Chanel kolorówka część II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-21, 13:42   #781
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Uroczysko, zazdroszcze Ci gestych brwi . Sa fantastyczne, moglabys nimi reklamowac odzywki do wlosow i paznocki, oraz kolorowke ))

Corii, Ty cieni Guerlaina uzywasz?
Ja sobie postanowilam 4rki les gris kupic, ale to za dwa miesiace, bo musze sobie jakos przerwe w zakupach zrobic .

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-21 o 13:56
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:53   #782
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie
Pierwszą paletkę chciałabym taką właśnie codzienną, do pracy, więc z tego co piszecie Chanelki będą się nadawać. Ze wszystkich przez Was wymienionych najbardziej spodobały mi się Prelude - kolory są bezpieczne no i dla chłodniaka, jak ja. Chyba się na nie skuszę Kaska Beige też ma ładne zestawienie kolorów, ale obawiam się, że nie będzie mi w nich dobrze.

A propos wspominanych Illusion d'Ombre, namalowałam sobie dziś kreskę moim Mirifique. Na kanale youtubowym Chanel jest filmik, gdzie makijażystka robi kreskę najpierw lekko maczając pędzelek w wodzie i dopiero nabierając cień. Odkąd go zobaczyłam, inaczej jej nie maluję i faktycznie lepiej się nakłada, nie osypuje się i lepiej to wygląda
Na zdjęciu mój dzisiejszy makijaż oka, cieniem Fauve i kreską z Mirifique. Ta czarna kropka to moje malowanie rzęs, zawsze się gdzieś paćnę
Bardzo ładne Twoje oko ( i tez zazdraszczam gęstych brwi o ładnym łuku) Wygląda na naturalnie piękne, niemalowane, to jest sztuka wykonać tego typu dzienniak moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chanelki sa mniej przyjemniejsze w obsłudze od Diorowych.
I masz rację - suche bardziej. Dlatego kazda paletka nadaję się do dziennego makijazu w sumie. Miałam kilka czwórek chanelkowych w tym jedne wersję amerykańską i one z kolei sa dużo lepsze od europejskich - nie sa takie suche i sypkie, a bardziej miękkie i jakby kremowe.
Tak czy siak, jakoś mnie nie ciągnie, aby wrócić do Chanela, ani tez Diora W Diorze irytował mnie błysk.
Aa, to nie będę się na Chanele w takim razie przerzucać
Ja wiem, że Ty MACowa Panienka Mnie MAC strasznie rozczarowały jeśli chodzi o cienie matowe Satyny i reszta -super.
A w stopniu napigmentowania i tak nic nie przebija francuskich MAP

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2012-01-21 o 13:55
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:57   #783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Corii, Ty cieni Guerlaina uzywasz?
Ja sobie postanowilam 4rki les gris kupic, ale to za dwa miesiace, bo musze sobie jakos przerwe w zakupach zrobic .
Nie, z Guerlainowymi cieniami jakoś mi nie po drodzę. Miałam kiedyś jedne, sławetne "Ombrelki" i tak mnie rozzłościła ich pigmentacja nędzna i nakładanie, ze odtąd na Guerlaina nawet nei spoglądam

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31757250] razie przerzucać
Ja wiem, że Ty MACowa Panienka Mnie MAC strasznie rozczarowały jeśli chodzi o cienie matowe Satyny i reszta -super.
A w stopniu napigmentowania i tak nic nie przebija francuskich MAP[/QUOTE]

No bo grunt, aby każdy sobie znalazł to, co mu pasuje, prawda?
A wiesz, że ja bardzo kocham MAC-owe maty? Jakoś nie mam za bardzo z nimi problemó. Owszem wymagają nieco wiekszego nakłądu pracy, ale potrafią się za to odwdzięczyć wyglądem na oku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:02   #784
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Chanel kolorówka część II

