Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 04:43   #1051
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
napisz coś więcej co lubisz? czy mleczka do demakijażu ci pasują? czy oleje? czy wolisz micele? czy właśnie takie żele jak Fitomedem?
jaką granicę finansową sobie obstawiasz na ten produkt?
jak się dowiem więcej, to doradzę

Najbardziej to właśnie mi odpowiadają żele, kiedyś myłam mydłem, ale to nie dla mnie Mleczka sprawiają, że czuję się jakaś niedomyta, ale micele mogą być, tak samo oleje Zależy mi też, żeby nie kupować raczej nic wysuszającego, mam skórę właśnie suchą, do tego dość wrażliwą. Cena, hm, to zależy, jeśli będzie produkt wydajny to mogę tak do około 40zł dać
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:06   #1052
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba do końca Lutego jest to promo, ale wiadomo, pewnie co lepsze poznika do tego czasu, dobrze to przemyśl

A co kupiłaś w pacie?

Gdybym miała kasę to pewnie bym coś kupiła

Skorzystałam z tej promiocji -25% i kupiłam dwa zestawy, które były i tak już przecenione -20% więc jednym słowem opłacało się. Jak tylko paczka dojdzie to wrzucę zdjęcia. Prawdę mówiąc są to dopiero moje trzecie zakupy w sklepie Pat&Rub. Szkoda, że Organique nie robi takich akcji. A w ogóle mają sklep internetowy?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 15:51   #1053
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość

Najbardziej to właśnie mi odpowiadają żele, kiedyś myłam mydłem, ale to nie dla mnie Mleczka sprawiają, że czuję się jakaś niedomyta, ale micele mogą być, tak samo oleje Zależy mi też, żeby nie kupować raczej nic wysuszającego, mam skórę właśnie suchą, do tego dość wrażliwą. Cena, hm, to zależy, jeśli będzie produkt wydajny to mogę tak do około 40zł dać
spróbuj na początek sylveco żel do mycia twarzy ok. 20 zł.

z olejowych zmywaczy to polecam bioaroma, ale on kosztuje już ok. 45 zł. jest świetny, a pachnie bosko
http://www.multiperfumeria.pl/produc...00-natury.html

szkoda, że nie lubisz mleczek. ja mam też suchą skórą i mleczka mnie idealnie doczyszczają, a miceli nie znoszę, bo to katorga na mojej skóry.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 16:44   #1054
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Gdybym miała kasę to pewnie bym coś kupiła

Skorzystałam z tej promiocji -25% i kupiłam dwa zestawy, które były i tak już przecenione -20% więc jednym słowem opłacało się. Jak tylko paczka dojdzie to wrzucę zdjęcia. Prawdę mówiąc są to dopiero moje trzecie zakupy w sklepie Pat&Rub. Szkoda, że Organique nie robi takich akcji. A w ogóle mają sklep internetowy?
To czekam na fotki
Ja jeszcze nigdy nic tam nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
spróbuj na początek sylveco żel do mycia twarzy ok. 20 zł.

szkoda, że nie lubisz mleczek. ja mam też suchą skórą i mleczka mnie idealnie doczyszczają, a miceli nie znoszę, bo to katorga na mojej skóry.
To dopiero jest wysuszacz

Ja też preferuję mleczka, ale wiadomo, że jedno drugiemu nierówne
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 17:45   #1055
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;50060956]Na który się w końcu zdecydowałaś?
Czekam na wrażenia, bo ja też mam wymagającą skórę pod oczami
Z tych, które są w promocji miałam tylko Alvę, ale nic specjalnego nie robił oraz olejek Providy, który był masakrycznie tłusty i u mnie w ogóle się nie wchłaniał
A, i jeszcze serum pod oczy Absolute Organic, które bardzo dobrze wspominam- stosowałam je nawet na całą twarz latem, bo jest bardzo lekkie; ale chyba najlepiej z tych wszystkich spisał się balsam pod oczy Hauschki- malutki, ale bardzo wydajny i chyba jeszcze do niego kiedyś wrócę (jak zejdę z zapasów)

I jeszcze muszę napisać o deo Acorelle, ponieważ nie mogę wyjść z podziwu odnośnie jego działania- nie dosyć, że nie ma żadnego zapachu po całym dniu, to jeszcze pacha całkiem sucha , a tak trudno było mi coś dobrać i nareszcie długie poszukiwania zostały uwieńczone sukcesem [/QUOTE]

