Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-28, 19:38   #1231
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Powiedz coś więcej Orientowałaś się gdzie kupić najlepiej? Pasek wygodny? Bardzo się przeciera czy jest wytrzymały?

W ogóle dziewczyny-chudzinki, macie zegarki na bransolecie? Bo jeszcze zastanawiam się czy nie kupić np. 2 tańszych, nie mam parcia na markę, pasowałoby mi mieć jak człowiek jeden zwykły złoty na bransolecie, drugi na pasku, obydwa w złocie i czerni, be żadnych kryształków.
Nie wiem jak mam sobie to kupić, mam obwód nadgarstka / ręki w miejscu gdzie noszę zegarek 14cm, zawsze w paskach skórzanych dorabiam sobie dziurki.
bez problemu zegarmistrz zlotnik wyciaga z bransolety taki teleskopik i skraca profesjonalnie. ..tak zeb sie nie majtalo
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 19:44   #1232
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Powiedz coś więcej Orientowałaś się gdzie kupić najlepiej? Pasek wygodny? Bardzo się przeciera czy jest wytrzymały?

W ogóle dziewczyny-chudzinki, macie zegarki na bransolecie? Bo jeszcze zastanawiam się czy nie kupić np. 2 tańszych, nie mam parcia na markę, pasowałoby mi mieć jak człowiek jeden zwykły złoty na bransolecie, drugi na pasku, obydwa w złocie i czerni, be żadnych kryształków.
Nie wiem jak mam sobie to kupić, mam obwód nadgarstka / ręki w miejscu gdzie noszę zegarek 14cm, zawsze w paskach skórzanych dorabiam sobie dziurki.
Mój przez rok noszenia w ogóle się nie wytarł, wygląda jak nowy. Nie wiem, gdzie kupić najtaniej, ja kupowałam w salonie. Boję się kupować na allegro
Co do zegarków dla chudzinek- ja mam ekstremalnie chude nadgarstki. Mój nadgarstek jest szerokości dwóch męskich palców. Noszę:
Fossil es3110 na najkrótszej bransolecie
Cluse (jest piękny ale lekko się zsuwa)
Marca (ale ten mi się najbardziej zsuwa).
Wszystkie zegarki na bransolecie są za duże, wyglądają okropnie. Jeśli bransoleta jest grubsza, to i tarcza większa, więc wygląda to u mnie źle
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:05   #1233
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Pingwinku Ty to masz przeboje tyle kasy tam zosawiasz, Golda nabiłaś a takie przeboje. ;(

Dziewczyny gratuluję zakupów Korsowych i innych.

Tak jak obiecałam wstawiam foty Cliniqów i ślimaka. Z gratisów brakuje tylko tuszu z kosmetyczki z Clinique (znalazł już nowy dom).

Jutro mają dojść też błyszczyki z estee

Głupia ja, że nie klikałam kosmetyczki C
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:08   #1234
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59651906]Treść usunięta[/QUOTE]

Ooo Udały Ci się zakupy
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:20   #1235
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Nie było mnie od południa i mam tylko 7 stron do nadrobienia - zaskakująco mało lecę nadrabiać, a w międzyczasie chwalę się mini zakupami i prezentem :
* kupiłam odżywkę do rzęs Long4Lashes - może się sprawdzi, a jak nie to jakoś ją wypaciam na brwi
*serum z wit. C - pokładam w nim duże nadzieje, testy od jutra
*jako spóźniony prezent urodzinowy dostałam kartę prezentową do D na 150 zł, więc się bardzo cieszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0167.jpg (154,1 KB, 31 załadowań)
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:36   #1236
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59651906]Treść usunięta[/QUOTE]
Ja już ledwo ledwo, łagodnieje bardzo na finiszu
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:38   #1237
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To są bazy pod makijaż W stacjo są normalnie w szafie z kolorówką.
to dziwne ale może to i lepiej bo jest szansa że mi nie podpasują

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Pingwinku Ty to masz przeboje tyle kasy tam zosawiasz, Golda nabiłaś a takie przeboje. ;(

Dziewczyny gratuluję zakupów Korsowych i innych.

Tak jak obiecałam wstawiam foty Cliniqów i ślimaka. Z gratisów brakuje tylko tuszu z kosmetyczki z Clinique (znalazł już nowy dom).

