Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 11:10   #2521
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Współczuję ja też rozjaśniałam tym spray'em (efekt widoczny na zdj kilka postów wyżej). Nie warto go używać mam nadzieję, że szampon pomoże i nie będziesz musiała farbować włosów a psikałaś wszystkie warstwy włosów czy tylko te z wierzchu? Może da je się tak pocieniować, żeby nie było aż tak bardzo widać tych rozjaśnionych..
ten spray to jakaś porażka nie wiem dlaczego ma tyle dobrych opinii....
generalnie najbardziej przeszkadza mi ten odcień.... wygląda OBRZYDLIWIE!!!!!! wyglądam niezbyt korzystnie w kucyku, ale cóż, wygląda na to, że w najbliższym czasie będzie moim najlepszym kumplem... nie chcę cieniować włosów, bo bardzo długo zapuszczałam je, aby mieć równe...
własnie wysuszylam wlosy i stwierdzam, że są trochę mniej żółte, ale nadal mają strasznie pomarańczowy odcień....kiedyś fryzjerka proponowała mi koktail owocowy przyciemniający wlosy o 1-2 odcienie i nadający im zimny odcień- może teraz się na niego skuszę.
najgorzej było w niedzielę- wyglądałam jak półtorej nieszczęścia. Wczoraj użyłam szarej płukanki i cały dzień chodziłam w kucyku to nawet nikt nie zwrócił uwagi, że coś zrobiłam z włosami (oprócz 2 koleżanek, którym o tym powiedziałam- jedna powiedziala, że tragedia, druga- ze prawie nic nie widac...)
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 13:30   #2522
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
ostatnio moja przyjaciółka w końcu przyjechała do polski, znowu jej urosły włosy.. DO PASA! całe naturalne! (kiedyś farbowała) no przecież aż zazdrość mnie bierze! Przepiękne ma włosy! ^_^ muszę ją namówić żeby wam je pokazała:P
ona jest moją cudowną inspiracją
ooo.... złap ją i obfotografuj ja zapuszczam swoje, choć wczoraj Tż powiedział, że ogólnie to mam "przeciętne" włosy, tzn bez szału. Przynajmniej był szczery, ale przez takie teksty mam ochote iść do fryzjera i z marszu ściąć włosy na krótko
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:20   #2523
autoironia
Raczkowanie
 
Avatar autoironia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 97
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej!
Dziękuję osobie, która założyła ten wątek Wariuję już przez moje włosy Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru. Farbowałam je dobre kilka lat, od paru miesięcy przestałam. Oczywiście pojawiły się wielkie odrosty, które może tak bardzo nie rażą, ponieważ farbowałam na ciemny brąz a naturalny mam po prostu brązowy ale... mam włosy do pasa I jak pomyślę jak długo będę wracała do naturalnych włosów i jak to będzie wyglądać to aż mi słabo Pocieszcie mnie jakoś... Macie jakieś sposoby na chwile zwątpienia? Pojawiają się coraz częściej...
__________________
Aparatka
góra - 29.06.2011r.

A.

Edytowane przez autoironia
Czas edycji: 2011-10-11 o 15:41
autoironia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:05   #2524
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witam Mozliwe, ze ktos z Was mnie pamieta, w kwietniu dolaczylam do owego watku ale nie udzielalam sie za czesto choc caly czas pilnie czytalam. Teraz jestem posiadaczka 8cm odrostu Niedlugo postaram sie dodac zdjecia. autoironia ja do poprzedniego tygodnia tez mialam wlosy do pasa z tym ze mialam wieksza roznice, mianowicie z pasemek blond schodze na moj ciemny blond I gdyby nie to ze byly juz zniszczone dalej bym je trzymala, poszlo niestety 12 cm...Ale wcale sie nie przejmowalam odrostem, Ty tym bardziej sie nie przejmuj skoro masz tak mala roznice
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:00   #2525
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

wiecie, u mnie z rozjasnianych nawet czerń schodzi, tzn. tak się wypłukuje na ciemnobrązowo-rudy ale co mi tam! bede chodzic z odrostemklaski : ale mnie wkurzaja moje włosy! sa bez formy, farbowańce matowe, sterczą na wszystkie strony
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:16   #2526
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

dzień za dniem coraz lepiej mi idzie akceptowanie odrostów dziś w h&m kupiłam kilka ślicznych opasek i od razu lepiej się prezentuje fryzura
a kiedy mam spięte włosy do góry to widzę, jak mój naturalny kolor idealnie pasuje do mnie i od razu mam większą motywację

