Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 09:34   #2521
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Szczerze to ja nawet nie wiedziałabym co poradzić, żeby kolor nie wrócił. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że to wszystko to loteria. Jedno wiem na pewno jeżeli kolor wróci to nie ma się co załamywać, tylko nakładać rozjasniacz. Bez dekoloryzatora tak równomiernie nigdy by mi nie rozjasniło. Jezeli Twoja siostra ma mocne i zdrowe włosy to nie martw się, po jednym użyciu rozjaśniacza włsy się nie poniszczą, chociaż może będzie tą jedną z tych szczęsliwców, którym czarny nie powraca. Z tego co zauważyłam to najrzadziej kolor wraca tym, którzy mają jasniejszy kolor wyjściowy, więc te wszystkie ciemnienia pewnie od tego zależą. Mi wysuszyło tylko końce a reszta w miare ok. Na razie mam jasnorudy, zdjęcia zrobie pozniej i wrzuce. Zastanawiam się czy przed goldwellem nie zrobić sobie jeszcze krótkiej kąpieli rozjaśniającej, ale nie wiem czy to już nie będzie hardcore dla moich włosów
Tez tak uważam- że bez dekoloryzatora to rozjasniacz ledwo co by zdzialał...a na czym polega ta kl rozjasniajaca? Na uzyciu mleczka utleniajacego na włosy?
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:39   #2522
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
Tez tak uważam- że bez dekoloryzatora to rozjasniacz ledwo co by zdzialał...a na czym polega ta kl rozjasniajaca? Na uzyciu mleczka utleniajacego na włosy?
proszek z rozjaśniacza+odżywka+szam pon. Dziewczyny z wątku o blondach bardzo polecają. Nakładam na włosy, chwilę malaksuje, pozostawiam na 10 min. Nie niszczy włosów jak tradycyjny rozjaśniacz. Własnie nałożyłam i czekam, mam nadzieje że mi kudły nie wyjda. To jest ostatni eksperyment, pozniej goldwell i niech sie dzieje co chce już nic nie kombinuje.
Załaczam fotke po sciemnieniu i nałożeniu rozjasniacza, w rzeczywistosci są mocniej marchewkowe, no i oczywiscie blond odrosty
Fryzura dzwina, bo dzisiaj pojechałam w gumce na zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie002.jpg (12,5 KB, 71 załadowań)
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-06 o 12:07
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:50   #2523
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Lukrecja86 czy dlugo trzymalas ten rozjasniacz? i rocieczylas woda to 12% bo ja kupilam ten z joanny tylko do calych wlosow slabszy i on ma mleczko utleniajace 9% i sie zastanawiam czy chociaz polowe rozcieczyc bo mimo wszytsko sie boje
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:59   #2524
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
Lukrecja86 czy dlugo trzymalas ten rozjasniacz? i rocieczylas woda to 12% bo ja kupilam ten z joanny tylko do calych wlosow slabszy i on ma mleczko utleniajace 9% i sie zastanawiam czy chociaz polowe rozcieczyc bo mimo wszytsko sie boje
Lilia ja troche przegiełam. Po dekolorce na połowe wlosów dałam rozcienczona 9, też ten z joanny tylko zrobiłam tak, że 1/3 mleczko i 2/3 wody z kranu. Pózniej po czerni nałożyłam 9 z rozjaśniaczem a teraz kąpiel rozjaśniającą. napiszę tak, końce, które miałam nieco poniszczone od prostownicy tak na długosc 1 cm bardzo się zniszczyły reszta nie jest cudowna, ale ujdzie. Długaaaa regeneracja i myslę, że bedzie ok. Ja raz nałozysz rozjaśniacz, o ile Twoje wlosy nie są cienkie i zniszczone to myslę, że tragedii nie będzie, ale żeby nie było to nie polecam nakladania pod rząd rozjaśniacza, bo nie ma mocy, żeby się nie zniszczyły.
Dodaje zdjęcie po kąpieli, kolor złoty blond. Nie wiem czy dzis będę robić goldwellem, mam już na dzisiaj dość. Moje włosy przeżyły dramat. Na razie odpocznę, jak się zdecyduje to załącze fotki dla kaiwony
aaa bo bym zapomniałam, odrosty wyszły mi białe. W domu miałam jeszcze stary średni blond, nalożyłam tylko na odrosty i efekt jak niżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie004.jpg (12,7 KB, 87 załadowań)
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-06 o 13:27
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 14:04   #2525
justtina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Jestem po pierwszym dekoloryzatorze. Mam długie włosy za łopatki. Narazie mam głowe dwukolorową :P jakieś 20 cm od czubka jest brązowo-rudawa a im niżej tym ciemniej, końcówki są dalej czarne jak smoła na dodatek po tym myciu sodą a potem roztworem octu mam bardzo przesuszone włosy. Mam nadzieje że to minie. Wieczorem sproboje jeszcze raz nałozyc dekoloryzator i farbę. W najgorszym wypadku pozostane dwukolorowa :P ponoć to teraz nawet modne.
justtina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:07   #2526
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Jestem po farbowaniu goldwellem, kolor wyszedł fantastycznie jak dla mnie. fakt faktem gdzie niegdzie przebija zloto, ale w niektórych miejscach jest mega zimno. Nie spodziewałam się takiego efektu, po tym co miałam na głowie przed dekoloryzacją. Jeszcze w dodatku spartaczyłam sprawe, bo zmyłam farbę juz po 10 min, wystraszyłam się nie wiedzieć dlaczego będzie ciemnieć, chyba jestem przewrażliwiona. W każdym bądz razie gorąco polecam farby goldwell, super pokrywają, konsystencja farby przecudowna. farbowanie było przyjemnoscia. Farba dla mnie pachnie, co bardzo rzadko się zdarza. Niestety zdjęcia nie oddaja koloru, ale zamieszcama. nastepnym razem znowu kupeju goldwell-te same kolorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie007.jpg (22,5 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie013.jpg (30,3 KB, 92 załadowań)
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:37   #2527
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Lilia ja troche przegiełam. Po dekolorce na połowe wlosów dałam rozcienczona 9, też ten z joanny tylko zrobiłam tak, że 1/3 mleczko i 2/3 wody z kranu. Pózniej po czerni nałożyłam 9 z rozjaśniaczem a teraz kąpiel rozjaśniającą. napiszę tak, końce, które miałam nieco poniszczone od prostownicy tak na długosc 1 cm bardzo się zniszczyły reszta nie jest cudowna, ale ujdzie. Długaaaa regeneracja i myslę, że bedzie ok. Ja raz nałozysz rozjaśniacz, o ile Twoje wlosy nie są cienkie i zniszczone to myslę, że tragedii nie będzie, ale żeby nie było to nie polecam nakladania pod rząd rozjaśniacza, bo nie ma mocy, żeby się nie zniszczyły.
Dodaje zdjęcie po kąpieli, kolor złoty blond. Nie wiem czy dzis będę robić goldwellem, mam już na dzisiaj dość. Moje włosy przeżyły dramat. Na razie odpocznę, jak się zdecyduje to załącze fotki dla kaiwony
aaa bo bym zapomniałam, odrosty wyszły mi białe. W domu miałam jeszcze stary średni blond, nalożyłam tylko na odrosty i efekt jak niżej.
Rewelacja - jak fajnie rozjasniło Czekam na fotki z kolejnego etapu:0) dzięki za cynka o kapieli. znalazłam jeszcze proporcje na kafeterii z oneta. Ale to raczej juz polece siostrze- bo ja intensywnie myję szamponem przeciwłupiezowym i chyba mi juz wystarczy glodwell - zdecydowalam się na mieszanke trzech kolorów i jednak nie wszystkie siódemki a 7MB- jasny nefrytowy brąz( zielen na czerwien ) plus 6A ciemny popielaty blond( popiel- niebieski barwnik na rudość) i 6 SB- srebrny brąz- zobaczymy

