Herbaciane pogaduchy :) cz.II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-07, 21:29   #1921
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Dziewczyny jestem w trakcie zmiany pracy i naszej rutyny a moze lepiej napisac zycia, bo wszystko sie zmienia. Reke cwicze i sa efekty nawet na 3 roznych polach i nie wiem czy pisac juz o nich czy poczekac na dalszy rozwoj sytuacji ale sz=ie dzieje. Syn mi troche przeszkadza wiec napisze jak bede miec chwile dla siebie o ile nie zapomne ;/
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 18:32   #1922
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam środowo
ja po urlopie, pogoda dopisała, trochę za szybko minęło ale zawsze tak niestety jest, że co dobre szybko się kończy.
A w pracy oczywiście czekał mnie nawał pracy ale jeszcze trochę i zacznę drugą część urlopu

Galijko, a co u Ciebie? jak sunia?

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w trakcie zmiany pracy i naszej rutyny a moze lepiej napisac zycia, bo wszystko sie zmienia. Reke cwicze i sa efekty nawet na 3 roznych polach i nie wiem czy pisac juz o nich czy poczekac na dalszy rozwoj sytuacji ale sz=ie dzieje./
to rzeczywiście się u ciebie dzieje i najważniejsze, że ćwiczysz i widać efekty
Cytat:
Napisane przez Heliodora85 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego urlopu!
również życzę udanego urlopu, słonecznego


na dworze tak duszno, że w kubku woda z cytryną - ostatnio pita litrami

miłego popołudnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 22:20   #1923
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Galijko, a co u Ciebie? jak sunia?

Niestety pożegnałam ją w tym dniu, w którym ostatnio o tym pisałam. Ale jadąc do weterynarza wiedziałam na 99% po co jadę
To była jedna z najcięższych decyzji w moim życiu. Nigdy więcej nie będę miała psa, nie chce tego znowu przeżywać.


Dzisiaj wróciliśmy z tygodniowego pobytu na wsi ale w czwartek może jeszcze wrócimy tam na weekend. Na razie musieliśmy zjechać bo we wtorek mają nam wymieniać okna w jednym pokoju a jutro odbieram samochód od mechanika. Już jestem bojowa nastawiona bo przez telefon powiedział mi, że oprócz rzeczy, które były do zrobienia wymienili też olej, bo był jak smar (jego słowa). Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że trzy miesiące temu, podczas naprawy klimatyzacji, również wymieniali olej o co sama wtedy prosiłam Dziwne jest to dla mnie o tyle, że gdyby chciał mnie naciągnąć to byłby w tym wyjątkowo nieudolny bo na naprawy biorę faktury i mam czarno na białym napisane co wtedy zrobili. Jeszcze bym zrozumiała np. 10 miesięcy, ale 3?! Poza tym mają naprawdę dobre opinie i byłabym zaskoczona. No nic, zobaczymy jak mi to jutro wyjaśni.


Ogólnie ostatnio jakoś nie mam szczęścia do kwestii techniczno-finansowych i nie zdziwię się jak okna też mi spartaczą W dodatku nie wiem gdzie monterzy zaparkują bo przed blokiem mam rozkopany parking, który do jutra miał być zrobiony a wygląda dalej jak krajobraz księżycowy. No ale co się dziwić jak panowie pracują do 15-ej
A poza tym wszystko ok

W kubkach tylko kawinka i woda.
Miłego wieczoru


A jeszcze a propos mojego ostatniego szczęścia to przed wyjazdem złożyłam zamówienie na kosmetyki (naturalne mydła i masła do ciała). Poprosiłam, żeby paczkę wysłali dopiero w piątek (27.07) ponieważ nie będzie jej miał kto odebrać. Tak też uczynili tylko nie wzięłam pod uwagę, że firma ma siedzibę w Krakowie i kurier dotarł do mnie tego samego dnia W dodatku skubany zadzwonił do mnie dosłownie na trzy sygnały, tak, że nie zdążyłam odebrać. Od razu oddzwoniłam (chciałam poprosić, żeby zostawił u sąsiada) ale już nie odbierał. Chwilę później dostałam smsa gdzie mogę odebrać paczkę Chyba pierwszy raz miałam okazję współpracować z GLS i wcale mi się to nie spodobało. Nawet nasza poczciwa Poczta Polska dwukrotnie próbuje dostarczyć przesyłkę.
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2018-07-29 o 22:29
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 15:42   #1924
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam już sierpniowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Niestety pożegnałam ją w tym dniu, w którym ostatnio o tym pisałam. Ale jadąc do weterynarza wiedziałam na 99% po co jadę
To była jedna z najcięższych decyzji w moim życiu. Nigdy więcej nie będę miała psa, nie chce tego znowu przeżywać.
tak mi przykro Galijko

