Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 17:38   #4381
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To serum na blizny może być niezłe, uwielbiam mój mix róża+tamanu, kilka osób za moją radą na taką mieszankę również się skusiło O oleju rokitnikowym słyszalam wiele dobrego, a skoro hydrolat z kocanki taki cud-miód to i pewnie olej niezły.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:33   #4382
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Łeee, a mi się kończy ważność serum flavo, nie mam zapasów... Jak myślicie, jak długo serum będzie nadawać się do stosowania? Bo trzy miesiące, to taka "dolna" granica, co nie?

EDIT:
Jak dobrze, że poczekałam z zamówieniem Na pewno zmaówię ten olejek na blizny, wygląda bardzo ciekawie, akurat przy kuracji kwasowo retinoidowej
BTW, serum lemon marnuje się u mnie, nie chce nikt go przygarnąć..?
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2009-06-02 o 18:34
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:37   #4383
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Od rana szaleństwa na stronie BU... Chcę kupić serum na blizny i gdy klikam Kupuj, to w koszyku wyskakuje mi jakieś serum-olejek regulujący LEMON + dynia...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:41   #4384
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
To serum na blizny może być niezłe, uwielbiam mój mix róża+tamanu, kilka osób za moją radą na taką mieszankę również się skusiło O oleju rokitnikowym słyszalam wiele dobrego, a skoro hydrolat z kocanki taki cud-miód to i pewnie olej niezły.
ja się skusiłam na ten miks ale wypróbowałam 2 razy bo teraz na noc robię serum lemon
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:46   #4385
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Łeee, a mi się kończy ważność serum flavo, nie mam zapasów... Jak myślicie, jak długo serum będzie nadawać się do stosowania? Bo trzy miesiące, to taka "dolna" granica, co nie?

EDIT:
Jak dobrze, że poczekałam z zamówieniem Na pewno zmaówię ten olejek na blizny, wygląda bardzo ciekawie, akurat przy kuracji kwasowo retinoidowej
BTW, serum lemon marnuje się u mnie, nie chce nikt go przygarnąć..?
a która masz wersję? z dynią czy tamanu?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:53   #4386
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Od rana szaleństwa na stronie BU... Chcę kupić serum na blizny i gdy klikam Kupuj, to w koszyku wyskakuje mi jakieś serum-olejek regulujący LEMON + dynia...
też mi właśnie to wyskakuję a chciałam go zamówić
edit: dosżłam do wniosku, że sama zrobię sobie te serum ono składa się tylko z olejów mam w domu ekologiczny tamanu i z róży rdzawej dokupię tylko z kocanki i rokitnika i będę miała serum na blizny
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-06-02 o 19:11
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 19:10   #4387
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Szczerze mówiąc to "serum" na blizny zapewne wywołałoby u mnie więcej pryszczy = nowe blizny.
Ciekawe czemu nazwali to jako "serum", przecież to zwykła mieszanka olei z witaminką E.

Mnie nie zachęciło
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 20:15   #4388
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy kogoś też zapchał żel hialuronowy z pantenolem i alantoina???
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 20:16   #4389
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a która masz wersję? z dynią czy tamanu?
chiba dynia

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to "serum" na blizny zapewne wywołałoby u mnie więcej pryszczy = nowe blizny.
Ciekawe czemu nazwali to jako "serum", przecież to zwykła mieszanka olei z witaminką E.
a jak mieli nazwać, "zwykła mieszanka olei z witaminką E"? Przecież to ma się SPRZEDAĆ!
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 20:36   #4390
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

w co ja się wpakowałam Złożyłam (drugie) gigantyczne, jak na moją malutką, studencką kieszeń, zamówienie!... + jeszcze ZKS i EDM. Przez Wizaż pójdę z torbami!
Z BU zamówiłam:
Butelka 50 ml z atomizerem (2.35 zł) = 2.35 zł
Hydrolat oczarowy - 130 ml (8.00 zł) = 8.00 zł
Maseczka wulkaniczna z ogórkiem - 50 ml (7.80 zł) = 7.80 zł
Mleczko jedwabne do włosów - 110 ml (16.80 zł) = 16.80 zł
Peeling enzymatyczny - 100 ml (10.60 zł) = 10.60 zł
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml (12.90 zł) = 12.90 zł
Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT ECO - 30 ml (29.95 zł) = 29.95 zł
Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% - 50ml (13.95 zł) = 13.95 zł

