Wiosenna metamorfoza przed 30-stką. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-07, 19:38   #1
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52

Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.


Witam serdecznie.

Wiosenna aura skłoniła mnie do założenia niniejszego wątku. Powoli dopełzam do 30-stki i chciałabym nieco odświeżyć swój wizerunek.

Jak widać na załączonym zdjęciu aktualnie mam na głowie żałosnego "naleśnika", który jest schedą po wieloletnim rozjaśnianiu. Włosy musiałam radykalnie podciąć z uwagi na skrajne przesuszenie czy wręcz popalenie.

Bardzo korci mnie mocne cięcie (pixie, shaggy) i grzywka (nie lubię kształtu mojego czoła). Aktualnie czuję się tak...pospolicie, smutno, szaro (mam wrażenie, że wyglądam jak Matrioszka na detoksie).

Liczę na wasz obiektywizm i jestem otwarta na wszelkie sugestie (również te dotyczące makijażu i ogólnie sposobów na dodanie "pazura" do wizerunku).

Są jednak 2 rzeczy, których na pewno nie zrobię: fryzura na boba i rozjaśnianie włosów.

Typ kolorystyczny: jestem prawdopodobnie latem bądź "miksem" lata i wiosny, bo raczej nie jestem w 100% chłodnym typem. Niestety nie widać tych subtelnych odcieni na zdjęciu (słaba jakość).

1. Jak się opalasz - stosunkowo szybko i łatwo się "osmalam", ale dłuższe opalanie często kończy się lekkim zaczerwienieniem. Odcień opalenizny - żółtawy? Takie przybrudzone złoto.

2. Kolor oczu - jasne z ciemniejszą obwódką wokół tęczówki, kolor czysty i wyrazisty, nasycony (niebieskoszary), źrenicę otacza żółty pierścień. Oprawa oczu - brąz (raczej mysi).

3. Piegi - jasno brązowe.

4. Cera - jasna "bawarka"/kawa Inka (żółtawo-mleczna...lepszych określeń nie wymyślę). Nie rumienię się.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond/jasny szatyn/brąz (fryzjerzy najczęściej mówią po prostu "ciemny blond na poziomie 6.0-7.0). Refleksy trudne do określenia. Raz wydają się popielate, innym razem złotawe (na pewno nie rude, ani typowo "mysie").

6. Kolor ust - jasny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Ciężkie pytanie...trudno być obiektywnym. Na pewno źle wyglądam w: ciepłych brązach, groszkowej zieleni, khaki, pomarańczowym. Dobrze czuję się w czerni, szarości, granacie, fuksji.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc!

PS: włosy mam aktualnie farbowane i jestem w trakcie powrotu do naturalnego koloru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (47,9 KB, 382 załadowań)
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 20:12   #2
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Przepraszam za post pod postem, ale zrobiłam właśnie jeszcze jedno zdjęcie i pomimo tego, że oświetlenie było fatalne, fajnie widać odcień skóry, który mniej więcej tak wygląda na żywo (z tą drobną różnicą, że jest jaśniejszy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (59,6 KB, 305 załadowań)
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 13:18   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Myślę, że krótka fryzura jak najbardziej by Ci pasowała oraz do tego grzywka na skos żółto4.jpg włosy masz trochę przyklapnięte, bez wyrazu dlatego nowe, świeże cięcie z pewnością dobrze by im zrobiło. Powrót do naturalnego koloru to z pewnością dobry pomysł, myślę że pasowałby Ci także średnio ciemny lub złoty brąz.
Jeśli chodzi o makijaż - myślę, że kreska jaką narysowałaś jest ciut za gruba, nie jestem przekonana do tego typu podkreślania oka. W przypadku Twojej urody chyba bardziej atrakcyjne byłoby pomalowanie ust na przykład na róż lub fuksję, a oczy podkreśliłabym tylko symbolicznie i najbardziej skupiła się na rzęsach. a190f517561d220535db113505ab6ba0.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 13:49   #4
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Anonimka1988 dziękuję bardzo za odpowiedź!

Włosy faktycznie wyglądają bardzo smętnie i przydałoby im się cięcie nadające objętości.

