Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-03-11, 13:06   #1381
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja mam clarinsa w mleczku i w zelu i dla mnie bomba. Jest delikatny przez co raczej nie ma mozliwosci zrobienia sobie plam. Daje ³adny z³ocisty efekt i nie zapycha. Bynajmniej ja nie zauwazylam tego u siebie, a bywalo, ze przez tydzien lub wiecej prawie codziennie dosmarowywa³am.

BTW, jak pogodzic samoopalanie sie z kwaszeniem, ktorego az boje sie odstawic, bo nigdy nie mialam skory w takiej dobrej formie.
Oczywiscie do idealu daleko, ale nie chce mi sie ekseprymentowac z zorakami itp, zeby bylo super. I tak jest o niebo lepiej niz przed kwasami
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 13:33   #1382
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Przypomnialyscie mi o watku. I dobrze, wlasnie mam w planie odswierzyc opalacze. Mam Clarins'a w mleczku do twarzy - bardzo naturalny i delikatny efekt, w sam raz dla bladolicych zeby opalenizna nie wybijala sie z konwencji calorocznej sniezki. Dla srednich karnacji nie polecam, bo nie bedzie widac efektu. Nakladam go tylko na weekend (sobota rano, wieczorem i niedziela rano) i tak wytrzymuje caly tydzien. Kolor blednie, a nie sciera sie platami. Nie zapycha. Nakladanie wacikiem to bardzo dobry pomysl.
Drugi moj opalacz (do ciala) to wlasnie zel Flos Leku. Fajny zapach zielonego jabluszka, pozniejszy smrodek w porownaniu z innymi ledwo wyczuwalny (ale to zalezy od skory, na kazdym samoopalacze inaczej "pachna"). Tez nadaje subtelna opalenizne ale ja nawet nim potrafie sobie zrobic smugi dlatego najpierw "opalam" sie chusteczkami Dax'a, ktore nadaja idealny, rownomierny kolorek, a zelem tylko przyciemniam juz uzyskany odcien.
Zaznaczam, ze wrazenia sa zeszloroczne, bo sezonu opalaczowego na ten rok jeszcze nie rozpoczelam. Ale oczywiscie zostane przy tych dwoch sepcyfikach, tak jak wtedy.
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 16:05   #1383
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ash Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam clarinsa w mleczku i w zelu i dla mnie bomba. Jest delikatny przez co raczej nie ma mozliwosci zrobienia sobie plam. Daje ³adny z³ocisty efekt i nie zapycha. Bynajmniej ja nie zauwazylam tego u siebie, a bywalo, ze przez tydzien lub wiecej prawie codziennie dosmarowywa³am.

BTW, jak pogodzic samoopalanie sie z kwaszeniem, ktorego az boje sie odstawic, bo nigdy nie mialam skory w takiej dobrej formie.
Oczywiscie do idealu daleko, ale nie chce mi sie ekseprymentowac z zorakami itp, zeby bylo super. I tak jest o niebo lepiej niz przed kwasami

Ash, i który Clarins leprzy? Ja dostalam próbke lait, czyli mleczka. A jak sie spisuje ¿el?

Ja sie nie kwasze, ale retinoiduje i w zasadzie od wrzesnia sie ³uszcze, z krótkimi przerwami. Wobec tego uzycie retinu ograniczam do 1x na tydz., potem 2 dni solidne nawilzanko, peeling co 2 dni, a dopiero potem samoopalacz. Takie mam plany - co wyjdzie, jeszcze nie wiem.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 16:18   #1384
midday
Raczkowanie
 
Avatar midday
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Spod W-wy:)
Wiadomo¶ci: 334
GG do midday
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning Poka¿ wiadomo¶æ
Szukam samoopalacza wy³±cznie z erytruloz± (wyczuwam najl¿ejsz± nutkê ¶mierdzioszka po dihydroksyacetonie itd. ) i... genialny przypadek, przez który tu trafi³am Przejrza³am w±tek i znalaz³am ciekawostkê w postaci samoopalacza Lirene. A w necie trafi³am dzi¶ na taki produkt Bielendy- wklejam opis ze strony firmy (brzmi obiecuj±co ) i fotkê- mo¿e która¶ z Was widzia³a to ju¿ w sklepie lub nawet u¿ywa³a? Przekopa³am w±tek w miarê mo¿liwo¶ci i nie zauwa¿y³am Jest te¿ wersja do cia³a (równie¿ modeluj±ca), ale ju¿ ze "¶mierdzioszkiem", wiêc dla mnie odpada

