L'OREAL EXCELLENCE Creme... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-02, 22:19   #91
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

To jest już po wypłukaniu szarości, jakieś 2 tygodnie po nakładaniu koloru.
U mnie nie przyciemnił i nie rozjaśnił, po prostu zmienił odcień, bo ja tak czy inaczej miałam jasne tyle, że ciepłe, a chciałam chłodną tonację.
Zdjęcie jest zlej jakości więc tak średniawo widać rzeczywisty efekt,ale niestety innych zdjęć nie posiadam :/ a obecnie farbuję ciemniejszymi blondami.
Kolor utrzymywał się dość dobrze
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 10:24   #92
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze jedno (chyba ostatnie) pytanie - widze, ze na zdjeciu Twoje wlosy maja lekko cieply odcien - czy 9.1 jest szaro-cieply? Czy ten odcien to powrot resztek koloru na ktory kladlas farbe po tym jak sie wyplukala czy tez odcien samej farby tylko wyplukanej?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 12:04   #93
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

To wina zdjęć, włosy w rzeczywistości nie miały ciepłego odcienia.
9.1 jest odcieniem popielatym, chłodnym
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 12:27   #94
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To wina zdjęć, włosy w rzeczywistości nie miały ciepłego odcienia.
9.1 jest odcieniem popielatym, chłodnym
No wlasnie z zalozenia jest popielaty, ale w praktyce to czasami te popiele wychodza cieplo z szarym, dlatego pytam. Mnie viking np zmyl sie w 2 tygodnie i wlosy powrocily do odcienia po rozjasniaczu, moze minimalnie stonowanego odcienia po rozjasniaczu. Teraz baze mam nadal troche nie tego, dlatego zadaje te wszystkie pytania. Nie wiem czy lepiej rozjasnic baze i na to dawac popiele, czy spopielic baze i tyle. Chcialabym zostac na tym samym poziomie, dlatego, jesli faktycznie 9.1 tylko zmienia odcien byloby super, ale nie chce niepotrzebnie nakladac farby, ktora potem sie zmyje do marnej bazy, bo moje wlosy sa za slabe na eksperymenty-niewypaly.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:54   #95
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziewczyny dziekuje za rozwniecie tematu a Tobie visionAM jestem ogromna wdzięczna za fotki
A czy możesz mi jeszcze powiedzieć czy wyjdzie ta farbka również taka chłodna na ciemnym mysim blondzie.Obawiam się ze na odroście właśnie może wyjść ciepło.Jak to miało miejsce po stokcholmien u mnie,potem na tak wstępny odrost położyłam vikinga 9.1 i nie chwyciło mi na chłodno.I co teraz?Jakie są Twoje naturalne włoski? Kładłaś również na odrost abyś mogla coś powiedzieć jak rozjaśnia na odroście?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:29   #96
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Niestety ja nie kładłam na odrost, bo odrosty robiłam Wellatonem, a potem na całość kładłam Excellence Creme aby nadać odcień taki jaki chcę.
Moje naturalne włosy są dość ciemne, obecnie właśnie schodzę z blondu na ciemniejszy kolor, ale ciężko jest bo każda farba się szybko spiera z blondu :/
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 07:41   #97
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Niestety ja nie kładłam na odrost, bo odrosty robiłam Wellatonem, a potem na całość kładłam Excellence Creme aby nadać odcień taki jaki chcę.
Moje naturalne włosy są dość ciemne, obecnie właśnie schodzę z blondu na ciemniejszy kolor, ale ciężko jest bo każda farba się szybko spiera z blondu :/
Oj tak znam to.U mnie również po exellence 8,13 zostało niewiele na włoskach.No nic będę myśleć jeszcze.Dziękuje Ci bardzo.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 09:06   #98
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ja teraz farbuję Majirelem, poziom 6 więc już o wiele ciemniej, ale i tak się spłukuje
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:47   #99
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ja dzisiaj dokladnie popatrzylam na probniki wlosow i sa identyczne (viking i 9.1 excellence) wiec mysle, ze po obydwu farbach nalezy sie spodziewac jednak podobnych efektow. Probniki sa dosc ciemne czyli odrostu nie zlapie na jasno na pewno, poczatkowo na calosci bedzie ciemno, a potem zmyje sie do tego co widac na pudelku. Ja chyba na razie rezygnuje z 9.1.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:07   #100
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Excellence Creme jest farbą lepszą niż Preference - ja raz pofarbowałam Vikingiem i nigdy więcej. Natomiast z Excellence korzystałam długo i zawsze byłam zadowolona. A odrost możesz rozjaśnić czymś z poziomu 12
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:17   #101
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Nie zaprzeczam, ze excellence jest lepsza. Chodzi mi o kolor - jednak rezygnuje.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 16:39   #102
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziewczyny tak was czytam od kilku dni i tutaj i opinie na KWC i po prostu mam mętlik w głowie. Mam ogromną chęć na odcień 7.1, tylko z drugiej strony obawiam się aby nie wyszedł zbyt ciemno. Obecnie mam już trochę sprany baleajaż z 2 cm odrostem. Blond w połączeniu z brązem i chciałabym trochę przyciemnić włosy, aby wyglądały jak ciemny blond ale nie brąz i właśnie marzy mi się jakiś chłodny odcień. Czy 7.1 byłby odpowiedni czy raczej coś jaśniejszego? Proszę bardzo o pomoc
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 07:37   #103
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

