Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 15:10   #4621
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez toskanka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! trochę mnie tu nie było ale wracam i z dumą pokazuję swój 5 cm odrost. chociaż coraz mniej mi sie ona podoba - mam grzywke i zaczynam wyglądać jakbym miała miskę na głowie przez tą różnicę w kolorze


nie farbuje włosów od : 27.102011
moje życie w Toskanii : www.sunflower--field.blogspot.com
moja szczera opinia: twój kolor naturalny mi się nie podoba, jest typowo mysi i taki szarawy Tylko żeby nie było że zniechęcam do zejscia z koloru farbowanego ;/
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 15:58   #4622
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

A ja z kolei uważam, że jest śliczny sama miałam podobny kolor czyli taki typowy szatyn. Każdy mi mówił, że nie potrzebnie farbowałam bo naturalny miałam ładniejszy Także zapuszczaj naturalki!!!!
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:05   #4623
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Mi krótkie włosy podobają się tylko u niektórych gwiazd, u siebie nie znoszę i nie ma takiej fryzury która by mnie do krótkich przekonała, bo twierdzę, że w każdej mi beznadziejnie, kocham dluuugie włosy i tylko w takich czuje się dobrze, pewna siebie i piękna


To oby do wiosny a zwłaszcza lata

Chyba też muszę coś na to zaradzić, więcej żarcia jak w lodówce


Witaj życzę powodzenia i nie przejmuj się, moja historia jest o wiele bardziej zawiła i charakteryzuje się już brakiem mózgu a nie tylko głupotą ale cóż... cierp ciało jak żeś chciało. Ważne, że się opamiętałyśmy, ja zauważam, że włosy odżyły i wyglądają co raz lepiej.
Gdyby nie to cieniowanie to byłoby super...ech Pozostaje nam jedynie się NIE złamać, nie dać farbowaniu i nie ulegnąć pięknym reklamą i blond włosom z pudełek



Nie wiem dokładnie o jakie włosy przy twarzy chodzi, ale mi np. grzywka rośnie szybciej od reszty włosów (na szczęście) i "baczki" chyba to samo a mimo to nadal mi mało i mało i najlepiej gdyby rosły 5cm miesięcznie

Macie jakieś swoje ulubione DOMOWEJ roboty maseczki?
Podzielcie się dokładnym przepisem
Dzięki, właśnie najważniejsze że się opamiętałyśmy
Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
A ja z kolei uważam, że jest śliczny sama miałam podobny kolor czyli taki typowy szatyn. Każdy mi mówił, że nie potrzebnie farbowałam bo naturalny miałam ładniejszy Także zapuszczaj naturalki!!!!
Dokładnie, masz ładny kolorek i szkoda go farbować
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:11   #4624
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
slyszalam o tym..
tylko ja nie potrafie jakos jednoznacznie okreslic w czym mi lepiej a w czym gorzej


witam nowe dziewczyny
To sprobuj testu z kolorem pomaranczowym - jesli Ci w nim dobrze, to jestes typem cieplym, zle - zdecydowanie zimnym. Ja unikam tego koloru jak ognia...

Cytat:
Napisane przez toskanka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! trochę mnie tu nie było ale wracam i z dumą pokazuję swój 5 cm odrost. chociaż coraz mniej mi sie ona podoba - mam grzywke i zaczynam wyglądać jakbym miała miskę na głowie przez tą różnicę w kolorze


nie farbuje włosów od : 27.102011
moje życie w Toskanii : www.sunflower--field.blogspot.com
Gratuluje , bardzo podobaja mi sie takie kolory. No i wlosy naturalne sa zdrowsze i blyszczace, to tez duzo.