mnie się ciągle marzy zwierzak w domu, ale ciągle doskwiera mi brak warunków lokalowych i przede wszystkim czasowych



A co tam z autem? Bo miałaś im awanturę zrobić przekonali Cię o zasadności wymienienia tego oleju? I czy udało się dobrze okna wymienić, bo też miałaś obawy co do swojego pecha

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Chyba pierwszy raz miałam okazję współpracować z GLS i wcale mi się to nie spodobało. Nawet nasza poczciwa Poczta Polska dwukrotnie próbuje dostarczyć przesyłkę.
o GLS też nie mam dobrego zdania, już DHL jest lepszy. A co do naszej poczciwej poczty, to TŻ ostatnio zamówił przesyłkę i miał ją dostarczyć Pocztex. I ciągle było cicho i cicho. Wreszcie zerknęliśmy na śledzenie paczki i jakież to było nasze zdziwienie, jak się okazało, że próba doręczenia była, paczka została awizowana a w skrzynce nic nie było. Na poczcie TŻ nie omieszkał zwrócić im uwagi, pani powiedziała że to wina listonosza i przeprosiła. Chociaż umiała, bo z tymi przeprosinami to zauważyłam, że jest coraz gorzej


a poza tym zaczęłam dziś dwutygodniowy urlop jutro się wybieram do Gdańska na jarmark, bo już od lat się wybieramy i nigdy nam się nie udało dojechać i mam nadzieję, że jutro wreszcie dojedziemy a potem na trochę do rodzinki i pewnie znowu zleci. Tylko żeby nie było tak upalnie jak ostatnio, bo mnie trochę te upały zmęczyły a chciałabym jednak trochę wypocząć


w kubku woda, ale sobie chyba jakąś kawkę zrobię, bo coś mnie Morfeusz atakuje
miłego popołudnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 22:06   #1925
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam wieczorowo-wtorkowo


Pstra, na szczęście wszystko się wyjaśniło i poukładało


1. olej wymienili w skrzyni biegów (którą naprawiali) a nie silnikowy A ja jak usłyszałam przez telefon, że wymienili olej to od razu o silnikowym pomyślałam, tak z automatu. Zresztą nawet nie wiedziałam, że w skrzyni w ogóle się olej wymienia


2. Okna wymienione i tu całkiem pozytywne zaskoczenie. Szybko, sprawnie i bezboleśnie


3. nawet z kurierem zostałam mile zaskoczona. Okazało się, że sklep wysłał towar jednak dzień wcześniej niż prosiłam, na co zwróciłam im delikatnie uwagę w mailu I jakież było moje zaskoczenie jak następnego dnia dzwoni do mnie kurier, o którym wcześniej pisałam, z informacją, że ma dla mnie przesyłkę z reklamacji Wprawdzie nadal mam do niego spore zastrzeżenia - trochę jakby łaskę mi robił, że paczkę dostarczy - ale za to sam sklep mile mnie zaskoczył. Tak czy siak kosmetyki są w moim posiadaniu i to najważniejsze


Aktualnie w szklankach/kubkach woda, woda i jeszcze raz woda. Najbliższe dni mają przynieść nawet po 35 stopnie


Pstra, mam nadzieję, że urlop się uda, pogoda dopisze (nie za gorąco, tak w sam raz) i, że uda Wam się dotrzeć na jarmark