1,5 cm! całkiem nieźle jak na miesiąc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opaska 006.jpg (22,6 KB, 42 załadowań)
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:11   #2527
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ja już nie mam siły... w każdym świetle wygląda to inaczej. czasami stwierdzam, że jest prawie tak jak miałam naturalnie, później idę do galerii, gdzie jest mocne światło i uciekam ile sił w nogach, bo zauważam, że wyglądam w nim jak kurczak i chce mi się płakać
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 20:06   #2528
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
wczoraj Tż powiedział, że ogólnie to mam "przeciętne" włosy, tzn bez szału. Przynajmniej był szczery, ale przez takie teksty mam ochote iść do fryzjera i z marszu ściąć włosy na krótko
no to ścinaj, jak chce mieć szał to będzie szał ;p
hehehe
jakby mi to pasowało bym się odważyła ale moja tylnia część czachy jest niestety płaska ,

pamiętaj że włosy to nie wszystko, na wyjątkowość składa się wiele czynników. A przeciętne włosy są jej częścią ^_^.

głowa do góry

Rada:
NIE PYTAMY O ZDANIE NASZYCH FACETÓW
będzie nam prościej...^_-
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:12   #2529
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Witam Mozliwe, ze ktos z Was mnie pamieta, w kwietniu dolaczylam do owego watku ale nie udzielalam sie za czesto choc caly czas pilnie czytalam. Teraz jestem posiadaczka 8cm odrostu Niedlugo postaram sie dodac zdjecia. autoironia ja do poprzedniego tygodnia tez mialam wlosy do pasa z tym ze mialam wieksza roznice, mianowicie z pasemek blond schodze na moj ciemny blond I gdyby nie to ze byly juz zniszczone dalej bym je trzymala, poszlo niestety 12 cm...Ale wcale sie nie przejmowalam odrostem, Ty tym bardziej sie nie przejmuj skoro masz tak mala roznice
jasne, że Cię pamiętamy!
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:21   #2530
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ania0408 - nie przejmuj się na zapas ja też martwiłam się swego czasu, że włosy wypadają mi garściami szczególnie podczas mycia ale ostatnio mnie olśniło - myję włosy tak co dwa dni a na co dzień noszę je związane w kucyk lub w warkoczu na noc zdejmuję po prostu gumkę zbytnio ich nie wyczesując i to dla tego na szczotce jest wiele wlosów a wanna podczas mycia aż się zapycha - bo to co mi wypada podczas mycia to to co by mi normalnie wypadalo po trochu w zdrowych ilościach a tak po prostu budzi to przerażenie bo widzę je wszystkie na raz! A że sa dość długie tak do stanika to 10 włosów wygląda jak 50
i tak pomyślałam ostatnio - dzienna norma to 100 włosów po dwóch dniach to 200 wiec ujrzenie ich w jednej kupce budzi strach!! niepotrzebnie
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:33   #2531
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Po Twojej wypowiedzi SweetCake uspokoilam sie troche bo faktycznie norma jest przeciez ich 100 dziennie... ale mimo wszystko zauwazylam ze w okresie jesiennym wypada mi ich niestety wiecej, ale on ma chyba to do siebie
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 21:21   #2532
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczynki!

jak się ciesze, że mogę z Wami świętować urodziny ; ROK BEZ FARBY:j upi::ju pi::jup i::jupi :

Rok z fryzurą obry hair Yeahhhh!

Można? MOŻNA!!!!! Dziewczyny, ja jakoś daje radę

Ale wiadomo, że nie czuje się tak zupełnie super, sexy, glamy, ekstra i pewnie..... No ale dla urody trzeba troszeczkę pocierpieć... hihih

Pozdrawiam Was i witam wszystkie nowe świeżynki odrostowe!

