Co w sobie zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-10, 15:32   #1
avril16
Przyczajenie
 
Avatar avril16
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18

Co w sobie zmienić?


Witam, to mój pierwszy wątek, mimo iż konto mam od dawna, więc chciałam się na początku przywitać

Moim problemem jest to, że właściwie od wielu lat wyglądam tak samo i nie wiem co w sobie zmienić. Pierwszy wybór padł na włosy. Chcę je pofarbować na prawie biały kolor i trochę ściąć. Boję się jednak, że zaczną mi wypadać jeszcze bardziej niż do tej pory, a są cienkie i słabe. Jak myślicie, czy to bardzo im zaszkodzi? Są idealnie proste.
Moim marzeniem jest też przekłuć brew, ale to mogę zrobić dopiero na wakacjach niestety, dlatego na razie chcę wymyślić coś innego.

Wklejam aktualne zdjęcia (od razu wybaczcie jakość- robione telefonem)
http://img835.imageshack.us/img835/8...jcie0008hu.jpg
http://img507.imageshack.us/img507/8918/zdjcie1503.jpg

aktualnie mam ciemniejszy blond od koloru na zdjęciach, ponieważ zawsze o tej porze roku mi ciemnieją

a marzę o takim kolorze:
http://image.shutterstock.com/displa...d-63347479.jpg
http://s3.favim.com/orig/45/beautifu...com-407303.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjcie1503.jpg (51,8 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjcie0008hu.jpg (44,9 KB, 269 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-10 o 15:48 Powód: zalaczenie zdjec do zalacznika -regulamin
avril16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:07   #2
Nevermindowa
Raczkowanie
 
Avatar Nevermindowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 166
GG do Nevermindowa
Dot.: Co w sobie zmienić?

Naprawdę, gdybym wyglądała, tak jak Ty, to nic bym nie zmieniała.
Jesteś młodą, śliczną dziewczyną, nawet ten kolczyk w brwi pogorszyłby sprawę. Teraz to tylko się wydaje, że fajnie wygląda, bo każdy taki chce za sprawą "mody na piercing" . Coraz więcej ludzi ma więcej kolczyków, tuneli, przekłutych warg i brwi. Ja osobiście w tym Ciebie nie widzę.
I musisz podziękować matce naturze, że obdarzyła Cię takim kolorem włosów, bo idealnie do Ciebie pasuje . Do tego, skoro masz słabe włosy, to lepiej nie farbuj i nie ryzykuj ;], zacznij o nie bardziej dbać, może jak będziesz starsza, to zafarbujesz. Ja bym z tym ja na razie poczekała .
Może zmień fryzurę, zetnij jakoś oryginalnie?
Makijaż też by nie zaszkodził, tylko nie przesadzaj ;] Znajdziesz wiele pomysłów na forum.
Nevermindowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:49   #3
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Co w sobie zmienić?

Z doświadczenia powiem, że włosy na pewno po farbowaniu chemicznym będą w dziadowskiej formie. Farbowanie zostaw sobie na czasy, gdy zauważysz siwe niteczki ...
Masz bardzo ładną linię żuchwy i krótka, chłopięca, nastroszona fryzura odsłoniłaby tą zaletę. Twoja uroda skojarzyła mi się z Audrey Hepburn - co myślisz o grzywce w jej stylu?
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 17:09   #4
avril16
Przyczajenie
 
Avatar avril16
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Co w sobie zmienić?

Dzięki wielkie
Niestety nie byłoby mi najlepiej chyba w takiej grzywce gdyż mam wysokie czoło. Włosy trochę skrócę z długości bo odkryłam, że im dłuższe tym ich optycznie mniej.
Próbuję rozjaśnić kolor szamponem rumiankowym z Garniera, ale nie przynosi efektów. Na różne płukanki nie mam zwykle czasu lub cierpliwości, ale może znacie coś skutecznie rozjaśniającego włosy? Chodzi mi o domowe sposoby.
avril16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 17:28   #5
Nevermindowa
Raczkowanie
 
Avatar Nevermindowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 166
GG do Nevermindowa
Dot.: Co w sobie zmienić?