myślę, że 7.1 bedzie ok i tak się wypłukuje, tylko na początku jest dość ciemny i szarawy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 10:01   #104
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Obecnie mam już trochę sprany baleajaż z 2 cm odrostem. Blond w połączeniu z brązem i chciałabym trochę przyciemnić włosy, aby wyglądały jak ciemny blond ale nie brąz i właśnie marzy mi się jakiś chłodny odcień. Czy 7.1 byłby odpowiedni czy raczej coś jaśniejszego? Proszę bardzo o pomoc
pytanie czy ten odrost to blond czy brąz (jaki masz kolor naturalny) i czym ostatnio farbowałaś? 7.1 to własnie ciemny blond, na pewno nie jest to jasny brąz
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:49   #105
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

dziewczynki myslicie ze moge połozyc ten odcien 01?????
dawniej miałam miwszanki z popielą ....wachałam sie nad odcieniem 2 ale kumpeli wyszła niebieskawa poswiata na pasemkach z rozasniacza taki gołabkowy odcień.... nakładać ???
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:57   #106
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki myslicie ze moge połozyc ten odcien 01?????
dawniej miałam miwszanki z popielą ....wachałam sie nad odcieniem 2 ale kumpeli wyszła niebieskawa poswiata na pasemkach z rozasniacza taki gołabkowy odcień.... nakładać ???
Nakladaj , uzywalam tego odcienia - wychodzi bardzo naturalnie, lekko rozjasnia i wlosy po nim zdrowe.

A co do 7.1 to ryzyk fizyk na mocno odbarwione wlosy - ponad rok temu go polozylam na takie i wyszly szaro zielone. Jesli we wlosach jest troche cieplych barwnikow to ok, ale jesli nie, to lepiej zrobic wczesniej prepigmentacje.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:18   #107
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

No własnie jeśli na włosach są cieple barwniki (żółte, złote) i nałożysz farbę 7.1 która jest popielata a więc ma barwnik niebieski to jest spore ryzyko, że włosy wyjdą zielonawe
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:39   #108
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

No właśnie tego się boje zielonych włosów... albo że wyjdą za ciemne. Z natury mam ciemny blond. Wiem, że to nie ten wątek ale myśle nad l'orealowskim Castingiem mroźny beż nr 713 ? Może taki zmywalny krem byłby lepszy na początek? Nie znam się, a wolałabym zrobić to sama bo muszę zaoszczędzić ;p
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:32   #109
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dlatego pisalam o silnie rozjasnionych wlosach, gdzie sa tylko zolte barwniki, jesli masz wlosy ciemniejsze niz bardzo jasny blond, czyli jakies pigmenty czerwone w nich jeszcze sa (bylby to taki rudawy blond) to 7.1 wyjdzie. Jesli bardzo odbarwione - wyjdzie zielen i trzeba prepigmantowac. Jaki jest ten blejaz? Platyna czy cieply - rudawy (czy karmelowy - jak kto woli)? Mnie casting blond podniszczyl wlosy ale brazy z castinga byly ekstra - 713 pewnie pielegnuje jak brazy, wiec moze bedzie ok. Fajne sa tez te nowe Schwarzkopfy w piance - na watku na ich temat jedna dziewczyna wstawiala zdjecia po (chyba) ciemnym blondzie i kolor byl naprawde ladny - chlodny, a kolor wrzucala na jasny blond.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-10-08 o 13:12
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 21:22   #110
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Zaryzykowałam z tym castingiem 713 i wyszedł taki lekki brązik, napewno będzie się spierał, bo w niektórych miejscach jest jaśniejszy. Ważne, że włosy nie są zielone. No, ale wyszło ciut za ciemno..
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:43   #111
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

