Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 11:56   #241
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Na buźke moze byc za mocna jesli masz wrazliwą skórę napewno sie nie sprawdzi.
heh kusi mnie to, ale jak na buzke za mocny? moze na moja klatke piersiowa bym go uzyla?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 11:58   #242
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh kusi mnie to, ale jak na buzke za mocny? moze na moja klatke piersiowa bym go uzyla?
Ja uzywam na plecy, ramiona i na klate, nie widze w tym nic śmiesznego
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:01   #243
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
NIe miałam wcześniej, to mój pierwszy szczerze polecam bo jest świetny Innych kolorów nie znam bo jakoś nigdy nie interesowaly mnie w Sephorze (przez cenę)

Powiedzcie Dziewczynki o jaki błyszczydle mowa bo mam kupić sobie pod choinkę od męża
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:02   #244
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja uzywam na plecy, ramiona i na klate, nie widze w tym nic śmiesznego
jakbys zobaczyla moja klatke to bys zrozumiala
klata jak u kurczaka ale na ramiona mi sie przyda, bo ja lubie sie skubac i mi zostaja zawsze jakies bleee....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:03   #245
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jakbys zobaczyla moja klatke to bys zrozumiala
klata jak u kurczaka ale na ramiona mi sie przyda, bo ja lubie sie skubac i mi zostaja zawsze jakies bleee....
No to nie ma sie nad czym zastanawiać
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:07   #246
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
No to nie ma sie nad czym zastanawiać
no to ok
wezme do tego jeszcze maseczke elizki i mysle ciagle nad tym pedzelkiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:07   #247
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wypelniasz pole adresowe, wpisujesz adres swojego paypala, klikasz i na koncu dostajesz to podsumowanie, to OC, ktore wysylaja ci na poczte. Nie klikasz od razu na paypala. Za jakis czas wchodzisz normalnie na paypala, wpisujesz kwote z tego OC i w tytule wpisujesz Payment for order xxxxxxx i wysylasz. Nie wiem czy o to chodzilo, ale pisze:P
Dziekuje bardzo .
Ja nie mam paypala tylko TZ, a nie chce sie na jego konto sama logowac (jestem w mieszkaniu z robotnikami pilnujac remontow ktory mial sie skonczyl "do piatku zdazymy napewno". Dzis sobota .

Ten pedzel BE jakis dziwny. Wiadomo, ze to nawilzenie i rozjasnienie "dziala" tylko z ich produkatami a po opisie to prawie magia
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 12:14   #248
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mam do Was pytanko takie nie związane z Tru ale temat pochodny

Śledze moje paczki w Singapuru i.... pojawia mi sie takie cuś:
4-12-2009 CLEMENTI CENTRAL POST OFFICE Delivery Base ITEM RECEIVED AT POST OFFICE
4-12-2009 Registered Mail Section Warsaw ITEM DESPATCHED TO OVERSEAS

a z drugiej paczki: The following Registered Item(s) is/are not found:
RR694476906G

Nie mam od 4 grudnia żadnych wieści i moich meteorytach a o cieniach Guerlaina tym bardziej i wpadam w panikę. Chyba czas napisać do sprzedawcy? Czemu numer tej drugiej paczki w ogóle się nie pokazuje w systemie, czy to system się pomylił??
No właśnie mi też wyskakuje, że błąd, że nie ma zamówienia czy coś takiego. Mam nadzieję, że to przez jakiś błąd na stronie.
Nie mogę śledzić swojego zamówienia.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
NIe miałam wcześniej, to mój pierwszy szczerze polecam bo jest świetny Innych kolorów nie znam bo jakoś nigdy nie interesowaly mnie w Sephorze (przez cenę)
W Sephorze mają je strasznie stare i śmierdzą aż normalnie te testery (chyba ze starości) i się lepią. Sprawdzałam pare miesiecy temu ale nie było różowych odcieni wcale. Poza tym mają kilka kolorów zazwyczaj bo raczej nikt ich nie kupuje przez tą cenę.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Powiedzcie Dziewczynki o jaki błyszczydle mowa bo mam kupić sobie pod choinkę od męża
To zależy czego oczekujesz od blyszczyka. Ja do tej pory byłam bardzo zadowolona z YSL i z Chanel. Teraz chciałabym wypróbować Shiseido i może Lip Fusion.

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2009-12-12 o 12:16
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:14   #249
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15813413]Dziekuje bardzo .
Ja nie mam paypala tylko TZ, a nie chce sie na jego konto sama logowac (jestem w mieszkaniu z robotnikami pilnujac remontow ktory mial sie skonczyl "do piatku zdazymy napewno". Dzis sobota .

