Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 21:11   #3001
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Tak Dziewczyny, NIE farbujcie! Bo widze,że wiele z Was się poddaje.Trzeba walczyć! Do końca.Ja się odrostami już nie przejmuje,bo wiem ze nie jestem sama.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:40   #3002
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Tak Dziewczyny, NIE farbujcie! Bo widze,że wiele z Was się poddaje.Trzeba walczyć! Do końca.Ja się odrostami już nie przejmuje,bo wiem ze nie jestem sama.
a mnie nie tak denerwuje odrost co reszta włosów w koloerze nijako-nijakim... i to niejednolitym
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 22:41   #3003
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Tak Dziewczyny, NIE farbujcie! Bo widze,że wiele z Was się poddaje.Trzeba walczyć! Do końca.Ja się odrostami już nie przejmuje,bo wiem ze nie jestem sama.


tak, tak, odrosty na ulice, hi hi
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 23:32   #3004
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

upsss dawno mnie tu nie bylo wiec zacytuje swoja odp pierwsza zeby bylo wiadomo o co chodzi

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a ja mam już jakies 30cm odrostu ;p


ale moj wlany kolor jest taki nijaki ;p bo jestem ciemna blondynka/ a moim zdaniem-szatynka
Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość



30cm??Ooo masakra.Zazdroszcze ci..!Moje odrosty tylko 6cm;/
A od kiedy masz te odrosy??Tzn od jak dawna ci tak dużo urosły??
A dokąd masz włosy?Długie?
Moje włosy mają jakoś z 30 cm Tyle że niedługo ide do fryzjera:p
Ostatni raz farbowałam włosy w lipcu 2008r tak sobie mysle że może nawet mam wiekszy ten odrost niz 30cm
wlosy mam za łopatki z tyłu
z przodu mam wycieniowane mocno więc wogole odrostu juz nie ma

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
30 CM! Fajnie!! ale to już chyba nie odrost?(brzydko brzmi) a ile masz jeszcze farbowanych?
mam dlugie wlosy bo za łopatki, wiec jeszcze u mnie są widoczne farbowane, ale nie do konca, bo ta farba się juz tak zmyla, wyblakla, nafta kosmetyczna zrobila swoje - przyciemnila wlosy, wdodatku one rosna w roznym tempie, po tym czasie sie juz ta granica farbowanych i niefarbowanych zatarla, i trudno mi nawet zmierzyc to teraz jest w miare ok, ale na poczatku jak zapuszczalam wygladalam okropnie

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
30 cm odrostu:P Rany, w życiu nie miałam takich długich włosó jak sam Twój odrost
Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
łaaał gratulacje
dzieki
mi bylo latwiej (chodz i tak trudno;p) bo bylam zmuszona, mialam zniszczone wlosy i dermatolog ktora sie nimi strasznie przejęła, wsumie bylam przez tą lekarke zobowiazana do niefarbowana, ona mi wzamian obiecala że postara się żeby mi ladnie wlosy odzyly i że będą o wiele zdrowsze

miala racje, bo za jej poleceniem odstawilam prostownice, suszarke, farbowanie, mylam wlosy szamponem dla dzieci, przez pewien okres straszylam ludzi, ale teraz jestem zadowolona ze swoich wlosow,
kolezanka sie mnie ostatnio pytala jakiego uzywam nablyszczacza (a nie uzywam) to odrazu banan



żeby nie bylo że się chwale
chce jakoś was zachęcić, bo naprawde warto,co tam kolor wlosow, wazne żeby byly zdrowe
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 10:00   #3005
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dziewczyny, a co sądzicie o dodaniu pasemek...ale zrobieniu ich szamponetką ? ( naturalny blond z Mariona) ?

