Kanada- podatek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-26, 16:47   #1
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370

Kanada- podatek?


Witam. Za kilka dni lecę pierwszy raz do Kanady. Jestem wielką fanką kosmetyków MAC, więc miałam nadzieję, że przywiozę zapas z ich rodzimego kraju. Ceny na stronie są dużo niższe niż w Polsce...
Dowiedziałam się, że niekiedy w Kanadzie obowiązuje podatek doliczany dopiero przy kasie.. Proszę o więcej informacji na ten temat; czy to prawaa i jak jest w przypadku marki Mac.

Pozdrawiam i dziękuję za miłe chęci.
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 15:17   #2
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kanada- podatek?

Cytat:
Napisane przez Mickey1011 Pokaż wiadomość
Witam. Za kilka dni lecę pierwszy raz do Kanady. Jestem wielką fanką kosmetyków MAC, więc miałam nadzieję, że przywiozę zapas z ich rodzimego kraju. Ceny na stronie są dużo niższe niż w Polsce...
Dowiedziałam się, że niekiedy w Kanadzie obowiązuje podatek doliczany dopiero przy kasie.. Proszę o więcej informacji na ten temat; czy to prawaa i jak jest w przypadku marki Mac.

Pozdrawiam i dziękuję za miłe chęci.
Ceny w sklepach stacjonarnych (ciuchy, jedzenie, kosmetyki - wszystko) są netto. Faktycznie w kasie dopiero doliczają podatek. Nie pamiętam jaką mają stopę podatkową do poszczególnych produktów.
Ale jeśli np. pomadka mac w sklepie przy produkcie ma cenę 15$ w kasie zapewne zapłacisz więcej, jakieś 18$.
Apali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 15:30   #3
qjaf
Przyczajenie
 
Avatar qjaf
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kanada- podatek?

Przydatne porady, na pewno mi się przydadzą Dzięki wielkie Ale czy wiecie może jak wygląda xxx zwrot podatku z Anglii[/url]? Czy te porady w tym linku, który podałam są warte uwagi według Was?
__________________
Aby mieć u czytelników powodzenie, trzeba albo umrzeć, albo być obcokrajowcem, albo pisać perwersyjnie. Najlepszy zaś sposób to być zagranicznym, perwersyjnym nieboszczykiem.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-08-19 o 22:57 Powód: link
qjaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 22:41   #4
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Kanada- podatek?

Cytat:
Napisane przez qjaf Pokaż wiadomość
Przydatne porady, na pewno mi się przydadzą Dzięki wielkie Ale czy wiecie może jak wygląda [reklama¿¿¿¿¿¿¿¿¿ ][/url]? Czy te porady w tym linku, który podałam są warte uwagi według Was?
Reklama????????????
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-19 23:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.