U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 13:16   #331
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
a ja za to ubóstwiam już innisfree waterproof i skinfood berry berry lekko przypudrowane kulkami trzymaja się cały bozy dzień i kolor jest super dopasowany chyba trafiłam na swoje kwc a zamawiałam oba w ciemno ta kobieca intuicja
Szczesciara taka jak ja napisz jakie ma podtony
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:24   #332
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
do naczynkowej i mega wrazliwej: Dermalogica Daily Exfoliant-rodzaj proszku do mycia buzi mieszanym z wodą<w systemie Kanebo,ale znacznie lepszy> no i czarne mydło Savon Noir,jako codzienny oczyszczacz i jako peeling enzymatyczny.
Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
pomyśl o pędzlach Hakuro sa polskie, niedrogie i bardzo dobrej jakości. mam je od dwóch lat i bardzo sobie chwalę,najlepsze są te do twarzy jesli chodzi o kulki to ja osobiście mam Guerlain. Są rożświetlająco matujące a nr 3 też delikatnie brązowi. Po wyjęciu kilku kulek brokatowych okazał się najlepszym pudrem matującym jaki miałam lepszy od Maca blot powder jeśli chodzi o róz to Sleek ma róż rozświetlający z drobinami złota, nie miałam go ale na swatchach jest piękny


ja mam zielone jabłko od tonymoly i bardzo sobie chwalę chociaż ma bardzo różne opinie trzeba też wiedzieć jak go używać z polskich enzymatycznych dobry jest Dermika Pure, sa dwa rodzaje do mieszanej i tłustej oraz suchej i normalnej. kosztuje ok29 zł. Ja mam ten pierwszy
to zielone jablko to jest peeling bo nie wiem jak na ebayu szukac?


lubie tomatoxa u mnie zostawia piękna rozjaśnioną skórę
to mydło u mnie w uzyciu raz na tydzien nieżle polerowało twarz ze wszystkiego. Mam mieszaną skóre i dla mnbie efekt był fajny ale za mocny na codzienne stosowanie...


a ja szaleję i zamawiam maski ze skinfood napewno kiwi i ryżową zastanawiam sie nad papaya jeszcze


poczekaj ja dostałam nr trackingu od ruby i zaczął działać po2-3 dniach dopiero..

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


mi i Aszuelce skórę rozjaśnie sleeping pack z TonyMoly Intense Care Dual Effect
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
mi Alepo tez nie służyło,uczulało mnie chyba przez ten olej laurowy....i z obawą kupiłam Savon Noir....ale jest świetne,uzywam co 2- 3 mycie ,nie codziennie,lub co kilka dni jako maskę..mam konkretnie mydło z firmy AVEBIO.
Proszek ryżowy z Dermalogic to jest jedyny peeling jaki moge używać ...zapłacze się jak kiedys przestaną go produkowac,albo przestanie mnie na niego stac
Tez tak mam jak cos mi podejdzie to najczesciej zaraz przestaja to produkowac.
I jeszcze to slynne jabluszko tony moly mnie zaciekawilo
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:36   #333
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czy ten innisfree serio jest waterproof? jakie ma podtony?
Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Szczesciara taka jak ja napisz jakie ma podtony
innisfree jest beżowy (mam #2) a berry berry jest żółty (mam #1). Na basenie z Innisfree jeszcze nie byłam ale wczoraj chodziłam po pełnym słoncu i nie ukrywajmy zgrzałam się, twarz mi się pociła a innisfree wyglądał pięknie od chwili nałozenia do zmycia (od około 13 do prawie 1 w nocy) tylko ja go po nalozeniu przypudrowałam delikatnie (ale tylko raz przez ten cały czas na początku bo dzień wczesniej nosiłam go bez pudru i szybko sie świeciłam)
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:54   #334
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
pomyśl o pędzlach Hakuro sa polskie, niedrogie i bardzo dobrej jakości. mam je od dwóch lat i bardzo sobie chwalę,najlepsze są te do twarzy jesli chodzi o kulki to ja osobiście mam Guerlain. Są rożświetlająco matujące a nr 3 też delikatnie brązowi. Po wyjęciu kilku kulek brokatowych okazał się najlepszym pudrem matującym jaki miałam lepszy od Maca blot powder jeśli chodzi o róz to Sleek ma róż rozświetlający z drobinami złota, nie miałam go ale na swatchach jest piękny


mi i Aszuelce skórę rozjaśnie sleeping pack z TonyMoly Intense Care Dual Effect
A jaki masz model? bo widze że są ze 3 dwa do pudru i bronzera i jeden do różu. Jest H50 i H50S - pamiętasz jaki masz?
O Guerlian czytałam bo ma bardzo dobre opinie na wizazu - to sa tzw meteoryty? ale piszesz że on jest typowom matujący? a nie rozświetla nic a nic?
taki opis jest na wizazu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rsja-2010.html

