Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-02, 21:28   #871
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Kiedy bedzie kolejne zamowienie? Ja poczatkujaca,chcialabym sie przylaczyc
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:30   #872
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Paka odebrana dzisiaj z poCzty. Paru rzeczy brakuje jak wczesniej pisałam. Zeby nie opóźnić wysyłek to rozliczę to co jest, a to czego zabrakło przejdzie na kolejne zamowienie.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:13   #873
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Paka odebrana dzisiaj z poCzty. Paru rzeczy brakuje jak wczesniej pisałam. Zeby nie opóźnić wysyłek to rozliczę to co jest, a to czego zabrakło przejdzie na kolejne zamowienie.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:20   #874
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Paka odebrana dzisiaj z poCzty. Paru rzeczy brakuje jak wczesniej pisałam. Zeby nie opóźnić wysyłek to rozliczę to co jest, a to czego zabrakło przejdzie na kolejne zamowienie.


nie mogę się już doczekać
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 00:21   #875
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Chętnie dołączyłabym do kolejnego zamówienia pełnowymiarowego. Chciałabym głównie Sidmoole te co są na azj.bazarze.Kiedy evek możliwe byłoby jego złożenie na gmarket?

Edytowane przez kiwo
Czas edycji: 2015-01-04 o 12:42
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 21:18   #876
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez kiwo Pokaż wiadomość
Chętnie dołączyłabym do kolejnego zamówienia pełnowymiarowego. Chciałabym głównie Sidmoole te co są na azj.bazarze.Kiedy evek możliwe byłoby jego złożenie na gmarket?

Chwilowo kurs złotówki jest mega niekorzystny. Na razie muszę uporać sie z rozliczeniem i rozesłaniem obecnego zamówienia
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 21:47   #877
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Właśnie poczyniłam swój pierwszy zakup, jeśli chodzi o prawdziwy, azjatycki krem bb. Wahałam się między Misha PC, a Holika Holika Clearing i zdecydowałam się na ten drugi. Mam nadzieję, że będzie mi służył. Zdam relację, jak tylko dojdzie do mnie i go przetestuję
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 23:07   #878
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Kurs jest teraz tragiczny, a szkoda :< też bym była chętna następnym razem. Pytanie, evek, kiedyś w wątku o bb pisałaś na temat tych bb z wyższych półek (su:m37, thow itd.), czy tutaj zamawiacie też kolorówkę czy tylko pielęgnacyjne? Bo zastanawiałam się nad wypróbowaniem i porównaniem kiedyś tam i nie wiem czy poczekać, aż tutaj coś się zacznie dziać (nie pali się) czy sama mam coś majstrować
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 10:34   #879
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Chwilowo kurs złotówki jest mega niekorzystny. Na razie muszę uporać sie z rozliczeniem i rozesłaniem obecnego zamówienia
Niestety , na paypalu na dzień dzisiejszy liczy 3,74 za dolara, gdzie na pocz.grudnia było jeszcze 3,50
Tylko obawiam się, ile tygodni przyjdzie nam czekać, żeby spadło chociaż do 3,50....

Evek mam pytanie o koszty na GM, gdybym miała zrobić sama takie zamówionko:skoro sprzedawcy zawyżają wagę i po zsumowaniu wychodzą kosmiczne koszty wysyłki, czy bez obaw zwracają (jeszcze przed wysyłką z ogólnego magazynu )nadwyżkę kwoty??

Może ktoś chciałby się przyłączyć (na produkty pełnowymiarowe), mimo że jeszcze tam nie zamawiałam?? Nie mam na tyle obaw, żeby nie spróbować.. ;-)

Edytowane przez kiwo
Czas edycji: 2015-01-05 o 10:54
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 11:34   #880
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
Kurs jest teraz tragiczny, a szkoda :< też bym była chętna następnym razem. Pytanie, evek, kiedyś w wątku o bb pisałaś na temat tych bb z wyższych półek (su:m37, thow itd.), czy tutaj zamawiacie też kolorówkę czy tylko pielęgnacyjne? Bo zastanawiałam się nad wypróbowaniem i porównaniem kiedyś tam i nie wiem czy poczekać, aż tutaj coś się zacznie dziać (nie pali się) czy sama mam coś majstrować
Wlasnie, czy mozna tez zamawiac bb? I czy tylko probki kupujecie, bylo kiedys zamowienie na pelnowymiarowe produkty? Oczywiscie zalozylybysmy pieniadze z gory itd,bo to spory wydatek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 21:30   #881
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

