Pomocy! Co się dzieje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-03, 08:02   #1
Jagodowa
Raczkowanie
 
Avatar Jagodowa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 30

Pomocy! Co się dzieje?


Witajcie dziewczyny, mam nieregularny okres, (mniej wiecej 30-35 dni) od kilku miesiecy dostaje go w okolicach 22 kazdego miesiaca. Problem w tym ze teraz planowalam to troszke inaczej, staralismy sie o dziecko kochalismy sie od 13 dnia cycklu. Zrobilam dwa testy i wyszly mi pozytywnie sadzilam ze jestem w ciazy. Dzisiaj zaczal bolec mnie brzuch wstalam juz z dosc obfitym okresem. Jestem rozstrzesiona o co chodzi?????????
Jagodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 17:38   #2
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Pomocy! Co się dzieje?

Czesc JAGODOWA
Wiesz co ja tez niewiem co sie dzieje otóz dzisiaj mam taki okres jakby nie okres troszeczke mi polecialo takiej rózowej plamy i chce mi polecic i nie chce polecic a powinam dosatac w poniedziałek teaz patrzylam teraz i niemam i mam powiekszone piers co to moze byc w twojej sytuacji to niewiem co ci powiedzc.Pszepraszam za bledy.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 18:11   #3
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pomocy! Co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez Jagodowa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, mam nieregularny okres, (mniej wiecej 30-35 dni) od kilku miesiecy dostaje go w okolicach 22 kazdego miesiaca. Problem w tym ze teraz planowalam to troszke inaczej, staralismy sie o dziecko kochalismy sie od 13 dnia cycklu. Zrobilam dwa testy i wyszly mi pozytywnie sadzilam ze jestem w ciazy. Dzisiaj zaczal bolec mnie brzuch wstalam juz z dosc obfitym okresem. Jestem rozstrzesiona o co chodzi?????????
moglo to byc poronienie samoistne. Nie martw sie, bo bardzo czesto sie to zdarza. Jajeczko moglo zagniezdzic sie na kilka godzin/minut, ale moglo byc np. uszkodzone (bez zarodka albo zarodek z wadami genetycznymi) przez co Twoj organizm je odrzucil. To rodzaj biologicznej obrony, selekcji, wyboru zdrowych potomkow. Nie przejmuj sie wiec tylko staraj sie dalej Potraktuj to jako normalny okres.

Bedzie dobrze
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:49   #4
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Pomocy! Co się dzieje?

no moze masz racje jaga ze to moze byc samoistne poronienie tylko rozmawiłam
z kolerzanka i ona powiedzieła zebym poszła zrobic badanie krwi bo moge byc wczesnej wciazy bo ona tez tak mjała bo mi sie to nie podoba wcale z tym okresm bo to nie jest jak okres a wczesniej nigdy tak nie mjalam . Podrawiam Rozmawialam z lekarzem tochyba zna sie troche w tych sprawach.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:31   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pomocy! Co się dzieje?

ula999, w twoim przypadku moze to byc oznaka ciazy, lecz nie musi. Najlepiej zrob test, albo badanie z krwi, wtedy sie wszystko wyjasni. Czesto sie zdarza, ze kobieta w ciazy w dniu planowanej miesiaczki ma plamienia. Moze to tez byc oznaka zagniezdzajacej sie komorki jajowej w macicy...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:55   #6
Jagodowa
Raczkowanie
 
Avatar Jagodowa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 30
Dot.: Pomocy! Co się dzieje?

Dziękuję Ci serdecznie Jago. Może za wcześnie zrobiłam test, sama nie wiem. Według moich wyliczeń dzidziuś miał ok 3 tygodni, tak się cieszyłam Powinnam udać się do lekarza żeby sprawdził czy wszystko jest "czyste"?
Pozdrawiam
Jagodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 00:20   #7
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pomocy! Co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez Jagodowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci serdecznie Jago. Może za wcześnie zrobiłam test, sama nie wiem. Według moich wyliczeń dzidziuś miał ok 3 tygodni, tak się cieszyłam Powinnam udać się do lekarza żeby sprawdził czy wszystko jest "czyste"?
Pozdrawiam
uwazam, ze nie, bo skoro okres mialas obfity to wszystko sie oczyscilo. Ewentualnie zrob test, jesli wyjdzie pozytywny pojdz wtedy do ginekologa
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 14:20   #8
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Pomocy! Co się dzieje?

Dzięki Jaga
Dostałam normalny okres ale jest trochę inny jak poprzedni wczoraj jak mjałam dostac to strasznie mi było gorąco jak niewiem okropnie i dzisiaj jak zobaczyłam toma mniej obfity i jest taki różowy wogóle taki dziwny .



PLEMIONA DODZIEŁA
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.