Słyszałam, że na rozjaśnienie cytryna jest dobra, tylko, że nie jestem pewna... Poczytaj o tym
Nevermindowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 22:26   #6
marisol123
Raczkowanie
 
Avatar marisol123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 151
Dot.: Co w sobie zmienić?

Ja mysle ze ten bialy nie bylby zlym kolorem, ale z blondem tak jest ze bialy moze wyjsc kanarkowy, i bedzie tragedia jak u mnie, chcialam jasny blond a wyszedl zółto-bialy, byl ohydny, zeby nie zniszczyc wlosow musialam je przyciemnic! Prawie bialy blond i tak bedziesz miala na "chwile" pozniej zacznie ciemniec..i co miesiac farbowanie. Nie wiem, pzemysl to bo szkoda wlosow, a ladnie Ci ten kolor pasuje, czesto przycinaj konce to wlosy sie zageszcza bardzo ladnie rozjasnia miod lipowy, lekko go podgrzej w garneczku malym, naloz papke na wlosy i owin streczem glowe, nagrzej recznik na grzejniku i takim cieplym trzymaj do godziny nawet, pozniej zmyj + odzywka i bedzie pieknie, wlosy zjasnieja i sie odzywia bardzo. pozdrawiam!
__________________
szukamy szczescia, a szczescie jest drogą...
marisol123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 08:50   #7
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Co w sobie zmienić?

Jesli pozwolisz to dodam swoje "5 groszy"

Jesteś bardzo ładną , młodą dziewczyną i masz w sobie coś z Miley Cyrus
Patrząc na Ciebie widzimy piękne oczy , podkreślone urodziwymi brwiami.

Jesli jestes szalona, odważna i zdecydowana na zmiany to polecam look ponizej :
http://imageshack.us/photo/my-images...6oigamile.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/849/81748037.png/

Mocno rozjasnione wlosy / jasny bląd dobrze wyglądaja z krótkimi fryzurkami.

Natomiast, jesli nie chcesz ze startu bardzo szalec to proponuje małymi kroczkami, zaczac od takiej stylizacji :
http://imageshack.us/photo/my-images...ycyrusart.jpg/

.. i pozniej przejsc do stylizacji pierwszej

Nie bój się szaleć i próbować. Jesteś młodą osobą a młodemu wszystko pasuje.
Włosy odrosną a zmiana nie jest dożywotnia.
Pozniej jak bedziesz starsza to powiesz , że ci nie pasuje.. że za poważne stanowisko.. że mąż nie pozwala... i milion innnych powodow czym człowiek starszy.
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 13:12   #8
avril16
Przyczajenie
 
Avatar avril16
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Co w sobie zmienić?

Miałam straszną ochotę obciąć się właśnie na tak krótko, bardzo mnie do tego ciągnie, ale obawiam się, że mam za mało i za rzadkie włosy na taką fryzurę. Oklapną i będę wyglądała jakbym była prawie łysa. Wiele razy ścinałam się na krótko a potem żałowałam. Ale dzięki wielkie za porady, na pewno z czegoś skorzystam, pozdrawiam
avril16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 20:38   #9
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Co w sobie zmienić?

Dobrze obciete wlosy nie oklapną + kosmetyki stylizujace.
Działaj bo nawet po twoim avatarze widac , że coś drapieżnego w Tobie drzemie
Pozdrawiam i trzymam kciuki za zmiane
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 10:15   #10
EKO STYL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13
Dot.: Co w sobie zmienić?

Po zdjęciach sądząc wcale nie masz tak strasznie mało tych włosów. A wydaje mi się, że na krótkich nawet mniej to będzie widać. Najbardziej rzuca się w oczy mała ilość włosów związanych w gumkę. Tak więc na pewno rozpuszczone i pomyśl o krótkich. Możesz też założyć szeroką opaskę, która podniesie trochę włosy.
A ten prawie biały kolor - rewelacja! Tylko rozjaśnianie faktycznie niszczy włosy. Musisz skonsultować się z jakimś bardzo profesjonalnym fryzjerem.