Co do rózu to ja musze miec odcien taki brudniejszy niedobrze mo w jasnych różach

a ten sleeping pack TonyMoly to rozjasnia twarz czy przebarwienia? bo ja szukam czegos mocnego typowo na przebarwienia potrądzikowe.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
A ja się nie zgadzam, że puder nie utrwala BB Tzn zależy jeszcze jaki
Ja trafiłam na Peach Sake Pore Powder i jestem absolutnie zachwycona. ZERO PORÓW, twarz pięknie rozświetlona, i współgra mi ze wszystkimi BB jakie mam utrwala na cały dzień
nic nie znalazłam o tym pudrez czy to ten? (troszke inna nazwa zobacz)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sh-powder.html

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2013-04-18 o 14:01
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:56   #335
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
zaraz sprawdze gdzie moge ten pędzel zakupić.

O Guerlian czytałam bo ma bardzo dobre opinie na wizazu - to sa tzw meteoryty? ale piszesz że on jest typowom matujący? a nie rozświetla nic a nic?
Co do rózu to ja musze miec odcien taki brudniejszy niedobrze mo w jasnych różach

a ten sleeping pack TonyMoly to rozjasnia twarz czy przebarwienia? bo ja szukam czegos mocnego typowo na przebarwienia potrądzikowe.
hakuro zajdziesz na allegro albo na ich stronie http://makeupbox.pl/
tak, chodzi mi o meteoryty, one sa mocno rozświetlajace bo maja dośc duzo kulek jasnych z brokatem ale po wyjęciu kilku robi sie matyjący z bardzo delikatnym rozswietleniem.. TM rozjaśnia i przebarwienia i twarz ale wiadomo że na efekty chwilę trzeba poczekać

Edytowane przez amirose
Czas edycji: 2013-04-18 o 13:58
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:03   #336
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
hakuro zajdziesz na allegro albo na ich stronie http://makeupbox.pl/
tak, chodzi mi o meteoryty, one sa mocno rozświetlajace bo maja dośc duzo kulek jasnych z brokatem ale po wyjęciu kilku robi sie matyjący z bardzo delikatnym rozswietleniem.. TM rozjaśnia i przebarwienia i twarz ale wiadomo że na efekty chwilę trzeba poczekać
...
ale generalnie Meteoryty nawet w założeniu ich funkcji nie są matujące,to jest puder wykończeniowy,ma zmiekczyc rysy,wygładzic optycznie skóre....no i nawet po wyjęciu brokatowych kulek on mocno rozświetla...nie wiem jaką wersje meteorków masz....ale opis,że matują jest na wyrost i może wprowadzić dezorientacje u Koleżanki.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:08   #337
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale generalnie Meteoryty nawet w założeniu ich funkcji nie są matujące,to jest puder wykończeniowy,ma zmiekczyc rysy,wygładzic optycznie skóre....no i nawet po wyjęciu brokatowych kulek on mocno rozświetla...nie wiem jaką wersje meteorków masz....ale opis,że matują jest na wyrost i może wprowadzić dezorientacje u Koleżanki.
ja juz czytałam o tej marce wczesniej - tyle że cena mnie odstarszyła - prawie 300 zła za kulki.... ponoć w sephorze jest to pójde sie pomzac i zobaczę - na jedym sobie zapodam ten rozświetlacz 9różowy bardziej) a na drugim brąz i może wtedy mnie olśni
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 14:10   #338
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ja juz czytałam o tej marce wczesniej - tyle że cena mnie odstarszyła - prawie 300 zła za kulki.... ponoć w sephorze jest to pójde sie pomzac i zobaczę - na jedym sobie zapodam ten rozświetlacz 9różowy bardziej) a na drugim brąz i może wtedy mnie olśni
....
nie warte są tej kasy,jest sporo lepszych i tanszych pudrów na rynku.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:11   #339
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
hakuro zajdziesz na allegro albo na ich stronie http://makeupbox.pl/
tak, chodzi mi o meteoryty, one sa mocno rozświetlajace bo maja dośc duzo kulek jasnych z brokatem ale po wyjęciu kilku robi sie matyjący z bardzo delikatnym rozswietleniem.. TM rozjaśnia i przebarwienia i twarz ale wiadomo że na efekty chwilę trzeba poczekać
byłam juz na allegro i widziałam tyle że tak jak napisałam jest kilak rodzajów do twarzy jest jakis H50 i H50S zobacz