Ten pedzel BE jakis dziwny. Wiadomo, ze to nawilzenie i rozjasnienie "dziala" tylko z ich produkatami a po opisie to prawie magia [/QUOTE]

eee w cuda to az takie nie wierze
ale pedzle maja fajne mam jeden skosny i jak go nie lubialam to ostatnio bardzo mi podpasowal ma fajne wlosie i jest ciut twardszy od EDMu teraz ostatnio kupilam sobie maly podrozny zestaw pedzelkow Smashboxa, takze kompletuje pedzelki
ehm z robotnikami to tak jest.....albo robia srednio z tydzien dluzej, albo skoncza przed czasem, ale czesto zapomna o czyms i pozniej problemy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:24   #250
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
co trzeba kliknac z nowych purchaw bo nie wiem
pedzelek mnie tylko ciekawi i tyle....a lepiej klikac dwie rzeczy niz jedna!
no wlasnie, ja tez nie wiem


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wypelniasz pole adresowe, wpisujesz adres swojego paypala, klikasz i na koncu dostajesz to podsumowanie, to OC, ktore wysylaja ci na poczte. Nie klikasz od razu na paypala. Za jakis czas wchodzisz normalnie na paypala, wpisujesz kwote z tego OC i w tytule wpisujesz Payment for order xxxxxxx i wysylasz. Nie wiem czy o to chodzilo, ale pisze:P
ja tez tak robie
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
nie działa

chyba przestali nas lubić, że nawet usunęli nam dostęp do tru po pl

albo zenek zaczął czytać wątek i się przeraził jak zobaczył co pisałyśmy o reklamacjach
no wlasnie, co jest z ta polska strona???
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:25   #251
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mam do Was pytanko takie nie związane z Tru ale temat pochodny

Śledze moje paczki w Singapuru i.... pojawia mi sie takie cuś:
4-12-2009 CLEMENTI CENTRAL POST OFFICE Delivery Base ITEM RECEIVED AT POST OFFICE
4-12-2009 Registered Mail Section Warsaw ITEM DESPATCHED TO OVERSEAS

a z drugiej paczki: The following Registered Item(s) is/are not found:
RR694476906G

Nie mam od 4 grudnia żadnych wieści i moich meteorytach a o cieniach Guerlaina tym bardziej i wpadam w panikę. Chyba czas napisać do sprzedawcy? Czemu numer tej drugiej paczki w ogóle się nie pokazuje w systemie, czy to system się pomylił??
http://www.hongkongpost.com/eng/index.htm

Na tej stronie można sobie sprawdzić tracking number.
Czyli ten z drugiego maila, który przysyłają po zakupie.

Miał ktoś już Dr Brandta do ciała, o którym mowa wcześniej?
Potrzebuję cos dobrze wygładzajacego i usuwającego przebarwienia itp na dekolcie czy na plecach.

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2009-12-12 o 12:27
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 12:25   #252
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no wlasnie, ja tez nie wiem


ja tez tak robie

no wlasnie, co jest z ta polska strona???
juz kliknelam
3 rzeczy
teraz mysle jaki odcien blyszczyka kliknac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:27   #253
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

To zależy czego oczekujesz od blyszczyka. Ja do tej pory byłam bardzo zadowolona z YSL i z Chanel. Teraz chciałabym wypróbować Shiseido i może Lip Fusion.[/QUOTE]

Chciałam się dowiedzieć nad jakim błyszczykiem się zachwycacie. Moje ukochane to Chanel, Smashbox a ostatnio Sisley.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:27   #254
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
juz kliknelam
3 rzeczy
teraz mysle jaki odcien blyszczyka kliknac
A z jakiej firmy?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:30   #255
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A z jakiej firmy?
z max factora, silk gloss i silk gloss sheer frost
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:30   #256
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Chciałam się dowiedzieć nad jakim błyszczykiem się zachwycacie. Moje ukochane to Chanel, Smashbox a ostatnio Sisley.


Ja się nie zachwycam bo go nie mam. Ale Aga pokazywala Lip Fusion wcześniej w tym wątku na fotkach i wyglądał ładnie. Zresztą Shiseido też wygladał super.


A Sisley możesz porównać do Chanela? Wszyscy się ostatnio tą firmą zachwycają a nic nie miałam jeszcze z niej.

Majade kliknęłaś któryś błyszczyk różowy Shiseido czy sie dalej zastanawiasz?