mam włosy blond- swoje naturalne też, ale psikałam sobie sprayem z Joanny, a teraz odrastają sobie moje i tak się zastanawiam nad takimi pasemkami
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:32   #3006
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Tak Dziewczyny, NIE farbujcie! Bo widze,że wiele z Was się poddaje.Trzeba walczyć! Do końca.Ja się odrostami już nie przejmuje,bo wiem ze nie jestem sama.
nooo,. nie było mnie tu chyba ze 2 miesiące, no i farbnęłam się dawno, chyba miesiąc temu, na czarno, przed imprezą, bo mam piękne czarne doczepiane pasma, więc musiałam mieć czarny kolor
ale nie żałuję.
przedtem ścięłam cienkie końcówki, i teraz nawet raz pofarbowane nie są słabe i łamliwe.
chyba nie nadaję się już do tego wątku
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:35   #3007
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
Moje Drogie, niestety wypisuje sie z klubu....Zaraz tlumacze co i jak
Odrost byl juz w miare spory, z tylu juz naprawde okazaly, wiec w przyplywie zlego humoru i checi pozbycia sie "balastu"obcielam farbowance....Tzn. zostalo mi tak ok 1 cm blondu(w niektorych miejscach)...Wloski mega krotkie, ale jak sie pokombinuje z opaskami i srodkami do stylizacji to wyglada w miare ok...
Wszystko pieknie, ale moj naturalny kolor wygladal jakbym wpadla w popiol i to naprawde ciemny(zdjecie nr1)...Czulam sie w nim okropnie!W ogole nie pasuja mi takie ciemne wlosy.Dlatego niestety, albo stety, jestem na powrot blondynka i dobrze sie z tym czuje.Teraz nie rozjasniam wlosow tak mocno i czesto, wiec mysle, ze jakos to bedzie.
Szkoda, bo naprawde wierzylam, ze moje naturalne beda ok (liczylam, ze beda w odcieniu zblizonym do tego, kiedy jeszcze nie zaczelam farbowac-zdj. nr 2).Niestety, w moim przypadku natura sie pomylila;-)
Nie zmienia to faktu, ze trzymam za Was kciuki i namawiam do: hodowania, pielegnowania i przede wszystkim NIE FARBOWANIA!
Bede tu zagladac, zeby zazdroscic i gratulowac tym z Was, ktore wytrwaly. Nie dajcie sie i POWODZENIA.

Szkoda, że pofarbowałaś... Ale wierzę, że w końcu się przekonasz do swoich naturalnych włosów, tak więc powodzenia również!
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 12:23   #3008
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Wczoraj się poddałąm, obcięłam, z tylu mam ok 3mm, grzywa okolo 8cm.
Potem wstąpiłąm do Ross. i kupiłam farbę.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:39   #3009
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

a ja nie zamierzam już farbować, coraz mocniej się w tym utwierdzam i jestem z siebie dumna, odrost mam może 1-1,5 cm zaledwie, a reszte w bardzo zbliżonym do swojego, więc nie mam tragedii jak tu pierwszy raz zajrzałam i czytałam (przed dołączeniem do was) to wszystkie takie zmotywowane, silne, a teraz coraz więcej dziewczyn się łamie... dlaczego ? Mimo wszystko, przez ost tydzień to taka się czuje dumna, silna co mnie "naładuje" taką motywacją chyba na najbliższe 4 miesiące, a potem to już patrząc na swój odrost będzie mnie umacniało to by nie ufarbować, mój kochany kolorek, zdrowe,gęste grube i mocne włosy z naturalnym blaskiem no i długie bo zapuszczam - coś wspaniałego.
Zadawala mnie fakt że nie będe musiała tyle na te wszystkie maski wydawać i martwić się o widoczny odrost, kasy na farbę nie bedę wydawać. Ale mimo to zostałam już włosomaniaczką i jak już całe moje odrosną to też będę o nie dbać i lepiej się odżywiać. Dziewczyny... na prawdę warto, wiem że jest mega trudno. Ale macie zagwarantowane że włosy "się odwdzięczą" a przecież są one w zasadzie wizytówką kobiety i naszą dumą oglądajcie zdjęcia naturalnych włosów, zadabanych, pięknych najlepiej w kolorze zbliżonym do swojego (żebyście ni oglądały połyskujących czerni i pięknch blondów wygładzonych w photoshopie ;] ) To pomaga. Pozdrawiam

