Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 18:47   #1411
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

nie dodawałabym, ta farba sama w sobie fajnie się nakłada
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 16:51   #1412
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

rzeczywiście farba się fajnie nakładała : )
użyłam słodkiego brązu i znów jestem bardzo zadowolona! Jak na razie kolor jest jednakowy z moim naturalnym, pewnie z czasem się wypłucze, ale mam nadzieję, że mimo to tym razem lepiej złapie rozjaśnione końcówki

Edytowane przez jus93tyna
Czas edycji: 2014-03-09 o 16:54
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:49   #1413
izabelabalon
Przyczajenie
 
Avatar izabelabalon
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
jak przefarbowac wlosy blond na braz tak aby pozostawic ombre?

Witam
Niestety nie stać mnie na fryzjera, jestem studentka. Tak naprawdę praktycznie wszystko na wlosach na własną rekę i do tej pory wychodzi mi to całkiem dobrze.
Od jakiegoś czasu mam blond wlosy, ale zamarzylo mi się mieć ciemny blond / czekoladowy braz od gory a z dołu pozostawic ombre. Próbowałyście kiedyś zrobić coś takiego? Jak się do tego zabrać? Macie jakieś sugestie? Pozdrawiam!
izabelabalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 12:59   #1414
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Przede wszystkim wybrałabym ciemny blond bo czekolada w większości farb drogeryjnych wychodzi prawie czarno. I najlepiej wziąć farbę o poziom jaśniejszą niż wydaje się że chcesz bo zwykle ciemniej wychodzą.

Widziałam parę filmików na youtube jak to zrobić z blondu ale niestety nie podam linków bo to było jakiś czas temu. Najlepiej poszukaj sama. Pamiętam jedynie że przy skalpie nakładano pędzlem porządnie warstwę ciemnej farby a potem coraz niżej wmasowane rękami. Jeszcze stosuje się trik z nałożeniem na końce odżywki do włosów i wtedy to przejście się blenduje rękami mieszając farbę z odzywką. Tak samo pojedyncze pasma dobrze jest pokryć odzywką aż do góry żeby wyszły delikatne pasemka. O ile przód łatwo się będzie robić to tył chyba ciężko. Kapnie trochę farby której nie zauważysz i będą plamy. Może jakaś koleżanka ci pomoże?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:37   #1415
izabelabalon
Przyczajenie
 
Avatar izabelabalon
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Dzięki poszukam tych filmikow!
Tak , tak to akurat zrobie z kolezanka bo sama bym się bała.
Ja jasnych blondow używam garniera color sensation. Może znacie jakieś warte polecenia farby z ciemnych blondow?
izabelabalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 15:53   #1416
zerooo
Raczkowanie
 
Avatar zerooo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
ombre jak ze zdjęcia

hej dziewczyny.
mam pytanie.chciałabym się dowiedzieć, jakich farb do włosów (kolorów) mogłabym użyć do zrobienia takiego ombre http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/ba2d5...f8180b68005a75
bardziej zależy mi na kolorze farby u nasady, bo jestem blondynką, więc jedną mam już z głowy

z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
[SIZE="2"][I]# dbam o włosy * akcja zagęszczanie *
# trening z chodakowską
# picie pokrzywy!
zerooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 17:09   #1417
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: ombre jak ze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez zerooo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
mam pytanie.chciałabym się dowiedzieć, jakich farb do włosów (kolorów) mogłabym użyć do zrobienia takiego ombre http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/ba2d5...f8180b68005a75
bardziej zależy mi na kolorze farby u nasady, bo jestem blondynką, więc jedną mam już z głowy

z góry dziękuję za odpowiedzi
Do tej pory nie farbowałaś włosów? Wydaje mi się, że kładzenie farby na czubek, aby uzyskać efekt ombre trochę mija się z celem - wtedy będziesz się męczyć z odrostami, po miesiącu nie będzie to już wyglądać dobrze, a kładąc farby na odrosty - raz, dokładasz sobie roboty długoterminowo, dwa - może się zdarzyć, że niechcący położysz ją na tej zafarbowanej już cześci i np przyciemnisz ją w niefortunnym miejscu.

