Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-18, 10:19   #1021
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Darmowa wysyłka na klik
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:48   #1022
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

a ja się zakochałam w kremie do rąk Sanoflore, o TYM
Jestem straszliwie wymagająca, jeśli chodzi o kremy do rąk, bo muszę odczuwać brak napięcia skóry dłużej niż do pierwszego umycia, a tutaj tak mam.

za to Lavera różana mnie zawiodła lubię zapach róży, ale ten mnie dusi, a nawilżenie słabiusie... nie wiem, czy będę jeszcze próbować.

przed wyjściem na dwór używam też często Naturaleve Rejuvenating Balm, które kupiłam za grosik przysłowiowy w TK Maxx. Boję się tego użyć do twarzy, bo nie wiem, jaka jest data ważności ale do rąk na tę porę roku nadaje się świetnie... Ale tłuste jest (uprzedzam lojalnie).

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-18 o 11:13
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:46   #1023
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mamy i lubimy w szczegolnosci seria mega odzywienie i balsam turecki
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
eco hysteria - szampon xxl taki sobie (puszy), maska mega odzywienie bardzo fajna, ale na rozczesywanie nie pomaga.
Szampon oczyszczajacy planeta organica i ich balsamy do włosów fajne, ale tak cholernie mocno pachną orientem i kadzidłem, że ja nie wyrabiam ich uzywania w komplecie dzisiaj uzyłam szamponu, ale odżywke uzyłam innej firmy i jest ok. Szampon będzie naprawde fajny według mnie

Dzieki
Już sobie zanotowałam
Szampon XXL zatem odpada, bo puszenia nie lubię a odżywka z kolei nie da rady moim porowatym włosom, a szarpania nie lubię

Mocne zapachy mi nie straszne wręcz przeciwnie


Kończę właśnie flachę szamponu LOVE2MIX pomarańcz i chili, i nie dość, że pięknie pachnie to jeszcze dobrze myje i nie podrażnia skalpu, czego o szamponach tradycyjnych syberyjskich nie można powiedzieć
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 12:05   #1024
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzieki
Już sobie zanotowałam
Szampon XXL zatem odpada, bo puszenia nie lubię a odżywka z kolei nie da rady moim porowatym włosom, a szarpania nie lubię

Mocne zapachy mi nie straszne wręcz przeciwnie


Kończę właśnie flachę szamponu LOVE2MIX pomarańcz i chili, i nie dość, że pięknie pachnie to jeszcze dobrze myje i nie podrażnia skalpu, czego o szamponach tradycyjnych syberyjskich nie można powiedzieć

ja tam się zapachów tez nie boję, ale te jakoś wyjątkowo mi nie pasują. ale myslę, że generalnie mogą się podobać
a szampony natura siberica znasz?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 12:31   #1025
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzieki
Już sobie zanotowałam
Szampon XXL zatem odpada, bo puszenia nie lubię a odżywka z kolei nie da rady moim porowatym włosom, a szarpania nie lubię

Mocne zapachy mi nie straszne wręcz przeciwnie


Kończę właśnie flachę szamponu LOVE2MIX pomarańcz i chili, i nie dość, że pięknie pachnie to jeszcze dobrze myje i nie podrażnia skalpu, czego o szamponach tradycyjnych syberyjskich nie można powiedzieć
A ja nie jestem zadowolona z tego szamponu (i maski z tej serii). Maska nie dawała żadnych spektakularnych efektów, a do tego mało wydajna. Musiałam ją tuningować.
Szampon jest ok, ale miałam lepsze i o ładniejszym zapachu.

Moim faworytem pozostaje NS do włosów farbowanych za całokształt.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 12:54   #1026
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

na L'Occitane promocja do -70%, tylko dzisiaj i tylko do godz. 18tej; widziałam tam jakąś serię z oliwką z ECOCERT.
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 13:41   #1027
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

No więc tak moimi faworytami są niestety (wiadomo ile kosztują i jak są wydajne, szczególnie przy długich włosach) szampon do suchych włosów i odżywki bezzapachowa oraz neroli JMO i szukam dla nich zastępstwa
a na drugim miejscu jest maska Anti Age Organique

Generalnie włosy i skalp mam bardzo wymagające, włosy mam przesuszone, a skalp wrażliwy, czyli potrzebuję mocnych odżywek / masek i dobrze myjących, ale łagodnych szamponów.