Miłego wieczoru
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 16:45   #1926
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, mam nadzieję, że urlop się uda, pogoda dopisze (nie za gorąco, tak w sam raz) i, że uda Wam się dotrzeć na jarmark
na jarmark dotarłam, ale szału nie było. Trochę się spodziewałam czegoś innego. Ogólnie z wyjazdu jestem zadowolona bo lubię Trójmiasto trochę mogło być chłodniej, bo żar się z nieba lał
a urlop minął nie wiadomo kiedy. Już w nawale pracy zdążyłam zapomnieć, że na jakimś urlopie byłam
a dziś rano u mnie było 6 stopni, jak jechałam do pracy rowerem to było już 8, ale i tak mi ręce tak zmarzły, że sobie rękawiczki na jutro naszykowałam

Galijko, a jak tam Twój urlop rodzicielski? szykujesz się już pomału na powrót do pracy? bo jak dobrze pamiętam Twoja Wercia będzie już miała niedługo roczek

w kubku zielona z mango i woda z cytryną, a w pracy nowość Amazonia czy jakoś tak
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 21:26   #1927
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Galijko, a jak tam Twój urlop rodzicielski? szykujesz się już pomału na powrót do pracy? bo jak dobrze pamiętam Twoja Wercia będzie już miała niedługo roczek

Aż się uśmiechnęłam jak to przeczytałam Pstra kochana, za 16 dni skończy 2 lata

A co do pracy to pracuję z domu, średnio raz na dwa-trzy tygodnie jeżdżę do firmy, ale to raczej na kawę i plotki


No a jesień to już faktycznie czuć w powietrzu. Na wsi poranki już zupełnie inne, chłodne, czasami zamglone i ta rosa na trawie... Zawsze mi smutno jak lato się kończy. Dopada mnie taka mini, mini wersja depresji zimowej, która bardzo szybko mija Na szczęście lubię wszystkie pory roku ale to przemijające lato ma jakiś taki specyficzny wpływ na psychikę, z tego co wiem to u bardzo wielu ludzi.


A w kubku kompot winogronowo-jabłkowy
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-28, 09:14   #1928
makulska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Zazdroszczę pracy z domu, ja już mam dość ciągłego dojeżdzania godzine do pracy codziennie
makulska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 20:44   #1929
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Firmę mam oddaloną o 40 km od domu, gdybym musiała codziennie dojeżdżać to też nie byłabym przeszczęśliwa Zdarzają się okresy kiedy muszę tak jeździć (urlopy lub L4 jednej z dziewczyn z biura) ale wówczas to kwestia np. 3 tygodni i mając świadomość, że niebawem skończy się jazda jest to do przeżycia
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 14:43   #1930
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam sobotnio

u mnie dziś letnio a nie jesiennie więc się bardzo z tego cieszę, niech tak będzie jak najdłużej
w pracy ostatni tydzień to istna masakra, więc dobrze że już ten weekend przyszedł

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Aż się uśmiechnęłam jak to przeczytałam Pstra kochana, za 16 dni skończy 2 lata
o kurcze, ale chociaż miesiąc pamiętałam

ale aż niemożliwe, że to tak szybko zleciało, aż mi się wierzyć nie chce
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
A co do pracy to pracuję z domu, średnio raz na dwa-trzy tygodnie jeżdżę do firmy, ale to raczej na kawę i plotki
Cytat:
Napisane przez makulska86 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę pracy z domu
ja też trochę zazdroszczę, taka swoboda jest niestety ja pracuję w takiej firmie, gdzie taka forma pracy jeszcze długo nie przejdzie


w kubku mocha, ale zaraz będzie woda
miłego popołudnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:10   #1931
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam milczki
co tam u Was słychać nowego w ten ostatni letni miesiąc? u mnie bardzo letnio, bo 30 stopni dzisiaj było

trwaj lato do końca października
niestety sezon przeziębieniowy się już zaczął. W pracy też z tego względu trochę zastępstw miałam, no i moja Młoda też coś katarzy i licho się czuje. Mam nadzieję, że jej przez weekend przejdzie.



w kubku woda, którą ostatnio bardzo polubiłam
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 20:38   #1932
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witajcie, witajcie

U mnie tak niewiele się dzieje, a zarazem tak dużo (jak to przy dziecku), że w sumie nie mam o czym pisać