aparat nie odzwierciedla faktycznego koloru ale b.zadowolona
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:15   #112
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
aparat nie odzwierciedla faktycznego koloru ale b.zadowolona
Juz swoj zachwyt wyrazilam na innym watku . Wstaw moze wiecej zdjec w roznym swietle. Ciesze sie, ze jestes zadowolona. To naprawde fajna farba - i nie niszczy - wlasciwie to co do niszczenia mozesz sie wypowiedziec jak to z Twoimi wlosami bylo? Szkoda, ze to pudlo takie odstraszajace
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:13   #113
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Juz swoj zachwyt wyrazilam na innym watku . Wstaw moze wiecej zdjec w roznym swietle. Ciesze sie, ze jestes zadowolona. To naprawde fajna farba - i nie niszczy - wlasciwie to co do niszczenia mozesz sie wypowiedziec jak to z Twoimi wlosami bylo? Szkoda, ze to pudlo takie odstraszajace

dziekuje zamieszczam nizej realne foto (1) mysle ze najlepiej oddaje kolorek
dokładnie farbka super nie niszczy włoski sztywniejsze owszem ale tak max do 3 myc .... ojj moje włosy przeszły duuuuzzzzoooo z czernii w blond
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-10-08 o 21:16
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:55   #114
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Czy któraś z was stosowała złocisty beż 7.31? Jak wychodził?
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 12:46   #115
regiata
Raczkowanie
 
Avatar regiata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Loreal exxcelent 7.31 złocisty beż
Ja używam tego kolorku. Po nałożeniu jest dużo ciemniejszy, ale nie wpada bardzo w rudy. Z racji tego, że wcześniej miałam rozjaśniane włosy, szybko mi się wypłukuje i utrzymuje się kolor taki jak na zdjęciu.
regiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:47   #116
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ktoś się pytał o odcień 7.43 - miałam go na głowie, stosowałam na dość ciemne i już wcześniej farbowane, czyli nieco uszkodzone, włosy i wyszedł co prawda ciemniej niż płomienna czupryna pani z kartonika, ale raz, kto wierzy, że wyjdzie mu zawsze wypisz-wymaluj miła-pani-z-kartonika niech uważnie poczyta niektóre komentarze, a dwa, ww. ciemne włosy nie mogły dać jasnego efektu. Co dały - dały ciepły, jasny brąz - ciemny blond ale właśnie w miedziano-zlotej tonacji, na słońcu cudo, niestety nie na mnie
Mam teraz orzechowy beż 6.13. Pierwsze wrażenie - ojej, jaki ciemny, ale jak to z farbami, stan pożądany przychodzi z ok. czwartym myciem w moim przypadku (mam włosy nieco zmęczone torturami z blondem, łapią mocny kolor, szybko się go pozbywają :| ). Myślałam, że będzie bardziej zimny, chociaż jest domieszka złotego, ale popiel powinien ją zdominować. Może nie u mnie wygląda tak czy siak bdb, póki co jestem zadowolona
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:34   #117
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

czy ktos uzył tej farby prosze o jakiekolwiek informacje....
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:03   #118
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czy ktos uzył tej farby prosze o jakiekolwiek informacje....
Magda na drugim watku "najlepsze farby blond" ktos uzywal tej farby - nawet kilka osob i zdaje sie wychodzil im chlodno, jasno ale na poczatku troche szaro - potem ponoc sie ta szarosc zmywala. Nie pamietam czy uzywalas nr 01, jesli tak, to odrost rozjasni sie podobnie tylko chlodniej, a reszta wlosow (jesli nalozysz zgodnie z instrukcja dot pokrycia samych odrostow, czyli calosc na ostatnie 10 minut czy jakos tak) ochlodzi sie nie zmieniajac poziomu - Ty masz chyba 10.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:13   #119
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

dobrze pamiętasz uzywałam 01 raz i wyszło mi ciepło.....brrr a ja chce chłodniejszy odcień co prawda mam teraz dośc jasne ale od spodu i odrost mam zółtawy i dlatego sie na nią skusiłam ale niewiem czy ryzykowac pytanie własnie czy troszke sie wypłuka bo wiele osób pisze ze szaro wychodzi kurcze troszke sie boje.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-10-21 o 19:14
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:02   #120
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dobrze pamiętasz uzywałam 01 raz i wyszło mi ciepło.....brrr a ja chce chłodniejszy odcień co prawda mam teraz dośc jasne ale od spodu i odrost mam zółtawy i dlatego sie na nią skusiłam ale niewiem czy ryzykowac pytanie własnie czy troszke sie wypłuka bo wiele osób pisze ze szaro wychodzi kurcze troszke sie boje.
Niestety nie moge Cie zapewnic, ze wyjdzie ladnie bo jej nie uzywalam. Ale na pewno sie wypluka, wiec szarosc bedzie krotkotrwala. Przejzyj ten watek, o ktorym wspomnialam - tam powinny byc zdjecia.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 20:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.