Jutro mają dojść też błyszczyki z estee
klask i: za zakupy i całej reszcie Dziewczyn które zakupiły dzisiaj coś, albo odebrały paki również gratuluję



czy jest na sali Michalina??? jak tam dzisiejszy stresujący dzień?? mam nadzieję że wszystko się udało....
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 20:39   #1238
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Lewy nadgarstek mam 14 cm.
Noszę bransoletkowe zegarki. Kawałki wyciąga mi mąż
I nawet miałam jeden całkiem sztywny.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:40   #1239
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
1. Guerlainy też kupię i pewnie wszystkie po kolei ale nie od razu bo będę miała wyrzuty sumienia
2. Helenka jest git, nadal tak uważam i jak będę miała ze 3 kremy nocne mniej to biere ( no chyba, że w tym czasie wyjdzie coś nowego )
3. o ja głupia, nie pomyślałam, że na forum publicznym to piszę, a miałyśmy ten system opatentować



Masz dwie możliwości:

1. Oddaj mi go, oddam wszystkie szanele, ajzenbergi i diory, które mam, dorzucę torebkę armaniego i kilka par szpilek
2. jak mi się kiedyś taki urodzi to podrzucę go Tobie na wychowanie, chociaż na 3-4 pierwsze lata

I co ? Machniom

: hahaha:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:41   #1240
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Gratuluję zakupów torebkowych Ja się przymierzam do Dzikiego Józefa

Przeszłam dziś SCC w poszukiwaniu wygodnych, niezbyt wysokich butów na obcasie i nic nie kupiłam. Myślę jednak o kilku parach Może po jakieś wrócę.
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Pingwinku Ty to masz przeboje tyle kasy tam zosawiasz, Golda nabiłaś a takie przeboje. ;(

Dziewczyny gratuluję zakupów Korsowych i innych.

Tak jak obiecałam wstawiam foty Cliniqów i ślimaka. Z gratisów brakuje tylko tuszu z kosmetyczki z Clinique (znalazł już nowy dom).

Jutro mają dojść też błyszczyki z estee

Fajny ten zestaw ślimakowy Clinique też super
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:42   #1241
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Co sezon są nowe limitowane kolory.
Stałe są black, navy, optic white, i coś brązowego
Nawet w czerwieniach mieszają.
Dodatkowo zalando czasem kolory źle opisuje

Młody ma bardzo bardzo bardzo skromne potrzeby własne.
Czasem chce jakiś wypasiony napój w sklepie (typu frugo )
albo nowe gumy do żucia albo gazetkę Lego Star Wars.
Każdemu członkowi rodziny oddał by wszystko co ma.
Bez problemu oddaje zabawki i książki moim dzieciom pracowym.
Nie zabija owadów.
Odmówił przyjmowania kieszonkowego.
Nie kłamie.
Nie pyskuje.
Przepraszam i dziękuję nie gryzie go w język.
Nie bije się z kolegami.
Nie skarży.
Słodycze do szkoły bierze tylko takie, które łatwo podzielić.
Nie ma komputera.
Nie prosi o nowe gry na xboxa.
Mówi dzień dobry sąsiadom i przytrzymuje im drzwi.
Jedyne wymagania jakie zgłasza to skarpetki Calzedonia
Taki freak mi się trafił.
Wow , podaj przepis jak się produkuje ten model. Mnie się co prawda ta instrukcja juz nie przyda, ale dla dobra ogółu ...

Aaa, bierz pod uwagę, że nie będzie tak zawsze .

XminorXlosX
mam do anulowania zamówienie z kosmetyczką C, napisz na priv, to się umówimy.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 20:43   #1242
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Lewy nadgarstek mam 14 cm.
Noszę bransoletkowe zegarki. Kawałki wyciąga mi mąż
I nawet miałam jeden całkiem sztywny.
Myślę, że i ja niedługo spróbuję z bransoletami
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:43   #1243
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów torebkowych Ja się przymierzam do Dzikiego Józefa

Przeszłam dziś SCC w poszukiwaniu wygodnych, niezbyt wysokich butów na obcasie i nic nie kupiłam. Myślę jednak o kilku parach Może po jakieś wrócę.


