Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 17:36   #3001
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Laski! Ja szukałam przepisu na maseczkę z płatków owsianych i przy okazji znalazłam taką:
Maseczka z kiwi
Przetłuszczającej cerze przyda się raz lub dwa razy w tygodniu maseczka oczyszczająca, która również ściągnie pory i usunie złuszczający się naskórek. Przygotowujemy ją w następujący sposób: mieszamy 2 łyżeczki otrębów pszennych z 2 łyżeczkami twarogu oraz ćwiartką startego kiwi. Nakładamy na umytą twarz na 15 minut.


Brzmi fajnie Przy okazji weny sobie zrobię

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
O dzięki! Spróbuję sobie

znalazłam jeszcze taką maseczkę, chyba zaraz sobie zrobię ;]
Maseczka oczyszczająca I
Przy rozszerzonych porach i tzw. brudnej cerze, można zrobić raz lub dwa razy w tygodniu maseczkę z białka. Najpierw jednak trzeba poddać twarz parowej kąpieli rumiankowej (UWAGA: przy popękanych lub rozszerzonych naczynkach krwionośnych nie należy robić parówki). Następnie spłukać zimną wodą i pokryć cienką warstwą piany ubitej z białek, pamiętając, by nie nakładać maseczki na okolice oczu. Po 15-20 minutach spłukać twarz ciepłą wodą. Po takim zabiegu skóra wygładza się, pory ulegają ściągnięciu. Na koniec wklepać w skórę krem nawilżający.
Parówka generalnie rozszerza pory także ja bym nie polecała.
Zrobię tą maseczkę białkową, ale dzis już mi się nie chce,
mam jeszcze otwartą saszetkę synergen to sobie dziś zaaplikuję
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:10   #3002
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nie ma zjdęcia .
Kurczę, wydaje mi się, że czerwone tam nigdy nie były ... Przyjrzę się jeszcze jak wrócę do domu. Aczkolwiek nie wiem co innego by to mogło być .
To ja się już obawiam, jak będę np. po 30 wyglądać, jak teraz mam rozstępy ... :/
Spoko, mnie rozstępy pojawiły się, gdy miałam mniej więcej 14 lat i zaczęłam rosnąć. Nabrałam nieco kobiecych kształtów, zaokrągliłam się tu i ówdzie. Niektóre nadal są czerwone, rzucające się w oczy, ostatnio mój facet zapytał co to za buba, jak mu powiedziałam, że to rozstępy to był w ciężkim szoku.
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja tez mam okropne na posladkach najgorsze, jeszcze boczki i uda
ale w tvn style byl jakis program z taka blondynka ktora zmieniala nawyki zywieniowe i mowila ze rozstepy sa wynikiem braku cynku.
cynk dostarczam wiec zobaczymy za jakis czas.
Ja mam na udach i tyłku, ale jedynie te na udach są moją zmorą i wprowadzają mnie w wieczne kompleksy. Niestety, są to spore, widoczne, czerwone i białe pręgi, jakby ktoś narysował nieregularne linie kredką. Nie cierpię ich, zwłaszcza, że mam wrażenie, że ostatnio się powiększyły.
Czas porządnie się za nie zabrać, bo drogeryjne kremy mi nie pomagają.
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja będę wielbić mocznik do końca swych dni. Miałam cale biodro i pośladek w czerwonych krechach, tydzień smarowania i prawie wszystko znikło. Spróbujcie, dużo to nie kosztuje, a nuż Wam też pomoże
Byłabym szczęśliwym człowiekiem
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Siostra poszła do lekarza (chyba pediatry, bo brała dla swojego synka) i poprosiła o receptę na taką maść, dostała bez problemu. Zapłaciła 10 zł/200ml chyba.
Jak myślisz, mogę uzyskać taką receptę od lekarza pierwszego kontaktu?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 22:11   #3003
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
O dzięki! Spróbuję sobie