Jak bardzo jasną blondynką jesteś? Może mimo wszystko lepiej klasycznie rozjaśnić końcówki?
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!


bijum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 19:07   #1418
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ombre jak ze zdjęcia

przy odpowiedniej aplikacji każdy efekt da się uzyskać, nie strasz koleżanki
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:18   #1419
Czarna_kropka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 115
Ombre proszę o radę

Jestem raczej doświadczona w farbowaniu dlatego nie chce iść do fryzjera. Mam włosy długie prawie do pasa można powiedzieć średni i jasny blond. Chciałabym bardzo zrobić sobie ombre od brązowych czekoladowych kolorów pozostawiając od połowy długości swój kolor włosów. Twraz pytanie jak zrobić ombre (szamponetka) od odrostow do długości max ucha tak żeby było lekkie przejście takie zamazane i przy odrostach najciemniejszy kolor?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czarna_kropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:18   #1420
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Ombre proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Czarna_kropka Pokaż wiadomość
Jestem raczej doświadczona w farbowaniu dlatego nie chce iść do fryzjera. Mam włosy długie prawie do pasa można powiedzieć średni i jasny blond. Chciałabym bardzo zrobić sobie ombre od brązowych czekoladowych kolorów pozostawiając od połowy długości swój kolor włosów. Twraz pytanie jak zrobić ombre (szamponetka) od odrostow do długości max ucha tak żeby było lekkie przejście takie zamazane i przy odrostach najciemniejszy kolor?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja miałam podobną sytuację, z jasnych włosów zachciało mi się zrobić ombre Co prawda bałam się robić sama więc zrobiłam u fryzjera, ale widziałam jak mi robi - a zrobiła tak: najpierw wybrała kilkanaście dość cienkich pasemek na całej głowie, i nałożyła na nie kolor jasny blond (poziom 10) - ale to dlatego że ja chciałam mieć troszkę blondu przy buzi pozostawione, czyli coś w rodzaju flamboyage - Ty nie musisz tego robić jeżeli nie chcesz. Te pasemka przykryła folią żeby później się nie zafarbowały na ciemno.
Następny krok był taki, że na pierwszą partię włosów (od czubka głowy mniej więcej do połowy głowy) nałożyła farbę w kolorze średniego blondu (ale wizualnie ten kolor jest ciemny) czyli poziom 7. Przykryła tą pierwszą partię folią, i siedziałam z tym na głowie 20 minut.
Po 20 minutach nałożyła mi farbę (tą samą, poziom 7) na kolejne 10 cm włosów (w okolicach ucha ) i z tą farbką na głowie siedziałam już tylko 5-7 minut. Moje końcówki (gdzieś spore 20 cm jak nie więcej) pozostały w kolorze jasnego blondu.
Następnie wszystko zmyła i w efekcie powstał fajny, naturalny efekt przechodzenia od najciemniejszego, do najjaśniejszego blondu

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-03-18 o 13:21
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:23   #1421
Czarna_kropka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 115
Dot.: Ombre proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Ja miałam podobną sytuację, z jasnych włosów zachciało mi się zrobić ombre Co prawda bałam się robić sama więc zrobiłam u fryzjera, ale widziałam jak mi robi - a zrobiła tak: najpierw wybrała kilkanaście dość cienkich pasemek na całej głowie, i nałożyła na nie kolor jasny blond (poziom 10) - ale to dlatego że ja chciałam mieć troszkę blondu przy buzi pozostawione, czyli coś w rodzaju flamboyage - Ty nie musisz tego robić jeżeli nie chcesz. Te pasemka przykryła folią żeby później się nie zafarbowały na ciemno.
Następny krok był taki, że na pierwszą partię włosów (od czubka głowy mniej więcej do połowy głowy) nałożyła farbę w kolorze średniego blondu (ale wizualnie ten kolor jest ciemny) czyli poziom 7. Przykryła tą pierwszą partię folią, i siedziałam z tym na głowie 20 minut.
Po 20 minutach nałożyła mi farbę (tą samą, poziom 7) na kolejne 10 cm włosów (w okolicach ucha ) i z tą farbką na głowie siedziałam już tylko 5-7 minut. Moje końcówki (gdzieś spore 20 cm jak nie więcej) pozostały w kolorze jasnego blondu.
Następnie wszystko zmyła i w efekcie powstał fajny, naturalny efekt przechodzenia od najciemniejszego, do najjaśniejszego blondu
Dziękuję za odpowiedź chyba też tak zrobię właśnie z szamponetka ze. Najpierw zrobię odrost" i zostawię na chwilę a potem trochę przeciagne mam nadzieje ze nie zostanę z panterka na głowie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czarna_kropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 14:24   #1422
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: ombre jak ze zdjęcia

