Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 23:24   #4411
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
W sobote w samo poludnie mysle, ze nie wiecej niz pol godzinki Roziaczku, dokad dojezdza Twoj autobus? ja mieszkam niedaleko Domow Centrum.
Naturalnie piekna, faktycznie Wlasnie kliknelam olejek na blizny z BU, primer i NTBT z EG i to juz koniec moich zakupow na sierpien (ktory jeszcze sie nie zaczal )
o to szybciusio . Jadę pociągiem lub Contbusem, więc wszystko dworzec centralny, do domów centrum blisko bardzo.
Skoro ok. pół godzinki, to jakoś po 11?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:26   #4412
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dobra, dziewczyny (te, które już zgłosiły chęć udziału i te, które jeszcze nie (zapraszamy )
Tak wygląda plan :
przyjeżdzacie koło 12- tej do Zegrza. Autobusem dojezdzacie na samo osiedle i wysiadacie koło sklepów (tu jest tylko jeden przystanek ). Dzwonicie do mnie (wystarczy mi puścić sygnał), a ja Was stamtąd odbieram - ode mnie to jakieś 20 metrów ). Jak juz bedziemy w komplecie - idziemy nad wodę ...
Autobus spod Sephory (tej koło Galerii Centrum - Z-Bus się nazywa i jest o 10.25 (plus minus). Jedzie się około godziny do mnie. Autobus przejeżdza również przez Bankowy, Gdański, Starzyńskiego itd. i tam ma też swoje przystanki. Musi być po prostu napisane na nim "Zegrze". A jak wsiadacie, to upewniacie się, czy na pewno jedzie przez OSIEDLE W ZEGRZU
Opcja samochód - po przejechaniu przez most w Zegrzu skręcacie w prawo i jedziecie aż zobaczycie po prawej strony dwa sklepy spożywcze. Stamtąd już Was obiorę
Pytania?

Pastereczko - pomyśl jeszcze. Ja wiem, że podróż z małą pociągiem to nic przyjemnego, ale za to łabądki będzie mogła sobie pokarmić u mnie nad wodą
w Groszkowskiego czy w Juzistek?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:30   #4413
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Kasiu- ja będę musiała najpóźniej o 14:30 być w domu Stąd moje pytanie- czy orientujesz się może o której odjeżdżają od Ciebie autobusy? Może chociaż wiesz gdzie mogę w internecie sprawdzić rozkład jazdy?
wg mojego rozkładu w sobotę autobus w tych godzinach jest o 13:27, więc będziesz miała godzinkę na dotarcie do domu (do Dw. Gdańskiego w sobotę jedzie około 40 minut)

Ilona - to u mnie jest ulica Juzistek????
O mamo U mnie są dwie ulice na krzyż Przynajmniej ja znam 2 mieszkając tu 20 lat
"Główną" jedźcie... Żadnych skrętów po drodze nie ma. Za mostem w prawo i prosto pod sklep. Nigdzie mi nie skręcać
dziewczyny, jakby co - te, które sie jeszcze nie zdecydowały- szczegóły będą na blogu.. Tam plan dojazdu i inne pierdoły, żeby tu już nie zaśmiecać

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-30 o 23:33
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:32   #4414
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Gdyby posługiwać się językiem komunizmu rzekłoby się, iż NORMY zostały mocno przekroczone : Od kiedy to produkcja dzienna przekracza na tym wątku 4 strony => to jakieś 100 postów dziennie.

Lis sie zapuścił, bo
a) szefuncio wywołuje u niego toczenie piany
b) zły nastój związany z szefunciem udziela się innym obszarom
c) wszystko to powoduje totalne nic nie robienie i totalny brak chęci

WNIOSKI : TRZEBA ZMIENIĆ SZEFUNCIA

Dziękuję za życzenia wszystkim, którzy pisali i wszystkim, kótrzy pomyśleli o lisich urodzinach No. 22 Strasznie podoba mi się ta liczba No i Torcik Louboutinowy od Pasterixa- i muffiny od Ilonki Wczoraj robiłam Muffiole z kostką czekolady i bananem w środku :
Trochę się kruszyły, ale jako totalny partacz kuchenny uznaje to za duży sukces

