Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 13:22   #3481
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ktoś tu pisał wcześniej, że po palette inne farby na zielono wychodzą ja jestem po płukance i wczoraj w sklepie wieczorem tak spojrzałam w lustro wiszące na filarze i... wydawało mi się, że miałam zieloną poświatę. Może to przyciemnione dziwnie światło w sklepie czy co ale nie było mi do śmiechu. Może płukanki za dużo tym razem. Ale jak teraz patrzę to mam normalnie blond Sama nie wiem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:27   #3482
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Nie żeby mi sie przed chwilą przypomniało, że mam w domu przecież cyfrówkę (tzn. mamusia) Cyknęłam fotki w świetle dziennym. Jestem właśnie po umyciu włosków szamponem z Joanny tym fioletowym i chyba troszkę ten żółty puścił Niestety tam gdzie były pasemka robione u fryzjera kolor jest siwo-fioletowy I to własnie te pasemka i to dziwnym trafem tylko z przodu ciągną się jak guma reszta jest ok
Pierwsze 6 w domu przy oknie a 7 na dworze.
Ja powiem tak.Kiedyś sama byłam właścicielka dokładnie takich włosów.Schodziłam jeszcze z czarnego koloru do blondu ale małymi kroczkami w postaci pasemek i muszę powiedzieć ze świetnie się w nim czułam dopóki nie odkryłam jaśniutkiego blond koloru.I to mnie już do końca przekonało ze to właśnie ten kolor w którym czuje się najlepiej.Ale twój kolor włosów mi się bardzo podoba ale to Cie pewnie nie za wiele pociesza skoro dążysz do jasnego.Moim zdaniem malutkimi kroczkami dojdziesz do wymarzonego koloru.Cierpliwości.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:28   #3483
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula, bo w sklepach to mają jarzeniówki i wtedy blond wygląda na zielony.. Ja byłam ze dwa dni temu w aptece i u nich w lustrze tez były zielonkawe, ale ogladałam je wnikliwie w kilku sceneriach i się to nie powtórzyło. No a w świetle łazienkowym mam rude

DolceGabbana jest bardzo ładnie! A ten prześwitujące pasma, udawaj, że tak ma byc
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-04 o 13:30
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:34   #3484
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej wszystkim,u mnie blondzik ok ale już kusi farbować teraz mysle o Stockholmie mam ciut ciepły ten blond więc myśle o tej farbie...a więc pytanko do dziewczyn co go stosowały myśle o Chocolate 77 jeśli nałoze go na jasny ciepły blond uzyskam taki jak na opakowaniu?marzy mi sie właśnie taki!!!pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:18   #3485
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie powinnaś przyciemniać włosków Tobie jest ślicznie w jaśniutkim blondzie, nie szkoda Ci tak teraz go pociemnić? Może lepiej byś spróbowała płukanki hmm? Sposób femme bardzo mi się spodobał a mianowicie to nasączenie wacika Myślę, że i Tobie by pomogło, mi pomaga A następnym razem może po prostu z jakąś inną farbą spróbuj na ten odrost Może np ten stockholm chociażby, on jest jaśniejszy i mniej ciepły od 10.21. No daj im jeszcze jedną szansę
Wiem kochana wiem.Jest mi bardzo szkoda ale jak już nie będę miała sil do tego ciągłego farbowania to chyba sięgnę po ciemniejsza farbkę.Moje odrosty mogę sobie farbować farba do nieskończoności.I tak zawsze się będzie wyróżniać a i on nadal rośnie i potem mam już tak wszystkiego dość ze znów sięgam po rozjaśniacz i zaczyna się od nowa ta sama bajka.Ile tak już można.A używałam szamponu z joanny ten niwelujący kolor to znowu on mi robił włosy takie sine.Podobają mi się popielate ale nie takie jak wychodzą po tym szamponie.Podoba mi się mój kolor włosów a szampon je niszczył(mam na myśli kolor) i tak już nie wiem.A te płukanki tez chyba zmienia kolor włosów prawda??A wogole to co one dają.Bo to chyba tylko efekt się utrzymuje na chwile dopóki się nie zmyje szamponem co?Przynajmniej ja sobie tak to rozumuje.A Tobie wyrównuje kolor pomiędzy odrostem a reszta włosów?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------