znalazłam jeszcze taką maseczkę, chyba zaraz sobie zrobię ;]
Maseczka oczyszczająca I
Przy rozszerzonych porach i tzw. brudnej cerze, można zrobić raz lub dwa razy w tygodniu maseczkę z białka. Najpierw jednak trzeba poddać twarz parowej kąpieli rumiankowej (UWAGA: przy popękanych lub rozszerzonych naczynkach krwionośnych nie należy robić parówki). Następnie spłukać zimną wodą i pokryć cienką warstwą piany ubitej z białek, pamiętając, by nie nakładać maseczki na okolice oczu. Po 15-20 minutach spłukać twarz ciepłą wodą. Po takim zabiegu skóra wygładza się, pory ulegają ściągnięciu. Na koniec wklepać w skórę krem nawilżający.
Ja po tej maseczce(a raczej w trakcie stosowania)wyglądałam jak po operacji plastycznej nie w najlepszym tego słowa znaczeniu.Ta maseczka jak zaczyna wysychać strasznie ściąga twarz .Pod oczy niech was Bóg broni toto nasmarować- można sobie zrobić kuku.Efekt raczej krótkotrwały,ogólnie wrażenia od stosowania nieprzyjemne- najpierw to glutowato -piankowate na twarzy śmierdzi lekko jajem,a później tworzy się taka skorupka co przy wysychaniu ściąga twarz niemiłosiernie,a fuj...
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 22:25   #3004
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja po tej maseczce(a raczej w trakcie stosowania)wyglądałam jak po operacji plastycznej nie w najlepszym tego słowa znaczeniu.Ta maseczka jak zaczyna wysychać strasznie ściąga twarz .Pod oczy niech was Bóg broni toto nasmarować- można sobie zrobić kuku.Efekt raczej krótkotrwały,ogólnie wrażenia od stosowania nieprzyjemne- najpierw to glutowato -piankowate na twarzy śmierdzi lekko jajem,a później tworzy się taka skorupka co przy wysychaniu ściąga twarz niemiłosiernie,a fuj...
Lekko? Strasznie śmierdzi, omg
Fakt, uczucie niefajne, ale da się wytrzymać
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 23:16   #3005
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja chciałam bardzo ją zrobić, okazało się jednak, że nie ma jajek! jakieś mam zezowate szczęście.
Za to zrobiłam mini parówkę :P i nałożyłam maseczkę z płatków owsianych. Buźka świetna, samopoczucie lepsze, na ten jeden wieczór.

No i sporządziłam sobie żel lniany, który polecałyście
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 07:21   #3006
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja po tej maseczce(a raczej w trakcie stosowania)wyglądałam jak po operacji plastycznej nie w najlepszym tego słowa znaczeniu.Ta maseczka jak zaczyna wysychać strasznie ściąga twarz .Pod oczy niech was Bóg broni toto nasmarować- można sobie zrobić kuku.Efekt raczej krótkotrwały,ogólnie wrażenia od stosowania nieprzyjemne- najpierw to glutowato -piankowate na twarzy śmierdzi lekko jajem,a później tworzy się taka skorupka co przy wysychaniu ściąga twarz niemiłosiernie,a fuj...
Tak myślałam, że komfort używania raczej marny
Nie będę jej robić.

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
No i sporządziłam sobie żel lniany, który polecałyście
i jak? używałaś już?
Ja nie jestem jakoś specjalnie zachwycona. Może się przekonam, ale generalnie żadne toto cudo dla mnie, póki co
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 07:54   #3007
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Tak myślałam, że komfort używania raczej marny
Nie będę jej robić.



i jak? używałaś już?
Ja nie jestem jakoś specjalnie zachwycona. Może się przekonam, ale generalnie żadne toto cudo dla mnie, póki co
na forum dla dziewczyn z kręconymi włosami wyczytałam, że musi postać kilka godzin, zanim użyjemy. zaraz nakładam ;d
widziałam jakieś super opinie, że lepsze od drogich kosemtyków itd
nie napalam się jednak )
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 07:56   #3008
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