Miałam szampony tradycyjne rosyjskie i po każdym z nich łepetyna swędziała mnie okrutnie, a włosy miałam sianowate, nawet po hojnym nałożeniu odżywek JMO Kiedyś patrzyłam na składy NS i wydawały mi się podobne do syberyjskich, wiec odpuściłam. Może niesłusznie Za to duet szampon Love2Mix pomarańcz i chili + odżywka neroli JMO sprawuje się świetnie. Skalp nie swędzi, a włosy a całkiem fajne

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2012-10-20 o 10:37
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 14:00   #1028
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

ze mnie żaden szamponowy znawca ale przewijał mi się gdzieś szampon I+M taki że niby mega delikatny dla skóry głowy, dla wrażliwców i alergików.
Nie próbowałam go, bo nie mam takiej potrzeby, ale może gdybyś gdzieś trafiła na próbkę... (jeśli nie testowałaś już of kors).
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 14:09   #1029
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Contax przy takiej wrazliwej skórze to faktycznie musisz uważać - ja mam skóre nosorożca
Delikatne wydają mi się szampony faith in nature - może rzuć sobie oczkiem na składy przy okazji. Essential care też mają szampony dla wrazliwej skóry
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 14:50   #1030
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

o właśnie, ja też chętnie poczytam o szamponach dla wrażliwych głów, bo mój mąż taką ma (łuszcząca, swędzącą, piekącą czasem). teraz testuje NS neutralny i póki co ok, ale krótko używa-zobaczymy jak się na dłuższą metę spisze .
I pachnie trochę jak taki niebieski familijny szampon z dawnych czasów, trochę jak płyn do naczyń. Ale nie drażniąco

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

promolcia, a tonik baikal nawilżający bardzo mi przypadł do gustu-chyba faktycznie nawilża. Pachnie kwiatowo-ziołowo. Próbowałam też od mel wersji anti-age i po niej mam lekko ściągniętą skórę i mniejszy komfort po użyciu
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 14:55   #1031
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

zapiszę i te

Bardzo dobry jest szampon odbudowujący do suchych włosów Eubiony nie podrażnia skalpu, nie powoduje łupieżu, tylko u mnie niestety nie domywa dobrze włosów, ich świeżość skróciła się o jeden dzień ale za to mój mąż używa go z powodzeniem, a większość szamponów powoduje u niego suchy łupież.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 15:35   #1032
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Mnie ten szampon z pomarańczą i chili bardzo pasuje, choć nie oznacza to, ze zamówię go ponownie, bo lista do wypróbowania jest długa Ale generalnie mam wrażliwą skóre głowy i po mało którym szamponie nie swędzi mnie głowa, z tym jest ok
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:25   #1033
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

A ja dziś wykończyłam szampon z chili. W sumie to się cieszę, bo szybciej będę mogła kupić coś nowego
Polubiłam bardzo szampon baikal herbals regeneracyjny, już pewnie o tym pisałam, podtrzymuję Choć na początku nie miałam o nim dobrego zdania.
I jeszcze raz napiszę, że odżywka NS do suchych jest do d...py
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:59   #1034
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A ja dziś wykończyłam szampon z chili. W sumie to się cieszę, bo szybciej będę mogła kupić coś nowego
Polubiłam bardzo szampon baikal herbals regeneracyjny, już pewnie o tym pisałam, podtrzymuję Choć na początku nie miałam o nim dobrego zdania.
I jeszcze raz napiszę, że odżywka NS do suchych jest do d...py
źle jej używasz..... próbowałaś nałożyc na włosy?

Mi sie spodobała odzywka NS do farbowanych i ochrona i odzywienie. Ta nawilżająca elektryzowała mi włosy i brzydko po niej wygladały
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 21:00   #1035
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
źle jej używasz..... próbowałaś nałożyc na włosy?

