Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! [emoji68]🏻☠[emoji335] - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-14, 19:48   #91
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Liliom - Jestem na tabletkach więc u mnie takie coś nie występuje, przynajmniej tak twierdzi każda osoba z którą o tym rozmawiałam

Pani_Ilmatar - Zawsze waże się rano od razu po wstaniu i porannej toalecie

anuszka21 - Jak zobaczyłam to miałam ochotę się poryczeć, chwile wzięłam to na chłodno i zwiększam kaloryczność diety, być może było za mało

Ogółem dieta idzie mi dobrze, zwiększyłam od wczoraj z 1450 do 1600kcal, zobaczymy jak będzie w sobote na ważeniu..oby teraz nie było przyrostów Do tego ćwiczenia, Acai Berry, Ashwagandha, witaminki i zobaczymy
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 08:47   #92
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Kyriana faktycznie 450 to bardzo malo...
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 10:35   #93
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Kyriana faktycznie 450 to bardzo malo...
Nie jestem znowu jakaś wielka czy utyta ale wliczając moją aktywność, która jest teraz cóż...wszystko pokaze sobotnie ważenie

Tak z innej beczki - próbowała któraś z Was stosować Yohimbine? Podobno cudowny spalacz tłuszczu, w gruncie rzeczy zamówiłam, dzisiaj do mnie dojdzie i od jutra stosuje. Jestem ciekawa czy faktycznie taki cudowny
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 11:27   #94
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Tak z innej beczki - próbowała któraś z Was stosować Yohimbine? Podobno cudowny spalacz tłuszczu, w gruncie rzeczy zamówiłam, dzisiaj do mnie dojdzie i od jutra stosuje. Jestem ciekawa czy faktycznie taki cudowny
Czytam was regularnie, a chyba tylko raz piałam ćwiczę ale z dietą kiepsko, więc nie mam się czym chwalić
Mam johimbinę w dość mocnej dawce 10 mg w tabletce i przyznam, że działa. Tzn bardzo mocno pobudza (aż za bardzo), cała się po niej telepałam i ciężko było zasnąć, miałam powera i czułam, że mogę przenosić góry, a po treningu nie było zmęczenia. Zaprzestałam branie ze względu na rozdrażnienie. Ważne jest też, żeby przeczytać wcześniej ulotkę, joha na czczo i śniadanie nisko węglowodanowe, żeby było lepsze działanie.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 14:51   #95
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chętnie sie przyłącze moze wy mnie zmotywujecie.
Odchudzam sie przez wiekszosc swojego dorosłego zycia.Najwiecej schudłam 33 kg ale co z tego jak dopadlo mnie jojo.

Swoja kolejna walke o szczupla sylwetke zaczelam 1.1.
Witaj

gratuluje zrzucenia ponad 30 kg, nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie ile to pracy Tym razem też uda Ci się napewno zrzucić te zbędne kg

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość

Ogółem dieta idzie mi dobrze, zwiększyłam od wczoraj z 1450 do 1600kcal, zobaczymy jak będzie w sobote na ważeniu..oby teraz nie było przyrostów Do tego ćwiczenia, Acai Berry, Ashwagandha, witaminki i zobaczymy
Czy te diety nie zmniejszą zapotrzebowania organizmu na kcal? Podobno jak mniej się je organizm reaguje tak, że zamiast usuwać magazynuje zapasy na gorszy czas. Taka reakcja obronna. Nie czujesz się głodna jedząc 1600 kcal?

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-01-15 o 14:52
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 15:51   #96
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

blondynka28 - Wiem jak to działa Jednak powiem Ci, że teraz czuje się świetnie, najedzona, bez ochoty do podjadania - tylko mój brzuch daje mi znaki 15 min przed, że zbliża sie pora karmienia wesołym burknięciem

