Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 10:52   #4321
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Wczoraj na stronie Pixie i na facebooku pojawiła się informacja o planowanej premierze korektora pod oczy - odcień ciepły, jasny beż. Dostępny będzie za około miesiąc...
A coś na niespodzianki też będzie?
Nie wiem u mnie akurat pixie na mokro się buntuje, lepiej wygląda na sucho (chociaż to nie do końca sucho bo kładę na filtr).

//edit: znalazłam zdjecie tych nowych korektorów
__________________
Wymianka

Edytowane przez rotten_lilly
Czas edycji: 2013-01-30 o 10:56
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:18   #4322
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Opakowania fajne, ale nie wydaje sie wam ze lusterko akurat w korektorach jest zbedne?? Przeciez kazdy maluje sie przy duzym lustrze, a poprawek korektorem to chyba nikt by nie chcial robic w ciagu dnia. W pudrach prasowanych rozumiem, rozach ale korektorach??? Napewno dojdzie dodatkowy koszt i w ogole. Wolalam wersje w zakrecanym sloiczku ze slicznym elfem
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:13   #4323
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zbędne czy nie ale wygląda pięknie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 10:24   #4324
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny używa któraś z Was odcieni Ayperi, Tinkerbell, Calista, Breena na poziomie 1 lub 2?

Takie odcienie zostały mi doradzone przez p.Sylwię a chciałabym zobaczyć jak się do siebie mają a na necie ciężko znaleźć
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:32   #4325
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

http://lipstickonthecup.blogspot.com...r-de-luxe.html
to akurat kolory z wersji CdL, ale myślę, że będą pomocne przynajmniej w celu zorientowania się co do różnic
Ze swojej strony mogę dodać, że różnica między Calista 2 i Ayperi 2 jest niewielka (na skórze) - Calista ma nieco więcej żółci.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:45   #4326
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
http://lipstickonthecup.blogspot.com...r-de-luxe.html
to akurat kolory z wersji CdL, ale myślę, że będą pomocne przynajmniej w celu zorientowania się co do różnic
Ze swojej strony mogę dodać, że różnica między Calista 2 i Ayperi 2 jest niewielka (na skórze) - Calista ma nieco więcej żółci.
Dzięki W takim razie szykuje mi się zamówienie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:30   #4327
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam.. nie wiem do kogo mam się zwrocic tak naprawde.. i dlatego chcialabym tutaj zadac pytanie o dobór odpowiedniego koloru

Mam cere normalną, w stronę lekko suchej, ale lekko, za to ostatnio namiętnie wychodzą mi takie białe grudki (zaskórniki) na czole, które mnie cholernie irytują i je wyciskam od czasu do czau. Bede starała się twarz sukcesywnie nie wyciskać i oczyszczać i nie chcialabym w nie pchac roznych kosmetykow (ogolnie z trądzikiem, rozszerzonymi porami i niedoskonalosciami na reszcie twarzy nie mam problemu), a chcialabym używać czegoś co bedzie dobre dla skóry i delikatnie ją ujednolici.
Nie przepadam za super pudrowym wykończeniem podkładów, ale przy minerałach jakis spray, czy rozany Tonik z Garniera i powinno być ok
Jestem osobą raczej bladą, mam sinawe cienie pod oczami, bez makijażu moja skóra wygląda na lekko różową, ale... mimo to nie uważam, żeby rozowy ton mi pasował, wiec on kompletnie odpada.
Obecnie używam podkładu matującego Kobo (mieszam zawsze z kremem na dzień) odcień 101 ivory. http://1.bp.blogspot.com/-FuhBq2FFw1...582ad+kobo.JPG Zdj. naszej pazurkowej Orlicy.
Jak go dobrze rozprowadzę i nie użyję dużo to się fajnie stapia, natomiat jeżeli mialabym nalozyc go solo lub dołożyć to robią mi się gdzieniegdzie suchsze placki i wyglądają one na lekko pomarańczowe. Czyli tak jakby ciepłe tony też mi niekoniecznie słuzyły.. błagam pomozcie bo mam taki metlik, że pała mała