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
moja szczera opinia: twój kolor naturalny mi się nie podoba, jest typowo mysi i taki szarawy Tylko żeby nie było że zniechęcam do zejscia z koloru farbowanego ;/
Hmmm, zachecac tez nie zachecasz. I umowmy sie moze: nie ma czegos takiego jak kolor "mysi", ja tu widze bardzo ladny szatyn... Przypominam, ze ten watek nie sluzy rozstrzyganiu, czy kolor jest ladny czy nie, ale na wspieraniu sie w powzietym postanowieniu.
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-01-17 o 16:17
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:28   #4625
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny dzisiaj usłyszałam cudowny komplement
Fryzjerka zapytała mnie, czy mam włosy tak rozjaśnione naturalnie od słońca czy to farba, bo nie mam równej linii odrostu i to wygląda całkiem fajnie A ja się zamęczałam myślą, jak okropne są te odrosty
Wogóle wizyta u fryzjera poprawiła mi humor, pozbyłam się 7cm farbowańców no i na grzywce ich już mało zostało, w końcu widzę swój kolor na razie nie żałuję straconych centymetrów, mam nadzieję, że po pierwszym umyciu włosów dalej tak będzie
No i fryzjerka dokładnie zrozumiała, ile chcę ściąć chyba nawet mniej ciachnęła

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez toskanka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! trochę mnie tu nie było ale wracam i z dumą pokazuję swój 5 cm odrost. chociaż coraz mniej mi sie ona podoba - mam grzywke i zaczynam wyglądać jakbym miała miskę na głowie przez tą różnicę w kolorze


nie farbuje włosów od : 27.102011
moje życie w Toskanii : www.sunflower--field.blogspot.com

Dla mnie są śliczne mój odrost na początku wyglądał na taki "szary" w porównaniu z farbowanymi, ale teraz okazał się cuuuudowny! Twoje naturalki będą piękne jak jeszcze troszkę podrosną
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:35   #4626
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez shiseido Pokaż wiadomość
hej, to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli podobne pytanie pojawiło się wcześniej - przejrzenie całego wizażowego forum wydaje się szalenie czasochłonne zatem:

od dwóch miesięcy dbam o włosy - oleje, niemal bezsilikonowa pielęgnacja etc. Włosy wciąż są w kiepskim stanie, zniszczone wieloletnim rozjaśnianiem i prostowaniem. W efekcie pielęgnacji okazało się, że włosy trochę falują. Główny problem stanowi odrost, ale póki co powstrzymuję się z kolejnym farbowaniem (ostatnie we wrześniu 2011). Myślałam o bezbarwnej hennie. Co o tym myślicie? Czy cassia poluzuje skręt?
Załączam zdjęcia odrostów i skrętu.
wow, jak sie ładnie falują
wątpię, czy cassia poluzuje skręt.... ale tak w ogole to nie szkoda ci tego skrętu? jest na wizażu wątek o pielęgnacji włosów kręconych - może warto by popróbować w tę stronę, żeby się ładniej kręciły i układały? nie myślałaś o tym?

Cytat:
Napisane przez toskanka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! trochę mnie tu nie było ale wracam i z dumą pokazuję swój 5 cm odrost. chociaż coraz mniej mi sie ona podoba - mam grzywke i zaczynam wyglądać jakbym miała miskę na głowie przez tą różnicę w kolorze


nie farbuje włosów od : 27.102011
moje życie w Toskanii : www.sunflower--field.blogspot.com
ładny odrościk, kolorek widzę podobny do mojego (przynajmniej tak po zdjęciu wnioskuję )
nie łam się, zawsze naturalny w kontraście z farbą wygląda gorzej niż jak już całe włosy są w takim naturalnym kolorze
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:54   #4627
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
To sprobuj testu z kolorem pomaranczowym - jesli Ci w nim dobrze, to jestes typem cieplym, zle - zdecydowanie zimnym. Ja unikam tego koloru jak ognia...
wydaje mi sie ze wygladam ok w pomaranczowym