A na górze strony wizażu jest napis : Droga Foxxxy 100 Lat
Dziś byłam na kręglach i wygrałam 3 razy na 4 z TŻ więc LWIE EGO się nieco podkarmiło W związku z tym osowiałemu lisowi wskażemy TuLisMaNore

Dodatkowo widzę, że w moim przypadku został zastosowany automatyczny SYSTEM WSPOMAGANIA DECYZJI - w postaci WI, która samoistnie zapisała mnie na spotkanie Gdybym tu nie wlazła pewnie odbyłoby się a ja bym nawet nie zauważyła Dobrze, że WI mnie w Lisi ZAD szturchnęła

Poza tym, coś mnie minerały znużyły i nie kusi mnie nic ( na co konto się cieszy )
Noooo może GEM Collection (mieli mi wysłać preview za ich pomyłki, ja sobie z nimi pogadam Nie drażni się Lwa

A tak w ogóle to Tyle Tu nowych Avatarów (Twarzy), uzależnienie jeśli jakaś Pandemia się szerzy to jest to Minerałoholizm
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:36   #4415
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Rozwielitko, po 11. Najlepiej gdybys poszla z dworca w strone domow centrum, ale przy rotundzie wyszla na powierzchnie przy hotelu forum, tam jest kawiarenka Green Coffee. Jesli sie tam umowimy, pojedziemy od razu spod mojego domu, bez krecenia sie po miescie. Jesli Pastereczka sie nie zdecyduje (mam fotelik ) mozemy jeszcze kogos zagarnac po drodze, poki co jeszcze dwa miejsca wolne! moja przyjaciolka nie jedzie jednak
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:38   #4416
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dzięki Viollet. Tylko TZ nie bylo w domu i odebrali rodzice, ktorzy nie wiedzieli, ze sie sprawdza... (a wiedzieli, ze maja lampy przyjsc). Na szczescie TZ dogadal sie z kurierem i ma podjechac jutro spisac protokol z data wczorajsza...
wiec moze nie bedzie tak zle
O no to super, że wam poszedł na rękę! Takim sposobem na pewno coś da się zrobić


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
Ja postaram się dojechać do Cathy nad Zegrze choć na chwilę. Nie wiem czy pojadę na to wesele- ciągle dumam i nie wiem czy się wyrobię. Jakby co będę molestować Mariolkę albo Pranie o miejsce w samochodzie.
Foxxxy ma dziś urodziny!
No i chyba już większość wie ale ja też rocznik 88.
WI jedź do dziewczyn, chociaż Ty która masz taką możliwość rozerwiesz się.

Fox wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!


Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
No niestety.... Ja tez mialam nie przyjemna sytuacje 2 lata temu... Bylam akurat po maturze najdluzsze wakacje zycie, wiec stwierdzilam, ze pojde do pracy. Akurat sie znalazlo w kawiarni miejsce pracy...tylko przez 2 tyg kazali przychodzic na "doszkalanie" generalnie wygladalo tak, ze nowe zasuwaly jak dzikie osly a te starsze siedzialy z kawusia w rece.... pozniej podpisalam umowe... ale badz co badz 2 tygodnie za darmo ciezkiej harowy... i dopiero pozniej mnie oswiecilo, ze przeciez nie mieli zadnego prawa
ale jak zaczynasz prace to umowa nawet na okres probny jest podpisywana...ale nie daj sie wykiwac... umowa "na gebe" tez sie liczy, chociaz nie masz zadnego potwierdzenia... i moze ci wszystko wmowic
O rany... Współczuję wszystkim pełnoetatowym kelnerkom, np. na ogródkach na krakowskim Rynku. Cały czas gonią, zero czasu, stres, konieczna koncentracja i pamięć... ciężka praca, szacunek dla nich wszystkich że dają radę na dłuższą metę

Ja pracowałam przez wakacje między LO a studiami w studio fotograficznym. Bez umowy (nieświadome dziecko...), na szczęście oszukana nie zostałam, a nawet dostałam premię. No ale dla właściciela to i tak pikuś, bo pracowałam na pełnym etacie za grosze. W każdym razie doceniam jego dobrą wolę i gest - oby więcej takich pracodawców.
[ aż mi się przypomniało, jaki horror przeżywałam przy robieniu zdjęć do nowych paszportów - akurat wtedy weszły nowe wymogi, to była masakra... wszystko robiłam wg szablonów a reklamacji i tak było miliard bo np. jedno oko pani miała 0,5 mm niżej niż drugie sami na początku nie wiedzieli czego chcą w tym paszportowym po rewolucji, później już było lepiej ]



Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Tak abstrahując to było by dobrze, aby każdy pracownik znał minmum swoich praw. Akurat KP nie jest takie straszne i nawet laik powinien zrozumieć Bo niestety obecnie wielu pracodawców wykorzystuje nieznajomość podstawowych rzeczy Także naprawdę warto! Jak by ktoś chciał mogę przesłać na maila
Czy ja mogę o takiego maila prosić? skrobnę na PW


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Boze, cos mi sie popapralo. przeciez ja wiedzialam ze powinnam dostac umowe na okres probny, ale jako ze nie jestem ubezpieczona w chwili obecnej (zyciowy przeciagajacy sie przypadek) umowilysmy sie ze bedzie placic mi do reki bez umowy, bo po odjeciu skladek bym miala o wiele mniejsze pobory... tylko zastanawiajace jest teraz, ile by chciala mi zaplacic z umowa?
czuje ze z pracy sie pocieszylam tylko chwile...
Mam nadzieję, że szefowa jednak okaże się być człowiekiem a jeśli nie, to pamiętaj - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Na dłuższą metę pewnie się okaże, że dobrze się stało. Okazje czają się za każdym rogiem


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
IlonaP w takim razie nie mam się co zabierać za przeglądanie z moim skromnym A na całe szczęście...
Ekhm, ja noszę nieuświadomione 75A / 70B, a wg kalkulatora mam nosić 60E już się oczytałam i zaraziłam, teraz pozostało jechać do Intimo, pomierzyć i brać się za wydawanie pieniędzy


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jutro urodzinki mamy... kupiłam jej kostium kąpielowy. mialam nie lada problem, bo we wszystkich sklepach w ktorych bylyśmy z siotrą nie było rozmiaru wszystkie kończą sie na 44. bardzo współczuję kobietom w większych rozmiarach, na zakupach muszą mieć nie lada problem tak samo jest z najmniejszymi rozmiarami

powiedzcie szczerze co myslicie o tym kostiumie? na poczatku przestraszyl mnie róż i chciałam cos ciemnego, ale mysle ze mama bedzie wygladac ładnie może w końcu odważy się iśc na basen, marzy o tym a nie może się przemóc
Podoba mi się ten kostium taki inny. Moja mama też nosi większy rozmiar niż te dostępne we wszystkich butikach (46), swego czasu był genialny sklep ze wszystkimi rozmiarami, ogromnym wyborem i dość przystępnymi cenami - Adler się nazywał. Na jego miejsce powstał H&M, mama do dziś Adlera opłakuje. Stamtąd zawsze obładowana wychodziła. Ogólnie obkupuje się w "przypadkowych" sklepach. Z butików lubi Peek&Cloppenburg, Wallis... bardzo ładne i genialne gatunkowo (w większości) ciuchy w odpowiednich rozmiarach. No ale nadal tych sklepów dla większych Pań jest mało co mnie szczerze dziwi, przecież tyle się trąbi że społeczeństwo tyje, że ponad połowa ma nadwagę... A sklepy upierają się na małe rozmiary, nie czują interesu czy co...?


Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aaaa to blizutko bardzo. Ja to nawet jak powiedziałam jakiś czas temu TŻowi o tym spotkaniu, tzn. właściwie to mu marudziłam że bym chciała pojechać, ale że to daleko... to on oczywiście zaraz mi powiedział "nie ma sprawy, zawiozę cię i poczekam ile będzie trzeba".
Ale słodko! Taka deklaracja to prawdziwy dowód oddania i miłości w moim rozumieniu

Zaraz mnie skręci jak się (czy raczej mojego TŻ) przy okazji nie pochwalę Przed chwilą jeszcze tu był, siedzieliśmy sobie przed tv z herbatą, żarty itp, a nagle popatrzył na mnie tak zwyczajnie a zarazem przenikliwie i ni z gruszki ni z pietruszki powiedział: "Ale Ty jesteś piękna" ... no po prostu nogi mi się ugięły! Za piękność się nie uważam, grunt że on tak mnie widzi ale takie słowa ehhh. Podbudował mnie na kolejne pół roku (mniej więcej tak wypada średnia wygłaszanych przez niego, totalnie nieoczekiwanych przeze mnie komplementów ale może i dobrze, za często powtarzane nie robiłyby takiego wrażenia )


