Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 19:02   #4261
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze powiedzie mi, troche takie nie filrtowe zagadnianie, ale czy krem brazujacy zaszkodzi cerze?

bo po tych filtrach jestem strasznie biała i chcę sobie nadac jakąs opalenizne, a skoro nie chce sie narazac na promieniowanie słoneczne to zostaje mi tylko kosmetyk opalający.
Nie spotkałam się z taką opinią. Tzn jest mase takich produktów i zapewne niektóre składy mogłyby Ci zaszkodzić (np jakieś zapychacze, czy alkohol- zależy od cery), ale sam w sobie krem- nie sądzę. Tzn substancja DHA trochę wysusza (ona nadaje odcień, po wejściu w reakcję z "naskórkiem"), ale jeśli poszukujesz kremu brązującego, to tam jest go niewiele (więcej w samoopalaczach). Sama używam od wielu lat.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
capuccino dziekuję Ci za odpowiedź o filtr
Chyba nie zrozumiałam . Pytałaś o coś, a ja nie odpowiedziałam?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:07   #4262
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wiesz karmazynko, ja mam problem bladej cery od zawsze - mimo ze sie reszta ciala pieknie opala.. niezaleznie od tego jaki filtr bede uzywala zatem tez bedeskazana na .. pigmentacje 'bronzerami'. coz, lirene mialam np. do ciala i kilkakrotnie uzywalam do buzi - luszczyla sie na nosku, a efektu zero. efekt bylby gdybym nakladala wieksze ilosci i codziennie, ale efekt nierownego kollorytu tez by sie pojawil, ja dziekuje :|
nie ma sensu chyba skarbie sie katowac, tzn naszej bladej buzi, po prostu policzki rozem trzeba musnąć.. doszlam do wniosku, ze to najlepsza i najbezpieczniejsza opcja.. w moim odczuciu bynajmniej
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:08   #4263
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26618136]Ja tam nie widzę filtra (prócz mineralnego titanium dioxide)[/QUOTE]

Tak,tak pytałam o filtr
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:12   #4264
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

capuccino - dzieki

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Wiesz karmazynko, ja mam problem bladej cery od zawsze - mimo ze sie reszta ciala pieknie opala.. niezaleznie od tego jaki filtr bede uzywala zatem tez bedeskazana na .. pigmentacje 'bronzerami'. coz, lirene mialam np. do ciala i kilkakrotnie uzywalam do buzi - luszczyla sie na nosku, a efektu zero. efekt bylby gdybym nakladala wieksze ilosci i codziennie, ale efekt nierownego kollorytu tez by sie pojawil, ja dziekuje :|
nie ma sensu chyba skarbie sie katowac, tzn naszej bladej buzi, po prostu policzki rozem trzeba musnąć.. doszlam do wniosku, ze to najlepsza i najbezpieczniejsza opcja.. w moim odczuciu bynajmniej

ja własnie teraz mam taki problem bo ciało mi się opaliło od balsamu i teraz twarz mam taka blada i to smiesznie wygląda

teraz kupiłam kolastyne do twarzy i uzyje pierwszy raz, zobaczę czu beda smugi i efekt łuszczenie jesli tak to odstawie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:17   #4265
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Tak,tak pytałam o filtr
Aaaa. Myślałam, że to jakaś aluzja (że "olałam" jakieś Twoje pytanie).

Chodziło o to, że nie ma filtrów chemicznych z tego co pamiętam (typu tinosorb, mexoryl itd). Czyli to co wyżej- trzeba uważać, aby się warstwa na skórze nie starła, bo inaczej krem nie działa.

Naczytałam się tego, jak sama szukałam filtrów i chciałam to wszystko rozkminić, co by samemu sobie radzić na zakupach.


Moja siostra kupiła w tym roku swojemu synkowi też chemiczny (już). Tzn na razie do buzi, bo źle reagował na pierwsze słońce. Przez ostatnie lata kupowała mu mineralny, także do ciała, kiedy jechali na wakacje nad morze. Opowiadała, że jak wodą się lekko ochlapał, to biała struga płynęła mu po plecach. Ponoć smarowała co 30 min.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:23   #4266
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26668469]Aaaa. Myślałam, że to jakaś aluzja (że "olałam" jakieś Twoje pytanie).