Zamówiłam sobie bazę brązującą na tagomago.pl i w związku z tym mam pytanie- czy któraś też zamawiała w tym tyg? Bo coś długo kompletują zamówienie- a zamawiałam tylko ją - i boję się, że za chwilę otrzymam info, że niestety ale produkt jest niedostępny...
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:06   #785
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No bo grunt, aby każdy sobie znalazł to, co mu pasuje, prawda?
A wiesz, że ja bardzo kocham MAC-owe maty? Jakoś nie mam za bardzo z nimi problemó. Owszem wymagają nieco wiekszego nakłądu pracy, ale potrafią się za to odwdzięczyć wyglądem na oku
w pelni sie zgadzam,
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:07   #786
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Uroczysko, zazdroszcze Ci gestych brwi . Sa fantastyczne, moglabys nimi reklamowac odzywki do wlosow i paznocki, oraz kolorowke ))
Dzięki Chociaż gęste to one były przed ostatnią wizytą u kosmetyczki na regulacji - trochę za dużo mi powyrywała
Tak patrzę sobie na to zdjęcie i "na żywo" znacznie więcej jest drobinek w cieniu i kreska jest bardziej widoczna. Widać do opanowania sztuki robienia sobie samemu zdjęć jeszcze troszkę mi brakuje.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:09   #787
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, z Guerlainowymi cieniami jakoś mi nie po drodzę. Miałam kiedyś jedne, sławetne "Ombrelki" i tak mnie rozzłościła ich pigmentacja nędzna i nakładanie, ze odtąd na Guerlaina nawet nei spoglądam

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



No bo grunt, aby każdy sobie znalazł to, co mu pasuje, prawda?
A wiesz, że ja bardzo kocham MAC-owe maty? Jakoś nie mam za bardzo z nimi problemó. Owszem wymagają nieco wiekszego nakłądu pracy, ale potrafią się za to odwdzięczyć wyglądem na oku
Pewnie, każdemu co innego odpowiada i z czym innym powieka/skóra współpracuje
Maty MACowe gorzej mi się jakoś rozcierają niż maty innych marek no i przykładowo Mystery, Brun czy Wedge (najczęsciej używam) w opakowaniu ładnie nasycone, intensywne,a na powiece nawet 'wklepywane' miejsce przy miejscu, wręcz wcierane grubszą warstwą nie dają takiego koloru jak obiecują i to niezależnie od bazy.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 14:13   #788
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31757250]Bardzo ładne Twoje oko ( i tez zazdraszczam gęstych brwi o ładnym łuku) Wygląda na naturalnie piękne, niemalowane, to jest sztuka wykonać tego typu dzienniak moim zdaniem.
[/QUOTE]

Pochlebiasz mi , ale to właściwie zasługa cieni Btw. ten Fauve jest moim zdaniem świetnym dziennym kolorem - cieszę się, że kupiłam go w zestawie z Beige Lame, bo gdyby nie to, nie zwróciłabym na niego uwagi.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:19   #789
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Pochlebiasz mi , ale to właściwie zasługa cieni Btw. ten Fauve jest moim zdaniem świetnym dziennym kolorem - cieszę się, że kupiłam go w zestawie z Beige Lame, bo gdyby nie to, nie zwróciłabym na niego uwagi.
Ja nie umiem zrobić delikatesa typowo dziennego(zawsze mi wychodzi pół-ciemny), tym bardziej podziwiam u kogoś takie umiejętności
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:11   #790
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość

A propos wspominanych Illusion d'Ombre, namalowałam sobie dziś kreskę moim Mirifique. Na kanale youtubowym Chanel jest filmik, gdzie makijażystka robi kreskę najpierw lekko maczając pędzelek w wodzie i dopiero nabierając cień. Odkąd go zobaczyłam, inaczej jej nie maluję i faktycznie lepiej się nakłada, nie osypuje się i lepiej to wygląda
Na zdjęciu mój dzisiejszy makijaż oka, cieniem Fauve i kreską z Mirifique. Ta czarna kropka to moje malowanie rzęs, zawsze się gdzieś paćnę
pięknie muszę spróbować w ten sposób zrobić kreskę Illusoire )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:38   #791
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pięknie muszę spróbować w ten sposób zrobić kreskę Illusoire )
kto by pomyslal, ze taki trik rozwiazuje sprawe
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 23:12   #792
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
kto by pomyslal, ze taki trik rozwiazuje sprawe
prawda? niby takie łatwe rozwiązanie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 23:21   #793
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Chanel kolorówka część II

Wiem, że to nie na temat... ale jest podobny wątek o Guerlain? Dzisiaj wynalazłam MEGA cudo z niego (rozświetlacz) i dostałam kręćka!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 23:28   #794
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Jest . https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post31748724

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-21 o 23:29
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:03   #795
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Co do perfum, Milka , kilka lat temu to wszystkie z wyjatkiem Mademoiselle, wydawaly mi sie babcine. Potem zaczela mi sie podobac 19tka, potem chyba Cristalle, wszelkie ich wersje 'vert' (bo chyba byly, ale nie wiem do konca, bo nigdy ich nie kupowalam, tylko niuchalam), w koncu przyszla pora na Allure (mam duza butle), przejawy zauroczenia 5tka i Coco - na razie mam tylko 5tke Premiere (ale za to cale 150 ml hi hi). Tradycyjna bperfumowana 5tka zaczyna mi sie coraz bardziej podobac, jednoczesnie Coco mnie powala na rzesy. Nie wiem, z wiekiem to tak sie dzieje, ze 'domestosy' z lat mlodosci staja sie 'eliksirami' na starosc ?
Mademoiselle jest fajna i lekka. Kojarzy mi sie z romansem, cieplym deszczem, przyjemnym spacerem i sterta pieknych kwiatow.