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2009-12-12 o 12:36
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:45   #257
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee w cuda to az takie nie wierze
ale pedzle maja fajne mam jeden skosny i jak go nie lubialam to ostatnio bardzo mi podpasowal ma fajne wlosie i jest ciut twardszy od EDMu teraz ostatnio kupilam sobie maly podrozny zestaw pedzelkow Smashboxa, takze kompletuje pedzelki
ehm z robotnikami to tak jest.....albo robia srednio z tydzien dluzej, albo skoncza przed czasem, ale czesto zapomna o czyms i pozniej problemy
Dziekuje jeszcze raz. Nie wiedzialam, ze po wpisaniu adresu pay pala trzeba jeszcz klikac na "clikc here to pay". Myslalam, ze po wpisaniu adresu pay pala od razu laduje sie strona pay pala. Ja biedna sierotka nie wiedziala . Zawsze jest tak, ze ja kilkam na zakupy, wpisuje swoj adres i przesuwam kompa to TZta mowiac "juz" . To moje pierwsze zamowienie bez niego .
ZAsze robimy tak, ze ja wieczorkiem mowie do niego "moze cos na cos klikniemy" i on juz wie o co chodzi .

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

zapomnialam sie pochwalic

Kliknelam:
http://au.strawberrynet.com/makeup/c.../44259/#DETAIL cienie dla mamy TZta to lubi jasne fiolety choc powinna dostac rozge bo wczoraj byla dla mnie niedobra "pala"
http://au.strawberrynet.com/perfume/.../33844/#DETAIL krem - zapach perfum mnie troche drazni, ale mam nadzieje, ze z kremem bedzie lepiej

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-12-12 o 12:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:45   #258
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Nie wiedziałam, że Blizzard jest taki ładny.

Po opakowaniu nie wygladał za ciekawie.

http://www.beautyswatch.com/2009/06/...ssimer_05.html
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:45   #259
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15814112]Dziekuje jeszcze raz. Nie wiedzialam, ze po wpisaniu adresu pay pala trzeba jeszcz klikac na "clikc here to pay". Myslalam, ze po wpisaniu adresu pay pala od razu laduje sie strona pay pala. Ja biedna sierotka nie wiedziala . Zawsze jest tak, ze ja kilkam na zakupy, wpisuje swoj adres i przesuwam kompa to TZta mowiac "juz" . To moje pierwsze zamowienie bez niego .
ZAsze robimy tak, ze ja wieczorkiem mowie do niego "moze cos na cos klikniemy" i on juz wie o co chodzi .[/QUOTE]

eee to dobrze masz moj by pewnie zaczal sie pytac co klikamy, po co? dlaczego takie drogie? itd

podobaja mi sie niektore blyszczyki Shiseido i pomadki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 12:48   #260
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Sisley to najnowsza miłość. mam Phyto-lip star nr 2. jest przede wszystkim bez smakowy - tylko takie używam, gęsty ale nie klejuch, długo się utrzymuje, mikroskopijne drobinki nie migrują. to jest naprawdę dobry produkt.
Chanel Levers nr 131 Mica - mniej napigmentowany niż sisley, rzadszy. ten kolor jest dla mnie idealny (mam ciemne włosy, pigment skory ciemniejszy), pięknie wieńczy makijaż. tez go kocham

Wiem, że nie pomogłam ale trudno mi powiedzieć ktory lepszy. Oba są świetne
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:58   #261
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee to dobrze masz moj by pewnie zaczal sie pytac co klikamy, po co? dlaczego takie drogie? itd

