Lekarz a antykoncepcja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-11, 11:28   #31
NanaGoplana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Lekarz a antykoncepcja

Ja miałam taką sytuację, że poprosiłam szanowną panią ginekolog o tabletki, a ona powiedziała, że mi ich nie przepisze. Tak po prostu. Byłam zaskoczona i sama musiałam się zacząć dopytywać czemu ich nie przepisze.
Wręcz wyciągnęłam z niej, że nie przepisze, bo "płodność to nie choroba, żeby ją leczyć" i to "kłóci się z jej wiedzą medyczną". O.
__________________
Albo jakoś tak...
NanaGoplana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:30   #32
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Lekarz a antykoncepcja

Dlatego klauzula sumienia powinna być zlikwidowana
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:34   #33
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Lekarz a antykoncepcja

Dziewczyny gdzie wy tych lekarzy znajdujecie, mi się jeszcze taki ewenement nie zdarzył

I nie wiem jakby zareagowała jak by mi ktos odmówił tabletek, chyba bym ...

Choć lekarz do którego teraz chodzę jest życiowym konserwatystą to nie miesza tego z pracą.

Pierwsze tabletki przepisała mi gdy miałam 18 lat moja ówczesna pani ginekolog. Bardzoooo leciwa kobieta.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez NanaGoplana Pokaż wiadomość
Ja miałam taką sytuację, że poprosiłam szanowną panią ginekolog o tabletki, a ona powiedziała, że mi ich nie przepisze. Tak po prostu. Byłam zaskoczona i sama musiałam się zacząć dopytywać czemu ich nie przepisze.
Wręcz wyciągnęłam z niej, że nie przepisze, bo "płodność to nie choroba, żeby ją leczyć" i to "kłóci się z jej wiedzą medyczną". O.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 14:43   #34
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Lekarz a antykoncepcja

Dziewczyny dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Najpierw odpiszę Truskawkowej Pannie, której historia przypomniała mi bardzo dokładnie moja. Nie potrafie nic Ci pomóc, ale jedynie mogę powiedzieć, że bardzo Cię rozumiem. Myslę, że własnie takie dziewczyny jak my-w sensie wrażliwe i chcące potraktowac seks na powaznie, przygotowac się, maja najgorzej. Mój TZ stracił ochotę na seks. Boimy się oboje wpadki, ale myslimy nad polaczeniem prezerwatywy i globulki. Chociaż co do globulki jestem troche uprzedzona.
Tak, więc doskonale Cię rozumiem. Ja myslę, że skoro tamten lekarz po obejrzeniu Cie powiedział, że jest ok. to możesz zabrac kartę z tamta i pojsc gdzies indziej tylko w sprawie antykoncepcji, przeciez nie musi Cię jeszcze raz badac…ale w sumie niezle w glowie się mi namieszalo. Tu nie chce mi przepisac a z drugiej strony tyle dziewczyn bierze…i później jeszcze te wyrzuty sumienia w stylu: one mogą się nie martwić, a ja muszę, bo moja pani ginekolog ma takie a nie inne zasady…
__________________
...a mówią, że najtrudniej jest się znaleźć... nie najtrudniej jest się zrozumieć.
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.