essence - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 15:08   #2371
Shikami
Raczkowanie
 
Avatar Shikami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość



Polecam wam tez rozświetlacz Infinity - kosztuje ok 5 zł a jest super - daje leciutko różowy kolor i satynowy połysk

Ale jaki to jest? Zajrzałam na ichnią strone i nic o nazwie "rozświetlacz" nie było, chyba, ze źle patrzę^^

Kurczaki, kiedy bedzie P'sL albo Uj, tak sie napaliłam na te cienie, ze mnie mdłe odcienie Ibizy draznia ^^
Shikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:32   #2372
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: essence

Zauważyłyście, że na cosnovie przeoczyli nasze ukochane Sun Club? Na które swoją drogą czekałyśmy od 1 czerwca (potem chyba od 15.06), aż mi to czekanie obrzydło i jak już całkiem zrezygnowałam to się objawiło, hehe
A z Ibizą tak nagle wyskoczyli, ech, nie ma regóły, lubią nas zaskakiwać
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:50   #2373
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

zauważyłam jedną rzecz. nie tylko zakupy Essence uzależniają .. ten wątek też

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Może się mylę, ale z tego co kojarze to Posejdon's Love miało być po ibizie a przed Urban Jungle, jeszcze niedawno było zapowiadane na stronie essence.
Może w zeszłym roku była podobna limitowanka
nie wiem czy była, ale jestem za tym, żeby PL i UJ weszło jak najszybciej ale u nas są jakieś pff opóźnienia .. kilku miesięczne
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:56   #2374
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że na cosnovie przeoczyli nasze ukochane Sun Club? Na które swoją drogą czekałyśmy od 1 czerwca (potem chyba od 15.06), aż mi to czekanie obrzydło i jak już całkiem zrezygnowałam to się objawiło, hehe
A z Ibizą tak nagle wyskoczyli, ech, nie ma regóły, lubią nas zaskakiwać
W końcu nie kupiłam ani AOH ani sztyftuuuu!! Kurde, chyba sobie dam spokój i przestanę wydawać forsę przed wyjazdem :P
Fajowa jest ta limitowanka Bohemia , ciekawe, czy dożyję momentu, w którym wprowadzą ją do naszych Natur? xD
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 16:15   #2375
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Shikami Pokaż wiadomość
Ale jaki to jest? Zajrzałam na ichnią strone i nic o nazwie "rozświetlacz" nie było, chyba, ze źle patrzę^^
To puder rozswietlający. Nie wiem czy jest na stronie bo nie sprawdzałam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 16:26   #2376
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Uwaga uwaga w Dojczland URBAN JUNGLE! Tylko że faktycznie "live" wygląda jakoś niemrawo... Stałam pół godziny i wybierałam który zestaw kolorystyczny trio eyeshadow+highlighter będzie odpowiedni dla mnie i w końcu nie wybrałam żadnego xP poza tym nie wiem... Te kredki jakieś nietentego... Bronzer jest pół matowy a pół błyszczący (drobinki brokatu). Jakoś mnie nie urzekło to :P

Ale przecenili Ibizę i kupiłam bronzing stift za 1,95 euro;p jak przecenią UJ to też pewnie coś kupię

A rzeczy z Sun Club jest tyle że szok, jedno stoisko w szafie z pielęgnacją i drugie obok na półce osobnej jak w Polsce, i wszystkiego jest 2x więcej ;P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 16:38   #2377
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga w Dojczland URBAN JUNGLE! Tylko że faktycznie "live" wygląda jakoś niemrawo... Stałam pół godziny i wybierałam który zestaw kolorystyczny trio eyeshadow+highlighter będzie odpowiedni dla mnie i w końcu nie wybrałam żadnego xP poza tym nie wiem... Te kredki jakieś nietentego... Bronzer jest pół matowy a pół błyszczący (drobinki brokatu). Jakoś mnie nie urzekło to :P

