Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 21:42   #1
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108

Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook


Jak już jestem przy anonsach Z nowości na rynku:

Ciba Vision, jednodniowe soczewki korolorowe Freshlook, w promocji z cieniami do oczu. (Do tej pory Ciba miała tylko miesięczne, za to kolory nieprawdopodobne)

kolory jednodniowych: Blue, Green, Pure Hazel i Grey (czyli nie ma na razie tych które mnie tak zachwycają, czyli turkusowych i szafirowych, ale może jeszcze będą z czasem mam nadzieję)

Cen nie podali, czy są z mocami też nie wiem - jak kto wie niech napisze Bo ja bym chciała minusy.

http://www.cibavision.pl/flod_0606.shtml - ale niewiele więcej niż ja napisałam tam jest info, może trzeba bardziej w necie pogrzebać...

miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:14   #2
sardynka80
Przyczajenie
 
Avatar sardynka80
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook

TAK! TAK! Pięknie! Kolorki tych soczewek są powalające te miesięczne już mnie upajały do nieprzytomności, a tu taka niespodzianka! No normalnie zaraz się chyba posikam! Hi hi jutro idę szukać dla siebie i kupuję. Ależ mi panno radość sprawiłaś
sardynka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:23   #3
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook

a w jakiej cenie są takie dłuższo terminowe? Np 1 tydzień, czy 1 miesiąc... I mogą być zerówki.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 23:15   #4
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook

O rany!!! Nie wiedziałam że można kupić już jednodniowe kolorowe soczewki Miałam Freshlooki miesięczne i bardzo je lubiłam, bo mają masę kolorów , nawet takie co ciemne tęczówki zmieniają, ale jednodniowe to w ogole rewelacja, teraz można od czasu do czasu okazyjnie zmieniać kolor oczu, w zależności od potrzeby Mój ulubiony kolor to turkus mam nadzieję że są jednodniówki w tym kolorze!!!

Jak z wygodą? wszystko ok na oku?

co do soczewek kolorowych bez mocy - to są są, nie wiem jak teraz z tymi jednodniowymi Freshlookami, bo nic o nich nie wiedziałam, ale miesięczne były dostępne w opcji "bez mocy"
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 23:24   #5
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook

kolorowe soczewki sa niezdrowe dla oka! Powinno sie je nosic max 3-4 godziny dziennie, inaczej oko sie za bardzo przemecza. Poniewaz źrenica się zmniejsza i zwiekszs, jesli sie zwieksza, to przy takiej soczewce oko sie bardzo meczy, bo musi sie kupic tylko na tym otworku w srodku a reszta jest zaslonieta kolorem. No, mam nadzieje ze zrozumiale napisalam dłuzsze noszenie kolorowych soczewek moze naprawde zaszkodzic.
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:44   #6
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook

Cytat:
Napisane przez olik04
kolorowe soczewki sa niezdrowe dla oka! Powinno sie je nosic max 3-4 godziny dziennie, inaczej oko sie za bardzo przemecza. Poniewaz źrenica się zmniejsza i zwiekszs, jesli sie zwieksza, to przy takiej soczewce oko sie bardzo meczy, bo musi sie kupic tylko na tym otworku w srodku a reszta jest zaslonieta kolorem. No, mam nadzieje ze zrozumiale napisalam dłuzsze noszenie kolorowych soczewek moze naprawde zaszkodzic.
dokładnie to samo słyszałam a tak a propo to ostatnio kupowałam soczewki Johnsona i była promocja- kolorowe w cenie normalnych czyli nie barwionych, ale nie kupiłam ze względu własnie na to że miesiąc nosić kolorowe to troche zabójcze dla oka..
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:34   #7
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook

no to fajnie! nosze miesieczne kolorowe freshlooki szafirowe,jednodniowe to bylby bajer
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 22:54   #8
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook

są tez takie barwione po całości, bez tej dziurki w śordku przezroczystej - one lekki efekt okularów słonecznych dają ale da się przeżyć. Ja na co dzień też raczej w kolorowe nie uderzam tylko od dzwonu, daltego jednodniówki to super sprawa!!!!
Zapytam okulistki o to, czy rzeczywiście te barwione są gorsze dla oka. Pewnie i tak najlepiej nosić przezroczyste oddychające albo jednodniowe bez osadów.
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 01:00   #9
sardynka80
Przyczajenie
 
Avatar sardynka80
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kolorowe, jednodniowe soczewki Freshlook

Już czytałam o tych nowych kolorwych jednodniówkach i rzeczywiście one nie działają na zasadzie dziurki od klucza tylko tak jak np reklamy na szybach, gdzie widać od środka a nie widać z zewnątrz. Muszę je mieć. Podnieciłam się nie na żarty
sardynka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.