczcie na zrobienie interesu życia, bo przy obecnym kursie dolara to ceny są w okolicach cen u nas ale w przypadku produktów niedostępnych, wyprzedanych w Polsce lub jak bardzo wam zależy na konkretnym produkcie to warto
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 08:32   #2706
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bójcie się kupować MACa na Ebayu, bo to nie jest tak że wszystkie produkty to podróbki. Kupiłam parę rzeczy MACa na Ebayu (wprawdzie nic z najczęściej podrabianych produktów czyli pigmentów, pędzli i cieni) i za każdym razem produkt był oryginalny. Tylko nie liczcie na zrobienie interesu życia, bo przy obecnym kursie dolara to ceny są w okolicach cen u nas ale w przypadku produktów niedostępnych, wyprzedanych w Polsce lub jak bardzo wam zależy na konkretnym produkcie to warto
BrandNewName, nie zrozum mnie nie źle, nie miałam na myśli, że wszystkie produkty MACa jakie można kupić na Ebayu to podróbki, napisałam tylko, że jest wtedy ryzyko że można na takową trafić. Sama na Ebayu nie kupuję, bo nie mam PayPala, ale wiem, że można często upolować tam jakieś perełki niedostępne już w regularnej sprzedaży. A co do kursu dolara, to rzeczywiście, nie zachęca on w tej chwili do robienia zakupów gdziekolwiek
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 08:43   #2707
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
BrandNewName, nie zrozum mnie nie źle, nie miałam na myśli, że wszystkie produkty MACa jakie można kupić na Ebayu to podróbki, napisałam tylko, że jest wtedy ryzyko że można na takową trafić. Sama na Ebayu nie kupuję, bo nie mam PayPala, ale wiem, że można często upolować tam jakieś perełki niedostępne już w regularnej sprzedaży. A co do kursu dolara, to rzeczywiście, nie zachęca on w tej chwili do robienia zakupów gdziekolwiek
Nie, nie zarzucam Ci że twierdzisz że wszystkie produkty MACa na Ebayu to podróbki. To była tylko moja małą uwaga, że nie taki Ebay straszny jak go malują Wiadomo, że jak w przypadku wszystkich zakupów "na odległość" jest ryzyko ale kupując z rozsądkiem i co najmniej podstawową wiedzą o produkcie jaki chcemy kupić można to ryzyko zminimalizować do minimum.

Tak na marginesie - od niedawna w Paypalu można dodawać środki z rachunku bankowego i nie trzeba mieć karty. Nie używam tej formy tylko karty ale ostatnio w PP taka opcje chyba widziałam.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 14:09   #2708
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie, nie zarzucam Ci że twierdzisz że wszystkie produkty MACa na Ebayu to podróbki. To była tylko moja małą uwaga, że nie taki Ebay straszny jak go malują Wiadomo, że jak w przypadku wszystkich zakupów "na odległość" jest ryzyko ale kupując z rozsądkiem i co najmniej podstawową wiedzą o produkcie jaki chcemy kupić można to ryzyko zminimalizować do minimum.

Tak na marginesie - od niedawna w Paypalu można dodawać środki z rachunku bankowego i nie trzeba mieć karty. Nie używam tej formy tylko karty ale ostatnio w PP taka opcje chyba widziałam.
Wiem że Ebay nie jest taki straszny, od dawna kupuję na Allegro i nigdy nie trafiłam na podróbkę, wydaje mi się że jeśli zdjęcie przedstawia realny wygląd przedmiotu potrafiłabym rozpoznać nieoryginalny kosmetyk. Nie mam jednak karty kredytowej więc bez Paypala na Ebayu zakupów nie zrobię Ale jesli mówisz że teraz coś się zmieniło i możnaby posługiwać się Paypalem bez karty to może poczytam o tym, na pewno ułatwiłoby mi to zycie Tylko wtedy...drżyj portfelu

A tak, żeby nie robić całkiem offtopu, to naprawdę nikt nie wie czy w londyńskich MACach można kupić wkłady cieni do powiek czy tylko w MACpro? I jaka jest cena samego wkładu?
__________________
Trust the lust. Go deeper.

