Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 12:24   #3271
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Witaj, chętnie będziemy Cię wspierać, namawiać do NIE farbowania, wstawianie odrostu (o właśnie, pokaż swoje włoski i odrost!) ale to Ty też sama w sobie musisz być o tym przekonana, wtedy będzie Ci łatwiej.
Skoro farby zniszczyły Ci włosy, a Twój naturalny kolorek jest na prawdę ładny, to nie wiem czemu jeszcze się wahasz. Też miałam takie odpały, że jak jakiś kolor mi się spodobał to chciałam go mieć za wszelką cenę i nie liczyłam się z biednymi włosami, ale mi w końcu przeszło i musiałam sobie to uświadomić sama, po niestety ciężkiej porażce i już jeden odrost zmarnowałam, kolejny raz tego błędu nie popełnię. Trzymaj się razem z nami to będzie Ci łatwiej
Już kiedyś z powodu totalnego zniszczenia, doszłam, poprzez ścinanie na krótko, do swoich włosów( calkiem niedawno bo na początku 2010r). Palma mi odbiła i głupia pomalowałam, a teraz żałuję, bo co odrost to zowu i znowu. Mam fotkę z końca sierpnia, kiedy ostatni raz malowałam mam tam małe odrosty, ale kolorem tak się różnią od malowanych, że wygladają jak łysinaBez☠tytułu.jpg
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 12:26   #3272
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

niedługo zrobię nową fotkę to będzie ten kontrast jeszcze lepiej widać... łeech... Ale jestem silna. Raz wytrwałam i drugi wytrwam. tylko, że nie chce mieć już krótkich hairów.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:23   #3273
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hejka!

Dziewczyny- pamiętacie jak zachwycałyśmy się naturalnymi włosami Panienki SZULIM???? Ona miała obry hair (ciemny blondzie i końcówki po rozjaśnianiu) Dla mnie to był mega wypas, takie połączenie. Naprawdę ją to odróżniało od tłumu platynowych laleczek i wyglądała oryginalnie, zjawiskowo! A teraz? Walnęła sobie kurczakowy BLOND heheh Podaje link zobaczcie koniecznie i same oceńcie. Po co jej to? Pytam się? Teraz się cieszy, bo świeżo nałożona farba niby wszystko pieknie, ok lśniąco.... ale jak to się zakończy KAŻDA Z NAS WIE Suche sianko, kompleks pojawiającego się odrostu. Ja nie wiem- dopadł ją kryzys czy co? Albo... pierwszy siwy włos.... heh?!!!!!

http://film.onet.pl/fotoreportaze/ag...rtaz-maly.html

PS Przestroga dla Was- nie próbujcie tego w domach ani u fryzjera. BLOND KURCZAKOWY kolor gwarantowany! Jak u Panienki (starej Panienki w zasadzie) SZULIM

PAPA Na razie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1988385-agnieszka-szulim-chetnie-eksponuje-300-227.jpg (12,0 KB, 76 załadowań)
__________________
Nie farbuję od 16.10.2010 amen
Mój ukochany mężczyzna urządza dla nas gniazdko!
Już za rok oświadczy mi się- brunet o błękitnym spojrzeniu,mój jedyny boski,młody, silny, wierny, o sercu złotym ... mój M
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:05   #3274
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

szybkości porostu włosów nie da się niestety za bardzo zmienić
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:32   #3275
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mojej siostrze rosną bardzo szybko ale ja wiem, czemu mi wolno rosną, tylko nie umiem nic zmienić
Ty tak nie lamentuj, tylko pokaż co Ci urosło
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:12   #3276
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Archiwalna śliczne włoski

moje dzisiaj konczą roczek hurraaa
gratulacje, obejrzałam też zdjęcie niżej dodane, naprawdę świetne te Twoje włoski
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:28   #3277
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

woooow, ale tu zdjęć się namnożyło, no no a jakie piękne odrosty na nich, gratuluje dziweczyny

moje naturalsy też coraz dłuższe jak sobie pomyślę, że jeszcze rok temu farbowalam to brrr.. ale jak ten czas leci szybko - jeszcze trochę i rok będzie! do wakacji to myślę już pozbędę się tych resztek farbowanych
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 22:05   #3278
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