PS Ma ktoś może fashion tv? jak oglądam czasem te wszystkie młode szczuplutkie szprychy na wybiegu.... to pomijając ich tuszę... hihih. MAJĄ BOSKIE NATURALNE WŁOSY!!!!!!! Jak idą na wybiegu to aż te włosy jak sprężynki się układajśą, lśnią, super kolory... Achhhh świat mody wie co piękne....
__________________
Nie farbuję od 16.10.2010 amen
Mój ukochany mężczyzna urządza dla nas gniazdko!
Już za rok oświadczy mi się- brunet o błękitnym spojrzeniu,mój jedyny boski,młody, silny, wierny, o sercu złotym ... mój M
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 22:49   #2533
autoironia
Raczkowanie
 
Avatar autoironia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 97
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
autoironia ja do poprzedniego tygodnia tez mialam wlosy do pasa z tym ze mialam wieksza roznice, mianowicie z pasemek blond schodze na moj ciemny blond I gdyby nie to ze byly juz zniszczone dalej bym je trzymala, poszlo niestety 12 cm...Ale wcale sie nie przejmowalam odrostem, Ty tym bardziej sie nie przejmuj skoro masz tak mala roznice

Dziękuję Moje nie są jakoś bardzo zniszczone, końcówki podcinam co 2 miesiące, żeby nie wisiały takie porozNIEWIADOMOILEjane Rozmawiałam z moim facetem, bo też rozważałam ścięcie z 15 cm - pytałam co o tym sądzi - mam "absolutny zakaz", bo mam "za ładne włosy, żeby skracać!", ale też "nie powinnam farbować, bo moje naturalne są taaakie ładne" i "przecież kiedyś odrosną a różnicę widać tylko po światło"... I gadaj tu z takim
__________________
Aparatka
góra - 29.06.2011r.

A.
autoironia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 23:33   #2534
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Muffka_ masz rację z tym okresem zimowym taka już natura naszych włosów trzeba dbać o nie i dobrze się odżywiać, bo dieta to podstawa ale wiadomo, że trudno o to w dzisiejszym zabieganym świecie - praca, studia wszystko się nakłada tak, że zdrowe, regularne jedzenie wydaje się być wręcz niemożliwe! Ja staram się jak mogę ale mi nie wychodzi zawsze w tygodniu znajdą się co najmniej dwa takie dni kiedy przez cały dzień zjem tylko ugotowane pyzy z woreczka hehe do tego dochodzą stresy i efekty odbijają się na czuprynie i nie tylko

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

kaguya coś mi świta, że pisałaś jak widzisz już siebie w przydługim bobie - fryzurze którą zafundujesz sobie jak Ci odrosną naturalki - dla tego pytałam ile już masz centymetrów bo moja wymarzona fryzura to dokładnie to co opisujesz też tak sobie wyobrażam moje ścięcie! ale narazie wyprzedzasz mnie o ten centymetr!
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 08:29   #2535
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Dziewczynki!

jak się ciesze, że mogę z Wami świętować urodziny ; ROK BEZ FARBY:j upi::ju pi::jup i::jupi :

Rok z fryzurą obry hair Yeahhhh!

Można? MOŻNA!!!!! Dziewczyny, ja jakoś daje radę

Ale wiadomo, że nie czuje się tak zupełnie super, sexy, glamy, ekstra i pewnie..... No ale dla urody trzeba troszeczkę pocierpieć... hihih

Pozdrawiam Was i witam wszystkie nowe świeżynki odrostowe!

PS Ma ktoś może fashion tv? jak oglądam czasem te wszystkie młode szczuplutkie szprychy na wybiegu.... to pomijając ich tuszę... hihih. MAJĄ BOSKIE NATURALNE WŁOSY!!!!!!! Jak idą na wybiegu to aż te włosy jak sprężynki się układajśą, lśnią, super kolory... Achhhh świat mody wie co piękne....
Noo ja mam i też zauważyłam że modelki często mają swój naturalny kolor, ślicznie to wygląda
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 08:36   #2536
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Noo ja mam i też zauważyłam że modelki często mają swój naturalny kolor, ślicznie to wygląda
i doczepiane włosy, albo farbowane na taki "naturalny", ja tam nie wierzę,że mają naturalny, na pewno większość nie ma ach, ale ja już taka jestem...