Edytowane przez lizzie
Czas edycji: 2008-11-17 o 14:10
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:53   #2709
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Wiem że Ebay nie jest taki straszny, od dawna kupuję na Allegro i nigdy nie trafiłam na podróbkę, wydaje mi się że jeśli zdjęcie przedstawia realny wygląd przedmiotu potrafiłabym rozpoznać nieoryginalny kosmetyk. Nie mam jednak karty kredytowej więc bez Paypala na Ebayu zakupów nie zrobię Ale jesli mówisz że teraz coś się zmieniło i możnaby posługiwać się Paypalem bez karty to może poczytam o tym, na pewno ułatwiłoby mi to zycie Tylko wtedy...drżyj portfelu

A tak, żeby nie robić całkiem offtopu, to naprawdę nikt nie wie czy w londyńskich MACach można kupić wkłady cieni do powiek czy tylko w MACpro? I jaka jest cena samego wkładu?
Wszedzie zdarzaja sie podrobki. Ale nie mozna generalizowac. Ja kupilam na ebay wiele oryginalnych kosmetykow MAC i powiem szcerze, ze na ebay mam wiecej zaufania do sprzedajacych niz na allegro.
Co do wkladow to moze na stronie MAC cos sie dowiesz:
www.maccosmetics.co.uk
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 19:10   #2710
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Prosze, tu beda wklady do palet:

MAC - Pro Products Available
28 Fouberts Place
West Soho
London
W1F 7PR
0870 192 5555

a cena to chyba 7.50 funta, o ile mnie pamiec nie myli.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:48   #2711
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Wszedzie zdarzaja sie podrobki. Ale nie mozna generalizowac. Ja kupilam na ebay wiele oryginalnych kosmetykow MAC i powiem szcerze, ze na ebay mam wiecej zaufania do sprzedajacych niz na allegro.
Co do wkladow to moze na stronie MAC cos sie dowiesz:
www.maccosmetics.co.uk
Sprawdzałam już na tej stronie ale właśnie na temat wkładów nie ma żadnych info

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Prosze, tu beda wklady do palet:

MAC - Pro Products Available
28 Fouberts Place
West Soho
London
W1F 7PR
0870 192 5555

a cena to chyba 7.50 funta, o ile mnie pamiec nie myli.
Ananke, bardzo Ci dziękuję to rzeczywiście bardziej się opłaca wkłady kupić, zwłaszcza że mam pustą kasetkę już i nie miałam co z nią zrobić
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 18:08   #2712
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Pewnie wszyscy już wiedzą i swatche widzieli już dawno, ale gwoli dokładności:


Kolekcja Metal Urge właśnie jest na stronie MACa

http://www.maccosmetics.com/template...=CATEGORY28252

Swatche już sprzed miesiąca [sic!]
http://specktra.net/f217/mac-metal-u...v-08-a-114042/

Cień Metalblu szkoda, że mi niebieskie cienie do oczu nie pasują
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2008-11-18 o 18:11
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 19:07   #2713
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pewnie wszyscy już wiedzą i swatche widzieli już dawno, ale gwoli dokładności:


Kolekcja Metal Urge właśnie jest na stronie MACa

http://www.maccosmetics.com/template...=CATEGORY28252

Swatche już sprzed miesiąca [sic!]
http://specktra.net/f217/mac-metal-u...v-08-a-114042/

Cień Metalblu szkoda, że mi niebieskie cienie do oczu nie pasują
A ja nie widziałam swatchy
Ciągle czekam na moje kredki
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 19:20   #2714
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczynki ile kosztuje baza pod cienie??
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 20:07   #2715
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
dziewczynki ile kosztuje baza pod cienie??