To nikt nie przetestował dobrych bibułek matujących?
a ja miałam bibułki z inglota i powiem Wam, że bez rewelacji :/ taki sam efekt daje jedna warstwa zwykłej chusteczki higienicznej
Ale pozbyłam się problemu ze świeceniem właśnie dzięki pudrowi bambusowemu z BU Matowi nawet dermablenda który świeci się u mnie chyba sam z siebie
Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Macie sprawdzonych sprzedawców na Allegro? Proszę o namiary
ja zawsze kupuje u gabby pewnie niedługo EDM zniknie nawet z all

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość

Jak myślisz, mogę uzyskać taką receptę od lekarza pierwszego kontaktu?
możesz
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 08:16   #3009
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
a ja miałam bibułki z inglota i powiem Wam, że bez rewelacji :/ taki sam efekt daje jedna warstwa zwykłej chusteczki higienicznej
Ale pozbyłam się problemu ze świeceniem właśnie dzięki pudrowi bambusowemu z BU Matowi nawet dermablenda który świeci się u mnie chyba sam z siebie

ja zawsze kupuje u gabby pewnie niedługo EDM zniknie nawet z all



możesz
Czemu EDM miałby zniknąć z allegro?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 08:27   #3010
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Czemu EDM miałby zniknąć z allegro?
bo z tego co czytałam na wątku EDM dowiedziałam się że wstrzymali wysyłki do Polski

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

ale to chyba jakaś bardziej skomplikowana sytuacja, jacyś pośrednicy, podwyżki cen... Muszę się zagłebić w wątek EDM bo chwilowo jestem do tyłu a nie chcę Was wprowadzać w błąd
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 08:31   #3011
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
na forum dla dziewczyn z kręconymi włosami wyczytałam, że musi postać kilka godzin, zanim użyjemy. zaraz nakładam ;d
widziałam jakieś super opinie, że lepsze od drogich kosemtyków itd
nie napalam się jednak )
tak, tak mój odstał swoje
Użyłam dopiero raz, jeszcze dam mu szanse

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
bo z tego co czytałam na wątku EDM dowiedziałam się że wstrzymali wysyłki do Polski

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

ale to chyba jakaś bardziej skomplikowana sytuacja, jacyś pośrednicy, podwyżki cen... Muszę się zagłebić w wątek EDM bo chwilowo jestem do tyłu a nie chcę Was wprowadzać w błąd
Ojej:/ Jak doczytasz to podziel się prosze Nie mam teraz czasu się wczytać. Jeśli to prawda to musze kupić bo mam już mniej niż pół. Zastanawiałam się czy nie kupic jakiegoś podkładu wyższej półki, ale zanim się na myślę to chyba kupie edm jakby miało go przypadkiem zabraknąc.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 08:49   #3012
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość

Ojej:/ Jak doczytasz to podziel się prosze Nie mam teraz czasu się wczytać. Jeśli to prawda to musze kupić bo mam już mniej niż pół. Zastanawiałam się czy nie kupic jakiegoś podkładu wyższej półki, ale zanim się na myślę to chyba kupie edm jakby miało go przypadkiem zabraknąc.
jak narazie mam zapas EDM i jestem wykończona po miesiącach prób znalezienia idealnego odcienia także chyba w najbliższym czasie sobie odpuszczę czytanie EDMowego wątku Ale myślę, że dziewczyny z minerałowego nie popuszczą tak łatwo, widziałam, że już kombinują z wysyłkami z USA do innych krajów a stamtąd do nas do Polski więc może nie bedziesz musiała robić zapasów
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 09:43   #3013
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
jak narazie mam zapas EDM i jestem wykończona po miesiącach prób znalezienia idealnego odcienia także chyba w najbliższym czasie sobie odpuszczę czytanie EDMowego wątku Ale myślę, że dziewczyny z minerałowego nie popuszczą tak łatwo, widziałam, że już kombinują z wysyłkami z USA do innych krajów a stamtąd do nas do Polski więc może nie bedziesz musiała robić zapasów
No tak, szukacie odcienia jest wyczynem. Ja myślałam, że już znalazłam swój. I w sumie gdyby mi nie ciemniał na twarzy byłoby super.
Zastanawiam się nad clinique lub estee lauder. poczytam jeszcze kwc.


