Yves Saint Laurent - Kolorowka - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 14:02   #361
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do rzesowych odzywek to goraco polecam serum do rzes L'oreala Nie jest jakis mega drogi, a efekt naprawde przyzwoity!
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ta tez mam ... faktycznie jest juz lepsza ...
No i znowu trzeba będzie wypróbować

Echhh, czy kiedyś nadejdzie dzień, kiedy nie odczuję potrzeby posiadania czegoś nowego?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:23   #362
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No i znowu trzeba będzie wypróbować

Echhh, czy kiedyś nadejdzie dzień, kiedy nie odczuję potrzeby posiadania czegoś nowego?
Pozwole sobie odpowiedziec na to pytanie krotko i zwiezle:



NIE.




UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:58   #363
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Pozwole sobie odpowiedziec na to pytanie krotko i zwiezle:

NIE.




W sumie innej odpowiedzi się nie spodziewałam
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 18:29   #364
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Przeczytałam cały wątek od deski do deski i nie znalazłam odpowiedzi na pytanie jak sie ma korektor touche eclat od ysl do korektora Magic od HR...chodzi mi o rozświetlenie i wydajność. Czy kotś mi może pomóc
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:04   #365
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek od deski do deski i nie znalazłam odpowiedzi na pytanie jak sie ma korektor touche eclat od ysl do korektora Magic od HR...chodzi mi o rozświetlenie i wydajność. Czy kotś mi może pomóc
Ja co prawda HR nigdy nie mialam, ale na podstawie testow lotniskowych moge stwierdzic, ze HR jest o 5 ton ciezsza niz YSL Poza tym YSL nie jest korektorem kryjacym, tylko typowo rozswietlajacym, natomiast HR kryje calkiem niezle. Wydajnosc? Droga dedukcji wydaje mi sie, ze HR (jako, ze jest gesty) bedzie bardziej wydajny od YSL, ktory jest plynny.

Ale niech sie wypowie ktos, kto mial/ma HR

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Ja tylko dodam od siebie, ze uwielbiam YSL, zuzylam juz pare opakowan i zawsze do niego wracam Ale ja nie mam na szczescie pod oczami zupelnie nic do ukrycia, zalezy mi tylko na lekkim rozswietleniu i do tego YSL jest idealny.
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 14:50   #366
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

UrbanWarrior dziękuję bardzo za odpowiedz. Ja również nie mam pod oczami nic do ukrycia,zależy mi głównie na rozświetleniu więc jak tylko zmęczę Helenke , a trudno będzie bo jest mega wydajna, to kupię ten cud rozświedlacz nr 2 jaśniutki beż od ysl.
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 14:59   #367
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Uzywam tego samego odcienia i uwazam, ze jest rewelacyjny
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 15:11   #368
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja co prawda HR nigdy nie mialam, ale na podstawie testow lotniskowych moge stwierdzic, ze HR jest o 5 ton ciezsza niz YSL Poza tym YSL nie jest korektorem kryjacym, tylko typowo rozswietlajacym, natomiast HR kryje calkiem niezle. Wydajnosc? Droga dedukcji wydaje mi sie, ze HR (jako, ze jest gesty) bedzie bardziej wydajny od YSL, ktory jest plynny.

Ale niech sie wypowie ktos, kto mial/ma HR

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Ja tylko dodam od siebie, ze uwielbiam YSL, zuzylam juz pare opakowan i zawsze do niego wracam Ale ja nie mam na szczescie pod oczami zupelnie nic do ukrycia, zalezy mi tylko na lekkim rozswietleniu i do tego YSL jest idealny.
No jak na kogoś kto nie miał korektora Heleny na dłużej, to trafiłaś zadziwiająco dobrze z porównaniem
A ja miałam. Ten najjaśniejszy i nie byłam zadowolona z niego. Głównie dlatego, że faktycznie jest on dość mocno kryjący, a ja takiego krycia nie potrzebuję. Poza tym kolor też mi się nie podobał, tzn. pod względem jasności OK, ale dawał on jakiś taki niezdrowy, trupi efekt na mojej cerze.
Natomiast Touch Eclat 01 jest dla mnie boski Kolor idealny - i jasność i tonacja (chłodna), a do tego cudnie rozświetla, ożywia cerę i stopień krycia też w pełni mnie zadowala. Tylko mało go trochę w tym pisaczku...