Co myslisz o Chance? Ja sie do nich nie moge przekonac, a jest az 3 wersje. Jedna jest taka dosc swieza i malo kwiatowa - taka codzienna, a 2 jakos nie powalaja.
Ja bardzo lubię Coco Mademoiselle EDT, wg mnie ona zupełnie inaczej pachnie niż EDP. EDP są dla mnie na wieczór. I wielbie też Chance EDT. Wszystkie trzy zapachy bardzo ładnie komponują się z moją skórą. Innych chanelek nie mogę używać bo TZ protestuje 5 używa jego mama Kiedyś lubiłam bardzo N19 i Cristalle, ale to było przed TZtem

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wychodzi na to, że takie cuda tylko w Stanach

mieszkam poza PL, ale nie w Stanach a ze strony Chanel wysyła tylko do Stanów.. skorzystałam z pomocy koleżanki, która tam mieszka
aaa fajnie Ci, zazdroszczę
Ja czekam na dostawę baz do Sephory. Na pewno ją kupię. Teraz wykańczam Lagunę NARSa. Mam wrażenie, że ten brązer będzie mi się fajnie komponować - strukturowo - z MACowym różem w kremie Something Special.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 08:19   #796
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja byłam wierną fanką diorowych cieni dopóki nie kupiłam paletki Mystic Eyes Chanel Uwielbiam ją Kusi mnie Prelude, acz testowałam ją na ręce i wydaje mi się bardzo słabo napigmentowana
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:07   #797
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja byłam wierną fanką diorowych cieni dopóki nie kupiłam paletki Mystic Eyes Chanel Uwielbiam ją Kusi mnie Prelude, acz testowałam ją na ręce i wydaje mi się bardzo słabo napigmentowana
Soso preludki sa podobnej kosystencji co Mystic
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 12:08   #798
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

W którejś z kolei perfumerii udało mi się w końcu znaleźć tester Perfection Lumiere 10 i wzięłam próbkę. Dzisiaj rano nałożyłam go na twarz i jestem zaskoczona odcieniem. Do tej pory większość najjaśniejszych podkładów różnych marek była dla mnie za ciemna - ten jest prawie jak kolor mojej skóry. I co najlepsze, w ogóle nie czuję że mam jakiś podkład, warstwa na twarzy jest cieniutka, wygląda naturalnie i trochę zakryła czerwoności i przebarwienia (ale nad tym tematem trzeba będzie bardziej popracować, może kolejną warstwą podkładu). Jedyne co mnie martwi, to podkreślanie skórek. Mam je na samym środku czoła i podkład je bardzo podkreśla :/
I z tego powodu offtop: może znacie jakiś cudowny sposób na pozbycie się skórek? Codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną twarz aplikuję krem nawilżający i dwa razy w tygodniu traktuję buzię peelingiem, nie wiem już co mam robić, żeby się ich pozbyć. :/ A podkład zapowiada się bardzo fajnie, tylko te skórki
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 12:12   #799
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

guacamole, ja Cię absolutnie rozumiem, sama też bym całej gębuli nie chciała tu zostawiać, tak sobie tylko westchnęłam nad swoim gapiostwem

