Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 19:17   #3841
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Uwazam ze najlepszy jest zel hialuronowo-peptydowy...nie wysusza jak inne a w polaczeniu z dipeptyde pseudobotoks z Naturalisa dzielnie walczy z kurzymi lapkami wokol oczu...Niezly jest tez ten z panthenolem....reszta nie zachwyca.. chociaz nie probowalam jeszcze odzywczego i kwiatowego...
Tez sie nad nim zastanawialam,ale on jest przeznaczony dla osob po 35 roku zycia, a ja mam 22, wiec nie wiem czy troche nie przedwczesnie;d

A dziewczyny moglybyscie napisac jak sie sprawuje serum azelo oliwkowe? Czy zapycha, czy powoduje podraznienia? U mnie niestety lemon sie nie sprawdzil, spowodowal wysyp i powstanie roznych zaczerwien.
A a moze polecilybyscie mi jakies serum wlasnie do wrazliwej cery, ktory redukuje podraznienia?
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:52   #3842
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tez sie nad nim zastanawialam,ale on jest przeznaczony dla osob po 35 roku zycia, a ja mam 22, wiec nie wiem czy troche nie przedwczesnie;d

A dziewczyny moglybyscie napisac jak sie sprawuje serum azelo oliwkowe? Czy zapycha, czy powoduje podraznienia? U mnie niestety lemon sie nie sprawdzil, spowodowal wysyp i powstanie roznych zaczerwien.
A a moze polecilybyscie mi jakies serum wlasnie do wrazliwej cery, ktory redukuje podraznienia?
Też używałam żelu hialuronowo-peptydowego i byłam bardzo zadowolona, bardzo dobrze mnie nawilżał - też nie mam 35 lat, ale nigdy nie patrzę na przeznaczenie danego produktu, tylko na potrzeby mojej skóry
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 22:07   #3843
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Też używałam żelu hialuronowo-peptydowego i byłam bardzo zadowolona, bardzo dobrze mnie nawilżał - też nie mam 35 lat, ale nigdy nie patrzę na przeznaczenie danego produktu, tylko na potrzeby mojej skóry
To już wiem, który zamówię następnym razem

Chociaż wciąż się zastanawiam nad tym 2%...
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 00:12   #3844
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Też używałam żelu hialuronowo-peptydowego i byłam bardzo zadowolona, bardzo dobrze mnie nawilżał - też nie mam 35 lat, ale nigdy nie patrzę na przeznaczenie danego produktu, tylko na potrzeby mojej skóry
Dzieki Strasznie mnie pocieszylas ta nowina, bo wlasnie w nim najbardziej mnie odstraszalo przeznaczenie produktu w tym sensie,ze docelowo dla osob po 35 roku zycia. A najbardziej zalezy mi na nawilzeniu i na tym by przy okazji nie zapychal mi porow.

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
To już wiem, który zamówię następnym razem

Chociaż wciąż się zastanawiam nad tym 2%...
W internecie wyszukalam opinie,ze ten 2% zachowuje sie podobnie jak 1% cyzli,ze tworzy sie jakas taka skorupa na twarzy ktora za jakis czas sie "zluszcza".powstaje uczucie sciagniecia i ogolnie nie jest zbyt fajny.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:53   #3845
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja go mieszam zazwyczaj na dłoni z kremem w proporcji 1:1. Albo kładę na jakiś krem nawilżający.
Nawet jak go kładłam samego problemów nie miałamz tym co mówisz. Swietnie się za to sprawdzał w moim wypadku pod minerały. Ale coś za coś - nie wiem czy to hydrolat z róży damasceńskiej, za słabo zwilżona skóra, czy sam żel -ale miałam na początku straszny wysyp. Wszystko ustało, gdy odstawiłam hrydrolat i zaczęłam, zel mieszać z kremem.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 11:02   #3846
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ja go mieszam zazwyczaj na dłoni z kremem w proporcji 1:1. Albo kładę na jakiś krem nawilżający.
Nawet jak go kładłam samego problemów nie miałamz tym co mówisz. Swietnie się za to sprawdzał w moim wypadku pod minerały. Ale coś za coś - nie wiem czy to hydrolat z róży damasceńskiej, za słabo zwilżona skóra, czy sam żel -ale miałam na początku straszny wysyp. Wszystko ustało, gdy odstawiłam hrydrolat i zaczęłam, zel mieszać z kremem.
To powinnas sie tylko cieszyc Skoro nie masz takich problemow to mozesz smialo kupowac taki ktory Cie interesuje. Ja natomiast nawet jak zmieszalam czysty 1% z kremem, z olejem , samo to mialam uczucie sciagniecia i takiej jakby skorupy.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 11:29   #3847
krolewnasmieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