Nie jestem jedynie przekonana do wyrazistego podkreślania ust. Mam stosunkowo mały "dziubek" i trochę asymetryczną górną wargę.

Rzęsy mam dość krótkie i proste. Faktycznie warto byłoby im nadać wyrazu. Na razie jestem na etapie poszukiwania dobrego tuszu i chyba kupię zalotkę.

Jeszcze raz dziękuję za propozycje.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 17:35   #5
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Przepraszam za tak zdawkową odpowiedź, ale pisałam z telefonu.

Chciałam jeszcze dorzucić kilka zdjęć fryzur, które mi się podobają. Jak myślicie, czy w którejś z nich wyglądałabym dobrze? No i oczywiście czy mogłabym wyczarować coś takiego z moich lichych włosków?

Co do zasady zależy mi na odświeżeniu wyglądu, lekkim "pazurku" no i nie ukrywam, że fajnie byłoby wyglądać ciut młodziej.

I jeszcze istotna informacja: mam zupełnie płaski tył czaszki i przez to włosy niezbyt ładnie się układają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włos.jpg (35,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair2.jpg (23,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Short-Shag-Hairstyles-2015.jpg (41,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairs.jpg (43,8 KB, 14 załadowań)
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 19:29   #6
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Myślę, że w takiej krótkiej potarganej fryzurce z grzywką będziesz wyglądać super, bo masz przepiękne, duże oczy , pięknie zarysowaną brodę, dziewczęcy zarys ust. Doda ci to na pewno lekkości i charakteru. Poza tym bardzo młodo wyglądasz, ja bym Ci dała ze 20 lat
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 18:27   #7
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Myślę, że w takiej krótkiej potarganej fryzurce z grzywką będziesz wyglądać super, bo masz przepiękne, duże oczy , pięknie zarysowaną brodę, dziewczęcy zarys ust. Doda ci to na pewno lekkości i charakteru. Poza tym bardzo młodo wyglądasz, ja bym Ci dała ze 20 lat
Oj...bardzo mi miło, dziękuję za tak pokrzepiający komentarz.

Zastanawiam się tylko czy wystrzępić mocno tył i "stawiać" włosy na żel/gumę, czy zostawić łagodnie pocieniowany jak w załączniku nr 2.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 22:07   #8
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Przepraszam, że tak znowu post pod postem, ale mam jeszcze dwa pytania.

Primo: czy aktualny kolor dobrze komponuje się z moim typem urody? Do rozjaśniania nigdy już nie wrócę, ale może jakieś lekkie przyciemnienie podkreśliłoby rysy twarzy?

Secundo: po opisie i zdjęciach skłaniacie się bardziej do tego, że jestem latem czy może innym typem kolorystycznym?
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 19:33   #9
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Krótka fryzurka to fajny pomysł, masz bardzo ładną buzię i odkrycie jej dobrze jej zrobi a włosy nabiorą objętości Stawiam na dłuższą asymetryczną grzywkę a tył raczej krótko ścięty mocno wystrzępiony

Co do koloru, wydaje mi się że aktualny Ci pasuje jak najbardziej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pixie-Haircut-with-Long-Bangs.jpg (60,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg af3e66d6f4871026e9c4f455cb273b6b.jpg (66,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5654.jpg (92,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bouncy-Pixie-Haircuts-Side-Front-and-Back-View.jpg (106,1 KB, 28 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 20:52   #10
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Krótka fryzurka to fajny pomysł, masz bardzo ładną buzię i odkrycie jej dobrze jej zrobi a włosy nabiorą objętości Stawiam na dłuższą asymetryczną grzywkę a tył raczej krótko ścięty mocno wystrzępiony

Co do koloru, wydaje mi się że aktualny Ci pasuje jak najbardziej
Takie fryzury o tyle mnie jeszcze przekonują, że właśnie łatwiej jest uzyskać objętość. Aktualnie jakbym nie stylizowała to i tak po godzinie mam ponownie przylizaną czuprynę.