Ale przecenili Ibizę i kupiłam bronzing stift za 1,95 euro;p jak przecenią UJ to też pewnie coś kupię

A rzeczy z Sun Club jest tyle że szok, jedno stoisko w szafie z pielęgnacją i drugie obok na półce osobnej jak w Polsce, i wszystkiego jest 2x więcej ;P
jesteś niedobra, niedobra i jeszcze raz niedobra a u nas UJ będzie pewnie we wrześniu
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 16:39   #2378
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: essence

Byłam dzisiaj w Naturze w Legionowie i już nie było paseczków ;( ;( ;(
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 16:44   #2379
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: essence

Godzinke temu oglądałam paseczki w katowickiej naturze, wkońcu się nie zdecydowałam bo mi zostało 20 zł w portfelu ale pewnie zakupię w następnych dniach, o ile będą bo z jasnych były 2 sztuki.Tak się zastanawiam jak one wyglądałyby na powiekach jako cień :?
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:23   #2380
klaudii89
Raczkowanie
 
Avatar klaudii89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Częstochowa / Kraków
Wiadomości: 193
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam dzisiaj w Naturze wczoraj też. Znalazłam te paseczki, wczoraj jedna z Was pisała, że zostały 3 sztuki w sumie - 2. jasne i 1. ciemnych. Zachodzę dziś i... zostały 2 . jasne , więc zakupiłam

Także muszę Wam powiedzieć, że częstochowianki nie popadły masowo w psychozę tak jak my

Poza tym nie skusiłam się na nic więcej z firmy essence i jestem z siebie dumna

brawo rybo paseczki są genialne. Mam je od wczoraj a już jestem pewna tego, że pasują mi. Bardzo odpowiadają mi też jako cienie Gorzej tylko z bronzerem - nakładam jakoś za dużo i śmiesznie wyglądam. A co do fanek essence w Czewie - to dobrze, że jest ich niewiele, bo kosmetyki nie znikają tak szybko

mOna01, jak wypróbujesz bronzing stift to napisz, jak wrażenia<ładnie prosze>


w ogóle to przeczytałam kilka stron wstecz i się dowiedziałam, że będe studiować tam gdzie Ty mOna01 <taki offtop mały>
klaudii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:38   #2381
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez klaudii89 Pokaż wiadomość
mOna01, jak wypróbujesz bronzing stift to napisz, jak wrażenia<ładnie prosze>


w ogóle to przeczytałam kilka stron wstecz i się dowiedziałam, że będe studiować tam gdzie Ty mOna01 <taki offtop mały>
ten sztyft daje wrażenie jakby wilgotności na twarzy, bo sam też jest taki kremowy :p rozświetla i nadaje leciutko złoty kolor, ogólnie bardzo delikatny efekt ^^

ta sama uczelnia? łelkam znalazłaś już mieszkanie czy masz nadzieję na akademik?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 21:43   #2382
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

Cześć dziewczyny byłam dzisiaj odwiedzić Naturę i zastałam Ibizę Lounge W sumie fakt taka średnia ta limitowanka niemniej nie wyszłam z pustymi rękami. Kupiłam błyszczyk ten niebieski w tubce w zasadzie tylko dlatego że ładne opakowanie. Ale bardzo się zdziwiłam. Uwielbiam go od dziś gęsty ale się nie lepi, świetnie chłodzi usta i pachnie delikatnie takim mentolem. Jest niby z drobinkami brokatu ale na szczęście nie widać ich wcale. No może pod światło. Mam jeszcze lakier w kolorze turkusu. Świetny - ale dwie warstwy. Jedna zostawia smugi i tworzy kolor taki hmmm lazurowa woda... przezroczysty ale błękitny nie wiem czy będziecie wiedziały o co chodzi dwie warstwy dają już ładny równomierny turkus dam znać za niedługo jak z trwałością
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 06:47   #2383
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Rzeczka, mam ten sam lakier kiepsko z jego trwałością. w sumie u mnie po 2 godzinach od nałożenia 2 warstw, udrzyłam lekko paznokciem w kant biurka i co? i odbił się pięknie ten kant na lakierze. myślę, że potrzeby jest jakiś top coat i mogłoby być ok. ale jeszcze nie wypróbowałam, więc nie wypowiem się obiektywnie
mimo niskiej trwałości i niewiarygodnie długiego czasu schnięcia .. kolor jest boski

chyba się skuszę jeszcze na błyszczyk, mimo odwyku albo bratową namówie, żeby mi kupiła to nie będzie złamania zazad
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 09:26   #2384
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