@kiwo, pisze z telefonu wiec nie zacytuje Twojego posta. Problem w tym ze GMarket nie zwraca tej nadpłaty. Nadpłata trafia na Twoje konto gacount i mozesz jej użyć w kolejnym zamówieniu zeby obniżyć koszty. Efekt jest taki ze zawsze masz jakies pieniądze zamrożone w Gmarket.

Druga zła strona to to ze urząd celny rząda rachunku i potwierdzenia z paypal. Do wartości zamówienia wlicza sie koszt przesyłki i urzędu nie interesuje ze koszty były zawyżone.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualistka Pokaż wiadomość
Wlasnie, czy mozna tez zamawiac bb? I czy tylko probki kupujecie, bylo kiedys zamowienie na pelnowymiarowe produkty? Oczywiscie zalozylybysmy pieniadze z gory itd,bo to spory wydatek.

Gornopolkowe raczej tylko próbki bo te kremy kosztują od 80$ wzwyż, a probki zdecydowanie mniej.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 16:30   #882
multik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Witam ja tez jestem nowa w przygodzie azjatyckiej. Zamówiłam i przetestowałam próbki z allegro kremów bb i ślimaka i chce więcej Jestem bardzo zainteresowana udziałem w rozbiórce próbek albo jeszcze lepiej w dużych opakowaniach kremów z niższej półki i kolorówce. Prosze o informacje kiedy planujecie zamówienie teraz czy tez czekamy na spadek kursu dolara.

Edytowane przez multik1
Czas edycji: 2015-01-06 o 21:39
multik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:51   #883
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Mnie interesuje Elishacoy Premium Gold,to chyba nie jest górna półka,tylko normalna półka Nie wiem,czy takie też zamawiacie. Wolałabym cały produkt,ale zadowoliłabym się i próbkami w większej ilości,gdyby jakimś cudem dało się kiedyś zamówić. To taki bb,który ciężko dorwać w polskojęzycznych sklepach i na allegro,a a ebayu boję się sama,żeby nie trafić na podróby\łoszustów. A Wy tu już macie swoje systemy i protokoły,których nie ogarniam, jesteście obeznane w tych zawiłościach pocztowo-celnych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:44   #884
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez sensualistka Pokaż wiadomość
Mnie interesuje Elishacoy Premium Gold,to chyba nie jest górna półka,tylko normalna półka Nie wiem,czy takie też zamawiacie. Wolałabym cały produkt,ale zadowoliłabym się i próbkami w większej ilości,gdyby jakimś cudem dało się kiedyś zamówić. To taki bb,który ciężko dorwać w polskojęzycznych sklepach i na allegro,a a ebayu boję się sama,żeby nie trafić na podróby\łoszustów. A Wy tu już macie swoje systemy i protokoły,których nie ogarniam, jesteście obeznane w tych zawiłościach pocztowo-celnych.
znasz ten bb że chcesz od razu pełny wymiar?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:44   #885
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Znam dzięki próbkom i uważam,że jest absolutnie fantastyczny i spełnia wszystkie moje wymagania, zresztą zostawia w tyle nie tylko wszystkie bb,ale i większość znanych mi podkładów,a przerobiłam mnóstwo marek-mam bardzo problematyczną skórę i jeszcze wymagania.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Także jestem w stanie wydać na niego stówę czy półtorej,czy dwie,bo jest lepszy niż jakieś la roche posay czy vichy,które kupowałam do tej pory, czy sephorowe podkłady górnopółkowe. Naprawdę polecam Oczywiście zależy,kto czego wymaga od bb, dla mnie ten jest strzałem w dziesiątkę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:55   #886
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez sensualistka Pokaż wiadomość
Znam dzięki próbkom i uważam,że jest absolutnie fantastyczny i spełnia wszystkie moje wymagania, zresztą zostawia w tyle nie tylko wszystkie bb,ale i większość znanych mi podkładów,a przerobiłam mnóstwo marek-mam bardzo problematyczną skórę i jeszcze wymagania.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Także jestem w stanie wydać na niego stówę czy półtorej,czy dwie,bo jest lepszy niż jakieś la roche posay czy vichy,które kupowałam do tej pory, czy sephorowe podkłady górnopółkowe. Naprawdę polecam Oczywiście zależy,kto czego wymaga od bb, dla mnie ten jest strzałem w dziesiątkę.