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu goldwellem, kolor wyszedł fantastycznie jak dla mnie. fakt faktem gdzie niegdzie przebija zloto, ale w niektórych miejscach jest mega zimno. Nie spodziewałam się takiego efektu, po tym co miałam na głowie przed dekoloryzacją. Jeszcze w dodatku spartaczyłam sprawe, bo zmyłam farbę juz po 10 min, wystraszyłam się nie wiedzieć dlaczego będzie ciemnieć, chyba jestem przewrażliwiona. W każdym bądz razie gorąco polecam farby goldwell, super pokrywają, konsystencja farby przecudowna. farbowanie było przyjemnoscia. Farba dla mnie pachnie, co bardzo rzadko się zdarza. Niestety zdjęcia nie oddaja koloru, ale zamieszcama. nastepnym razem znowu kupeju goldwell-te same kolorki
wiedziałam, ze nie wytrzymasz!!!!!! Czekałam jeszcze dzisiaj na farbowanie tyle ze sadziłam ze do wieczorka Ślicznie wyglada- na zdjęciu nie widać żeby przebijało złoto! Ja juz się nie moge doczekac- dopiero mysle w poniedziałek lub wtorek bedzie sie działo- mam nadzieje, że tak ładnie jak u Ciebie Ja dzis usiadłam i zapisałam sobie w zeszycie notke z wątku zimny ,popielaty brąz
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 16:58   #2528
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
Rewelacja - jak fajnie rozjasniło Czekam na fotki z kolejnego etapu:0) dzięki za cynka o kapieli. znalazłam jeszcze proporcje na kafeterii z oneta. Ale to raczej juz polece siostrze- bo ja intensywnie myję szamponem przeciwłupiezowym i chyba mi juz wystarczy glodwell - zdecydowalam się na mieszanke trzech kolorów i jednak nie wszystkie siódemki a 7MB- jasny nefrytowy brąz( zielen na czerwien ) plus 6A ciemny popielaty blond( popiel- niebieski barwnik na rudość) i 6 SB- srebrny brąz- zobaczymy