Ale kombinują dziewczęta
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 09:48   #3014
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja narazie zamówiłam 3 próbki, zobaczymy, czy znajdę wśród nich ten idealny odcień .
Ale wydaje mi się, że z Allegro nie powinny zniknąć ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:00   #3015
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
a ja miałam bibułki z inglota i powiem Wam, że bez rewelacji :/ taki sam efekt daje jedna warstwa zwykłej chusteczki higienicznej
Ale pozbyłam się problemu ze świeceniem właśnie dzięki pudrowi bambusowemu z BU Matowi nawet dermablenda który świeci się u mnie chyba sam z siebie

ja zawsze kupuje u gabby pewnie niedługo EDM zniknie nawet z all



możesz
W takim razie przy najbliższej wizycie poproszę o taką receptę.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
No tak, szukacie odcienia jest wyczynem. Ja myślałam, że już znalazłam swój. I w sumie gdyby mi nie ciemniał na twarzy byłoby super.
Zastanawiam się nad clinique lub estee lauder. poczytam jeszcze kwc.


Ale kombinują dziewczęta
Czyli po prostu kupiłaś w ciemno kilka odcieni i testowałaś na sobie? Używałam próbek podkładu Clinique i byłam zachwycona. Niestety, obecnie nie stać mnie na pełnowymiarowe opakowanie, zresztą oduczyłam się obowiązkowego używania podkładu.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja narazie zamówiłam 3 próbki, zobaczymy, czy znajdę wśród nich ten idealny odcień .
Ale wydaje mi się, że z Allegro nie powinny zniknąć ...
Nie znikną, ponieważ na Allegro sprzedaje wiele osób aktualnie przebywających za granicą, które mają dostęp do kosmetyków niedostępnych w Polsce.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:07   #3016
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Czyli po prostu kupiłaś w ciemno kilka odcieni i testowałaś na sobie? Używałam próbek podkładu Clinique i byłam zachwycona. Niestety, obecnie nie stać mnie na pełnowymiarowe opakowanie, zresztą oduczyłam się obowiązkowego używania podkładu.
Najpierw dziewczyny w wątku o edm mi doradziły (wkleiłam zdjęcie) i kupiłam od razu pełnowymiarowe opakowanie. Sprawdzało się bardzo dobrze. Do czasu, póxniej kolor mi czerwieniał na twarzy. Kupiłam jaśniejszy kolor, już w ciemno, ale też mi nie podpasował.
Później zamówiłam kilka odcieni i testowałam. Wybrałam ten który mi najbardziej odpowiadal i kupiłam biga. Właśnie pomału zbliżam się do końca i wydaje mi się, że znowu ciemnieje albo ja już jestem przewrażliwiona.


Jaki podkład Clinique testowałaś?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:18   #3017
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Najpierw dziewczyny w wątku o edm mi doradziły (wkleiłam zdjęcie) i kupiłam od razu pełnowymiarowe opakowanie. Sprawdzało się bardzo dobrze. Do czasu, póxniej kolor mi czerwieniał na twarzy. Kupiłam jaśniejszy kolor, już w ciemno, ale też mi nie podpasował.
Później zamówiłam kilka odcieni i testowałam. Wybrałam ten który mi najbardziej odpowiadal i kupiłam biga. Właśnie pomału zbliżam się do końca i wydaje mi się, że znowu ciemnieje albo ja już jestem przewrażliwiona.