do mnie niedawno dotarło 1 zamówienie.
Puder diamentowy +sloiczek;hydrolat różany i olejek myjący pomarańczowy.
puder super zmiękcza rysy, stosuję nie na koniec makijażu ale po podkladzie, ladnie matowi-mi starcza na cały dzień
Hydrolat ściąga mi skórę, używam na tłuste partie twarzy
a olejek myjący to cudo))
krolewnasmieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 08:33   #3848
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To powinnas sie tylko cieszyc Skoro nie masz takich problemow to mozesz smialo kupowac taki ktory Cie interesuje. Ja natomiast nawet jak zmieszalam czysty 1% z kremem, z olejem , samo to mialam uczucie sciagniecia i takiej jakby skorupy.
Wiązałam z nim naprawdę duże nadzieje, bo mam bardzo suchą skórę :/

Teraz wiem, że znowu go zamówię tylko jeszcze niew iem który.
A do tego serum 3xrose i hydrolat cytrynowy. Może ten ostatni będzie mi bardziej służył
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 08:57   #3849
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Na stronie zakupowej powinna być podana gestość glinki tzn. bedzie napisane np. 1,2 g/ml co oznacza , że w 1 mililitrze znajduje się 1,2 g proszku jeśli wiesz ile gram potrzebujesz glinki należy tylko przeliczyć
np. jeśli masz wziąźć 5 g glinki to układasz proporcję:
1 ml - 1,2 g
X ml - 5 g
X= (5x 1) : 1,2
X= 4,2 ml glinki należy dodać

Oczywiście nie wiem jaka jest gęstość Twojej glinki i nie wiem ile chcesz odmierzyć . Jest to wymyślony przykład obliczania objetości.
Nie wiem czy jasno to napisałam . Jeśli nie -napisz ile i o jakiej gęstości glinki potrzebujesz to policzę .
Bardzo jasno, Grażko dziękuję bardzo
Problem tkwi w tym, że ja wiem jak toto z proporcji policzyć, tylko nie znam gęstości glinki, którą mam
Potrzebuję odmierzyć jej 15 g, a mam tylko wagę kuchenną, więc wymyśliłam sobie, że gdybym wiedziała, ile mieści łyżeczka miarowa, to jakoś to 15 g odsypię...
Robię odsypkę białej z ZSK i ghassoul - gęstość białej jest podana na stronie, wiec sobie policzę, ile g wchodzi w łyżeczkę miarową. Gorzej z ghassoul - jest cięższa i bardziej gęsta, a danych od producenta brak...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:22   #3850
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Na tej stronie za bardzo się nie przejęli gęstością i przyjeli 1g = 1 ml więc może nie musi być tak bardzo dokładnie odmierzone .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:52   #3851
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, jestem niepocieszona - olejek myjący nagle przestał współpracować z moją skórą
Rozumiem, gdyby na początku coś nie grało, ale używam go od kilku miesięcy i był moim KWC myjącym... Dużo czasu mi zajęło dojście co jest sprawcą krostek na czole, bo co jak co, ale on był ostatnim podejrzanym. No nic, pozostaje mi przejrzeć wątek o żelach bez SLSu.

Apsik13, testowałaś już może serum granat eko? Jestem ciekawa wrażeń
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 11:48   #3852
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ajajaj sprawdzilam status zamowienia,bo jestem w goracej wodzie kapana i czekanie to dla mnie katorga i jakas pokuta za grzechy i napiali,ze dopiro jutro rusza z przyjmowaniem zamowien bo strasznie duzo osob zamawialo.. BU robi sie coraz bardziej popularne
Takze mam nadzieje,ze od jutra bede czekac 10dni bo ni wytrzymam
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja mialam odzywczy zel i czysty 1%. Niestety czysty 1% sie nie sprawdzil w ogole, nawet w polaczeniu z olejami, kremami powodowal ze skora strasznie byla sciagnieta i jakas taka szara. Natomiast odzywczy sprawuje sie tysiac razy lepiej. Wzasadzie bez porownania z czystym. Skora jest gladka, ladnie nawilzona, nie ma sciagniecia ani wysusenia takiego jak przy czystym dlatego moge go polecic.
Zamowilam ten 2%..z tego co wiem moge ewentualnie jeszcze poki mam czas do nich napisac i prosic o zmiane,ale sama nie wiem mam metlik..


Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
Z tymi mamami i babciami to problem, bo nie chca stosowac tego co im polecasz
Dla jednej i drugiej na dzien mozesz wziac serum flavo, po kilku minutach nalozyc krem z filtrem +50.
Na noc sojowy. Tez dla jednej i drugiej.
Dla siebie wez z lukrecja na noc, a na dzien to samo, co dla swoich dziewczyn.
Twarz zmywaj jeden raz dziennie, wieczorem, np. zelem Ziaja calma. Zmywa filtry.
Rano przemyj twarz tonikiem lub hydrolatem i na to serum, a pozniej filtr.
Ja stosuje na noc Zorac, Effaklar K i kremy lub masla z Biochemii Urody na zmiane.
Pozdr.
U mnie nie ma problemu,stosuja to co im polece,doradze czy zakupie...
Kremu z filtrami nie stosuja i nie bede je zmuszac Ziaje calme mialam,u mnie sie nie sprawdzila ze zmywaniem,jak kazdy zel z ziaji do cery suchej/wrazliwej dzialal i ten tyle,ze ladnie pachnial,ale trzeba sie sporo nameczyc zeby zmyc calkowicie np makijaz Uzywam biodermy plynu micelarngo i sobie chwale bardzo
masla z BU tez mnie zainteresowaly,ale zobacze jak te beda sie sprawowac..jak wszystko bedzie okej i sprosta moim wymaganiom i oczekiwaniom to zaprzyjaznie sie ze strona BU

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dostałam w końcu paczuszkę

i co i co
PS jak tam czekolada i chipsy? ja nie jadamm :P:P
Cytat:
Napisane przez Szara_fleur Pokaż wiadomość
Ja sobie z miesiąc temu kupiłam Żel hialuronowy z alantoniną i pantenolem. Używałam też wcześniejszego żelu czystego. Moim zdaniem jest niewielka różnica. Miałam nadzieję, że wzbogacony nie będzie tak ściągał jak ten czysty, ale niestety to robi. Przy mojej mieszanej cerze nie jest to duży problem, ale do suchej to bym nie polecała...

A robicie swoje własne sera? Ja kupuję półprodukty na www.zrobsobiekrem.pl, www.ecospa.pl i www.mazidla.com

W sumie przetestowałam wiele różnych olejów, ale nie mogę się nigdy zdecydować na ten jeden jedyny
hmm sama juz nie wiem czy dobrze zrobilam zamawiajac ten 2%...nie wiem czy zamienic wymienic
Chcialabym robic wlasne kosmetyki m.in tez sera ale nie mam do tego glowy w sensie jestem leniem?

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
ajj! własnie przyszedł mój hydrolat oczarowy
zadowolona?

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Uwazam ze najlepszy jest zel hialuronowo-peptydowy...nie wysusza jak inne a w polaczeniu z dipeptyde pseudobotoks z Naturalisa dzielnie walczy z kurzymi lapkami wokol oczu...Niezly jest tez ten z panthenolem....reszta nie zachwyca.. chociaz nie probowalam jeszcze odzywczego i kwiatowego...
wezme to po uwage.. dzieki
Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Na jaki bank napadłaś i jak to zrobiłaś, że Cię nie złapali
haha przez Internet zawsze tak mam :| a to si przyda a to fajne,a to polecaja a to extra,a to fajny sklad a to to a to tamto..wrzucam do koszyka jakby mnie demon opetal pozniej patrze il wyszlo robie zdziwiona mine jakby ktos mi wypelnil ten kosz,a nie ja nastepnie eliminuje co zbedne...pozniej tego zaluje,dokladam,poznij kasuje nastepnie patrze mowie "jezus maria" klikam i jest :| a pozniej wyrzuty sumienia mam nadzieje,ze mina jak zobacze pozytywne dzialanie kosmetykow


Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tez sie nad nim zastanawialam,ale on jest przeznaczony dla osob po 35 roku zycia, a ja mam 22, wiec nie wiem czy troche nie przedwczesnie;d
profilaktycznie mozesz uzywac... nikt nie mowi,ze codziennie

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość

Chociaż wciąż się zastanawiam nad tym 2%...
Ja kliknelam ten 2%,ale chyba napisze do nich ..bo zastanawiam sie nad wymiana

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem niepocieszona - olejek myjący nagle przestał współpracować z moją skórą
Rozumiem, gdyby na początku coś nie grało, ale używam go od kilku miesięcy i był moim KWC myjącym... Dużo czasu mi zajęło dojście co jest sprawcą krostek na czole, bo co jak co, ale on był ostatnim podejrzanym. No nic, pozostaje mi przejrzeć wątek o żelach bez SLSu.