Wakacje się skończyły to i różne zajęcia ruszyły. Wprawdzie Weronika ma jeszcze rok zanim pójdzie do przedszkola (co najmniej) ale i tak różne dziecięce aktywności zaczynają się wraz z rokiem szkolnym

Zdrowotnie, odpukać, u nas wszystko ok i oby tak dalej

A lato podobno w sobotę ma się skończyć, ale mam nadzieję, że jeszcze nie na dobre

W kubku aktualnie pusto ale na wieczór też raczej tylko woda
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 21:21   #1933
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Dobry wieczór

Pstra, mam nadzieję, że młodzież już dzisiaj lepiej W każdym razie zdrowia życzę

No i u nas nadeszła jesień, i w kalendarzu i za oknem Wczoraj (podobnie jak u Pstrej) 30 st. a dzisiaj 15 i deszcz Chociaż w sumie kalendarzowa i astronomiczna to chyba jutro?
Dla mnie to zawsze wszystkie pory roku zaczynają się 21-go
A dzisiaj w kubku mięta z eukaliptusem
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 13:39   #1934
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam październikowo
dawno nie pisałam, bo za bardzo nie mam głowy ostatnio do niczego. Problemy zdrowotne w rodzinie i nie wiemy za bardzo co robić i jak się to skończy

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, mam nadzieję, że młodzież już dzisiaj lepiej W każdym razie zdrowia życzę


Dla mnie to zawsze wszystkie pory roku zaczynają się 21-go
młoda na szczęście już lepiej, ale obawiam się, że takie przeziębienia będzie łapać, bo pogoda będzie teraz kapryśna.
Galijko, dla mnie też wszystkie pory roku zaczynają się 21


w kubku latte, a z herbatek ostatnio kupiłam sobie jakieś 2 nowe w "czasie..." bo miałam kupon zniżkowy. Będę miała do pracy, jeszcze nie piłam, bo muszę pospijać to co mam


miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 16:33   #1935
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam wieczorową porą herbaciane milczki
Co tam u was słychać? Mam nadzieję, że wszystko dobrze
U mnie myślę, że wreszcie pójdzie pomału do przodu, ale pożyjemy - zobaczymy

W pracy szykuje się w moim dziale reorganizacja i za bardzo nie wiadomo jeszcze co i jak. Chociaż jakieś tam plotki chodzą i jestem raczej dobrej myśli
Niestety zakończyłam już chyba sezon rowerowy, bo od dziś już zimniej, deszczowo i musiałam się przeprosić z komunikacją miejską

Herbatkowo zaczęłam w pracy pić mój ostatni nowy nabytek - owocowa laguna się nazywa - szczerze polecam, bardzo mi smakuje



miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 12:45   #1936
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Dobry, dobry


Witam jesiennie, za oknem wręcz listopadowo


Pstra, cieszę się, że u Ciebie zaczyna się wszystko układać A w pracy może kolejny awans?


A propos komunikacji miejskiej, to w niedzielę zrobiłyśmy sobie wycieczkę autobusowo-tramwajową na Kazimierz Weronika pierwszy raz jechała takimi pojazdami i była strasznie przejęta Jedyny kłopot to wytłumaczyć jej, że nie zawsze możemy siedzieć obok siebie bo np. po prostu nie ma miejsca A na kolanach to nie, bo ona "sama".

Ale ogólnie wycieczka sympatyczna


Herbatkowo ostatnio mięta z eukaliptusem bo coś mi czasem żołądek dokucza (pewnie przez super dietę ), tak więc mało urozmaicenie
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 15:38   #1937
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam się w te ostatnie dni października

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Witam jesiennie, za oknem wręcz listopadowo
u mnie też, dziś to tylko 3-4 stopnie i pochmurno i deszczowo i buro ostatnio ta pogoda spowodowała, że się w kawą przeprosiłam i trochę jej popijam
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, cieszę się, że u Ciebie zaczyna się wszystko układać A w pracy może kolejny awans?
dziękuję bardzo