Cytat:
Napisane przez ivonea
jakby mi to pasowało bym się odważyła ale moja tylnia część czachy jest niestety płaska
moja tez,ale ja robie fryzure a la anime boy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 08:39   #2537
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
dzień za dniem coraz lepiej mi idzie akceptowanie odrostów dziś w h&m kupiłam kilka ślicznych opasek i od razu lepiej się prezentuje fryzura
a kiedy mam spięte włosy do góry to widzę, jak mój naturalny kolor idealnie pasuje do mnie i od razu mam większą motywację

1,5 cm! całkiem nieźle jak na miesiąc
mam taki sam odrost, kolor i długość jak twoja

tyle że ja nienawidze opasek i mnie mój naturalny kolor nie pasuje, jestem szara (brwi też mam szare, oczy stalowe) i nijaka
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 08:56   #2538
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Heh, dzięki dziewczyny to była chwilowa załamka po waszych odpowiedziach widzę, że rzeczywiście negatywne opinie nie będą problemem, bo mi to już normalnie się po nocach śnią moje naturalki, nie mogę się ich doczekać Love

mysia m - dobrze to ujęłaś on po prostu boi się zmian jeszcze się przekona

kaguya - ile centymetrów liczą sobie Twoje naturalki??
po centymetrze do celu, będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
tez mi się czasem śni,że mam długie i naturalne najbardziej tesknię za warkoczem...:prosi :

moje naturalki mają troche ponad centymetr,ale przy czerni świecą z daleka
współczuję.. ale ta czern moze sie bedzie wypłukwac, zresztą zawsze mozesz za pol roku nałozyc na samą długosc rozjasniacz, nie tykac odrostow i beda po długosci jasne..
Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Ja się dziś trochę przeraziłam bo garść włosów mi wypadła
i nie wiem co jest przyczyną bo już tak dobrze było.... ale znów zaplotę warkocz i cały dzień nie wyjdzie mi żaden włos, dopiero jak rozplotę na noc.
jest tak, jak piszesz pozniej. jak włosy są zwiazane przez caly dzien, to nie moga wypasc, wiec wypadaja wieczorem podczas czesania.
choc u mnie wypadanie wyglada inaczej. W dniu, gdy myje, podczas mycia, wylatuje ok 60-80 włosów (myje co dwa dni). Przez caly dzien zbiera sie około stówki. Chodze wtedy zła. Ale na drugi dzien nie wypada prawie nic, bo zaledwie 20-30włosów. Na trzeci dzien myję i.. znów wiecej. Takze to nie jest tak, ze codziennie ma byc zaksięgowane. Jednego dnia mniej, drugiego wicej, ale przez kilka dni, jak policzczysz srednia, to ma byc nie wiecej na dzien jak te 100włosów.
Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
ooo.... złap ją i obfotografuj ja zapuszczam swoje, choć wczoraj Tż powiedział, że ogólnie to mam "przeciętne" włosy, tzn bez szału. Przynajmniej był szczery, ale przez takie teksty mam ochote iść do fryzjera i z marszu ściąć włosy na krótko
a jakie to sa włosy z szałem dla niego? pytałas? albo lepiej nie pytaj, bo kaze Ci sie przefarbowac hehe A facetom to sie wydaje, ze to proste. Mój maz kiedys tak mowił, to zrob sobie blond. A ja miesiacami do niego dochodziłam. I dziwil sie, czmeu po prostu nie uzyje blond farby, przeciez to sie spłucze.. takze ich o nic nie pytamy
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Po Twojej wypowiedzi SweetCake uspokoilam sie troche bo faktycznie norma jest przeciez ich 100 dziennie... ale mimo wszystko zauwazylam ze w okresie jesiennym wypada mi ich niestety wiecej, ale on ma chyba to do siebie

dlatego trzeba dbac bardziej. ja teraz pije drożdze i pokrzywę oraz biore vitapil. Taki zestaw od 2 tygodni dopiero, wiec włosy i tak potrzebują czasu, zeby odczuc zmiane. Efekty beda za 3 miesiące regularnego stosowania
Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Dziewczynki!

jak się ciesze, że mogę z Wami świętować urodziny ; ROK BEZ FARBY
Rok z fryzurą obry hair Yeahhhh!