Apsik13, testowałaś już może serum granat eko? Jestem ciekawa wrażeń
a zmienilas cos w swojej pielegnacji moze z kolorowki cos nowgo? czemu przestal wspolpracowac czym to sie objawia:brzydal :
ja polecam cetaphil jeszcze koszt okolo 40zl w aptekach,chyba 250ml czy 200 nie pamietam bardzo delikatna emulsja..zmyje i makijaz nie podraznia... i bardzo wydajna jest
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 16:17   #3853
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
haha przez Internet zawsze tak mam :| a to si przyda a to fajne,a to polecaja a to extra,a to fajny sklad a to to a to tamto..wrzucam do koszyka jakby mnie demon opetal pozniej patrze il wyszlo robie zdziwiona mine jakby ktos mi wypelnil ten kosz,a nie ja nastepnie eliminuje co zbedne...pozniej tego zaluje,dokladam,poznij kasuje nastepnie patrze mowie "jezus maria" klikam i jest :| a pozniej wyrzuty sumienia mam nadzieje,ze mina jak zobacze pozytywne dzialanie kosmetykow
no pięknie!
ja znalazłam na tę manię zakupów internetowych tylko jeden sposób - zostawiam sobie kilka dni z rzędu otwarty koszyk i codziennie patrzę, aż mi się jakieś produkty przestaną wydawać takie niezbędne i wtedy wywalam je z koszyka i już robię zamówienie za rozsądną kwotę...

Przyszło w końcu do mnie zamówienie - po ponad tygodniu od przyjęcia wpłaty... Żel kwiatowy pięknie pachnie, użyję wieczorem i rano i podzielę się wstępną opinią - wiem, że czekacie
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:32   #3854
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość

Przyszło w końcu do mnie zamówienie - po ponad tygodniu od przyjęcia wpłaty... Żel kwiatowy pięknie pachnie, użyję wieczorem i rano i podzielę się wstępną opinią - wiem, że czekacie
Czekamy, czekamy
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 19:07   #3855
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej dziewczyny.

Dopiero zaczyna przygodę z BU dlatego też proszę Was o radę.
Chcę złożyć zamówienie na BU, jednak nie jestem przekonana co do niektórych produktów.

Otóż mam cerę tłustą, ale jednocześnie wrażliwą i wysuszoną przez leki apteczne. Niestety mam ogromną ilość wągrów i skłonność do wyskakiwania ropnych niespodzianek. Na domiar złego moja cera uwielbia się zapychać.

Na noc stosuję na przemian isotrexin (ale chce go zmienić na zorac 0,5, który już wcześniej stosowałam przez 7 miesięcy) i skinoren. Na dzień filtr avene w sprayu spf 50 i mąkę ziemniaczaną.

Z Bu chcę na pewno zamówić olejek myjący pomarańczowy jednak nie wiem czy lepsze jest z zapachem czy bezzapachowe?

Na pewno zamówię też peeleng enzymatyczny.

Chciałabym też puder bambusowy, żeby zmatowić filtr. Do tej pory używałam skrobi ziemniaczanej, ale mam dosyć jej tendencji do ważenia i tworzenia nieestetycznej maski. Natomiast z tego co przeczytałam puder bambusowy może wysuszać co przy mojej i tak mocno przesuszonej cerze może być kłopotliwe. Może jakiś inny puder z bu?

Chciałam też żel hialuronowy odżywczy ale czytałam w tym wątku że żele hialuronowe potrafią zapchać. A jeżeli ja bym chciała dodawać go do jakiegoś kremu nawilżającego, czy w tej postaci też zapycha? I który żel najlepiej wybrać?

No i serum... myślałam nad flavo C, wcześniej używałam serum z mazideł, które sama robiłam. Było to serum z wit C na przemian z serum z wit B- pod filtry oba. Po serum z wit B nie widziałam jakiś efektów. Za to po serum z wit C moje wągry stawały się bardzo widoczne. Mimo wszystko chciałabym wciąż używać serum z wit C bo wierzę w jego cudowne działanie. Ale pisałyście ze to z BU może zapychać. Może lepiej pozostać przy robieniu własnego serum z wit C z mazideł? A może jakieś inne fajne serum na dzień pod filtr?

Zastanawiam się też nad hydrolatem oczarowym, ale boje się że może źle na mnie zadziałać, albo przesuszyć. Nie wiem też czy on rzeczywiście jest niezbędny. Chciałabym stosować na twarz tylko niezbędne produkty, by nie było ich zbyt wiele. Ale ten hydrolat mnie bardzo kusi. Sama nie wiem.... Może to już by było za dużo nowości, które bym wprowadziła do pielęgnacji?

A jakie macie doświadczenia jeżeli chodzi np. o pudełeczko na puder sypki? Dobre ono jest? Bo szukałam w drogeriach nigdzie takich nie mogę znaleźć, a chciałabym w coś przesypać puder który mam zamiar zakupić na BU.

