Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 11:33   #3811
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[QUOTE=baletnica_natasza;4 2760954]
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Dziewczyna biegle mówi po angielsku, holenderski- tyle aby załatwić podstawowe sprawy. Ze względu na fakt, że NL jest skolonizowana przez polaków, bez problemu udało jej się znaleźć babkę władającą językiem polskim, która by się nią zajęła na czas ciąży i porodu. Namawialiśmy ją nawet aby dziecko rodziła w NL, ale tam urodzone dziecko nie ma "prawa ziemii", więc w gruncie rzeczy nie ułatwiłoby mu to życia w przyszłości, a jeśli rodzice zdecydowaliby się na powrót do Polski, zawsze akt urodzenia pozostaje w NL... Ubezpieczenie posiada i tu i tam, więc jej wybór był świadomy i przemyślany. Mnie się wydaje, że dla emigranta planującego kiedyś wrócić na łono ojczyzny, wybór jakiego dokonała jest zrozumiały, czy słuszny- nie będę oceniać.

Na poród w domu nie zdecydowałabym się, nawet jeśli jest to popularne, a "atmosfera domowa ma być sprzyjająca". Tym bardziej, że nie wszystkie komplikacje da się przewidzieć. Wolałabym mieć lekarza i aparaturę koło siebie. Niekoniecznie chciałabym rodzić na swoim łóżku, w niesterylnym pomieszczeniu , krzycząc tak aby słyszała mnie okolica w obrębie 5 km ;-)
Czyli w gruncie rzeczy nie chodzi o rzekome straszne warunki, ale o coś innego wiadomo że w takiej sytuacji jej będzie lepiej w Polsce, blisko rodziny itp.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:59   #3812
Roksia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 313
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Witamy ja moge Ci polecic perfumerie internetowa malolepsza.pl maja troszke taniej niz sephory itp
dziękuję faktycznie mają taniej!
__________________
"Nie traktuj Siebie tak poważnie, nikt poza Tobą tego nie robi." Regina Brett
Roksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 12:44   #3813
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Milka, ja do 7 miesiąca prowadziłam ciążę całkowicie bezpłatnie na NFZ, no ale nie w zwykłej przychodni, ale przyszpitalnej. Robiłam prywatnie tylko USG 4D, no ale to tak bardziej żeby podglądnąć dzidzię- i powiem tak, masakra- gabinet wypasiony i meble obleczone w skórę ale sprzęt gorszy niż w przychodni, a wiedza i zaangażowanie lekarza minimalne , tak więc utwierdziłam się w przekonaniu, że nie warto było wyrzucać pieniędzy w błoto, skoro czuję się lepiej zaopiekowana na NFZ
Na pewno przychodnie przyszpitalne NFZ (przy szpitalach położniczych) są dobrze wyposażone, widziałam jak to wygląda np. w szpitalu na Madalińskiego, tylko ja na pierwszą wizytę musiałabym czekać 2 m-ce. A to jednak stanowczo za długo (zwłaszcza, że zależało mi na konkretnych badaniach, a te trzeba przeprowadzać w konkretnych terminach). Nie mogę zapiasać się w ramach NFZ do dwóch przychodni - musi być jedna (jeden gin. prowadzący). Jeśli Ty planowałaś poród poza PL to przypuszczam, że nie zależało Ci na konkretnym szpitalu położniczym, tylko na dobrej jakości opiece ginekologicznej. Dla mnie to nie miałoby sensu, bo zależało mi na szybkich (normalnych) terminach wizyt, gdybym zapisała się do gin. w przychodni przyszpitalenej to nie mogłabym już korzystać z wizyt u gin. w swojej przychodni (nie lubię go bardzo, ale przynajmniej są u niego normalne terminy zapisów). A tak jak wspomniałam zależało mi na badaniach prenatalnych, więc nie mogłam czekać tak długo na wizytę.
Na pewno wszystko inaczej wygląda jeśli pacjentka jest zdrowa, młoda i wiele nie wymaga
Ja jestem z tych 35+ i z chorobą biodra, więc i tak widzę jak lekarze przerzucają na siebie odpowiedzialność - gin-ortopeda Ale do tego już się przyzwyczaiłam.

A zdradź proszę co to za fajny lekarz i przy jakim szpitalu? Wybrałaś go "w ciemno" czy został Ci polecony?

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Test Pappa?
to dokładniejsze

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dobre wyniki
Dziękuję i gratuluję zmiany na zielony
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 12:50   #3814
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję i gratuluję zmiany na zielony
Dziękuję .