Można? MOŻNA!!!!! Dziewczyny, ja jakoś daje radę

Ale wiadomo, że nie czuje się tak zupełnie super, sexy, glamy, ekstra i pewnie..... No ale dla urody trzeba troszeczkę pocierpieć... hihih

Pozdrawiam Was i witam wszystkie nowe świeżynki odrostowe!

PS Ma ktoś może fashion tv? jak oglądam czasem te wszystkie młode szczuplutkie szprychy na wybiegu.... to pomijając ich tuszę... hihih. MAJĄ BOSKIE NATURALNE WŁOSY!!!!!!! Jak idą na wybiegu to aż te włosy jak sprężynki się układajśą, lśnią, super kolory... Achhhh świat mody wie co piękne....
o matko! gratulacje!!!!!! rok! wspaniale! pozazdrościc

modelki nie maja naturalnych włosów! modelki wiąża się ze swoja agencją umową, która obejmuje mozliwosc zmiany wszystkiego w ich wyglądzie, w tym włosów, szczegolnie koloru i długosci włosów. One maja tylko naturalnie wygladające kolory, ale nie naturalne. W kazdym razie bardzo rzadko.. Po prostu do jednego pokazu potrzeba blondynek, jak babka ma odpowiednie wymiary itd, to zmienia sie jej kolor włosów, zeby do pokazu pasowala, bo trendy itd. Takze nie sugeruj się tym
Cytat:
Napisane przez autoironia Pokaż wiadomość

Dziękuję Moje nie są jakoś bardzo zniszczone, końcówki podcinam co 2 miesiące, żeby nie wisiały takie porozNIEWIADOMOILEjane Rozmawiałam z moim facetem, bo też rozważałam ścięcie z 15 cm - pytałam co o tym sądzi - mam "absolutny zakaz", bo mam "za ładne włosy, żeby skracać!", ale też "nie powinnam farbować, bo moje naturalne są taaakie ładne" i "przecież kiedyś odrosną a różnicę widać tylko po światło"... I gadaj tu z takim
pod swiatło nie ogladamy odrostow, bo wydaja sie strasznie inne tylko tak je mierzymy :-P
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 09:14   #2539
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
współczuję.. ale ta czern moze sie bedzie wypłukwac, zresztą zawsze mozesz za pol roku nałozyc na samą długosc rozjasniacz, nie tykac odrostow i beda po długosci jasne..
nigdy więcej rozjasniacza, ja mam czerń nakładaną na biały blond, rozjąsniony z czarnych, nie wiem, jakim cudem mam jeszcze włosy a mam gdzieś, podobają mi się moje odrosty. czuję się tak niechlujnie hahaha
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 09:40   #2540
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mam taki sam odrost, kolor i długość jak twoja

tyle że ja nienawidze opasek i mnie mój naturalny kolor nie pasuje, jestem szara (brwi też mam szare, oczy stalowe) i nijaka
ja też mam szaro-brązowe brwi, stalowe oczy, bardzo jasną cerę, ale dopiero gdy na moich włosach pojawiło się żółtko, doceniłam mój naturalny mysi kolor
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:03   #2541
shinybrocade
Przyczajenie
 
Avatar shinybrocade
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

och jak dawno mnie tu nie było ale uwaga, uwaga! osiągnęłam efekt jaki chciałam rozjaśniałam tym sprayem z joanny, w czerwcu dałam sobie spokój i odżywiałam włosy we wrześniu kupiłam farbę koloru zbliżonego do mojego naturalnego, a mianowicie:
http://www.garnier.pl/img/our_produc...101-6-pack.png

włosy wyszły oczywiście za ciemne!! :O ale po kilku myciach sprały się i są wreszcie prawie mojego koloru nawet nie wiecie jaka radość mnie ogarnia!!