Fajny ten zestaw ślimakowy Clinique też super
Mialam torebke Dzikiego Jozefa i nie polecam

Ale za to polecam nowego Revlona Colorstay, po dzisiejszym dniu w pracy stwierdzam, ze jest boski - ladnie trzyma mat a kosztowal niecale 30 zl

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:45   #1244
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:47   #1245
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie było mnie od południa i mam tylko 7 stron do nadrobienia - zaskakująco mało lecę nadrabiać, a w międzyczasie chwalę się mini zakupami i prezentem :
* kupiłam odżywkę do rzęs Long4Lashes - może się sprawdzi, a jak nie to jakoś ją wypaciam na brwi
*serum z wit. C - pokładam w nim duże nadzieje, testy od jutra
*jako spóźniony prezent urodzinowy dostałam kartę prezentową do D na 150 zł, więc się bardzo cieszę
klask i: piękne zakupy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:49   #1246
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Gratuluję zakupu wszelkich Korsów, zegarków i wszystkiego coście tam kupiły
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:53   #1247
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mialam torebke Dzikiego Jozefa i nie polecam

Ale za to polecam nowego Revlona Colorstay, po dzisiejszym dniu w pracy stwierdzam, ze jest boski - ladnie trzyma mat a kosztowal niecale 30 zl

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
A co z nią było nie tak?

Jaki kolor masz?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:57   #1248
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to dziwne ale może to i lepiej bo jest szansa że mi nie podpasują

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------



klask i: za zakupy i całej reszcie Dziewczyn które zakupiły dzisiaj coś, albo odebrały paki również gratuluję



czy jest na sali Michalina??? jak tam dzisiejszy stresujący dzień?? mam nadzieję że wszystko się udało....
Ale za to będzie na wyprzedaży kolorówkowej pod koniec roku

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mialam torebke Dzikiego Jozefa i nie polecam

Ale za to polecam nowego Revlona Colorstay, po dzisiejszym dniu w pracy stwierdzam, ze jest boski - ladnie trzyma mat a kosztowal niecale 30 zl

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Z ciekawości- dlaczego? Ja moją mam trzeci rok, noszę dzień w dzień i nie ma ani jednej ryski ani zagięcia a noszę w niej codziennie koło 7-8 kg jak nie więcej. Ciągle wygląda jak nowa. Mama mi ją podbiera. Nie żałuję ani złotówki na nią wydanej
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:00   #1249
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Z ciekawości- dlaczego? Ja moją mam trzeci rok, noszę dzień w dzień i nie ma ani jednej ryski ani zagięcia a noszę w niej codziennie koło 7-8 kg jak nie więcej. Ciągle wygląda jak nowa. Mama mi ją podbiera. Nie żałuję ani złotówki na nią wydanej
Jaki masz model?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 21:08   #1250
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Z ciekawości- dlaczego? Ja moją mam trzeci rok, noszę dzień w dzień i nie ma ani jednej ryski ani zagięcia a noszę w niej codziennie koło 7-8 kg jak nie więcej. Ciągle wygląda jak nowa. Mama mi ją podbiera. Nie żałuję ani złotówki na nią wydanej
Przymierzam się do Józefa, ale słyszałam, że te torebki same w sobie dość sporo ważą. Skoro dajesz radę z takimi dodatkowymi ciężarami, to chyba nie ma dramatu .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:15   #1251
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

czy jest na sali Michalina??? jak tam dzisiejszy stresujący dzień?? mam nadzieję że wszystko się udało....
Dziękuję za pamięć, kochany Amyzku!
Malowanie się udało, chociaż musieliśmy trochę pilnować fachowców. Wracali się domalować łazienkę
Ale najważniejsza sprawa przełożona na jutro - dostałam rano wiadomość Tak się zdenerwowałam, że nie wiem. Szykuję się jak głupia, a babka mi pisze, że jednak dzisiaj nie, tylko jutro Może to znak, żebym się lepiej przygotowała... Cały dzień mnie głowa bolała z tego wszystkiego. A więc jeśli ktoś ma jeszcze siłę, to proszę o kciuki jutro do południa

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Widziałam, że dużo było dzisiaj o torebkach. Pisałam Wam kiedyś o firmie Bags by Lenka. Teraz na stronie jest spora promocja, może się komuś przyda.

PROMOCJA -30% do 8 MAJA

http://bagsbylenka.com

Edit: Doczytałam, że promocja dotyczy tylko 3 toreb, ale wysyłka gratis.