A patrzecie jakie cuda YSL wypuścił na wiosnę:

http://cgi.ebay.com/YSL-Yves-Saint-L...item5638bbdd3f

http://cgi.ebay.com/YSL-Yves-Saint-L...item5638bbded2

Chociaż jak mam byc szczera, to nie przepadam za tą marką Nie lubię ich cieni, tusze i pomadki uważam za porażkę...Lubię tylko korektor, o którym mówiłam wcześniej i błyszczyki Golden Gloss (chociaż wkurza mnie w nich to, ze po jakimś czasie używania, wyciekają - górą- z fiolki i trzeba je trzymać w pozycji pionowej). Ogólnie nie kręci mnie ta marka

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-01-13 o 15:24
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:19   #369
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Urbanku a mozesz pokazac na lapce ten korektor ?? ... bo ja sie tak juz wiecznosc nad nim zastanawiam... cieni pod oczami nie mam ale rozswietlenie czasami by sie przydalo...

Sine.ira ja polubilam tusz... jeden (ten najnowszy)... z tym, ze ja bardzo lubie bazy pod makijaz ysl... i to tez byloby na tyle ... reszta tez mnie jakos nie fascynuje...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:28   #370
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

Sine.ira ja polubilam tusz... jeden (ten najnowszy)... z tym, ze ja bardzo lubie bazy pod makijaz ysl... i to tez byloby na tyle ... reszta tez mnie jakos nie fascynuje...
Ja parę dni temu kliknęłam na truskawce tego Singuliera (o tym mówisz ?) dla bratowej. Jak doleci to go obadam. Ale doświadczenia z tuszami tej marki mam koszmarne. Do tej pory nie mogę pojąć zachwytu jaki wywołuje ten tusz "efekt sztucznych rzęs" (Effet Foux Cils czy jak mu tam)
Bazy mówisz...nie próbowałam. A jakie masz sprawdzone i mogłabyś polecić ? Co takiego robią ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:35   #371
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja parę dni temu kliknęłam na truskawce tego Singuliera (o tym mówisz ?) dla bratowej. Jak doleci to go obadam. Ale doświadczenia z tuszami tej marki mam koszmarne. Do tej pory nie mogę pojąć tego zachwytu jaki wywołuje ten tusz "efekt sztucznych rzęs" (Effet Foux Cils czy jak mu tam)
Bazy mówisz...nie próbowałam. A jakie masz sprawdzone i mogłabyś polecić ? Co takiego robią ?
strone wczesniej (post 350) wstawilam swatche dziewczyn jaki u nich daje efekt... i zeby nie bylo, bo one maja piekne rzesy... wstawilam na moich lekko nadwyrezonych... ja jestem zadowolona ...

bazy mam trzy... matujaca i zwezajaca pory dla mnie rewelacyjna na lato (ta w bialym opakowaniu - Matt touch) ... wyrownujaca, swietna na zmeczona albo niewyspana buzie, przestaje byc szara i kolorystycznie calosc wyglada lepiej (fioletowa - Teint parfait) ... i Top Secrets baze pielegnujaca, na ktorej wszystkie podklady wygladaja i rozprowadzaja sie dwa razy lepiej ... ona taka troche rozswietlajaca ale bez drobinek...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 15:40   #372
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
strone wczesniej (post 350) wstawilam swatche dziewczyn jaki u nich daje efekt... i zeby nie bylo, bo one maja piekne rzesy... wstawilam na moich lekko nadwyrezonych... ja jestem zadowolona ...
Wiesz co, jestem tak uprzedzona do tych maskar YSL, że nie szukam o nich żadnych informacji, to i Twój wpis z poprzedniej strony mi umknął Nie zapędzałam się tam mówiąc szczerze

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bazy mam trzy... matujaca i zwezajaca pory dla mnie rewelacyjna na lato (ta w bialym opakowaniu - Matt touch) ... wyrownujaca, swietna na zmeczona albo niewyspana buzie, przestaje byc szara i kolorystycznie calosc wyglada lepiej (fioletowa - Teint parfait) ... i Top Secrets baze pielegnujaca, na ktorej wszystkie podklady wygladaja i rozprowadzaja sie dwa razy lepiej ... ona taka troche rozswietlajaca ale bez drobinek...
O, to kiedyś czaiłam się na tą fioletową chyba na Truskawce, ale mi ktoś odradził bo to podobno starocie są...Ona jest w ciągłej produkcji, czy to one shot był ? Orientujesz się może ?
A tą w pędzlu widuję jeszcze w perfumeriach...jak będę przypadkiem w jakiejś to sobie obejrzę Kusisz mnie tym, że podkład się na niej dobrze trzyma i że nie ma drobinek.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:56   #373
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
1. No jak na kogoś kto nie miał korektora Heleny na dłużej, to trafiłaś zadziwiająco dobrze z porównaniem

2.A patrzecie jakie cuda YSL wypuścił na wiosnę:

http://cgi.ebay.com/YSL-Yves-Saint-L...item5638bbdd3f

http://cgi.ebay.com/YSL-Yves-Saint-L...item5638bbded2

3.Chociaż jak mam byc szczera, to nie przepadam za tą marką Nie lubię ich cieni, tusze i pomadki uważam za porażkę...Lubię tylko korektor, o którym mówiłam wcześniej i błyszczyki Golden Gloss (chociaż wkurza mnie w nich to, ze po jakimś czasie używania, wyciekają - górą- z fiolki i trzeba je trzymać w pozycji pionowej). Ogólnie nie kręci mnie ta marka
Ad 1. Pewnie wynika to z tego, ze b. powaznie kontemplowalam jego zakup ... poza tym lot byl opozniony i mi sie nudzilo