Mi sie spodobała odzywka NS do farbowanych i ochrona i odzywienie. Ta nawilżająca elektryzowała mi włosy i brzydko po niej wygladały
wyobraź sobie, że w końcu i na włosy nałożyłam
Zraziłam się do tych odżywek jakoś... Ciekawa jestem tej ruskiej bani jeszcze. Do czego możecie ją porównać?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 21:53   #1036
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

coś mi się tu obiło o oko o szamponie i+m - już śpieszę z opinią! ja mam i używam i już robię listę zakupów, bo muszę go znowu mieć (powoli się kończy). to ten do włosów tłustych balansujący, również do łupieżowatych koi mój skalp jak żaden inny nie ma żadnych detergentów typu coco sulfaty albo nawet ALS itp... same cukrowe substancje myjące, wyciągi z ziół typu szałwia, do tego siarka... nie wiem jak by się przy suchym łupieżu spisał, ale przy takim łojotokowym, wrażliwym skalpie koniecznie spróbować!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 23:00   #1037
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
coś mi się tu obiło o oko o szamponie i+m - już śpieszę z opinią! ja mam i używam i już robię listę zakupów, bo muszę go znowu mieć (powoli się kończy). to ten do włosów tłustych balansujący, również do łupieżowatych koi mój skalp jak żaden inny nie ma żadnych detergentów typu coco sulfaty albo nawet ALS itp... same cukrowe substancje myjące, wyciągi z ziół typu szałwia, do tego siarka... nie wiem jak by się przy suchym łupieżu spisał, ale przy takim łojotokowym, wrażliwym skalpie koniecznie spróbować!
brzmi jak cos dla mnie
to ten
http://greenline-sklep.pl/p/58/323/z...ja-wlosow.html
?
a powiedz...pieni się dobrze przy drugim myciu czy słabiutko u niego z pienieniem? no i czy zauważasz zwiększenie objętości włosów? bo dla mnie to bardzo istotne
miałaś może do czynienia z ich szamponem zwiększającym objętość... o tym
http://greenline-sklep.pl/p/53/507/s...ja-wlosow.html
lub tym
http://greenline-sklep.pl/p/53/505/s...ja-wlosow.html

obadam też sobie ten żelik z LN co mi polecałaś ale to dopiero jak wykończę to co obecnie posiadam

Anula miło Cię widzieć...pod Twoją nieobecność pusto tu się jakoś zrobiło
pochwal się co tak zawładneło Twoim czasem wolnym
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 23:28   #1038
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Effa, śliczne włoski i jak urosły.

Relacja z ostatnio używanych przeze mnie kosmetyków:
Zużyłam już ok. 1/3 szamponu Love2mix z pomarańczą i chili (na spółę z TŻem). Obojgu nam odpowiada, ale nie ma rewelacji. Wolimy NS do tłustych, bo lepiej oczyszcza. Migdałowy krem do rąk Phenome spisuje się bardzo dobrze. Ma super gęstą konsystencję (lubię takie) i ładnie odżywia. Jedynie zapach mi niezbyt pasuje - trochę zbyt nachalny ten migdał. Truskawkowy żel pod prysznic Born to Bio okazał się zapachowym rozczarowaniem. W opakowaniu pachnie sztuczną truskawką, a na ciele zupełnie go nie czuć. Jestem w trakcie testowania toniku anti-age Baikal. Pachnie ładnie, ale zapach czuć na skórze, co niektórym może nie odpowiadać. Jest bardziej oczyszczający niż nawilżający (niestety). Skóra się po nim nie lepi i w moim przypadku nie czuć ściągnięcia.

Przy okazji donoszę, że w Kalinie pojawiła się nowa marka Organic People. Pewnie niektórych zainteresują maski do włosów: oliwkowa, miodowo-jajeczna, żytnia i piwna.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-10-18 o 23:39
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 08:18   #1039
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Anula miło Cię widzieć...pod Twoją nieobecność pusto tu się jakoś zrobiło
pochwal się co tak zawładneło Twoim czasem wolnym

strasznie mi Was brakuje.....
za dwa lata Młoda idzie na studia, więc postanowilismy zgrac ten moment z przeprowadzka do wawy, bo obecnie mieszkamy pod warszawa. No i załatwiamy formalnosci z developerem, bankami - jak dobrze pójdzie to nasze mieszkanko bedzie gotowe w wakacje 2014.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Effa, śliczne włoski i jak urosły.