A jeśli chcesz lekko rozjaśnić, to polecam naturalne sposoby:
Mielony korzeń rabarbaru – około pół szklanki (można kupić go w aptece) należy wymieszać z sokiem z jednej cytryny i łyżką oleju. Następnie należy dodać odrobinę gorącej wody, taką ilość, aby uzyskać papkę, pozostawić na piętnaście minut. Na świeżo umytą głowę należy nałożyć papkę i trzymać ją od piętnastu do trzydziestu minut,owinąć głowę czepkiem/folią i ręcznikiem. włosy dokładnie spłukać wodą.

Chmiel – wykazuje również zdolność lekkiego pojaśnienia włosów. Płukanka w stosunku piwa 1:1,5 wody. Po myciu wypłukać włosy taką płukanką,odcisnąć nadmiar,zostawić na 15-20 minut włosy pod czepkiem lub wystawić na słońce. Spłukać.

Tylko z naturalnymi to trochę nigdy nic nie wiadomo. Włosy mogą się zrobić złote. Ale na 100% nie zrobią się kanarkowe
EKO STYL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:04   #11
runabusiness
Przyczajenie
 
Avatar runabusiness
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Co w sobie zmienić?

Hej, jeśli chodzi o moje zdanie...

1.żadnych pearcingów... błagam : )
2.włosy są ok, ja kiedyś farbowałam przez kilka lat (zaraz po maturze), potem schodziłam do swoich naturalnych i teraz jestem cała szczęśliwa, że nie muszę farbować - latem słońce rozjaśnia mi włosy same i mam darmowe pasemka : )
3.farby w dzisiejszych czasach są bardzo dobre, warto znaleźć fryzjera, który używa farb naturalnych, które nawet odżywiają włosy, ale to dość drogi koszt (nie jednorazowy bo odrosty przy jasnych włosach wyglądają paskudnie!) lepiej zainwestować w dobrą odżywkę
4. pozbyłabym się cieniowań, włosy wyglądają na cieńkie, lepiej skrócić do równej długości
5.poprawiłabym brwi - wyregulowała u kosmetyczki(kosmetyczka powinna dobrać odpowiedni łuk przy regulacji)

To takie uwagi, na pierwszy rzut oka
Może dodałabym jakieś dodatki do stroju bądź lekki makijaż dla osoby w Twoim wieku
runabusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 18:25   #12
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez runabusiness Pokaż wiadomość
Hej, jeśli chodzi o moje zdanie...

1.żadnych pearcingów... błagam : )
Widzę tu sami wrogowie kolczyków No i dobrze, jakby każdy miał to byłoby to nudne. Ja mam w nosie i w brwi, ten w brwi to mój ulubiony, bardzo sobie chwalę Do tego noszę prostą grzywkę, więc zależnie od długości raz widoczny jest cały, a raz tylko kulka z dołu A co do włosków to myślę, że w prawie białym nie będzie ci dobrze.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 06:19   #13
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Co w sobie zmienić?

kolczyk brwi to jak dla mniej najwieksza wiocha, jaka czlowiek moze sobie zrobic, zaraz obok 'skunksich' wlosow..odradzam!
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 10:49   #14
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez ChaseTheCloudsAway Pokaż wiadomość
kolczyk brwi to jak dla mniej najwieksza wiocha, jaka czlowiek moze sobie zrobic, zaraz obok 'skunksich' wlosow..odradzam!
Dla mnie największa wiocha to obrażanie ludzi, bo podoba im się co innego i próby wpajania im swoich poglądów.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 11:27   #15
annuszka901
Raczkowanie
 
Avatar annuszka901
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: okolice Gubina
Wiadomości: 49
Dot.: Co w sobie zmienić?

Ja zrobilabym grzywke,i troche podciela wlosy.Do tego lekki makijaz,i jak dla mnie bedzie git!
__________________
Wybieram grupę Black!

annuszka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 20:50   #16
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Dla mnie największa wiocha to obrażanie ludzi, bo podoba im się co innego i próby wpajania im swoich poglądów.
wyraznie napisalam - jak dla mnie. nie probuje nikomu wpajac swoich pogladow, dziewczyna prosila o porade, wiec odradzilam jej to, co - po raz kolejny - MOIM ZDANIEM jest slabe. poza tym nie wiedzialam, ze slowo 'wiocha' w jakikolwiek sposob moze kogos obrazic, naprawde. rozumiem, ze jakikolwiek synonim typu obciach, tandeta to juz zadna obelga, heh
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 21:49   #17
dziewczynakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Co w sobie zmienić?