Ja nałożyłam wczoraj po południu ten lakier, i póki co trzyma się dobrze. Nic nie odprysnęło. Schnie faktycznie dłużej niż np. colour&go ale to daje mi nadzieję, że może skład ma troszke inny i potrzyma się ze 2-3 dni na tych paznokciach. Bo colour&go mimo obłędnej palety kolorów trwałością nie grzeszy Mimo wszystko i tak warto było kupić lakier z Ibizy, tak jak mówisz dla koloru
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:19   #2385
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

z racji na boski i intensywny kolor, nie moge go wypróbowac na wszystkich paznokciach [jeden połamany i bardzo, kurde baaardzo krótki ] wtedy miałam wieczór z jednym turkusowym paznokciem dziś popróbuję różniez tylko dodatkowo z lakieram nawierzchniowym zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:55   #2386
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: essence

Idę tam... dziś. Tak, zrobię to ;} Mam nadzieję że będzie Ibiza, chcę ten lakier i kredki :p
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:59   #2387
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Urwalam sie na chwilke z pracy i po drodze do spożywczego po jedzonko wpadłam do Natury. Kupiłam m.in. oba błyszczyki z serii IL i ostatni już puder rozświetlająco-brązujący SC

Co do lakierów to miałam 2 serii color&go (czy jakoś tak ) i były bardzo kiepskie - długo schną, a nawet jak juz jedna warwta wyscła i nałożyłam drugą to robiła sie bąbelki powietrza Dawno nie miałam tak dziadoskich lakierów
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:05   #2388
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do lakierów to miałam 2 serii color&go (czy jakoś tak ) i były bardzo kiepskie - długo schną, a nawet jak juz jedna warwta wyscła i nałożyłam drugą to robiła sie bąbelki powietrza Dawno nie miałam tak dziadoskich lakierów
Też mam identyczne odczucia Już nigdy nie skuszę się na te lakiery, pomimo cudownych kolorów

Muszę w tym tygodniu wyruszyć na poszukiwania Ibizy Wykupuję zawsze wszystkie nowości z Natury
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:08   #2389
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

to widze, że w lakierach color&go nie tylko ja te pęcherzyki zauważyłam. Mam błyszczyk i lakier chciałam tą błękitną kredkę ale jest beznadziejna - nie daje prawie wcale koloru. Tylko brokat, którego i tak nie wdać.
Załączam zdjęcie pomalowanych paznokci lakierem z Ibizy turkusowym (2 warstwy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie.jpg (67,3 KB, 92 załadowań)
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 11:14   #2390
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
to widze, że w lakierach color&go nie tylko ja te pęcherzyki zauważyłam. Mam błyszczyk i lakier chciałam tą błękitną kredkę ale jest beznadziejna - nie daje prawie wcale koloru. Tylko brokat, którego i tak nie wdać.
Załączam zdjęcie pomalowanych paznokci lakierem z Ibizy turkusowym (2 warstwy)
Ladny kolorek,ale ja takich nie preferuje Wole roze,czerwienie,borda,fio lety i czernie.Albo klasychny french.Ale ladnie wyglada na zdjeciu

Dzisiaj jade znowu obczajac Az sie boje
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:17   #2391
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ladny kolorek,ale ja takich nie preferuje Wole roze,czerwienie,borda,fio lety i czernie.Albo klasychny french.Ale ladnie wyglada na zdjeciu
Ja też wole odcienie, które wymieniłaś ale w sumie jest lato więc można zaszaleć
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:23   #2392
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: essence