Czekamy na dobre wyniki - Twoje i dzidzi .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:41   #3815
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na pewno przychodnie przyszpitalne NFZ (przy szpitalach położniczych) są dobrze wyposażone, widziałam jak to wygląda np. w szpitalu na Madalińskiego, tylko ja na pierwszą wizytę musiałabym czekać 2 m-ce. A to jednak stanowczo za długo (zwłaszcza, że zależało mi na konkretnych badaniach, a te trzeba przeprowadzać w konkretnych terminach). Nie mogę zapiasać się w ramach NFZ do dwóch przychodni - musi być jedna (jeden gin. prowadzący). Jeśli Ty planowałaś poród poza PL to przypuszczam, że nie zależało Ci na konkretnym szpitalu położniczym, tylko na dobrej jakości opiece ginekologicznej. Dla mnie to nie miałoby sensu, bo zależało mi na szybkich (normalnych) terminach wizyt, gdybym zapisała się do gin. w przychodni przyszpitalenej to nie mogłabym już korzystać z wizyt u gin. w swojej przychodni (nie lubię go bardzo, ale przynajmniej są u niego normalne terminy zapisów). A tak jak wspomniałam zależało mi na badaniach prenatalnych, więc nie mogłam czekać tak długo na wizytę.
Na pewno wszystko inaczej wygląda jeśli pacjentka jest zdrowa, młoda i wiele nie wymaga
Ja jestem z tych 35+ i z chorobą biodra, więc i tak widzę jak lekarze przerzucają na siebie odpowiedzialność - gin-ortopeda Ale do tego już się przyzwyczaiłam.

A zdradź proszę co to za fajny lekarz i przy jakim szpitalu? Wybrałaś go "w ciemno" czy został Ci polecony?


to dokładniejsze


Dziękuję i gratuluję zmiany na zielony
Ja prowadze pacjentki na NFZ ale na USG I trymestru wysylam na kase.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:35   #3816
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja prowadze pacjentki na NFZ ale na USG I trymestru wysylam na kase.
Mam wrażenie, że bardzo wiele zależy od samego lekarza, jego wiedzy i świadomości. Po prostu zależy na kogo się trafi. Jak z nauczycielem, czy psychologiem
Druga sprawa to terminy - jeśli z nimi nie ma problemu to luz, jeśli jednak trzeba na jakieś badanie długo czekać to czasem to się mija z celem

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję .

Czekamy na dobre wyniki - Twoje i dzidzi .
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:00   #3817
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Masz racje oczywiscie jako ze ja mloda i niedoswiadczona w razie problemow zawsze kieruje sie wytycznymi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 17:19   #3818
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Masz racje oczywiscie jako ze ja mloda i niedoswiadczona w razie problemow zawsze kieruje sie wytycznymi
Ja mam swoją tzw. przychodnię rejonową przy Uniwersytecie Medycznym i szczerze - o wiele lepiej czuje się zaopiekowana/leczona przez młodszych lekarzy (nie wiem jak oni się dokładnie nazywają - rezydenci? tacy, którzy nie są przyjęci na stały kontrakt, tylko chyba na rok - wiem, ze co jakiś czas się zmieniają). Moim zdaniem są o wiele lepiej poinformowani o nowoczesnych metodach leczenia, jeśli nie są pewni czegoś to bez oporu dzwonią czy proszą kogoś o poradę i jest wszystko ok.
Dla mnie o wiele bardziej profesjonalnym podejściem jest powiedzenie, że nie jest się czegoś pewnym i zapytanie o radę/skonsultowanie się ze specjalistą w danej dziedzinie, niż trwanie przy swojej wersji, choć może ona okazać się niesłuszna.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:09   #3819
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja mam swoją tzw. przychodnię rejonową przy Uniwersytecie Medycznym i szczerze - o wiele lepiej czuje się zaopiekowana/leczona przez młodszych lekarzy (nie wiem jak oni się dokładnie nazywają - rezydenci? tacy, którzy nie są przyjęci na stały kontrakt, tylko chyba na rok - wiem, ze co jakiś czas się zmieniają). Moim zdaniem są o wiele lepiej poinformowani o nowoczesnych metodach leczenia, jeśli nie są pewni czegoś to bez oporu dzwonią czy proszą kogoś o poradę i jest wszystko ok.
Dla mnie o wiele bardziej profesjonalnym podejściem jest powiedzenie, że nie jest się czegoś pewnym i zapytanie o radę/skonsultowanie się ze specjalistą w danej dziedzinie, niż trwanie przy swojej wersji, choć może ona okazać się niesłuszna.
Zgadzam się w pełnej rozciągłości . Dotyczy to zresztą każdej profesji. I w mojej mam do czynienia z tzw. starymi wygami, którzy " jadą" na wiedzy zdobytej lata świetlne temu, douczać się nie mają ochoty, a jeszcze mają się za nie wiadomo kogo. Tacy po prostu niewiedzę butą i tupetem nadrabiają.
Oczywiście doświadczenie jest niezwykle ważne, ale potrzeba jeszcze trochę pokory i świadomości, że nikt nie jest nieomylny i że nie jest ujmą przyznać się, że się czegoś nie wie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:27   #3820
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
super, gratuluję
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Gratuluję:roz a:
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42758697]Gratki .