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj usłyszałam cudowny komplement
Fryzjerka zapytała mnie, czy mam włosy tak rozjaśnione naturalnie od słońca czy to farba, bo nie mam równej linii odrostu i to wygląda całkiem fajnie A ja się zamęczałam myślą, jak okropne są te odrosty
Wogóle wizyta u fryzjera poprawiła mi humor, pozbyłam się 7cm farbowańców no i na grzywce ich już mało zostało, w końcu widzę swój kolor na razie nie żałuję straconych centymetrów, mam nadzieję, że po pierwszym umyciu włosów dalej tak będzie
No i fryzjerka dokładnie zrozumiała, ile chcę ściąć chyba nawet mniej ciachnęła
to super ze wyglada naturalnie
mam nadzieje ze u mnie z czasem tez tak bedzie wygladac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 20:18   #4628
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja po ostatnim farbowaniu farbowańców już prawie nie widzę granicy miną mc od zafarbowania a kolor się nie sprał - chyyba są już tak przetrawione że nie ma się jak sprać i mam nadzieję że już nie będę musiała farbować farbowańców i powoli przestaję mierzyć odrost włosy sobie rosną a ja się cieszę że pięknie lśnią i wszyscy się mega dziwią że tak długo daję radę jestem z siebie dumna bo pierwszy raz tak długo trwam przy swoim postanowieniu ponieważ jeszcze 3mc i będzie rok od niefarbowania odrostów
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 08:59   #4629
toskanka
Raczkowanie
 
Avatar toskanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 84
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dzięki dziewczyny! pocieszam się tylko tym że latem moje naturalne włosy pięknie rozjaśniają się od słońca.jakieś 3 lata temu miałam naturalne włosy i koleżanki zazdrościły mi koloru...może dlatego że mieszkam we Włoszech,a włoszki z natury mają ciemne włosy...a wiadomo że podoba nam się to czego akurat nie mamy blondynki chcialyby być brunetkami, zakręcone chciałyby mieć proste włosy itp hihi
też uważam że naturalne,zdrowe i błyszczące włosy są piękniejsze i przyjemniejsze w dotyku od niejednych farbowańców!
mam nadzieje że wytrwam i za was też 3 mam kciuki!



nie farbuję włosów od 27.10.2011
długość odrostu : 5cm
ja w toskanii: www.sunflower--field.blogspot.com
toskanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:19   #4630
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

u mnie dzis sa 4 miesiace od ostatniego farbowania
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 12:32   #4631
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
u mnie dzis sa 4 miesiace od ostatniego farbowania
no i brawo ! gratulacje
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 13:09   #4632
toskanka
Raczkowanie
 
Avatar toskanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 84
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
u mnie dzis sa 4 miesiace od ostatniego farbowania

3maj tak dalej!!



nie farbuję włosów od: 27.10.2011
długość odrostu: 5cm
ja w toskanii: www.sunflower--field.blogspot.com
toskanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 13:23   #4633
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
u mnie dzis sa 4 miesiace od ostatniego farbowania
brawo! u mnie na razie 4.5 miesiąca
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:15   #4634
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
moja szczera opinia: twój kolor naturalny mi się nie podoba, jest typowo mysi i taki szarawy Tylko żeby nie było że zniechęcam do zejscia z koloru farbowanego ;/
zniechęcasz nie rób tego