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------


wiedziałam, ze nie wytrzymasz!!!!!! Czekałam jeszcze dzisiaj na farbowanie tyle ze sadziłam ze do wieczorka Ślicznie wyglada- na zdjęciu nie widać żeby przebijało złoto! Ja juz się nie moge doczekac- dopiero mysle w poniedziałek lub wtorek bedzie sie działo- mam nadzieje, że tak ładnie jak u Ciebie Ja dzis usiadłam i zapisałam sobie w zeszycie notke z wątku zimny ,popielaty brąz
ja też podświadomie wiedziałam, ze nie wytrzymam. Niestety pewnie niedługo znowu bede musiala farbowac, bo niestety kolor szybko sie wypłuka. Czuje sie swietnie w tym kolorze, wygladam naturalniej, mniej sztucznie. Tobie tez na pewno wyjdzie piekny kolor, ja juz sobie powiedzialam, ze bede farbowac tylko goldwellem. Zadnych sklepowych farb.Dodaje jeszcze zdjecie przy oknie, lepiej widac rzeczywisty kolor. Ja tez tak myslalam zebys dołozyła 6-wydaje mi sie, ze lepiej pokryje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie017.jpg (23,3 KB, 62 załadowań)
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-06 o 17:00
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:53   #2529
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
ja też podświadomie wiedziałam, ze nie wytrzymam. Niestety pewnie niedługo znowu bede musiala farbowac, bo niestety kolor szybko sie wypłuka. Czuje sie swietnie w tym kolorze, wygladam naturalniej, mniej sztucznie. Tobie tez na pewno wyjdzie piekny kolor, ja juz sobie powiedzialam, ze bede farbowac tylko goldwellem. Zadnych sklepowych farb.Dodaje jeszcze zdjecie przy oknie, lepiej widac rzeczywisty kolor. Ja tez tak myslalam zebys dołozyła 6-wydaje mi sie, ze lepiej pokryje
I KTO BY POMYŚLAŁ, że były takie ciemne- i super wygladają-
ten goldwell jest rzeczywiście rewelacyjny- ciesze się bardzo ,że Cie poznałam tutaj na forum- gdyby nie Twoje sugestie- szukałabym biedna po sklepach farby do przykrycia rudawego.
A- i zapomniałam skomentować jeszcze jednej sprawy- zapachu dekoloryzatora- mi tez aż tak bardzo nie dał się we znaki- czytałam tutaj, że nie mozna sie go pozbyć- a ja juz po 2 myciu nie miałam tego swędu na głowie
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:14   #2530
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

wsłasnie przyszedl mi dekoloryzator wiec za niedlugo sie za to wezme i juz sama nie wiem czy po dekoloryzacji nakladac ten rozjasniacz z 9 % czy rozcienczyc musze jakos zahamowac to ciemnienie wlosy mam cienkie no i sa poniszczone od prostownicy ale no moze nie wypadna potrzymam go tylko chwile naloze farbe i zobaczymy jesli znowu bede czarna to sie poddaje tyle kasy na to poszlo...
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:27   #2531
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
I KTO BY POMYŚLAŁ, że były takie ciemne- i super wygladają-
ten goldwell jest rzeczywiście rewelacyjny- ciesze się bardzo ,że Cie poznałam tutaj na forum- gdyby nie Twoje sugestie- szukałabym biedna po sklepach farby do przykrycia rudawego.
A- i zapomniałam skomentować jeszcze jednej sprawy- zapachu dekoloryzatora- mi tez aż tak bardzo nie dał się we znaki- czytałam tutaj, że nie mozna sie go pozbyć- a ja juz po 2 myciu nie miałam tego swędu na głowie
ja też się cieszę, jakoś uporządkowałam sobie w głowie krok po kroku jak ma ta dekoloryzacja wygladac
Zmieniając temat to już wiem dlaczego te dekoloryzacje u fryzjera tak średnio wyglądaja, ja włosy dekoloryzowałam dwa dni. Poszło mi wiele farb, wszystkie podwójnie. Wiele wody wychlapalam na te mycia
No mi też ten dekoloryzator nie smierdział jakoś tragicznie, ale utwierdza mnie to w przekonaniu że są ludzie mniej lub bardziej wrażliwi na zapachy. My może jesteśmy te mniej wrażliwe. Nie moge doczekać się twojego zimnego kolorku. Ja już wiem, że do czerni nigdy nie wróce, ten odcień to mój kolorystyczny strzał w 10

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
wsłasnie przyszedl mi dekoloryzator wiec za niedlugo sie za to wezme i juz sama nie wiem czy po dekoloryzacji nakladac ten rozjasniacz z 9 % czy rozcienczyc musze jakos zahamowac to ciemnienie wlosy mam cienkie no i sa poniszczone od prostownicy ale no moze nie wypadna potrzymam go tylko chwile naloze farbe i zobaczymy jesli znowu bede czarna to sie poddaje tyle kasy na to poszlo...
Może nie poddawaj się, tylko próbuj za wszelką cenę, bo przecież szkoda kasy. Zaopatrz się w przynajmniej dwa rozjaśniacze. jeżeli po pierwszym wróci ci do czarnego to nałóż na krótką chwile sam rozjaśniacz lub zrób tą kąpiel, na pewno rozjaśni bardzo szybko i równomiernie. Nie pamietam jaki kolor chcesz po dekoloryzacji. Jakiś średni brąz, czy blond?
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 14:33   #2532
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