Zastanawiam się, więc nad Breena, Calista i Fayllinn. Co o tym myślicie? Moze ktos zechciałby mi pomóc, prosze?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 09:33   #4328
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Witam.. nie wiem do kogo mam się zwrocic tak naprawde.. i dlatego chcialabym tutaj zadac pytanie o dobór odpowiedniego koloru

Mam cere normalną, w stronę lekko suchej, ale lekko, za to ostatnio namiętnie wychodzą mi takie białe grudki (zaskórniki) na czole, które mnie cholernie irytują i je wyciskam od czasu do czau. Bede starała się twarz sukcesywnie nie wyciskać i oczyszczać i nie chcialabym w nie pchac roznych kosmetykow (ogolnie z trądzikiem, rozszerzonymi porami i niedoskonalosciami na reszcie twarzy nie mam problemu), a chcialabym używać czegoś co bedzie dobre dla skóry i delikatnie ją ujednolici.
Nie przepadam za super pudrowym wykończeniem podkładów, ale przy minerałach jakis spray, czy rozany Tonik z Garniera i powinno być ok
Jestem osobą raczej bladą, mam sinawe cienie pod oczami, bez makijażu moja skóra wygląda na lekko różową, ale... mimo to nie uważam, żeby rozowy ton mi pasował, wiec on kompletnie odpada.
Obecnie używam podkładu matującego Kobo (mieszam zawsze z kremem na dzień) odcień 101 ivory. http://1.bp.blogspot.com/-FuhBq2FFw1...582ad+kobo.JPG Zdj. naszej pazurkowej Orlicy.
Jak go dobrze rozprowadzę i nie użyję dużo to się fajnie stapia, natomiat jeżeli mialabym nalozyc go solo lub dołożyć to robią mi się gdzieniegdzie suchsze placki i wyglądają one na lekko pomarańczowe. Czyli tak jakby ciepłe tony też mi niekoniecznie słuzyły.. błagam pomozcie bo mam taki metlik, że pała mała

Zastanawiam się, więc nad Breena, Calista i Fayllinn. Co o tym myślicie? Moze ktos zechciałby mi pomóc, prosze?
Może elette 1? Neutralny beż , tylko odrobina żółtych tonów. Jest jasny.

Formuła... Complexion Perfector jest najbardziej kremowa. Sama musisz zdecydować
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:38   #4329
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Fiska najlepszym rozwiązaniem jest mail ze zdjęciem twarzy do Pani Sylwii - właścicielki Pixie (np. poprzez formularz z Allegro albo stronę Pixie Cosmetics).
Jeśli chodzi o te różowe tony to można je ładnie zamaskować podkładami z oliwkowymi tonami. U mnie coś takiego się spisało - wcześniej próbowałam podkładów dla chłodnych cer, ale tylko podkreślały różowość i efekt był kiepski. Myślę, że Twoje typy powinny być dobre bo to kolory neutralne. Tak czy inaczej polecam mailować do p. Sylwii
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:43   #4330
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziękuje za odzew, chcialabym na razie próbki na All zamówić, ale tez max 3 i sprawdzic co lepsze. Tylko sama to ja nie koniecznie umiem wybrac... ale chyba wszystko "0" żadnej jedynki prawda?
Aparatu nie mam wiec nie ma jak zrobic dobrego zdjecia

Czyli sprobowac z Breena 0, Calista 0 i Elette 0? Czy cos rzeczywiscie z oliwek np. Ayperi?
Jeszcze stopień jasnosci 0,1,2... nie jest tak trudne jak dobór czy to ma być beż czy oliwka czy neutral...
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/