podobaja mi sie niektore blyszczyki Shiseido i pomadki

Moj na szczescie nie narzeka. NAjbardziej lubie go za to, ze wysluchuje moich opowiesci z gatunku "ale te cienie zle sie trzymaja", "popatrz na nowe Imperiale, jakie ladne", "nie moge kupic podkladu bo wszystko za ciemne". Na poczatku niewiele rozumial, ale teraz idze mu niezle. Z duma powiem, ze wie wiecej niz wiekszosc Pan w Sephorze. Zwlaszcza o Guerlain. Meteoryty PAstel White to od niego dostalam . Ja wiem, ze to go w w ogole nie interesuje, ale on mowi, ze mam mu opowiedziec (jak widzi jak sie zachwycam czyms) bo twierdzi, ze lubi jak sie ciesze i ekscytuje jakas nowa *******a.
Ja sie nie blyszczykuje i nie pomadkuje. RAz, ze przeszkadza w calowanie, dwa, ze u mnie czesto wieje, a jak mam rozpuszczone wlosy to wpadna mi w blyszczyk czy szminke i pozniej mam to na calej twarzy co mnie wkurza strasznie. Poza tym zawsze mam mocno pomalowane oczy wiec usta musza byc jasne, a jeszcze nie udalo mi sie znalezc szminki, ktora naturalnie bedzie wygladac do mojego typu urody.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:06   #262
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15814467]Moj na szczescie nie narzeka. NAjbardziej lubie go za to, ze wysluchuje moich opowiesci z gatunku "ale te cienie zle sie trzymaja", "popatrz na nowe Imperiale, jakie ladne", "nie moge kupic podkladu bo wszystko za ciemne". Na poczatku niewiele rozumial, ale teraz idze mu niezle. Z duma powiem, ze wie wiecej niz wiekszosc Pan w Sephorze. Zwlaszcza o Guerlain. Meteoryty PAstel White to od niego dostalam . Ja wiem, ze to go w w ogole nie interesuje, ale on mowi, ze mam mu opowiedziec (jak widzi jak sie zachwycam czyms) bo twierdzi, ze lubi jak sie ciesze i ekscytuje jakas nowa *******a.
Ja sie nie blyszczykuje i nie pomadkuje. RAz, ze przeszkadza w calowanie, dwa, ze u mnie czesto wieje, a jak mam rozpuszczone wlosy to wpadna mi w blyszczyk czy szminke i pozniej mam to na calej twarzy co mnie wkurza strasznie. Poza tym zawsze mam mocno pomalowane oczy wiec usta musza byc jasne, a jeszcze nie udalo mi sie znalezc szminki, ktora naturalnie bedzie wygladac do mojego typu urody.[/QUOTE]
no to masz fajnego Tzta malo ktory tak lubi sluchac
mojemu tez opowiadam i niby slucha, ale co innego moze zrobic? powiedzialby, ze nie chce sluchac to zaraz bym sie obrazila smiertelnie
ale tez juz sie zreformowal i jak mu mowie o tych kosmetykach to juz sie mnie nie pyta, dlaczego kupuje blyszczyk za 80zl skoro sa tansze no i ostatnio przepytywalam go z marek i umial wszystkie ladnie napisac w koncu musi sie orientowac!
ja niby malo kiedy uzywam blyszczyki, ale jednak lubie miec szczegolnie rozbielone roze i beze tez mocno oczy maluje, ale wtedy uzywam szminek cielistych. Ale za to nie kusza mnie cienie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:19   #263
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Ja też mam zagadkę iniczego w necie nie mogę znaleźć
Potrzebuję liner do ust i są fajne wykręcane z Clarinsa, ale nie wiem który wziąć
Potrzebuję do koloru pomadek z YSL, EL i Shiseido (odcienie czerwieni)

Którą wziąć
1/ http://nz.strawberrynet.com/makeup/c...851/?CatgId=19
2/ http://nz.strawberrynet.com/makeup/c...853/?CatgId=19

Trochę szkoda mi kasky, żeby kupować obie

A moje pomadki są takie:


A-ha, czy może wiecie jaki efekt daje ten liner kanebo ?
http://nz.strawberrynet.com/makeup/k.../84946/#DETAIL
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:21
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:26   #264
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15814112]Dziekuje jeszcze raz. Nie wiedzialam, ze po wpisaniu adresu pay pala trzeba jeszcz klikac na "clikc here to pay". Myslalam, ze po wpisaniu adresu pay pala od razu laduje sie strona pay pala. Ja biedna sierotka nie wiedziala . Zawsze jest tak, ze ja kilkam na zakupy, wpisuje swoj adres i przesuwam kompa to TZta mowiac "juz" . To moje pierwsze zamowienie bez niego .
ZAsze robimy tak, ze ja wieczorkiem mowie do niego "moze cos na cos klikniemy" i on juz wie o co chodzi .

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

zapomnialam sie pochwalic

Kliknelam:
http://au.strawberrynet.com/makeup/c.../44259/#DETAIL cienie dla mamy TZta to lubi jasne fiolety choc powinna dostac rozge bo wczoraj byla dla mnie niedobra "pala"
http://au.strawberrynet.com/perfume/.../33844/#DETAIL krem - zapach perfum mnie troche drazni, ale mam nadzieje, ze z kremem bedzie lepiej[/QUOTE]

Piękne
Mój TŻ tez na szczęście jest bardzo wyrozumiały i sam pyta co tam dzisiaj ciekawego na tru No i potrafi pięknie wymówić np Guerlain i Givenchy

Zajrzałam do Was dzisiaj i co?
Już chce mi się kupić ten kremik Angela... Jamestown

A ta maseczka Elizki naprawdę taka fajna?