a ja mam dołkadziś koleżanki mi powiedziały,że chyba jestem głupia,że chcę do naturalnego koloru wracać, bo że niby w blondzie mi najlepiej.załamana jestem
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 07:49   #3279
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

jakoś tak to wygląda, w rzeczywistości farbowane są ciemniejsze, tu światło lampy się od nich odbija, odrost zlewa. Naturalne mam średni blond, podobne jak wspomniana wyżej P. Szulim,( trochę jaśniejsze) i farbowane ciemny brąz.
DSC00095.jpg
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 07:58   #3280
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a ja mam dołkadziś koleżanki mi powiedziały,że chyba jestem głupia,że chcę do naturalnego koloru wracać, bo że niby w blondzie mi najlepiej.załamana jestem
A widziały Cię jak miałaś naturalki? Jak nie to nie mają pojęcia o czym mówią!! I jeszcze będą żałowały tych słów, zobaczysz Jak będziesz miała swoje, zdrowe, błyszczące włosy to one padną z zazdrości
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:05   #3281
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mnie denerwuje że włosy mi wolno rosną mam do ucha i wyglądam jak dziecko z gimnazjum..eh juz zaczełam dziś jesc owsianke nie wiem moze cos pomoze suplementow łykać nie bede bo próbowałam róznych a efekty prawie zadne Wcierki i oleje też odpadają bo to już raczej pielegnacja do której oczywiście się stosuję
Jakies pomysły? może drożdże któraś piła?
Masuj głowę i przestań myśleć o tym że Ci nie rosną to najlepsze lekarstwo ja piłam drożdże 3 tyg i niestety mój organizm się zbuntował i już nie mogę jej stosować, ale polecam włosy szybciej rosną i jest to mega zastrzyk witamin dla organizmu, a Joanne to i ja Tobie bym poleciła bo u mnie też super się sprawdza

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
woooow, ale tu zdjęć się namnożyło, no no a jakie piękne odrosty na nich, gratuluje dziweczyny

moje naturalsy też coraz dłuższe jak sobie pomyślę, że jeszcze rok temu farbowalam to brrr.. ale jak ten czas leci szybko - jeszcze trochę i rok będzie! do wakacji to myślę już pozbędę się tych resztek farbowanych
leci leci ten czas mi w grudniu mija rok jak ostatni raz rozjaśniałam, co wczesniej co 2mc je katowałam
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 09:16   #3282
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

naturalnych nie widziały,ale widziały mnie w brązie takim mlecznym, a mój naturalny to brąz popielaty. teraz aktualnie mam blond i wszytskie mówią,że tak najlepiej,tylko się wkurzam
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:01   #3283
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
szybkości porostu włosów nie da się niestety za bardzo zmienić
moje mogłyby rosnąć szybko, gdybym rzuciła palenie i zaczęła odżywiać się ZDROWO


Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Ty tak nie lamentuj, tylko pokaż co Ci urosło
urosło, gdzieś tam zdjęcie było...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 033.jpg (64,5 KB, 30 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:12   #3284
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

A ja jutro farbuję farbowańce na ciemny blond,żeby się tak nie wyróżniały,bo już się znowu ombre hair robi.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:31   #3285
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziękuję dziewczyny połowa sukcesu to dzięki Wam
Bardzo czas leci, nim się obejrzymy będą święta, potem sylwester, znów wiosna i lato to już włoski będziemy miały względnej długości
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 22:35   #3286
Extasyshe
Przyczajenie
 