Jestem już niemal na 100% pewna, że idę na ścięcie. Trochę żal włosów (3 tygodnie temu miałam jeszcze za łopatki), ale w dalszym ciągu są bardzo zniszczone no i przede wszystkim takie bez życia.

Dziękuję za podpowiedzi! Zastanawiam się jeszcze co mogłabym zdziałać z makijażem.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 20:59   #11
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Oddaję głos za podkreślaniem ust jakimś żywym, wiosennym kolorem - świeży róż, koral? masz bardzo ładne usta a taka mała zmiana ekspresowo i bez większego wkładu 'odświeży' Twój wizerunek i nada charakteru.
krótkie włosy, czemu nie
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 21:59   #12
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Madlen123 róż i koral brzmią kusząco.

Postanowiłam wrzucić jeszcze dwa zdjęcia z 2012 r. Miałam wówczas krótką fryzurę. Siłą rzeczy wyglądałam młodziej, ale wydaje mi się, że to zasługa nie tylko różnicy trzech lat (w gruncie rzeczy to niewiele), ale właśnie odpowiedniego cięcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (40,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 4.jpg (41,4 KB, 152 załadowań)
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 12:47   #13
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Cytat:
Napisane przez Nephalem Pokaż wiadomość
Madlen123 róż i koral brzmią kusząco.

Postanowiłam wrzucić jeszcze dwa zdjęcia z 2012 r. Miałam wówczas krótką fryzurę. Siłą rzeczy wyglądałam młodziej, ale wydaje mi się, że to zasługa nie tylko różnicy trzech lat (w gruncie rzeczy to niewiele), ale właśnie odpowiedniego cięcia.
No ładnie, takie włosy dodają Ci charakteru i ciemniejszy kolor także byłby fajny, oby tylko nie zbyt ciemny.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 18:38   #14
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Myślałam ewentualnie o brązie 6.0/5.0, bo aktualnie mam 7.0, ale niestety już zaczyna mi się nieco wypłukiwać z mocno rozjaśnianych końców. Nie ukrywam, że najchętniej ufarbowałabym się na 4.0 lub nawet czerń albo czerń z poświatą granatową, ale wiem, że to raczej zły pomysł.

Wciąż ciągnie mnie do "rockowego" wizerunku mimo upływu lat.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 06:42   #15
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Fajnie Ci było w fryzurce z 2012, faktycznie młodziej wyglądasz Pochwal się zdjęciami po ścięciu
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 10:22   #16
ChantelWroc84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Jak dla mnie numer 1 jasny blond - bomba absolutnie . Fajne pazurki dodały by efektu do Twoich włosków i spróbowała bym właśnie ten kolor do tego podkład do twarzy tusz do rzęs błyszczyk/szminka i mamy kolejną piękność
ChantelWroc84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 12:10   #17
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

ChantelWroc84 tak jak pisałam w pierwszym poście niestety wszelkie jasne i średnie blondy odpadają. Pomimo wzmożonej pielęgnacji (co ja się naczytałam porad na Wizażu, na blogu Anven i podobnych) moje włosy po koloryzacji na blond wyglądały jak smutna strzecha.

Co z tego, że kolor by nawet pasował, skoro włosy byłyby w fatalnej kondycji.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 20:09   #18
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Hop, hop?

Przepraszam, że podbijam, ale może ktoś mi jeszcze w jakiś sposób pomoże, doradzi?

Co do ścięcia włosów jestem już przekonana, ale waham się nad makijażem i kolorem ubrań (no i ogólnie nad moim typem kolorystycznym).

Analizując palety najbardziej odpowiadają mi kolory...czystej zimy i czystej wiosny, więc chyba bardziej sugeruję się gustem niż obiektywną oceną, bo raczej nie jestem ani zimą, ani wiosną.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 20:47   #19
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Pasowałby Ci klasyczny francuski makijaż- czarna, wąska kreska na oku a la kocie oko, z jaskółką do góry i wywiniętą na zewnątrz i klasyczne czerwone usta.
Kolory makijażu dobiera się do karnacji i włosów, więc łatwiej byłoby doradzić jak już zrobisz koloryzację włosów. Jeśli wybierzesz blond kreska i czerwone usta nadal powinny pasować.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 21:06   #20
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Pasowałby Ci klasyczny francuski makijaż- czarna, wąska kreska na oku a la kocie oko, z jaskółką do góry i wywiniętą na zewnątrz i klasyczne czerwone usta.
Kolory makijażu dobiera się do karnacji i włosów, więc łatwiej byłoby doradzić jak już zrobisz koloryzację włosów. Jeśli wybierzesz blond kreska i czerwone usta nadal powinny pasować.
Tak jak pisałam - nie zamierzam na razie farbować. Póki co zostaję przy tym kolorze.