Wzięłam ten z AMB. Jak będzie fajny mogę Ci zdziebkę podesłać.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

no wstyd się przyznać, ale zapomniałam o tym toniku...miałam dużą próbkę od naszej Emilii i też bardzo mi pasował mówisz, że ten żel argital nic nie robi...hmm...napalałam się na niego, ale w momencie klikania zamówienia i tak był niedostępny...a jak on się zachowuje? nie wysusza? nie ściąga twarzy po myciu?
z ecospoa przygarnęłam to http://ecospa.pl/produkt/wieloowocow...eks-multifruit, ponoć słabsze niż zwykłe kwasy, ale ja właśnie teraz tak trochę ostrożniej podchodzę do sprawy...no zobaczymy czy to cokolwiek zdziała bo zużyłam właśnie buteleczkę serum z wit c 100% pure i kompletnie nic nie zrobiło z przebarwieniami
Ta forma wit. C w 100% pure nie ma właściwości rozjaśniających. Jest to typowy antyoksydant.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 19:58   #1056
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
spróbuj na początek sylveco żel do mycia twarzy ok. 20 zł.

z olejowych zmywaczy to polecam bioaroma, ale on kosztuje już ok. 45 zł. jest świetny, a pachnie bosko
http://www.multiperfumeria.pl/produc...00-natury.html

szkoda, że nie lubisz mleczek. ja mam też suchą skórą i mleczka mnie idealnie doczyszczają, a miceli nie znoszę, bo to katorga na mojej skóry.
Dziękuję ślicznie Chyba kupię tę bioaromę, bo niestety ten sylveco ma kwasy, a tego też niby zabrania foreo luna Ewentualnie, jeśli masz jakies polecone mleczka to może się przekonam
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 20:37   #1057
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To czekam na fotki
Ja jeszcze nigdy nic tam nie kupiłam



To dopiero jest wysuszacz

Ja też preferuję mleczka, ale wiadomo, że jedno drugiemu nierówne
Podała ograniczenie cenowe, to nie mogłam polecać tych sprawdzonych swoich hitów, a musialas zniżyć lot ale dobrze, że to mówisz, będę mijać ten żel sylveco.

Wera, kup bioaroma, będziesz zachwycona
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 20:41   #1058
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Kliknęłam! Zobaczymy jak się będzie sprawować
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 22:09   #1059
niewyspanaliliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa/lublim
Wiadomości: 100
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

To czym myć twarz jak ma się lune? Tak się zbierałam do jej zakupua teraz się cieszę że mam jednak mia2.
niewyspanaliliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 22:23   #1060
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Wzięłam ten z AMB. Jak będzie fajny mogę Ci zdziebkę podesłać.



Ta forma wit. C w 100% pure nie ma właściwości rozjaśniających. Jest to typowy antyoksydant.
Dzięki, ale chyba mam gdzieś nawet próbkę- obadam i też dam znać, jak się sprawuje

A które preparaty z wit. C polecasz na przebarwienia

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-02-03 o 22:33
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 22:50   #1061
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;50081897]Dzięki, ale chyba mam gdzieś nawet próbkę- obadam i też dam znać, jak się sprawuje

A które preparaty z wit. C polecasz na przebarwienia [/QUOTE]

W wolnej chwili poszukam artykułu o formach witaminy C i jeśli uda mi się znaleźć to wrzucę. O dziwo jest ich całkiem sporo.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 04:24   #1062
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
To czym myć twarz jak ma się lune? Tak się zbierałam do jej zakupua teraz się cieszę że mam jednak mia2.
Mydłem/mleczkiem/olejkami/płynem micelarnym Są też osoby używające samej wody, ale ja podziękuje
Moja siostra ma mia2, kilka razy próbowałam ale się kompletnie nie sprawdził, podrażnił mnie.
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 08:39   #1063
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Zamówiłam przez Facebook różne wersje zapachowe, bo konwaliowa jest świetna
A jakie jeszcze zamowilas? A cos jeszcze moze maja poza mydelkami?