Chodziło o to, że nie ma filtrów chemicznych z tego co pamiętam (typu tinosorb, mexoryl itd). Czyli to co wyżej- trzeba uważać, aby się warstwa na skórze nie starła, bo inaczej krem nie działa.

Naczytałam się tego, jak sama szukałam filtrów i chciałam to wszystko rozkminić, co by samemu sobie radzić na zakupach.


Moja siostra kupiła w tym roku swojemu synkowi też chemiczny (już). Tzn na razie do buzi, bo źle reagował na pierwsze słońce. Przez ostatnie lata kupowała mu mineralny, także do ciała, kiedy jechali na wakacje nad morze. Opowiadała, że jak wodą się lekko ochlapał, to biała struga płynęła mu po plecach. Ponoć smarowała co 30 min.[/QUOTE]

Nie, nie olałaśchciałam go kupić bo niezły mi się wydawał

Teraz się zastanawiam nad jakąś Avenką, nową Biodermą i Decrayem i sama nie wiem co wybracnie jestem ortodoksyjna i nie przestrzegam aż tak zaleceń ale mam plamiska i coś muszę dawać

Dziś dałam na twarz Pollenę Evę na wrażliwe miejsca po czym popsikałam wlosy wodą(puszą mi się)i na twarz też mi trochę poleciało.....nie polecam na urlop nad wodą-też mi spłynęła
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:36   #4267
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jestem początkująca w filtrach i mam pytanie - poszukuję dla mojego chłopaka kremu z filtrem do ciała o faktorze min. 40 który NIE BIELI (chodzi o ochronę tatuaży przed UV, bielące filtry na dziarach wyglądają okropnie..). Z tego co wiem, to należy szukać kremów z filtrami chemicznymi a nie mineralnymi tak? Do tej pory używał DAX Cosmetics Balsam do opalania dla dzieci SPF40 (http://193.17.41.93/fo527/eeea25f800061c5149c7ed21), ale został on zmieniony i tegoroczne mają zupełnie inny skład i filtry mineralne na samym początku:/ Nie chcemy kupować w ciemno kolejnych filtrów, które znowu będą bielić (ja zużywam to potem, no ale ile można.. a do twarzy na codzień mam apteczne). Możecie któraś coś polecić, ew. doradzić na co zwracać uwagę (tylko na zawartość mineralnych filtrów czy coś jeszcze)? Interesuje mnie coś cenowo powiedzmy do 40 zł i wysokim faktorze UVB/UVA
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 19:55   #4268
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Co jest nie tak z filtrami mineralnymi oprócz tego, że są z reguły mniej wydajne?
Mi się przydałaby odleweczka próbeczka Aveny najlepiej wersji w białym pojemniczku, tego mineralnego filtra
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:42   #4269
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie, nie olałaśchciałam go kupić bo niezły mi się wydawał

Teraz się zastanawiam nad jakąś Avenką, nową Biodermą i Decrayem i sama nie wiem co wybracnie jestem ortodoksyjna i nie przestrzegam aż tak zaleceń ale mam plamiska i coś muszę dawać
Ja kupiłam właśnie Ducray (SPF50). Ok 2 tyg u mnie leży, ale jeszcze nie używałam, póki co smaruję się 20-ką. Płaciłam 30 zł (+ przesyłka) w aptece internetowej (fajna obsługa, poprosiłam o datę wazności to odpisali szybko, krem przyszedł w pudle, reklamóweczce i jeszcze 2 próbki gratis innych filtrów). Nie wiem, czy robić reklamę aptece

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Co jest nie tak z filtrami mineralnymi oprócz tego, że są z reguły mniej wydajne?
Mi się przydałaby odleweczka próbeczka Aveny najlepiej wersji w białym pojemniczku, tego mineralnego filtra


Ja już nic nie piszę.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:33   #4270
Magnoliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26670363]Ja kupiłam właśnie Ducray (SPF50). ..
Nie wiem, czy robić reklamę aptece



Ja już nic nie piszę.[/QUOTE]

zrób

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

A czy ktoś w końcu używał preparatów z bajkaliną (Baikadent, Baikaderm) zamiast filtra? Przy używaniu antyoksydantów, serum z vit C i E? Pytałam o to stronę temu