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
To sprobuj testu z kolorem pomaranczowym - jesli Ci w nim dobrze, to jestes typem cieplym, zle - zdecydowanie zimnym. Ja unikam tego koloru jak ognia...
Mi się ok w pomarańczowym, złotym, srebrnym, niebieskim może to przez to, że farbuję włosy i używam samoopalaczy?
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj usłyszałam cudowny komplement
Fryzjerka zapytała mnie, czy mam włosy tak rozjaśnione naturalnie od słońca czy to farba, bo nie mam równej linii odrostu i to wygląda całkiem fajnie A ja się zamęczałam myślą, jak okropne są te odrosty
Wogóle wizyta u fryzjera poprawiła mi humor, pozbyłam się 7cm farbowańców no i na grzywce ich już mało zostało, w końcu widzę swój kolor na razie nie żałuję straconych centymetrów, mam nadzieję, że po pierwszym umyciu włosów dalej tak będzie
No i fryzjerka dokładnie zrozumiała, ile chcę ściąć chyba nawet mniej ciachnęła :rolleyes
No to super!!! Sama myślałam o grzywce, ale od 2 lat ją zapuszczam i chyba nie chcę... Choć tak za niedługo byłoby mi łatwiej -reszta w kucyk, a grzywka swoja... Ale na myślenie mam ze 4 miesiące jak nie więcej
Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
ja po ostatnim farbowaniu farbowańców już prawie nie widzę granicy miną mc od zafarbowania a kolor się nie sprał - chyyba są już tak przetrawione że nie ma się jak sprać i mam nadzieję że już nie będę musiała farbować farbowańców i powoli przestaję mierzyć odrost włosy sobie rosną a ja się cieszę że pięknie lśnią i wszyscy się mega dziwią że tak długo daję radę jestem z siebie dumna bo pierwszy raz tak długo trwam przy swoim postanowieniu ponieważ jeszcze 3mc i będzie rok od niefarbowania odrostów
Ja jak koleżance powiedziałam, że zamierzam przestać farbować to mi nie uwierzyła moje się niestety spierają z mycia na mycie są jaśniejsze -ale chyba nie spiorą się z powrotem do blondu -co myślicie?
Ale już widzę moje 2 mm odrostu -się cieszę
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
u mnie dzis sa 4 miesiace od ostatniego farbowania
gratulacje
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
brawo! u mnie na razie 4.5 miesiąca


obym i ja mogła się pochwalić za 4 miesiące
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:26   #4635
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja jak koleżance powiedziałam, że zamierzam przestać farbować to mi nie uwierzyła moje się niestety spierają z mycia na mycie są jaśniejsze -ale chyba nie spiorą się z powrotem do blondu -co myślicie?
Ale już widzę moje 2 mm odrostu -się cieszę
hmm nie chcę Cię martwić, ale prawdopodobnie farba się spierze :/ na rozjaśnianych włosach farba się nie trzyma, a często dodatkowo jest tak, że farba ma na nich odcień zielonkawy jestem tego żywym przykładem, w kwietniu zafarbowałam rozjaśnione włosy (bez odrostu) profesjonalną farbą. Efekt? Zielonkawy odcień farby przy niektórych oświetleniach i po miesiącu nie było śladu po farbie..
Ale u Ciebie może farba dłużej się utrzyma
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:41   #4636
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
no i brawo ! gratulacje
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
brawo! u mnie na razie 4.5 miesiąca
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
gratulacje
dzieki