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdarlam (z nie lada wysilkiem) maske peel-off z twarzy i jestem w szoku. Jaka gladziutka, ladna skora! efekt porownywalny z peelingiem kremowym Dermalogicy, ktory dostalam jako gratis, a o ile tansza...
Jaka to maska? Ja z peel-off narazie najbardziej lubię maseczkę Avon Sake & Rice (czy coś takiego... taka biała tubka) - jedyna rzecz z Avonu za którą przepadam
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:38   #4417
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rozwielitko, po 11. Najlepiej gdybys poszla z dworca w strone domow centrum, ale przy rotundzie wyszla na powierzchnie przy hotelu forum, tam jest kawiarenka Green Coffee. Jesli sie tam umowimy, pojedziemy od razu spod mojego domu, bez krecenia sie po miescie. Jesli Pastereczka sie nie zdecyduje (mam fotelik ) mozemy jeszcze kogos zagarnac po drodze, poki co jeszcze dwa miejsca wolne! moja przyjaciolka nie jedzie jednak
tak jest wodzu!
pisze pw z numerem telefonu na wszelki wypadek i rezerwuję sobie busa, istnieje szansa że zostanę wysadzona przy rotundzie

Pastereczko i bąbelku Pastereczki, mamy nadzieję na pozytywny odzew jednak
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 23:40   #4418
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy- a dlaczego ja nic nie wiem, o Twoich urodzinach? No wiedziałam, ze coś mnie ominie przez to szybkie czytanie forum w ciągu ostatnich dni
Wszystkiego naj naj
A reszta życzeń, jak się pojawisz na zlocie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:41   #4419
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

kurka owieczka
pomysle jednak................... ......................... ......................... ....................
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:43   #4420
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Foxxxy- a dlaczego ja nic nie wiem, o Twoich urodzinach? No wiedziałam, ze coś mnie ominie przez to szybkie czytanie forum w ciągu ostatnich dni
Wszystkiego naj naj
A reszta życzeń, jak się pojawisz na zlocie
A będą lody w Zegrzu ??
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:46   #4421
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Juz chcialam cos napisac, ale uswiadomilam sobie, ze Twoje dziecko raczej nie sika na stojaco, jak moje


Foxy, brakowało Ciebie

mam nadzieje ze kostium się spodoba mamie i ze będzie pasował. Baaardzo bym chciała tak urodzinowo zrobić jej jeszcze makijaż mineralny, jak EnKore swojej mamie na dzień mamy, pewnie widziałyście szkoda że ja tak nie umiem to by był super prezent! na pewno by się ucieszyła

aaa jeszcze odnośnie tematu samochodów...ja jeżdżę różową felicją i kto mnie przebije? :P masakra
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-30 o 23:47
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 23:46   #4422
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Viollet, jasne Tylko jutro, bo już nie chce mi się iść po klucz do Lexa.


Winly, kostium wygląda fajnie. Mama powinna być zadowolona.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-07-30 o 23:48
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:47   #4423
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
kurka owieczka
pomysle jednak................... ......................... ......................... ....................
z naciskiem na owieczkę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:48   #4424
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cath, już wszystko wiem, znalazłam dokładniejszą mapę i nawet Twoją ulice zaznaczyli bo na niektorych to ta glowna wygląda jakby na środku zalewu się odgałęziała

Pastereczko, raz kozie śmierć, ja ostatnio swoją wzięłam i Ola cathy miała zajęcie

foxxx, WI też ktoś delikatnie musial kopnąć w
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:51   #4425
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

JA Z WAMI NIE WYRABIAM!!! Podczas odpisywania na kilka podstów z ostatnich, stworzonych DZISIAJ od obiadu 4 stron pojawiło się kolejne 1,5 strony

A swoją drogą - wizaż zrobił zamach na moje zdrowie i życie kliknęłam wysłanie poprzedniego posta i jednocześnie wzięłam łyk wody, jak zobaczyłam że jestem 1,5 strony w plecy przez moment to się udławiłam, poplułam... i mam mokrą piżamkę i siedzisko


Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Gdyby posługiwać się językiem komunizmu rzekłoby się, iż NORMY zostały mocno przekroczone : Od kiedy to produkcja dzienna przekracza na tym wątku 4 strony => to jakieś 100 postów dziennie.