życzę wam wytrwałości w dążeniu do naturalnego koloru a potem żebyście doceniły to co jest, bo znając wszystkie kobiety wiemy, że pewnie nawet po tym różne pomysły wpadają do głowy i można to zniszczyć (ja już kilkakrotnie myślałam o czekoladowych lub lekko rudym blondzie <lol2>)

Edytowane przez shinybrocade
Czas edycji: 2011-10-12 o 10:05
shinybrocade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:07   #2542
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ania4488 Pokaż wiadomość
ja też mam szaro-brązowe brwi, stalowe oczy, bardzo jasną cerę, ale dopiero gdy na moich włosach pojawiło się żółtko, doceniłam mój naturalny mysi kolor
tez miałam żółto wiele razy! wiesz,sprawdziłam na sobie,że pasują mi chłodne średnie blondy, ale nie jasne! i nie ciepłe!!! brrr no to zapuszczamy naturalki...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:10   #2543
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
tez miałam żółto wiele razy! wiesz,sprawdziłam na sobie,że pasują mi chłodne średnie blondy, ale nie jasne! i nie ciepłe!!! brrr no to zapuszczamy naturalki...
a czy próbowałaś je może jakoś ochłodzić/przyciemnić? czy lepiej dać sobie spokój i czekać? myję je fioletowym szamponem, jest torchę lepiej niż było na początku, ale i tak ogniście
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:34   #2544
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nigdy więcej rozjasniacza, ja mam czerń nakładaną na biały blond, rozjąsniony z czarnych, nie wiem, jakim cudem mam jeszcze włosy a mam gdzieś, podobają mi się moje odrosty. czuję się tak niechlujnie hahaha
patrz u mnie to samo
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:37   #2545
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
patrz u mnie to samo
bo wiesz, pomyslalam,ze to niesprawiedliwe, skoro farbowane blondynki maja ciemne odrosty, a my nie mozemy miec jasnych odrostow
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:38   #2546
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ale ja teraz mam czarne farbowańce więc nic juz z nimi nie robię a kiedyś ochładzałam niebieską płukanką (nie fioletową), ale efekt był bardzo krótkotrwały.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:51   #2547
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość

Rada:
NIE PYTAMY O ZDANIE NASZYCH FACETÓW
będzie nam prościej...^_-
U mnie jest trochę inaczej, teraz mój TŻ nawet mnie wspiera, bardziej Maminka wymyśla jak to ja ładnie wyglądałam z pasemkami/refleksami, i jak ja mówie o co to to nie, to twierdzi że szalona jestem
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:52   #2548
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nigdy więcej rozjasniacza, ja mam czerń nakładaną na biały blond, rozjąsniony z czarnych, nie wiem, jakim cudem mam jeszcze włosy a mam gdzieś, podobają mi się moje odrosty. czuję się tak niechlujnie hahaha
o.. wow.. to prawdziwy hardcore.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
bo wiesz, pomyslalam,ze to niesprawiedliwe, skoro farbowane blondynki maja ciemne odrosty, a my nie mozemy miec jasnych odrostow
ihihihi, super podejscie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:55   #2549
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mam taki sam odrost, kolor i długość jak twoja

tyle że ja nienawidze opasek i mnie mój naturalny kolor nie pasuje, jestem szara (brwi też mam szare, oczy stalowe) i nijaka
no to piąteczka!

wiesz, mam podobny typ urody (tyle, że oczy mam mocno niebieskie) i po żółtku oraz chamskiej czerni na głowie zaczynam doceniać tak delikatny wygląd

a co do opasek - ja też nie lubiłam, bo zawsze mi się to kojarzyło z małymi dziewczynkami ale właśnie znalazłam takie cienkie materiałowe opaseczki i ich praktycznie nie widać, zasłaniają dyskretnie odrost i trzymają zapuszczaną przeze mnie grzywkę - same zalety
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 16:06   #2550
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Opaski to fajny pomysł- muszę spróbować Ktoś też pisał o jakichś upięciach pomagających ukryć odrost, ciekawe czy znajdę coś do włosów o długości do ramion i co by pasowało do mojej twarzy Widzę że chyba najgorzej mają dziewczyny, które farbowały na platynkę i czerń- ciężko coś w tym zrobić
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.