Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 17:02   #3691
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

jest nowa promocja na tru (1+1free). a może już wiecie i sie spóźniłam
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:06   #3692
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny działa Wam dekalkulator ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:16   #3693
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

U mnie też nie działa, mam nadzieję że to chwilowe.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:03   #3694
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

jak już tu bywa offtopowo na maxa to ja was o coś zapytam - bo wy generalnie gażdzety lubicie to wiecie
szukam fajnego telefonu z wbudowanym gps - polecicie coś fajnego?
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:38   #3695
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
jak już tu bywa offtopowo na maxa to ja was o coś zapytam - bo wy generalnie gażdzety lubicie to wiecie
szukam fajnego telefonu z wbudowanym gps - polecicie coś fajnego?
ja mam iPhone

kocham iPhone, uwielbiam iPhone, nastepny tez bedzie iPhone


no to sie wypowiedzialam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:41   #3696
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
jak już tu bywa offtopowo na maxa to ja was o coś zapytam - bo wy generalnie gażdzety lubicie to wiecie
szukam fajnego telefonu z wbudowanym gps - polecicie coś fajnego?
Offtopowo Ci odpowiem: GPS z telefonu NIGDY nie będzie działał tak dobrze, jak urządzenie zewnętrzne (trudno nim na dłuższą metę zastąpić nawigację samochodową, bo jest mniej dokładny), aczkolwiek do pewnych zastosowań będzie zupełnie wystarczający.

Jeśli chodzi o konkrety, to polecam telefony oparte na systemie Android (http://pl.wikipedia.org/wiki/Android_%28platforma%29), dzięki czemu do dyspozycji będziesz miała w bród aplikacji wykorzystujących GPSa na różne sposoby i nie będziesz przywiązana do jedynego słusznego programu producenta telefonu.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja mam iPhone

kocham iPhone, uwielbiam iPhone, nastepny tez bedzie iPhone


no to sie wypowiedzialam
Ilios, nie mogłam się powstrzymać, żeby Ci nie zadedykować tego:
http://www.youtube.com/watch?v=FL7yD-0pqZg

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-07-06 o 11:50
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:53   #3697
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Sala

tzn ja wiem, ze on ma braki i w ogole.
ale ja go kocham i tak on jest dla mnie stworzony
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 12:07   #3698
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ilios - na iphona chyba chwilowo mnie nie stać

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Offtopowo Ci odpowiem: GPS z telefonu NIGDY nie będzie działał tak dobrze, jak urządzenie zewnętrzne (trudno nim na dłuższą metę zastąpić nawigację samochodową, bo jest mniej dokładny), aczkolwiek do pewnych zastosowań będzie zupełnie wystarczający.

Jeśli chodzi o konkrety, to polecam telefony oparte na systemie Android (http://pl.wikipedia.org/wiki/Android_%28platforma%29), dzięki czemu do dyspozycji będziesz miała w bród aplikacji wykorzystujących GPSa na różne sposoby i nie będziesz przywiązana do jedynego słusznego programu producenta telefonu.

ło matko
ale żeś konkretna
ja to z tych co musi ładnie wyglądać a systemy......
miałam oddzielną nawigacje - też miała swoje wady no i sie popsuła; a że chce i nowy telefon, i nową nawigację no to stwierdziłam że 2 w 1 będzie idealnie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:35   #3699
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
U mnie też nie działa, mam nadzieję że to chwilowe.
http://cosmeticswizard.net/

Zmienil sie adres strony kilka dni temu. Ta dziala mi caly czas .
------------------------------------------------------------------

Mejkap, a nie lepiej kupic osobno nawigacje?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:41   #3700
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
jak już tu bywa offtopowo na maxa to ja was o coś zapytam - bo wy generalnie gażdzety lubicie to wiecie
szukam fajnego telefonu z wbudowanym gps - polecicie coś fajnego?
Blackberry. Mój Tżet ma (o ile pamietam Bolda) i uwielbia nad życie. A dodam, że ma fioła na punkcie zdjęć satelitarnych i map w ogóle nie mówiąc już o tym, że zaaawsze ma coś ciekawego do zobaczenia po drodze i z każdą trasą jego uwielbienie dla tego telefonu rośnie.