http://allegro.pl/hakuro-h50s-pedzel...166762930.html to jest ten mniejszy

http://allegro.pl/hakuro-pedzel-do-p...161174939.html a to jest wersja podstawowa chyba
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:12   #340
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A więc daję zdjęcia Mizonowego CC. Trudno jest zrobić na ręku żeby zmienił kolor na ten jego właściwy, jak dla mnie to taki beżyk. Nie nakładałam żadnego pudru ani korektora. Podkreślił mi suche skórki, nie wiedziałam że je mam, przecież robię peelingi. Mam cerę mieszaną i u mnie się dość mocno świeci. Nakładałam jedną warstwę, nie lubię mieć zbyt dużo na twarzy. Nie przestraszcie się zdjęcia bez makijażu. Ktoś się pytał o tinty, na ostatnim zdjęciu mam na ustach różowego tinta od Lioele. Mi on wysusza usta i muszę go rozsmarowywać palcem bo inaczej robi placki koloru. Jednak chcę zauważyć że mam często problem z wysuszonymi ustami i nie mogę sobie z tym poradzić.


MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:13   #341
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie warte są tej kasy,jest sporo lepszych i tanszych pudrów na rynku.
wiesz.. może nawet i jest ale mi po prostu szkoda wydawać tyle kasy na puder.... wole na krem zastanawiam sie nad oriflame bo ma bardzo dobre recenzje
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...perelkach.html
bardzo bardzo dobre bym rzekła a teraz jest promocja za 30 pare złotych. Tylko oczywiście nie wiem czy róz czy brąz
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 14:14   #342
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
byłam juz na allegro i widziałam tyle że tak jak napisałam jest kilak rodzajów do twarzy jest jakis H50 i H50S zobacz

http://allegro.pl/hakuro-h50s-pedzel...166762930.html to jest ten mniejszy

http://allegro.pl/hakuro-pedzel-do-p...161174939.html a to jest wersja podstawowa chyba
....
jest cały obszerny wątek o Hakuro,tam możesz wypytac o wszystko...a tutaj dziewczyny zaraz się wkurzą,że zaśmieca się ich wątek o kosmetykach azjatyckich
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:23   #343
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
jest cały obszerny wątek o Hakuro,tam możesz wypytac o wszystko...a tutaj dziewczyny zaraz się wkurzą,że zaśmieca się ich wątek o kosmetykach azjatyckich
no ale nawa hakuro nawet tak całkiem zajatycka
hihihi
ale masz rację - to nie ta tematyka.
W kazdym raqzie zieki - ten Hakuro na pewno kupię, nad kuleczkami myslę
Buziaki
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:24   #344
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
oo to może to jabłuszko zerknąć, ja mam przebarwienia potrądzikowe, na razie trądzku brak, cera gładka tylko te przebarwienia.... myslisz że pomógłby mi sie ich pozbyć i je rozjaśnić? Teraz smaruje sie no-scarem, znasz go?
Niestety no-scar nigdy nie używałam ale za to różnych preparatów kwasowych i retinoidowych na ślady po pryszczach no i żaden z nich na moją cerę nie podziałał tak jak to jabłuszko, naprawdę byłam w szoku. Chociaż nie ma za dużego doświadczenia w pielęgnacji azjatyckiej jedynie bb kremami do tej pory się interesowałam ale to się zmienia może kup gdzieś próbkę jeśli to możliwe?
A jeśli chodzi o róże itp to ja mam następujące i polecam: Clarins n2 02 soft peach - fajna brzoskwinka i ma bardzo delikatne złote drobinki, ale nie robi bombki, Bourjois 95 jasny róż z drobinkami daje efekt zdrowych rozświetlonych policzków takich jak robią sobie azjatki (przynajmniej u mnie), Essence crazy about colour taki pasiak różowy, używam 2 jaśniejszych do rozświetlenia policzków, Bourjois 16 taki różowo brzoskwiniowy super wygląda solo, satnowy efekt bez drobinek ale taki zdrowy no i Bourjois 32 brzoskwinka (nawet pomarańczka) z drobinkami, używam kiedy jestem bardziej opalona bo na mnie bladziochu daje troszkę zbyt intensywny efekt ale można dozować oczywiście
Uff to chyba tyle
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:26   #345
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was moze mi cos powiedziec na temat
Lioele Multi Seaweed Gel Daily Moisturizer?
Szukam czegos bardzo dobrze nawilzajacego bo po zimie mam cere strasznie zrujnowana(suche skorki )Mam cere naczynkowa i z peelingow moge stosowac tylko enzymatyczne ale one jakos mi bardzo nie pomagaja(Floslek,Perfecta ).A moze poleci mi kots i jakis dobry azjatycki peeling enzymatyczny?
Bardzo bede wdzieczna
Dobry peeling bez drobinek to np. Mizon Apple. Ja osobiście nie odczułam, choć niektórzy twierdzą, że jest mocny.
Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
znooowu tyle do nadrobienia