Blondy na 100% odpadają i ewentualnie w grę wchodzą neutralne brązy 6.0 czy nawet 5.0. Lubię czerń, ale boję się, że za mocno wyostrzy rysy i doda niepotrzebnie lat.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 21:21   #21
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Witaj masz ciekawą urodę, pomogłabym w doborze fryzury poprzez internet niestety nie posiadam twojej fotografii z upiętymi wlosami i cięzko zrobić coś bardzo realnego
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 21:26   #22
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Smile Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

narazie podsyłam takie baaardzo odważne a tak może chociaż popatrzysz
wiz2.jpg

wiz1.jpg
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 07:10   #23
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Fajne te propozycje, ruda bardzo ładna, ale ta ciemniejsza także
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 17:12   #24
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
narazie podsyłam takie baaardzo odważne a tak może chociaż popatrzysz
Druga opcja bardzo fajna! Wydaje mi się, że wyglądam lepiej niż w aktualnej fryzurze.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 17:00   #25
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

super ze sie podobaja oby dwie są piękne wg mnie i ciężko byłoby mi z decydować, dla odważniejszej żeby wyglądać na ostrą bardzo kobiecą kobietę to rudość, a dla charakteru bardziej spokojnego nie chcącego się bardzo wyróżniać to opcja z brązem też ciekawa propozycję makijażu też wrzuciłam kreseczki tusz i czerwone w odcieniu pomarańczy usta lub kreseczki z tuszem w kącikach jasny a z drugiej strony oczu czarny delikatnie tez ciekawy, ogolnie masz bardzo fajną urodę coś jak dziewczecę anime i zazdroszczę
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 11:36   #26
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
No ładnie, takie włosy dodają Ci charakteru i ciemniejszy kolor także byłby fajny, oby tylko nie zbyt ciemny.
tak tak tak
bardzo bardzo się zgadzam
ciemniejszy, ale nie za ciemny
króciutkie postrzępione włoski
i fajna intensywna szminka.
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 14:17   #27
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Krótka fryzurka to fajny pomysł, masz bardzo ładną buzię i odkrycie jej dobrze jej zrobi a włosy nabiorą objętości Stawiam na dłuższą asymetryczną grzywkę a tył raczej krótko ścięty mocno wystrzępiony

Co do koloru, wydaje mi się że aktualny Ci pasuje jak najbardziej

W tych fryzurach będzie ci świetnie! Sama miałam dziesiątki wersji tych fryzur przez 5 lat. Są świetne, tylko ja miałam nie nachodzącą tak na oczy grzywkę, ale również po skosie. Teraz szukam odmiany. Chyba zdecyduję się na półdługie.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 11:59   #28
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Jeśli nie jesteś pewna, "czym" jesteś (nie ma mixu wiosny i lata, nie istnieją), zajrzyj na Zbiorczy o typach urody, na pewno pomożemy, tylko musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania

Też mam płaską czachę i ubolewam nad tym, że nie pasują mi krótkie fryzury. Ale zawsze możesz nastroszyć tył.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 08:01   #29
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Grzywka ukosna i podkreslenie policzkow pudrem rozswietlajacym.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:54   #30
SzefKristian94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wiosenna metamorfoza przed 30-stką.

Super i jeszcze raz super, tak trzymać ,ja mam 30 lat i wreszcie coś zrobiłam dla siebie, zaczęłam nosić spódnice, zmieniłam fryzurę i kolor i czuje się rewelacyjnie. Ciekawa zmiana u Ciebie.
SzefKristian94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-18 10:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.