Wzielo mnie na hydrolaty i olejki i juz odebralam i uzywam oczarowy i kocankowy
Mam tez nagietkowy i przyjdzie jeszcze 1 ekologiczny z ecospa, ale nie pamietam jaki
I z ecospa jeszcze przyjdzie zel z aloesu eko, olejki i glinka
I z olejkow juz odebranych, mam z marakui, ktory chce uzywac w polaczeniu z hydrolatem kocankowym, olej ze slodkich migdalow, olej rycynowy i tamanu
Ale juz stopuje, zeby nie przesadzic
I odebralam maslo do ciala naturalne odmladzajace Agafii, cudne dzialanie, ale standardowo zapach mi nie odpowiada - dla mnie sztucznie-waniliowy
I jeszcze olej z pestek moreli, eko-ekstrakt z wakroty azjatyckiej i eko-hydrolat blawatkowy

Oczarowy i kocankowy juz uzywam i sa super
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 09:02   #1064
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

26 Luty otwarcie TK Maxx w Galerii Katowickiej
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:33   #1065
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Hej dziewczyny! Nie bylo mnie znow pare miechow no ale przyznam ze duzo sie zmienilo od tego czasu. Przede wszystkim moja cera ktora nigdy nie byla tak wspaniala, ale na 100% to zasluga diety. Wyrzucilam gluten oraz mleko i jak rek odjal. Dalej kocham moje serum z Alterry (dzieki Korah!), do tego lekki zel najwilzajacy z tkmaxx ktorego nazwy zapomnialam. Dam znac pozniej. Testuje tez rozne podklady w tej chwili. Miedzy innymi Yes To Grapefruit i BB Cream z Raw Skin Ceuticals. Jestem obiema absolutnie zachwycona! Perwszy ma slaby tint ale przy moim obecnym stanie cery jest wystarczajacy. Zastepuje idealnie baze pod mieraly nad ktora tak kiedys pialam a ja wycifali wiec nie bede o niej wspominac. Wchlania sie do matu praktycznie z takim lekko lepkim wykonczeniem (stad idealne pod mineraly). Drugi bb cream jest nat9miast silnie matujacym podkladem o solidnym kryciu. Narazie za krotko go testuje ale jeszcze nie spotkalam sie z czyms tak matujacym i szybko zasychajacym do tlustej skory! Porownalabym go wrecz z revlon colorstay! Tyle ze skladniki sa nieporownywalne

A wy jakich podkladow teraz uzywacie?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:08   #1066
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie bylo mnie znow pare miechow no ale przyznam ze duzo sie zmienilo od tego czasu. Przede wszystkim moja cera ktora nigdy nie byla tak wspaniala, ale na 100% to zasluga diety. Wyrzucilam gluten oraz mleko i jak rek odjal. Dalej kocham moje serum z Alterry (dzieki Korah!), do tego lekki zel najwilzajacy z tkmaxx ktorego nazwy zapomnialam. Dam znac pozniej. Testuje tez rozne podklady w tej chwili. Miedzy innymi Yes To Grapefruit i BB Cream z Raw Skin Ceuticals. Jestem obiema absolutnie zachwycona! Perwszy ma slaby tint ale przy moim obecnym stanie cery jest wystarczajacy. Zastepuje idealnie baze pod mieraly nad ktora tak kiedys pialam a ja wycifali wiec nie bede o niej wspominac. Wchlania sie do matu praktycznie z takim lekko lepkim wykonczeniem (stad idealne pod mineraly). Drugi bb cream jest nat9miast silnie matujacym podkladem o solidnym kryciu. Narazie za krotko go testuje ale jeszcze nie spotkalam sie z czyms tak matujacym i szybko zasychajacym do tlustej skory! Porownalabym go wrecz z revlon colorstay! Tyle ze skladniki sa nieporownywalne

A wy jakich podkladow teraz uzywacie?
A jak z wplywem tego BB na cere? Tak jak na BB przystalo rozjasnia ... cere

Ja ost uzywam podkladu z Leaving Nature i kremu BB z Garniera Czasami 1, czasami 2, czasami mieszam Ale juz wiem, ze dla mnie najlepsze sa kremy BB, podklady ... sa dla mnie za ciezkie ...
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:11   #1067
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dalej kocham moje serum z Alterry (dzieki Korah!),


Niestety, z Nowym Rokiem zostało wycofane z polskich Rossmannów

Chyba też odstawię gluten, mleko odstawiłam, ale nie zauważyłam poprawienia cery z tego tytułu. Z glutenem niestety będzie trudniej odstawić.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:16   #1068
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Niestety, z Nowym Rokiem zostało wycofane z polskich Rossmannów

Chyba też odstawię gluten, mleko odstawiłam, ale nie zauważyłam poprawienia cery z tego tytułu. Z glutenem niestety będzie trudniej odstawić.
Trzeba zrobic napad na niemieckie Rossmany

Nie wybiera sie ktos moze?