Ja mam Iphona i nie dorasta Blackberry do pięt

Edit: Sala poniekąd ma rację, aczkolwiek moim zdaniem różnica między nawigacją w telefonie a tradycyjną nie leży w dokładności mapy (tę zawsze można sobie wgrać dokładniejszą) a w tym, że nawigacja mówi użytkownikowi jak krowie na rowie gdzie ma skręcić, gdzie zawrócić itp itd, a telefon tylko pokazuje trasę. Dla mnie różnica ogromna, sama jeżdzę raczej z tomtomem niż iphonem

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2010-07-06 o 12:45
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:02   #3701
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Blackberry. Mój Tżet ma (o ile pamietam Bolda) i uwielbia nad życie. A dodam, że ma fioła na punkcie zdjęć satelitarnych i map w ogóle nie mówiąc już o tym, że zaaawsze ma coś ciekawego do zobaczenia po drodze i z każdą trasą jego uwielbienie dla tego telefonu rośnie.

Ja mam Iphona i nie dorasta Blackberry do pięt

Edit: Sala poniekąd ma rację, aczkolwiek moim zdaniem różnica między nawigacją w telefonie a tradycyjną nie leży w dokładności mapy (tę zawsze można sobie wgrać dokładniejszą) a w tym, że nawigacja mówi użytkownikowi jak krowie na rowie gdzie ma skręcić, gdzie zawrócić itp itd, a telefon tylko pokazuje trasę. Dla mnie różnica ogromna, sama jeżdzę raczej z tomtomem niż iphonem
Nie chodzi mi o dokładność mapy (czyli programu), ale dokładność samego hardware'u. Moduł GPS z telefonu to taka trochę zabawka jest. Jakiś czas temu zrobiliśmy kilka testów, jeżdżąc autem z położonymi obok siebie niezłym telefonem z GPSem i dwoma różnymi GPSami, opartymi na dwóch systemach. GPS z telefonu czasem mocno sobie nie radził, lokalizację nieraz pokazywał kilkanaście-kilkadziesiąt metrów od drogi i tego, gdzie byliśmy.

GPS w telefonie jest fajny do zabawy, jak sobie pojedziesz gdzieś i chcesz na szybko zobaczyć, gdzie mniej więcej jesteś albo znaleźć knajpę w okolicy, ale imho stosowanie tego zamiast nawigacji samochodowej może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Kilkanaście-kilkadziesiąt metrów niedokładności w mieście, w ruchu, w nieznanym miejscu, jak masz gdzieś skręcić, może się skończyć źle.

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ło matko
ale żeś konkretna
ja to z tych co musi ładnie wyglądać a systemy......
miałam oddzielną nawigacje - też miała swoje wady no i sie popsuła; a że chce i nowy telefon, i nową nawigację no to stwierdziłam że 2 w 1 będzie idealnie
Ależ bardzo proszę, podałam Ci linka do Androida, bo to jest otwarty system, który mają w sobie wgrany różne modele telefonów różnych firm. Możesz sobie więc wybrać telefon dla urody, natomiast zdecydowanie polecam wybór takiego z Androidem nad taki z własnościowym systemem producenta. Zakupu za Ciebie nie załatwię, musisz sobie sama doczytać, co zacz i z czym się to je, ale naprawdę mogę takie rozwiązanie szczerze polecić.

My mamy Samsunga i5700 Galaxy-Spica, jako drugi chcemy kupić Samsunga i9000 Galaxy S. Naprawdę mnóstwo z tym zabawy, taki mały komputer -- Internet, maile, mapy, gry, miliony aplikacji do najdziwniejszych rzeczy (żeby nie być offtopowym: np. programy do skanowania kodów kreskowych (kosmetyków ) wyrzucające Ci od razu, ile produkt kosztuje w sklepach internetowych).
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 13:29   #3702
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o dokładność mapy (czyli programu), ale dokładność samego hardware'u. Moduł GPS z telefonu to taka trochę zabawka jest. Jakiś czas temu zrobiliśmy kilka testów, jeżdżąc autem z położonymi obok siebie niezłym telefonem z GPSem i dwoma różnymi GPSami, opartymi na dwóch systemach. GPS z telefonu czasem mocno sobie nie radził, lokalizację nieraz pokazywał kilkanaście-kilkadziesiąt metrów od drogi i tego, gdzie byliśmy.
A to być może Sama zdecydowanie wolę tradycyjną nawigację niż tę z telefonu, wiec przyklasnę. Choć akurat ani Iphona ani tym bardziej Blackberry na takich rozbieżnościach nie przyłapałam, ale być może akurat takie szczęście