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
hmm nie chcę Cię martwić, ale prawdopodobnie farba się spierze :/ na rozjaśnianych włosach farba się nie trzyma, a często dodatkowo jest tak, że farba ma na nich odcień zielonkawy jestem tego żywym przykładem, w kwietniu zafarbowałam rozjaśnione włosy (bez odrostu) profesjonalną farbą. Efekt? Zielonkawy odcień farby przy niektórych oświetleniach i po miesiącu nie było śladu po farbie..
Ale u Ciebie może farba dłużej się utrzyma
niestety tak zwykle jest
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:06   #4637
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mi w urodziny stuknie 5 miesięcy
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:13   #4638
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
hmm nie chcę Cię martwić, ale prawdopodobnie farba się spierze :/ na rozjaśnianych włosach farba się nie trzyma, a często dodatkowo jest tak, że farba ma na nich odcień zielonkawy jestem tego żywym przykładem, w kwietniu zafarbowałam rozjaśnione włosy (bez odrostu) profesjonalną farbą. Efekt? Zielonkawy odcień farby przy niektórych oświetleniach i po miesiącu nie było śladu po farbie..
Ale u Ciebie może farba dłużej się utrzyma
Zieleni raczej nie powinnam mieć -fryzjerka o to zadbała ocieplając aż za bardzo mój kolor, robi się coraz bardziej złoty.
I co? Farbowałaś ponownie, czy dałaś spokój?
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
niestety tak zwykle jest
No tak, fryzjerka mnie ostrzegała, że może się sprać, ale mam nadzieję, że nie do jasnego blondu z powrotem
A rok temu jak się pomalowałam to mi cholerstwo nie spłynęło i musiałam iść rozjaśniać do fryzjera. Raju... Zawsze tak jest
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:03   #4639
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Zieleni raczej nie powinnam mieć -fryzjerka o to zadbała ocieplając aż za bardzo mój kolor, robi się coraz bardziej złoty.
I co? Farbowałaś ponownie, czy dałaś spokój?
Nie już nie farbowałam, dałam sobie spokój Szkoda mi było wydawać kasę w błoto i dodatkowo niszczyć włosy, które i tak po rozjaśnianiu były (i są te co zostały jeszcze) w strasznym stanie. 2 razy (albo raz) użyłam szamponetki Joanny, ale praktycznie nic nie chwyciła, ani naturalek ani rozjaśnianych, no i na szczęście nie został po niej żaden ślad Cierpliwie czekam na to by ściąć wreszcie wszystkie popalone włosy i mieć całe swoje naturalki.
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 21:32   #4640
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Nie już nie farbowałam, dałam sobie spokój Szkoda mi było wydawać kasę w błoto i dodatkowo niszczyć włosy, które i tak po rozjaśnianiu były (i są te co zostały jeszcze) w strasznym stanie. 2 razy (albo raz) użyłam szamponetki Joanny, ale praktycznie nic nie chwyciła, ani naturalek ani rozjaśnianych, no i na szczęście nie został po niej żaden ślad Cierpliwie czekam na to by ściąć wreszcie wszystkie popalone włosy i mieć całe swoje naturalki.
Zazdroszczę wytrwałości ja to jak widzę mocno widoczny odrost u siebie to mam ochotę krzyczeć zobaczymy co to będzie. W sumie przez najbliższe miesiąc -dwa nawet nie mam co zaglądać za farbką, bo mam w koszmarnym stanie włosy właśnie sobie siedzę z olejem kokosowym na włosach i popijam pokrzywę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:50   #4641
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wytrwałości ja to jak widzę mocno widoczny odrost u siebie to mam ochotę krzyczeć zobaczymy co to będzie. W sumie przez najbliższe miesiąc -dwa nawet nie mam co zaglądać za farbką, bo mam w koszmarnym stanie włosy właśnie sobie siedzę z olejem kokosowym na włosach i popijam pokrzywę
Co do wytrwałości - sama się sobie dziwię, że tyle dałam radę
Kiedyś, w poprzedniej części wątku dziewczyny pisały, że największy kryzys jest gdy ma się odrost do ucha (lub środka długości włosów, zależy jaką ma się długość). Dla mnie najgorszy etap to były początki - pierwsze 4-8 miesięcy, teraz to już nawet nie zwracam uwagi zbytniej na odrost, czasem tylko jak patrzę w lustro mam ochotę obciąć wszystkie rozjaśnione

oo a ja właśnie spłukałam mieszankę kokosu, rycyny i miodu teraz sobie naturalnie wysychają
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:54   #4642
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Co do wytrwałości - sama się sobie dziwię, że tyle dałam radę
Kiedyś, w poprzedniej części wątku dziewczyny pisały, że największy kryzys jest gdy ma się odrost do ucha (lub środka długości włosów, zależy jaką ma się długość). Dla mnie najgorszy etap to były początki - pierwsze 4-8 miesięcy, teraz to już nawet nie zwracam uwagi zbytniej na odrost, czasem tylko jak patrzę w lustro mam ochotę obciąć wszystkie rozjaśnione