ps. mnie wspiera mój TŻ, krzyczy za każdym razem jak tylko wspomnę o farbowaniu przypominając mi także o tym że zapuszczam, a jak się farbuje włosy no to się jednak kruszą i wolniej to idzie. Niech wasi też was wspierają to pomaga
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2009-11-08 o 13:43 Powód: korekta
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:41   #3010
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dzisiaj mija 75-ty dzień niefarbowania, na pewno się nie poddam .
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:08   #3011
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ja nie farbuję od lipca około i odrost jakoś nie jest za duży. Strasznie wolno mi rosną, przez to kusi mnie oj kusi , żeby farbnąć. Widzę, że tu dużo też się wykruszyło. Ale rozumiem to, sama czuje się nieatrakcyjna przez ten odrost
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 14:58   #3012
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja przedwczoraj, pierwszy raz od siedmiu miesięcy, miałam dzień kryzysowy,kiedy znowu opętała mnie myśl o zafarbowaniu włosów. Na szczęście to już minęło,nie uległam pokusie . Wszystko przez serial "The Vampire Diaries" i cudne włosy Eleny (zdjęcia w załączniku). Mam nadzieję,że w ciągu kolejnych miesięcy oczekiwania na powrót do naturalnych włosów nie pojawi się następny czynnik,który tym razem mnie złamie.
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:58   #3013
judi20
Przyczajenie
 
Avatar judi20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam z dumą oświadczam że nie farbuję włosków od lutego czyli 5 miesięcy i mam teraz 8 cm odrost koloru mysi blond.Reszta włosków jest w kolorze ciemny blond z lekko rudawymi końcami .Na szczęście nie wygląda to bardzo źle, niektórzy nawet myślą, że to moje naturalne włosy.Jako dziecko miałam blond włosy przy skórze głowy przechodzące w jasny blond na końcach.Niby ma szczęście że moje odrosty nie są prawie w ogóle widoczne a jednak czuje się nijako w tym kolorze włosów.Moje włoski odrosły aż do ramion z króciutkiej , chłopięcej fryzurki.Włosy są zdrowe i odżywione jak nigdy wcześniej.
Ale mam problem nosi mnie okropnie żeby zrobić blond pasemka zwłaszcza, że idę na chrzciny.Jeszcze koleżanka przyszła do pracy z cudownie zrobionymi pasemkami.Boję się, że nie wytrwam a z doświadczenia wiem, że potem będę żałować.Pomocy!!!!!
judi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:14   #3014
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
ja nie farbuję od lipca około i odrost jakoś nie jest za duży. Strasznie wolno mi rosną, przez to kusi mnie oj kusi , żeby farbnąć. Widzę, że tu dużo też się wykruszyło. Ale rozumiem to, sama czuje się nieatrakcyjna przez ten odrost
a mnie dołuje nie tyle sam odrost co włosy farbowane, których kolor się już zmył, żółcieje, rudzieje, traktuje więc włosy płukanką, więc cześć włosów wygląda po tym ładnie, częśc nie łapie płukanki i wyglądam jak idź stąd i nie wracaj
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:40   #3015
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Jezu, mnie to straszni9e szybko rosną te głupie włosy:P
Chciałabym wrócić do naturalnych, ale chce mieć krótkie:p
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:42   #3016
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Jezu, mnie to straszni9e szybko rosną te głupie włosy:P
Chciałabym wrócić do naturalnych, ale chce mieć krótkie:p
ile na miesiąc??????? co stosujesz?
ja bym chciała żeby mi szybko rosły....
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:55   #3017
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Tak Dziewczyny, NIE farbujcie! Bo widze,że wiele z Was się poddaje.Trzeba walczyć! Do końca.Ja się odrostami już nie przejmuje,bo wiem ze nie jestem sama.
Alutka0 widzę, że się dzielnie trzymasz w niefarbowaniu włosów.
I dobrze. Nie poddawajmy się! Ja już o niczym tak nie marzę jak o naturalnych, zdrowych włosach. Farbowanie w niczym nie pomoże, albo raczej pomoże na chwilę, bo odosty i tak na nowo się pojawią. Mimo, że są straszne i chciałoby się z nimi coś zrobić, to jednak jest błędne koło. Zafabujesz raz, później następny i następny i tak przez długi czas aż w końcu zapominasz, jaki jest twój naturalny kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
a ja nie zamierzam już farbować, coraz mocniej się w tym utwierdzam i jestem z siebie dumna, odrost mam może 1-1,5 cm zaledwie, a reszte w bardzo zbliżonym do swojego, więc nie mam tragedii jak tu pierwszy raz zajrzałam i czytałam (przed dołączeniem do was) to wszystkie takie zmotywowane, silne, a teraz coraz więcej dziewczyn się łamie... dlaczego ? Mimo wszystko, przez ost tydzień to taka się czuje dumna, silna co mnie "naładuje" taką motywacją chyba na najbliższe 4 miesiące, a potem to już patrząc na swój odrost będzie mnie umacniało to by nie ufarbować, mój kochany kolorek, zdrowe,gęste grube i mocne włosy z naturalnym blaskiem no i długie bo zapuszczam - coś wspaniałego.
Zadawala mnie fakt że nie będe musiała tyle na te wszystkie maski wydawać i martwić się o widoczny odrost, kasy na farbę nie bedę wydawać. Ale mimo to zostałam już włosomaniaczką i jak już całe moje odrosną to też będę o nie dbać i lepiej się odżywiać. Dziewczyny... na prawdę warto, wiem że jest mega trudno. Ale macie zagwarantowane że włosy "się odwdzięczą" a przecież są one w zasadzie wizytówką kobiety i naszą dumą oglądajcie zdjęcia naturalnych włosów, zadabanych, pięknych najlepiej w kolorze zbliżonym do swojego (żebyście ni oglądały połyskujących czerni i pięknch blondów wygładzonych w photoshopie ;] ) To pomaga. Pozdrawiam