a w pracy rzeczywiście plotki się sprawdziły i dostałam awans cieszę się, że mnie docenili, ale mam trochę obawy bo będę teraz kierować grupką ludzi, a wiem że to nie jest łatwe i nie zawsze idzie jak po maśle. Ale na razie jestem dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
A propos komunikacji miejskiej, to w niedzielę zrobiłyśmy sobie wycieczkę autobusowo-tramwajową na Kazimierz Weronika pierwszy raz jechała takimi pojazdami i była strasznie przejęta Jedyny kłopot to wytłumaczyć jej, że nie zawsze możemy siedzieć obok siebie bo np. po prostu nie ma miejsca A na kolanach to nie, bo ona "sama".
usamodzielnia Ci się latorośl

moja do dziś lubi tak jeździć, a najbardziej to pociągami chyba ma to po mnie

w kubku latte
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 11:42   #1938
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

puk puk, jest tam kto?
Witam w ten listopadowy ostatni weekend
Co tam u was moje milczące Herbatniczki? Wszystko dobrze? Mam nadzieję, że to milczenie wynika właśnie z tego, że wszystko u was po staremu, tak jak i u mnie

z herbat to ostatnio 2 kupiłam, jedna zielona o nazwie Przysmak św. Mikołaja,a druga biała to w sumie moja młoda sobie wzięła bo jej ładnie pachniała Piła ją już i jej smakuje, a ja swoją jeszcze nie próbowałam.

miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-30, 21:13   #1939
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam i ja
Przepraszam za milczenie ale jest tak jak napisała Pstra - nic się nie dzieje
Czas przelatuje nie wiadomo kiedy, a tak naprawdę nie wiadomo na czym. Praktycznie dzień w dzień to samo -rano jakieś zajęcia z Weroniką, po południu albo zakupy albo kombinowanie zabaw, żeby o bajki nie nudziła


Święta tuż, tuż, jak co roku Może dla odmiany jakieś plany wyjazdowe macie? Mój brat pierwszy raz w życiu wyjeżdża na okres świąteczny (Wigilia do drugiego dnia świąt). Ja raczej jestem zwolenniczką spędzania tego czasu w domu, co innego Wielkanoc


Co do herbat to ostatnio spijam starocie plus zwykła czarna z dodatkiem soku z pigwy. TŻ narobił to trzeba pić


Miłego weekendu
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-02, 11:29   #1940
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam grudniowo
pogoda w kratkę, wczoraj -8 a dziś +1

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Czas przelatuje nie wiadomo kiedy, a tak naprawdę nie wiadomo na czym.
to prawda, jakieś szaleństwo, ledwo poniedziałek przyjdzie, to już jest piątek, a wolny weekend to już w ogóle
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Święta tuż, tuż, jak co roku Może dla odmiany jakieś plany wyjazdowe macie? Mój brat pierwszy raz w życiu wyjeżdża na okres świąteczny (Wigilia do drugiego dnia świąt). Ja raczej jestem zwolenniczką spędzania tego czasu w domu, co innego Wielkanoc
Ja ostatnimi czasy to jakoś nie przepadam za świętami moi na szczęście dali się namówić i chyba wyjedziemy w góry na święta
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Co do herbat to ostatnio spijam starocie plus zwykła czarna z dodatkiem soku z pigwy. TŻ narobił to trzeba pić
to fajnego masz TŻ że mu się chciało, bo to różnie z facetami bywa

w kubku zimna zielona z opuncją(nie wypita od rana)
miłego
__________________

Edytowane przez Pstra
Czas edycji: 2018-12-02 o 11:30
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 10:57   #1941
ankietamagisterska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam,
piszę pracę mgr nt. determinantów wyboru żywności przez konsumentów. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu wyników i wypełnieniu ankiety.
Z góry serdecznie dziękuję,

https://docs.google.com/forms/d/1yac...NoG8Nv-Xs/edit
ankietamagisterska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 12:01   #1942
luizaa_
Przyczajenie
 
Avatar luizaa_
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 16
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