"TURBO SAMOOPALACZ
Modeluje owal twarzy

Aksamitny krem przeznaczony do uzyskania g³êbokiej opalenizny w ultra krótkim czasie, bez udzia³u promieni s³onecznych. Erytruloza przyspiesza pigmentacjê skóry, nadaj±c jej piêkny br±zowy odcieñ. Z³oto koloidalne - zapewnia ochronê przed wolnymi rodnikami, pobudza komórki skóry do w³asnej produkcji kolagenu i elastyny; Mikrokolagen wype³nia zmarszczki, przywraca skórze g³adko¶æ i sprê¿ysto¶æ. Cera nabiera promiennego blasku i m³odzieñczego wygl±du.
Efekt g³êbokiej opalenizny jest widoczny do 3-4 godzin po aplikacji. Dla jego podtrzymania preparat nale¿y stosowaæ regularnie 2-3 razy w tygodniu.
75 ml/ 2.5 FL. OZ."
fajny. Ten co wkleilas jest ze "smierdzioszkiem" ?
__________________
Ide na podbój swiata!
wszystko co utracili¶my kiedy¶ do nas wróci...
midday jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 18:12   #1385
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie, dobrze ¿e reaktywowa³y¶cie w±tek Dziewczyny, tez my¶lê o zbr±zowieniu siê na okoliczno¶æ wiosny. Ostrzy³am sobie pazury na Autoheliosa, ale Aniu, ostudzi³a¶ mój zapa³. Ja jestem beztalenciem je¶³i chodzi o aplikacje samoopalaczy, wiêc je¶li istniej emozliwosc narobienia sobi eplam, na pewno mi siê to uda.

Czy kto¶ mia³ samoopalacz Clarinsa? Dosta³am próbeczkê w GC i spisuje siê dobrze, ale to tylko 3ml...ciêzko colkolwiek stwirdziæ, efekt subtelny - dobry dla bladolicych.

Nie chcê zniechêcaæ, kilka razy by³am z niego nawet zadowolona, ale podpad³ skubaniec i ju¿ po niego nie siêgnê. Flos-Lek rz±dzi

Aha, ja wszelkie samoopalacze nak³adam w rêkawiczkach latexowych Jana Niezbêdnego. Kupujê w Kauflandzie 3 z³ote za 10 sztuk. Bombowe s±, polecam. Jak próbowa³am "go³ymi recami" niezale¿nie od tego ile szorowa³am zaraz po - zawsze mia³am br±zowe spody albo zacieki miêdzy palcami. G³upia sprawa, bo naprawdê nie istnieje na ¶wiecie substancja, która szybko i skutecznie usuwa to niechciane przebarwienie
Niech firmy kosmetyczne siê zastanowi±, to jest pomys³ na biznes
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 19:29   #1386
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

no dobra ale wiecie co...haha dawno to juz bylo ale pamietam,ze wysmarowalam sie ekdiys samoopalaczem nivea i ogolnie kolor ladny wyszedl ale wygladalam jakbym rekawki miala hahaha rece brazowe a dlonie biale?:Pkurcze co z tym zrobic zeby tak glupio nie wygladac?sa samoopalacze do dloni?
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 19:46   #1387
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

spróbuj wacikiem
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 20:06   #1388
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