Jestem z Ciebie dumna. Az kupie sobie szminke, aby uczcic Twoj sukces.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Młoda gratulacje, imponujący wynik. Niech przełoży się na jak najwięcej korzyści zawodowych
Dziękuję Wam Dziewczyny, jesteście kochane


Zakupiłam dziś olejek do włosów Joico, polecany przez James. Akurat w Hebe była promocja, no i za egzamin trzeba było sobie coś kupić

James, pokaż szminkę
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:32   #3821
madziula202222222
Przyczajenie
 
Avatar madziula202222222
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Douglas online:

1. 16.09-22.09
Przy zamówieniu od 160zł - 20zł rabatu (kod - 20ZL),
Przy zamówieniu od 220zł - 30zł rabatu (kod - 30ZL),
Przy zamówieniu od 280zł - 40zł rabatu (kod - 40ZL).

2. Od 12.09 do wyczerpania zapasów
Box 10 próbek do zamówienia powyżej 260zł (kod - DGLBOX05)
madziula202222222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 20:34   #3822
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zakupiłam dziś olejek do włosów Joico, polecany przez James. Akurat w Hebe była promocja, no i za egzamin trzeba było sobie coś kupić

James, pokaż szminkę
Szminka taka.

Po ile olejek w promo w Hebe?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:49   #3823
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42775867]Szminka taka.

Po ile olejek w promo w Hebe?[/QUOTE]

Ładna ta Twoja szmina James

Olejek był za 62 zł z groszami więc cena faktycznie niska.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:54   #3824
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ten olejek i moim jest ulubieńcem.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 21:00   #3825
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ładna ta Twoja szmina James.
Zgadzam się Ostatnio kocham wszelkie śliwki i fiolety.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 22:29   #3826
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cudownosci.

edit: o, i jeszcze tu.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-09-12 o 22:30
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 23:30   #3827
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się w pełnej rozciągłości . Dotyczy to zresztą każdej profesji. I w mojej mam do czynienia z tzw. starymi wygami, którzy " jadą" na wiedzy zdobytej lata świetlne temu, douczać się nie mają ochoty, a jeszcze mają się za nie wiadomo kogo. Tacy po prostu niewiedzę butą i tupetem nadrabiają.
Oczywiście doświadczenie jest niezwykle ważne, ale potrzeba jeszcze trochę pokory i świadomości, że nikt nie jest nieomylny i że nie jest ujmą przyznać się, że się czegoś nie wie.
Dokładnie
Pamiętam, że nam kiedyś na studiach pewien wykładowca powiedział, że jeśli pedagog kiedykolwiek poczuje, że wie już wszystko i nie będzie miał żadnych wątpliwości to znaczy, że powinien przestać pracować z dziećmi
Niezależnie od wieku, przepracowanych lat i doświadczenia wątpliwości nakręcają człowieka do działania, poznawania i nabywania nowych umiejętności

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Dziewczyny, jesteście kochane


Zakupiłam dziś olejek do włosów Joico, polecany przez James. Akurat w Hebe była promocja, no i za egzamin trzeba było sobie coś kupić
Wspaniale, zasłużyłaś na fajny prezent

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-09-12 o 23:32
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 10:37   #3828
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Kobiety jaki poleciłybyście puder brązujący, absolutnie bez żadnych drobinek, ale lekki satynowy efekt może być, oczywiście bez efektu pomarańczy

wstępnie w oko wpadły mi http://www.givenchybeauty.com/item/Le-Prisme-Blush i ten głównie ze wzgędu na wysokie opinie KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1

co myslicie?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 10:51   #3829
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Kobiety jaki poleciłybyście puder brązujący, absolutnie bez żadnych drobinek, ale lekki satynowy efekt może być, oczywiście bez efektu pomarańczy

wstępnie w oko wpadły mi http://www.givenchybeauty.com/item/Le-Prisme-Blush i ten głównie ze wzgędu na wysokie opinie KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1

co myslicie?
Givenchy kiepsko sie trzyma.