aga024 - ja zamówiłam sobie 5mg, będę brała 2-3h przed śniadaniem. A długo brałaś? Bo najbardziej jestem ciekawa, czy działa pod względem redukcji i pomagania w spalaniu
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 16:09   #97
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Dzisiaj rano ( dopiero) dotarło do mnie że mam cellulit na udach, na zdjęciach tak tego nie widać kiedy stoję, ale przy lekkim uciśnięciu to i owszem, i to znacznie więcej niż kiedyś Jestem pewna że w świetle słonecznym byłby jeszcze bardziej widoczny .
No i kupiłam sobie jakąś rękawicę silikonową do masażu i krem ujędrniający Wiem że w większości te kremy to ściema, no ale może trochę uelastyczni mi skórę razem z masażami i aktywnością fizyczną. Oby.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-15, 16:27   #98
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano ( dopiero) dotarło do mnie że mam cellulit na udach, na zdjęciach tak tego nie widać kiedy stoję, ale przy lekkim uciśnięciu to i owszem, i to znacznie więcej niż kiedyś Jestem pewna że w świetle słonecznym byłby jeszcze bardziej widoczny .
No i kupiłam sobie jakąś rękawicę silikonową do masażu i krem ujędrniający Wiem że w większości te kremy to ściema, no ale może trochę uelastyczni mi skórę razem z masażami i aktywnością fizyczną. Oby.
Pochwal się jak to będzie wyglądało Jeżeli zadziała to jest już mój
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 18:32   #99
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
aga024 - ja zamówiłam sobie 5mg, będę brała 2-3h przed śniadaniem. A długo brałaś? Bo najbardziej jestem ciekawa, czy działa pod względem redukcji i pomagania w spalaniu
Nie brałam długo, dosłownie 2 razy i przestałam przez efekty uboczne Musi działać, bo skoro pobudza i człowiek się więcej poci, to i więcej energii zużywa, coś jak mocne termogeniki. 5 mg może będzie już ok, czekam oczywiście na relację jak już je przetestujesz
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 19:28   #100
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Nie brałam długo, dosłownie 2 razy i przestałam przez efekty uboczne Musi działać, bo skoro pobudza i człowiek się więcej poci, to i więcej energii zużywa, coś jak mocne termogeniki. 5 mg może będzie już ok, czekam oczywiście na relację jak już je przetestujesz
Jutro rano pierwsza tabletka 5mg i powiem Ci jak się po tym czuje Ale się cieszę, że już przyszła
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 20:15   #101
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Niestety mam tak samo.Duzo gadam o odchudzaniu,ale nic nie robię tzn nie robiłam bo od 1 idzie mi dobrze.Efekty zaskoczyły mnie samą.Walcze dalej chodz z motywacja jako taka problem jest nadal.

Nie poddawaj się,wez sie w garść.Trzeba działać.Wiem,ze to nie łatwe bo rok 2017 przebujalam sie na jesc/nie jesc w efekcie zamiast schudnac jeszcze przytyłam no ale trzeba w końcu schudnąc i utrzymac wage bo akurat u mnie to jest trudniejsze.
witamy

też kiedyś więcej schudłam i wróciło, więc znam ten ból... utrzymanie jest ciężkie
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 07:54   #102
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Niestety mam tak samo.Duzo gadam o odchudzaniu,ale nic nie robię tzn nie robiłam bo od 1 idzie mi dobrze.Efekty zaskoczyły mnie samą.Walcze dalej chodz z motywacja jako taka problem jest nadal.

Nie poddawaj się,wez sie w garść.Trzeba działać.Wiem,ze to nie łatwe bo rok 2017 przebujalam sie na jesc/nie jesc w efekcie zamiast schudnac jeszcze przytyłam no ale trzeba w końcu schudnąc i utrzymac wage bo akurat u mnie to jest trudniejsze.
witamy

też kiedyś więcej schudłam i wróciło, więc znam ten ból... utrzymanie jest ciężkie
To chyba przerabiala kazda z nas, w tym ja Na szczescie wachania wagi mam juz za soba i nie planuje powtorki z rozgrywki

Dzisiaj jestem cala posiniaczona i obolala, zostalam skopana w niedziele na hokeju podwodnym ale przynajmniej wyprobowalam inne pletwy i smigalam jak ta lala Wczoraj nowy system treningu kalisteniki a dzisiaj do siniakow doszly zakwasy
Z dieta troche odpuscilam i zauwazylam, ze nie potrafie tak jak kiedys zjesc na raz multum kcal, nawet jak psychika potrzebuje czasami restartu tak cialo nie daje rady i juz na poczatku proby takiej akcji mi sie odechciewa.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2018-01-16 o 07:55
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 06:30   #103
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Nie jestem znowu jakaś wielka czy utyta ale wliczając moją aktywność, która jest teraz cóż...wszystko pokaze sobotnie ważenie