Bardzo proszę o radę
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:15   #3856
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam kochane/kochani
mam za sobą dopiero jedno zamówienie z BU, ale jeśli chodzi o pojemniczek na puder to ja nie żałuję zakupu, choć początkowo baaardzo ciężko się go otwierało, ale teraz już się "obrobił" i nie ma problemu. Na szczęście nie otwiera się samoistnie w torebce, czego się obawiałam i jest naprawdę malutki. Szkoda tylko,że nie ma w nim jakiegoś lusterka, bo czasami trudno tak na ślepo się matowić
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:40   #3857
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Motacilla, no właśnie testuję to serum granat.
Mam nadzieję, że działanie będzie lepsze niż zapach...
Chociaż sama nie wiem na co liczę

Ale hydrolat aloesowy mi się podoba

Urodzona3maja
, ja nie jem tylko moich ulubionych słonych przekąsek, za to czekoladę codziennie
Ale w sumie słodkości sobie nie zabraniałam

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

A co do tego pojemniczka do pudru, to jest bardzo fajny i poręczny
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:17   #3858
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
no pięknie!
ja znalazłam na tę manię zakupów internetowych tylko jeden sposób - zostawiam sobie kilka dni z rzędu otwarty koszyk i codziennie patrzę, aż mi się jakieś produkty przestaną wydawać takie niezbędne i wtedy wywalam je z koszyka i już robię zamówienie za rozsądną kwotę...

Przyszło w końcu do mnie zamówienie - po ponad tygodniu od przyjęcia wpłaty... Żel kwiatowy pięknie pachnie, użyję wieczorem i rano i podzielę się wstępną opinią - wiem, że czekacie
bede musiala skorzystac z Twojego sposobu
czekamy czekamy

Cytat:
Napisane przez bursztynka007 Pokaż wiadomość
Witam kochane/kochani
mam za sobą dopiero jedno zamówienie z BU, ale jeśli chodzi o pojemniczek na puder to ja nie żałuję zakupu, choć początkowo baaardzo ciężko się go otwierało, ale teraz już się "obrobił" i nie ma problemu. Na szczęście nie otwiera się samoistnie w torebce, czego się obawiałam i jest naprawdę malutki. Szkoda tylko,że nie ma w nim jakiegoś lusterka, bo czasami trudno tak na ślepo się matowić
hmm a co zamawialas pochawal sie zadowolona bylas?

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Motacilla, no właśnie testuję to serum granat.
Mam nadzieję, że działanie będzie lepsze niż zapach...
Chociaż sama nie wiem na co liczę

Ale hydrolat aloesowy mi się podoba

Urodzona3maja
, ja nie jem tylko moich ulubionych słonych przekąsek, za to czekoladę codziennie
Ale w sumie słodkości sobie nie zabraniałam

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

A co do tego pojemniczka do pudru, to jest bardzo fajny i poręczny
tez mam nadzieje,ze u Ciebie sie sprawdzi informuj na biezaco
ja sie uz nie moge doczekac kiedy dostane swoje pierwsze zamowienie w łapycoz to sie bedzie dzialo ]:->
haha ja zrezygnowalam,lato idzie trzeba troche zrzucic
ale chce mi sie niemilosiernieahh ta czekolada
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:28   #3859
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny doradźcie coś dla mojej mamy która jest już po 60-tce , spada jej gęstość skóry i ma minimalne zmarszczki.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 22:30   #3860
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja juz dłużej nie dam rady...... nigdy nie miałam tak wysypanej twarzy w swoim zyciu jak przez ten miesiac naturalnej pielegnacji czy to tylko kwestia oczyszczania kwasem salicylowym? boze,te pryszcze nie dosc,ze wyskakuja w zastraszajacym tempie,cera jest szorstka,to w dodatku zostaja mi po tych pryszczach slady! mam dosc,zalamka
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 23:27   #3861
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
tez mam nadzieje,ze u Ciebie sie sprawdzi informuj na biezaco
ja sie uz nie moge doczekac kiedy dostane swoje pierwsze zamowienie w łapycoz to sie bedzie dzialo ]:->
haha ja zrezygnowalam,lato idzie trzeba troche zrzucic
ale chce mi sie niemilosiernieahh ta czekolada
Każda paczka, którą przyślą jest git
A co zamówiłaś?
A z tą rezygnacją z ulubionego jedzonka... to ja właśnie nic nie chcę zrzucić, ani kilograma Więc czekolada idzie jak woda

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Ja juz dłużej nie dam rady...... nigdy nie miałam tak wysypanej twarzy w swoim zyciu jak przez ten miesiac naturalnej pielegnacji czy to tylko kwestia oczyszczania kwasem salicylowym? boze,te pryszcze nie dosc,ze wyskakuja w zastraszajacym tempie,cera jest szorstka,to w dodatku zostaja mi po tych pryszczach slady! mam dosc,zalamka
Guniaaa, od jakiego czasu tak masz?