już nie mogę się doczekać!
ciekawa jestem tego serum...
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 21:03   #4391
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam.
Po dwóch tygodniach używania, na noc kremu z lukrecją śpieszę donieść że nie zapchał.
Mam cerę bardzo wrażliwą, wręcz nadreaktywną i naczynkową.
Kremik cudownie uspokaja twarz, rumień jest mniejszy, najważniejsze dla mnie że nie robi żadnej krzywdy. Aplikuję go na noc.
Używam również hydrolatu z kocanki. Więc myślę, że obu tym produktom zawdzięczam poprawę.
Mam też maseczkę różaną, bardzo przyjemna, rozrabiam ją hydrolatem neroli.
Przy zmywaniu działa jak delikatny piling. Ale moich naczynek nie rozdrażnia.
Coraz bardziej mi się podoba to samodzielne kręcenie.
Teraz myślę nad tym serum na blizny, czy będzie dobre dla naczynek, na pierwszy rzut oka wydaje się że tak. Chyba zamówię.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 21:44   #4392
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
czy kogoś też zapchał żel hialuronowy z pantenolem i alantoina???
Obawiam się, że mnie też, ale pewności nie mam. W każdym razie profilaktycznie odstawiłam i wróciłam do zwykłego żelu 1%.


Skusiłam się na kolejne zamówienie. Czekałam aż pojawią się duże butle hydrolatów, ale już nie wytrzymałam

Tym razem mam w koszyku:
- macerat z kocanki (oby nie śmierdział jak hydrolat )
- nowe serum na blizny
- serum lemon-tamanu
- olej tamanu (już wypróbowany i jak na razie mój ulubiony olej )
- żel hialuronowy 1% (tego nigdy za wiele )
- hydrolat rumiankowy

Zapomniaam o peelingu enzymatycznym Kurcze zaraz domówię, ja też chyba pójdę z torbami...

Edytowane przez Titane
Czas edycji: 2009-06-02 o 21:47
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 21:55   #4393
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To serum na blizny, jak tak patrzę, chyba się jednak nie opłaca cenowo... Za 35 ml...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 21:58   #4394
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

W sumie ja też nie wiem czy dobrze zrobiłam zamawiając je, bo skład tego serum to żadna rewolucja, a cena rzeczywiście nie za zbytnio.
No ale poszło, więc będę testować