Lis sie zapuścił, bo
a) szefuncio wywołuje u niego toczenie piany
b) zły nastój związany z szefunciem udziela się innym obszarom
c) wszystko to powoduje totalne nic nie robienie i totalny brak chęci

WNIOSKI : TRZEBA ZMIENIĆ SZEFUNCIA

Dziękuję za życzenia wszystkim, którzy pisali i wszystkim, kótrzy pomyśleli o lisich urodzinach No. 22 Strasznie podoba mi się ta liczba No i Torcik Louboutinowy od Pasterixa- i muffiny od Ilonki Wczoraj robiłam Muffiole z kostką czekolady i bananem w środku :
Trochę się kruszyły, ale jako totalny partacz kuchenny uznaje to za duży sukces

A na górze strony wizażu jest napis : Droga Foxxxy 100 Lat
Dziś byłam na kręglach i wygrałam 3 razy na 4 z TŻ więc LWIE EGO się nieco podkarmiło W związku z tym osowiałemu lisowi wskażemy TuLisMaNore
jak tu zielono w tym Twoim poście Tekst o szefunciu mnie rozbroił TuLisMaNore... umarłam muffinków i wygranej w kręgle Lisowi gratulujemy! Widzę, żeś moja rówieśnica i to całkiem całkiem bliska, ja też Lew jeszcze raz sto lat
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 23:58   #4426
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A będą lody w Zegrzu ??
dla Ciebie załatwię
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cath, już wszystko wiem, znalazłam dokładniejszą mapę i nawet Twoją ulice zaznaczyli bo na niektorych to ta glowna wygląda jakby na środku zalewu się odgałęziała
Pastereczko, raz kozie śmierć, ja ostatnio swoją wzięłam i Ola cathy miała zajęcie
foxxx, WI też ktoś delikatnie musial kopnąć w
mapa Zegrza?? Przecież tu nawet telefonów nie potrzeba- wystarczy wyjść na balkon i krzyknąć do sąsiada na drugim końcu osiedla A nawet nie krzyknąć - wystarczy normalnie powiedzieć, a i tak usłyszy Takie wielka ta moja miejscowosc
Pastereczko- tak jak Ilonka powiedziała - w razie czego - moja Olka może robić za opiekunkę do dzieci Ilony córki nie zagubiła jakoś mimo iż poszły na małą wycieczkę (blisko, to blisko, fakt)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 00:07   #4427
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jak będą lody to zmienia postać rzeczy A czy były jakieś zapisy na makijaż spod pędzla Cathy ?

Violett aż mi wizaż zakrzyczał żebym się pohamowała do 20 emotek, bo wizaż nie wyrabia emocjonalnie

Oooo no bo rocznik taki jest tylko jeden i zwie się on jeden dziewięć osiem siedem No i Lewwwwrrrr... To znaczy, że się kolejne urodziny szykują

A mnie od jakiegoś czasu nachodzi pytanie : Czy makijaż mineralny jest szkodliwy dla skóry? Przyspiesza starzenie i takie tam?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 00:11   #4428
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no co Ty Foxxxy spojz na starsze ciocie:P
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 00:14   #4429
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no co Ty Foxxxy spojz na starsze ciocie:P
Jakie Ciocie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 00:18   #4430
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A mnie od jakiegoś czasu nachodzi pytanie : Czy makijaż mineralny jest szkodliwy dla skóry? Przyspiesza starzenie i takie tam?
Lisie, dziś Cię postarzył o cały rok
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 00:20   #4431
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ciocie wizazowe:P
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 00:25   #4432
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie znam żadnych Ciotek Klotek wizażowych

Micielu postarzył to się tylko papier na którym piszę, że wtedy i wtedy wyskoczyłam z brzucha mamy
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 00:30   #4433
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