Dokładnie nie wiem... Szacuję, że ok. 70 zł minimum...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 20:21   #2716
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
dziewczynki ile kosztuje baza pod cienie??
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dokładnie nie wiem... Szacuję, że ok. 70 zł minimum...
Jeśli chodzi o tą Prep+Prime, to tak, kosztuje 70zł
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 20:24   #2717
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pewnie wszyscy już wiedzą i swatche widzieli już dawno, ale gwoli dokładności:


Kolekcja Metal Urge właśnie jest na stronie MACa

http://www.maccosmetics.com/template...=CATEGORY28252

Swatche już sprzed miesiąca [sic!]
http://specktra.net/f217/mac-metal-u...v-08-a-114042/

Cień Metalblu szkoda, że mi niebieskie cienie do oczu nie pasują
ja chce metalblu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 21:07   #2718
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
ja chce metalblu

Rewelacja, też tak myślę I te szarości też fajne...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 21:40   #2719
raspberry1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej
Czy ktoras z was orientuje sie moze w cenach pedzli MAC we wroclawskiej Magnolii?? chodzi mi konkretnie o modele: 224, 219, 266, 187 i 239..

dzieki
raspberry1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 21:42   #2720
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

187 ok. 210 zl
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:01   #2721
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

239 - 105zł, 219 - chyba 102zł
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:09   #2722
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Swojego czasu zweryfikowałyście dla mnie Drogie Wizażanki oryginalność pigmentu, a raczej jej brak, za co jestem bardzo Wam wdzięczna. Zwracam się do Was raz jeszcze z prośbą o weryfikacje, czy to możliwe by te szminki były oryginalne:
http://www.allegro.pl/item486943395_...ryginalne.html
jest na liście mój wymarzony kolor i chciałabym czy są oryginalne, ponieważ cena jest moim zdaniem niska jak na szminki MAC.
Z góry bardzo dziękuję!
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:31   #2723
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Swojego czasu zweryfikowałyście dla mnie Drogie Wizażanki oryginalność pigmentu, a raczej jej brak, za co jestem bardzo Wam wdzięczna. Zwracam się do Was raz jeszcze z prośbą o weryfikacje, czy to możliwe by te szminki były oryginalne:
http://www.allegro.pl/item486943395_...ryginalne.html
jest na liście mój wymarzony kolor i chciałabym czy są oryginalne, ponieważ cena jest moim zdaniem niska jak na szminki MAC.
Z góry bardzo dziękuję!
pomadki wyglądają ok, cena tez jest w porządku bo pomadki w ZT kosztują 70pln, podejrzewam zę ta pani co je wystawia dostała je w ramach programu Back to MAC, tak myśle bo sprzedaje pigmenty i pewnie oddała puste pojemniczki za pomadki inaczej nie miałoby sensu kupwanie czegoś za 70pln i sprzedawanie za 50 pln
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:41   #2724
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ma ktoś swatche odcieni szminek Fast Play i Syrup???? Te dwie podobają mi się najbardziej a na fotach szminki to nigdy tak dobrze nie widać jak na swatchu... Albo linka do jakichś fotek...PLZZZZ

Domcia1001 :

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2008-11-19 o 22:54
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:50   #2725
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
pomadki wyglądają ok, cena tez jest w porządku bo pomadki w ZT kosztują 70pln, podejrzewam zę ta pani co je wystawia dostała je w ramach programu Back to MAC, tak myśle bo sprzedaje pigmenty i pewnie oddała puste pojemniczki za pomadki inaczej nie miałoby sensu kupwanie czegoś za 70pln i sprzedawanie za 50 pln
Kamisiu Ty najinteligentniejszy Rodzynku na naszym Wizażu....

Edytowane przez domcia1001
Czas edycji: 2008-11-19 o 22:56
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 07:50   #2726
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
podejrzewam zę ta pani co je wystawia dostała je w ramach programu Back to MAC, tak myśle bo sprzedaje pigmenty i pewnie oddała puste pojemniczki za pomadki
Nawet o tym nie pomyślałam a o programie wiem od dawna! Dziękuję Ci bardzo za oświecenie mnie
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 08:00   #2727
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Domciu, poleciłabyś mi z Twoich pomadek jakiś morelowy/brzoskwiniowy kolor?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 10:41   #2728
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Domciu, poleciłabyś mi z Twoich pomadek jakiś morelowy/brzoskwiniowy kolor?
To chyba tak nie można tutaj sama nie wiem...ale tak najbardziej to taki morelkowo brzoskwiniowy kolor chyba jest RAMBLI'N ROSE przypomina mi pigment melon...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 14:03   #2729
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ile kosztują pigmenty MACa?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 14:20   #2730
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

90 zł
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.