Avatar Extasyshe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
GG do Extasyshe
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witajcie,
dołączam się do Was dziewczynki Też do tej pory z uporem maniaka traktowałam moje włoski platynką w postaci pasemek Moja historia zaczęła się bardzo dawno i moje włosy przeszły ze mną do tej pory chyba już wszystko Powinni mnie zamknąć za te wszystkie zbrodnie przeciwko moim włosom do tej pory Dożywocie murowane Ale od początku.Pasemka robie jakieś 8 lat z różnymi wariacjami kolorystycznymi,a to ciemne a to same jasne gęsto na całość Jakiś rok temu przez 4 mce kładłam rozjaśniacz Joanny drogeryjny na całość i powiem Wam,że o dziwo,ale wtedy miałam chyba najładniesze włosy w karierze jeśli chodzi o kondycje,jednak były tak przetlenione,że same oddychały pod wodąMiędzy czasie dwa razy mnie olśniło i raz walnęłam sobie na całość gorzką czekoladę która zniknęła w dwa tygodnie po tym jak ją położyłam i teraz jakieś 6 mcy temu chciałam swój naturalny kolor a moja (była) fryzjerka zrobiła mi "jedwabisty" brązik który stwierdziła,że się ładnie do mojego spierze Nie sprał się i miałam zielonkawą kupę na głowie którą ponownie rozjaśniłam,paląc sobie resztkę włosów W tej chwili jestem już pod opieką nowej i bardziej mi przyjaznej fryzjerki która moje własne,osobiste żółtko powoli doprowadza do równowagi..Mam obecnie balejaż ciemne z jasnymi i 2 cm odrost. Jedyny plus ze mną to to,że odrosty robię raz na 4 mce więc umiem z nimi do tego momentu żyć..Jednak dalej ja tego nie widzę..Chcę swoje włosy,ale chciałabym całość jednolitą,bo to co mam teraz nie jest zbytnio budujące..Jednak boję się,że jeśli znowu pozwolę na farbowanie pod mój naturalny to będzie za ciemny i się wścieknę,bo w ciemnych mi nieładnie Wszyscy mi mówią,że super mi z odrostem i że jest najładniejszy..Tak,ale co z resztą??Wybaczcie,że się rozpisałam,ale w końcu może ktoś mnie zrozumie,bo mój TŻ już mnie słuchać nie może i grozi mi,że mnie w nocy na łyso opitoli

p.s. Oczywiscie kudły mam gorzej niż tragiczne..
__________________
IMPOSSIBLE IS NOTHING

Edytowane przez Extasyshe
Czas edycji: 2011-11-11 o 22:41
Extasyshe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 08:10   #3287
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

witaj! wiesz,ja sama chętnie opitoliłabym się na łyso, byłoby łatwiej zapuszczać naturalki

tutaj kolor bardziej zbliżony do prawdziwego, bo w sztucznym świetle jest ciemniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 047.jpg (38,6 KB, 41 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 08:15   #3288
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja niestety będe ścinać regularnie, bo teraz ważniejsza jest jakość niż długość, moga byc nawet krótkie, byle naturalne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 047.jpg (38,6 KB, 32 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 14:03   #3289
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

wczoraj przechodząc obok sklepu zerknęłam w lustro i zauważyłam, że w świetle słonecznym mam dość mocny kontrast między odrostami a częścią rozjaśnioną ;/
Czy myślicie, że jeśli położę na włosy farbę z małą ilością amoniaku (1.6) o nr 7 to ten rudawy odcień ze spodu będzie się przebijał ?

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

tutaj kolor bardziej zbliżony do prawdziwego, bo w sztucznym świetle jest ciemniejszy.
spory już ten Twój odrościk

Edytowane przez ania4488
Czas edycji: 2011-11-12 o 14:02
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 14:58   #3290
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ania4488 Pokaż wiadomość
wczoraj przechodząc obok sklepu zerknęłam w lustro i zauważyłam, że w świetle słonecznym mam dość mocny kontrast między odrostami a częścią rozjaśnioną ;/
Czy myślicie, że jeśli położę na włosy farbę z małą ilością amoniaku (1.6) o nr 7 to ten rudawy odcień ze spodu będzie się przebijał ?[COLOR="Silver"]
nie wiem, jak u ciebie, u mnie rudość przebija sie nawet po czerni


Cytat:
Napisane przez ania4488 Pokaż wiadomość
spory już ten Twój odrościk
2 miesiące i 1 tydzień
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 15:11   #3291
Tyska89
Raczkowanie
 