Tak z innej beczki - próbowała któraś z Was stosować Yohimbine? Podobno cudowny spalacz tłuszczu, w gruncie rzeczy zamówiłam, dzisiaj do mnie dojdzie i od jutra stosuje. Jestem ciekawa czy faktycznie taki cudowny
Jesli faktycznie hamuje apetyt, to dawaj znac, tez kupie ;p ciekawe czy jest w Szwecji dostepny...najwzyej siostr mi wysle...
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 11:23   #104
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Hej, przyjmiecie mnie do swojego grona?
Wczoraj jak zobaczyłam mój brzuch prawie, że ciążowy to się prawie załamałam(co prawda mam @, ale mimo wszystko )
Mam 29 lat, 168 cm i 68 kg. Chcę schudnąć na początek 5 kg. Nie pamiętam kiedy ostatnio 63 kg ważyłam.

Na początek chcę zacząć jeść więcej warzyw i jeździć na rowerku stacjonarnym.
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 11:40   #105
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Jutro rano pierwsza tabletka 5mg i powiem Ci jak się po tym czuje Ale się cieszę, że już przyszła
ja tam nie wierzę w te cudowne tabletki działają tylko dopóki nie przestanie się ich brać. potem tylko jest gorzej, rozwalony metabolizm i świrujący organizm nie polecam

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;80542906]To chyba przerabiala kazda z nas, w tym ja Na szczescie wachania wagi mam juz za soba i nie planuje powtorki z rozgrywki

[/QUOTE]

kobiety oby tym razem udało się utrzymać

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Hej, przyjmiecie mnie do swojego grona?
Wczoraj jak zobaczyłam mój brzuch prawie, że ciążowy to się prawie załamałam(co prawda mam @, ale mimo wszystko )
Mam 29 lat, 168 cm i 68 kg. Chcę schudnąć na początek 5 kg. Nie pamiętam kiedy ostatnio 63 kg ważyłam.

Na początek chcę zacząć jeść więcej warzyw i jeździć na rowerku stacjonarnym.
pewnie, powiedz coś o sobie
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 11:45   #106
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

anuszka21 - po dłuższej kuracji dam znać, bo na razie po 2 tabletkach to ciężko stwierdzić

muszynianka26 - Witaj w naszym gronie

katiennn - ja też zbytnio nie wierzę, ale znam ludzi którzy stosowali i pięknie schudli więc to mnie przekonało, jak będzie u mnie zobaczymy
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 11:49   #107
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Hej, przyjmiecie mnie do swojego grona?
Wczoraj jak zobaczyłam mój brzuch prawie, że ciążowy to się prawie załamałam(co prawda mam @, ale mimo wszystko )
Mam 29 lat, 168 cm i 68 kg. Chcę schudnąć na początek 5 kg. Nie pamiętam kiedy ostatnio 63 kg ważyłam.

Na początek chcę zacząć jeść więcej warzyw i jeździć na rowerku stacjonarnym.
Hej
Ja też czasem mam takie dni, że mogliby mi ustępować miejsca w tramwajach jak ciężarnym

Ogólnie miałam się nie mierzyć przed lutym, ale tak chwyciłam i zmierzyłam sobie talię, i zdaje się ubyło 2 cm, chyba że wcześniej źle zmierzyłam. Ale w sumie możliwe, pierwsze mierzenie było bezpośrednio po świątecznym obżarstwie, więc pewnie trochę zleciało.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:15   #108
Pani_Ilmatar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Hu hu...
Od poniedziałku powoli wdrażam ruch - na razie tylko rower (codziennie 6 km) i delikatny stretching wieczorem. Nadal mam kaszel ale dostałam inhalator, taki jak na astmę i przynajmniej przesypiam noce bez problemów.
Dieta - no cóż, dzisiaj i wczoraj na obiad rozpustne spaghetti bolognese, uczynione przez mego TŻta, ale za to żadnych słodyczy. Czekolada śni mi się po nocach...

muszynianka26
- mam ten sam problem z brzuchem :| Zaczęłam pić dużo wody, trochę pomaga, ale wiadomo... bez diety się nie obejdzie Żegnajcie, słodycze! ;(
Liliom - gratuluję utraty centymetrów
Adelajda84 - wow, jak Ci się udało schudnąć 33 kg? to musiało kosztować Cię sporo wysiłku! Z ciekawości - ile trwał cały proces i czy masz jakieś złote rady, triki na wytrwanie w postanowieniach?