A ma ktos cos wyprobowanego z kolorowki Alterry?
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:50   #1069
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A jak z wplywem tego BB na cere? Tak jak na BB przystalo rozjasnia ... cere

Ja ost uzywam podkladu z Leaving Nature i kremu BB z Garniera Czasami 1, czasami 2, czasami mieszam Ale juz wiem, ze dla mnie najlepsze sa kremy BB, podklady ... sa dla mnie za ciezkie ...
Jeszcze nie wiem jak z poprawa cery. W sumie to nie mam co poprawiac. Teraz to byle nie zepsuc.
http://www.rawskinceuticals.com/cosm...oundation-w101 to jest ten kolor ktory mam, jasniejszy od Burjuois Healthy Mix Serum nr 51. Dla mni kolor idealny. Opakowanie bardzo smukle plastikowe, idealne w podroz, z pompka. Jestem zachwycona. Ma konsystencje troche jak moj korektor pod oczy z collection. Szybko zasycha i wspaniale sie wtapia. Trzeba z nim szybko pracowac na twarzy, najlepiej partiami. Nie mialam nic lepszego z naturalek do twarzy, serio. Kupilam tez ten sam kolor z mineralnego podkladu ale jeszcze nie probowalam. Mam jeszcze brazer ale opakowanie jest malutkie wiec nie wiem czy bede uzywac. Moze jako cien do brwi? Wogole jestem zachwycona skladem tego kremu BB ale zaznacze ze z typowymi kremami BB to ma niewiele wspolnego jeslu chodzi o poslizg przy aplikacji czy slabe krycie. Tutaj jest martwy matt i spore krycie. Jednak sadzac po skladzie, olej tamanu powinien pomoc przy niedoskonalosciach.


---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Niestety, z Nowym Rokiem zostało wycofane z polskich Rossmannów

Chyba też odstawię gluten, mleko odstawiłam, ale nie zauważyłam poprawienia cery z tego tytułu. Z glutenem niestety będzie trudniej odstawić.
Zartujesz... Chyba sie splacze! Ja to mam takie zasmarkane szczescie z tym ze zawsze kiedy cos polubie to to wycofuja! Daj znac kiedy znajdziesz cos podobnego. Czy Alverde ma podobne serum?

Co do odstawienia mleka i glutenu to nie jest 100% u mnie. Okazjonalnie pije w pracy kawe z mlekiem i zjem tez jakas bulke na miescie z pasta czy czyms z braku czegos sensownego 'na juz'. Jesli chcesz odstawic gluten radze zrezygnowac poproatu z pieczywa. My juz go nie jemy. Wraz z kupieniem drozszego blendera postanowilismy jadac albo koktajle na sniadanie albo platki z mlekiem roslinnym. Robie wlasne mleko migdalowe i laskowe. Nic mu sie nie rowna. Serio. A w momencie tego przestawiania sie na bezgluten to kupowalismy wafle ryzowe ale teraz rzadko je jemy bo sie nam przejadly.
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2015-02-04 o 12:06
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 12:05   #1070
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A to chyba nie dla mnie, bo ja wlasnie lubie konsystencje BB i ich lekkie krycie A jak oceniacie sklad BB z Skin79?
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 12:27   #1071
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A to chyba nie dla mnie, bo ja wlasnie lubie konsystencje BB i ich lekkie krycie A jak oceniacie sklad BB z Skin79?
Zawsze mozesz sobie mieszac na rece 50/50 z ulubionym kremem, serum czy nawet olejem i efekt bedzie podobny. Mialam Skin79 ten pomaranczowy ale go oddalam bo bylo za mocne krycie choc kolor doskonaly. Zabrzmi smiesznie bo ten o ktorym pisalam przed chwila tez ma mocne krycie ale jakos tak wydaje mi sie ze lepiej wyglada na mojej buzi. Bycmoze dlatego ze zasycha albo dlatego ze nakladam go znacznie mniej. Jesli chodzi o Skin79 to kazdy kolor opakowania ma inne wykonczenie czy krycie.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Beets pamietam ze kupowalas maslo do ciala z Hugo Naturals o zapachu mango. Tez je kupilam, tyle ze uzywam na twarz zamiast kremu i jestem zachwycona! Probowalas?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 12:44   #1072
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Zartujesz... Chyba sie splacze! Ja to mam takie zasmarkane szczescie z tym ze zawsze kiedy cos polubie to to wycofuja! Daj znac kiedy znajdziesz cos podobnego. Czy Alverde ma podobne serum?