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2010-07-06 o 13:35
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:54   #3703
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

wiecie co
generalnie odkąd zepsuła mi sie nawigacja to oglądam mape w necie przed wyjściem i na kartce rysuje sobie uproszczony schemat dojazdu
myślę że wszystko będzie lepsze od tego
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 14:44   #3704
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiecie co
generalnie odkąd zepsuła mi sie nawigacja to oglądam mape w necie przed wyjściem i na kartce rysuje sobie uproszczony schemat dojazdu
myślę że wszystko będzie lepsze od tego
Jeśli radzisz sobie w ten sposób, to znaczy, że nawigacja nie jest Ci potrzbna
Mnie mogliby ten schemat na przedniej szybie wyskrobać, a i tak bym nie trafiła. Kompletnie nie mam orientacji w terenie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 15:41   #3705
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jeśli radzisz sobie w ten sposób, to znaczy, że nawigacja nie jest Ci potrzbna
Mnie mogliby ten schemat na przedniej szybie wyskrobać, a i tak bym nie trafiła. Kompletnie nie mam orientacji w terenie
no zazwyczasj sobie radzę - ale za to jak sie zgubie to doopa - bo żadnego punktu odniesienia z tych moich szkiców - i potem to już tylko pytanie przechodniów co bywa upierdliwe a czasem cieżkie jak żywego ducha na ulicy
także chce ten gps podręczny coby zawsze był ze mną - bo telefon zawsze mam, a wiem z doświadczenia że palmtopa zapominałam i potem już nie chciało mi sie wracać do domu po niego;

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

a tak w ogóle to powiedzcie mi czy kompakt diorskin forever może być używany tylko jako puder na podkład płynny ( a nie jako podkłąd sam w sobie) ?
on ma konsystencję suchą jak normalny puder prasowany czy jakąś wilgotnawą?
bo kompletnie zapomniałam go obadać będąc w sephorze a w najbliższym czasie nie będę
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 16:31   #3706
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja mam HTC touch diamond 2 - wgralam sobie Auto Mape ale powiem szczerze ze czasami Krzysio wariuje sie wiesza
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 17:02   #3707
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no zazwyczasj sobie radzę - ale za to jak sie zgubie to doopa - bo żadnego punktu odniesienia z tych moich szkiców - i potem to już tylko pytanie przechodniów co bywa upierdliwe a czasem cieżkie jak żywego ducha na ulicy
także chce ten gps podręczny coby zawsze był ze mną - bo telefon zawsze mam, a wiem z doświadczenia że palmtopa zapominałam i potem już nie chciało mi sie wracać do domu po niego;

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

a tak w ogóle to powiedzcie mi czy kompakt diorskin forever może być używany tylko jako puder na podkład płynny ( a nie jako podkłąd sam w sobie) ?
on ma konsystencję suchą jak normalny puder prasowany czy jakąś wilgotnawą?
bo kompletnie zapomniałam go obadać będąc w sephorze a w najbliższym czasie nie będę
A propo diorskina: on jest jak puder zwykły (no może nie taki zwykły bo bardziej kryjący) ale jest pudrowy, suchy, efektem przypomina sypkiego Nude'a. Ja użyłam na podkład jako wykończenie i pięknie się wpasował, na gołą buzie też tyko wtedy aby było lepsze krycie trzeba było dać go więcej a wtedy już zaczynał nienaturalnie wyglądać
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 18:36   #3708
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam HTC touch diamond 2 - wgralam sobie Auto Mape ale powiem szczerze ze czasami Krzysio wariuje sie wiesza
Nie mam dobrych wspomnien zwiazanych z Auto Mapa. "Zgubila sie" kiedys w centrum Wroclawia . Sprobuj mapy Tom Toma. Zerknij tez na AutoRoute .

A jak Ci sie htc sprawuje? Bede zmieniac telefon niedlugo i myslalam o htc wlasnie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-07-06 o 18:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 07:36   #3709
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20507643]Nie mam dobrych wspomnien zwiazanych z Auto Mapa. "Zgubila sie" kiedys w centrum Wroclawia . Sprobuj mapy Tom Toma. Zerknij tez na AutoRoute .