ja bym się bała sama ombrować, ale znalazłam fryzjera który robi genialne i ogólnie czego sobie nie wymyślę wychodzi świetnie ostatnio poszalałam i zrobiłam coś takiego, wygląda świetnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e4b696b72ae67dcf_ciara.xxxlarge_1.jpg (56,3 KB, 91 załadowań)
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 14:43   #1423
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ombre jak ze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że kładzenie farby na czubek, aby uzyskać efekt ombre trochę mija się z celem - wtedy będziesz się męczyć z odrostami, po miesiącu nie będzie to już wyglądać dobrze, a kładąc farby na odrosty - raz, dokładasz sobie roboty długoterminowo, dwa - może się zdarzyć, że niechcący położysz ją na tej zafarbowanej już cześci i np przyciemnisz ją w niefortunnym miejscu.
To nie do końca prawda, ja miałam robione w taki właśnie sposób ombre, na blondzie, to było na początku lutego - i do tej pory farba jakoś specjalnie się nie zmyła, wszystko pięknie widać, także nie jest tak źle W to wszystko wplotły się już moje naturalne odrosty, które z kolei są o pół odcienia ciemniejsze od pofarbowanej na ciemno partii włosów u góry (bo ta partia oczywiście zdążyła się już lekko "sprać") ... także jestem zadowolona, i mam święty spokój z farbowaniem na dłuuugo
Ostatnio jednak zrobiłam sobie maleńkie "odświeżenie" kolorku, mianowicie dodałam od spodu dosłownie kilka cienkich pasemek w kolorze ciemnego blondu - dokładnie takiego jak mam u góry, poziom 7 - dzięki temu efekt jest (tak mi się przynajmniej wydaje, hehe) jeszcze bardziej naturalny, jasny blond przeplata się łagodnie z ciemnym, no i jest git

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-03-19 o 14:45
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 21:53   #1424
Czarna_kropka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 115
Dot.: ombre jak ze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
To nie do końca prawda, ja miałam robione w taki właśnie sposób ombre, na blondzie, to było na początku lutego - i do tej pory farba jakoś specjalnie się nie zmyła, wszystko pięknie widać, także nie jest tak źle W to wszystko wplotły się już moje naturalne odrosty, które z kolei są o pół odcienia ciemniejsze od pofarbowanej na ciemno partii włosów u góry (bo ta partia oczywiście zdążyła się już lekko "sprać") ... także jestem zadowolona, i mam święty spokój z farbowaniem na dłuuugo
Ostatnio jednak zrobiłam sobie maleńkie "odświeżenie" kolorku, mianowicie dodałam od spodu dosłownie kilka cienkich pasemek w kolorze ciemnego blondu - dokładnie takiego jak mam u góry, poziom 7 - dzięki temu efekt jest (tak mi się przynajmniej wydaje, hehe) jeszcze bardziej naturalny, jasny blond przeplata się łagodnie z ciemnym, no i jest git
Dla mnie tam nie ma problemu jakby się coś zmylo uczę się już parę lat na fryzjerke wiec jak to fryzjerka mam ochotę codziennie coś zmieniać i robić na nowo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czarna_kropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 11:20   #1425
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ombre jak ze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Czarna_kropka Pokaż wiadomość
Dla mnie tam nie ma problemu jakby się coś zmylo uczę się już parę lat na fryzjerke wiec jak to fryzjerka mam ochotę codziennie coś zmieniać i robić na nowo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No pewnie, poza tym zawsze można poprawić!