Jejku dziewczyn no co wy z tymi lakierami colour& go ! Ja mam czerwony i pomarańczowy i nie mam żadnych bąbli, trwałość średnia ale 6 zł i kolorki cudne. Czerwonego już 1 warstwa wystarczy, pomarańczowego trzeba 2 ale i tak nic mi się złego typu bąble itp nie tworzy.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:24   #2393
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

aaa na moich paznokciach jest bardziej zielonkawy u Ciebie Rzeczko wygląda dość błękitnie, ślicznie, ale błękitnie [może to tylko na zdjęciu tak] aż się nie moge nadziwić

ciekawe czy w białostockiej Super-Pharm jest szafa Essence. będę tam dziś i mogłabym się w coś zaopatrzyć jeśli nie -Natury łono wzywa
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:27   #2394
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Natury łono wzywa
Hahaha od dziś nie chodzę do Natury tylko "na łono natury"
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:28   #2395
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
Ja też wole odcienie, które wymieniłaś ale w sumie jest lato więc można zaszaleć
Ja raz zaszalalam z lakierem Manhattan,wlasnie takim zielono-granatowym.Bardzo lany kolorke,pod kazdym katem inny.Ale teraz go nie uzywam,wiec nie mam zludzeni,ze jakiesintensywne turkusy,zielenie,czy zolci bym uzywala
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:28   #2396
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

to jest zdjęcie z lampą błyskową więc faktycznie troszkę przekłamuje Aż taki błękit to to nie jest, bardziej turkus lazurowy.
W super-pharm'ach chyba nie ma essence, kiedyś się pytałam to mi pani powiedziała, że mieli całą gamę do paznokci ale już dawno wycofali.
A co do Natury to mi jż głupio tam chodzić tak co chwile babki to mnie pewnie już kojarzą
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:43   #2397
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
Hahaha od dziś nie chodzę do Natury tylko "na łono natury"
hehe, ale patrz jak to rewelacyjnie brzmi tak zdrowo

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
to jest zdjęcie z lampą błyskową więc faktycznie troszkę przekłamuje Aż taki błękit to to nie jest, bardziej turkus lazurowy.
W super-pharm'ach chyba nie ma essence, kiedyś się pytałam to mi pani powiedziała, że mieli całą gamę do paznokci ale już dawno wycofali.
A co do Natury to mi jż głupio tam chodzić tak co chwile babki to mnie pewnie już kojarzą
no taki własnie lazur, morza dokładnie jak na takich wyspach fajnych [bosh, ja już chyba oszalałam]
no to super-pharm odpada. trudno .. zrobię wypad na łono Natury z autobusu który się zatrzymuje na przeciwko a ja wiem, że moje mnie kojarzą .. jak mówią zapraszamy ponownie to ja im na to, że za często u nich ostatnio bywam, a one że mnie kojarzą i zapraszają częściej [nie można cześciej! musiałabym tam być codziennie - średnio jestem co 2 dzień ]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:35   #2398
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
a ja wiem, że moje mnie kojarzą .. jak mówią zapraszamy ponownie to ja im na to, że za często u nich ostatnio bywam, a one że mnie kojarzą i zapraszają częściej [nie można cześciej! musiałabym tam być codziennie - średnio jestem co 2 dzień ]
Hehehe no mnie już totalnie głupio, bo zawsze wchodze i żeby zatuszować swoją manię chodze po sklepie i udaje że coś innego oglądam a jak się rzucę na Essence to zawsze coś kupuje
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:42   #2399
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: essence

Dziewczyny, my powinniśmy się leczyć
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:53   #2400
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my powinniśmy się leczyć
oj tam ciiicho !! kiedy będziesz się dopieszczać kosmetykami, jak będziesz staruszką i większość kolorów i kosmetyków nie będzie pasować i już nie będzie dla nas??
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.