Peeling już domówiony Pudry muszą poczekać, bo portfel aż piszczy.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 21:58   #4395
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej,
w piatek potwierdzenie wplaty kasy na konto, dzis juz paczka zostala wyslana, a zamowienie bylo niemale wiec rzeczywiscie poprawili sie bardzo.
Oby tak dalej, mam nadzieje, ze tym razem mi wszystko przyjdzie.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:03   #4396
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a mi doszlo zamowienie w pon i dostalam moje pudry perłowe.nie wiem tylko jak ich uzywac ale chyba na wszystkie kremy bede dawac.tzn jak sie juz wszystkim wysmaruje, to perłowy na koniec.w tym miesiacu nie zamawiam nic z BU.dopiero jak mi sie skonczy olejek myjący,ale nie wiem czy sama sobie nie kupie na ZSK.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:55   #4397
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mnie też to serum na blizny kusi, ale zastanawiam się czy nie zapcha, bo mam bardzo duże tendencje? Czy używałyście tych olejków co są w składzie solo i kogoś zapchał któryś z nich?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 23:08   #4398
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Mnie też to serum na blizny kusi, ale zastanawiam się czy nie zapcha, bo mam bardzo duże tendencje? Czy używałyście tych olejków co są w składzie solo i kogoś zapchał któryś z nich?
mnie zapchal z pestek czereśni.nawet z HA moja skora go nie lubila.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 23:15   #4399
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
mnie zapchal z pestek czereśni.nawet z HA moja skora go nie lubila.
dziękuję Ci za odp. w takim razie będę musiała zrezygnować z serum bo mnie pewnie też by zapchał. przynajmniej trochę zaoszczędzę
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 23:17   #4400
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
dziękuję Ci za odp. w takim razie będę musiała zrezygnować z serum bo mnie pewnie też by zapchał. przynajmniej trochę zaoszczędzę
ale ja tylko ogolnie napoisalam ze ten olejek zapychal mnie.jego chyba nie ma w skladzie.sorki ze ci namieszalam,ale to niechcacy.
tamanu nie zapycha na pewno,nawet klade go na niespodzianki,a kocanka to nie wiem.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 23:22   #4401
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ale ja tylko ogolnie napoisalam ze ten olejek zapychal mnie.jego chyba nie ma w skladzie.sorki ze ci namieszalam,ale to niechcacy.
tamanu nie zapycha na pewno,nawet klade go na niespodzianki,a kocanka to nie wiem.
wybaczam teraz sprawdziłam i są tam z kocanki (na bazie słonecznikowego), tamanu, róży rdzawej, i rokitnika. i właśnie chodzi mi o te olejki są w składzie tego serum na blizny, czy nie zapychają?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 00:10   #4402
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
wybaczam teraz sprawdziłam i są tam z kocanki (na bazie słonecznikowego), tamanu, róży rdzawej, i rokitnika. i właśnie chodzi mi o te olejki są w składzie tego serum na blizny, czy nie zapychają?
nie powiem nic odkrywczego, ale musisz sama sprawdzić z wymienionych stosuję Tamanu, i nie zapycha mnie - a mam dużą tendencję do zapychania, czymkolwiek. W ogóle oleje mi służą

A co do olejku myjącego Zetafon - ja się przerzuciłam na samorobiony wedle receptury z ZSK, i raczej już nie wrócę do olejków z BU - chociażby dlatego, że mając zapas emulgatora, nie jestem uzależniona od BU i długiego oczekiwania na paczkę. Poza tym, mniej mnie wysusza ten olejek i lepiej nadaje się do używania na platek kosmetyczny, bez wody. I lepiej zmywa tusz do rzęs
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 06:25   #4403
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
A co do olejku myjącego Zetafon - ja się przerzuciłam na samorobiony wedle receptury z ZSK, i raczej już nie wrócę do olejków z BU - chociażby dlatego, że mając zapas emulgatora, nie jestem uzależniona od BU i długiego oczekiwania na paczkę. Poza tym, mniej mnie wysusza ten olejek i lepiej nadaje się do używania na platek kosmetyczny, bez wody. I lepiej zmywa tusz do rzęs
A którego uzywasz?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 08:28   #4404
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
czy kogoś też zapchał żel hialuronowy z pantenolem i alantoina???
co Wy mówicie właśnie czekam na paczkę z nim może po prostu nie dodam pantenolu i alantoiny...
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:30   #4405
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasieńka_wieesz Pokaż wiadomość
co Wy mówicie właśnie czekam na paczkę z nim może po prostu nie dodam pantenolu i alantoiny...

No jestem prawie pewna, że to on. Dodałam jeszcze do pielęgnacji tonik PHA i serum flavo C, ale używam ich dalej, a żel HA z pantenolem odstawiłam i zniknęły wszystkie syfki...
Chociaż z drugiej strony skończył mi się właśnie okres, może to był wysyp okresowy? ale zazwyczaj olej tamanu radził sobie z nim idealnie, a teraz połaczony z tym HA z pantenolem zapychał...