Czy to byłąby wystarczająca ochrona?
Mam przebarwienia, ale zaczynam przygodę z minerałami (próbki z Lucy Minerals) i szukam czegoś pod. Opracowuję strategię filtrowo - antyoksydacyjną
Pomocy
Magnoliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:44   #4271
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Antunka! Czy usilujesz mi powiedziec, ze wplywal na koloryt troszke? ooo... nie pogardzilabym nadaniu marchewkowego koloru.. potem sam puder juz by pewnie wystarczyl - przynajmniej na wakacje...
Wpływa ale raczej nie pozytywnie. I to nie jest tonujący filtr, on po prostu ma taką barwę. O ile w opakowaniu wygląda na fajny beż tak na twarzy jest różowy a uwierz mi jest to dziwny efekt. Bo ani nie pobiela, ani nie tonuje a nadaje prosiaczkowy kolor

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Ja męczyłam się z nim całe lato. Prosiak się objawił, a jakże. Do spędzania czasu w ogrodzie albo w jakiejś dziczy jeszcze ujdzie, ale nie chciałabym, żeby mnie ktoś oglądał w takim stanie, tzn. wysmarowaną tym czymś.
Hehe na szczęście testowałam go w warunkach domowych. I nawet próbki nie mogę zużyć. Nawet nie pamiętam innych jego zalet przez ten kolor. Muszę dać mu jeszcze jedną szansę

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Mi się przydałaby odleweczka próbeczka Aveny najlepiej wersji w białym pojemniczku, tego mineralnego filtra
Idź do apteki i poproś o próbki. Nikt się nie będzie bawił w odlewki i wysyłki jak można dostać elegancką próbkę za darmo.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 22:48   #4272
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26667214]Ciężko chyba nałożyć minerały bez pocierania skóry (a wtedy ściera się krem).
Moim zdaniem f.mineralny to marna ochrona. Wolę kupić jakiś z filtrami typu tinosorb i móc się pomalować, bez paniki, że zetrę coś i wszystko pójdzie na marne. Zresztą, wspominane było, że nawet jak dotykamy ręką twarzy itp, to filtr się wtedy ściera. Było też opisane, na jakiej zasadzie to działa. No ale jak kto woli [/QUOTE]
takie filtry tez sie scieraja podczas nakladania makijazu i ich ochrona sie zmniejsza.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 23:09   #4273
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Antunka, już pytałam znajomej farmaceutki pracującej w mieście w aptece -aktualie nie posiadaja probek niczego z Avene! a w mojej 'rodzinnej' aptece nie pokładam nadziei raczej.. spróbuję w każdym bądź razie tak jak mówisz
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:00   #4274
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Antunka, już pytałam znajomej farmaceutki pracującej w mieście w aptece -aktualie nie posiadaja probek niczego z Avene! a w mojej 'rodzinnej' aptece nie pokładam nadziei raczej.. spróbuję w każdym bądź razie tak jak mówisz

Apteki próbek Avenki nie mają prawie nigdy za to na all mozesz je znaleźć

Capuccino u mnie w stacjonarnej aptece Ducray jest za 37 zł wiec nie bardzo mi się opłaca w netowej kupować i czekać
Zastanawiam się nad nim bo boję się ze bede za latarnie robićI kusi mnie nowa Biodermabaaaardzo kusi
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:02   #4275
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Antunka, już pytałam znajomej farmaceutki pracującej w mieście w aptece -aktualie nie posiadaja probek niczego z Avene! a w mojej 'rodzinnej' aptece nie pokładam nadziei raczej.. spróbuję w każdym bądź razie tak jak mówisz
Mi najbardziej zależało na próbkach Biodermy ale żadna z aptek w moim mieście nie ma kosmetyków tej firmy. Pozostało mi kupić w ciemno. Przy złożeniu zamówienia w aptece internetowej poprosiłam o próbki, zobaczymy czy mi coś dorzucą