co do farb to jest teraz kilka dobrych farm na rynku np. Cromatone oalia. Jest to farba bez amoniaku, z olejkiem arganowym. W ogóle nie niszczy włosów, a nawet je odżywia. Na "żółte" włosy polecam szampony rewitalizujące żółty odcień.. No ale co prawda z blondem ciężko jest trafić dobrze. Trzeba się radzić zawsze profesjonalisty.
dziewczynakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:08   #18
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Co w sobie zmienić?

odnosnie farb i rozjasniania wlosow, to moge polecic dekoloryzator elgon - smierdzi jak nie wiem co, fakt, ale nie niszczy wlosow w ogole (przynajmniej z moimi sie nic nie stalo, schodzilam z czarnego do sredniego blondu, mam rzadkie i cienkie wlosy) do kupienia jest chyba tylko przez internet, ale caly 'zabieg' mozna smialo samemu robic w domu
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 04:02   #19
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Co w sobie zmienić?

Ja napewno bym wlosow nie scinala a doprowadzila je do rownej dlugosci, pofarbowala na wrecz bialawy kolor... Polecam tez regulacje brwi, fajny makijaz i bedzie super
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 18:53   #20
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Co w sobie zmienić?

Ja poprawiłabym trochę kształt brwi bo jest nieco dziwny, na początku gruby później nagle nienaturalnie cienki w porównaniu do tego początku

Na pewno zrezygnowałabym z tego ciamknięcia kredką pod okiem, nie wiem czy tak się malujesz czy po prostu tak Ci się zrobiło - nie wygląda to estetycznie ani ładnie, kupiłabym sobie za to jakiś dobry tusz do rzęs i te na górze fajnie wyszczotkowała i wytuszowała, otworzyłoby Ci to oko

Plus, ale to jak wolisz bo ja np nie lubię jasnych ust, a Ty może lubisz ale ja kupiłabym jakąś pomadkę, niekoniecznie czerwoną ale taką nadającą lekki koloryt, nie kolor.

Do tego zrezygnowałabym z grzywki na bok, wg mnie u dziewczyn, które mają rzadkie włosy źle to wygląda
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 07:24   #21
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Co w sobie zmienić?

Autorko śliczna z Ciebie dziewczyna
chwast znów się zgodzę brwi są conajmniej dziwne ...dobra regulacja u dobrej kosmetyczki
co do włosów fajny ten biały kolor i widzę Cię w nim, ale nie znam osoby, która po radykalnej koloryzacji nie klnie i znów che swoje włosy może faktycznie najpierw naturalne metody rozjaśniania nimi można naprawę dobre efekty uzyskać
na moje masz średnią ilość włosów (wcale nie mało) i ja bym je ścięła, ale trzeba wtedy o nie dbać i układać - masz na to cierpliwość, bo efekt może być super będziesz się bardziej wyróżniała z tłumu niż z białym odcieniem kolczyk zawsze można zdjąć jeśli masz ochotę trzeba eksperymentować w ramach rozsądku (mam 7 w uchu już nie noszę śladu prawie nie widać)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:37   #22
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Co w sobie zmienić?

Naturalne włosy blond są naturalnie cienkie i delikatniejsze niż ciemne włosy, dlatego nie polecam ich rozjaśniać - polecą wszystkie albo połowa na Twoim miejscu po prostu ścięłabym włosy i trochę je przerzedziła jeśli chcesz uzyskać efekt taki jak na tych zdjęciach bo kolor masz ładniejszy niż na tych zdjęciach
Co do przekłuwania brwi - to już jak kto lubi, ale wydaje mi się, że prędzej czy później i tak będziesz musiała to zdjąć (do pracy np, albo jak po prostu Ci się znudzi), a ślad pozostanie :/
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 19:08   #23
avril16
Przyczajenie
 
Avatar avril16
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Co w sobie zmienić?

Chciałabym jednak, żeby ten kolor był bardziej wyrazisty, skoro odradzacie rozjaśnianie, to może jakiś rudy kolor?
avril16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.