A jak Ci sie htc sprawuje? Bede zmieniac telefon niedlugo i myslalam o htc wlasnie.[/QUOTE]

James ma rację, TomTomy górą
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 20:13   #3710
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny może macie więcej doświadczenia z allegro Spotkało mnie coś przykrego
Tydzień temu jakaś oszustka kupiła na mojej aukcji pierścionek za prawie 800 zł, bez wczesniejszych jakichkolwiek pytań. Patrzę na ilość jej komentarzy - zaledwie 8 w tym 2 negatywy za brak wpłaty, kontaktu i fałszywy numer telefonu Trochę mnie to zaniepokoiło, mąż stwierdził od razu, że na pewno nie zapłaci Napisałam więc maila z prośbą o potwierdzenie zakupu - cisza Na all cały czas się logowała. Chciałam zadzwonić do niej, ale numer telefonu podany fałszywy. Zgłosiłam do allegro, ale nic się nie dzieje, a podobno za fałszywe dane jest blokada konta W końcu po 3 dniach mogłam wysłać przypomnienie przez allegro. Dalej nic. Dzisiaj wreszcie mogłam wysłać formularz zwrotu prowizji, bo było jej trochę i po kilku godzinach szanowna Pani/Pan przesłał do all wyjaśnienie o tej treści
Bardzo przepraszam ale wyslana zostala wiadomosc do sprzedajacego ze niestety musze zrezygnowac z tego pierscionka i poproszone bylo o przeslanie numeru konta na ktore wplacone zostaly pieniazki za pobrana prowizje 15zl! Jestem w stanie udokumentowac ta wplate!!! Nie rozumiem sprzedajacego ktory sam w wiadomosci podal numer konta oraz kwote prowizji ktora juz kilka dni temu zostala wplacona
Nóż mi się otwiera w kieszeni No co za chamstwo ?!?!? W żywe oczy tak łgać
Nawet nie wie jaka była prowizja od tego pierścionka, bo sporo wyższa Dziewczyny jaki ja mam teraz ruch ? Kolejnego formularza o zwrot prowizji już nie mogę wyslać, a jest taka adnotacja przy tej aukcji teraz: Kupujący wysłał wyjaśnienie, zwrot zostanie rozpatrzony przez pracownika Allegro

No przecież teraz pracownik oleje pewnie to co ja napisałam, bo skąd może wiedzieć czy rzeczywiście tak nie było jak ta oszustka pisze
aż mnie normalnie brzuch rozbolał i wszystko się we mnie trzęsie

Musiałam się Wam wygadać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 06:41   #3711
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie więcej doświadczenia z allegro Spotkało mnie coś przykrego
Tydzień temu jakaś oszustka kupiła na mojej aukcji pierścionek za prawie 800 zł, bez wczesniejszych jakichkolwiek pytań. Patrzę na ilość jej komentarzy - zaledwie 8 w tym 2 negatywy za brak wpłaty, kontaktu i fałszywy numer telefonu Trochę mnie to zaniepokoiło, mąż stwierdził od razu, że na pewno nie zapłaci Napisałam więc maila z prośbą o potwierdzenie zakupu - cisza Na all cały czas się logowała. Chciałam zadzwonić do niej, ale numer telefonu podany fałszywy. Zgłosiłam do allegro, ale nic się nie dzieje, a podobno za fałszywe dane jest blokada konta W końcu po 3 dniach mogłam wysłać przypomnienie przez allegro. Dalej nic. Dzisiaj wreszcie mogłam wysłać formularz zwrotu prowizji, bo było jej trochę i po kilku godzinach szanowna Pani/Pan przesłał do all wyjaśnienie o tej treści
Bardzo przepraszam ale wyslana zostala wiadomosc do sprzedajacego ze niestety musze zrezygnowac z tego pierscionka i poproszone bylo o przeslanie numeru konta na ktore wplacone zostaly pieniazki za pobrana prowizje 15zl! Jestem w stanie udokumentowac ta wplate!!! Nie rozumiem sprzedajacego ktory sam w wiadomosci podal numer konta oraz kwote prowizji ktora juz kilka dni temu zostala wplacona
Nóż mi się otwiera w kieszeni No co za chamstwo ?!?!? W żywe oczy tak łgać
Nawet nie wie jaka była prowizja od tego pierścionka, bo sporo wyższa Dziewczyny jaki ja mam teraz ruch ? Kolejnego formularza o zwrot prowizji już nie mogę wyslać, a jest taka adnotacja przy tej aukcji teraz: Kupujący wysłał wyjaśnienie, zwrot zostanie rozpatrzony przez pracownika Allegro

No przecież teraz pracownik oleje pewnie to co ja napisałam, bo skąd może wiedzieć czy rzeczywiście tak nie było jak ta oszustka pisze
aż mnie normalnie brzuch rozbolał i wszystko się we mnie trzęsie