Co do odstawienia mleka i glutenu to nie jest 100% u mnie. Okazjonalnie pije w pracy kawe z mlekiem i zjem tez jakas bulke na miescie z pasta czy czyms z braku czegos sensownego 'na juz'. Jesli chcesz odstawic gluten radze zrezygnowac poproatu z pieczywa. My juz go nie jemy. Wraz z kupieniem drozszego blendera postanowilismy jadac albo koktajle na sniadanie albo platki z mlekiem roslinnym. Robie wlasne mleko migdalowe i laskowe. Nic mu sie nie rowna. Serio. A w momencie tego przestawiania sie na bezgluten to kupowalismy wafle ryzowe ale teraz rzadko je jemy bo sie nam przejadly.
Szczerze mówiąc nie wiem, co obecnie Alverde ma, a co zostało wycofane, ale swego czasu mieli serum z Goji (vitamin liquid) wersję zarówno do twarzy jak i osobną pod oczy, składowo wyglądało superancko było też jakieś z amarantusem (niestety olejowe) i teraz weszło z hibiskusem i też mnie skład nie powala. Mieli też ciekawe ampułki czy coś w ten deseń i serum z kiwi.

Ale tamto Alterry ponoć cały czas jest w niemieckim Rossmannie i jeszcze jest jedno liftingujące niby i drugie z granatem, co całkiem zachęcające składy mają, tylko z Polski wycofali to z orchideą i nie dali kompletnie nic w zamian, żadnej nowości
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-02-04 o 12:45
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 13:37   #1073
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny, chciałam na urodziny jakieś rozjasniające, przeciwtrądzikowe serum do twarzy (na przebarwienia, zaskórniki, grudki i rozszerzone pory) i waham się między Caudalie Vinoperfect Serum a Ekoampułką 4 Pat&Rub. Co lepsze? Doradzicie? Linki do KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ti-taches.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...radzikowa.html
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:15   #1074
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

widziałyście nowości na iwos.pl??????
zobaczcie jakie cudne mydła i jaka miła cena jest też savon noir z lnem
http://iwos.pl/wyszukiwarka?controll..._search=Szukaj
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:06   #1075
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Zachęcona opiniami też kupiłam w zeszłym tygodniu serum z Alterry za 9 zł chyba (cena na do widzenia). Liczyłam, że na dzień będzie fajne, ale o dziwo w ogóle mi się podkład mineralny nie chciał na nim trzymać, po trzech godzinach wyglądałam już nieciekawie. Za to na noc może być ok, tylko ostatnio wieczorem idzie u mnie Redermic albo serum z kwasem migdałowym z Bielendy, więc jeszcze nie przetestowałam. Jakby któraś chciała, to mogę sprawdzić czy się u mnie w Rossmannie jeszcze ostały jakieś sztuki.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:34   #1076
niewyspanaliliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa/lublim
Wiadomości: 100
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Miałam oszczędzać ale dziś luby kazał mi zaczekać na siebie w sklepie z naturalnymi kosmetykami ( bo obok i zebym nie zmarzła) i wyszłam z żelem do mycia twarzy LULU&BOO Opakowania wszystkie śliczne tak że nawet składu nie przeczytałam
niewyspanaliliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:42   #1077
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

La songerie, ja po odstawieniu mleka i produktów mlecznych tez widzę poprawę. Chleb jeszcze normalnie jadam, ale głównie pełnoziarniste z mieszanych mąk, więc zawsze to też mniej glutenu. No i przez wykluczenie produktów mlecznych odpadła cała masa syfiastego żarcia...
Do twarzy aktualnie u mnie na topie zużywanie zapasów i podrasowywanie ich kremem lub podkładem living nature. Np. BB so bio jest jasny i mocno kryjący, pastowaty, wiec mieszam go z kremem tonujacym a słabo kryjące kremy tonujace z podkładem. Na to mineralny Puder alverde. on tak lekko wygładza i matuje, nie kryje specjalnie.