Relacja z ostatnio używanych przeze mnie kosmetyków:
Zużyłam już ok. 1/3 szamponu Love2mix z pomarańczą i chili (na spółę z TŻem). Obojgu nam odpowiada, ale nie ma rewelacji. Wolimy NS do tłustych, bo lepiej oczyszcza. Migdałowy krem do rąk Phenome spisuje się bardzo dobrze. Ma super gęstą konsystencję (lubię takie) i ładnie odżywia. Jedynie zapach mi niezbyt pasuje - trochę zbyt nachalny ten migdał. Truskawkowy żel pod prysznic Born to Bio okazał się zapachowym rozczarowaniem. W opakowaniu pachnie sztuczną truskawką, a na ciele zupełnie go nie czuć. Jestem w trakcie testowania toniku anti-age Baikal. Pachnie ładnie, ale zapach czuć na skórze, co niektórym może nie odpowiadać. Jest bardziej oczyszczający niż nawilżający (niestety). Skóra się po nim nie lepi i w moim przypadku nie czuć ściągnięcia.

Przy okazji donoszę, że w Kalinie pojawiła się nowa marka Organic People. Pewnie niektórych zainteresują maski do włosów: oliwkowa, miodowo-jajeczna, żytnia i piwna.
żytnia i piwna brzmią odpowiednio do nadchodzącego weekendu
żele born to bio moim zdanim wszystkie pachną podobnie - napewno nie owocowo........ wszystkie mają jakis taki zapaszek, który nie do końca lubię ale działaja ok.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 08:28   #1040
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

strasznie mi Was brakuje.....
za dwa lata Młoda idzie na studia, więc postanowilismy zgrac ten moment z przeprowadzka do wawy, bo obecnie mieszkamy pod warszawa. No i załatwiamy formalnosci z developerem, bankami - jak dobrze pójdzie to nasze mieszkanko bedzie gotowe w wakacje 2014.

żytnia i piwna brzmią odpowiednio do nadchodzącego weekendu
żele born to bio moim zdanim wszystkie pachną podobnie - napewno nie owocowo........ wszystkie mają jakis taki zapaszek, który nie do końca lubię ale działaja ok.
ja jestem też pogniewana z born to bio, bo mleczko mnie uczuliło
wyszło, że jestem uczulona na aloes

Anula, jesteście super hiper fajnymi rodzicami, medal się należy :cmo k:
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 08:52   #1041
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja jestem też pogniewana z born to bio, bo mleczko mnie uczuliło
wyszło, że jestem uczulona na aloes

Anula, jesteście super hiper fajnymi rodzicami, medal się należy :cmo k:
generalnie na aloes, czy tylko na skórkę?
własnie mi przypomniałas, że mam czysty aloes w lodówce i chyba znowu zacznę go używac zamiast toniku
dziękuję Ci kochana za takie cudwne słowa!
niestety przemawia przeze mnie w sprej części egoizm no nie wyobrażam sobie, że Młoda mi z domu ucieknie na studia...... a tak zawsze jeszcze chociaż te 5 lat z nami pomieszka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 09:01   #1042
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
generalnie na aloes, czy tylko na skórkę?
własnie mi przypomniałas, że mam czysty aloes w lodówce i chyba znowu zacznę go używac zamiast toniku
dziękuję Ci kochana za takie cudwne słowa!
niestety przemawia przeze mnie w sprej części egoizm no nie wyobrażam sobie, że Młoda mi z domu ucieknie na studia...... a tak zawsze jeszcze chociaż te 5 lat z nami pomieszka
nie wiem jeszcze dokładnie. miałam wcześniej próbki kremu z aloesem i nic mi nie było, a to mleczko aloesowe mnie uczuliło i szczypie mnie w oczy robiłam trzy podejścia i niestety nie mogę używać
możliwe, że to jeszcze jakiś inny składnik, ale nie dojdę do niego

nie egoizm, tylko rodzicielska troska dla dobra córy, by nie miała za daleko na uczulnię i na wieczorne wypady z nowymi koleżankami i kolegami w celach integracji oczywiście
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 09:32   #1043
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie wiem jeszcze dokładnie. miałam wcześniej próbki kremu z aloesem i nic mi nie było, a to mleczko aloesowe mnie uczuliło i szczypie mnie w oczy robiłam trzy podejścia i niestety nie mogę używać
możliwe, że to jeszcze jakiś inny składnik, ale nie dojdę do niego

nie egoizm, tylko rodzicielska troska dla dobra córy, by nie miała za daleko na uczulnię i na wieczorne wypady z nowymi koleżankami i kolegami w celach integracji oczywiście
a pewnie, że nie używaj! Paszczy szkoda.
Ja ogólnie nie lubię mleczek do demakijażu
na imprezy będę razem z nią chodziła już jej to zakomunikowałam nie przyjęła tego zbyt dobrze
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 10:34   #1044
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Effa, śliczne włoski i jak urosły.