ooooo! a ktos uzywal juz tych rekawic samoopalajacych submile bronze l'oreala? to chyba bedzie lepszy bajer niz chusteczki
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 21:23   #1389
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka¿ wiadomo¶æ
Aha, ja wszelkie samoopalacze nak³adam w rêkawiczkach latexowych Jana Niezbêdnego.
Genialne! Ze mi to do glowy nie przyszlo
Tez polecam smarowanie wierzchu dloni wacikiem
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 21:35   #1390
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Te¿ u¿ywa³am rêkawic (tyle ¿e foliowych), jak siê jeszcze samoopala³am. Pomys³ przyszed³ mi do g³owy po koszmarnej wpadce z samoopalaczem w sprayu L'Oreala, po którym wewnêtrzna strona d³oni zrobi³a mi siê tak br±zowa, ¿e o mamo I oczywi¶cie by³o to przed pierwszym spotkaniem z kim¶ wa¿nym Zmyæ siê nie da³o, pojecha³am jako br±zoworêki Harry ale nie powiem, czego¶ mnie to nauczy³o
Teraz ¿em za leniwa na samoopalanie... przynajmniej na razie.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 21:44   #1391
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Latexowe lepsze ni¿ foliowe, nie drapi±
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 21:59   #1392
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka¿ wiadomo¶æ
Latexowe lepsze ni¿ foliowe, nie drapi±
Aniu, na pewno wykorzystam pomys³ tzn. o ile bêdê siê jeszcze bawiæ w samoopalanie.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 22:36   #1393
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
Ash, i który Clarins leprzy? Ja dostalam próbke lait, czyli mleczka. A jak sie spisuje ¿el?
chyba wole mleczko... co prawda do twarzy nigdy nie uzylam zelu, zawsze mleczko, a zel raczej na rece i dekolt. Choc wydaje mi sie, ze zel czasem prawie nie zabarwia :/
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-12, 10:10   #1394
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez midday Poka¿ wiadomo¶æ
fajny. Ten co wkleilas jest ze "smierdzioszkiem" ?
Erytruloza te¿ smierdzi, trochê mniej, ale jednak



L_V samooplaczem Clarinsa w mleczku te¿ mo¿na sobie narobiæ zasieków, piszê to, bo czyta³am powy¿ej, ¿e masz do tego talent.
Ja przez ca³y poprzedni sezon letni u¿ywa³am go do twarzy - tu mnie uczuli³, i reszty cia³a. U mnie kolor wychodzi³ bardzo jasny z lekkim zó³tawym odcieniem, jak posmarowa³am siê dzieñ po dniu to zrobi³y mi siê w³a¶nie zacieki. Ca³e szczê¶cie, ¿e jasne i nie bardzo rzuca³y siê w oczy. Jednak jest to jak dla mnie nalepszy samoopalacz jaki stosowa³am.

Wszelkie mleczka br±zuj±ce nierówno ³api± i z³a¿± ³atami, pomijam ju¿ zapach z dwoja z³ego wolê byæ bia³a ni¿ ¶mierdz±ca i plamiasta
Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 11:58   #1395
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny przylaczam sie - sezon samoopalaczowy czas zaczac
Cala zime przechodzilam bialutka ale robi sie powoli cieplo i mam ochote nabrac troszke kolorkow . Przetestowalam juz chyba wiekszosc dostepnych samooplaaczy - m.in Clarins- baaaardzo delikatny efekt - jakos mi nie podpasowal, LRP i Vichy tez bez rewelacji - moim zdecydowanym faworytem jest samoopalacz Shiseido Gel Auto- Bronzant for face and body - jest naprawde super- ja mam odcien medium tan - opalenizna jest po nim przesliczna, brazowa i bardzo naturalna- uzywalam go w zeszlym roku i kazdy myslal ze jestem naturalnie ladnie opalona - dlugo sie utrzymuje i ladnie blednie , nie ma mowy o schodzeniu plamami,nie smierdzi i jest tez wydajny choc ja uzywam go tylko do buzki , dekoltu i rak - na reszte uzywalam balsamu Garniera- moim zdaniem swietny efekt daje ale nie moge zniesc tego lepienia po aplikacji Czy znacie jakis balsam brazujacy ktory daje ladny efekt i nie lepi sie ?
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 12:13   #1396
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 764
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nielepi±cy siê szybk± wch³ani±cy jest samoopalacz w panice Dax Cosmetics,aktualnie mój numer 1
__________________
Zapuszczam w³oski i mówiê NIE prostownicy