zrobilam narazie 2 razy dekoloryzatorem i efekt jest taki jak na zdj chyba uzyje rozjasniacza tylko nie wiem czy go rozcieczac czy walnac 9% i co bedzie to bedzie a ja chcialam braz taki nie za ciemny nie jasny


kurcze zdj nie chca sie zaladowac
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:44   #2533
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
zrobilam narazie 2 razy dekoloryzatorem i efekt jest taki jak na zdj chyba uzyje rozjasniacza tylko nie wiem czy go rozcieczac czy walnac 9% i co bedzie to bedzie a ja chcialam braz taki nie za ciemny nie jasny


kurcze zdj nie chca sie zaladowac
Zdjęcia spróbuj zmniejszyć poprzez painta, powinno być ok. No niestety nie wiem co Ci poradzić jeżeli chodzi o to co po dekolorce, dla mnie to wciąż wielki znak zapytania. Ja rozcieńczyłam i kolor wrócił. Może spróbuj nierozcieńczać.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:26   #2534
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

no niestety nalozylam rozjasniacz i wlosy zaczely ciemniec zaczelam szybko zmywac ale i tak zciemnialy jak po rozjasniaczu moga ciemniec wlosy nie rozumiem tego chce mi sie plakac zostalo jeszcze troche tego rozjasniacza ale juz boje sie go uzyc bo zaraz bede cala czarna juz nie wiem co robic tyle kasy poszla a guzik z tego moglam nie uzywac rozjasniacza
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:41   #2535
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
no niestety nalozylam rozjasniacz i wlosy zaczely ciemniec zaczelam szybko zmywac ale i tak zciemnialy jak po rozjasniaczu moga ciemniec wlosy nie rozumiem tego chce mi sie plakac zostalo jeszcze troche tego rozjasniacza ale juz boje sie go uzyc bo zaraz bede cala czarna juz nie wiem co robic tyle kasy poszla a guzik z tego moglam nie uzywac rozjasniacza
Jak już ściemniały to proces zakończony i teraz po nalożeniu zaczną jasnieć, a jaśnieją w bardzo szybkim czasie. Ja na Twoim miejscu nałozyłabym ten rozjaśniacz, bo i tak kase wydalaś. Nie chce Cie namawiać, bo to ty widzisz swoje wlosy i wiesz w jakim są stanie i co mogą jeszcze znieść. Ja nakładałam duzo, bo bałam się że ta cała kasa i mój czas pójdzie na marne, ale ja znam swoje włosy i wiem ile mogę im zafundować. No i caly czas je kontrolowałam, nałożyłam rozjasniacz i co 5 min zaglądałam, ciągnęłam czy nie zaczynają robić się gumy. Zrobisz jak uważasz, ja życzę powodzenia i obys była zadowolona
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:00   #2536
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
no niestety nalozylam rozjasniacz i wlosy zaczely ciemniec zaczelam szybko zmywac ale i tak zciemnialy jak po rozjasniaczu moga ciemniec wlosy nie rozumiem tego chce mi sie plakac zostalo jeszcze troche tego rozjasniacza ale juz boje sie go uzyc bo zaraz bede cala czarna juz nie wiem co robic tyle kasy poszla a guzik z tego moglam nie uzywac rozjasniacza
Nie poddawaj się. Widzisz zrobiło się u ciebie tak samo jak u Lukrecji i u mnie. Po nałozeniu rozjasniacza ten drugi raz juz nie wroci- u mnie niewrocilo i u Lukrecji tez nie. Nie wiem dlaczego u niektorych osob nie ciemnieja nawet po dekoloryzatorze az tak radykalnie. Spójrz Lukrecja jest juz bardzo zadowolona z efektu- przeczytaj co robila-ja tez jestem zadowolona a bede bardziej gdy zafarbuje jeszcze tymi brazami , na ktorych mi zalezy. Wydaje mi sie juz po przeanalizowaniu tego powrotu ciemnego po rozjasniaczu, ze chyba bledne jest zalozenie ze powinno sie go rozcienczac. Chyba powinno sie dwac 12 . Bo chyba tylko taki moze byc konstruktywny wniosek po naszych przejsciach. przykro, ze przed nami ktos nie wyczail tego wszystkiego tak kompletnie- bo bysmy nie przezywaly rozczarowan. Zauwazze i Lukrecja i ja zgadzamy sie z tym, ze nasze wlosy po dekoloryzacji a potem po powrocie ciemnego koloru- szybko poddaly sie rozjasniaczowi- i efekt? Rudy na wlosach.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

[QUOTE=Lukrecja86;29261984]ja też się cieszę, jakoś uporządkowałam sobie w głowie krok po kroku jak ma ta dekoloryzacja wygladac
Zmieniając temat to już wiem dlaczego te dekoloryzacje u fryzjera tak średnio wyglądaja, ja włosy dekoloryzowałam dwa dni. Poszło mi wiele farb, wszystkie podwójnie. Wiele wody wychlapalam na te mycia
No mi też ten dekoloryzator nie smierdział jakoś tragicznie, ale utwierdza mnie to w przekonaniu że są ludzie mniej lub bardziej wrażliwi na zapachy. My może jesteśmy te mniej wrażliwe. Nie moge doczekać się twojego zimnego kolorku. Ja już wiem, że do czerni nigdy nie wróce, ten odcień to mój kolorystyczny strzał w 10