miałam i nadal mam bio-essence - zapomniałam go wymienić na swojej liście wypróbowanych BB - za ciemny dla mnie



nakładałam effector YE przez dwa dni pod rząd, ale rano nie było efektu WOW. Zupełnie inaczej mam przy VC - pięęęknie rozjaśnia, uwielbiam go
Co do BU to właśnie sobie wczoraj dwa kremy ukręciłam
Będę nakładać na VC effector krem rozjaśniający AZELO/BHA, mam nadzieję, że pozbędę się czerwonych kropek z buzi. Na zmianę z regenerującym z kwasem liposonowym (pewnie coś przekręciłam) super nawilża i koi



pewnie dostałaś próbkę BB od MISSHY - chyba jeszcze w poprzednim wątku wrzucałam zdjęcia. Dziewczyny rozszfrowały, że to Missha Bo Yang. Wczoraj nałożyłam - paskudnie różowe to to.



hehehe a wiesz, że nawet myślałam o mieszaniu obaczę ten scandal Rose



A ja się nie zgadzam, że puder nie utrwala BB Tzn zależy jeszcze jaki
Ja trafiłam na Peach Sake Pore Powder i jestem absolutnie zachwycona. ZERO PORÓW, twarz pięknie rozświetlona, i współgra mi ze wszystkimi BB jakie mam utrwala na cały dzień



wrzuć koniecznie!!! I daj znać jak tam z jasnością u niego



Ja nie polecam tego żelu Wysusza, a mnie dodatkowo wysypał. Zresztą ktoś go z wątku ostatnio dostał i pisał, że zajeżdża alko.

Nadal szukam kremu na dzień. Kończy mi się ślimak i zastanawiam się, czy brać coś nowego? Boję się, że jak znowu zacznę testować. skóra mi się rozreguluje. Poza tym wielokrotnie czytałam i słyszałam od dermatologów, że efekty pielęgnacji widać dopiero po 3 miesiącach i że większość osób jest niecierpliwa (skąd my to znamy ) i jak nie widzi działania po miesiącu, to zmienia krem... W sumie ten ślimak Mizonowy nie jest taki zły... Jedyne "ale" jakie do niego mam, to że nie nawilża nic a nic. A poza tym to przyczepić się nie mogę, bo faktycznie krosty przestały mi wyskakiwać... No i co tu zrobić
A czego potrzebujesz od kremu? Jeśli nawilżenia, to może skusisz się na jakiś żel? Jest naprawdę wiele świetnych.
Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
A więc daję zdjęcia Mizonowego CC. Trudno jest zrobić na ręku żeby zmienił kolor na ten jego właściwy, jak dla mnie to taki beżyk. Nie nakładałam żadnego pudru ani korektora. Podkreślił mi suche skórki, nie wiedziałam że je mam, przecież robię peelingi. Mam cerę mieszaną i u mnie się dość mocno świeci. Nakładałam jedną warstwę, nie lubię mieć zbyt dużo na twarzy. Nie przestraszcie się zdjęcia bez makijażu. Ktoś się pytał o tinty, na ostatnim zdjęciu mam na ustach różowego tinta od Lioele. Mi on wysusza usta i muszę go rozsmarowywać palcem bo inaczej robi placki koloru. Jednak chcę zauważyć że mam często problem z wysuszonymi ustami i nie mogę sobie z tym poradzić.