MAC Mineralize Skinfinish. Moj ma odcien Medium Plus. Bardzo lubie. Wyglada na mojej skorze naturalnie. Dlugo sie trzyma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 11:31   #3830
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W Twoim Stylu jest znizka do sephory i douglasa na zakupy w weekend 6-7 października tylko nie wiem czy obejmuje wszystkie produkty
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:33   #3831
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Kobiety jaki poleciłybyście puder brązujący, absolutnie bez żadnych drobinek, ale lekki satynowy efekt może być, oczywiście bez efektu pomarańczy

wstępnie w oko wpadły mi http://www.givenchybeauty.com/item/Le-Prisme-Blush i ten głównie ze wzgędu na wysokie opinie KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1

co myslicie?
U mnie sprawdza się Bahama mama z TheBalm , Hoola Benefit lub paseczki z Chanel ( ale to akurat była limitka)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...hama-mama.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...fit-hoola.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...de-soleil.html
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:20   #3832
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

a u mnie z kolei Guerlain terracota 4 seasons
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:25   #3833
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42783432]Givenchy kiepsko sie trzyma.

MAC Mineralize Skinfinish. Moj ma odcien Medium Plus. Bardzo lubie. Wyglada na mojej skorze naturalnie. Dlugo sie trzyma.[/QUOTE]
Ja też polecam MACa. Akurat używam Matte Bronze, ale myślę, że w MACu można znaleźć coś najbardziej uniwersalnego.

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
W Twoim Stylu jest znizka do sephory i douglasa na zakupy w weekend 6-7 października tylko nie wiem czy obejmuje wszystkie produkty
W Twoim Stylu są kupony zniżkowe obowiązujące w dniach 12-13 października.
- do Douglasa na cały asortyment - 15% (w perfumeriach i online: kod STYL)
- do Marionnaud -20%
- do Phenome - 20% (w sklepach stacjonarnych i online - kod: TwojStyl2013)
- w Sephorze -20% - "rabat na kosmetyki do pielęgnacji marek dostępnych wyłącznie w Sepora"

TUTAJ więcej szczegółów.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:52   #3834
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42778191]Cudownosci.

edit: o, i jeszcze tu.[/QUOTE]
Szkoda że są w zestawach. Z każdego wzięłabym po dwa, maksymalnie 3 kolory.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:07   #3835
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

helloł; -20% na makijaż w Mario, może się komuś przyda
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:18   #3836
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42778191]Cudownosci.

edit: o, i jeszcze tu.[/QUOTE]



zielony jaki piękny


Robiłam ostatnio kiszona paprykę. Dzis zjadłam pół słoika. Jak sie tu jutro nie pojawie, to bedzie znak, ze nie wyszła jak trzeba
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:19   #3837
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Givenchy kiepsko sie trzyma.

MAC Mineralize Skinfinish. Moj ma odcien Medium Plus. Bardzo lubie. Wyglada na mojej skorze naturalnie. Dlugo sie trzyma.
Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się Bahama mama z TheBalm , Hoola Benefit lub paseczki z Chanel ( ale to akurat była limitka)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...hama-mama.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...fit-hoola.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...de-soleil.html
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja też polecam MACa. Akurat używam Matte Bronze, ale myślę, że w MACu można znaleźć coś najbardziej uniwersalnego.

dziękuję za odpowiedzi, myślałam o MAC, ale nie mam do niego dostepu chętnie bym kupiła tam parę rzeczy

Guerlain dziś macałam, jakoś nic mi się nie podobało
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 17:46   #3838
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
helloł; -20% na makijaż w Mario, może się komuś przyda
ja też dostałam smsa - wklejam całego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4221.jpg (42,4 KB, 50 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 18:53   #3839
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość


zielony jaki piękny


Robiłam ostatnio kiszona paprykę. Dzis zjadłam pół słoika. Jak sie tu jutro nie pojawie, to bedzie znak, ze nie wyszła jak trzeba
kiszoną? a nie taką konserwową w occie???
na czasie jestem bo też właśnie robimy

a tak w ogóle to jak było na odpieprzykowywaniu? Wycięłaś gada?
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-09-13 o 18:58
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:21   #3840
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42775867]Szminka taka.

Po ile olejek w promo w Hebe?[/QUOTE]

Ładna . Kryśka z Temptalii zawsze bardzo chwaliła szminki Burberry. Nie wysusza ust?
Gdzie kupujesz Burberry? Chciałam sobie różyk klinąc.
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.