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



Dokladnie doszlam do tych samych wnioskow- duzoo kosmetykow i duzo wody....ale dobrze ze nie ma czerni- nigdy wiecej!!!
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:01   #2537
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
Nie poddawaj się. Widzisz zrobiło się u ciebie tak samo jak u Lukrecji i u mnie. Po nałozeniu rozjasniacza ten drugi raz juz nie wroci- u mnie niewrocilo i u Lukrecji tez nie. Nie wiem dlaczego u niektorych osob nie ciemnieja nawet po dekoloryzatorze az tak radykalnie. Spójrz Lukrecja jest juz bardzo zadowolona z efektu- przeczytaj co robila-ja tez jestem zadowolona a bede bardziej gdy zafarbuje jeszcze tymi brazami , na ktorych mi zalezy. Wydaje mi sie juz po przeanalizowaniu tego powrotu ciemnego po rozjasniaczu, ze chyba bledne jest zalozenie ze powinno sie go rozcienczac. Chyba powinno sie dwac 12 . Bo chyba tylko taki moze byc konstruktywny wniosek po naszych przejsciach. przykro, ze przed nami ktos nie wyczail tego wszystkiego tak kompletnie- bo bysmy nie przezywaly rozczarowan. Zauwazze i Lukrecja i ja zgadzamy sie z tym, ze nasze wlosy po dekoloryzacji a potem po powrocie ciemnego koloru- szybko poddaly sie rozjasniaczowi- i efekt? Rudy na wlosach.
ja po prostu boje sie nalozyc znowu ten rozjasniacz dalam go tylko na pasemko jeszcze trzymam go jakies 15 minut i nic sie nie dzieje moch wlosow chyba nie da sie rozjasnic nie wiem po prostu zaluje moglam po dekoloryzatorze albo nalozyc farbe albo zostawic
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:18   #2538
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
Nie poddawaj się. Widzisz zrobiło się u ciebie tak samo jak u Lukrecji i u mnie. Po nałozeniu rozjasniacza ten drugi raz juz nie wroci- u mnie niewrocilo i u Lukrecji tez nie. Nie wiem dlaczego u niektorych osob nie ciemnieja nawet po dekoloryzatorze az tak radykalnie. Spójrz Lukrecja jest juz bardzo zadowolona z efektu- przeczytaj co robila-ja tez jestem zadowolona a bede bardziej gdy zafarbuje jeszcze tymi brazami , na ktorych mi zalezy. Wydaje mi sie juz po przeanalizowaniu tego powrotu ciemnego po rozjasniaczu, ze chyba bledne jest zalozenie ze powinno sie go rozcienczac. Chyba powinno sie dwac 12 . Bo chyba tylko taki moze byc konstruktywny wniosek po naszych przejsciach. przykro, ze przed nami ktos nie wyczail tego wszystkiego tak kompletnie- bo bysmy nie przezywaly rozczarowan. Zauwazze i Lukrecja i ja zgadzamy sie z tym, ze nasze wlosy po dekoloryzacji a potem po powrocie ciemnego koloru- szybko poddaly sie rozjasniaczowi- i efekt? Rudy na wlosach.
No to akurat swięta prawda, czarny szybko schodzi. Mam porównanie, bo kiedyś dawno temu nakładalam rozjaśniacz bez dekoloryzatora i wyszły ciemno-rudo-czarne. Teraz wyszła równomierna marchewa, pozniej kapiel i wyszedl zloty blond. Teraz masz okazje, żeby próbowac, bo pozniej bez dekoloryzacji, ale samym rozjasniaczem może byc bardzo cięzko. ja naprawde nie wiem co nakładać, żeby nie ciemniało. Dla mnie to jak juz pisałam ogromna zagadka, ale mam nadzieje, że osobiście nie będę musiała jej rozwiązywać, bo nigdy nie mam zamiaru powracac do czerni. Może ktoś tutaj na dekoloryzacji sprobuje 12 i wtedy troche tamat nam sie rozjasni. ja narazie intensywnie mysle co by zrobic, aby moj obecny kolor włosów sie nie wypłukiwał, obecnie postanowiłam jak najdłuzej nie myc włosów, co dla osoby która myła codziennie jest nie lada wyzwaniem, ale czego nie robi się dla upragnionego koloru. Taaak, bo naprawde pierwszy raz w zyciu jestem zadowolona z koloru swoich włosów i miska mi się cieszy za każdym razem, kiedy zaglądam do lustra a robie to od wczoraj niezwykle często
Kaiwona dziś z myslą o Tobie zrobilam analizę mojego koloru i napisze ci co stwierdziłam, może to Ci się przyda. Włosy mialam złoty blond z niektórymi miejscami bardzoo jasno rudymi, pewnie to moja wina, bo sama nakladałam rozjasniacz. Tam gdzie wlosy były blond-kolor jest idealnie zimny, w niektórych miejscach przebija zloto, ale nawet spoko to wygląda. W rudych miejscach, niestety przebija lekko rudy, na szczęscie jest to bardzie pod spodem. Może zastanów się nad ta kapiela rozjasniajacą, kurcze chciałabym zeby Tobie też wyszło...