Offtopowo

Tez znam, mam końcówkę w tubce i uwielbiam. Fakt,że na lato za cieżki dla mnie, ale na zimę/ w chlodniejsze dniświetny.Może nie ideal, ale ręka tak jakoś sama po niego sięga... Piekne się wtapia, nie podkreśla ani skórek ani porów, diabelnie trwały, cały dzień siedzi nie naruszony.Robi idealną skorę. Co do krycia daje radę, chociaż ja w sumie nie mam jakoś dużo, czasem jakaś plamka czy dwie ...Ale bb jest wart przynajmniej przetestowania
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 11:34   #887
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

@evek jak uporasz się z rozliczeniem i rozsyłką ostatniego zamówienia może zaczniemy już się zapisywać na kolejne?

Niestety na paypal dolar rośnie dzisiaj 3,79 , może chociaż spadnie tak szybko jak wzrastał trzeba by poczekać, za to przez ten czas można by robić zbiórkę
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 11:53   #888
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Offtopowo

Tez znam, mam końcówkę w tubce i uwielbiam. Fakt,że na lato za cieżki dla mnie, ale na zimę/ w chlodniejsze dniświetny.Może nie ideal, ale ręka tak jakoś sama po niego sięga... Piekne się wtapia, nie podkreśla ani skórek ani porów, diabelnie trwały, cały dzień siedzi nie naruszony.Robi idealną skorę. Co do krycia daje radę, chociaż ja w sumie nie mam jakoś dużo, czasem jakaś plamka czy dwie ...Ale bb jest wart przynajmniej przetestowania
No fakt,może to nie miejsce na zachwyty nad konkretnym produktem,ale mnie ten bb naprawdę zaskoczył. Prócz już wymienionych zalet, to jeszcze nie zapycha,a mnie zapycha wszystko,szczególnie to,co ma tak wysoki filtr. Dodatkowo zauważyłam,że w mgnieniu oka podlecza zaczerwienienia, podrażnienia, stany zapalne,rozjaśnia i uspokaja skórę w ciągu kilku dni. Nawet jeśli nie ma super krycia,a ma jak na bb takie całkiem calkiem,to to,czego nie zakryje i tak w ciągu kilku dni zniweluje. Może sobie nie poradzić z zakryciem wielkich dosłownie mówiąc krost,ale od tego są korektory punktowe. Co do konsystencji,to jest właśnie treściwa,odżywcza, zdecydowanie nawilżająca, oficjalnie przeciwzmarszczkowa-ale nie powoduje to przetłuszczania cery. A moja zmarszczkowo-trądzikowa wręcz się dzięki tej bogatej konsystencji reguluje, nie tylko działa przeciwstarzeniowo,ale mi jeszcze leczy stany zapalne Po prostu działa jest krem do zadań specjalnych,smarowałam się próbkami i oczom nie wierzyłam,jak mi poprawił w ciągu kilku dni cerę. A teraz jadę na retinolu i by się baardzo przydał w ciągu dnia...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM

Edytowane przez sensualistka
Czas edycji: 2015-01-07 o 11:56
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:07   #889
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Offtopowo