Edytowane przez Pani_Ilmatar
Czas edycji: 2018-01-17 o 15:21
Pani_Ilmatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:32   #109
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Hej , również chciałabym dołaczyć.
Mam 170 cm i ważę 62-63kg
Na poczatek planuję ważyc około 59kg, żeby miescić się w jedną parę spodni
Też mi zaczął brzuch odstawać, więc czas się wziąć za siebie.
Diety rozpisanej na kalorie nie mam i narazie nie planuje.
Staram się nie jeść słodyczy, pizzy, produktów z białej mąki itp.
2 razy w tygodniu chodzę na siłownie, ćwiczę na maszynach. Jak będę miała więcej czasu to skoczę czasem na basen.

Najwięcej w życiu ważyłam jakieś 74kg 4 lata temu. Przytyłam na poczatku studiów. Na szczęscie 3 lata temu pozbyłam się tego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 17:43   #110
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;80588651]Hej , również chciałabym dołaczyć.
Mam 170 cm i ważę 62-63kg
Na poczatek planuję ważyc około 59kg, żeby miescić się w jedną parę spodni
Też mi zaczął brzuch odstawać, więc czas się wziąć za siebie.
Diety rozpisanej na kalorie nie mam i narazie nie planuje.
Staram się nie jeść słodyczy, pizzy, produktów z białej mąki itp.
2 razy w tygodniu chodzę na siłownie, ćwiczę na maszynach. Jak będę miała więcej czasu to skoczę czasem na basen.

Najwięcej w życiu ważyłam jakieś 74kg 4 lata temu. Przytyłam na poczatku studiów. Na szczęscie 3 lata temu pozbyłam się tego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Witaj
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:49   #111
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Pani_Ilmatar ja też wczoraj i dzisiaj "spagetti" bolognese tyle że z makaronem pełnoziarnistym, ale ja uważam je za zdrowy posiłek A czekoladę jem codziennie - tylko tą bardzo gorzką - 1 lub 2 kostki, nigdy gorzkiej czekolady nie lubiłam, ale sie trochę do niej przekonuję. Może nie tyle smak mi się podoba co to, że te cienkie tabliczki tak fajnie się chrupie.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:57   #112
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

katienn, mimo wszystko, jest całkiem fajnie, ale ile zdrowia zostawię na tych studiach, to moje...

Adelajda, muszynianka, witajcie!

kyriana, kusi mnie ashwa odkąd ją zobaczyłam w internetach, ale boję się, że wyobrażam sobie niewiadomo jakie efekty, u mnie nie zadziała i będę niespełniona.

Liliom, u mnie cellulit zmniejszył się wraz ze spadkiem wagi, nie musialam nic robić.

kqq, pamiętam Cię z pazurkowego albo włosowego wątku, witaj! Chociaż Ty to chudzinka jesteś! Mnie z kolei studia zaczęły odchudzać

Wpadam znów w biegu, waga stoi, ale na razie się nią nie przejmuję. Zacznie spadać, jak odejdzie mi trochę stresu. Robiłam w poniedziałek badania, tarczyca gro (gdy nagle przytyłam byłam na granicy niedoczynności), ale kortyzol, to kosmos.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:42   #113
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Kaveri - To wszystko zależy jakich efektów oczekujesz od ashy

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Jestem zła, moja dieta poszła się dziś... Była o 16;30 u dentysty, zjadłam po 15 i teraz przed 22 dopiero kolejny posiłek lekki. Znieczulenie nadal trzyma :< przez tego zęba nie zjadłam dzis nawet 1200kcal
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:03   #114
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
kqq, pamiętam Cię z pazurkowego albo włosowego wątku, witaj! Chociaż Ty to chudzinka jesteś! Mnie z kolei studia zaczęły odchudzać
Pazurkowy wątek, kiedy to było, nie udzielam się już kilka lat. Chociaż paznokciami dalej się☠bawię, tym razem hybrydy.

Jutro biegnę na siłownie, nie dam się☠@.