Edytowane przez michalina_86
Czas edycji: 2016-04-28 o 21:17
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:17   #1252
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów torebkowych Ja się przymierzam do Dzikiego Józefa

Przeszłam dziś SCC w poszukiwaniu wygodnych, niezbyt wysokich butów na obcasie i nic nie kupiłam. Myślę jednak o kilku parach Może po jakieś wrócę.


Fajny ten zestaw ślimakowy Clinique też super

Było coś ciekawego z sandałów w ecco?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:23   #1253
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jaki masz model?
Mam SATYNA pozioma (czarna sztywna) nie w tej wersji wielkiej, tylko tej średniej. Mieści się w niej laptop i inne graty.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Przymierzam się do Józefa, ale słyszałam, że te torebki same w sobie dość sporo ważą. Skoro dajesz radę z takimi dodatkowymi ciężarami, to chyba nie ma dramatu .
co? Józef jest ultra lekki. To jest najlżejsza torebka jaką mam i jaką miałam. Mam małą torebkę Ted Baker i jest cięższa od Józefa.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:32   #1254
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
co? Józef jest ultra lekki. To jest najlżejsza torebka jaką mam i jaką miałam. Mam małą torebkę Ted Baker i jest cięższa od Józefa.
Ooo. To może znów wrzucę torbę tej marki na swoją listę. A jak rozwiązujesz problem z przenoszeniem wartościowych rzeczy np. portfela?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:35   #1255
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Było coś ciekawego z sandałów w ecco?
Nie patrzyłam na sandały Od maja zamykają Ecco na remont i będą powiększać sklep.
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mam SATYNA pozioma (czarna sztywna) nie w tej wersji wielkiej, tylko tej średniej. Mieści się w niej laptop i inne graty.

co? Józef jest ultra lekki. To jest najlżejsza torebka jaką mam i jaką miałam. Mam małą torebkę Ted Baker i jest cięższa od Józefa.
Taką właśnie planowałam Mierzyłam ją kiedyś i bardzo dobrze leżała na ramieniu.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:35   #1256
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Złapałam Clinique w D dzięki kjd3
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:42   #1257
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ooo. To może znów wrzucę torbę tej marki na swoją listę. A jak rozwiązujesz problem z przenoszeniem wartościowych rzeczy np. portfela?
Takie rzeczy trzymam na dnie a torba jest na tyle głęboka, że nikt ręki tak głęboko nie włoży. Poza tym torba ma dwa paski z klamerką, do której możesz przyczepić portfel tak, żeby nikt nie wyjął.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:42   #1258
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Złapałam Clinique w D dzięki kjd3
jakie były kody i wymagania na ta kosmetyczke?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:50   #1259
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A co z nią było nie tak?

Jaki kolor masz?
Dla mnie to byla slaba jakosc. Mialam sztywna srednia czarna. Odksztalcala sie, raczki szybko zaczely sie scierac. W srodku torebka byla w calkowicie surowym stanie. Ogolnie nie prezentowala sie ladnie, bo wygladala na taka robiona na szybko za niska cene. Kupowalam 3 lata temu i niedawno sie jej pozbylam. Jakosciowo o wiele lepszy dla mnie jest nawet lidlowski Wittchen.

Mam 150tke, idealna dla mnie. Ten podklad bylby doskonaly gdyby nie smrodek przy nakladaniu

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:51   #1260
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć, kochany Amyzku!
Malowanie się udało, chociaż musieliśmy trochę pilnować fachowców. Wracali się domalować łazienkę
Ale najważniejsza sprawa przełożona na jutro - dostałam rano wiadomość Tak się zdenerwowałam, że nie wiem. Szykuję się jak głupia, a babka mi pisze, że jednak dzisiaj nie, tylko jutro Może to znak, żebym się lepiej przygotowała... Cały dzień mnie głowa bolała z tego wszystkiego. A więc jeśli ktoś ma jeszcze siłę, to proszę o kciuki jutro do południa

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Widziałam, że dużo było dzisiaj o torebkach. Pisałam Wam kiedyś o firmie Bags by Lenka. Teraz na stronie jest spora promocja, może się komuś przyda.

PROMOCJA -30% do 8 MAJA

http://bagsbylenka.com

Edit: Doczytałam, że promocja dotyczy tylko 3 toreb, ale wysyłka gratis.

będę trzymać i jutro ale coś tam się jednak udało dzisiaj więc progres jest powodzenia jutro
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.