Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 22:45   #2521
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
To przyjade kochana do Ciebie na farbowanie
u mnie w szkole niby robimy teraz pasemka,mamy zacząć balejaże,ale jakoś boje się oddać w ręce tych dziewczyn patrząc na stan ich głowek .
Ja jasnego blondu nie chcę,bo w takim też mi nie do twarzy i już zgłupiałam totalnie. Kiedyś farbowałam 2 lata Garnierami i pół roku nie farbowania i miałąm naturalny kolor praktycznie,ale teraz nie mam pewności,że tak będzie
tobie by wystarczyla kapiel do uzyskania srakowato-rudego koloru i na to sredni blond popielaty i powinno byc ok.
ale wiadomo moze w trakcie roznie wyjsc, to zawsze zalezy od wlosow- ich stanu, historii zabiegow, jak wiele wchlona...
ja sama u siebie na pracowni tez sie niechetnie oddawalam w czyjekolwiek rece wiec wiem co czujesz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:54   #2522
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tobie by wystarczyla kapiel do uzyskania srakowato-rudego koloru i na to sredni blond popielaty i powinno byc ok.
ale wiadomo moze w trakcie roznie wyjsc, to zawsze zalezy od wlosow- ich stanu, historii zabiegow, jak wiele wchlona...
ja sama u siebie na pracowni tez sie niechetnie oddawalam w czyjekolwiek rece wiec wiem co czujesz
no właśnie
kurcze może jednak zrobię tą kąpiel? I to najlepiej odrazu i wtedy mogłabym sobie hodować już swój odrost muszę się nad tym zastanowić i przekonać TŻ,bo mnie w końcu zastrzeli za to kombinowanie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:01   #2523
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
te pianki ponoć ciemno wychodzą, tak mi się coś kojarzy
ja robiłam tą Perfect Mousse średni brąz i do tej pory mam prawie czarne
A szamponetką z Joanny robiła też chyba Czeko i nie była zadowolona z tego co pamiętam
Nie robiłam szamponetka, tylko farbą
I robilam 2 razy, jakrobilam za pierwszy raz to byłam baaardzo zadowolona. A teraz jak robiłam to mialam za duzo kolorów nalozonych i mi wyszlo niewiadomo co, po prostu jasne włosy miałam wytrawione i strasznie wchłonęły farbe... Bunny wyjasniała to. Generalnie to był mój błąd, a nie farby Farba jest ok.


A i jeśli chodzi o moje naturale to idealnym, praktycznie identycznym kolorem u mnie byl Garnier Naturals 7.0 - podejrzewam ze inne farby w tym odcieniu podobnie. I to nawet wszyscy mi mówili ze wyglada jakby to były moje włosy i pasuje idealnie, nawet do brwi.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no właśnie
kurcze może jednak zrobię tą kąpiel? I to najlepiej odrazu i wtedy mogłabym sobie hodować już swój odrost muszę się nad tym zastanowić i przekonać TŻ,bo mnie w końcu zastrzeli za to kombinowanie
Ja robilam tak jak schodziłam z czarnego I jakbym potem nie schodziła do blondu to po drugim farbowaniu juz bym mogla zapuszczac.
Z tym ze ja nie robiłam kąpieli a normalnie rozjaśniacz kładłam - ale na zdrowe włosy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:04   #2524
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie robiłam szamponetka, tylko farbą
I robilam 2 razy, jakrobilam za pierwszy raz to byłam baaardzo zadowolona. A teraz jak robiłam to mialam za duzo kolorów nalozonych i mi wyszlo niewiadomo co, po prostu jasne włosy miałam wytrawione i strasznie wchłonęły farbe... Bunny wyjasniała to. Generalnie to był mój błąd, a nie farby Farba jest ok.


A i jeśli chodzi o moje naturale to idealnym, praktycznie identycznym kolorem u mnie byl Garnier Naturals 7.0 - podejrzewam ze inne farby w tym odcieniu podobnie. I to nawet wszyscy mi mówili ze wyglada jakby to były moje włosy i pasuje idealnie, nawet do brwi.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Ja robilam tak jak schodziłam z czarnego I jakbym potem nie schodziła do blondu to po drugim farbowaniu juz bym mogla zapuszczac.
Z tym ze ja nie robiłam kąpieli a normalnie rozjaśniacz kładłam - ale na zdrowe włosy
o to przepraszam musiało mi się coś pomylić
Nie no rozjaśniacza nie położę boje się
Muszę to przemyśleć porządnie a ten garnier to nutriss czy color naturals?