---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Pytałam kolorystki z Loreala Blondy zwykłe z loreala są na 6%, łacznie z exellencem a recital preference na 9%, dlatego nazywa się ultrarozjaśniający a nie superrozjaśniający. Choc jak dla mnie, to powinno się nazywac na odwrót.
Mysia m Pozwolilam sobie sciagnac ta twoja wypowiedz .Skoro preference loreal ma 9 % wodę to może mi rozjaśni ten odrost.Jak myślicie spróbować tym 10.21 ale z preference?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-04 o 14:13
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:19   #3486
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kochana, witaj w klubie - mam to samo dół włosów ładny, taki jak chcę a odrosty koszmar dlatego się zastanawiam nad palettką która jak widać albo będzie służyła albo zrobi masakrę z włosami
Najlepiej chyba wcale nie farbować, bo przy jasnych - odrosty nie chcą łapać, a przy ciemnych - spłukuje się kolor. Jakiś czas temu miałam dosyć ciemne ale wkurzało mnie to wypłukiwanie się to czegoś jakby toffi
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:23   #3487
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
do Adzi07- zobacz moją kaszanę na głowie teraz.
Czym malowalas?

No dziewczyny jestem juz po...Szczerze mowiac nie wiem czy mi sie podoba Jak wiadomo walcze z rudzielcem Napewno jest lepiej niz po rozjasniaczu i odrostach chociaz odrost jak widac o zgrozo jest rudawy Tam gdzie rozjasniacz zalapal pasemka to i farba chwycila . Wydaje mi sie ze farba raczej nie rozjasnila rudzielca. A po za tym gdzie niegdzie odbija na niebiesko/fioletowo Na moich wlosach napewno zadna z was nie przekona sie jaki efekt daje farga bo na pewno u kazdej z was bedzie wygladac o niebo lepiej niz u mnie Co do farby nadal czuje jej smrod...wlosy chyba nie sa zniszczone ciezko orzec bo 3 tyg temu mialam na wlosach rozjasniacz, ale szkod nie widac. Sa gladkie i lsniace...Jakos zle sie czuje w tak jasnym bladzie chciala bym miec ciemniejszy bladzik taki bardziej naturalny. Tylko boje sie, ze jak poloze bardziej naturalny ciemniejszy blad to wyjdzie grom wie co

Normalnie rece opadaja juz nie wiem jak mam sie z tym paskudnym kolorem uporac
Moze wy macie jakies pomysly...

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-03-04 o 14:26
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 14:26   #3488
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
kochana, witaj w klubie - mam to samo dół włosów ładny, taki jak chcę a odrosty koszmar dlatego się zastanawiam nad palettką która jak widać albo będzie służyła albo zrobi masakrę z włosami
Najlepiej chyba wcale nie farbować, bo przy jasnych - odrosty nie chcą łapać, a przy ciemnych - spłukuje się kolor. Jakiś czas temu miałam dosyć ciemne ale wkurzało mnie to wypłukiwanie się to czegoś jakby toffi
No witam witam Wiesz ja jakoś bym palette nie zaufała.To dla mnie góra nie do przeskoczenia.Za duże ryzyko jak dla moich biednych zniszczonych włosów.Ja się chyba skusze na ten stokholn z preference.Ma silniejsza wodę wiedz może to pomoże.A swoja droga to ile % ma np.rozjaśniacz z joanny tak dla porównania?Wie któraś z wizazanek?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:56   #3489
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzio, ale mnie przeszperałas ale dobrze, dobrze A rozjaśniacz z joanny ma 12%- tak pisali na stronie goldmaxa.

Milka, jak przyciemnisz ten jasny blond do koloru 9, to bedziesz miała bardziej wyrównany kolorek. Im bardziej będziesz cąłosc rozjasniac, tym jasniejsza bedzie góra a jasno-rudziejszy dół. Po kilku zwykłych farbach, rude sie wypłucze i dół zrówna ostatecznie z górą. Tylko jak na mój gust, powinnas wybrac odcien neutralny, żeby faktycznie cos nieciekawego nie wyszło.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:02   #3490
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mysia m "Po kilku zwykłych farbach, rude sie wypłucze i dół zrówna ostatecznie z górą." Jakie masz na mysli zwykle?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:06   #3491
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczynki wklejam fotki swoich włosków po wellatonie 12/1(tydzień po farbowaniu)
co radzicie dalej??? chodzi mi o dalsze farbowanie, bo o odżywianiu to ja wiem
piszcie piszcie ostatnie zdjęcie jest jeszcze przed farbowaniem wellatonem;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 15:16   #3492
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chciala bym mniej, wiecej wrocic do swojego naturalnego kolorku a kiedys bylo tak...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:19   #3493
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
http://images2.fanpop.com/images/pho...04-684-893.jpg