oo a ja właśnie spłukałam mieszankę kokosu, rycyny i miodu teraz sobie naturalnie wysychają
mi się 4 miesiące wydają taką odległą przyszłością ja jestem bardzo wrażliwa na wszelkie niedoskonałości koloru, ale postaram się dzielnie wytrzymać. Motywują mnie koleżanki na drugim kierunku -jedna od 3 miesięcy nie farbuje, a dwie pozostałe mają piękne naturalne włosy a ja taka pofarbowana... nie... też chcę ładne swoje
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:03   #4643
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
mi się 4 miesiące wydają taką odległą przyszłością ja jestem bardzo wrażliwa na wszelkie niedoskonałości koloru, ale postaram się dzielnie wytrzymać. Motywują mnie koleżanki na drugim kierunku -jedna od 3 miesięcy nie farbuje, a dwie pozostałe mają piękne naturalne włosy a ja taka pofarbowana... nie... też chcę ładne swoje
dasz radę!
też mam na wydziale dziewczyny z pięknymi, długimi, naturalnymi włosami, muszę im dorównać (kiedyś, bo taką długość to za jakieś 2 lata osiągnę)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 23:55   #4644
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witam Was serdecznie, dopiero teraz znalazłam grupę wsparcia.
Włosków nie farbuję od 2 miesięcy a odrost mam około 3 cm. Mój naturalny kolor to blond, ale mam za sobą masę farbowań (od 3 lat regularnie co miesiąc). Włosy mam naturalnie kręcone, rok temu pożegnałam się z prostownicą . Jutro wstawię zdjęcia .
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 08:02   #4645
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

agaa91-> przynajmniej mamy jakiś widok na przyszłość

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie, dopiero teraz znalazłam grupę wsparcia.
Włosków nie farbuję od 2 miesięcy a odrost mam około 3 cm. Mój naturalny kolor to blond, ale mam za sobą masę farbowań (od 3 lat regularnie co miesiąc). Włosy mam naturalnie kręcone, rok temu pożegnałam się z prostownicą . Jutro wstawię zdjęcia .
witaj Czekamy na zdjęcia!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 08:41   #4646
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze wygladam ok w pomaranczowym
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mi się ok w pomarańczowym, złotym, srebrnym, niebieskim może to przez to, że farbuję włosy i używam samoopalaczy?
A bo pewnie Wy takie sliczne jestescie, ze we wszystkim Wam ladnie
Ale to fakt, farby, samoopalacze, kosmetyki kolorowe itp. powoduja zmiane typu kolorystycznego. Co nie oznacza, ze jest to zle - tylko zawsze latwiej jest wspierac swoj naturalny typ (bo niewiele trzeba robic) niz na sile przerabiac sie np. z zimnego typu na cieply. Aha, jeszcze jedno - choc brzmi to nieprawdopodobnie, ale np. nawet niebieski kolor moze byc "cieply" (z domieszka zoltego) a np. zolty zimny (np kanarkowy zolty ma domieszke niebieskiego), wiec stad czeste nieporozumienia!

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Kiedyś, w poprzedniej części wątku dziewczyny pisały, że największy kryzys jest gdy ma się odrost do ucha (lub środka długości włosów, zależy jaką ma się długość). Dla mnie najgorszy etap to były początki - pierwsze 4-8 miesięcy, teraz to już nawet nie zwracam uwagi zbytniej na odrost, czasem tylko jak patrzę w lustro mam ochotę obciąć wszystkie rozjaśnione

oo a ja właśnie spłukałam mieszankę kokosu, rycyny i miodu teraz sobie naturalnie wysychają
Ja jakbede miala odrost do ucha to bede sobie spinala wlosy. Widzialam ostatnio kasjerke - miala do kucyka swoje wlosy,a juz kucyk innego koloru Fajnie nawet to wygladalo
Ja cos czuje,ze mnie kryzys dopadnie latem - mialam tak w tamtym roku. Te wszystkie zdjecia z wakacji, gdzie widac ten zmyty kolor z farbowacow...