Edytowane przez fiska
Czas edycji: 2013-02-08 o 09:45
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:52   #4331
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Dziękuje za odzew, chcialabym na razie próbki na All zamówić, ale tez max 3 i sprawdzic co lepsze. Tylko sama to ja nie koniecznie umiem wybrac... ale chyba wszystko "0" żadnej jedynki prawda?
Aparatu nie mam wiec nie ma jak zrobic dobrego zdjecia

Czyli sprobowac z Breena 0, Calista 0 i Elette 0? Czy cos rzeczywiscie z oliwek np. Ayperi?
Jeszcze stopień jasnosci 0,1,2... nie jest tak trudne jak dobór czy to ma być beż czy oliwka czy neutral...
Napisz do p.Sylwii - to najlepsze rozwiązanie. Wyślij jej swoje zdjęcie. Wiele dziewczyn tak robiło.

Z tymi numerkami to uważaj. Moja przyjaciółka zawsze brała najjaśniejsze odcienie drogeryjnych podkładów, które często były dla niej za ciemne. A idealny kolor z pixie to... bliss 2
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 09:53   #4332
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Dziękuje za odzew, chcialabym na razie próbki na All zamówić, ale tez max 3 i sprawdzic co lepsze. Tylko sama to ja nie koniecznie umiem wybrac... ale chyba wszystko "0" żadnej jedynki prawda?
Aparatu nie mam wiec nie ma jak zrobic dobrego zdjecia

Czyli sprobowac z Breena 0, Calista 0 i Elette 0? Czy cos rzeczywiscie z oliwek np. Ayperi?
Jeszcze stopień jasnosci 0,1,2... nie jest tak trudne jak dobór czy to ma być beż czy oliwka czy neutral...
Może wyślij maila tylko ze zdj. tego podkładu, którego używasz teraz i opisem takim jak zamieściłaś tutaj? "0" są chyba baaardzo blade.
Sugeruję oliwki tylko na podstawie tego co napisałaś o tych różowych tonach i wybijaniu pomarańczy - kiedyś miałam podobne problemy i u mnie podkłady neutralne, oliwki okazały się najlepsze - no ale to na mojej skórze
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 10:07   #4333
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Macie racje, napisze do P. Sylwii i poproszę o radę wyslę zdjecie podkładu ale chyba zdjecie zaczerpnę z internetu...
w kazdym bądź razie dziękuję !
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 10:19   #4334
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Macie racje, napisze do P. Sylwii i poproszę o radę wyslę zdjecie podkładu ale chyba zdjecie zaczerpnę z internetu...
w kazdym bądź razie dziękuję !
Możesz spróbować także tinkerbell. Dla mnie to odcień idealny, z tym, że ja jestem zdecydowanie szaro-oliwkowa/ziemista. Mam też próbki Shaylee, na słoczach ze strony wydawał się być pewnego rodzaju alternatywą, jednak porównując oba odcienie, stwierdziłabym, że w shaylee wybijają wręcz brzoskwiniowe tony w porównaniu z tinkerbell [aczkolwiek nie jest to, broń Boże, brzoskwinia , po prostu tak wypada w moim odczuciu zestawiając z tinkerbell].
Jeśli widzisz u siebie typowo zółte tony, możesz celować także w goldeny, u mnie czasem sie sprawdzają
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 10:27   #4335
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziekuje, email do p. Sylwii poszedl, bede czekac na informacje zwrotna

co do wypatrzenia tonów u mnie... zawsze mialam z tym probblemy dlatego nie chce do konca decydowac za siebie

korektorow chyba w asortymencie nie maja prawda?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 10:32   #4336
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Niestety, przy przechodzeniu na minerały, można dostać białej gorączki :p Albo szoku, jaki odcień skory mamy, gdyż, niestety, polski rynek dla bladziochow raczej nieprzychylny. A jeśli oferują coś jasnego, to jak dla świnek Ale potem, kiedy juz utrafimy tego jedynego, to pozostaje zachwyt i satysfakcja. W sumie poszukiwania bywają fajne, dopóki nie uświadomimy sobie, ile już kasy poleciało na struny i ile byłoby za to bigów, heh.