jaka farba da ten efekt?? błagam pomóżcie dziewcyzny
zauważ że to balejaż i to jest jakiś taki wafelkowy blond i beż
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:19   #3494
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczynki wklejam fotki swoich włosków po wellatonie 12/1(tydzień po farbowaniu)
co radzicie dalej??? chodzi mi o dalsze farbowanie, bo o odżywianiu to ja wiem
piszcie piszcie ostatnie zdjęcie jest jeszcze przed farbowaniem wellatonem;*
ładnie złapało, już tk nie widać różnicy kolorów, farbuj dalej i z czasem się powinien kolor wyrównać
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:28   #3495
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez dddodzia Pokaż wiadomość
witam dziewczynki
dawno mnie tu nie bylo...tak jak pisalam wczesniej-dzis farbowalam garnier belle 111. Z efektu jestem nawet zadowolona, jednak zastanawia mnie dlaczego u wszystkich wychodzi na poczatku szary (potem sie podobno wyplukuje) a u mnie od razu taki jasny...oby nie wyplukal sie po tygodniu do zoltego bo chyba sie wsciekne (jak myslicie???)
wrzucam fotki
śliczne ale to śliczne....najładniejsze jakie tu widziałam ....kładłaś na naturalne?

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co to za blond? Znalazłam w necie, ale nie mogę odczytać numeru:



---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Już znalazłam Dla zainteresowanych:
to loreal recital preference, klasyczny blond Z2, stockholm

Dziwne, byłam w drogerii i był stockholm (niestety tylko jeden), ale w innym opakowaniu, tzn. na pudełku było inne zdjęcie...Są dwa różne stockholmy?
Sztokholm
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:30   #3496
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
ładnie złapało, już tk nie widać różnicy kolorów, farbuj dalej i z czasem się powinien kolor wyrównać
tylko że ten wellaton mi dobrze nie łapie odrostów, jak myślisz jaką farbą lepiej??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:32   #3497
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No witam witam Wiesz ja jakoś bym palette nie zaufała.To dla mnie góra nie do przeskoczenia.Za duże ryzyko jak dla moich biednych zniszczonych włosów.Ja się chyba skusze na ten stokholn z preference.Ma silniejsza wodę wiedz może to pomoże.A swoja droga to ile % ma np.rozjaśniacz z joanny tak dla porównania?Wie któraś z wizazanek?
ale ma silniejszą od wellatona? Mi jakoś w główce się ubzdurało że l'oreal to w ogóle nie rozjaśnia chyba przez te próbniki z tyłu że do ciemnych w ogóle się nie nadaje
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:32   #3498
Nati200866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej
CO SADZICIE O FARBIE
BRILLANCE Farba do Włosów Nr 813 Satynowy Blond?