Ad 2. Nuuuuuuda

Ad 3. Z blyszczykiem mam ten sam problem A myslalam, ze to moj jakis jest ulomny Ale tak poza tym, to lubie ta firme Tusz EFC (no i nadal czekam na Singulier, ktory jest w drodze, zakupiony pod wplywem zdjec desti), ten podklad matujacy (byloby super, gdyby mnie nie zapychal ), oczywiscie korektor TE, oraz moje bezapelacyjne KWC wsrod pudrow sypkich Semi Pressed Powder

Aaaa i jeszcze z pielegnacji YSL mialam fajny kremik pod oczka Hydra costam. Nie wiem dokladnie, bo juz daawno zuzylam.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Urbanku a mozesz pokazac na lapce ten korektor ?? ... bo ja sie tak juz wiecznosc nad nim zastanawiam... cieni pod oczami nie mam ale rozswietlenie czasami by sie przydalo...

Sine.ira ja polubilam tusz... jeden (ten najnowszy)... z tym, ze ja bardzo lubie bazy pod makijaz ysl... i to tez byloby na tyle ... reszta tez mnie jakos nie fascynuje...
Mowisz i masz

W roznych swiatlach ... pod wplywem flesza wyszedl jakis rozowawy, tak naprawde jest bardziej mleczno-bezowy pojutrze jeszcze sprobuje go obfocic w swietle dziennym
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:00   #374
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

ja nie wiem czy lubie , dostalam po kremie mega uczulenia - musialam pakowac sterydy na gebe bo bylo masakrycznie

ale rozyki maja super - tylko szkoda ze moja cera sie zmienila i kolor juz mi srednio pasuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:04   #375
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
strone wczesniej (post 350) wstawilam swatche dziewczyn jaki u nich daje efekt... i zeby nie bylo, bo one maja piekne rzesy... wstawilam na moich lekko nadwyrezonych... ja jestem zadowolona ...

bazy mam trzy... matujaca i zwezajaca pory dla mnie rewelacyjna na lato (ta w bialym opakowaniu - Matt touch) ... wyrownujaca, swietna na zmeczona albo niewyspana buzie, przestaje byc szara i kolorystycznie calosc wyglada lepiej (fioletowa - Teint parfait) ... i Top Secrets baze pielegnujaca, na ktorej wszystkie podklady wygladaja i rozprowadzaja sie dwa razy lepiej ... ona taka troche rozswietlajaca ale bez drobinek...
Ta matujaca podejrzewam, ze dziala na takiej samej zasadzie co ten matujacy podklad, prawda? (= silikony )

Ta fioletowa mialam i musze przyznac, ze na mojej buzi nie dawala zadnego efektu Zuzylam, bo zuzylam, ale jakos tak bez przekonania.

A Top Secrets podebralam pare razy mojej mamie (jest nia zachwycona ). Podklad, ktory na ogol trzyma sie na mnie (tlustej) bez zarzutu przez conajmniej 2h (a potem zaczyna sie lekko swiecic i wymaga przyklajstrowania - mowa o matujacym Calvin Klein), po okolo godzinie zaczal ze mnie ... splywac Jak zaczelam jeczec, mama skomentowala to jako kare za podkradanie

Tak wiec ja ich bazom podziekuje
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:10   #376
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ta matujaca podejrzewam, ze dziala na takiej samej zasadzie co ten matujacy podklad, prawda? (= silikony )

Ta fioletowa mialam i musze przyznac, ze na mojej buzi nie dawala zadnego efektu Zuzylam, bo zuzylam, ale jakos tak bez przekonania.

A Top Secrets podebralam pare razy mojej mamie (jest nia zachwycona ). Podklad, ktory na ogol trzyma sie na mnie (tlustej) bez zarzutu przez conajmniej 2h (a potem zaczyna sie lekko swiecic i wymaga przyklajstrowania - mowa o matujacym Calvin Klein), po okolo godzinie zaczal ze mnie ... splywac Jak zaczelam jeczec, mama skomentowala to jako kare za podkradanie

Tak wiec ja ich bazom podziekuje
Silikonów nie cierpię

A ja nie mam mocno tłustej cery...ino mieszaną (normalno-lekko przetłuszczającą się). To może ta baza w pędzlu byłaby na mnie bardziej wytrzymała...Muszę ją gdzieś obadać.
Ostatnio mam jazdy na bazy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:12   #377
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Urbanku dziekuje ... ciekawie wyglada ... bede musiala sie blizej przyjrzec ...

ja jestem mieszaniec mi ona sluzy... mi ogolnie zaden podklad nie spywa ... ale np. even better Clinique normalnie jest dla mnie strasznie tepy... na tej bazie rewelacja i trzyma sie wiele godzin bez poprawek ...

co do silikonow... to wiadomo... jak mowilam dziecie chemii jestem... mi sluza ... ale tez nie wszystkie ...