Jaki podkład Clinique testowałaś?
Strasznie jestem ciekawa, dlaczego tak się dzieje, że kolor czerwienieje na twarzy. Może to wina kremu, który nakładasz pod? Chciałabym od razu czegoś co się sprawdzi, a boję się brać w ciemno pełnowymiarówkę, dlatego najpierw chyba będę musiała pobawić się z testami.
To było ponad rok temu, przejrzałam KWC i daję 90% że to był Superfit Oil-Free
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...wa-formula.htm Recenzji nie ma super pozytywnych, ale zauważyłam, że to co często okazuje się wizażowym hitem na mnie może się nie sprawdzić. Byłam z niego zadowolona.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:42   #3018
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Strasznie jestem ciekawa, dlaczego tak się dzieje, że kolor czerwienieje na twarzy. Może to wina kremu, który nakładasz pod? Chciałabym od razu czegoś co się sprawdzi, a boję się brać w ciemno pełnowymiarówkę, dlatego najpierw chyba będę musiała pobawić się z testami.
To było ponad rok temu, przejrzałam KWC i daję 90% że to był Superfit Oil-Free
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...wa-formula.htm Recenzji nie ma super pozytywnych, ale zauważyłam, że to co często okazuje się wizażowym hitem na mnie może się nie sprawdzić. Byłam z niego zadowolona.
Dziękuję za linka. Poproszę o próbki albo zamówię na all kilka sztuk. Wolalabym nie kupować od razu pełnego opakowania bo już nie raz się naciełam i tylko niepotrzebnie straciłam pieniądze.
Co do czerwienienia to na prawdę nie mam pojęcia. Rano w lato nakładam filtr ( w tedy to już mega burak :/) a generalnie staram się mieszać żel ha z humektanem, choć ostatnio mam nawilżoną b uzię więc rano nakładam tylko baze pod makijarz. i za każdym razem to samo :/ Dlatego zastanawiam się czy nie zrezygnowac z minerałów, może poprostu mi nie służą.


EDIT: wyprostowałam dziś włosy uzwając nowego spray termoochoronnego:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...nia-wlosow.htm
muszę przyznać że włosy całkiem gładkie i ładne.
Tylko zapach tego specyfiku mi się nie podoba.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga

Edytowane przez Ag4
Czas edycji: 2010-08-17 o 10:47
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:53   #3019
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Akurat tamtą próbkę znalazłam w TS, a później dostałam w Sephorze, ale tak jak pisałam, to było dosyć dawno, jednak myślę, że próbki nadal mają w obiegu.
Ja musiałam odstawić filtr, bo mnie pięknie pozapychał, aż nie mogłam się pozbierać jak wróciłam z Hiszpanii. Jak widziałam Polki opalające się na oliwkę Bambino albo masło kakaowe Ziaji to
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 12:09   #3020
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja mam clinique anti-blemish, ale wydaje mi się, że jest za ciemny (mimo iż mam oczywiście najjaśniejszy odcień). Póki co go używam, bo trochę się opaliłam, ale obawiam się, że niedługo kompletnie nie będzie mi pasował.
A kupiłam, jak w sephorze był dzień wszystko -20% .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 12:32   #3021
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ja musiałam odstawić filtr, bo mnie pięknie pozapychał, aż nie mogłam się pozbierać jak wróciłam z Hiszpanii. Jak widziałam Polki opalające się na oliwkę Bambino albo masło kakaowe Ziaji to
też odstawiłam filtr na razie. Choć używam co jakiś czas toniku aha/bha. No, ale niestety filtr mnie zapycha. Na początku było ok, ale z czasem coraz więcej krost (mam bioderme)

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja mam clinique anti-blemish, ale wydaje mi się, że jest za ciemny (mimo iż mam oczywiście najjaśniejszy odcień). Póki co go używam, bo trochę się opaliłam, ale obawiam się, że niedługo kompletnie nie będzie mi pasował.
A kupiłam, jak w sephorze był dzień wszystko -20% .
właśnie czaiłam się na ten antiblemish
kurcze, tylko właśnie domyślam się,że ciężko będzie znaleźć jasny kolor
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 12:32   #3022
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Nie wiedziałam gdzie zapytać, to może tutaj
Za jakimi kosmetykami rozglądać się we Francji?
Chodzi mi o marki niedostępne w Polsce lub po prostu tańsze.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 12:48   #3023
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
też odstawiłam filtr na razie. Choć używam co jakiś czas toniku aha/bha. No, ale niestety filtr mnie zapycha. Na początku było ok, ale z czasem coraz więcej krost (mam bioderme)