moglaby zlapac cale wlosy jesli ktos ma pasemka zrobione rozjasniaczem?
Nati200866 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:36   #3499
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczynki wklejam fotki swoich włosków po wellatonie 12/1(tydzień po farbowaniu)
co radzicie dalej??? chodzi mi o dalsze farbowanie, bo o odżywianiu to ja wiem
piszcie piszcie ostatnie zdjęcie jest jeszcze przed farbowaniem wellatonem;*
daj im spokój są już naprawdę dobre
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 15:41   #3500
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
mysia m "Po kilku zwykłych farbach, rude sie wypłucze i dół zrówna ostatecznie z górą." Jakie masz na mysli zwykle?
hehe faktycznie napisałam
zwykła czyli po prostu farba blond nie-rozjaśniająca, np garnier 9. Bo farby rozjaśńiające nie dają jednolitego koloru, to co juz rozjaśnione ulega dalszemu rozjasnieniu a to co ciemne dopiero się rozjasnia i wciąż jest granica. Wellaton 12 jest np silnie rozjasniający. No nie wiem czy dobrze to wyjaśniłam, o co mi chodzi..
---
Na zdjęciu z naturalnymi masz kolor na poziomie 8-9 i taką farbe musisz wybrac.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-04 o 15:43
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:55   #3501
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jestem niecierpliwa i strasznie się nudzę kolorem nawet jeśli jest ok i lubię eksperymenty i nowości. Teraz mnie cos podkusiło na ten C12 i chyba zrobię niebawem mimo to, że dolcegebanie wyszło nie tak jak chciała.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
To fakt. Ja przez 5 lat farbowałam na czarno i patrzec już na siebie nie mogłam...Teraz zresztą tez nie mogę
Tylko gdyby się tak włosy nie niszczyły Ale coś za coś
właśnie tez kupiłam C12 i będę robić ale tobie nie mogło wyjś to co na pudle bo to tylko rozjaśnia o 4 tony i z takich rudości ciężko przejść do chłodu.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:19   #3502
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja powiem tak.Kiedyś sama byłam właścicielka dokładnie takich włosów.Schodziłam jeszcze z czarnego koloru do blondu ale małymi kroczkami w postaci pasemek i muszę powiedzieć ze świetnie się w nim czułam dopóki nie odkryłam jaśniutkiego blond koloru.I to mnie już do końca przekonało ze to właśnie ten kolor w którym czuje się najlepiej.Ale twój kolor włosów mi się bardzo podoba ale to Cie pewnie nie za wiele pociesza skoro dążysz do jasnego.Moim zdaniem malutkimi kroczkami dojdziesz do wymarzonego koloru.Cierpliwości.
A wiesz, że bardzo mnie to pocieszyło Dziękuje Bo myślałam, że wyglądaja okropnie, ale po tym dzisiejszym myciu troszke lepiej się już czuję Powoli, powoli i będzie dobrze-mam nadzieję

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kachula, bo w sklepach to mają jarzeniówki i wtedy blond wygląda na zielony.. Ja byłam ze dwa dni temu w aptece i u nich w lustrze tez były zielonkawe, ale ogladałam je wnikliwie w kilku sceneriach i się to nie powtórzyło. No a w świetle łazienkowym mam rude

DolceGabbana jest bardzo ładnie! A ten prześwitujące pasma, udawaj, że tak ma byc
Jejku dziekuje bardzo Wy to potraficie pocieszyć dziewczyny! Dobrze, że jest to forum
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:21   #3503
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Adzio, ale mnie przeszperałas ale dobrze, dobrze A rozjaśniacz z joanny ma 12%- tak pisali na stronie goldmaxa.

Milka, jak przyciemnisz ten jasny blond do koloru 9, to bedziesz miała bardziej wyrównany kolorek. Im bardziej będziesz cąłosc rozjasniac, tym jasniejsza bedzie góra a jasno-rudziejszy dół. Po kilku zwykłych farbach, rude sie wypłucze i dół zrówna ostatecznie z górą. Tylko jak na mój gust, powinnas wybrac odcien neutralny, żeby faktycznie cos nieciekawego nie wyszło.
Moja droga wyszukiwarka Cie dopadła hehehe Czy myślicie ze ta preference loreal 10.21 powinna wyrównać teraz mój odrost ,gdy już jest dwu krotnie farbowany?hmmmm i znów dylemat .Obawiam się tej 9% wody.Czy nie narobi szkód.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:24   #3504
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
jestem niecierpliwa i strasznie się nudzę kolorem nawet jeśli jest ok i lubię eksperymenty i nowości. Teraz mnie cos podkusiło na ten C12 i chyba zrobię niebawem mimo to, że dolcegebanie wyszło nie tak jak chciała.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------


właśnie tez kupiłam C12 i będę robić ale tobie nie mogło wyjś to co na pudle bo to tylko rozjaśnia o 4 tony i z takich rudości ciężko przejść do chłodu.
Ja wiem-nie spodziewałam się cudu i wogóle bałam się tego, że popale sobie włosy bo Palette ma złą opinie w sumie Ale ryzyk-fizyk Powoli dochodze do siebie hehe Mnie strasznie szczypała skóra, ale wiadomo, że każdy reaguje inaczej na farby. Życzę Ci w takim razie powodzenia i 3mam I czekam na zdjęcia oczywiście
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:46   #3505
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do milka - no właśnie niczym, jestem przed farbowaniem, malowałam 3 tyg. temu vikingiem. Chcę położyć na odrost wellaton 12/1 a na resztę na drugi dzień viking. Tylko już się boję tego farbowania odrostów, bo nie przepadam za metodą "na pędzelek", a wellaton nie ma aplikatora niestety.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:58   #3506
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
do milka - no właśnie niczym, jestem przed farbowaniem, malowałam 3 tyg. temu vikingiem. Chcę położyć na odrost wellaton 12/1 a na resztę na drugi dzień viking. Tylko już się boję tego farbowania odrostów, bo nie przepadam za metodą "na pędzelek", a wellaton nie ma aplikatora niestety.
Ja zawsze zostawiam sobie taki aplikatorek już po złuzytej farbce.Bobrze się sprawdza do farb właśnie bez aplikatorów lub do masek które sama przyrządzam na włoski.Ale pędzlem tez nakładam bo jak dla mnie wygodnie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:25   #3507
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny co sądzicie o tej farbce??
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1224748082