Musiałam się Wam wygadać
tez mialam problemy z all, pewnie kojarzycie, bo Wam tu smecilam - sprzedawalam mini meteoryty, a koles uwazal, ze podroby pokazujac mi zdjecia miniatur sprzed 10 lat i bazarowy pedzelek
allegro nie robi NIC. na wszelkie moje maile odpowiadali mi, ze sama mam sie z nim dogadac







wlasnie gg powiedzialo mi, ze mejkapownia ma dzisiaj urodziny
♪ hepi berzdej tu ju, hepi berzdej tu ju, hepi berzdeeeeeeeeeej dijer mejkapownia [] na na na na naaaaaaanaaaaaaaaaaaaa ♪ ♪♪


---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

aaa i zapomnialam sie pochwalic, ze kupilam kolejny prostanik taki http://www.masquerade-lingerie.com/P...spx?rangeID=33
ogolnie pani ze sklepu powiedziala, ze wiekszosc dziewczyn zaczyna od Samanty [jak ja ], ale one sie rozciagaja i wcale nie sa najlepszej jakosci niestety, w mym rozmiarze [60 f ] do wyboru mialam cale 5 stanikow na krzyz marzyl mi sie czarny z odpinanymi ramiaczkami, a wyszlam ze zwyczajnym w turkusowe wzorki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 08:06   #3712
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

aaaaaaaaaaaa
aż sie zaczerwieniłam po tej pięknej piosnce
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 08:30   #3713
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

wiem wiem, ze mam talent muzyczny niestety, reszta swiata tego nie docenia zwykle
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 08:49   #3714
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkap, wszystkiego Naj-Najlepszego! I Twoje zdrowie, oczywiście:

Ilios, poszłaś na całość
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:19   #3715
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie więcej doświadczenia z allegro Spotkało mnie coś przykrego
Tydzień temu jakaś oszustka kupiła na mojej aukcji pierścionek za prawie 800 zł, bez wczesniejszych jakichkolwiek pytań. Patrzę na ilość jej komentarzy - zaledwie 8 w tym 2 negatywy za brak wpłaty, kontaktu i fałszywy numer telefonu Trochę mnie to zaniepokoiło, mąż stwierdził od razu, że na pewno nie zapłaci Napisałam więc maila z prośbą o potwierdzenie zakupu - cisza Na all cały czas się logowała. Chciałam zadzwonić do niej, ale numer telefonu podany fałszywy. Zgłosiłam do allegro, ale nic się nie dzieje, a podobno za fałszywe dane jest blokada konta W końcu po 3 dniach mogłam wysłać przypomnienie przez allegro. Dalej nic. Dzisiaj wreszcie mogłam wysłać formularz zwrotu prowizji, bo było jej trochę i po kilku godzinach szanowna Pani/Pan przesłał do all wyjaśnienie o tej treści
Bardzo przepraszam ale wyslana zostala wiadomosc do sprzedajacego ze niestety musze zrezygnowac z tego pierscionka i poproszone bylo o przeslanie numeru konta na ktore wplacone zostaly pieniazki za pobrana prowizje 15zl! Jestem w stanie udokumentowac ta wplate!!! Nie rozumiem sprzedajacego ktory sam w wiadomosci podal numer konta oraz kwote prowizji ktora juz kilka dni temu zostala wplacona
Nóż mi się otwiera w kieszeni No co za chamstwo ?!?!? W żywe oczy tak łgać
Nawet nie wie jaka była prowizja od tego pierścionka, bo sporo wyższa Dziewczyny jaki ja mam teraz ruch ? Kolejnego formularza o zwrot prowizji już nie mogę wyslać, a jest taka adnotacja przy tej aukcji teraz: Kupujący wysłał wyjaśnienie, zwrot zostanie rozpatrzony przez pracownika Allegro

No przecież teraz pracownik oleje pewnie to co ja napisałam, bo skąd może wiedzieć czy rzeczywiście tak nie było jak ta oszustka pisze
aż mnie normalnie brzuch rozbolał i wszystko się we mnie trzęsie

Musiałam się Wam wygadać
Ja bym do nich mimo wszystko napisała i opisala cała sytuacje, na Twoją korzyść świadczą jej komentarze , których jest tak mało i do tego negatywy...
Albo zareaguja abo nie , ja zawsze pisalam ,ze jestem zrozpaczona i strasznie proszę o pomoc w sprawie i w nawet najbardziej absurdalnej rzeczy mi pomagali.
A cwaniakowi przyda sie nauczka , warto zaryzykowac
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...