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
ja po prostu boje sie nalozyc znowu ten rozjasniacz dalam go tylko na pasemko jeszcze trzymam go jakies 15 minut i nic sie nie dzieje moch wlosow chyba nie da sie rozjasnic nie wiem po prostu zaluje moglam po dekoloryzatorze albo nalozyc farbe albo zostawic
obawiam sie, ze czego bys nie zrobila kolor by powrocil. ja juz nie wiem co ci poradzic, mi rozjasnilo bardzo szybko i bardzo mocno, kaiwonie równiez. A miałyśmy wlosy wielokrotnie pokrywane ciemnym kolorem i porozjasnialo równomiernie. Nie wiem co napisac...Musisz juz sama zdecydować czy chcesz nadal próbować rozjaśniać czy nie. Ja się zaparłam, kaiwona też. Ja rozjaśniałam do nocy i pozniej pół dnia, kaiwona farbowala wlosy bodajże do 1 w nocy i nakladałysmy wszystko co się da, ale udalo się
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-07 o 16:21
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:05   #2539
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

[QUOTE=Lukrecja86;29264273]No to akurat swięta prawda, czarny szybko schodzi. Mam porównanie, bo kiedyś dawno temu nakładalam rozjaśniacz bez dekoloryzatora i wyszły ciemno-rudo-czarne. Teraz wyszła równomierna marchewa, pozniej kapiel i wyszedl zloty blond. Teraz masz okazje, żeby próbowac, bo pozniej bez dekoloryzacji, ale samym rozjasniaczem może byc bardzo cięzko. ja naprawde nie wiem co nakładać, żeby nie ciemniało. Dla mnie to jak juz pisałam ogromna zagadka, ale mam nadzieje, że osobiście nie będę musiała jej rozwiązywać, bo nigdy nie mam zamiaru powracac do czerni. Może ktoś tutaj na dekoloryzacji sprobuje 12 i wtedy troche tamat nam sie rozjasni. ja narazie intensywnie mysle co by zrobic, aby moj obecny kolor włosów sie nie wypłukiwał, obecnie postanowiłam jak najdłuzej nie myc włosów, co dla osoby która myła codziennie jest nie lada wyzwaniem, ale czego nie robi się dla upragnionego koloru. Taaak, bo naprawde pierwszy raz w zyciu jestem zadowolona z koloru swoich włosów i miska mi się cieszy za każdym razem, kiedy zaglądam do lustra a robie to od wczoraj niezwykle często
Kaiwona dziś z myslą o Tobie zrobilam analizę mojego koloru i napisze ci co stwierdziłam, może to Ci się przyda. Włosy mialam złoty blond z niektórymi miejscami bardzoo jasno rudymi, pewnie to moja wina, bo sama nakladałam rozjasniacz. Tam gdzie wlosy były blond-kolor jest idealnie zimny, w niektórych miejscach przebija zloto, ale nawet spoko to wygląda. W rudych miejscach, niestety przebija lekko rudy, na szczęscie jest to bardzie pod spodem. Może zastanów się nad ta kapiela rozjasniajacą, kurcze chciałabym zeby Tobie też wyszło...

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



Myslę,że masz rację.Jak zrobię kapiel zejdzie mi troszke z insentywności tej rudosci. Szkoda zamawiaćaz 3 farby plus woda jeżeli bedę niezadowolona i będę musiała domawiać jeszcze. Rozsądniej pozbyc sie tego refleksu czerwieni na maksa przed farbowaniem a potem nie dawac nefrytu w proporcji 2;1;1 tylko wszystkie 1.;1;1 .
Myslę, że tragedii nie bedzie- nie zniszczą sie- po farbowaniu bedę intensywnie nawilżać. A- i czytałam na brązach ,że nie oplaca się farbować na wodzie 3% bo farba zmywa się jak po szamponetce ( dlatego mi teraz tak swietnie schodzi kolor)- lepiej na 6%. A nam po tym rozjasniaczu juz nie wróci ciemny kolor więc mysle,że spokojnie mozna z 6 mieszać. Na koniec będę chciała jeszcze je podciać ok 3 cm. Ale to po wszystimNa wesele chce mieć piękne brązowe loki
I rzeczywiscie w czerni wyglada się tak powazniej- do tych włosów malowałam zawsze na ciemno oczy- a teraz nie jestem taka kontrastowa- i delikatnie maskarą- bez kredki.....rewelacja
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 17:27   #2540
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