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie coś dla mojej mamy która jest już po 60-tce , spada jej gęstość skóry i ma minimalne zmarszczki.
Może krem sojowy?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:53   #3862
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Z Bu chcę na pewno zamówić olejek myjący pomarańczowy jednak nie wiem czy lepsze jest z zapachem czy bezzapachowe?
Działanie takie samo, ale jak ci przeszkadza zapach oleju słonecznikowego, to kup sobie z olejkiem pomarańczowym, który świetnie maskuje ten zapach.
Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Na pewno zamówię też peeleng enzymatyczny.

Chciałabym też puder bambusowy, żeby zmatowić filtr. Do tej pory używałam skrobi ziemniaczanej, ale mam dosyć jej tendencji do ważenia i tworzenia nieestetycznej maski. Natomiast z tego co przeczytałam puder bambusowy może wysuszać co przy mojej i tak mocno przesuszonej cerze może być kłopotliwe. Może jakiś inny puder z bu?
Polecam puder perłowy - daje taki satynowy mat, na pewno nie tępy. I dobrze goi i koi Puder bambusowy może rzeczywiście wysuszać, ale wydaje mi się, że jak jest nakładany jako ostatnia warstwa na twarz, to krzywdy nie zrobi.
Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość

Chciałam też żel hialuronowy odżywczy ale czytałam w tym wątku że żele hialuronowe potrafią zapchać. A jeżeli ja bym chciała dodawać go do jakiegoś kremu nawilżającego, czy w tej postaci też zapycha? I który żel najlepiej wybrać?
Mam skórę bardzo skłonną do zapychania, jeszcze żaden żel hialuronowy mnie nie zapchał, a nie używam czystych - zawsze jakieś z dodatkami. Może warto sobie dodać niacynamidu - od razu ci nieco przebarwienia rozjaśni?
Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
No i serum... myślałam nad flavo C, wcześniej używałam serum z mazideł, które sama robiłam. Było to serum z wit C na przemian z serum z wit B- pod filtry oba. Po serum z wit B nie widziałam jakiś efektów. Za to po serum z wit C moje wągry stawały się bardzo widoczne. Mimo wszystko chciałabym wciąż używać serum z wit C bo wierzę w jego cudowne działanie. Ale pisałyście ze to z BU może zapychać. Może lepiej pozostać przy robieniu własnego serum z wit C z mazideł? A może jakieś inne fajne serum na dzień pod filtr?
Flavo C z BU jest bardzo wodniste i szybko się wchłania - ja muszę na nie jeszcze coś położyć, bo nawilża słabo. Ale mnie nie zapycha, za to lekko piecze - może jednak za duże stężenie dla mnie wit. C...
Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Zastanawiam się też nad hydrolatem oczarowym, ale boje się że może źle na mnie zadziałać, albo przesuszyć. Nie wiem też czy on rzeczywiście jest niezbędny. Chciałabym stosować na twarz tylko niezbędne produkty, by nie było ich zbyt wiele. Ale ten hydrolat mnie bardzo kusi. Sama nie wiem.... Może to już by było za dużo nowości, które bym wprowadziła do pielęgnacji?
Jak chcesz używać żelu hialuronowego, to polecam hydrolat, lub wodę termalną przed aplikacją żelu. U mnie hydrolat oczarowy zawsze ma swoje miejsce w szafeczce - ściąga pory i wzmacnia naczynka
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:58   #3863
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Dopiero zaczyna przygodę z BU dlatego też proszę Was o radę.
Chcę złożyć zamówienie na BU, jednak nie jestem przekonana co do niektórych produktów.

Otóż mam cerę tłustą, ale jednocześnie wrażliwą i wysuszoną przez leki apteczne. Niestety mam ogromną ilość wągrów i skłonność do wyskakiwania ropnych niespodzianek. Na domiar złego moja cera uwielbia się zapychać.

Na noc stosuję na przemian isotrexin (ale chce go zmienić na zorac 0,5, który już wcześniej stosowałam przez 7 miesięcy) i skinoren. Na dzień filtr avene w sprayu spf 50 i mąkę ziemniaczaną.

Z Bu chcę na pewno zamówić olejek myjący pomarańczowy jednak nie wiem czy lepsze jest z zapachem czy bezzapachowe?

Na pewno zamówię też peeleng enzymatyczny.