Avatar Tyska89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 369
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cześć dziewczyny!!!
Z ciężkim sercem nie farbuję włosów już od dłuższego czasu (ponad pół roku) niestety przez to że długo farbowałam włosy powoli odrastają. I wiecie co mnie umocniło teraz,że nadal nie będę farbować? To że mam bardzo dużo króciutkich włosków czyli znów gęstnieją
Tyska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 16:15   #3292
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Tyska89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!
Z ciężkim sercem nie farbuję włosów już od dłuższego czasu (ponad pół roku) niestety przez to że długo farbowałam włosy powoli odrastają. I wiecie co mnie umocniło teraz,że nadal nie będę farbować? To że mam bardzo dużo króciutkich włosków czyli znów gęstnieją
To raczej nie ma nic do rzeczy.Cebulki ,,nie wiedzą" ,co się dzieje tam na dole ,na końcówkach włosów.Może masz po prostu takie naturalne tempo,albo wydaje Ci się ,że wolno rosną ,bo Ci zależy tym bardziej teraz na szybkim wzroście.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 16:36   #3293
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie wiem, jak u ciebie, u mnie rudość przebija sie nawet po czerni
ehhh już sama nei wiem co robić.... mam znowu gorszy moment i strasznie drażni mnie ten mój pomarańczowo-żółty odcień ;/ale boję się, że fryzjerka zepsuje mi włosy jeszcze bardziej i będę miała na głowie kolor, z którego jeszcze trudniej będzie wrócić do naturalnego...
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 18:47   #3294
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Hej!
Ostatni raz farbowałam włosy 5 listopada po czy obcięłam na krótko. Postanowiłam, ze wracam do naturalek. Farbowanie i prostownica strasznie wyniszczyło mi włosy. Także kończę z tym i dołączam do Was dziewczyny. Obym wytrwała w swoim postanowieniu.
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 18:49   #3295
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
2 miesiące i 1 tydzień
w takim razie szybko rosną Ci te włoski zazdroszczę !!:P
__________________
odrost:
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

talia : 63 -62-61-60
uda : 52-51-50-49-48
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 20:44   #3296
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hejka!

Dziewczyny- pamiętacie jak zachwycałyśmy się naturalnymi włosami Panienki SZULIM???? Ona miała obry hair (ciemny blondzie i końcówki po rozjaśnianiu) Dla mnie to był mega wypas, takie połączenie. Naprawdę ją to odróżniało od tłumu platynowych laleczek i wyglądała oryginalnie, zjawiskowo! A teraz? Walnęła sobie kurczakowy BLOND heheh Podaje link zobaczcie koniecznie i same oceńcie. Po co jej to? Pytam się? Teraz się cieszy, bo świeżo nałożona farba niby wszystko pieknie, ok lśniąco.... ale jak to się zakończy KAŻDA Z NAS WIE Suche sianko, kompleks pojawiającego się odrostu. Ja nie wiem- dopadł ją kryzys czy co? Albo... pierwszy siwy włos.... heh?!!!!!

http://film.onet.pl/fotoreportaze/ag...rtaz-maly.html

PS Przestroga dla Was- nie próbujcie tego w domach ani u fryzjera. BLOND KURCZAKOWY kolor gwarantowany! Jak u Panienki (starej Panienki w zasadzie) SZULIM

PAPA Na razie!
A jak okropnie wygląda z tą grzywką


Doszłam do wniosku, że palma mi odbiła Jeszcze niedawno nie mogłam patrzeć na odrosty a w czwartek w pracy znalazłam miejsce z takim fajnym światłem i nie moglam odejść od lustra tylko gapiłam się na swoje odrosty
Żeby nie było za nudno to jeszcze dodatkowo rzucam palenie, dwa wielkie wyzwania na raz
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:17   #3297
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Tyska89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!
Z ciężkim sercem nie farbuję włosów już od dłuższego czasu (ponad pół roku) niestety przez to że długo farbowałam włosy powoli odrastają. I wiecie co mnie umocniło teraz,że nadal nie będę farbować? To że mam bardzo dużo króciutkich włosków czyli znów gęstnieją
mi też włosy zgęstniały, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, bo to, co napisała ricca ma sens, ale ja blond miałam 3 włoski na krzyż, a teraz mam grrrubą kitę jak nie wiem
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:24   #3298
magic_bar
Raczkowanie
 
Avatar magic_bar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ja nie farbuję od 3lat
magic_bar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:36   #3299
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
woooow, ale tu zdjęć się namnożyło, no no a jakie piękne odrosty na nich, gratuluje dziweczyny
i bardzo dobrze, jest co oglądać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:38   #3300
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez magic_bar Pokaż wiadomość
ja nie farbuję od 3lat
wow! to juz zapewne masz całe swoje włosy? a nie jak większość z nas pół na pół
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.