Ja uciekam już,bo jutro rano pracownia
Dobranoc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:40   #2525
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Patrzcie na jaki watek trafiłam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=587862
zdenerwowałam sie wam powiem
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:40   #2526
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
o to przepraszam musiało mi się coś pomylić
Nie no rozjaśniacza nie położę boje się
Muszę to przemyśleć porządnie a ten garnier to nutriss czy color naturals?


Ja uciekam już,bo jutro rano pracownia
Dobranoc
Naturals
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:49   #2527
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Czołem Lasencje
nadrobiłam

pochwalę Wam się, że dziś znowu trzasnęłam odrost Alfą 11.10/11.20 i jest nieźle, nie zachwycająco, ale nie będę kombinować ja to chyba nawet bym miała żółty odrost po czystym fiolecie
za to mycie odżywką to jest TO! głowę myję co 5 dni mniej więcej, a to tylko dlatego, że lubię, bo mam tak za☠☠☠iaszcze włosy, że mogłabym spokojnie do 8 dni dociągnąć zero przetłuszczenia, swędzenia, oklapu - CUD no oczywiście przed farbą szampon, ale z bólem serca

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
o ja pierxxxxolę

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam - wklejam
wszystkie zdjęcia wyszły niemal identycznie

alfaparf 11.11 z 12%


może na dniach uda mi się lepsze zrobić
pięknie Ci czysto łapie jesteś wierna jak ja

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mam wene, wiec pokaze wam jak ewoluuje moj kolor na wloskach chyba juz coraz lepiej bo coraz mniej bialego nie?
i chyba ta 12% woda niezle daje rade co?

Załącznik 4451001Załącznik 4451002Załącznik 4451003
jak pięknie ta 219 wychodzi u Ciebie kurde, że też tak rudziała u mnie
ale szczerze Ci powiem, że jak bym nie wytrzymała na Twoim miejscu i bym dziabnęła to białe

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
uu fajna i mega sie ubiera
e, a mnie się nie podoba jakieś te panny takie nabzdyczone , powypinane, ponadymane wary obrabiary no nie, nie mogę jakoś (no, ale ja to może za stara jestem)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dla mnie milo sie oglada ta http://fotballfrue.no/ oraz ta http://beauty-fashion-shopping.blogspot.com/
ta 1 lubie bo wyglada na mila i ciekawa osobe no i ma ciekawe zycie
ta 2 imponuje mi stylem
tej pierwszej to kwadrata zazdraszczam ale nic poza
a, Caskada, wiesz co? mnie to chyba te wszystkie BIO kosmetyki mi nie służą alterra z orchideą poszła do kosza, aa bio też mi jakieś czerwone placki zrobił :| o co kaman z tą moją facjatą? najlepiej na moim pysku się sprawdzają natłuszczacze - smaruję się tym samym co Jaśkowi pupę : i w końcu jest gładko!
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 09:01   #2528
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej dziewczyny
Siedze właśnie na uczelni i Już nie mogę. Wczoraj byłam na tej imprezie i wróciłam o 3 w nocy. A dzisiaj na 8 na studia. Jeszcze mam teraz filozofię więc w ogóle umieram.;* zdecydowałam że od lutego biorę się za siebie. Idę na siłownię I kupuje karnet na solarium

Dziewczyny wiecie jak się zakłada bloga? jakbyście mogły mi pomoc;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-21 o 09:03
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 09:11   #2529
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

czesc
mam stresa bo wieczorem mam bankiet i szczerze to nie chce mi sie isc tam

asiu jasiowa widze ze mamy podobne paszczaki w sensie podobny wiek i ten sam problem czyli suchosc ten kremik z alterry nie nawilzy buzi na zewnatrz jesli masz problem z suchoscia i po kremach miewasz czerwone placki to moge ci polecic wcieranie wita a+e w buzke sama natura i konsystencja olejkua co robia takie witamy to kazdy wie i ja ci polecam do tego lykam je rowniez zeby akcja byla podwojna ja akurat mam z capivitu i z hasco (tansza wersja) to takie kapsulki robie dziurke i smaruje tym olejkiem paszczaka uczucie boskie zaden krem mi tego nie daje najlepiej jednak na noc smarowac bo pod makijaz na dzien moze zapchac
kremy dzieciece tez ok tez uzywam synka plynu do kapieli mleczka i kremu do buzi
sprobuj te kapsulki a+e nie sa drogie a mozna podwojnie sie wspomagac


kitka faktycznie opalona jakby jestes na buzi to ja przy tobie to lalka z porcelany
a jeszcze teraz wogole nie maluje buzi poza oczami
no ale dzis robie pelny makijaz



Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Patrzcie na jaki watek trafiłam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=587862
zdenerwowałam sie wam powiem
pewnie parlament nie zgodzi sie to za bardzo radykalne wymogi zeby w parlamencie poslowie sie zgodzili, bo to bedzie dotyczyc rowniez i ich rodzin nie tylko zwyklych ludzi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 10:16   #2530
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

cześć
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka faktycznie opalona jakby jestes na buzi to ja przy tobie to lalka z porcelany
a jeszcze teraz wogole nie maluje buzi poza oczami
no ale dzis robie pelny makijaz
no widzisz, dlatego nie czuję się dobrze z tym kolorem włosów, ☠☠☠☠a


Ewcia nic trudnego, zakładasz pocztę e-mail w googlach (gmail), wchodzisz na blogspot i zakładasz, system Cię pokieruje krok po kroku co dalej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 10:55   #2531
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

kitka rozumiem bo ja jak sie umaluje to mam efekt poparzenia na buzi nie kontrastuje to dobrze z moimi wlosami ; o ile kiedys mi to nie przeszkadzalo teraz nie cierpie tego a co by bylo gdybym malowala sie jak niektore dziewczyny ,pelny make up ,, baza ,podklad puder, korektor, brazer , roz ojej u mnie by to nie przeszlo
moj "pelny" makijaz wyglada tak ze poza kremem nawilzajacym i makijazem oczu ,nakladam podklad i puder sypki na to jesli dam brazer juz jest za ciemno dlatego dodaje roz tylkoi przy takim makijazu nie moge juz wymalowac oczu z krechami bo wygladam na przerysowanadlat ego ze mam ciemna oprawe i tak
a na codzien nakladam tylko sypki puder i tuszuje rzesy
dlatego musze przyciemnic wlosiaki i niedlugo bede juz umawiac sie do swojej fryz
podejrzewam ze mi nie zrobi za raz, odrosty plus farba kolor , z obawy ze wlosy dostana w koscchyba:rolle yes:
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 10:58   #2532
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka rozumiem bo ja jak sie umaluje to mam efekt poparzenia na buzi nie kontrastuje to dobrze z moimi wlosami ; o ile kiedys mi to nie przeszkadzalo teraz nie cierpie tego a co by bylo gdybym malowala sie jak niektore dziewczyny ,pelny make up ,, baza ,podklad puder, korektor, brazer , roz ojej u mnie by to nie przeszlo
moj "pelny" makijaz wyglada tak ze poza kremem nawilzajacym i makijazem oczu ,nakladam podklad i puder sypki na to jesli dam brazer juz jest za ciemno dlatego dodaje roz tylkoi przy takim makijazu nie moge juz wymalowac oczu z krechami bo wygladam na przerysowanadlat ego ze mam ciemna oprawe i tak
a na codzien nakladam tylko sypki puder i tuszuje rzesy
dlatego musze przyciemnic wlosiaki i niedlugo bede juz umawiac sie do swojej fryz
podejrzewam ze mi nie zrobi za raz, odrosty plus farba kolor , z obawy ze wlosy dostana w koscchyba:rolle yes:
no ja nakładam krem, podkład i trochę bronzera zamiast różu kresek sobie nie robię, bo też się dziwnie czuję, wystarcza mi pomalowanie rzęs. Poszukam sobie dzisiaj jakiegoś odpowiedniego koloru i będę kombinować jak go zrobić (liczę na Waszą pomoc )
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:15   #2533
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asiu jasiowa widze ze mamy podobne paszczaki w sensie podobny wiek i ten sam problem czyli suchosc ten kremik z alterry nie nawilzy buzi na zewnatrz jesli masz problem z suchoscia i po kremach miewasz czerwone placki to moge ci polecic wcieranie wita a+e w buzke sama natura i konsystencja olejkua co robia takie witamy to kazdy wie i ja ci polecam do tego lykam je rowniez zeby akcja byla podwojna ja akurat mam z capivitu i z hasco (tansza wersja) to takie kapsulki robie dziurke i smaruje tym olejkiem paszczaka uczucie boskie zaden krem mi tego nie daje najlepiej jednak na noc smarowac bo pod makijaz na dzien moze zapchac
kremy dzieciece tez ok tez uzywam synka plynu do kapieli mleczka i kremu do buzi
sprobuj te kapsulki a+e nie sa drogie a mozna podwojnie sie wspomagac