A czy mogłabyś powiedziec, jak spisuje się z przyprószeniem pudrem? Nie chodzi mi o trwałość, tylko czy bardzo go to zmienia.

Edytowane przez 201711281122
Czas edycji: 2013-04-18 o 14:28
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:26   #346
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale generalnie Meteoryty nawet w założeniu ich funkcji nie są matujące,to jest puder wykończeniowy,ma zmiekczyc rysy,wygładzic optycznie skóre....no i nawet po wyjęciu brokatowych kulek on mocno rozświetla...nie wiem jaką wersje meteorków masz....ale opis,że matują jest na wyrost i może wprowadzić dezorientacje u Koleżanki.
mam teint rose 01, wiem, że one sa rozświetlające ale tę funkcję pełnią w moich kulkach białe, które wyjęłam (oprócz może 2-3) bo aż za bardzo rozświetlały. Reszta kulek jest matowa i okazalo się własnie że odkryłam najlepszy puder matujący jaki miałam nie potrafie powiedziec jakim cudem u mnie matują ale tak jest, pieknie wykanczają i utrzymują makijaz, mam je już od więcej jak roku i cały czas uzywam a mi sie szybko kosmetyki nudza. zaznaczam tylko że w lecie praktycznie się nie maluję więc o działaniu w temp +35 raczej sie nie wypowiem
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie warte są tej kasy,jest sporo lepszych i tanszych pudrów na rynku.
napewno sa lepsze ale ja jeszcze nie trafilam na taki..
Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
byłam juz na allegro i widziałam tyle że tak jak napisałam jest kilak rodzajów do twarzy jest jakis H50 i H50S zobacz

http://allegro.pl/hakuro-h50s-pedzel...166762930.html to jest ten mniejszy

http://allegro.pl/hakuro-pedzel-do-p...161174939.html a to jest wersja podstawowa chyba
zależy do czego pędzla potrzebujesz h50 to flattopy do pudru mineralnego lub podkładu. ja mam h51 ale wolę języczkowy h18.

Edytowane przez amirose
Czas edycji: 2013-04-18 o 14:27
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:28   #347
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

....
DOBRA! co to kurde za jabłuszko???????????? prosze o link,bo niestety chyba opis wasz zupełnie mnie przekonał
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:44   #348
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Niestety no-scar nigdy nie używałam ale za to różnych preparatów kwasowych i retinoidowych na ślady po pryszczach no i żaden z nich na moją cerę nie podziałał tak jak to jabłuszko, naprawdę byłam w szoku. Chociaż nie ma za dużego doświadczenia w pielęgnacji azjatyckiej jedynie bb kremami do tej pory się interesowałam ale to się zmienia może kup gdzieś próbkę jeśli to możliwe?
A jeśli chodzi o róże itp to ja mam następujące i polecam: Clarins n2 02 soft peach - fajna brzoskwinka i ma bardzo delikatne złote drobinki, ale nie robi bombki, Bourjois 95 jasny róż z drobinkami daje efekt zdrowych rozświetlonych policzków takich jak robią sobie azjatki (przynajmniej u mnie), Essence crazy about colour taki pasiak różowy, używam 2 jaśniejszych do rozświetlenia policzków, Bourjois 16 taki różowo brzoskwiniowy super wygląda solo, satnowy efekt bez drobinek ale taki zdrowy no i Bourjois 32 brzoskwinka (nawet pomarańczka) z drobinkami, używam kiedy jestem bardziej opalona bo na mnie bladziochu daje troszkę zbyt intensywny efekt ale można dozować oczywiście
Uff to chyba tyle
ja nie mogę:0 mozna miec aż tyle różów? dzieki dzięki za wymiankę

podałabys i linka albo pełna nazwe tego cudeńka tzn jabłuszka bo nawet nie wiem jak brzmi cała nazwa????