Edytowane przez Olilili
Czas edycji: 2010-07-09 o 09:20 Powód: probem z kawiaturą :( zy konserwator :(
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:25   #3716
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tez mialam problemy z all, pewnie kojarzycie, bo Wam tu smecilam - sprzedawalam mini meteoryty, a koles uwazal, ze podroby pokazujac mi zdjecia miniatur sprzed 10 lat i bazarowy pedzelek
allegro nie robi NIC. na wszelkie moje maile odpowiadali mi, ze sama mam sie z nim dogadac
Ciekawe jak to potraktują
Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
Ja bym do nich mimo wszystko napisała i opisala cała sytuacje, na Twoją korzyść świadczą jej komentarze , których jest tak mało i do tego negatywy...
Albo zareaguja abo nie , ja zawsze pisalam ,ze jestem zrozpaczona i strasznie proszę o pomoc w sprawie i w nawet najbardziej absurdalnej rzeczy mi pomagali.
A cwaniakowi przyda sie nauczka , warto zaryzykowac
Napisałam dzisiaj rano do all opisując całą sytuację
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:30   #3717
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkapku Kochany -wszystkiego najlepszego, dużo zleceń, dużo klientek (tylko samych milych), upragnionego angażu w TV a przede wszystkim dużo dużo zdrowia dla Ciebie, małża i malucha (tego który już jest a także dla tego który dopiero pojawi się na świecie) : roza:


Mariola
przede wszytkim sie nie denerwuj bo nie warto. Myśle że powinnaś poczekać aż allegro odpowie na Twój formularz zwrotu prowizji. Na niekorzyść krętaczki przemawiają jej komentarze. Jak kiedyś miałam tak że na aukcji dziewczyna kupiła ode mnie kosmetyk, potem żadnego kontaktu (prosiłam o potwierdzenie zakupu po zalicytowaniu) ani pieniedzy, wysłałam formularz i po iluś tam dniach dostałam zwrot prowizji. Potem okazało się że gówniara robiła sobie jaja, posypało się chyba z 50 negatywnych komentarzy że licytowała rzeczy dla zabawy nie płacąc za nie.
Tak więc pozostaje czekać na kontakt allegro, potem będziesz myśleć co ewentualnie dalej. A oszustka niech sobie wsadzi gdzieś te 15 zł, albo wpłaca całą prowizję + opłaty za wystawienie aukcji albo negatyw i do widzenia.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:52   #3718
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mariola przede wszytkim sie nie denerwuj bo nie warto. Myśle że powinnaś poczekać aż allegro odpowie na Twój formularz zwrotu prowizji. Na niekorzyść krętaczki przemawiają jej komentarze. Jak kiedyś miałam tak że na aukcji dziewczyna kupiła ode mnie kosmetyk, potem żadnego kontaktu (prosiłam o potwierdzenie zakupu po zalicytowaniu) ani pieniedzy, wysłałam formularz i po iluś tam dniach dostałam zwrot prowizji. Potem okazało się że gówniara robiła sobie jaja, posypało się chyba z 50 negatywnych komentarzy że licytowała rzeczy dla zabawy nie płacąc za nie.
Tak więc pozostaje czekać na kontakt allegro, potem będziesz myśleć co ewentualnie dalej. A oszustka niech sobie wsadzi gdzieś te 15 zł, albo wpłaca całą prowizję + opłaty za wystawienie aukcji albo negatyw i do widzenia.
No będę czekać, ale nie myślałam, że ktoś będzie tak w żywe oczy kłamał Nic mi oczywiście nie przelała, ani 15, ani 5 zł Jestem ciekawa jak by to udowodniła ? Spreparowała dowód zapłaty Jestem ciekawa czy m-bank mógłby wystawić papierowy wydruk z mojego konta, żebym mogła przesłać do all, że wpłaty nie było od tej oszustki
Ech, nigdy nie zrozumię takich ludzi. Nie lepiej było z jej strony wycofać się z transakcji, a nie naciągać ludzi na koszty
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 12:06   #3719
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nie wiem jak w mbanku, ale w inteligo np mozna zrobic takie zestawienie tranzakcji za ostatni tydzien/miesiac czy ile sie tam chce
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 12:13   #3720
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkap, wszystkiego naj Zdrówko
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.