właśnie czaiłam się na ten antiblemish
kurcze, tylko właśnie domyślam się,że ciężko będzie znaleźć jasny kolor
No jak dla mnie to ten kolor jest jakby zbyt różowy? (chociaż mam ciepły odcień karnacji) Ale może nie masz czego żałować, moim zdaniem podkład jak każdy inny. Teraz zamówiłam próbki EDM i liczę na to, że minerały mi podpasują. Jak nie, to będę się rozglądać za podkładem Lancome (choć te mają kiepskie opinie na KWC) lub Shiseido (widzę, że na KWC króluje Shiseido, Benefiance (podkład), tylko że ma mało opinii).
Wolałabym minerały, bo 'zdrowsze', naturalne, tanie, na długo starczają no i zamawiam na allegro i przychodzą mi do domu, nie muszę iść do drogerii, w której kusi mnie milion innych kosmetyków . No, ale jeśli mi nie będą pasowały to zacznę od tego Shiseido .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:07   #3024
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
No jak dla mnie to ten kolor jest jakby zbyt różowy? (chociaż mam ciepły odcień karnacji) Ale może nie masz czego żałować, moim zdaniem podkład jak każdy inny. Teraz zamówiłam próbki EDM i liczę na to, że minerały mi podpasują. Jak nie, to będę się rozglądać za podkładem Lancome (choć te mają kiepskie opinie na KWC) lub Shiseido (widzę, że na KWC króluje Shiseido, Benefiance (podkład), tylko że ma mało opinii).
Wolałabym minerały, bo 'zdrowsze', naturalne, tanie, na długo starczają no i zamawiam na allegro i przychodzą mi do domu, nie muszę iść do drogerii, w której kusi mnie milion innych kosmetyków . No, ale jeśli mi nie będą pasowały to zacznę od tego Shiseido .
Ojej, wszystko tylko nie róż:/ mam już dośc czerwieni i różu na twarzy
Jeszcze się zastanowię. Kolejny podkład edm na pewno kupię bo warto mieć, ale chciałabym znaleźć jednak KWC bo edm ssię nim nie okazał.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:11   #3025
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja uwielbiam loreal infalible ale nie wiem czemu wiele osob go nie znosi


a jaki korektor polecacie?
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:25   #3026
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
ja uwielbiam loreal infalible ale nie wiem czemu wiele osob go nie znosi


a jaki korektor polecacie?
O nie, jak dla mnie był za ciężki, zdecydowanie.

A korektor pod oczy, czy na niedoskonałości?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:26   #3027
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
a jaki korektor polecacie?
'podpinam się' pod pytaniem
Ja się chętnie dowiem o czymś na niedoskonałości

Planuję zakup jakiegoś korektora, chciałam ten z Avon'u ale boję się kupować tak... Nie wiedząc, jaki to w ogóle kolor.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:26   #3028
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
ja uwielbiam loreal infalible ale nie wiem czemu wiele osob go nie znosi


a jaki korektor polecacie?
pod oczy uzywam inglota a na krostki, przebarwienia i inne cuda edm kolor mint. Kupiłam małe pudełeczko, ale starczy na jakiś czas.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:32   #3029
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O nie, jak dla mnie był za ciężki, zdecydowanie.

A korektor pod oczy, czy na niedoskonałości?
a ja nie wiem bo u mnie praktycznie tego podkładu nie widać, naprawdę

jak go stosowałam i powiedziałam koleżance to ona wielkie oczy i ale przecież ty nie masz na sobie podkładu a ja w śmiech bo miałam



a korektor to rozświetlający i na niedoskonałości ale nie drogie
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:58   #3030
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
pod oczy uzywam inglota a na krostki, przebarwienia i inne cuda edm kolor mint. Kupiłam małe pudełeczko, ale starczy na jakiś czas.
Polecasz ten EDM? Właśnie zastanawiam się nad jego kupnem . I czym go nakładasz?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.