Chciałabym też puder bambusowy, żeby zmatowić filtr. Do tej pory używałam skrobi ziemniaczanej, ale mam dosyć jej tendencji do ważenia i tworzenia nieestetycznej maski. Natomiast z tego co przeczytałam puder bambusowy może wysuszać co przy mojej i tak mocno przesuszonej cerze może być kłopotliwe. Może jakiś inny puder z bu?

Chciałam też żel hialuronowy odżywczy ale czytałam w tym wątku że żele hialuronowe potrafią zapchać. A jeżeli ja bym chciała dodawać go do jakiegoś kremu nawilżającego, czy w tej postaci też zapycha? I który żel najlepiej wybrać?

No i serum... myślałam nad flavo C, wcześniej używałam serum z mazideł, które sama robiłam. Było to serum z wit C na przemian z serum z wit B- pod filtry oba. Po serum z wit B nie widziałam jakiś efektów. Za to po serum z wit C moje wągry stawały się bardzo widoczne. Mimo wszystko chciałabym wciąż używać serum z wit C bo wierzę w jego cudowne działanie. Ale pisałyście ze to z BU może zapychać. Może lepiej pozostać przy robieniu własnego serum z wit C z mazideł? A może jakieś inne fajne serum na dzień pod filtr?

Zastanawiam się też nad hydrolatem oczarowym, ale boje się że może źle na mnie zadziałać, albo przesuszyć. Nie wiem też czy on rzeczywiście jest niezbędny. Chciałabym stosować na twarz tylko niezbędne produkty, by nie było ich zbyt wiele. Ale ten hydrolat mnie bardzo kusi. Sama nie wiem.... Może to już by było za dużo nowości, które bym wprowadziła do pielęgnacji?

A jakie macie doświadczenia jeżeli chodzi np. o pudełeczko na puder sypki? Dobre ono jest? Bo szukałam w drogeriach nigdzie takich nie mogę znaleźć, a chciałabym w coś przesypać puder który mam zamiar zakupić na BU.

Bardzo proszę o radę
U mnie olejek myjący się nie sprawdził, albo nie umiem nim myć, bo nie potrafię się przyzwyczaić do niepieniącego produktu do mycia, ktory nalezy używac w ilościach znikomych.. Mnie zapychał - albo tak jak mówię, nie dokładnie oczyszczał ;/

Hydrolat oczarowy jest cudowny! Do tonizowania skóry po myciu, do przecierania rano, BEZ MYCIA. Przy skorze tlustej, pewnie wiesz, ważne jest, żeby jej nie wysuszać dodatkowo zbyt częstym myciem.

Puder bambusowy rzeczywiscie masakrycznie wysusza. Ale są inne mieszanki, o ile dobrze pamiętam bambusowo jedwabny - ten na pewno będzie ok. Ja swoj bambusowy ratowałam dodając wlasnie jedwab w proszku i coś tam jeszcze I tak jest naprawdę super.

Zel hialuronow
y nei slyszalam zeby zapychał - obecnie stosuję peptydowy i jest cudowny. Nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez niego - ale trzeba mieszac z olejami lub hydrolatem! bo inaczej wysusza skórę.

Serum Flavo C u mnie się kompletnie nie sprawdziło. Na dzień fajne jest serum granat, pod filtry, lub winogronowe - oba leciutkie.

A, co do pudełeczka na puder sypki - dla mnei MASAKRA. Nie dość, że malutkie, jeden z moich pędzli w ogóle jest do niego za duży, to jeszcze w podróży się wysypuje, a na dodatek jeszcze teraz mi się połamało - przy minimalnym użytkowaniu, bo wsypalam sobie do niego puder diamentowy, który używam rzadko i nie nosze ze sobą. Nie upadło ani nic, a po trochę się odłamuje pokrywka ;/
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."



Edytowane przez sunsister
Czas edycji: 2011-04-06 o 10:03
sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 10:03   #3864
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Guniaaa, od jakiego czasu tak masz?
No od jakiegos polrocza mam wysyp wciaz i wciaz,ale od miesiaca przeszlam na naturalke w pielegnacji i poglebia sie to,jezu,jak zmyje makijaz mam kropke przy ropce i to w miejscach dodatkowo,gdzie nigdy nie mialam!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 11:02   #3865
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Gunia, może przyjrzyj się swojej diecie i hormonom

jestem 2 miesiące na naturalnej pielęgnacji i raz moja skóra jest ładna, a potem nagle wysyp i zaskórniki. na razie kombinuje z dietą (wywaliłam cukier, nabiał i mięso) i zobaczymy czy to coś da. niedługo zaczne uzywać filtrów, a na jesiei zacznę kurację kwasami
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 12:25   #3866
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej,Urodzona3maja:

zamawiałam dosyć sporo dla siebie i mamy.
1. hydrolaty:
- z kocanki (śmierdzi potwornie. Nie pytaj nawet z czym mi się kojarzy)
- z kwiatu pomarańczy. Taki sobie, więc tym razem zamówiłam oczarowy
no i znowu z kocanki, bo jakoś dziwnie lubię mimo tego zapaszku

2. tonik z kwasemBHA2% - ten uwielbiam! Skóra po użyciu gładziutka i faktycznie przyspiesza likwidację pryszczy, a mam z tym spory problem. Mnie nie podrażnia. Mogę zrobić peeling, przetrzeć skórę tym tonikiem i jeszcze nałożyć Acne-derm i żyję. Oczywiście nie dzień w dzień.