Sine.ira te kolorowe caly czas sa w produkcji - klik - ... ja kupowalam w Douglasie... i np. sa o wiele lepsze jak Givenchy... mi ona bardzo wygladza buzie...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:22   #378
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

Sine.ira te kolorowe caly czas sa w produkcji - klik - ... ja kupowalam w Douglasie... i np. sa o wiele lepsze jak Givenchy... mi ona bardzo wygladza buzie...
Dzięki
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 12:10   #379
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Chociaż jak mam byc szczera, to nie przepadam za tą marką Nie lubię ich cieni, tusze i pomadki uważam za porażkę...Lubię tylko korektor, o którym mówiłam wcześniej i błyszczyki Golden Gloss (chociaż wkurza mnie w nich to, ze po jakimś czasie używania, wyciekają - górą- z fiolki i trzeba je trzymać w pozycji pionowej). Ogólnie nie kręci mnie ta marka
Ojjj, tak... Golden Glossy strasznie wyciekają. Ja ubolewam nad tym, ze nie mogę go teraz nosić w kosmetyczce, bo wszytsko upaprane dookoła i pachnące tym czymś dziwnym

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy lubie , dostalam po kremie mega uczulenia - musialam pakowac sterydy na gebe bo bylo masakrycznie
Ale miałaś przejścia!
Ja jak dostałam uczulenia po płynie micelarnym też dostałam silne leki od alergologa. I boję się cokolwiek nowego próbować, skoro nawet apteczne, niby bezpieczne produkty uczulają...

Ranko jakby coś takiego Ci się kiedyś jeszcze przytrafiło (odpukać!) to zapytaj o lek Metypred. Mi lekarz tłumaczył, że ma działanie jak sterydy własnie, ale to lek syntetyczny, czy coś w tym stylu (nie znam się po prostu)
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 16:55   #380
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

macalam dzis ten rozswietlacz pod oczka ale byla tylko jednyka... rozowa jakas taka ... ale ogolnie fajna konsystencje ma... podoba mi sie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 17:30   #381
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Potwierdzam, ten rozświetlacz pod oczy o1 ma taką różową poświatę.. ale 02 jest przepiękny, jaśniutki beżyk i super konsystencja taka leciutka znakomicie stapia sie ze skórą... testowałam w perfumerii.. rączki mi koło tego latają U nas najkorzystniej jest w Müller po 28 Euro w innych typu Douglas 33
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 18:04   #382
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
macalam dzis ten rozswietlacz pod oczka ale byla tylko jednyka... rozowa jakas taka ... ale ogolnie fajna konsystencje ma... podoba mi sie ...
Ano różowa. Dla mnie - chłodniaka bardzo dobra
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:47   #383
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Mam pytanie: wiecie moze gdzie znajde swatche cieni z nowej kolekcji 2010?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:50   #384
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Haha, ale Cie desti przegonila z Guerlaina
Swatchow jeszcze nigdzie nie widzialam, a tez jestem ciekawa
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:53   #385
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Haha, ale Cie desti przegonila z Guerlaina
Swatchow jeszcze nigdzie nie widzialam, a tez jestem ciekawa
zaraz dostaniesz w nos ... ...

Agatau88 gdzies widzialam ale dzis juz za pozno... spac musze ... jak jutro znajde to wstawie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:50   #386
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

swatche ciezko - znalazlam to:
http://www.chicprofile.com/2009/12/y...ring-2010.html

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

i tu wiecej
http://makeupforlife.net/2009/12/ysl...ollection.html
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 11:20   #387
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
swatche ciezko - znalazlam to:
http://www.chicprofile.com/2009/12/y...ring-2010.html

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

i tu wiecej
http://makeupforlife.net/2009/12/ysl...ollection.html
Ale to przeciez nie swatche

Dzis doszla do mnie paczuszka z HK a w niej m.in. Maskara Singulier, na ktora namowila mnie desti Jutro przetestuje
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 11:23   #388
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

wiem ze nie są- ale szukalam czegokolwiek
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:46   #389
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Dziekuje za te linki, szkoda ze swatchow nie ma, ale trudno, poczekam az kolekcja wejdzie do sklepow
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:01   #390
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Bardzo mi się podoba ta kolekcja i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła ją oglądnąć na żywo Właśnie,nie wiecie tak w przybliżeniu kiedy może się u Nas pojawić?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-11 21:19:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.