Kochasz zwierzêta ? Uratuj im
¿ycie.To tylko parê z³.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 12:16   #1397
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 281
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja te¿ pomy¶la³am o opaleni¼nie i zamówi³am sobie z Yves Rocher samoopalaj±ce mleczko br±zuj±co-roz¶wietlaj±ce 3w1. Ma dobre oceny na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14908 i sie skusi³am, a do twarzy ten krem tez z YR http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10557. Mam nadzieje ¿e nie wywale kasy w b³oto
__________________
Kwiecieñ^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 12:57   #1398
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jesli chodzi o Yves Rocher to mialam mgie³ke brazujaca - byla nawet fajna, stosowalam ja na tez na buzie i nie zapychala i dawala subtelny kolor
A co do Daxa w piance to mialam tez go kiedys i nie odpowiadal mi zapach - taki typowo samoopalaczowy , Garnier balsam jest lepszy w tej kwestii tylko te lepiszcze - moze jakbym uzyla go mniej to by sie tak nie kleil...
A jaki jest balsam Dove -tez sie kleji? jeszcze nie mialam okazji go wyprobowac
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 13:09   #1399
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 764
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jak dla mnie ka¿dy samopalacz ¶mierdzi DHA jednak znalazlam na to jak dla mnie bardzo dobry sposób - smarujê siê na noc a rano biore prysznic i u¿ywam zwyk³ego balsamu. Nie ma zapaszku samoopalacza
__________________
Zapuszczam w³oski i mówiê NIE prostownicy

Kochasz zwierzêta ? Uratuj im
¿ycie.To tylko parê z³.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 13:30   #1400
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja tez tak robie - nakladam potem jakis ladnie pachnacy balsam i zapach znika ale bezposrednio po nalozeniu i w nocy mecze sie z tym zapachem a w Garnierze nie czuc tak bardzo tego zapachu, no i w Shiseido to juz wogole

A ciekawa jestem tego nowego balsamiku Nivea - ponoc jest juz dostepny w Pl - bede dzis na zakupach to go poszukam - ma fajne oceny na KWC - i jedna wizazanka napisala ze szybko sie wchlania i nie kleji- a na tym mi zalezy - zreszta bardzo lubie balsamy Nivea wiec ten tez moze okazac sie super Jak go wyprobuje to zdam relacje

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2007-03-19 o 13:30 Powód: post pod postem
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 15:22   #1401
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja mój pierwszy samoopalacz kupi³am najtañszy i najzwyklejszy a dok³adnie firmowy produkt drogerii Schlecker - As sun w sparyu po 10z³ i bardzo siê zdziwi³am pozytywnie chocia¿ nie mam porównania z innymi samoopalaczami to wydaje mi siê ¿e ten jest dobry jestem bardzo blada a ju¿ po jednym posmarowaniu uzyska³am fajn± opaleniznê i to równomiern± nawet na plecach itp. zapach charakterystyczny dla samoopalaczy ale nie jaki¶ uci±¿liwy no i schodzi równomiernie... tylko jak dla mnie zbyt d³ugo schodzi i muszê czekaæ by na³o¿yæ now±, ¶wierza warstwê bo na t± co ju¿ siê ¶ciera to chyba nie warto....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 16:31   #1402
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Chii1986 - samoopalacz mozna nakladac jedna warstwe na druga - np. z odstepem kilku dniowym lub co drugi dzien- to zalezy od tego jak szybko sie samoopalacz sciera- ale dobry gatunkowo samoopalacz nie sciera sie w widoczny sposob- plamami- tylko delikatnie stopniowo blaknie - dlatego mozna nakladac jedna warstwe na druga- tylko nalezy pamietac tez o regularnym peelingu
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 16:53   #1403
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny by³am z Wami zesz³ego sezonu, przy³±czam siê znów
Ja równie¿ opalam siê tylko i wy³±cznie sztucznie.
Pokocha³am mi³o¶ci± bezgraniczn± balsam Dove Summer Glow, i trzymamy siê razem ju¿ od czerwca, wczoraj znów zakupi³am butelkê.
Ju¿...ju¿ mia³a nast±piæ zdrada, wypatrzy³am t± Niveê w realu ale by³o mi po niego nie po drodze
Ale jako ¿e jestem zmienna to pewnie zdrada nast±pi i nivê te¿ kupiê

Ja robiê peeling porz±dny, najczê¶ciej pomarañczowy Eris, smaruje ca³e cia³o balsamem, po 2 godzinach nak³adam drugi raz, a rano jestem opalona
i tak co tydzieñ powtarzam ca³y seans.