Z tego, co czytałam, korektory są obecnie niedostępne, ale mają się pojawić.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 14:15   #4337
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość

Z tego, co czytałam, korektory są obecnie niedostępne, ale mają się pojawić.
Do mnie też takie informacje dotarły
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:04   #4338
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Patrycja_Jas Pokaż wiadomość
Do mnie też takie informacje dotarły
Ja niestety nie bardzo ogarniam, jaką politykę firma stosuje aktualnie, ale nie zachęcają, tym bardziej formułą, jaką obecnie oferują... Dobrze, że zapas do mnie idzie, bo jak to tak robić takie brzydkie rzeczy, kiedy kolor dobrałam idealny?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 12:23   #4339
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A mogłybyscie mi polecic jakies tonik/mgiełkę łatwo dostępną w sklepach np. Rossmanie za przystępnącenę by zlikwidował efekt ewentualnej pudrowości? Slyszalam, zę tonik z Gariera różany jest ok, ale nie mogłam go znaleźć...

I spytam jeszcze o jedną rzecz, bo wiadomsoc od P. Sylwii dostalam, ale chcialabym juz jutro to wszystko kupic i zbey jutro poszedl przelew a nie wiem czy p. Sylwia tak szybko odpisze... co myslicie by podkld [konkretnie chodzi mi o odzień chłodny, różowy Pari 0] użyć jakos korektor? Czy to niezbyt dobry pomysł?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/

Edytowane przez fiska
Czas edycji: 2013-02-10 o 12:30
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 08:01   #4340
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny mam głupie pytanie i możecie mnie zlinczować za to, ale polecono mi odcienie Ayperi, Tinkerbell, Calista, Breena na poziomie 1 i może 2. Jako, że używam teraz podkładu Revlon CS 150 Buff i jest odrobinkę za ciemny, to celować w 1 czy 2 z Pixie? Nie chcę kupować 8 próbek, bo nie będę miała później co z nimi zrobić
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:12   #4341
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam głupie pytanie i możecie mnie zlinczować za to, ale polecono mi odcienie Ayperi, Tinkerbell, Calista, Breena na poziomie 1 i może 2. Jako, że używam teraz podkładu Revlon CS 150 Buff i jest odrobinkę za ciemny, to celować w 1 czy 2 z Pixie? Nie chcę kupować 8 próbek, bo nie będę miała później co z nimi zrobić
hej, ja używam tego samego koloru z revlon i też jest zaciemny. jeśli chodzi o ayperi, to mam 2, a shaylee - 1, one są do siebie bardzo podobne. tinkerbell jest takie.. szary, zielonkawy i bardzo jasny, ja wyglądam w nim jak chora

Edytowane przez jowinia
Czas edycji: 2013-02-13 o 18:13 Powód: ortograf :P
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 21:25   #4342
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
A mogłybyscie mi polecic jakies tonik/mgiełkę łatwo dostępną w sklepach np. Rossmanie za przystępnącenę by zlikwidował efekt ewentualnej pudrowości? Slyszalam, zę tonik z Gariera różany jest ok, ale nie mogłam go znaleźć...