no tak mi się zdaję i widzę to po swoich włosach, że rudość ciężko zakryć-cholerstwo ciągle wyłazi. Co do wody to teraz uzyłam 3. Boje się, że na 6 wyjdzie ciemniej i inaczej a ja chce tylko ten kolor. Ale z drugiej strony co to za interes cieszyć się kolorem do 1 mycia i obawiac się tak ja teraz myć włosy...Ide na wątek o brązach zobaczyc jak dzioewczynom wychodzi na tych 6.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:41   #2541
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ja juz sama nie wiem co robic rozjasniacza nie nakladalam na cale wlosy tylko od dolu zaczely ciemniec wiec poszlam zmywac ale i tak zciemnialy nie sa czarne ae ciemniejsze niz po 2 dekoloryzacjach bylam ruda i teraz nie wiem co mam wyrzucialm reszte rozjasniacza co zostalo wczesniej trzymalam na pasemku i nic nie wiem dziewczyny co ja mam za wlosy nie wiem co mam robic
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:52   #2542
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
ja juz sama nie wiem co robic rozjasniacza nie nakladalam na cale wlosy tylko od dolu zaczely ciemniec wiec poszlam zmywac ale i tak zciemnialy nie sa czarne ae ciemniejsze niz po 2 dekoloryzacjach bylam ruda i teraz nie wiem co mam wyrzucialm reszte rozjasniacza co zostalo wczesniej trzymalam na pasemku i nic nie wiem dziewczyny co ja mam za wlosy nie wiem co mam robic
lilia, nie poradze Ci nic na 100%. Ja mogę Ci tylko napisac, co ja bym zrobiła-czyli nałozyła na całość rozjasniacz i czekała 30 min. Co chwilę sprawdzając efekty albo jezeli nie chcesz rozjasniacza sprobuj z jakas farba superrozjasniajaca. Na pewno próbowałabym za wszelka cene, ale to mowie o sobie, bo tak naprawde to tylko ty wiesz ile moga zniesc Twoje wlosy. Ja naprawde nie wiem, dlaczego rozjasniacz nie ruszył Ci włosów. Albooo? Nakladałas na pasemnko rozjasniacz z woda 3 czy 9%. Bo moze tutaj jest pies pogrzebany?
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 19:17   #2543
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

z 9% tak jak bylo nic nie rozcieczalam pomieszalam proszek z tym mleczkiem i dalam na wlosy jak glupia zamiast spr na pasemku no ale pozniej spr na pasemku jeszcze raz trzymalam 30 min i naprawde nic nie wiem dlaczego nie wiem co mam robic chyba dam sobie narazie spokoj ale dziekuje wam za odp i rady


wiecie tak sobie mysle jeszcze czy moze nie sprobowac tego dekoloryzatora z lorealu, wizialam pozytywne o nim opinie i podobno nie ciemnieja po nim wlosy tylko problem jest taki ze nie ma go na allegro i nie wiem czy w moim malym miasteczku bedzie mozna go kupic w jakims sklepie

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2011-09-07 o 19:52
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:14   #2544
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
z 9% tak jak bylo nic nie rozcieczalam pomieszalam proszek z tym mleczkiem i dalam na wlosy jak glupia zamiast spr na pasemku no ale pozniej spr na pasemku jeszcze raz trzymalam 30 min i naprawde nic nie wiem dlaczego nie wiem co mam robic chyba dam sobie narazie spokoj ale dziekuje wam za odp i rady


wiecie tak sobie mysle jeszcze czy moze nie sprobowac tego dekoloryzatora z lorealu, wizialam pozytywne o nim opinie i podobno nie ciemnieja po nim wlosy tylko problem jest taki ze nie ma go na allegro i nie wiem czy w moim malym miasteczku bedzie mozna go kupic w jakims sklepie
słyszalam, że ponoć dostepny jest w drogerii natura, może jak masz ją w mieście to sobie zobacz
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 06:30   #2545
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość

wiecie tak sobie mysle jeszcze czy moze nie sprobowac tego dekoloryzatora z lorealu, wizialam pozytywne o nim opinie i podobno nie ciemnieja po nim wlosy tylko problem jest taki ze nie ma go na allegro i nie wiem czy w moim malym miasteczku bedzie mozna go kupic w jakims sklepie
Ja go użyłam i POLECAM!!! włosy nie ciemnieją bo on ma w składzie wodę % jest naprawdę dobry mi włsoy nie ściemniały ani grama za 2 tygodnie powtarzam deco lorealem żałuję że nie zrobiłam nim od razu.

Ja kupiłam w cerfurze za45zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7816.jpg (48,1 KB, 59 załadowań)
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 07:25   #2546
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

no to poszukam w nim moja ostatnia nadzieja wlasnie nie ma u mnie tej drogeri natura ale moze bedzie w carrefourze to zobacze skoro nie ciemnieja to dobrze bo wlasnie o to mi chodzi

a jeszcze karolinqa23 mam pytanie czy zniszczyl ci jakos bardziej wlosy czy sa w zasadzie nie ruszone ?