Tez znam, mam końcówkę w tubce i uwielbiam. Fakt,że na lato za cieżki dla mnie, ale na zimę/ w chlodniejsze dniświetny.Może nie ideal, ale ręka tak jakoś sama po niego sięga... Piekne się wtapia, nie podkreśla ani skórek ani porów, diabelnie trwały, cały dzień siedzi nie naruszony.Robi idealną skorę. Co do krycia daje radę, chociaż ja w sumie nie mam jakoś dużo, czasem jakaś plamka czy dwie ...Ale bb jest wart przynajmniej przetestowania
Cytat:
Napisane przez sensualistka Pokaż wiadomość
No fakt,może to nie miejsce na zachwyty nad konkretnym produktem,ale mnie ten bb naprawdę zaskoczył. Prócz już wymienionych zalet, to jeszcze nie zapycha,a mnie zapycha wszystko,szczególnie to,co ma tak wysoki filtr. Dodatkowo zauważyłam,że w mgnieniu oka podlecza zaczerwienienia, podrażnienia, stany zapalne,rozjaśnia i uspokaja skórę w ciągu kilku dni. Nawet jeśli nie ma super krycia,a ma jak na bb takie całkiem calkiem,to to,czego nie zakryje i tak w ciągu kilku dni zniweluje. Może sobie nie poradzić z zakryciem wielkich dosłownie mówiąc krost,ale od tego są korektory punktowe. Co do konsystencji,to jest właśnie treściwa,odżywcza, zdecydowanie nawilżająca, oficjalnie przeciwzmarszczkowa-ale nie powoduje to przetłuszczania cery. A moja zmarszczkowo-trądzikowa wręcz się dzięki tej bogatej konsystencji reguluje, nie tylko działa przeciwstarzeniowo,ale mi jeszcze leczy stany zapalne Po prostu działa jest krem do zadań specjalnych,smarowałam się próbkami i oczom nie wierzyłam,jak mi poprawił w ciągu kilku dni cerę. A teraz jadę na retinolu i by się baardzo przydał w ciągu dnia...
ja właśnie miałam próbki i kompletnie mi nie przypasował-jedyny plus że nie zatykał porów U mnie Elisha wyglądała ciężko,niezdrowo i była różowa

żałuję że Charmzone Feverlet od kilku lat nie jest dostępny na ebayu w próbkach bo był fajnym niewidzialnym na skórze bebikiem.

evek a można wiedzieć co nie przyszło w aktualnej paczce?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 08:30   #890
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez sensualistka Pokaż wiadomość
Znam dzięki próbkom i uważam,że jest absolutnie fantastyczny i spełnia wszystkie moje wymagania, zresztą zostawia w tyle nie tylko wszystkie bb,ale i większość znanych mi podkładów,a przerobiłam mnóstwo marek-mam bardzo problematyczną skórę i jeszcze wymagania.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Także jestem w stanie wydać na niego stówę czy półtorej,czy dwie,bo jest lepszy niż jakieś la roche posay czy vichy,które kupowałam do tej pory, czy sephorowe podkłady górnopółkowe. Naprawdę polecam Oczywiście zależy,kto czego wymaga od bb, dla mnie ten jest strzałem w dziesiątkę.
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Offtopowo

Tez znam, mam końcówkę w tubce i uwielbiam. Fakt,że na lato za cieżki dla mnie, ale na zimę/ w chlodniejsze dniświetny.Może nie ideal, ale ręka tak jakoś sama po niego sięga... Piekne się wtapia, nie podkreśla ani skórek ani porów, diabelnie trwały, cały dzień siedzi nie naruszony.Robi idealną skorę. Co do krycia daje radę, chociaż ja w sumie nie mam jakoś dużo, czasem jakaś plamka czy dwie ...Ale bb jest wart przynajmniej przetestowania
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja właśnie miałam próbki i kompletnie mi nie przypasował-jedyny plus że nie zatykał porów U mnie Elisha wyglądała ciężko,niezdrowo i była różowa

żałuję że Charmzone Feverlet od kilku lat nie jest dostępny na ebayu w próbkach bo był fajnym niewidzialnym na skórze bebikiem.

evek a można wiedzieć co nie przyszło w aktualnej paczce?


Czy możecie zrobić swatch i wysłać na pw zainteresował mnie ten produkt
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 10:49   #891
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Czy możecie zrobić swatch i wysłać na pw zainteresował mnie ten produkt
No dobra, tutaj wrzucę...
Na pierwszym zdjęciu dość gruba warstwa, na drugim ta sama warstwa tylko delikatnie roztarta, wklepana w skórę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3026.jpg (45,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3028.jpg (41,9 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2015-01-08 o 11:07
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 16:04   #892
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Ale tu ruch

Evek, kiedy rozsyłka?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 14:36   #893
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ale tu ruch

Evek, kiedy rozsyłka?