ps. mnie wspiera mój TŻ, krzyczy za każdym razem jak tylko wspomnę o farbowaniu przypominając mi także o tym że zapuszczam, a jak się farbuje włosy no to się jednak kruszą i wolniej to idzie. Niech wasi też was wspierają to pomaga
Ciężko się nie złamać jeśli ma się kilkucentymetrowe odrosty, odróżniające sie od reszty włosów. Na szczęście z moich włosów farba spiera się jak szamponetka i niewiele już z niej zostało. Gdyby tak nie było chyba trudno byłoby mi wytrzymac z odrostami. Póki, co nie kusi mnie farbowanie, ani żadne brązy chociaż niektóre są piękne.
Jak już będę miała swoje naturalne włosy, to na pewno nie będę traktowała ich jakimiś chemikaliami. Najwyżej natulaną płukanką z rumianku i cytryny

Edytowane przez aanik
Czas edycji: 2009-11-09 o 13:57
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:33   #3018
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Doczekać już się nie mogę,gdy w końcu będę mieć w 100% naturalne włosy.A gdy pojawiają się moje włosy cieszę sie jak dziecko
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:08   #3019
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
ile na miesiąc??????? co stosujesz?
ja bym chciała żeby mi szybko rosły....

Hm. nie wiem ile cm, ale po miesiącu widać już konkretny odrost.
Myje codziennie i używam odżywek do farbowanych, ale wydaje mi się, ze tak szybko ni rosną, bo ciągle obcinam
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 18:13   #3020
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

teraz się nie martwie odrostem bo mam 4 cm ale jak bede mila 8-10 cm to bedzie troche gorzej
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:35   #3021
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dlaczego gorzej? Ja mam około 9 centymetrów odrostu i z taką długością czuję się o wiele lepiej niż np. z takim 4-5 cm odrostem.
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:47   #3022
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
teraz się nie martwie odrostem bo mam 4 cm ale jak bede mila 8-10 cm to bedzie troche gorzej
jestem dokladnie tego samego zdania
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:57   #3023
martha-z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Miejska Górka
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