I spytam jeszcze o jedną rzecz, bo wiadomsoc od P. Sylwii dostalam, ale chcialabym juz jutro to wszystko kupic i zbey jutro poszedl przelew a nie wiem czy p. Sylwia tak szybko odpisze... co myslicie by podkld [konkretnie chodzi mi o odzień chłodny, różowy Pari 0] użyć jakos korektor? Czy to niezbyt dobry pomysł?
Jeśli chodzi o mgiełkę to moim odkryciem ubiegłego roku jest Rabka SPA Minerale (Spray). Jest fenomenalna! O ile masz możliwość zamówienia przez doz. pl (nigdzie indziej nie widziałam, ale też i specjalnie nie szukałam, zawsze zamawiam w tej aptece) to polecam, mam już 3 buteleczkę.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:26   #4343
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Coś chyba robię nie tak :C... nakładam podkład i dzieje mi się dziwna rzecz otóż w jednym miejscu ładnie się nakłada, a w miejscu obok nie chce się "przylepić" wcale i robią się takie smugi i to wygląda tak jakby mi się łuszczyła skóra. Nie chodzi raczej o nawilżenie, bo równomiernie nakładam krem. Ktoś wie od czego to zależy ?
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 12:38   #4344
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Pytanie do dziewczyn mających dwa flaty ) który się lepiej sprawuje? ten nowy fioletowy, czy ten z drewnianą rączką?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:07   #4345
apewu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Lepiej sprawuje się ten stary, z drewnianą rączką, jest większy, włosie ma bardziej gęste; ten nowy jest piękniusi, mniejszy, tzn. włosie, delikatny. Ja używam drewnianego do podkładu, fioletowego do primera.
__________________
Moja książkowa wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=531631

Moje książkowe poszukiwanki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post30781037
apewu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:12   #4346
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez apewu Pokaż wiadomość
Lepiej sprawuje się ten stary, z drewnianą rączką, jest większy, włosie ma bardziej gęste; ten nowy jest piękniusi, mniejszy, tzn. włosie, delikatny. Ja używam drewnianego do podkładu, fioletowego do primera.

dziekuje
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 02:33   #4347
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez apewu Pokaż wiadomość
Lepiej sprawuje się ten stary, z drewnianą rączką, jest większy, włosie ma bardziej gęste; ten nowy jest piękniusi, mniejszy, tzn. włosie, delikatny. Ja używam drewnianego do podkładu, fioletowego do primera.
a masz może porównanie do Hakuro - H50 / H50s/ H51 (któregokolwiek)?
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:59   #4348
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hej dziewczyny, jaki poziom jasności wybrać u Pixie (chodzi mi głównie o oliwkowe i ciepłe odcienie), jeśli w Lumiere pasował mi poziom Light Medium, a z Lucy Creamy Olive?
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:01   #4349
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jaki poziom jasności wybrać u Pixie (chodzi mi głównie o oliwkowe i ciepłe odcienie), jeśli w Lumiere pasował mi poziom Light Medium, a z Lucy Creamy Olive?
W Pixie to zależy od koloru, który wybierzesz. Ja ostatecznie dobrałam sobie Shaylee 2 oraz Blossom 3, ale mnie z LM pasuje Medium Olive a z Lumiere Medium Neutral, czyli jakby poziom ciemniej niż Tobie. Musisz popróbować - niektóre odcienie są same w sobie "blade" (mniej chyba napigmentowane-np. Tinkerbell czy Ayperi), wówczas moze być potrzebny wyższy poziom niż w przypadku tych "mocniejszych" (typu Shaylee). Powodzenia! jak już trafisz w "swój" odcień, będziesz naprawdę zadowolona. Pixie obok Lauress to moje ulubione minerałki.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn mających dwa flaty ) który się lepiej sprawuje? ten nowy fioletowy, czy ten z drewnianą rączką?
Ja wolę ten nowy - jest delikatniejszy, przypomina mi moje ulubione krótkie flaty z Lucy. Starego się już pozbyłam, nie za bardzo go lubiłam, odkąd odkryłam te z Lucy.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 17:44   #4350
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

zawiedziona Annabelle Minerals, które ciemnieją mi na twarzy wędruję po kolejne minerałki. Zamówiłam Ayperi 0, Tinkerbell 0, Pari 0, Fayette 0, Ailive 0, Ellette 0, Shaylee 0. Mam nadzieję, że coś będzie mi pasowało (nie umiem określić jaki odcień karnacji mam, na pewno jestem blada). Oby były baaardzo jasne, albo chociaż nie ciemniały na twarzy...
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.