Relacja z ostatnio używanych przeze mnie kosmetyków:
Zużyłam już ok. 1/3 szamponu Love2mix z pomarańczą i chili (na spółę z TŻem). Obojgu nam odpowiada, ale nie ma rewelacji. Wolimy NS do tłustych, bo lepiej oczyszcza. Migdałowy krem do rąk Phenome spisuje się bardzo dobrze. Ma super gęstą konsystencję (lubię takie) i ładnie odżywia. Jedynie zapach mi niezbyt pasuje - trochę zbyt nachalny ten migdał. Truskawkowy żel pod prysznic Born to Bio okazał się zapachowym rozczarowaniem. W opakowaniu pachnie sztuczną truskawką, a na ciele zupełnie go nie czuć. Jestem w trakcie testowania toniku anti-age Baikal. Pachnie ładnie, ale zapach czuć na skórze, co niektórym może nie odpowiadać. Jest bardziej oczyszczający niż nawilżający (niestety). Skóra się po nim nie lepi i w moim przypadku nie czuć ściągnięcia.

Przy okazji donoszę, że w Kalinie pojawiła się nowa marka Organic People. Pewnie niektórych zainteresują maski do włosów: oliwkowa, miodowo-jajeczna, żytnia i piwna.
dzieki Mel
jak zuzyje jakies 6 litrow masek, ktore obecnie zaposiadowuwuje to pewnie sie na nie skusze leca do mnie maski rosyjska bania ciekawa jestem co to za cuda bo chyba zadna z nas ich jeszcze nie miala? czy sie myle??

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

strasznie mi Was brakuje.....
za dwa lata Młoda idzie na studia, więc postanowilismy zgrac ten moment z przeprowadzka do wawy, bo obecnie mieszkamy pod warszawa. No i załatwiamy formalnosci z developerem, bankami - jak dobrze pójdzie to nasze mieszkanko bedzie gotowe w wakacje 2014.

żytnia i piwna brzmią odpowiednio do nadchodzącego weekendu
żele born to bio moim zdanim wszystkie pachną podobnie - napewno nie owocowo........ wszystkie mają jakis taki zapaszek, który nie do końca lubię ale działaja ok.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
generalnie na aloes, czy tylko na skórkę?
własnie mi przypomniałas, że mam czysty aloes w lodówce i chyba znowu zacznę go używac zamiast toniku
dziękuję Ci kochana za takie cudwne słowa!
niestety przemawia przeze mnie w sprej części egoizm no nie wyobrażam sobie, że Młoda mi z domu ucieknie na studia...... a tak zawsze jeszcze chociaż te 5 lat z nami pomieszka
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a pewnie, że nie używaj! Paszczy szkoda.
Ja ogólnie nie lubię mleczek do demakijażu
na imprezy będę razem z nią chodziła już jej to zakomunikowałam nie przyjęła tego zbyt dobrze
gratuluje Anula od razu bys napisala, ze o imprezy chodzi a nie o wygode mlodej
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 10:44   #1045
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
gratuluje Anula od razu bys napisala, ze o imprezy chodzi a nie o wygode mlodej

coś w tym jest

przez to wszystko ostatnio nie miałam nawet ochoty do rossa wejść..... a przydałoby się
minimalizuję zbiory, coby miec za 2 lata mniej do przewożenia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 10:53   #1046
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
brzmi jak cos dla mnie
to ten
http://greenline-sklep.pl/p/58/323/z...ja-wlosow.html
?
a powiedz...pieni się dobrze przy drugim myciu czy słabiutko u niego z pienieniem? no i czy zauważasz zwiększenie objętości włosów? bo dla mnie to bardzo istotne
miałaś może do czynienia z ich szamponem zwiększającym objętość... o tym
http://greenline-sklep.pl/p/53/507/s...ja-wlosow.html
lub tym
http://greenline-sklep.pl/p/53/505/s...ja-wlosow.html

obadam też sobie ten żelik z LN co mi polecałaś ale to dopiero jak wykończę to co obecnie posiadam