P.S. Koniecznie wstaw fotki, jak już sobie zrobisz tę całą "operację" To przyda się też innym...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 09:45   #1426
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: ombre jak ze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
ja bym się bała sama ombrować, ale znalazłam fryzjera który robi genialne i ogólnie czego sobie nie wymyślę wychodzi świetnie ostatnio poszalałam i zrobiłam coś takiego, wygląda świetnie
Prawda, znalezienie kogoś z doświadczeniem i genialna technika malarska, - niesamowita ulga dla kobiety.
Ja tez muszę sie umówić, trzeba odświeżyć kolor i uciąć co nieco. Idę jak zawsze z fotofrafia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (51,4 KB, 145 załadowań)
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:28   #1427
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: ombre jak ze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Prawda, znalezienie kogoś z doświadczeniem i genialna technika malarska, - niesamowita ulga dla kobiety.
Ja tez muszę sie umówić, trzeba odświeżyć kolor i uciąć co nieco. Idę jak zawsze z fotofrafia
ja też, ale mój fryzjer zawsze mówi: ok, ale zmodyfikuję trochę - i wychodzi jeszcze lepiej poświęciłam dla ombre piękne, niefarbowane włosy - i jestem zadowolona
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:30   #1428
uusikaupunki
Przyczajenie
 
Avatar uusikaupunki
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Witajcie wizażanki i wizażanie
Chcę sobie zrobić sama Ombre Hair.
Farbowaniem param się od niedawna (jakieś 5 samodzielne nałożonych farb), zaczęło się od tego, że niestety ale - mam siwe włosy Już ich ukrywać dłużej sie nie dało - zaczęłam farbowanie w kolorze jak najbardziej zbliżonym do naturalnego, czyli bardzo ciemny brąz/ciemny brąz.

Z tego co się zorientowałam na forum, najpierw należało by włosy rozjaśnić rozjaśniaczem (np. firmy Joanna), następnie włosy pokryć farbą blond, nie wiem czy to dobry wybór.. ? Nigdy nie rozjaśniałam włosów i nie wiem jak moje włosy zareagują i jaki mam pigment (czerwony czy złoty?).

Ostatecznie pytanie: jak najbardziej podoba Wam się Ombre? Ja myślałam aby zrobić to około 5cm od końcow, chociaż na zdjęciu rozjaśnione włosy są wyraźnie "wyżej". Myślałam o tym, żeby nakładając rozjaśniacz zacząć od samych końcówek i dokładać od dołu do góry. Nie równomiernie pasmo po paśmie tylko swobodnie. Coś a'la przeczesywanie palcami bądź grzebieniem o rzadkich oczkach.

W załączeniu przesyłam Wam zdjęcia koloru moich włosów i cięcia /specjalnie włosy prostowałam żeby pokazać - naturalnie mam falowane/ ORAZ efektu jaki pragnę uzyskać.
Pytanie czy taki efekt da się uzyskać na moich włosach, czy jest to zabieg nieopłacalny bo rujnuje włosy? Myślałam też o L'Oreal Wild Ombre niestety tam zalecają najciemnejszy kolor brąz

Zawsze czytam i później wole jeszcze zapytać niż zrobić na "pałę" i żałować, także dzięki za chwile poświecone na odpowiedź/rady. Niestety moje koleżanki nie farbują włosów a fryzjer w mieście zażądał 300zł za taką imprezę..
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg possibleombrem.jpg (32,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (2).jpg (11,2 KB, 55 załadowań)
uusikaupunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 18:59   #1429
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

JOANNA to świetny wybór rozjaśniacza... żeby spalić sobie włosy. Nie, nie ten!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 22:04   #1430
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Mają te moje włosięta zadatki na ombre?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1394
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 13:16   #1431
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Mają te moje włosięta zadatki na ombre?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1394
Wyglądają jak spory odrost, zwanym ombre dip dye. Moim zdaniem ten efekt jest bardzo kiepski i nijak się ma do ładnego ombre balejażu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c3bd1926b75c11e3816c1242f0238448_8.jpg (189,3 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c2ad2e44bb9011e3bd850002c9db9b3e_8.jpg (133,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8347d1a6b1ee11e38318125f440b459c_8.jpg (94,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a589bbd4ba7811e3ae4c127b112eadff_8.jpg (135,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a70b34fe9c6611e3a7690e6f7c295c2b_8.jpg (136,6 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-04-07 o 13:25
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 13:25   #1432
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

to JEST odrost dlatego napisałam "zadatki" - tylko zastanawiam się, czy jak będzie dłuższy i bardziej nieregularny czy by nie psiknąć czymś lekko rozjaśniającym