Acha- znalaz³am super patent, nak³adam balsam w rêkawiczkach foliowych, na d³onie te¿ rêkawiczk±, dziêki temu nie mam przebarwieñ we wnêtrzu d³oni
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 17:54   #1404
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 278
Dot.: Opalamy siê!!!!

-
__________________
'Mam kota, na gor±cym dachu mojej g³owy...'
M. Peszek 'Mam kota'

Edytowane przez faustissima
Czas edycji: 2014-05-06 o 18:58
faustissima jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-13, 21:19   #1405
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

mnie ciekawi ten nivea ujedrniajacty jak nie smierdzi i delikatnoe nawet barzuje a ujedrnia tak jak q10+ tobedzie rewlacyjnie ,korci mnie flos-lek,loreal ten podwojny, i YR ten do wtarzy,mleczko i mgileka ,dove i hm mleczko 24h nawilzanie z loreala w sobote ruszam na zakupy hehehe hm,mysle o jakichs dobrych tableteczkach,macie moze jakies sprawdzone?

aha...a jak radzicie sobie z samoplaniem pleckow,dloni i uszu?:P
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-14, 09:54   #1406
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jak pisa³am wy¿ej nak³adam samoopalacz w lateksowych rêkawiczkach.
Rêce zostawiam na koniec.
¦ci±gam rêkawiczkê ze smarowanej d³oni i nak³adam preparat od nadgarstka a¿ po ramiê. Hop siup zmiana rêkawiczek i z drug± ³apk± tak samo.
Kiedy¶ próbowa³am wacikiem na koniec "seansu" ale i tak palce siê brudzi³y a kolor samych d³oni bywa³ przyciemnawy
Uszy muskam lekko przy smarowaniu szyi, coby nie by³o dysonansu Pleców nie smarujê póki co, ale gdybym chcia³a niezbêdne mo¿e siê okazaæ "posiadanie" pomagiera
Foliowe rêkawiczki odradzam, bo zgrzewy mog± podrapaæ. Poza tym one nie przylegaj± do d³oni. Przynajmniej te z okolic dystrybutora na StatOil
Latex rulez!
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-14, 09:58   #1407
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja uszkow nie smaruje- ewentualnie delikatnie tylko tym co pozostalo na d³oniach po rozsmarowywaniu na buzi , dlonie tez nie stanowia juz dla mnie problemu ( kiedys tak ) teraz robie tak ze jak juz nasmaruje cale cialko to myje rece i delikatnie mal± ilosc wcieram zewnetrzna strona d³oni jedna o druga- no i czasem jeszcze przecietram suchym wacikiem skore przy nadgarstkach zawsze jest ok , a z plecami tez mam problem - najlepiej jak ktos nam wysmaruje ale ze ja zazwyczaj smaruje sie jak nikogo nie ma w domu zebym mogla pochodzic troche bez ubrania - aby wszystko dobrze sie wchlonelo no i zazwyczaj sama majstruje te plecki - tyle ile dosiegne od gory i potem od dolu no chyba ze mam samoopalacz w aerozolu to wtedy tylko pryskam i jest ok A wy jak radzicie sobie z pleckami?

Edytowane przez KENZO
Czas edycji: 2007-03-14 o 12:54
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-14, 12:36   #1408
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kenzo
A wy jak radzicie sobie z pleckami?
za pomoc± mê¿a
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-14, 19:02   #1409
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Z plecami?
Wyginam cia³o ¶mia³o
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-14, 19:28   #1410
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Eee to ja mam chyba za krótkie rece - bo zawsze zostaje odcinek miedzy ³opatkami na srodku gdzie nie moge dostac A dzisiaj kupilam sobie 2 balsamiki Nivei - do jasnej karnacji - wyprobuje juz dzis i zdam relecje ciekawa jestem efektu bo z opisu wydaje sie fajny - oby tylko ³adnie sie wchlania³ i nie lepil bo tego nie znosze - zwlaszcza jak mam sie polozyc i przespac z takim lepiszczem noc zanim go zmyje- masakra - zawsze mam wrazenie ze tam gdzie sie dotkne bedzie plama
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.