pewnie parlament nie zgodzi sie to za bardzo radykalne wymogi zeby w parlamencie poslowie sie zgodzili, bo to bedzie dotyczyc rowniez i ich rodzin nie tylko zwyklych ludzi
o, super, kupię a+e i będę się nacierać dziś się nasmarowałam Oillanem i och - co za ulga

mam prośbę - mogłabyś rzucić okiem na skład mojego ukochanego płynu do loków? nie wiem czy nie popełniam jakiegoś grzechu przeciwko włosom
aqua, glycerin, polyquaternium-72, cetrimonium chloride, propylene glycol, acrylates/stearth-20 methacrylate copolymerm peg-12 dimethicone, triethanolamine, hydrolyzed keratin, cocamidopropyl betaine, peg-40 hydrogenated castor oil, panthenol, parfum, benzyl alcohol (and) methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone.


a co do cenzury to jakoś niespecjalnie się tym przejmuję WSZYSCY kochają youtube, google itp, dzieci prominentów również - myślicie, że dadzą im spokój a google to podstawowe narzędzie pracy we wszystkich firmach handlowych...
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:22   #2534
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej dziewczyny Ja niedawno wstałam, o dziwo głowa nie boli Świetnie się wczoraj bawiliśmy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
\

A wogóle zapomniałam wam napisać,że w środę miałam wylew w oku

moja mama pracuje na okulistyce i dała mi jakieś krople z antybiotykiem,ale za bardzo mi nie pomogły i dzisiaj poszłam do okulisty,bo przyjmuje u mnie w pracy i powiedziała mi,że to od stresów i zmęczenia nie pozwoliła mi nic dźwigać i się przemęczać
Całe oko mam czerwone wyglądam jakby ktoś mi przywalił,a ludzie jeszcze wielce oburzeni,że wchodzę bez kolejki, myślałam,że mnie tam zabiją spojrzeniami
o rany współczuję

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Asia ja też jestem w gorącej wodzie kąpana,ale.... doprowadziłam już włosy mniej więcej do ładu i nie chcę tego niszczyć teraz widzę,że odżyły i zaczynają rosnąć,bo do tej pory tylko się kruszyły więc ja po prostu się boję
kąpiel jest chyba lepszym rozwiązaniem niż kładzenie farby na długości z wodą nawet 12%

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Patrzcie na jaki watek trafiłam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=587862
zdenerwowałam sie wam powiem
straszne to jest a najlepsze jest to, że dowiedziałam się wczoraj o tym bo oglądałam wywiad z raperem oczywiście w mediach cisza, wszystko robią za naszymi plecami.. muszę z przykrością stwierdzić, że rząd Tuska wyrządził nam więcej złego niż dobrego, chociażby to co teraz dzieje się u lekarzy, paranoja jakaś
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2012-01-21 o 11:24
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:25   #2535
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zdrówka
dzięki


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zjadłam rosołek, tata robi pączki
ale Ci dobrze Teraz chodzi za mną coś dobrego - nie umiem pączków ale chyba zrobię placuszki z jabłkami


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie http://moda.allegro.pl/asos-drapowan...053866404.html ? Ten materiał mi się nie podoba miałam kiedyś taki dres ale cena mnie kusi
wg mnie nie bierz, ten zamek na plecach wywalony na wierzch nieciekawie wygląda, przez to sukienka traci urok. Z asos fajnie, a ta z all jakaś taka bazarowa... Ale może to wina modelki - nie zachęca


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no właśnie
kurcze może jednak zrobię tą kąpiel? I to najlepiej odrazu i wtedy mogłabym sobie hodować już swój odrost muszę się nad tym zastanowić i przekonać TŻ,bo mnie w końcu zastrzeli za to kombinowanie
ja bym nie wytrzymała i zrobiła