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-04-07 o 13:28
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 13:29   #1433
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
to JEST odrost tylko zastanawiam się, czy jak będzie dłuższy i bardziej nieregularny czy by nie psiknąć czymś lekko rozjaśniającym końcówek...
Zorientowałam się Dlatego napisałam że tak właśnie wygląda a nie na ładne ombre. Takiego ładnego wtopienia raczej nie uzyskasz psikadłem żadnym (chyba chodzi ci o coś w stylu Joanny rozjaśniającej?). No i wiele osób twierdzi że to bardziej niszczy włosy niż dobrze użyty rozjaśniacz/farba rozjaśniająca.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 14:49   #1434
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Zorientowałam się Dlatego napisałam że tak właśnie wygląda a nie na ładne ombre. Takiego ładnego wtopienia raczej nie uzyskasz psikadłem żadnym (chyba chodzi ci o coś w stylu Joanny rozjaśniającej?). No i wiele osób twierdzi że to bardziej niszczy włosy niż dobrze użyty rozjaśniacz/farba rozjaśniająca.
Tak, coś jak to od Joanny, bo klasycznego rozjaśniacza boję się używać sama żeby sobie gdzieś za mocno nie ciapnąć
myślałam żeby za około pół roku (chcę ciemniejszych trochę więcej) podjaśnić końcówki i drobno kilkanaście pasemek trochę wyżej żeby się to trzymało razem
coś jak na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red-brown-ombre-hair-vlr3nh3y.jpg (293,2 KB, 51 załadowań)
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 16:46   #1435
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Tak, coś jak to od Joanny, bo klasycznego rozjaśniacza boję się używać sama żeby sobie gdzieś za mocno nie ciapnąć
myślałam żeby za około pół roku (chcę ciemniejszych trochę więcej) podjaśnić końcówki i drobno kilkanaście pasemek trochę wyżej żeby się to trzymało razem
coś jak na zdjęciu
Myślę że rozjaśniacz profesjonalny na słabszej wodzie zrobi mniejszą krzywdę niż ta joanna. Po takich sprajach rozjaśniających zniszczenia wychodzą po prostu z opóźnieniem. Najlepiej by było iść do zaufanego fryzjera
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:50   #1436
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Myślę że rozjaśniacz profesjonalny na słabszej wodzie zrobi mniejszą krzywdę niż ta joanna. Po takich sprajach rozjaśniających zniszczenia wychodzą po prostu z opóźnieniem. Najlepiej by było iść do zaufanego fryzjera
Na fryzjera niestety sobie nie mogę pozwolić, a nie zależy mi na tym tak bardzo żeby odkładać pieniądze włosy mam bardzo zdrowe, a chodzi tylko o złagodzenie looku z odrostem, no nic pomyślę jeszcze
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 18:07   #1437
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Na fryzjera niestety sobie nie mogę pozwolić, a nie zależy mi na tym tak bardzo żeby odkładać pieniądze włosy mam bardzo zdrowe, a chodzi tylko o złagodzenie looku z odrostem, no nic pomyślę jeszcze
Mhm, rozumiem. A jaki masz naturalny kolor? Bo to zdjęcie chyba trochę przekłamane jest. Jak się łatwo rozjaśniają w lato to może taki spraj rozjaśniający da rade. Jak masz taki jasny brąz, z ciepłymi tonami to może się to skończyć żółtymi włosami.

Znalazłam nawet tutorial do ombre za pomocą takiego spraju https://www.youtube.com/watch?v=D1_eepRvUhc
https://www.youtube.com/watch?v=HZZZ5T_gFME

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-04-07 o 18:09
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 17:55   #1438
emily_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Jak samemu zrobić ombre hair ?

dokładniej chodzi mi o takie coś( na gorze ciemniejsze i schodzi do jasnego blondu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a052.jpg (33,9 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez emily_x
Czas edycji: 2014-04-12 o 17:59
emily_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 18:03   #1439
emily_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Jak samemu zrobić ombre hair ?

Mam wlosy ciemny blond i nie wiem jak moge sama w domu zrobić sobie taki efekt:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a052.jpg (33,9 KB, 17 załadowań)
emily_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 18:39   #1440
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jak samemu zrobić ombre hair ?

Przejrzyj odpowiedni wątek.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471092&page=48
Najlepiej jest poszukać filmików na youtube na ten temat.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.