Zostaje przy zwykłym żelu 1% :P
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:26   #4406
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A którego uzywasz?
też chcę wiedzieć.
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
nie powiem nic odkrywczego, ale musisz sama sprawdzić z wymienionych stosuję Tamanu, i nie zapycha mnie - a mam dużą tendencję do zapychania, czymkolwiek. W ogóle oleje mi służą

A co do olejku myjącego Zetafon - ja się przerzuciłam na samorobiony wedle receptury z ZSK, i raczej już nie wrócę do olejków z BU - chociażby dlatego, że mając zapas emulgatora, nie jestem uzależniona od BU i długiego oczekiwania na paczkę. Poza tym, mniej mnie wysusza ten olejek i lepiej nadaje się do używania na platek kosmetyczny, bez wody. I lepiej zmywa tusz do rzęs
właśnie tez mysle o tym przezuceniu sie na samorobny,bo z BU to jakos sie chyba wyleczyłam.na pewno toników sama nie bede robić,ale olejki to już łatwiejsza sprawa.
Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
wybaczam teraz sprawdziłam i są tam z kocanki (na bazie słonecznikowego), tamanu, róży rdzawej, i rokitnika. i właśnie chodzi mi o te olejki są w składzie tego serum na blizny, czy nie zapychają?
ja uzywam olejku myjacego ktory ma w skladzie olej słonecznikowy i nic po nim sie nie dzieje.tamanu juz mówiłam,a z róży rdzawej też używałam i byłam nim tak zachwycona,że zamówiłam sobie opakowanie na mazidłach.rokitnik i kocanka nie wiem,ale każdemu służy co innego.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:30   #4407
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasieńka_wieesz Pokaż wiadomość
co Wy mówicie właśnie czekam na paczkę z nim może po prostu nie dodam pantenolu i alantoiny...
Ja też czekam na ten sam żel oby nie zapychał.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:35   #4408
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja uzywam olejku myjacego ktory ma w skladzie olej słonecznikowy i nic po nim sie nie dzieje.tamanu juz mówiłam,a z róży rdzawej też używałam i byłam nim tak zachwycona,że zamówiłam sobie opakowanie na mazidłach.rokitnik i kocanka nie wiem,ale każdemu służy co innego.
ja też używałam olejków pomarańczowego i różanego i niestety miałam po nich takie małe grudki na czole. nie wyglądało to tak strasznie jak przy innych zapychaczach (np olej avocado) ale i tak je odstawiłam. także chyba będę musiała poprostu kupić i przetestować na sobie to serum na blizny
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:52   #4409
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
ja też używałam olejków pomarańczowego i różanego i niestety miałam po nich takie małe grudki na czole. nie wyglądało to tak strasznie jak przy innych zapychaczach (np olej avocado) ale i tak je odstawiłam. także chyba będę musiała poprostu kupić i przetestować na sobie to serum na blizny
skoro przy tamtym mialas grudki to nie wiem czy zakup tego serum na blizny bedzie dobry.ja chyba bym sobie darowala no ale jak masz kase i ochote sprobowac to w sumie czemu nie.ja raczej kupilabym osobno olej z kocanki i rokitnika,a tamanu juz mam.
wczoraj uzyłam oleju z pestek malin,bo nie moge dac sobie rady z wysypem na czole.rano sie budze i te mniejsze krostki calkiem znikly,a te wieksze ładnie sie wysuszyły.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:14   #4410
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
skoro przy tamtym mialas grudki to nie wiem czy zakup tego serum na blizny bedzie dobry.ja chyba bym sobie darowala no ale jak masz kase i ochote sprobowac to w sumie czemu nie.ja raczej kupilabym osobno olej z kocanki i rokitnika,a tamanu juz mam.
wczoraj uzyłam oleju z pestek malin,bo nie moge dac sobie rady z wysypem na czole.rano sie budze i te mniejsze krostki calkiem znikly,a te wieksze ładnie sie wysuszyły.
z tą kasą ostatnio to jest krucho, a to wszystko właśnie 'dzięki' biochemii także chyba mnie przekonałaś i kupię sobie na początku sam olej tamanu i kocanki i zobaczę jak się one sprawują, później najwyżej zastanowię się nad tym serum ja te olejki będą mi służyły
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.