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Czołem Lasencje
nadrobiłam

pochwalę Wam się, że dziś znowu trzasnęłam odrost Alfą 11.10/11.20 i jest nieźle, nie zachwycająco, ale nie będę kombinować ja to chyba nawet bym miała żółty odrost po czystym fiolecie
za to mycie odżywką to jest TO! głowę myję co 5 dni mniej więcej, a to tylko dlatego, że lubię, bo mam tak za☠☠☠iaszcze włosy, że mogłabym spokojnie do 8 dni dociągnąć zero przetłuszczenia, swędzenia, oklapu - CUD no oczywiście przed farbą szampon, ale z bólem serca
pokaż włoski


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
mam stresa bo wieczorem mam bankiet i szczerze to nie chce mi sie isc tam

kitka faktycznie opalona jakby jestes na buzi to ja przy tobie to lalka z porcelany
a jeszcze teraz wogole nie maluje buzi poza oczami
no ale dzis robie pelny makijaz
to ja mogę iść za Ciebie Jaką kreację zakładasz?
Kitka, miałam pisać to samo, wyglądasz na opaloną, ja przy Tobie jestem blada jak dwie ściany
Jednak być może to złudzenie bo w ostatnim wpisie na blogu Twoje włoski na długości wyglądają prawie biało - to przez tą płukankę czy już tak jasne się zrobiły same?
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:29   #2536
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Maylin niestety to nie złudzenie - włosy są białe a ja "opalona"
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:38   #2537
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Maylin niestety to nie złudzenie - włosy są białe a ja "opalona"
myślałam, że złudzenie, albo wina aparatu, bo końcówka włosów, które trzymasz w ręce jest ciemniejsza, bardziej naturalna. Ale jeżeli zdjęcia oddają w 100% real to rzeczywiście przyciemnij odrobinkę bo jest platyna.
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:44   #2538
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
o, super, kupię a+e i będę się nacierać dziś się nasmarowałam Oillanem i och - co za ulga

mam prośbę - mogłabyś rzucić okiem na skład mojego ukochanego płynu do loków? nie wiem czy nie popełniam jakiegoś grzechu przeciwko włosom
aqua, glycerin, polyquaternium-72, cetrimonium chloride, propylene glycol, acrylates/stearth-20 methacrylate copolymerm peg-12 dimethicone, triethanolamine, hydrolyzed keratin, cocamidopropyl betaine, peg-40 hydrogenated castor oil, panthenol, parfum, benzyl alcohol (and) methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone.
plyn jest dobry w sumie caly poczatek to nawilzacze na koncu jest benzyl alkohol ale raczej nic nie zdziala bo na koncu po zapachu na dodatek dla lokow dobra gliceryna i silikon, widze dalej tez keratyna
moze byc ten plyn nie mam do czego sie przyczepic
ogolne dzialanie odczuwam ,ze bedzie nawilzajace i ujarzmiajace wlosy



boszee tesciowa ma przyjsc czy ona nie rozumie ze nie mam dzis czasu na posiadowki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:45   #2539
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Idę się ogarnąć i kupić coś dziadkom Miłego dnia
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 11:51   #2540
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
myślałam, że złudzenie, albo wina aparatu, bo końcówka włosów, które trzymasz w ręce jest ciemniejsza, bardziej naturalna. Ale jeżeli zdjęcia oddają w 100% real to rzeczywiście przyciemnij odrobinkę bo jest platyna.
to są akurat zdjęcia z fleszem, ale tutaj http://kitkens.blogspot.com/2012/01/...-o-wosach.html, drugie zdjęcie oddaje najlepiej kolor. Ładny jest, ale do mnie nie pasuje

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Idę się ogarnąć i kupić coś dziadkom Miłego dnia
miłego dnia
ja jadę o 17 nawiedzić dwie babcie i dziadka od razu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:00   #2541
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Aaa, Caskada, jak znajdziesz chwilkę to spójrz proszę również na skład mojego ulubionego spray'u do loków

aqua, glycerin, amodimethicone, vp/va copolymer, olive oil peg-7 esters, dimethicone peg-8 meadowfoamate, magnesium sulfate, diazolidinyl urea, panthenol, vp/dimethyloaminoethylmethac rylate copolymer, polyquaternium-11, cetrimonium chloride, trideceth-12, propylene glycol, methylparaben, propylparaben, parfum, citric acid, linalool, butylphenyl, methylpropional, limonene.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to są akurat zdjęcia z fleszem, ale tutaj http://kitkens.blogspot.com/2012/01/...-o-wosach.html, drugie zdjęcie oddaje najlepiej kolor. Ładny jest, ale do mnie nie pasuje
piękny!
A pokaż jaki chcesz mieć
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:12   #2542
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
Aaa, Caskada, jak znajdziesz chwilkę to spójrz proszę również na skład mojego ulubionego spray'u do loków