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
zależy do czego pędzla potrzebujesz h50 to flattopy do pudru mineralnego lub podkładu. ja mam h51 ale wolę języczkowy h18.
do policzków, i ogólnie modelowania (któremgo musze sie nauczyć) - tzn do bronzera w kulkach i do różu.
Do pudru na cała twarz taki duzy to mam taki zwykły ale sprawdza sie więc nie potrzebuje innego.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:45   #349
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Asmenka, pytałaś kiedyś o Holikę Clearing chyba
porównuję z Watery:
Clearing jest znacznie gęstszy, tłustszy i ciemniejszy od Watery. Watery w przeciwieństwie do Clearing nie schodzi "plamami" z twarzy i nie tworzy efektu maski Takie moje spostrzeżenia. Z Watery się wstępnie polubiłam, warto było dać jeszcze szansę Petitkom.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 14:58   #350
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Jednak chcę zauważyć że mam często problem z wysuszonymi ustami i nie mogę sobie z tym poradzić.
Ja zauważyłam, że jak mało piję płynów to też mi usta się przesuszają.
Ba za mało pić powiedzmy 3 razy dziennie do posiłków, trzeba robić to dość regularnie, np: co godzinkę choć kilka łyków wody.
Jak byłam kiedyś w Kanadzie, to tam KAŻDY nosi ze sobą bidon na wodę, oni normalnie nalewają ją z kranu (bo jest dobra), a tych bidonów to jest cała masa w sklepach - do wyboru do koloru. U nas też taka "moda" powinna się przyjąć

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2013-04-18 o 15:00
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:01   #351
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
do policzków, i ogólnie modelowania (któremgo musze sie nauczyć) - tzn do bronzera w kulkach i do różu.
Do pudru na cała twarz taki duzy to mam taki zwykły ale sprawdza sie więc nie potrzebuje innego.
małe jajko do bronzera i różu h13 (ale troszke z niego włosie może wyłazić), większe jajko h14, do rózu h24 te pędzle mam do modelowania juz dwa lata i jestem bardzo zadowolona dobra koniec spamu
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:05   #352
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

To jest to:
http://www.ebay.pl/itm/BAVIPHAT-Appl...item35c2de127a

Dostałam próbkę od metice która starczy mi na baaardzo długo, ale na mojej skórze efekt jest świetny Nie wiem jak z nawilżaniem bo ja nigdy nie potrzebowałam zbyt dużego ale rozjaśnia cerę super i te paskudne ślady
A róże to ja uwielbiam i rozświetlacze i wszystko, ale trochę się hamuję bo to bardzo długo się zużywa i zalegały by mi tonami, ale w większości przypadków używam kilku naraz
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:09   #353
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dziewczyny a znacie dobry roz, ktory sie dobrze trzyma na bb? moj znika juz po godzinie, nie zartuje (mineralny EDM)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:12   #354
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a znacie dobry roz, ktory sie dobrze trzyma na bb? moj znika juz po godzinie, nie zartuje (mineralny EDM)
...
a przypudrowujesz bb przynajmniej na policzkach pod różem? jak nie przypudrujesz każdy sie wchłonie
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:21   #355
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
a ja za to ubóstwiam już innisfree waterproof i skinfood berry berry lekko przypudrowane kulkami trzymaja się cały bozy dzień i kolor jest super dopasowany chyba trafiłam na swoje kwc a zamawiałam oba w ciemno ta kobieca intuicja
Dalabys asmence mala odlewke?? chetnie podesle tez cos od siebie, jak sie zgadzasz to chodz na pw

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
A więc daję zdjęcia Mizonowego CC. Trudno jest zrobić na ręku żeby zmienił kolor na ten jego właściwy, jak dla mnie to taki beżyk. Nie nakładałam żadnego pudru ani korektora. Podkreślił mi suche skórki, nie wiedziałam że je mam, przecież robię peelingi. Mam cerę mieszaną i u mnie się dość mocno świeci. Nakładałam jedną warstwę, nie lubię mieć zbyt dużo na twarzy. Nie przestraszcie się zdjęcia bez makijażu. Ktoś się pytał o tinty, na ostatnim zdjęciu mam na ustach różowego tinta od Lioele. Mi on wysusza usta i muszę go rozsmarowywać palcem bo inaczej robi placki koloru. Jednak chcę zauważyć że mam często problem z wysuszonymi ustami i nie mogę sobie z tym poradzić.