a co do chanelkowych cieni, kocham je najmocniej na świecie, ale jestem szczęśliwą posiadaczką wyłącznie amerykańskich wersji kwadratowych, które są od europejskich okrąglaków o całe lata świetlne lepsze, bardziej napigmentowane, kremowe w nakładaniu, miękkie, trwałe, intensywne i w ogóle och i ach
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 12:29   #800
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
W którejś z kolei perfumerii udało mi się w końcu znaleźć tester Perfection Lumiere 10 i wzięłam próbkę. Dzisiaj rano nałożyłam go na twarz i jestem zaskoczona odcieniem. Do tej pory większość najjaśniejszych podkładów różnych marek była dla mnie za ciemna - ten jest prawie jak kolor mojej skóry. I co najlepsze, w ogóle nie czuję że mam jakiś podkład, warstwa na twarzy jest cieniutka, wygląda naturalnie i trochę zakryła czerwoności i przebarwienia (ale nad tym tematem trzeba będzie bardziej popracować, może kolejną warstwą podkładu). Jedyne co mnie martwi, to podkreślanie skórek. Mam je na samym środku czoła i podkład je bardzo podkreśla :/
I z tego powodu offtop: może znacie jakiś cudowny sposób na pozbycie się skórek? Codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną twarz aplikuję krem nawilżający i dwa razy w tygodniu traktuję buzię peelingiem, nie wiem już co mam robić, żeby się ich pozbyć. :/ A podkład zapowiada się bardzo fajnie, tylko te skórki
Moje skórki, które powstają po kontakcie twarzy z kwasami schodzą najlepiej po peelingu kawowym. Przepis znalazłam na Wizażu. Nic tak tego diabelstwa nie likwiduje. Tanie i skuteczne. Przynajmniej dla mnie
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:23   #801
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
guacamole, ja Cię absolutnie rozumiem, sama też bym całej gębuli nie chciała tu zostawiać, tak sobie tylko westchnęłam nad swoim gapiostwem

a co do chanelkowych cieni, kocham je najmocniej na świecie, ale jestem szczęśliwą posiadaczką wyłącznie amerykańskich wersji kwadratowych, które są od europejskich okrąglaków o całe lata świetlne lepsze, bardziej napigmentowane, kremowe w nakładaniu, miękkie, trwałe, intensywne i w ogóle och i ach
Ja tam gebule moge pokazac, ale w zamknietym klubie. Tak publicznie... to juz mniej , a na pewno nie na dluzej.

A te cienie kwadraciki to kupujesz na aukcjach czy trafiasz na nie na lotniskach?
Wydaje mi sie, ze czasem nawet te kwadraciki zaszczycaly rynek polski, ale nie dam sobie za obciac paznokcia .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 21:07   #802
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A te cienie kwadraciki to kupujesz na aukcjach czy trafiasz na nie na lotniskach?
Wydaje mi sie, ze czasem nawet te kwadraciki zaszczycaly rynek polski, ale nie dam sobie za obciac paznokcia .
Ja nie Moniq, ale wiem to odpowiem - kwadraciki ma prosto zza kałuzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:16   #803
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

zgadza się - wyjęczane z usa mam
w PL nigdy kwardaciaków nie widziałam a szkoda bo są naprawdę milion razy lepsze - europejskiej wersji chyba bym nie kupiła
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:22   #804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zgadza się - wyjęczane z usa mam
w PL nigdy kwardaciaków nie widziałam a szkoda bo są naprawdę milion razy lepsze - europejskiej wersji chyba bym nie kupiła

Zgadza się, są o całe niebo lepsze od europejskich
i nie bardzo rozumiem, czemu Europa nie moze tez mieć takich kwadracików, tylko gorsze okrąglaki Przecież mogli dac wybór - te i te.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:31   #805
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

no cos chyba słychac było, że mają wyrównywac szanse i ujednolicic tylko nie wiem która wersja wygra ?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:16   #806
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no cos chyba słychac było, że mają wyrównywac szanse i ujednolicic tylko nie wiem która wersja wygra ?
Byle to ujednolicanie nie oznaczało, że ostatecznie wyjdzie im produkt - hybryda, czyli pół na pół w sensie konsystencji
A kiedy to ma mieć finał na półkach sklepowych?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:18   #807
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

a Ty mnie o to nie pytaj bo ja tutaj takie plotki słyszałam, ale czy cos z tego ostatecznie wyjdzie to tego najstarsi górale nie wiedzą...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 16:43   #808
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Chanel kolorówka część II

Widziałam kolekcję Lakiery po 99zł.
A na Allegro OKAZYJNIE 170.
Kupiłam po testach różowy. Jednak. Nie dają być tak na 100% obojętnym.
Podejrzewam, że szybko się rozejdą zwłaszcza morelce- brzoskwince długiego życia na standzie nie wróżę a wtedy sprzedawcy będą wystawiać je po x0000000000000zł ( jedyne x0000000000000zł).
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:27   #809
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

A gdzie widziałaś, Baxterino? Ja od paru dni chodzę i sprawdzam nerwowo, czy już jest i wczoraj jeszcze (W-wa) nigdzie nie mogłam dostać. W S. gdzieś?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:27   #810
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Chanel kolorówka część II

Zaciekawiło mnie to, co pisałyście o cieniach kwadratowych - na rynek USA. Nie wiedziałam, że jest taka różnica - i w jakości i w gramaturze. Teraz mi się ich zachciało... Powiedzcie, proszę, w jakiej cenie warto je kupić, żeby nie przepłacić?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.