Ale mimo wszystko radzę Tobie zrobić rundkę po aptekach i poprosić próbki filtrów nawet takich które Cię nie interesują, raz spróbować nie zaszkodzi. Ja w ten sposób zebrałam całkiem niezłą kolekcję i przynajmniej mam porównanie. Bałam się testować filtrów z alkoholem w składzie bo wiele złego o nich słyszałam, że migrują do oczu i powodują szczypanie i łzawienie. Przetestowałam i okazało się, że alkohol na mojej twarzy nie robi żadnego wrażenia więc nie muszę go unikać i mogę śmiało stosować takie filtry.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:18   #4276
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, a używała któraś z Was tego Iwostinu:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...na.html&next=1
Filtr trochę niski i brak informacji o ochronie przed UVA, ale kupiłam to jakiś czas temu na fali poszukiwań i w związku z tym używam w pochmurne dni. NIE BIELI, u mnie wchłania się bardzo dobrze. Zupełnie nie rozumiem recenzji, które mówią o tłustości. U mnie efekt wizualny jest jeszcze lepszy niż przy Biodermie dla trądzikowców. Modlę się tylko, żeby mnie nie zapchał. No i na słoneczne dni poszukuję czegoś z wyższym filtrem, i niebielącego - tłustość zniosę, bieleniu mówię stanowcze nie.

SzatAnko, którą Biodermę masz na myśli?

A testowała któraś z Was nowy filtr SVR - Lysalphę?
__________________
Niezamienna_już_na_nic

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2011-05-03 o 09:22 Powód: uzupełnienie
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:05   #4277
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jestem nadal bardzo zadowolona z balsamu Soraya 45 dobrze się wchłania i świetnie nawilża . Chętnie pozbędę się próbek LRP SPF30 matujący fluid do twarzy do skóry tłustej i wrażliwej z tendencją do trądziku oraz SVR 50+ LAIT Very High Protection sunscreen lotion.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:11   #4278
powsinoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 107
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26601787]Tak Niektóre dziewczyny dają np jakiś krem na twarz, odczekują ileśtam czasu, aż się wchłonie i na to dają krem z filtrem (jak to napisałaś- krem do opalania). Ja jestem w gronie tych, które dają sam "krem do opalania".[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź. Kupiłam ten balsam i naprawdę jestem zaskoczona działaniem - oczywiście pozytywnie Bardzo nawilża, jak chyba żaden inny krem, nawet "zwykły nawilżający" Jedyne minusy - jakoś bardzo wolno się wchłania i muszę uważać na oczy bo mi je uczula i okrooooopnie mnie pieką. Ale i tak będę go używała
powsinoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:10   #4279
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
SzatAnko, którą Biodermę masz na myśli?
Niezamienna TEN.

A która z Was poleca Avenkę i którą?chodzi mi tak jak wiekszości-niech nie bieli,nie lepi sie i nie świeci niemiłosiernie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 16:12   #4280
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mnie - do tej pory - najmniej zawiodla Bioderma Photoderm Spot spf 50+
http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...ction/471.html

teraz kusi Photoderm bronz fluide spf 50+/UVA 35 - http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...tics/1617.html
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:20   #4281
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Niezamienna TEN.
Dzięki. Faktycznie, brzmi zachęcająco, a Biodermę 30 Akne Matt bardzo lubię, więc może... A czy on ma też - nie daj Boże - filtry mineralne (jak już pisałam, nie znoszę bielenia)?
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 20:38   #4282
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magnoliah Pokaż wiadomość
zrób


Apteka Słonik

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
takie filtry tez sie scieraja podczas nakladania makijazu i ich ochrona sie zmniejsza.
Ja zrozumiałam to tak, że chemiczne wsiąkają w skórę i tak chronią (oczywiście, najlepiej reaplikować co parę h), a mineralne chronią tylko tą warstwą na skórze (że ta warstwa kremu na skórze odbija promienie słoneczne). Jeśli się mylę, to proszę specjalistki o poprawienie (być może źle wywnioskowałam?)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Capuccino u mnie w stacjonarnej aptece Ducray jest za 37 zł wiec nie bardzo mi się opłaca w netowej kupować i czekać
A to faktycznie nie ma co zamawiać. Ja nawet nie szukałam u mnie, bo więcej straciłabym na paliwo, jeżdząc po kilku aptekach, niż na przesyłkę (a i krem pewnie byłby droższy niż 30 zł- o ile by był, bo coś powątpiewam)