aqua, glycerin, amodimethicone, vp/va copolymer, olive oil peg-7 esters, dimethicone peg-8 meadowfoamate, magnesium sulfate, diazolidinyl urea, panthenol, vp/dimethyloaminoethylmethac rylate copolymer, polyquaternium-11, cetrimonium chloride, trideceth-12, propylene glycol, methylparaben, propylparaben, parfum, citric acid, linalool, butylphenyl, methylpropional, limonene.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------


piękny!
A pokaż jaki chcesz mieć
to bedzie bankiet firmowy wiec ide w bialej koszuli i spodnicy olowkoweja wlosy zwiazuje w gladkiego kokaa wczoraj umylam i mialam takie piekne loki

ten twoj spray to widze ze jakis stylizator czyli uklada
skladowo jest ok
parabeny zapachy na koncu wiec nie szkodliwe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:25   #2543
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Maylin chciałabym taki kolor jak jest na pudełku Londy - świetlany blond 18

Bunny myślisz, że jak tą farbą pomaluję włosy to mi taki wyjdzie czy próbować czymś innym?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (18,0 KB, 31 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:29   #2544
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

W ogóle ten no!
Pobrałam simsy 3. Która z was o n ich mówiła? Szczerze to szału nie ma i dwójka wydaje mi się być nawet lepsza. Bardziej intuicyjna. Różnica minimalna jak dla mnie, niekoniecznie na lepsze ;d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:30   #2545
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
W ogóle ten no!
Pobrałam simsy 3. Która z was je miała? Szczerze to szału nie ma i dwójka wydaje mi się być nawet lepsza. Bardziej intuicyjna. Różnica minimalna jak dla mnie, niekoniecznie na lepsze ;d
nie grałam, w dwójkę też już przestałam, chyba nawet ktoś mi usunął (chociaż pewnie usunęłam ja, bo przecież ze mnie taki informatyk jak z koziej dupy...)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:35   #2546
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
to bedzie bankiet firmowy wiec ide w bialej koszuli i spodnicy olowkoweja wlosy zwiazuje w gladkiego kokaa wczoraj umylam i mialam takie piekne loki

ten twoj spray to widze ze jakis stylizator czyli uklada
skladowo jest ok
parabeny zapachy na koncu wiec nie szkodliwe
acha, myślałam, że możesz coś bardziej ekstrawanckiego
Rewelacyjnie układa i ujarzmia pod warunkiem, że się nie przesadzi
Tych parabenów własnie się bałam
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Maylin chciałabym taki kolor jak jest na pudełku Londy - świetlany blond 18
o, dość ciemny. Fajny, ciekawe czy wyjdzie


asia_102, pokaż ten Twój płyn do loków
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:38   #2547
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

ooo Bunny u Ciebie na blogu znalazłam kolor jaki bym chciała - mroźny jasny blond Anahi 9.21 czym to zrobić?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:50   #2548
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Kitka a ja ma wrażenie, że za dużo bronzera bo szyja i dłonie wypadają blado przy buzi ale pewnie to wina zdjęć, oświetlenia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:53   #2549
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka a ja ma wrażenie, że za dużo bronzera bo szyja i dłonie wypadają blado przy buzi ale pewnie to wina zdjęć, oświetlenia
oświetlenie, a dłonie mam zawsze białe, nawet jak się opalę to dłonie odcinają mi się od reszty jakbym się opalała w rękawiczkach dlatego jak chodzę po podkłady to nie sprawdzam odcienia na dłoni tylko na twarzy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 13:00   #2550
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oświetlenie, a dłonie mam zawsze białe, nawet jak się opalę to dłonie odcinają mi się od reszty jakbym się opalała w rękawiczkach dlatego jak chodzę po podkłady to nie sprawdzam odcienia na dłoni tylko na twarzy
moje zawsze opalają się, nigdy nie zdejmuje pierścionka, żeby mieć porównanie ale faktycznie jak w rękawiczkach dziwne ciekawe czemu tak

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

chciałam Wam życzyć miłego weekendu kochane
ja uciekam szykować się i do DE w nocy impreza a jutro zakupy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.