Liliom też mam czekoladę☠90%, wtedy mniejsze prawdopodobieństwo, że kupię jakieś słodycze. I taki plus, że nie da się☠jej dużo zjeść

Teraz w pracy wśród kolegów jakiś bum się zrobił na siłownie, redukcje, masę. Ciągle tylko widzę pojemnik z ryżem i kurczakiem.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:54   #115
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;80599846]Pazurkowy wątek, kiedy to było, nie udzielam się już kilka lat. Chociaż paznokciami dalej się☠bawię, tym razem hybrydy.

Jutro biegnę na siłownie, nie dam się☠@.

Liliom też mam czekoladę☠90%, wtedy mniejsze prawdopodobieństwo, że kupię jakieś słodycze. I taki plus, że nie da się☠jej dużo zjeść

Teraz w pracy wśród kolegów jakiś bum się zrobił na siłownie, redukcje, masę. Ciągle tylko widzę pojemnik z ryżem i kurczakiem.[/QUOTE]

Może nie wiesz, że zaczęłaś pracę w chińskiej restauracji
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 08:37   #116
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Dziękuję za miłe powitanie
U mnie wczoraj był w miarę ładny dzień, nie było słodyczy, ale też nie było za dużo warzyw. Muszę poszukać jakiś ciekawych smothie czy koktajli warzywnych, może coś polecacie? staram się też pić więcej wody - wczoraj było 1,5 litra. Jeszcze tylko ruchu brakuje, ale zmobilizować się nie mogę
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:32   #117
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
anuszka21 - po dłuższej kuracji dam znać, bo na razie po 2 tabletkach to ciężko stwierdzić

muszynianka26 - Witaj w naszym gronie

katiennn - ja też zbytnio nie wierzę, ale znam ludzi którzy stosowali i pięknie schudli więc to mnie przekonało, jak będzie u mnie zobaczymy
Jestem bardzo ciekawa ;p

U mnie waga lekko drgnęła, mam nadzieje ze w koncu ruszę...
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:33   #118
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe powitanie
U mnie wczoraj był w miarę ładny dzień, nie było słodyczy, ale też nie było za dużo warzyw. Muszę poszukać jakiś ciekawych smothie czy koktajli warzywnych, może coś polecacie? staram się też pić więcej wody - wczoraj było 1,5 litra. Jeszcze tylko ruchu brakuje, ale zmobilizować się nie mogę
Co do koktajli...pół awokado, cała pomarańcza, 2 kiwi, pół banana, 2 garście mrożonego jarmużu i 3 garście szpinaku w liściach - zblendować i masz bombe witaminową a jakie smaczne
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 13:45   #119
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;80588651]Hej , również chciałabym dołaczyć.
Mam 170 cm i ważę 62-63kg
Na poczatek planuję ważyc około 59kg, żeby miescić się w jedną parę spodni
Też mi zaczął brzuch odstawać, więc czas się wziąć za siebie.
Diety rozpisanej na kalorie nie mam i narazie nie planuje.
Staram się nie jeść słodyczy, pizzy, produktów z białej mąki itp.
2 razy w tygodniu chodzę na siłownie, ćwiczę na maszynach. Jak będę miała więcej czasu to skoczę czasem na basen.

Najwięcej w życiu ważyłam jakieś 74kg 4 lata temu. Przytyłam na poczatku studiów. Na szczęscie 3 lata temu pozbyłam się tego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

hej
gratulacje za spadek

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe powitanie
U mnie wczoraj był w miarę ładny dzień, nie było słodyczy, ale też nie było za dużo warzyw. Muszę poszukać jakiś ciekawych smothie czy koktajli warzywnych, może coś polecacie? staram się też pić więcej wody - wczoraj było 1,5 litra. Jeszcze tylko ruchu brakuje, ale zmobilizować się nie mogę
https://www.kwestiasmaku.com/blog-ku...egory/smoothie

tu jest masa przepisów nie tylko na koktajle ale i na posiłki fit
uwielbiam tą stronę
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 18:46   #120
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Melduję się po siłowni.
A co do smoothie to raczej traktuję jako deser, bo zwykle z owoców robię.
Zrobiłam w weekend więcej zakupów i przynajmniej nie biegam po Biedronce w poszukiwaniu słodyczy
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-28 05:55:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.