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2011-09-08 o 07:34
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 07:57   #2547
patik108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny. Ja na razie muszę się wstrzymać z dekoloryzacją, bo uparłam się na Elgon, a na razie do 20 września brak towaru w ich sklepie internetowym. Cały czas jednak przygotowuję się duchowo hehe do tej dekoloryzacji, zastanawiam się co zrobić, żeby wyszło jak najlepiej. Czytam Wasze rozterki dotyczące powrotu koloru, sama również tego się obawiam i szukam różnych informacji jak do tego nie dopuścić. Znalazłam fajny wątek, gdzie jest trochę informacji na ten temat i generalnie na temat dekolorki. Z tym, że Elgonem, ale on działa na tej samej zasadzie co Renee Blanche czy Chantal. Pomyślałam, że może Wam również mogą się przydać te informacje. Oto wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189027

Zerknijcie na post dobrarada, zdaje się na str. 13, pisze że rozmawiała z producentem i udzielił jej wskazówek co robić żeby kolor nie ciemniał. Parę osób również się wypowiada na ten temat z własnego doświadczenia.

Pozdrawiam i miłej lektury
patik108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:32   #2548
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez patik108 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja na razie muszę się wstrzymać z dekoloryzacją, bo uparłam się na Elgon, a na razie do 20 września brak towaru w ich sklepie internetowym. Cały czas jednak przygotowuję się duchowo hehe do tej dekoloryzacji, zastanawiam się co zrobić, żeby wyszło jak najlepiej. Czytam Wasze rozterki dotyczące powrotu koloru, sama również tego się obawiam i szukam różnych informacji jak do tego nie dopuścić. Znalazłam fajny wątek, gdzie jest trochę informacji na ten temat i generalnie na temat dekolorki. Z tym, że Elgonem, ale on działa na tej samej zasadzie co Renee Blanche czy Chantal. Pomyślałam, że może Wam również mogą się przydać te informacje. Oto wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189027

Zerknijcie na post dobrarada, zdaje się na str. 13, pisze że rozmawiała z producentem i udzielił jej wskazówek co robić żeby kolor nie ciemniał. Parę osób również się wypowiada na ten temat z własnego doświadczenia.

Pozdrawiam i miłej lektury
ja niestety to wszystko robiłam. Szorowałam włosy po kazdym z dwóch użyć tak, ze zrobił się z nich wielki kołtun. przed użyciem dekoloru zebrałam wraz z kaiwona wszystkie informacje z wątków, ba-nawet sobie niektóre zapisałam a kolor i tak wrocił...
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 10:40   #2549
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Ja go użyłam i POLECAM!!! włosy nie ciemnieją bo on ma w składzie wodę % jest naprawdę dobry mi włsoy nie ściemniały ani grama za 2 tygodnie powtarzam deco lorealem żałuję że nie zrobiłam nim od razu.

Ja kupiłam w cerfurze za45zł
O- to fajnie- jasniutkie są Polecę mojej siostrze- najpierw renee a po tym loreala- on jest na bazie rozjasniacza- po tym co przeszła lila23 juz zwatpiłysmy...

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
ja niestety to wszystko robiłam. Szorowałam włosy po kazdym z dwóch użyć tak, ze zrobił się z nich wielki kołtun. przed użyciem dekoloru zebrałam wraz z kaiwona wszystkie informacje z wątków, ba-nawet sobie niektóre zapisałam a kolor i tak wrocił...
NO_ COŚ WIEM NA TEN TEMAT ale wiesz ja juz sie z tego smieję bo mam jasne i kropka Wydaje mi sie, że przeprowadzajac dekoloryzacje- polecę siostrze tak jak robiłyśmy-a po dekolorce renee- dekoloryzator loreala( jakas dziewczyna, nie pamietam na naszym watku pisała,ze była u fryzjera i miała robiona najierw dekoloryzatorem renee a potem fryzjerka dała jej loreala-moze to jest sposób na nieciemnienie? Zastawnowię sie jeszcze- i wyszukam jasne blondy z popielą i miksa do jasnych żeby jej wyszedł blond- wydaje mi sę ,że skoro Tobie tak pieknie wyjaśniło po kapieli rozjasniajacej- to moja siostra moze spokojnie wrócić do blondu. Kwestia tego ,żeby potem poszperac i zniwelowac jej rudosci.
ja tez robiłam notatki- mam juz zeszyt z dekoloryzacja i farbami goldewlla- i wyobrax sobie, że po tym jak napisałaś, że sprawdzisz te wodę na brązch - weszłam sobie tam- i jakas dziewczyna wybrała te same kolory co ja 6A 6SB i 7 MB- sprawdze poźniej jak jej wyjdzie
Ja chciałam najpierw 7 razy 3 ale spisałam sobie nazwy- pomyslałam i doszłam do wniosku ,ze moga być za jasne bo 7Sb- to beż a nie braz- i czytałam,że beże sa ciepłe- więc to duze ryzyko-
A i wiem co z tą 6%- przeczytałam co Ci nanah napisała- że z szóstki zmywa się w rudości a że jak sie zastosuje 3% to najpierw szybko sie zmywa ale po kilku zastosowaniach gruntuje się.
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:23   #2550
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

a czy jest jakaś zależność między rozjaśniaczem i wodą..chodzi mi o firmy
czy mogą być z innych czy trzeba wybierać te same
chce kupić rozjaśniacz goldwella OXYCUR PLATIN DUST-FREE
na którejś z aukcji pisało żeby kupić wodę tylko goldwella
no ale ponad 30zł za wodę to chyba dużo
widziałam innych firm po max 10zł
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.