Odpowiada Ci odcien? Bo mi sie wydaje, ze powinnas miec cos bardziej zoltego rozowe wlosy Ogolnie masz taka cere jak ja

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Asmenka, pytałaś kiedyś o Holikę Clearing chyba
porównuję z Watery:
Clearing jest znacznie gęstszy, tłustszy i ciemniejszy od Watery. Watery w przeciwieństwie do Clearing nie schodzi "plamami" z twarzy i nie tworzy efektu maski Takie moje spostrzeżenia. Z Watery się wstępnie polubiłam, warto było dać jeszcze szansę Petitkom.
Tak, pytalam bo mnie ciekawila skoro uwazasz, ze watery sie lepiej spisuje od clearnig to nawet clearing nie probuje bo da mnie watery bylo fatalne

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że jak mało piję płynów to też mi usta się przesuszają.
Ba za mało pić powiedzmy 3 razy dziennie do posiłków, trzeba robić to dość regularnie, np: co godzinkę choć kilka łyków wody.
Jak byłam kiedyś w Kanadzie, to tam KAŻDY nosi ze sobą bidon na wodę, oni normalnie nalewają ją z kranu (bo jest dobra), a tych bidonów to jest cała masa w sklepach - do wyboru do koloru. U nas też taka "moda" powinna się przyjąć
Ja tez nosze zawsze piciu ze soba

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a przypudrowujesz bb przynajmniej na policzkach pod różem? jak nie przypudrujesz każdy sie wchłonie
pudruje buziunie krem, bb, puder, roz i rozswietlacz
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:15   #356
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witam miłośniczki bebików i innych azjatyckich cudów

Mam takie w sumie durne pytanie. Czy spotkałyście się gdziekolwiek z możliwością zakupienia próbek Mizonowych kremów ze ślimakiem lub z "jadem żmii"?
Bo mnie interesują oba, ale kupić w ciemno się boję bo jednak troszkę kosztują. Szukałam, ale nie potrafię nic znaleźć.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-18 o 18:17
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:20   #357
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Witam miłośniczki bebików i innych azjatyckich cudów

Mam takie w sumie durne pytanie. Czy spotkałyście się gdziekolwiek z możliwością zakupienia próbek Mizonowych kremów ze ślimakiem lub z "jadem żmii"?
Bo mnie interesują oba, ale kupić w ciemno się boję bo jednak troszkę kosztują. Szukałam, ale nie potrafię nic znaleźć.
żmijowy i mnie interesuje
próbek chyba nie ma. A próbowałaś krem-zel slimakowy Mizona?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:25   #358
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
żmijowy i mnie interesuje
próbek chyba nie ma. A próbowałaś krem-zel slimakowy Mizona?
No właśnie nie próbowałam, a boję się tak w ciemno. Bo mi się dużo rzeczy lubi nie sprawdzać... A nie chcę trafić jak kulą w płot jak miałam z 3 pierwszymi bebikami.

A jak u ciebie działa?
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:28   #359
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
No właśnie nie próbowałam, a boję się tak w ciemno. Bo mi się dużo rzeczy lubi nie sprawdzać... A nie chcę trafić jak kulą w płot jak miałam z 3 pierwszymi bebikami.

A jak u ciebie działa?
na KWC jest moja recenzja
ogolnie mam cere mieszana wiec delikatnie mi ja nawilza bez zapychania, a wiekszosc kremow mnie zapycha, rozjasnia przebarwienia, wygladza.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:29   #360
MsMuffinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 122
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Hej Jestem nowa w Waszym wątku i witam wszystkich
Chciałam prosić o rady bardziej doświadczonych użytkowniczek
Zaczęłam czytać wątek, ale jestem dopiero na początku, więc przepraszam z góry, jeśli zadam pytania, które się powtarzają.

1. Czy możecie polecić jakiś dobry krem z wysokim filtrem?
Miałam Misshe All around, ale trochę bieliła i rolowała się, dlatego szukam czegoś innego?

2. Jakich sprzedawców na ebayu polecacie?
Kupowałyście może u sprzedawcy items_dealer albo ideaseller_kr

3. Czy któraś z Was używałam kremu bb Skin79 pomarańczowego? Odcień jest jasny? Szukam czegoś jasnego, ale w żółtej tonacji.

Pozdrawiam
MsMuffinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.