U nas wczoraj -2 a dzisiaj +9, to jest dopiero rozrzut XD nic tylko chorować!
luizaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 17:50   #1943
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez luizaa_ Pokaż wiadomość
U nas wczoraj -2 a dzisiaj +9, to jest dopiero rozrzut XD nic tylko chorować!
oj, lepiej nie

u mnie po raz pierwszy tej zimy biało niestety temperatura nie sprzyja więc zaraz z tego nic nie będzie, ale choć chwilę ładnie

w kubku latte
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 08:58   #1944
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam

wpadłam tylko na chwilę życzyć Wam wszystkiego najlepszego na święta zdrowych, spokojnych i mnóstwa prezentów w tym smacznych herbatek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xmas.jpg (185,8 KB, 2 załadowań)
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-01, 18:28   #1945
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Szczęśliwego Nowego Roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nr.jpg (64,7 KB, 0 załadowań)
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 13:59   #1946
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam, witam jeszcze styczniowo


Pstra, bardzo przepraszam za milczenie i ślę spóźnione życzenia wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku
Jakoś tak mi ten czas ostatnio przelatuje przez palce, że szkoda mówić...


Poza tym muszę się poskarżyć (na siebie), że ciągle coś ostatnio gubię. Może nie dosłownie ale trzymam coś w ręce a za dwie minuty nie wiem gdzie to jest. Ehh, chyba jakieś krasnoludki psikusy mi robią



A jak tam ferie? U nas właśnie się kończą. Wczoraj wróciliśmy spod Babiej Góry, było przepięknie. Śnieg po pachy, jedynie słońca mi brakowało no ale nie można mieć wszystkiego

A potem powrót do Krakowa i znowu błoto i chlapa...


Herbatkowo posucha bo w sumie to tylko woda i kawinka.


Miłego dnia i zostawiam trochę śniegu i naszych ferii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190122_135721.jpg (70,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190122_154707.jpg (99,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190123_105636.jpg (86,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190122_155428.jpg (134,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190122_155430.jpg (137,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190122_135715.jpg (72,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190122_135557.jpg (69,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190122_155026.jpg (90,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190123_123143.jpg (95,0 KB, 2 załadowań)
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 16:55   #1947
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam również jeszcze styczniowo

Galijko, już się zastanawiałam ci się stało, dobrze że wszystko ok
mnie też czas zaiwania, pomyśleć że już prawie koniec stycznia ale z kim nie rozmawiam, to każdy tak ma
pogodowo, to w ogóle śniegu nie było i nie ma, a dziś było tak słonecznie że wracałam z pracy spacerkiem
zdjęcia śliczne, aż zazdraszczam

w kubku latte i małe co nieco
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 08:47   #1948
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witajcie lutowo


Ale już wiosnę czuć w powietrzu Chociaż w nocy jeszcze przymrozki bo rano szron na trawie. Tak czy siak wiosna blisko
Dzisiaj słońce aż miło, gorzej, że smog też nie odpuszcza. Ale w tym roku i tak było o niebo lepiej niż w zeszłym w sezonie grzewczym. No chyba, że już te aplikacje oszukują, żeby ludzi nie denerwować


Poza tym bez większych zmian. Córa 24h/dobę przyklejona do mamy tak więc wiele do opowiadania nie mam


Nadal spijam resztki, teraz zielona z trawą cytrynową.


Miłej niedzieli
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 17:08   #1949
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Witajcie lutowo
ja też się witam jeszcze lutowo, chociaż w przyszłym tygodniu już marzec będzie
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Ale już wiosnę czuć w powietrzu Chociaż w nocy jeszcze przymrozki bo rano szron na trawie. Tak czy siak wiosna blisko
u mnie w kratkę, raz słonecznie i ciepło, a innym razem albo mgła, a to trochę pokropi, pogodowe wariactwo
wiosna za pasem, czas najwyższy by się ogarnąć, a tu mnie jakieś notoryczne niechciejstwo trzyma mam nadzieję, że wkrótce odpuści, bo waga mi krzyczy 'pojedynczo'

a z herbatek, to ostatnio zakupiłam sobie nową do pracy, ale nawet nie wiem jaka nazwa bo mi sprzedawca nabazgrał, a kupowałam ze względu na dodatki i zapach

w kubku woda
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 17:24   #1950
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

wpadłam przywitać się w ten ostatni słodki dzień lutego

jaki macie stan pączkowy? u mnie 5 i to chyba mój rekord

w kubku zielona z truskawkami, żeby się dobrze spało po tym obżarstwie
miłego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (9,1 KB, 3 załadowań)
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-22 16:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.