3. olejek myjący egzotyczny - ja lubię i używałam też do demakijażu bez wody. Choć wodoodporny tusz jakoś mi ciężko schodził.

4. olej monoi - fuj, fuj. Nie mogę go używać. Na twarzy mnie szczypie i swędzi potwornie. Nie daję rady i nie wiem, co z nim zrobić?

5.peeling enzymatyczny - no trzeba się przyzwyczaić, ale chyba jest skuteczny. Mam problemy z właściwą konsystencją. Zawsze wychodzi mi zbyt wodnisty.Nie wiem ile kropli wody dodać ,by był taki jak powinien.

6. puder bambusowy z owsem - nawet dobrze matuje. I jest go baaardzo dużo. Zastanawiam się kiedy go skończę. Moją przetłuszczającą się skórę + filtry trudno zmatowić na wiele godzin. Temu się udaję tak na 3 lub 4 godzinki, potem trzeba powtórzyć, ale to i tak dużo, bo "zwykły" puder nawet na "zwykłym" kremie po godzinie, dwóch już wymagał poprawki. Pewnie na normalnym nawilżającym kremie efekt utrzymywał by się długo.

7. żel HA 2%- użyty bez olejku z tamanu ściąga niemiłosiernie. Z olejkiem jest niestety tylko trochę lepiej, więc rzadko go używam niestety.

a dla mamy krem sojowy i żel hialuronowo-peptydowy. Mama jest baardzo zadowolona

teraz czekam na kolejną paczkę istrasznie mi się to oczekiwanie dłuży


Edytowane przez bursztynka007
Czas edycji: 2011-04-06 o 12:35
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 15:25   #3867
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Olej Monoi można zastosować na włosy, nałożyć na kilka godzin i zmyć,
olej kokosowy, z którego Moni się składa to jeden z lepszych włosowych olejów
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 16:14   #3868
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, dziękuję bardzo bardzo bardzo za pomoc! Zaraz będę robić swoje pierwsze zakupy na BU

Co do tego żelu, ten odżywczy hialuronowy ma od razu w swoim składzie wit B (niacynamid), to dodawać do niego jeszcze trochę wit B? Czy może odpuścić i zostawić to takie jakie jest?

Informacja z BU:
"Zestaw - Odżywczy żel hialuronowy Zestaw do wykonania odżywczo - nawilżającego żelu na bazie 1% czystego kwasu hialuronowego wielkocząsteczkowego (HMW), z dodatkiem kompleksu liposomowego, bogatego w lipidy mleczne i ceramidy oraz witaminy B3 (niacynamidu), składników, które uszczelniają barierę ochronną skóry, wspomagają utrzymanie odpowiedniego nawodnienia naskórka, regenerują, zmniejszają podrażnienie i zaczerwienienie oraz zwiększają odporność skóry na czynniki zewnętrzne środowiska."
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 16:36   #3869
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Motacilla


[/COLOR]A co do tego pojemniczka do pudru, to jest bardzo fajny i poręczny
Niestety nie mogę się z tym zgodzić, dla mnie jest szalenie nieporęczny.

Dziewczyny, jaki olej dobrze nawilża, a jednocześnie jest lekki dla skóry i niekomendogenny?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 18:07   #3870
obces
Przyczajenie
 
Avatar obces
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie
Kolejne pytanie "świeżynki biochemicznej" Jestem przed pierwszym zamówieniem na BU- cera mieszana, w strefie T tłusta, zaskórniki to moje drugie imię, rozszerzone pory, czasem jakieś wykwity ale nie jest to nagminne, naczynka obecne, cera raczej średnio wrażliwa. Zastanawiam się nad zakupem poniższych produktów:
-hydrolat oczarowy
-peeling enzymatyczny z bromelainą
-tonik z kwasem PHA 6%
-puder bambusowy z jedwabiem

Zaczytuję się w Waszych opiniach aczkolwiek nadal mam wątpliwości co do trafności mojego zestawu.

Proszę zatem o opinię i z góry dziękuję
obces jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.