a tak w ogóle, dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą loreal??
z tyłu na opakowaniu w efektach koloryzacji jest napisane że nadaje się do włosów nawet średni brąz i kolor wychodzi jasny blond...to dlaczego nikt nie jest zadowolony z odrostów po tej farbce, bo mówicie że nie łapie dobrze??;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:10   #3508
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ze sie tak wtrace do watku
ADZI a nie myslałas o kupnie któreś z profesjonalnych farb nie koniecznie drogich LOREAL + do tego wode 9-12? ten odrost by ci rozjasniło a jezeli wloski by sie zniszczyly to na pewno i tak mniej niz ciagle farbowanie ich farbami sklepowymi a tym bardziej pallete.

EWCIA po pierwsze chwyt marketingowy a po drugie na farbowanych wlosach kolor zawsze wyjdzie inny niz na naturalnych.

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-03-04 o 18:15
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:31   #3509
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ze sie tak wtrace do watku
ADZI a nie myslałas o kupnie któreś z profesjonalnych farb nie koniecznie drogich LOREAL + do tego wode 9-12? ten odrost by ci rozjasniło a jezeli wloski by sie zniszczyly to na pewno i tak mniej niz ciagle farbowanie ich farbami sklepowymi a tym bardziej pallete.

EWCIA po pierwsze chwyt marketingowy a po drugie na farbowanych wlosach kolor zawsze wyjdzie inny niz na naturalnych.
Ja powiem tak.Nie ruszam się za palette bo się jej obawiam a za profesjonalne to się ich trochę boje ze źle odmierzę albo popełnię jakiś błąd i wtedy dopiero zrobię masakrę.Nie,nie to nie dla mnie.To już wole rozjaśnić rozjaśniaczem i dopiero wtedy położyć farbę-ale właśnie tego chciała bym się pozbyć.No nic zobaczymy jak się to poukłada.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:50   #3510
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja powiem tak.Nie ruszam się za palette bo się jej obawiam a za profesjonalne to się ich trochę boje ze źle odmierzę albo popełnię jakiś błąd i wtedy dopiero zrobię masakrę.Nie,nie to nie dla mnie.To już wole rozjaśnić rozjaśniaczem i dopiero wtedy położyć farbę-ale właśnie tego chciała bym się pozbyć.No nic zobaczymy jak się to poukłada.

Adzi moim zdaniem spróbuj jeszcze z tym stockholmem wodą się nie martw, przecież możesz położyć na sam odrost. A właśnie teraz kładłaś na sam odrost? Jedna dziewczyna pisała mi, że stockholm wychodzi jaśniej i mniej ciepło niż 10.21 z excellence. Ja używam płukanki na zmianę z szamponem joanny ale jedynie na odrosty, przy skórze głowy i mi pomaga nie chcę przeciągać na całe włoski bo raz tak zrobiłam i miałam w sumie białe włosy a takie mi się nie podobają..

A co do 10.21 excellence jeszcze to nie uważasz, że na odroście wyszły nam takie kolory jakie właśnie powinny wyjść tak naprawdę? No bo ten odcień wcale nie jest chłodny. Sugeruję się oczywiście Panią na opakowaniu, bo na te próbniki wogóle nie ma co patrzeć.. Na rozjaśnione włosy wiadomo, że wyjdzie wogóle inny odcień niż powinien. I ja sobie tak właśnie teraz dochodzę do wniosku, że odrost wyszedł prawidłowo zgodnie z pudełkiem, a reszta włosów wcześniej rozjaśnionych niestety nie przyjęła tej farby jak powinna.. Więc skoro nie podoba Ci się odrost to powinnaś wybrać właśnie chłodniejszy odcień a takim będzie stockholm z preference
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.