Anula miło Cię widzieć...pod Twoją nieobecność pusto tu się jakoś zrobiło
pochwal się co tak zawładneło Twoim czasem wolnym
żaden z tych linków mi nie wchodzi, mój net je blokuje ale pierwszy brzmi dobrze - on w nazwie na butelce ma "wilde kräuter"
z pienieniem się to słabo o dziwo mi to wcale nie przeszkadza... i włosy są po dwóch razach świetnie doczyszczone. trzeba się po prostu przestawić. ewentualnie można na pierwsze mycie użyć czegoś lepiej pieniącego, ale bardzo szybko spłukać, a potem wmasować w skalp ten szampon i na trochę nawet zostawić.
mi trochę zwiększa objętość, w sumie najlepiej z dotychczasowych a innych szamponów i+m jeszcze nie próbowałam, ale przemyślę to miałabym ochotę też na ich odżywki...
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
gratuluje Anula od razu bys napisala, ze o imprezy chodzi a nie o wygode mlodej
no, cwaniara chciała nam tu oczy mydlić
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 11:16   #1047
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ostatnio nie miałam czasu, by zajrzeć na wątek. Żyłam i żyję wciąż na maksymalnych obrotach

Dziewczęta zbiorowe dla Waszych zakupków, ja niestety na odwyku, z powodu bardzo niespodziewanych wydatków


Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a ja sobie kupiłam na dozie balsam koktail żurawinowa witalność i bardzo mi się podoba póki co-konsystencja lekka, ale zostawia taką przyjemną poświatę.
I niedrogi, ok.13zł. A mąż powiedział, że znów pchnę jak kobieta, a nie tymi swoimi dziwnymi specyfikami

Skład na pierwszy rzut oka niezły (jak dla mnie)
aqua, glycerin, sunflower oil, grape seed oil, sorbitol, shea butter, carbomer, cetearyl alcohol & ceteareth 20, cranberry extract, pomegranate extract, kivi extract, mango extract, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, benzyl alcohol, parfum, annatto.

A dziewczyny, któraś z was kupowała mleczko do ciała organic therapy coś tam z winogronem (olejem)-jak to to pachnie? i czy fajne ogólnie?
Evitka, mam to mleczko, użyłam raz, więc jakiejś super opinii jeszcze nie mam, ale sprawdzę wieczorem i dam znać Mogę powiedzieć, że zapach mnie nie odtrącił, ale to sprawa indywidualna

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Możesz coś powiedzieć o tej kulce z garniera? Ja chwilowo używam kulki z Alterry, ma ładny zapach, ale żaden z niej powstrzymywacz potu...

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zamowilam 3 maski rosyjska bania
Ta pogoda zle na mnie wyplywa
Zgodnie z obietnica wklejam aktualizacje wlosow program regneracji idzie mi calkiem calkiem ale nadal marne mam te kudelki
Effa ładne masz te włoski szkoda, że nie mam nigdzie zdjęć sprzed 1,5 roku, to bym Ci pokazała, co to są marne kudełki

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

strasznie mi Was brakuje.....
za dwa lata Młoda idzie na studia, więc postanowilismy zgrac ten moment z przeprowadzka do wawy, bo obecnie mieszkamy pod warszawa. No i załatwiamy formalnosci z developerem, bankami - jak dobrze pójdzie to nasze mieszkanko bedzie gotowe w wakacje 2014.

żytnia i piwna brzmią odpowiednio do nadchodzącego weekendu
żele born to bio moim zdanim wszystkie pachną podobnie - napewno nie owocowo........ wszystkie mają jakis taki zapaszek, który nie do końca lubię ale działaja ok.
Anula gratulacje!