Co do serum alterry to u nas ci ich dostatek. Tylko wysyłka do polski trochę droga ... alverde ma fajne to z goji
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:16   #1078
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
widziałyście nowości na iwos.pl??????
zobaczcie jakie cudne mydła i jaka miła cena jest też savon noir z lnem
http://iwos.pl/wyszukiwarka?controll..._search=Szukaj
na ich stronie masz większy wybór i promocje
http://www.czystemydlo.pl/

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

[/COLOR]Beets pamietam ze kupowalas maslo do ciala z Hugo Naturals o zapachu mango. Tez je kupilam, tyle ze uzywam na twarz zamiast kremu i jestem zachwycona! Probowalas?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:26   #1079
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
La songerie, ja po odstawieniu mleka i produktów mlecznych tez widzę poprawę. Chleb jeszcze normalnie jadam, ale głównie pełnoziarniste z mieszanych mąk, więc zawsze to też mniej glutenu. No i przez wykluczenie produktów mlecznych odpadła cała masa syfiastego żarcia...
Do twarzy aktualnie u mnie na topie zużywanie zapasów i podrasowywanie ich kremem lub podkładem living nature. Np. BB so bio jest jasny i mocno kryjący, pastowaty, wiec mieszam go z kremem tonujacym a słabo kryjące kremy tonujace z podkładem. Na to mineralny Puder alverde. on tak lekko wygładza i matuje, nie kryje specjalnie.

Co do serum alterry to u nas ci ich dostatek. Tylko wysyłka do polski trochę droga ... alverde ma fajne to z goji
Zgadzam sie z toba w pelnej rozciaglosci, ze mleko i gluten psuja nasza cere. Ja pokupowalam sobie rozne maki bezglutenowe i eksperymentuje. Narazie przypadla mi do gustu jaglana ktora sama ukrecilam i gryczana z ktorej pieklam juz ciasto.

Ja czasem tez mieszam w proporcjach 1:1:1 podklad, krem albo baze i roswietlacz w plynie. Wtedy kiedy mam gorsze dni i jestem zmeczona. Ladnie to wyglada i pozwala wykonczyc zalegajace zapasy nielubianych produktow.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 18:02   #1080
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam na urodziny jakieś rozjasniające, przeciwtrądzikowe serum do twarzy (na przebarwienia, zaskórniki, grudki i rozszerzone pory) i waham się między Caudalie Vinoperfect Serum a Ekoampułką 4 Pat&Rub. Co lepsze? Doradzicie? Linki do KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ti-taches.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...radzikowa.html
To z pata jest naturalne, Caudalie ma brzydki skład. Obawiam się jednakże, że z przebarwieniami i grudkami nie wiele uczynią. Moga zapobiegać, ale nie leczyć.

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Zachęcona opiniami też kupiłam w zeszłym tygodniu serum z Alterry za 9 zł chyba (cena na do widzenia). Liczyłam, że na dzień będzie fajne, ale o dziwo w ogóle mi się podkład mineralny nie chciał na nim trzymać, po trzech godzinach wyglądałam już nieciekawie. Za to na noc może być ok, tylko ostatnio wieczorem idzie u mnie Redermic albo serum z kwasem migdałowym z Bielendy, więc jeszcze nie przetestowałam. Jakby któraś chciała, to mogę sprawdzić czy się u mnie w Rossmannie jeszcze ostały jakieś sztuki.
Rzeczywiście pod minerały może nie każdemu się podobać, zwłaszcza zimą, bo bardzo się wchłania w skórę, za to pod płynne podkłady to ideał. Może zostaw sobie je na lato

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z toba w pelnej rozciaglosci, ze mleko i gluten psuja nasza cere. Ja pokupowalam sobie rozne maki bezglutenowe i eksperymentuje. Narazie przypadla mi do gustu jaglana ktora sama ukrecilam i gryczana z ktorej pieklam juz ciasto.
A czego używasz, żeby powstała mąka
Ja mam ten problem, że i tak już ograniczyłam gluten do 2 kanapek dziennie pełnoziarnistych, ale efektów nie widzę, raz w tygodniu jem jakiś makaron, poza tym w ogóle żadnego innego glutenu.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-02-04 o 18:03
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.