Do dziewczyn stosujacych kokosa na wlosy - ja wiem, ze ja moze jakas niekumata jestem (bo juz kiedys o to pytalam), ale jak Wy sie z nim obchodzicie, zeby nie miec po nim przetluszczonych strakow? Bo ja mam cudny kokos, ale absolutnie nie umiem sie z nim obchodzic:
1. Albo wlosy po zmyciu sa ciezkawe i przetluszczone;
2. Albo myje tak dlugo, ze owszem, caly kokos zmyty, ale w takim razie jaki ma sens stosowanie go? Czy wlosy cos na tym zyskuja, pomimo, ze calkowicie zmyje sie go z wlosow?
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-01-19 o 08:47
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 09:06   #4647
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Kiedyś, w poprzedniej części wątku dziewczyny pisały, że największy kryzys jest gdy ma się odrost do ucha (lub środka długości włosów, zależy jaką ma się długość). Dla mnie najgorszy etap to były początki - pierwsze 4-8 miesięcy, teraz to już nawet nie zwracam uwagi zbytniej na odrost, czasem tylko jak patrzę w lustro mam ochotę obciąć wszystkie rozjaśnione
a ja wlasnie sobie mysle ze jak beda do ucha to juz bedzie mi latwiej

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A bo pewnie Wy takie sliczne jestescie, ze we wszystkim Wam ladnie
Ale to fakt, farby, samoopalacze, kosmetyki kolorowe itp. powoduja zmiane typu kolorystycznego. Co nie oznacza, ze jest to zle - tylko zawsze latwiej jest wspierac swoj naturalny typ (bo niewiele trzeba robic) niz na sile przerabiac sie np. z zimnego typu na cieply. Aha, jeszcze jedno - choc brzmi to nieprawdopodobnie, ale np. nawet niebieski kolor moze byc "cieply" (z domieszka zoltego) a np. zolty zimny (np kanarkowy zolty ma domieszke niebieskiego), wiec stad czeste nieporozumienia!
ja mam chyba tak ze jak mi sie jakis kolor podoba to uwazam ze mi w nim dobrze

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn stosujacych kokosa na wlosy - ja wiem, ze ja moze jakas niekumata jestem (bo juz kiedys o to pytalam), ale jak Wy sie z nim obchodzicie, zeby nie miec po nim przetluszczonych strakow? Bo ja mam cudny kokos, ale absolutnie nie umiem sie z nim obchodzic:
1. Albo wlosy po zmyciu sa ciezkawe i przetluszczone;
2. Albo myje tak dlugo, ze owszem, caly kokos zmyty, ale w takim razie jaki ma sens stosowanie go? Czy wlosy cos na tym zyskuja, pomimo, ze calkowicie zmyje sie go z wlosow?
wydaje mi sie ze on nawilza wlosy i nie musi zostac po myciu na wlosach
tzn mozna tez dac troszke na koncowki, ale trzeba ostroznie z iloscia
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 09:32   #4648
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Mam najgorszy teraz etap naturalki do ucha, dziś na pocieszenie zaplotłam sobie taką fryzurkę /domową/ i nie widze farbowańców
ostatnie farbowanie miałam 2 czerwiec 2011, wczesniej farbowałam ponad 15 lat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (58,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (47,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (53,8 KB, 34 załadowań)
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 09:44   #4649
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

newtrend fajnie wygląda taki warkoczyk


ja najgorszą długość to chyba mialam ok 5-6 cm, bo naturalki jeszcze dość mocno kontrastowaly z farbowanym kolorem, teraz mam mniej więcej do ucha (może miejscami dluższe) i farbowańce się sprały i w ogole ich nie widzę praktycznie, troche tam odcien został ale już jest dobrze ^^
w ogóle mnie farby nie kuszą, chociaż marzy mi się ombre - ale to pomyślę jak włoski zapuszczę dłuższe, z ressztą może mi od słońca zjasnieją i zrobi się takie naturalne ombre
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 09:54   #4650
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Mnie tylko dobija ze wlosy mi tak wolno rona

Tez sobie teraz czesto robie francuza
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.