Co do kosmetyków, muszę powiedzieć, że:
- kocham olej i tonik babuszki Agaffi no i oczywiście Sesę też!
- szampon Love2MIX też działa dalej pięknie i ubóstwiam jego zapach
- scrub do twarzy Organic Therapy jest bardzo przyjemny tak samo, jak scrub do ciała Love2MIX
- jestem chyba jakimś antytalenciem, jeśli chodzi o używanie minerałków... podkłady chwilowo używam jako puder, na podkłady w kremi. Głównie dlatego, że te minerałki z EDM są niezbyt kryjące jak dla mnie...
- przeprosiłam się z kremem do twarzy z Organic Therapy... jest lekki, szybko się wchłania i już nie mam wrażenia, że wysusza mi skórę
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 11:58   #1048
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no, cwaniara chciała nam tu oczy mydlić

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie miałam czasu, by zajrzeć na wątek. Żyłam i żyję wciąż na maksymalnych obrotach

Możesz coś powiedzieć o tej kulce z garniera? Ja chwilowo używam kulki z Alterry, ma ładny zapach, ale żaden z niej powstrzymywacz potu...


Anula gratulacje!


Co do kosmetyków, muszę powiedzieć, że:
- kocham olej i tonik babuszki Agaffi no i oczywiście Sesę też!
- szampon Love2MIX też działa dalej pięknie i ubóstwiam jego zapach
- scrub do twarzy Organic Therapy jest bardzo przyjemny tak samo, jak scrub do ciała Love2MIX
- jestem chyba jakimś antytalenciem, jeśli chodzi o używanie minerałków... podkłady chwilowo używam jako puder, na podkłady w kremi. Głównie dlatego, że te minerałki z EDM są niezbyt kryjące jak dla mnie...
- przeprosiłam się z kremem do twarzy z Organic Therapy... jest lekki, szybko się wchłania i już nie mam wrażenia, że wysusza mi skórę
dziękuję jak dobrze pójdzie to za 2 lata parapetówa

Kulka garniera całkiem, całkiem - teraz, przy braku ekstremalnych upałów, napewno bedzie wystarczającą ochroną. Tylko pamietaj, że naturalny dezodorant nie powstrzymuje pocenia - on zapobiega przykremu zapachowi, nie ingeruje w kwestię potliwości.
Scrub do ciała love2mix? Lecę obejrzeć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 13:12   #1049
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

strasznie mi Was brakuje.....
za dwa lata Młoda idzie na studia, więc postanowilismy zgrac ten moment z przeprowadzka do wawy, bo obecnie mieszkamy pod warszawa. No i załatwiamy formalnosci z developerem, bankami - jak dobrze pójdzie to nasze mieszkanko bedzie gotowe w wakacje 2014.

żytnia i piwna brzmią odpowiednio do nadchodzącego weekendu
żele born to bio moim zdanim wszystkie pachną podobnie - napewno nie owocowo........ wszystkie mają jakis taki zapaszek, który nie do końca lubię ale działaja ok.
gratuluje
ja właśnie po przeprowadzce, wszedzie jeszcze panuje dosyć spory bałagan, ale wszystkie graty już przerzucone i czekają na swoje miejsce na półkach

Evitka dziękuje za opinię o toniku

Effa masz śliczne włoski, od początku mi się podobały, widać, że bardzo o nie dbasz

Cloche prędzej czy później skuszę się na szampony i+m bo moja lista szamponowych chciejstw jest bardzo krótka ( mam "wymagania" żeby szamon zwiększał objętść objętość włosów/unosił u nasady i jednocześnie miał łagodniutkie detergenty)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 13:23   #1050
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
gratuluje
ja właśnie po przeprowadzce, wszedzie jeszcze panuje dosyć spory bałagan, ale wszystkie graty już przerzucone i czekają na swoje miejsce na półkach

Evitka dziękuje za opinię o toniku

Effa masz śliczne włoski, od początku mi się podobały, widać, że bardzo o nie dbasz

Cloche prędzej czy później skuszę się na szampony i+m bo moja lista szamponowych chciejstw jest bardzo krótka ( mam "wymagania" żeby szamon zwiększał objętść objętość włosów/unosił u nasady i jednocześnie miał łagodniutkie detergenty)
świetnie! I jak nowe mieszkanko?
dla mnie mieszkanie w bloku to bedzie duże wyzwanie, bo ja całe zycie w domu mieszkam...... no ale czego się nie robi


Bardzo pasuje kupiony ostatnio na iherbie szampon andalou cytrynowy - mam po nim włosy świeże na dłużej odżywka do kompletu tez świetna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.