mój mały bilans zapuszczam włosy 5tyg mój przyrost naturalny (ah ta geografia:P) to 1,5cm. niestety, włosy farbowane na blond zaczynają rudzieć! chciałam wytrwać trochę dłużej tak gdzieś do połowy grudnia, ale chyba już za tydzień bądź 1,5tyg pofarbuje te 'stare' na kolor bliski mojemu naturalnemu. wydaje mi się że będę się wtedy lepiej czuła no i zacznę przygotowywać moje 'stare' włosy do kolejnego farbowania tuż przed studniówką, a zostało 81 dni regeneracji..
martha-z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:08   #3024
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Dlaczego gorzej? Ja mam około 9 centymetrów odrostu i z taką długością czuję się o wiele lepiej niż np. z takim 4-5 cm odrostem.
Dlaczego? Bo odrost bedzie bardziej widoczny.Teraz mogę go ukryć a pozniej bede bardziej "dwukolorowa"
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:20   #3025
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
teraz się nie martwie odrostem bo mam 4 cm ale jak bede mila 8-10 cm to bedzie troche gorzej
Spójrz na to z drugiej strony - będziesz wtedy bliżej celu Mój odrost sięga już prawie ucha!!! Może nie jest to najpiękniejszy kolor na świecie, ale przynajmniej włoski się błyszczą! No i wiem że zapuszczenie naturalnych jest w moim przypadku jedyną metodą na długie włosy. Mam alternatywę - albo naturalne i długie, albo farbowane i krótkie. Wybieram długie
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:11   #3026
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Dlaczego? Bo odrost bedzie bardziej widoczny.Teraz mogę go ukryć a pozniej bede bardziej "dwukolorowa"
Jak będziesz związywać włosy w kitkę lub robić koka,odrost nie będzie tak bardzo rzucał się w oczy . I przede wszystkim ,w mojej ocenie ,taka długość odrostu wygląda znacznie lepiej od tej,którą miałam kilka miesięcy temu. Już mi ten odrost nie działa na nerwy. Wreszcie mogę nosić ubrania w wybranych przez siebie kolorach - ciuchy nie "gryzą się" z odrostem . Teraz już tylko z górki .
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 23:05   #3027
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
oglądajcie zdjęcia naturalnych włosów, zadabanych, pięknych najlepiej w kolorze zbliżonym do swojego (żebyście ni oglądały połyskujących czerni i pięknch blondów wygładzonych w photoshopie ;] ) To pomaga. Pozdrawiam

no tak, ale gdzie sa te zdjęcia?
na wątku z mojego podpisu jest kilka zdjęc naturalek, ale to wciąż mało...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 10:28   #3028
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
no tak, ale gdzie sa te zdjęcia?
na wątku z mojego podpisu jest kilka zdjęc naturalek, ale to wciąż mało...


Hmm...mogę pomóc dziewczynom które mają włosy w kolorze ciemnego blondu. Bo jest pare modelek/akotrek które mają taki kolor naturalny i go nie zniszczyły farbami ;p ale są i też takie które mają farbowane włosy na ten nasz ciemny blondzik i chociaż one mają farbowane to jednak fajnie jest popatrzeć że jakaś sława musi sobie farbować na taki kolor, a ja mam naturalny taki i powinnam się cieszyć i go zapuszczać :P wg mnie takie myślenie też jest dobre. Jak znajde to wstawie swoje,jak jeszcze były długie i naturalne

No to wstawiam kilka ciemnych blondów, wszystkie naturalne oprócz modelki Alessandry Ambrosio bo nie jestem pewna czy to był jeszcze jej naturalny czy już poprawiany bo miała pasemka blond,Kasia Sowińska też naturalne.

Pozdrawiam, mam nadzieję ze chociaż trochę to pomaga...

ps. niebawem popytam jeszcze koleżanek, też na pewno mają i wstawię
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2009-11-10 o 10:37 Powód: dopisek
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 10:36   #3029
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Hmm...mogę pomóc dziewczynom które mają włosy w kolorze ciemnego blondu. Bo jest pare modelek/akotrek które mają taki kolor naturalny i go nie zniszczyły farbami ;p ale są i też takie które mają farbowane włosy na ten nasz ciemny blondzik i chociaż one mają farbowane to jednak fajnie jest popatrzeć że jakaś sława musi sobie farbować na taki kolor, a ja mam naturalny taki i powinnam się cieszyć i go zapuszczać :P wg mnie takie myślenie też jest dobre. Jak znajde to wstawie swoje,jak jeszcze były długie i naturalne

No to wstawiam kilka ciemnych blondów, wszystkie naturalne oprócz modelki Alessandry Ambrosio bo nie jestem pewna czy to był jeszcze jej naturalny czy już poprawiany bo miała pasemka blond,Kasia Sowińska też naturalne.

Pozdrawiam, mam nadzieję ze chociaż trochę to pomaga...
ja osobiscie jakbym miala taki swoj naturalny kolor to chyba bym nigdy nie uzyla farby do wlosow
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 10:44   #3030
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja mam kolorek dokładnie taki jak na pierwszym zdjęciu w drugim rzędzie. I zapuszczam zapuszczaaam, ciekawe ile mi to zajmie :P
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.