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:31
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:28   #265
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też mam zagadkę iniczego w necie nie mogę znaleźć
Potrzebuję liner do ust i są fajne wykręcane z Clarinsa, ale nie wiem który wziąć
Potrzebuję do koloru pomadek z YSL, EL i Shiseido (odcienie czerwieni)

Którą wziąć
1/ http://nz.strawberrynet.com/makeup/c...851/?CatgId=19
2/ http://nz.strawberrynet.com/makeup/c...853/?CatgId=19

Trochę szkoda mi kasky, żeby kupować obie

A moje pomadki są takie:


A-ha, czy może wiecie jaki efekt daje ten liner kanebo ?
http://nz.strawberrynet.com/makeup/k.../84946/#DETAIL
tez mnie ciekawi ten linerek kanebo

ja bym chyba brala te kredki z drugiego linka
i przez to, ze ciagle pisalyscie o tych blyszczykach Shiseido to teraz chce ten rozowy:[
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:31   #266
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15814112]
ZAsze robimy tak, ze ja wieczorkiem mowie do niego "moze cos na cos klikniemy" i on juz wie o co chodzi .
[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee to dobrze masz moj by pewnie zaczal sie pytac co klikamy, po co? dlaczego takie drogie? itd
podobaja mi sie niektore blyszczyki Shiseido i pomadki
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
n no i ostatnio przepytywalam go z marek i umial wszystkie ladnie napisac w koncu musi sie orientowac!
super


Błyski Shiseido polecam naprawdę, są fajnie nieklejące.
Ja się zastanawiam jeszcze nad LipFusionami
Dziewczyny, nie ukręcili w międzyczasie pomadek 28 z YSL? Były czy nie?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:34   #267
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
W Sephorze mają je strasznie stare i śmierdzą aż normalnie te testery (chyba ze starości) i się lepią. Sprawdzałam pare miesiecy temu ale nie było różowych odcieni wcale. Poza tym mają kilka kolorów zazwyczaj bo raczej nikt ich nie kupuje przez tą cenę.
Jakis czas temu moja siostra pracowała w Sephorze i opowiadała jak to codziennie jedna pani,że tak powiem "mało świeża" przychodziła do ich sklepu i pierwsze co robiła to smarowała sie na grubo tymi błyszczykami, od tamtej pory nawet nie zerkałam w ich stronę w S. bo miałam przed oczami ową Panią
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Chciałam się dowiedzieć nad jakim błyszczykiem się zachwycacie. Moje ukochane to Chanel, Smashbox a ostatnio Sisley.
A tymi http://au.strawberrynet.com/makeup/f.../95711/#DETAIL
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:34   #268
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez mnie ciekawi ten linerek kanebo

ja bym chyba brala te kredki z drugiego linka
i przez to, ze ciagle pisalyscie o tych blyszczykach Shiseido to teraz chce ten rozowy:[
Też się bardziej do niej skłaniałam Chyba mnie utwierdziłaś, że będzie lepsza (mniej krzykliwa )

Szukałam zdjęć tego linera w necie i nigdzie nie ma Kurczę, może fajnie wyglądać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:39   #269
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
super


Błyski Shiseido polecam naprawdę, są fajnie nieklejące.
Ja się zastanawiam jeszcze nad LipFusionami
Dziewczyny, nie ukręcili w międzyczasie pomadek 28 z YSL? Były czy nie?
ja wlasnie sprawdzalam, nic z rozem z tych ysl juz nie ma :/
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:43   #270
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
super


Błyski Shiseido polecam naprawdę, są fajnie nieklejące.
Ja się zastanawiam jeszcze nad LipFusionami
Dziewczyny, nie ukręcili w międzyczasie pomadek 28 z YSL? Były czy nie?

wlasnie ogladalam te LipFusiony tez i tylko kiss z zestawu mi pasuje
heh to chyba bede musiala kupic ten blyszczyk Shiseido.... no i znowu wydatki!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Też się bardziej do niej skłaniałam Chyba mnie utwierdziłaś, że będzie lepsza (mniej krzykliwa )

Szukałam zdjęć tego linera w necie i nigdzie nie ma Kurczę, może fajnie wyglądać

heh wlasnie tez szukalam, bo jakby dawal ladny efekt to moznaby bylo kliknac ale cos jednak ten internet slabo zaopatrzony w potrzebne nam informacje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.