Cos sie ruszy w przyszłym tygodniu.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Ktos pytał czego nie ma. Niestety jeden sprzedawca z niewiadomych względów anulował mi zamowienie, w związku z tym brakuje Sulwhasoo CC, lirikos marine Triple Treatment, sum losec eye cream (ten bordowy) i lirikos white intensive cure.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 21:10   #894
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Mam już swój egzemplarz Holiki i powiem szczerze, że jestem zachwycona. O dziwo chwilę po nałożeniu daje satynowe, lekko matowe wykończenie, a krycie jak na bb... Zastanawiam się teraz, który jako następny bebik wypróbować
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:01   #895
Doria
Wtajemniczenie
 
Avatar Doria
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 845
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Dziewczyny, przepraszam za offtopa, ale czy istnieje może na wizażu wątek gdzie rozbierane są amerykańskie kosmetyki z strawberry.net??
Przeszukuję topiki, ale nie mogę znaleźć - jeśli nie ma, to czy jest szansa na zorganizowanie czegoś takiego?
Doria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 16:59   #896
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Cos sie ruszy w przyszłym tygodniu.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Ktos pytał czego nie ma. Niestety jeden sprzedawca z niewiadomych względów anulował mi zamowienie, w związku z tym brakuje Sulwhasoo CC, lirikos marine Triple Treatment, sum losec eye cream (ten bordowy) i lirikos white intensive cure.
Sporo brakuje, szkoda...

Evek, znajdź, proszę, czas na wysyłkę. Już wszystko mi się prawie pokończyło.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

I od razu zapytam, jest w planach zamówienie pełnowymiarowych produktów? Bo wcześniej była o tym mowa i temat ucichł, a chciałabym jedną rzecz
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:44   #897
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
I od razu zapytam, jest w planach zamówienie pełnowymiarowych produktów? Bo wcześniej była o tym mowa i temat ucichł, a chciałabym jedną rzecz
Cytat:
Napisane przez kiwo Pokaż wiadomość
Niestety , na paypalu na dzień dzisiejszy liczy 3,74 za dolara, gdzie na pocz.grudnia było jeszcze 3,50 Tylko obawiam się, ile tygodni przyjdzie nam czekać, żeby spadło chociaż do 3,50....
Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
Kurs jest teraz tragiczny, a szkoda :< też bym była chętna następnym razem.
Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Chwilowo kurs złotówki jest mega niekorzystny. Na razie muszę uporać sie z rozliczeniem i rozesłaniem obecnego zamówienia
Dzisiaj 3,89

Edytowane przez kiwo
Czas edycji: 2015-01-15 o 20:46
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:47   #898
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Sporo brakuje, szkoda...

Evek, znajdź, proszę, czas na wysyłkę. Już wszystko mi się prawie pokończyło.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

I od razu zapytam, jest w planach zamówienie pełnowymiarowych produktów? Bo wcześniej była o tym mowa i temat ucichł, a chciałabym jedną rzecz
Ano brakuje. Sprzedawca wywinął mi jakis niezły numer. Olał mojego maila, przysłał zwrot. Dziwne bo wczesniej nie miałam z nim problemów.

Znajdę, znajde. Muszę znaleźć czas bo prawdopodobnie w lutym czeka mnie przeprowadzka do Wrocławia wiec znowu bedzie pakowanie. Do tego czasu chce rozesłać zamowienie co bym nie musiała targać kolejnego kartonu. Chwilowo mnóstwo czasu pochłania mi szukanie jakiegoś mieszkania :-/

Co do pełnowymiarowych to na razie jest mega panika w świecie finansów a co za tym idzie dolar bije kilkuletnie rekordy notowań. Trzeba czekać chociażby na jakies odreagowanie. Jak sie obrobie to sprawdze na ile opłacalne jest płacenie karta przez paypal przy wcześniejszym zakupie waluty w kantorze internetowym. Pokombinuje cos, bo prowizja paypala jest makabryczna.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2015-01-15 o 21:49
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 22:38   #899
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Ano tak, dolar . Nie pomyślałam o tym...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 09:22   #900
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Osoby które zgłaszały sie na sulwhasoo CC i chciałyby w zamian OHUI Cc for men (z moich zapasów) niech dadzą znać.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-03 12:54:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.