FOXY, najlepszego tez jakos nie ogarnelam tych urodzin. za duzo tu watkow
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 00:37   #4434
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wychodzi na to, że to już drugi dzień świętowania Zgodnie z NLP urodziny powinno się obchodzić codziennie, jestem ZA
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 00:46   #4435
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy i ode mnie sto lat! Zebys zawsze byla tak wesola jak jestes

(przepraszam za brak polskich znakow, ale cos schrzanilam)
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 07:10   #4436
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
doskonale rozumiem, patrzę czasem na mojego małża i widzę że ma juz serdecznie dość
ja Cie i tak nawiedzę
no nie spodziewam się żeby było inaczej prochy Ci dam, a w razie czego gdyby jednak nie ułożyło się po mojej myśli dla WI też paczuszkę dostaniesz

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
MamoNiny - fakt, ale wcale mnie nie dziwi, że Atojka nie ma głowy przy tym wszystkim do pisania na forum
I szkoda, że nie będzie jej na spotkaniu
Frantic - ja żałuję, że Ciebie też nie będzie .. Wczoraj nawet przejezdzalam jakieś 20 km od Ciebie
Pastereczko- a moze zapakuj po prostu dziecię i nad wodę do Zegrza z nim?
Gabs - szkoda, ale mam nadzieję, że innym razem się pojawisz
KKZJ- no Ty mi nie kombinuj. Masz najbliżej do mnie Prawie na piechotę możesz dodreptać A poza tym pooddychanie świeżym powietrzem nad wodą dobrze Ci zrobi i nabierzesz nowych sił do pracy
Plurabelle - już Ci napisałam na gg, że głupoty gadasz z tym wiekiem jest tu dużo starszych od Ciebie :P
Cath, bo szewc bez butów chodzi..
ja na piechotę w życiu! ja nawet do sklepu po sąsiedzku po papierosy jadę samochodem..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 08:23   #4437
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

yeah, flat top w zbroi na EDM
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 08:34   #4438
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

O mako! ale gonicie z tymi postami

White i Foxxxy - na PW się umówimy.

Piszcie , która dziecię zabiera i w jakim wieku - może i swojego łobuza zabiorę (5 lat), bo coś małż dziwnie zareagował na wiadomość, że w sobotę mam spotkanie... Chociaż zaproponowałam, żeby ze mną pojechał to sobie nad wodą posiedzi - jakoś nie podłapał tematu....

Cathy, co mamy zabrać? Oprócz dobrego humoru.... i prochów...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 08:47   #4439
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ale skrobiecie, jeden dzień zaległości i znowu nadrobić nie mogę

Lisku wszystkiego naj...................... ..

Ja to dopiero stara jestem (71) dla niektórych mogę mamą być, dobrze ze duchem młoda
W inwentarzu:
Tż (71) - 22 lata razem
dziecię 5 lat
chomik
rybki

Oczywiście zazdraszczam spotkania
__________________
Walczę z kilogramami

Edytowane przez reziolki
Czas edycji: 2009-07-31 o 08:48
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 08:57   #4440
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
pranie wiem i ciagle jej to powtarzam, poza tym mama wcale nie jest jakas bardzo wielka dobrze wyglada widze na basenie osoby o wiele wieksze od niej, ale ona nie daje sie przekonac

ja widze po swoich uczennicach w podstawowce, coraz wiecej małych baleroników

Evelinek widzialas miracollo? ok. połowy z Twoih rzeczy nie ma... ale niestety można sie bylo spodziewac. u mnie nie ma koszulki Tżeta, ktorą chciał bardzo szkoda bo jego strasznie ciężko namówić na jakiś nowy ciuch, niesamowicie wybredny jest a ja nie moge patrzeć już na jego znoszone szmaty
Widziałam, i to też rzeczy, na których najbardziej mi zależało. A koszulki dla TŻ szczerze współczuję, mój tata też taki jest, on wszystko ma, nic nie potrzebuje, przecież to jeszcze dobre, itd. Nic, cieszmy się z tego, co przyszło

To ja się kwalifikuję na takiego baleronika

Hanneke co to za krem, bo nie zarejestrowałam

Lisku brakowało tu Ciebie choć Viollet dzielnie podąża Twoimi śladami poczucia humoru

Wszystkim, którzy w ten weekend nawiedzają Cathy życzę ślicznej pogody i bardzo mile spędzonego czasu w doborowym towarzystwie: piwo:
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.