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-05-03 o 20:45
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 07:34   #4283
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dzięki. Faktycznie, brzmi zachęcająco, a Biodermę 30 Akne Matt bardzo lubię, więc może... A czy on ma też - nie daj Boże - filtry mineralne (jak już pisałam, nie znoszę bielenia)?
Ja wogóle lubię Biodermęnigdy mnie żadna nie bieliłaale wiesz że co opinia to innaale Akne Matt nie miałam może przez niski faktor

Capuccino teraz mam zagwozdkę co wybrać,muszę mieć coś nawilżającego bo będę na noc stosować Neostatę a ona wysusza
Do Biodermy mnie ciągnie bo nowa i ma kolorek ale Ducray też jest wybielającychyba oba kupię i będę na zmianę paćkać
A jest jeszcze Avenka która ponoć nawilża albo Klorane,czterech nie kupię

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
teraz kusi Photoderm bronz fluide spf 50+/UVA 35 - http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...tics/1617.html
Też na niego patrzyłamza duży mam wybór
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:35   #4284
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Pisalam juz co mysle o tonujacym Vichy spf50+ ale widze ze nie ma mojego posta wiec jeszcze raz:
-kolorek jasny bezyk (jasniejszy niz barwiacy fluid Antka)-ujednolica kolor twarzy , nie ciemnieje, zero swinki czy pomaranczy
-troche sie blyszczy ale mi to nie przeszkadza -robilam makijaz na niego i wygladal ok
-nie lepi sie
jestem zachwycona bo w zeszle lato mialam krem vichy spf50 i bielil strasznie a ten daje naturalny kolorek
http://solidna-apteka.pl/vichy_capit...gn=direct_link
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:07   #4285
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czy ktos z Was widzial juz moze te serie Flos Leku Sun Care i ma pojecie jak przedstawia sie fotostabilnosc?
http://www.floslek.pl/index_sklep.php
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:24   #4286
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czy ktos z Was widzial juz moze te serie Flos Leku Sun Care i ma pojecie jak przedstawia sie fotostabilnosc?
http://www.floslek.pl/index_sklep.php

Widziałam kremiki w Wispolu, ale niestety nie mam pojęcia jak składowo się przedstawiają
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:34   #4287
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A mnie dotychczasowe doświadczenia filtrowe jakoś optymistycznie nastrajają. Dziś mój pierwszy dzień z Sorayą 45 Oprószyłam się rano skrobią i jest dobrze - efekt bardzo naturalny. Oby... - to na razie mój najlepszy filtr, bo 60 bardzo mnie bieli.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:47   #4288
vogna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
On napewno jest nowy?
Poszukałam i rzeczywiście jest nowyzmyliło mnie to że wyglada jak tonujący
Najnowszy! są trzy wersje: bezbarwny i dwa z pigmentem tonującym - jaśniejszy i ciemniejszy.
vogna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:51   #4289
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
A mnie dotychczasowe doświadczenia filtrowe jakoś optymistycznie nastrajają. Dziś mój pierwszy dzień z Sorayą 45 Oprószyłam się rano skrobią i jest dobrze - efekt bardzo naturalny. Oby... - to na razie mój najlepszy filtr, bo 60 bardzo mnie bieli.
mi tez soraya odpowiada
z dotychczasowych filtrow jakie mialam przyjemnosc(albo i nie) stosowac to dla mnie nr 1 jest tonujacy vichy i soraya no i jeszcze trudno dostepny Soltan Bootsa-czasem na all mozna dostac
Antki dla mnie byly porazka dzieciowy lepiszcze i mega blysk a barwiony tak mnie podraznil ze wygladalam jak poparzona

mam probke tonujacej biodermy -musze wyprobowac
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:53   #4290
vogna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Takie ostrzeżenia powinny byc już dawno. Dobrze, że je umieszczają może chociaż do kilku osób to dotrze



Ja zamówiłam Biodermę Max Fluid 50+. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tej nowości a w tej aptece, w której zamawiałam jej nie było. Na pewno kiedyś wypróbuję i ten filtr. A masz tonującą wersję czy bezbarwną? Jestem ciekawa jak wygląda jasna wersja.
Narazie używam wersji bezbarwnej, ale latem na pewno skuszę się na wersję tonującą, żeby nie obciążać już skóry podkładem. Mam próbkę koloryzującego w wersji jaśniejszej właśnie i pasuje do mojej karnacji jak ulał. To taki złocisty odcień beżu. Super!
vogna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.